קובי רפואה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
קאונסיל
קיבל.ה  14 לייקים

ובחייאת, כאילו שלא היה מישהו שלא ידע הרביעי יגיע מהכדור החופשי הזה כשכולם עולים ומפקירים את ההגנה. תשלח שחקנים אחורה. כל משחק השנה אנחנו כמעט מקבלים גולים מקרנות שלנו, אז הרביעי הזה היה הדבר הכי ברור בעולם.
מאמן ליצן. הביתה
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

Chegi כתב: 25 אפריל 2022, 23:13
De Niro כתב:
הסבתא של הפועל כתב:להיפטר מרפואה בגלל היום, זה לשים פלסטר.
בהתחשב בזה שיש לו חוזה לעונה הבאה והוא לא גרוע כמו מאמנים אחרים יהיה טיפשי לממן עוד מאמן.
גם עד האדום המטופש של אליאס היינו עדיפים על מכבי למרות הרכב מאוד מאוד צעיר, את זה גם אי אפשר לקחת לו.
הכל נכון.ועדיין אתה מצפה ממאמן (גם אם הגישה שלו התקפית מאד) לדעת לראות את הסנריו הרע מכל , ולהחזיר את השחקנים אחורה.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
מאמן שלא יודע מה זה דרבי אחרי לא מעט שעבר לא יכול לאמן אותנו.
אין ספק שה5-0 עליו, אבל עדיין ב8 שנים האחרונות הדרבים היחידים שהיינו שווים ביכולת למכבי למרות פערים מאוד ברורים מקצועית היו רק איתו, חוץ מהגמר גביע שגם שם לא נפלנו ממכבי.
הסבתא של הפועל
קיבל.ה  194 לייקים

De Niro כתב: 25 אפריל 2022, 23:08
הסבתא של הפועל כתב:להיפטר מרפואה בגלל היום, זה לשים פלסטר.
בהתחשב בזה שיש לו חוזה לעונה הבאה והוא לא גרוע כמו מאמנים אחרים יהיה טיפשי לממן עוד מאמן.
גם עד האדום המטופש של אליאס היינו עדיפים על מכבי למרות הרכב מאוד מאוד צעיר, את זה גם אי אפשר לקחת לו.
הכל נכון.ועדיין אתה מצפה ממאמן (גם אם הגישה שלו התקפית מאד) לדעת לראות את הסנריו הרע מכל , ולהחזיר את השחקנים אחורה.

ברור. התבוסה הזו עליו יותר מכולם.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

קודם כל אשמה ההנהלה!!!
אתם לא יכולים להישאר במועדון ברמת השקעה שכזאת.
זה הפועל תל אביב לא עוד קבוצה בליגה.

אח''כ האשמים זה אליאס ורפואה שאיבד את המשחק עם החילופים.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

ההפסד הזה לא באשמת המאמן.
כן היו חילופים שאפשר להתווכח אם נכונים או לא, אבל מה שקרה אחרי השער הראשון היה מביש. השחקני פשוט נעמדו.
מעולם לא ראיתי משחק כזה. באמת. אני עד עכשיו לא מבין מה ראיתי אתמול.
סמל אישי של משתמש
על הכיפאק
קיבל.ה  12 לייקים

הביתה עכשיו
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1638 לייקים

חלאס עם ה 'הביתה הזה'. הפועל משחקת טוב מאד במשחקים האחרונים והרבה הרבה הרבה יותר טוב מאשר בתקופת קלינגר.
אתמול זה אכן היה משחק נוראי שלו.
זה התחיל בהרכב. ראיתי את ההרכב ההגנתי מאד, כביכול כדי לשמור על ישראלוב ולמקין והבנתי שטוב לא ייצא מזה. הרי בדרבי הקודם כל הטוב בהפועל היה מהלחץ למעלה.
וגם מה זה הפחד הזה ממכבי עם ההרכב הזה? מדובר בקבוצה שלא ניצחה משחק כבר חודש!
אליאס גמר על המשחק אבל אני באמת לוידע מה ייש לרפואה נגד שלומי אזולאי. גם לפני שהוא עלה ברמה, הוא כל הזמן עושה איתו משחקים. רבאק זה הקשר הכי טוב שלך!

