תוספת עידוד בשער 7

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
דור שער 5
קיבל.ה  4 לייקים

אהלן חברים!
לאחרונה במשחקים האחרונים ישנם מספר רב של אוהדים אשר טוענים בקבוצות הוואטסאפ והפייסבוק שרוצים לקנות כרטיס אך ורק לשער 5 ואם אין הם פשוט לא באים ובכך למעשה לא מוסיפים לכמות הקהל באיצטדיון.
מה דעתכם על ההצעה הזו: מספר נציגים מהאולטראס שיעברו לשער 7 בכדי לפתוח שם קהילת עידוד גדולה ובכך למשוך קהל נוסף וגם לתת קונטרה לשער 5 משער 7 הרדום. משהו שנוסה בעבר, משהו שיכול לעבוד?
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

הלוואי שדבר כזה יקרה...
המשתמש על שם רז שלמה
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

דור שער 5 כתב:אהלן חברים!
לאחרונה במשחקים האחרונים ישנם מספר רב של אוהדים אשר טוענים בקבוצות הוואטסאפ והפייסבוק שרוצים לקנות כרטיס אך ורק לשער 5 ואם אין הם פשוט לא באים ובכך למעשה לא מוסיפים לכמות הקהל באיצטדיון.
מה דעתכם על ההצעה הזו: מספר נציגים מהאולטראס שיעברו לשער 7 בכדי לפתוח שם קהילת עידוד גדולה ובכך למשוך קהל נוסף וגם לתת קונטרה לשער 5 משער 7 הרדום. משהו שנוסה בעבר, משהו שיכול לעבוד?
ניסו בעבר, היה נחמד
אבל יש בעיה של דיילי בגלל שמהירות הקול ומהירות האור וזה... צריך שיהיה תקשורת טובה בין המפעלים
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

חשוב מאוד שזה יקרה בעיקר כדי להחיות את האווירה בשער 7 שהפך לשער 2 מעט יותר זול.
אני חושב שיש לזה פוטנציאל לא רע, בעיקר משום שלפני השיפוץ שער 7 היה גם מעין יציע עידוד שדי איבד את הזהות שלו לאחר השיפוץ וזה באמת יכול לגרום לעוד כמה מאות אוהדים להגיע לאצטדיון.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
דור שער 5
קיבל.ה  4 לייקים

Charmander כתב:חשוב מאוד שזה יקרה בעיקר כדי להחיות את האווירה בשער 7 שהפך לשער 2 מעט יותר זול.
אני חושב שיש לזה פוטנציאל לא רע, בעיקר משום שלפני השיפוץ שער 7 היה גם מעין יציע עידוד שדי איבד את הזהות שלו לאחר השיפוץ וזה באמת יכול לגרום לעוד כמה מאות אוהדים להגיע לאצטדיון.
השאלה איך עושים את זה, ולמי פונים כדי להתחיל להזיז עניינים?

Sent from my SM-G781B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

דור שער 5 כתב: 26 ספטמבר 2021, 15:47
Charmander כתב:חשוב מאוד שזה יקרה בעיקר כדי להחיות את האווירה בשער 7 שהפך לשער 2 מעט יותר זול.
השאלה איך עושים את זה, ולמי פונים כדי להתחיל להזיז עניינים?

אם לנסות לענות על זה בצורה רצינית יש לפתרון שני חלקים, חלק אחד של האולטרס כגוף שאחראי על העידוד ובעצם גם מייצג את הקהל והחלק השני להנהלה שבאמצעות קביעת מחירים והנחיות קובעת בעקיפין את אופי היציע.
אולטרס - רצוי שישלחו כמה אנשים אולי אפילו עם תוף לשער 7 (עדיף לתחתון כמובן) לדעתי זה יעורר את האנשים שיושבים בשבע. כאחד שיושב ב7 והיה שמח לעודד אבל רוצה גם לראות את המשחק בצורה טובה, ואני יודע שיש עוד אנשים כמוני, אני חושב שזה יעבוד. ומעבר לזה אם תהיה אווירה של עידוד בשער 7 ולא אווירה של שער 2 של לפני השיפוץ לדעתי באמת עוד מאות אוהדים ירצו לקנות לשם כרטיסים ומנויים.
הנהלה - הייתי שמח שיוותרו על היציע העליון ויושיבו רק בתחתון אבל מעבר לזה לדעתי האישית הם צריכים לעלות במעט את המחיר של שער 5, להוריד את התמחור המופרז והלא מוצדק של שער 2, שיהיה הבדל קטן (100-200 שח גג) במנויים בין שער 2 ל7, ולמתג כפי שהיה בבלומפילד הישן את שער 2 כשער ישיבה ומקומות מסומנים ואת 7 כיציע עידוד נוסף עם מיקום טוב יותר לצפייה במשחק. ככה תהיה יותר הצדקה לאנשים לקנות מנויים לכל האצטדיון ולא רק ל5 מבחינה כספית ומצד שני לא יהיו ב7 הרבה יושבי שער 2 לשעבר שיצעקו לשבת כל המשחק ודי יהרגו את האווירה למעטים שרוצים לעודד.
אהה וישחזרו למכור כרטיסי נוער/ חייל וכו לכל שער 7 ולא רק לעליון, זה סתם מביך ומעצבן.
לגבי למי אפשר לפנות, תנסה דרך הפייסבוק ללאה קטמין ולהפועל ואם אתה בשער 7 תחתון בועז תושב נמצא שם כל משחק אז אתה יכול לנסות לדבר איתו על זה
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
דוקטור אלה
קיבל.ה  22 לייקים