והחילופים...אוי החילופים...
את יואב תומר מעלים מעלה דקה 85 מול נוף הגליל כשאתה צריך שער בבעיטה מטר מהקו במצב של פיגור או שוויון. מי מעלה אותו ל45 דקות בדרבי של 10 שחקנים?. בחיאת, קובי.

ועל מה דוידה מקבל קרדיט כבר חצי עונה? המשחק הטוב האחרון שלו היה מול בית"ר בטדי לפני 3 חודשים. חלאס זרוק את הילד לספסל כבר. שיצפה משם.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Sin Queso
קיבל.ה  438 לייקים

שהיה קלינגר אמרתם הבייתה ותביאו את קובי עכשיו אתם אומרים הבייתה בשביל להביא רנדומלי אחר שתגידו הבייתה עוד חצי שנה.
הבעיה זה לא המאמן. ובעיקר לא אחד שהביא את הפועל למקום רביעי עם הנוער.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
Nivik
קיבל.ה  243 לייקים

מותר לכעוס אחרי השפלה בדרבי, אבל בסופו של דבר המאמן צריך להישפט לפי המיקום בטבלה בסוף העונה.
IdanTheLittle/״עידן הקטן״ לשעבר
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Nivik כתב:מותר לכעוס אחרי השפלה בדרבי, אבל בסופו של דבר המאמן צריך להישפט לפי המיקום בטבלה בסוף העונה.
אנשים שדרבי עובר לידם כמו כל משחק ליגה, הלוואי והייתי כמוכם.

דרבי זה משחק ברמת גמר גביע
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אבל יש מציאות. מה לעשות.
הדרבי גם יכול להיות משחק ברמת 10 גמרי גביע ו5 משחקים ישירים על אליפות.
בסוף יש פערים תקציביים ויחסי כוחות ברורים, וחשיבות המשחק לא תשנה אותם.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

kruvi כתב: 26 אפריל 2022, 07:49 ההפסד הזה לא באשמת המאמן.
כן היו חילופים שאפשר להתווכח אם נכונים או לא, אבל מה שקרה אחרי השער הראשון היה מביש. השחקני פשוט נעמדו.
מעולם לא ראיתי משחק כזה. באמת. אני עד עכשיו לא מבין מה ראיתי אתמול.
לגמרי, ברמת ההזיה. אחרי ההרחקה והגול זה היה השבירה המנטלית הכי גדולה שראיתי בספורט מקצועני נראה לי
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  315 לייקים

שוב חוזר הניגון. לקובי רפואה חוזה להמשך הדרך. תקוע כמו עצם בגרון.
יש לו חסינות בקרב האוהדים. קשה לחשוב על מאמן אחר שהיה קורס בדרבי והיה ממשיך לקבל חיבוקים מהקהל.
אני מתחיל להבין את בני סכנין שלא ממהרים להחתים את סילבס ודוחים את ההחלטה עד סוף העונה.
יש הפסדים ויש הפסדים.
הקריסה בדרבי זה יותר מכשלון של משחק בודד. זה חוסר מודעות עצמית של המאמן. אין לו מושג מה הם הכלים שעומדים לרשותו ומה ניתן לעשות איתם.
אני מעריך שההנהלה הביאה אותו אחרי קלינגר כדי לרצות את הקהל. זה מה שקורה כאשר הנהלה מנסה לפעול רק כדי להרגיע את האוהדים.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הפסידו אתמול רק בגלל שני דברים

המשמעותי ביותר ברמה קיצונית בהשפעתו אתמול- ההרחקה המוזרה של אליאס

המשני- פגיעות מנטלית של השחקנים הצעירים ובכללי של כל הקבוצה אחרי הגול השני

עד ההרחקה ואין להתעלם מכך- הפועל היתה יותר מסוכנת מהם והמשחק היה לגמרי מאוזן
אז פה רפואה גם פישל?