יש יציע עידוד אחד, יש בו הרבה מקומות וזה שער 5.
במידה ויש אוהדים שלא מגיעים אם אין להם כרטיס לשער 5 שישארו בבית, אני באופן אישי לא רואה בהם כאוהדים.
אתם באים לראות את הקבוצה שלכם משחקת או את הקהל?
״סבסטיאן סימרוטיץ׳ 3-0 להפועל ת״א, ערימת שחקנים אדומים מאושרת, הקהל שלהם מקפץ ביציע דגלים אדומים לבנים מתנופפים ימינה ושמאלה...״
הפוסט קיבל 3 לייקיםלירון האדוםסומךRed0rDead
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

שיעשו טובה האולטראס משער 5 וישאירו אותנו עם הילדים שלנו והמשפחות בשער 7 בלי כל הזוהמה שיוצאת מהפה של הגרעין הקשה בשער 5, המצתים שנזרקים על כל שחקן יריבה שעובר קרוב לשם, ושירי הנאצה התכופים.
תנו לנו לדחוף את הקבוצה בדרך שלנו, כי מהגרעין הקשה בשער 5 יוצא בעיקר רעל. נאצים, שואה, זונות, גרמנים, שרמוטות, מזדיינים, גטו, שתישרפו חיים וכו' וכו'. כשבמשחקים נגד הגדולות זה כמובן מסלים בכמות ובשנאה.

יושבי שער 7 באמת רוצים את הרעל הזה משער 5 עמוק בכיסא לידם?

אם אפשר שלא יגיעו למשחקים בכלל, מה טוב. אני מוכן לשלם להם שיישארו בחוץ.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדשלום תקווה
דור שער 5
קיבל.ה  4 לייקים

7even כתב:שיעשו טובה האולטראס משער 5 וישאירו אותנו עם הילדים שלנו והמשפחות בשער 7 בלי כל הזוהמה שיוצאת מהפה של הגרעין הקשה בשער 5, המצתים שנזרקים על כל שחקן יריבה שעובר קרוב לשם, ושירי הנאצה התכופים.
תנו לנו לדחוף את הקבוצה בדרך שלנו, כי מהגרעין הקשה בשער 5 יוצא בעיקר רעל. נאצים, שואה, זונות, גרמנים, שרמוטות, מזדיינים, גטו, שתישרפו חיים וכו' וכו'. כשבמשחקים נגד הגדולות זה כמובן מסלים בכמות ובשנאה.

הבעיה שבשער 7 הפכו להיות דוממים, בשקט בשקט ורק שקוראים להם או מתי שיש גול מעודדים. צריך שהשער הזה יתעורר. להרעיד את האיצטדיון באוויר כל משחק.

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

דור שער 5 כתב: 30 ספטמבר 2021, 09:17
7even כתב:שיעשו טובה האולטראס משער 5 וישאירו אותנו עם הילדים שלנו והמשפחות בשער 7 בלי כל הזוהמה שיוצאת מהפה של הגרעין הקשה בשער 5, המצתים שנזרקים על כל שחקן יריבה שעובר קרוב לשם, ושירי הנאצה התכופים.

הבעיה שבשער 7 הפכו להיות דוממים, בשקט בשקט ורק שקוראים להם או מתי שיש גול מעודדים. צריך שהשער הזה יתעורר. להרעיד את האיצטדיון באוויר כל משחק.

השער הזה מעודד מספיק טוב לטעמי. זה גם שער שבאים בו משפחות עם ילדים, אל תשכח.
ילד רוצה את הכיסא שלו, לשבת בו בנוחות ולעודד כשיש מה לעודד.
דין ילד לא כדין מישהו שיושב באמצע שער 5 וסר לפקודותיו של פואד שחוץ מנזק לא עושה כלום. יום אחד תבינו שעובדים עליכם.
יהיה טוב הפועל!
דור שער 5
קיבל.ה  4 לייקים

7even כתב:
דור שער 5 כתב: 30 ספטמבר 2021, 09:17

השער הזה מעודד מספיק טוב לטעמי. זה גם שער שבאים בו משפחות עם ילדים, אל תשכח.
ילד רוצה את הכיסא שלו, לשבת בו בנוחות ולעודד כשיש מה לעודד.
דין ילד לא כדין מישהו שיושב באמצע שער 5 וסר לפקודותיו של פואד שחוץ מנזק לא עושה כלום. יום אחד תבינו שעובדים עליכם.
אני לא יודע מה איתך, אני לא יושב קרוב בכלל לפואד ולא "סר לפקודותיו". אני סהכ בא לעודד ולהנות. צריך שיהיו עוד אוהדים כאלה בשערים אחרים ושנרים את האיצטדיון באוויר.

Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לדעתי בכלל צריך יריעת בד או משהו בסגנון על כל הקומה למעלה של 7 ו8, אולי עם הדפס מעניין או סתם משהו אדום ולפתוח רק את הקומות למטה
להפוך את שער 8 לשער משפחות מוזל עם כניסת ילדים חינם
בנוסף הייתי מנסה למכור גם את 13 כשער ישיבה מקורה ומוזל מ2
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדyos
דור שער 5
קיבל.ה  4 לייקים

Giovanni Giorgio כתב:לדעתי בכלל צריך יריעת בד או משהו בסגנון על כל הקומה למעלה של 7 ו8, אולי עם הדפס מעניין או סתם משהו אדום ולפתוח רק את הקומות למטה
להפוך את שער 8 לשער משפחות מוזל עם כניסת ילדים חינם
בנוסף הייתי מנסה למכור גם את 13 כשער ישיבה מקורה ומוזל מ2
הניסנובים לא חושבים כלכלי....זה רעיון ענק מה שהצעת.
איך יוצרים קשר עם ההנהלה? אשמח שתכתבו רעיונות ונשלח להם מכתב עם כל ההצעות. בנוסף, אם למישהו יש פה קשר עם האולטראס שננסה איזה פיילוט לכמה משחקים בשער 7 אשמח שייצרו איתי קשר.

האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הנה טיפ לכל האוהדים שלא יושבים בשער 5, לפני שאתם רוצים להתחיל לעודד -
תתחילו לשרוק בוז ליריבה, תתחילו לקלל את השופט, תתחילו להגיב למשחק.
בלומפילד זה לא מקום לאכול פופקורן ולבכות שהפיצה חמה. וממש לא משנה אם השופט צדק או לא, משנה שהפועל תנצח.
הפוסט קיבל 8 לייקיםאדום בביתRon.Tסומךדוקטור אלהRed WolfRed0rDeadעובדיההמצב חרבנה
סמל אישי של משתמש
Red0rDead
קיבל.ה  30 לייקים

שער 7 מסומן ויציע הושבה בחלק התחתון, זו הבעיה הכי גדולה.

ד"א, רוצים לשבת רק ב- 5? שיעשו מנוי.
:hammersickle: :hapoel:
הפוסט קיבל לייק אחדyos
דור שער 5
קיבל.ה  4 לייקים

Red0rDead כתב:שער 7 מסומן ויציע הושבה בחלק התחתון, זו הבעיה הכי גדולה.

ואם אין מספיק מנויים ל5?

סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  850 לייקים

דור שער 5 כתב:

ואם אין מספיק מנויים ל5?

אז הולכים לאן שאפשר
אני כבר ראיתי את חיפה מ-8
והייתי בדרבי ב-13
זה לא היתה האופציה הראשונה שלי אבל בשביל לראות הפועל הלכתי לאן שיכולתי
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

את כל הגרעין הקשה מ-5, שרק הורס את השם של הפועל לאט ובאיטיות, ולא מייצג את רוח המועדון הזה בשום צורה, הייתי מגלה ל-13. שיישמעו כקול רחוק.
שיעבירו לשם את רפרטואר הקללות המגעיך והדוחה שלהם כלפי כל העולם, והייתי הופך גם את שער 5 ליציע משפחות, כמו 7.