רוצים להוציא עצבים בלחפש אשמים- יש כתובת אחת והיא הבעלים
הם בונים, הם מחזיקים, הבעיות הגדולות זה שם
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

הלוטוס הלבן כתב: 26 אפריל 2022, 10:01 שוב חוזר הניגון. לקובי רפואה חוזה להמשך הדרך. תקוע כמו עצם בגרון.
יש לו חסינות בקרב האוהדים. קשה לחשוב על מאמן אחר שהיה קורס בדרבי והיה ממשיך לקבל חיבוקים מהקהל.
אני מתחיל להבין את בני סכנין שלא ממהרים להחתים את סילבס ודוחים את ההחלטה עד סוף העונה.
יש הפסדים ויש הפסדים.
הקריסה בדרבי זה יותר מכשלון של משחק בודד. זה חוסר מודעות עצמית של המאמן. אין לו מושג מה הם הכלים שעומדים לרשותו ומה ניתן לעשות איתם.
אני מעריך שההנהלה הביאה אותו אחרי קלינגר כדי לרצות את הקהל. זה מה שקורה כאשר הנהלה מנסה לפעול רק כדי להרגיע את האוהדים.

מסכים.
זה שהמאמן הקודם החנה אוטובוס לא אומר שהמחליף
שלו צריך לשחק משחק לחץ עם 10 שחקנים במצב של תיקו.
אני חושב שניהול המשחק המחפיר לא נבע מחוסר מודעות אלא מהיעדר תכנית משחק אלטרנטיבית במקרה הטוב או מאמוציות במקרה הרע (לראייה, החילוף התמוה במחצית)
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

החילוף של תומר הוא פשע מלחמה. הוא חייב לתת תשובות לדבר הזה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

תקשיבו אין לי מושג איך אתם בכלל חושבים על להוריד ממנו גרם של אשמה על התבוסה

החילוף של שלומי אזולאי ביואב תומר עלה לנו במשחק. לשחק עם יואב תומר במשחק כזה שקול ללשחק עם 9 שחקנים.
הבן אדם לא לוחץ בהגנה כמו שצריך, לא יודע להחזיק כדור כדי לצאת קדימה, לא יודע לפתוח לעומק והוצאה של שחקן קישור משמעותי כמו אזולאי ריסקה לנו את האמצע ונתנה אותו למכבי. ברגע שהפסקנו ללחוץ ונתנו למכבי שטחים המשחק היה גמור וצריך להיות חמור מאוד גדול בלי שום הבנה בכדורגל כדי לא לראות את זה ולעשות את החילוף בדקה 46, לא משנה איך תהפכו את זה!

שיחקנו עם 9 שחקנים ו2 בלמים מהנוער, בלי שום מרכז מגרש נורמלי ועוד יותר גרוע - בלי שום אופק התקפי מה1:0(פלומיין נשאר עד ה3 אומנם אבל חוץ מזה הוא ותומר היו היחידים עם יכולת התקפית בקבוצה)
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
על הכיפאק
קיבל.ה  12 לייקים

7even כתב: 26 אפריל 2022, 08:19 חלאס עם ה 'הביתה הזה'. הפועל משחקת טוב מאד במשחקים האחרונים והרבה הרבה הרבה יותר טוב מאשר בתקופת קלינגר.
אתמול זה אכן היה משחק נוראי שלו.
זה התחיל בהרכב. ראיתי את ההרכב ההגנתי מאד, כביכול כדי לשמור על ישראלוב ולמקין והבנתי שטוב לא ייצא מזה. הרי בדרבי הקודם כל הטוב בהפועל היה מהלחץ למעלה.
וגם מה זה הפחד הזה ממכבי עם ההרכב הזה? מדובר בקבוצה שלא ניצחה משחק כבר חודש!
אליאס גמר על המשחק אבל אני באמת לוידע מה ייש לרפואה נגד שלומי אזולאי. גם לפני שהוא עלה ברמה, הוא כל הזמן עושה איתו משחקים. רבאק זה הקשר הכי טוב שלך!

והחילופים...אוי החילופים...
את יואב תומר מעלים מעלה דקה 85 מול נוף הגליל כשאתה צריך שער בבעיטה מטר מהקו במצב של פיגור או שוויון. מי מעלה אותו ל45 דקות בדרבי של 10 שחקנים?. בחיאת, קובי.

ועל מה דוידה מקבל קרדיט כבר חצי עונה? המשחק הטוב האחרון שלו היה מול בית"ר בטדי לפני 3 חודשים. חלאס זרוק את הילד לספסל כבר. שיצפה משם.
בחורצי'יק, קדימה הביתה ויפה שעה אחת קודם.

גם לא הבנתי מה העמדה שלך לגביו. פתחת את ההודעה בתמיכה לקובי אבל כל שאר השורות שבאו אחרי היו טענות שליליות לגביו. בכל אופן אני אוסיף ואגיד שלא רק החילופים הם שהעלו לי תמיהה לגביו אלה ההתנהלות המבוהלת שלו גם במשחקים קטנים וגם במשחק אתמול בעיקר אחרי ההרחקה שהובילה לחילוף היסטרי חמש דקות בתוך תוספת הזמן של המחצית(!). שמת לב מה קרה שם? שי אייזן שנייה לפני שעלה לשחק עוד רץ לקובי להיות בטוח שזה הבין אותו. אחר כך שי עולה למגרש מנסה לגשת לאייבנדר ושאר חברים להעביר להם מה קובי אומר שצריך לעשות ואלה בכלל הודפים אותו כאומרים 'חכה רגע עם מה שקובי אומר תן לנו שנייה להבין מה קורה בעצמנו' בעיניי זה מסמל הכל. אחר כך בגול הראשון, תראה איזה מרווחים יש בכל המגרש. בחיאת איזה מאמן כדורגל זה שלא יודע להעמיד את השחקנים שלו על המגרש. תשמע המקום של מאמן כדורגל כזה זה רק מושב אחד ליד ניסו אביטן באוטובוס בדרך למקצוע אחר
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב:תקשיבו אין לי מושג איך אתם בכלל חושבים על להוריד ממנו גרם של אשמה על התבוסה

החילוף של שלומי אזולאי ביואב תומר עלה לנו במשחק. לשחק עם יואב תומר במשחק כזה שקול ללשחק עם 9 שחקנים.
הבן אדם לא לוחץ בהגנה כמו שצריך, לא יודע להחזיק כדור כדי לצאת קדימה, לא יודע לפתוח לעומק והוצאה של שחקן קישור משמעותי כמו אזולאי ריסקה לנו את האמצע ונתנה אותו למכבי. ברגע שהפסקנו ללחוץ ונתנו למכבי שטחים המשחק היה גמור וצריך להיות חמור מאוד גדול בלי שום הבנה בכדורגל כדי לא לראות את זה ולעשות את החילוף בדקה 46, לא משנה איך תהפכו את זה!

שיחקנו עם 9 שחקנים ו2 בלמים מהנוער, בלי שום מרכז מגרש נורמלי ועוד יותר גרוע - בלי שום אופק התקפי מה1:0(פלומיין נשאר עד ה3 אומנם אבל חוץ מזה הוא ותומר היו היחידים עם יכולת התקפית בקבוצה)
כל מילה, רפואה מוכיח בפעם המאה. אין לו מושג בניהול משחק תוך כדי משחק.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

הסלחנות כלפי קובי ממש מוזרה. זה ביזיון 100 אחוז עליו ואני סה"כ בעדו.
ניהול משחק מביש
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

זה כמו נבחרת ישראל, שתמיד מאשימים את המאמן ומסרבים להבין שיש לנבחרת ישראל פשוט שחקנים פחות טובים משמעותית משל היריבות שלה ולכן היא אף פעם לא מצליחה לסיים שניה בשום קמפיין.
והנה גם נבחרת ישראל קיבלה 4-0 בפולין או 5-0 בדנמרק. איזה פלא.