מי שרוצה - אני מוכן לשלם לו על המנוי ל-5, ושלא יגיע בכלל.
יהיה טוב הפועל!
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אנחנו נשאר פה הרבה אחריך, אל תדאג.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאונישנקוkruvi
דור שער 5
קיבל.ה  4 לייקים

7even כתב:את כל הגרעין הקשה מ-5, שרק הורס את השם של הפועל לאט ובאיטיות, ולא מייצג את רוח המועדון הזה בשום צורה, הייתי מגלה ל-13. שיישמעו כקול רחוק.
שיעבירו לשם את רפרטואר הקללות המגעיך והדוחה שלהם כלפי כל העולם, והייתי הופך גם את שער 5 ליציע משפחות, כמו 7.

מטרת הפוסט היא לא להוציא את שער5 רע.
המטרה היא למצוא פתרונות איך להרחיב את העידוד ליציעים נוספים כדי ליצור קונטרה לשער 5.
הדעות על אוהדים מסויימים לא רלוונטיות.

הפוסט קיבל לייק אחדyos
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

7even כתב: 30 ספטמבר 2021, 19:50 את כל הגרעין הקשה מ-5, שרק הורס את השם של הפועל לאט ובאיטיות, ולא מייצג את רוח המועדון הזה בשום צורה, הייתי מגלה ל-13. שיישמעו כקול רחוק.

הגרעין "שהורס את השם של המועדון" הוא בפועל הדבר היחיד ששומר על הרלוונטיות שלו, הופך את החוויה של לראות את הפועל של השנים האחרונות לקצת יותר נסבלת ומהנה, ונותן לקהל חדש סיבה לרכוש אהדה למועדון שכושל כבר עשור רצוף. בלי הגרעין הזה בשער 5 היית היום עם חצי מכמות האוהדים, זו המציאות בין אם היא מוצאת חן בעינייך ובין אם לא. לכן מה שאתה מציע זה לא טובת הפועל.
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךאונישנקוקוקאין ואלכוהולCharmanderyos
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הקהל הורס את הפועל, לא העובדה שאין למועדון הזה בעלים 21 שנה.
הפוסט קיבל לייק אחדyos
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

ניצחונות וכדורגל טוב יביאו יותר עידוד לשער 7, לא נציגים מהאולטרס.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

Shacham כתב: 01 אוקטובר 2021, 01:54
7even כתב: 30 ספטמבר 2021, 19:50 את כל הגרעין הקשה מ-5, שרק הורס את השם של הפועל לאט ובאיטיות, ולא מייצג את רוח המועדון הזה בשום צורה, הייתי מגלה ל-13. שיישמעו כקול רחוק.

הגרעין "שהורס את השם של המועדון" הוא בפועל הדבר היחיד ששומר על הרלוונטיות שלו, הופך את החוויה של לראות את הפועל של השנים האחרונות לקצת יותר נסבלת ומהנה, ונותן לקהל חדש סיבה לרכוש אהדה למועדון שכושל כבר עשור רצוף. בלי הגרעין הזה בשער 5 היית היום עם חצי מכמות האוהדים, זו המציאות בין אם היא מוצאת חן בעינייך ובין אם לא. לכן מה שאתה מציע זה לא טובת הפועל.
ידידי,
לי אין שום בעייה עם שער 5 במהותו וכמובן שלא עם הדחיפה שלו, ואני חושב שלהפועל בגדול יש קהל מדהים עם חבורה מכוערת של אנשים שהורסת את השם של כולם ואיכשהו סוחפת את כולם.
לי אישית יש בעייה להגיע למגרש עם הבן שלי וכל(יודע מה? רוב) מה שאני שומע זה - נאצים, שואה, זונות, גרמנים, שרמוטות, מזדיינים, גטו, שתישרפו חיים וכו' וכו' וכו' וכו'.
זה לא הפועל! וזו לא מהות של המועדון שנקרא הפועל תל אביב! אתם לקחתם לנו את המועדון והרסתם לו את השם והיופי שלו עד עפר עם השטויות והרעל שאתם מוציאים מהפה שלכם.