מאמן, ניהול משחק, גישה, פסיכולוגיה.
בסוף יש לנו משמעותית סגל שחקנים פחות טוב משלהם, וכשאצלינו יש חיסורים כמו גוטליב או אפילו אזולאי 9 זה מכה אדירה בעוד שאצלם אם איזה נחמיאס, פריצה או הבלם הפורטוגלי הזה יחסרו אז לא קרה כלום.
ולכן יש סיטואציות והתפתחויות במשחק שכן, יכולות להביא לזה שנקבל מהם תבוסות כאלה. כאילו שלא ידענו לפני המשחק שעולים עם שני בלמים מהנוער ועם סרנבסקי בשער ועוד בלי שלומי אזולאי החלוץ אפילו.

ההלקאה העצמית הזו לא באמת ריאלית לדעתי.
אני משוכנע שביום שנעלה מולם לדרבי עם הרכב וספסל ששקול לשלהם אנחנו נחזור לנצח אותם כמו שקרה בעבר כשזו הייתה הסיטואציה.

נראה שיש א נשים שעוד לא הפנימו שבסיטואציה הנוכחית, התבוסות האלה תמיד על השולחן. מה לעשות.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 26 אפריל 2022, 10:54 הסלחנות כלפי קובי ממש מוזרה. זה ביזיון 100 אחוז עליו ואני סה"כ בעדו.
ניהול משחק מביש
סלחנות באיזו רמה?
אני בעדו, רוצה שהוא יישאר ועדיין אני חושב שהוא עשה טעות ענקית בחצי השני.
אני כן מנתק את העובדה שמדובר בדרבי ובתבוסה כזו ומאוד מאוד כואב כרגע למה שטוב לקבוצה בטווח הארוך.
הפועל מתנהלת בצורה אימפולסיבית. ההנהלה בעיקר. האוהדים גם, אבל זה מילא, מותר להם וגם חלק מהשחקנים.
רפואה טעה אתמול, הוא לא מאמן מושלם, אבל הוא אחד הטובים שיש היום בשוק הישראלי. כל עוד הוא יכול להשפיע על הקבוצה לחיוב הוא צריך להישאר.
הפוסט קיבל לייק אחדMario
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

החילוף שאחרי ההרחקה היה הזוי. עוד דקה יורדים למחצית, תקח תזמן, תנשום, תחשוב. מה, פחדת שנקבל גול בזמן שנשאר עד המחצית? פשוט הזוי.
גם אופי החילופים היה על גבול הטירוף.
אבל הכי מרגיז היה הראיון אחרי המשחק. גוטמן שואל אותו לגבי סגנון המשחק הפתוח שהפועל עלתה איתו למחצית השניה, והאם זה לא היה הרפתקני מדי, ורפואה אומר לו "נכון, זה לא מה שביקשתי מהשחקנים". איזה אפס מאופס הוא יצא. פשוט חרפה.
אין לי בעיה שישאר, בעיקר כי מכל הזבל שעבר בהפועל בעשור האחרון הוא היה היחיד שהוציא משהו מהקבוצה הזו, אבל מישהו חייב להעמיד אותו במקום. זה לא הגיוני.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אדום נחמד כתב: 26 אפריל 2022, 11:07 החילוף שאחרי ההרחקה היה הזוי. עוד דקה יורדים למחצית, תקח תזמן, תנשום, תחשוב. מה, פחדת שנקבל גול בזמן שנשאר עד המחצית? פשוט הזוי.
אבל הכי מרגיז היה הראיון אחרי המשחק. גוטמן שואל אותו לגבי סגנון המשחק הפתוח שהפועל עלתה איתו למחצית השניה, והאם זה לא היה הרפתקני מדי, ורפואה אומר לו "נכון, זה לא מה שביקשתי מהשחקנים". איזה אפס מאופס הוא יצא. פשוט חרפה.
אין לי בעיה שישאר, בעיקר כי מכל הזבל שעבר בהפועל בעשור האחרון הוא היה היחיד שהוציא משהו מהקבוצה הזו, אבל מישהו חייב להעמיד אותו במקום. זה לא הגיוני.
מסכים לגמרי. מאמנים שאומרים ״ההוראה היתה ככה והשחקנים עשו ככה״ עושים לעצמם נזק עצום. הקבוצה עשתה X. או שאתה אחראי ישיר לזה כי אמרת להם או שאמרת להם משהו אחד והם עשו משהו שני. בכל מקרה אתה לא יוצא טוב מזה
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