ואם אתה חושב שזה הופך את החוויה של לראות את הפועל, כהגדרתך, ל "לקצת יותר נסבלת ומהנה" אז לדעתי אתה מפספס ב ע נ ק. אתה וכל מי שאחראי לזה.
אולי כל הקהל הזה מפספס בענק כשהוא לא מבין למה רוכשים בורחים מאיתנו כמו מאש.
אם אותי זה מגעיל ודוחה... וכל השקעתי הצנועה היא במנוי לי ולבן שלי(לא כזו צנועה האמת), אז בטח שזה יגעיל רוכש שצריך לשים פה כמה מיליונים טובים.

חומר למחשבה. אני די בטוח שאני עם הרוב הדומם.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

7even כתב: 01 אוקטובר 2021, 13:19
Shacham כתב: 01 אוקטובר 2021, 01:54

ידידי,
לי אין שום בעייה עם שער 5 במהותו וכמובן שלא עם הדחיפה שלו, ואני חושב שלהפועל בגדול יש קהל מדהים עם חבורה מכוערת של אנשים שהורסת את השם של כולם ואיכשהו סוחפת את כולם.
לי אישית יש בעייה להגיע למגרש עם הבן שלי וכל(יודע מה? רוב) מה שאני שומע זה - נאצים, שואה, זונות, גרמנים, שרמוטות, מזדיינים, גטו, שתישרפו חיים וכו' וכו' וכו' וכו'.
זה לא הפועל! וזו לא מהות של המועדון שנקרא הפועל תל אביב! אתם לקחתם לנו את המועדון והרסתם לו את השם והיופי שלו עד עפר עם השטויות והרעל שאתם מוציאים מהפה שלכם.

ואם אתה חושב שזה הופך את החוויה של לראות את הפועל, כהגדרתך, ל "לקצת יותר נסבלת ומהנה" אז לדעתי אתה מפספס ב ע נ ק. אתה וכל מי שאחראי לזה.
אולי כל הקהל הזה מפספס בענק כשהוא לא מבין למה רוכשים בורחים מאיתנו כמו מאש.
אם אותי זה מגעיל ודוחה... וכל השקעתי הצנועה היא במנוי לי ולבן שלי(לא כזו צנועה האמת), אז בטח שזה יגעיל רוכש שצריך לשים פה כמה מיליונים טובים.

חומר למחשבה. אני די בטוח שאני עם הרוב הדומם.
את הביטויים והשירים הלא יפים תמצא אצל כל הקבוצות הגדולות בלי יוצא מן הכלל, זה התירוץ באמת הכי גרוע ולא מסתדר עם המציאות שאפשר לחשוב עליו למצב הבעלות בהפועל. אם כבר השפעה של הקהל אז הזיהוי עם השמאל ועם סמלים קומוניסטיים כנראה מקשה פי 100 על מציאת בעלים לעומת השירים הלא יפים.
הפוסט קיבל לייק אחדנורמה ג'ין
קוקאין ואלכוהול
קיבל.ה  241 לייקים

אוהדי כדורגל מקללים את היריבה שלהם.
וואו. זה לא קורה בשום מועדון בעולם.
כמה דוחה מצידם להרוס ככה את הפועל :rofl: :rofl:
את הסם הכי גדול
הפוסט קיבל לייק אחדyos
סמל אישי של משתמש
Red0rDead
קיבל.ה  30 לייקים

דור שער 5 כתב: 30 ספטמבר 2021, 16:45

ואם אין מספיק מנויים ל5?

אז בעיה שלהם, מי שבאמת רוצה לראות הפועל ייסתפק גם ביציעים אחרים, כמו בגמר הגביע אנשים רצו כרטיס לא משנה לאיזה יציע.
:hammersickle: :hapoel:
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
דור שער 5
קיבל.ה  4 לייקים

מסכים איתך
בנוסף חושב שגם צריך להכנסי פיילוט חדש ובו ימשכו אוהדים חדשים. זוהי חשיבה לטווח ארוך.
סתם לדוגמא:
נשים וילדים במחירים מוזלים לשערים 8 ו13
כניסה חינם/במחירים מוזלים של כל מחלקות הנוער.
חבילת משחקים ללוחמים
חבילה של 5/10 משחקים במקום מנוי.

פתרונות יש בשפע, רק שצריך לשכנע את הניסנובים שחשיבה לטווח ארוך היא המפתח להצלחה ולא המחירים המופקעים שהם דורשים לכרטיס מול הפועל חיפה.

סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

דור שער 5 כתב: 06 אוקטובר 2021, 14:13 מסכים איתך
בנוסף חושב שגם צריך להכנסי פיילוט חדש ובו ימשכו אוהדים חדשים. זוהי חשיבה לטווח ארוך.
סתם לדוגמא:
חבילת משחקים ללוחמים

פתרונות יש בשפע, רק שצריך לשכנע את הניסנובים שחשיבה לטווח ארוך היא המפתח להצלחה ולא המחירים המופקעים שהם דורשים לכרטיס מול הפועל חיפה.

בתור ילד בן 6 אני זוכר שכל ילד שמתאמן תחת המועדון מקבל מנוי בחינם, גם לפני איזה 8 שנים לקחתי את המנוי של בן דוד שלי על אותו סעיף. אני לא מאמין שהפסיקו את זה בשנים האחרונות(ואם כן אז למה לעזאזל???).
מעבר לזה כמובן שמסכים עם הכל
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
דור שער 5
קיבל.ה  4 לייקים

אז תקנה ל7 ותטריף שם אנשים

סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

סתם לדוגמא:
חבילת משחקים ללוחמים

הוזלה של כרטיסים לא יביאו אוהדים חדשים. אתה לא מתחיל לאהוב קבוצה בגלל שהכרטיסים למשחקים שלה זולים.
בדרך כלל, אוהדים חדשים מצטרפים בגל של שנים טובות. להפועל אין דבר כזה ולכן צריך לשווק את זה בצורה אחרת.
אני לא בטוח איפה שמעתי את המשפט הזה אבל הוא די נכון "כל אחד יכול להיות אוהד של קבוצת כדורגל אבל לא כל אחד יכול להיות אוהד של הפועל"
i stand with israel :brokenheart:
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

כל עוד באים למשחקים סביבות 10000 אוהדים, וחצי מהם בשער 5, אין באמת מה לצפות לעידוד בשערים אחרים.
דור שער 5
קיבל.ה  4 לייקים

D&3 כתב:כל עוד באים למשחקים סביבות 10000 אוהדים, וחצי מהם בשער 5, אין באמת מה לצפות לעידוד בשערים אחרים.
עם כל האנשים שכל שבוע מחפשים אך ורק לשער 5 היינו כבר פותחים ארגון אוהדים חדש וממלאים את כל שער 7 כל משחק...

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

פעם שירי שחקנים היו מתחילים משער 7 אם אני לא טועה.
היום אפילו אין שירי שחקנים באמת.
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
555
קיבל.ה  623 לייקים

shai.m כתב: 10 אוקטובר 2021, 07:54
סתם לדוגמא:
חבילת משחקים ללוחמים

הוזלה של כרטיסים לא יביאו אוהדים חדשים. אתה לא מתחיל לאהוב קבוצה בגלל שהכרטיסים למשחקים שלה זולים.
בדרך כלל, אוהדים חדשים מצטרפים בגל של שנים טובות. להפועל אין דבר כזה ולכן צריך לשווק את זה בצורה אחרת.
אני לא בטוח איפה שמעתי את המשפט הזה אבל הוא די נכון "כל אחד יכול להיות אוהד של קבוצת כדורגל אבל לא כל אחד יכול להיות אוהד של הפועל"
הוזלה של כרטיסים בהחלט תוביל לכמות יותר גדולה של אוהדים.
555
קיבל.ה  623 לייקים

555 כתב: 10 אוקטובר 2021, 15:30
סתם לדוגמא:
חבילת משחקים ללוחמים

ומנגד, להקטנת ההכנסות באופן משמעותי.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

המחירים סבירים לגמרי.
העובדה שלא מושיבים את כולם ב7-8 תחתון דווקא לא סבבה.

וכן כמובן אפשר לשקול להוזיל מחירים לילדים ונוער במשחקים בשבתות, זה אפילו מתבקש.
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

555 כתב: 10 אוקטובר 2021, 15:30
סתם לדוגמא:
חבילת משחקים ללוחמים

שים לב, יש הבדל בין אוהדים חדשים לבין יותר אוהדים! בהחלט מאמין שזה יביא יותר אוהדים אבל אני בספק אם זה יוביל לאוהדים חדשים.
i stand with israel :brokenheart:
שלום תקווה
קיבל.ה  8 לייקים

עוד פעם מחריבי הפועל האמיתיים הולכים מכות עם מאבטחים. אחרי זה מתפלאים למה אנחנו תקועים עם הניסנובים. תעודדו את עצמכם העיקר שאתם מרוצים. מחריבי הפועל
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
שליחת תגובה