אדום נחמד כתב: 26 אפריל 2022, 11:07 החילוף שאחרי ההרחקה היה הזוי. עוד דקה יורדים למחצית, תקח תזמן, תנשום, תחשוב. מה, פחדת שנקבל גול בזמן שנשאר עד המחצית? פשוט הזוי.
יאמר לזכותו שתמיד עומד מול המצלמה ואומר את האמת.
שיחקו פה כמה ילדים בלי שום שחקן מנוסה בחלק האחורי, אם שוער בינוני שבמקרה הוא פה.
אני חושב שהתוכנית משחק שלו דווקא עבדה עד האדום של אליאס ששינה את כל המשחק.
אתמול כבר ראו אחרי 1-0 שהשערים של מכבי באוויר וראו שהפועל לא הייתה מספיק מאורגנת ואיבדה את האמונה.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

אפשר בהחלט להגיד שההפסד באשמת המאמן, אבל התבוסה לא באשמתו. יש הבדל.
התבוסה הזו לא הגיעה בעקבות חילוף זה או אחר, או בגלל גישה כזו אחרת. הגישה והחילופים הביאו לספיגת השער הראשון.
כל מה שקרה אח"כ זה נטו על השחקנים.
אני חוזר, מעולם לא ראיתי דבר כזה. זה היה ברמת הביזאר.
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

kruvi כתב: 26 אפריל 2022, 11:36 אפשר בהחלט להגיד שההפסד באשמת המאמן, אבל התבוסה לא באשמתו. יש הבדל.
התבוסה הזו לא הגיעה בעקבות חילוף זה או אחר, או בגלל גישה כזו אחרת. הגישה והחילופים הביאו לספיגת השער הראשון.
להפך, ברגע שספגנו את השער השני היה ברור שהפועל לא תחזור כבר למשחק ועוד בעשרה שחקנים ועוד נגד מכבי.
רפואה היה חייב לעשות הכל שלא נתפרק מצידי שישים את יואב תומר שגם ככה לא עושה כלום קשר אחורי ולפחות היה נמנע התבוסה הכואבת הזאת.
להפסיד 2-0 זה לא 5-0.
וכן החילוף של אייזן לפני סיום המחצית הראשונה לדעתי היה מוזר שעוד דקה שתיים יורדים להפסקה,
והחילוף של אזולאי בכלל, היחיד שיכול למסור ולעשות פעולה טובה יוצא ובמקומו נכנס יואב תומר האגדי.
סמל אישי של משתמש
kruvi
קיבל.ה  304 לייקים

Mario כתב: 26 אפריל 2022, 11:43
kruvi כתב: 26 אפריל 2022, 11:36 אפשר בהחלט להגיד שההפסד באשמת המאמן, אבל התבוסה לא באשמתו. יש הבדל.
להפך, ברגע שספגנו את השער השני היה ברור שהפועל לא תחזור כבר למשחק ועוד בעשרה שחקנים ועוד נגד מכבי.
רפואה היה חייב לעשות הכל שלא נתפרק מצידי שישים את יואב תומר שגם ככה לא עושה כלום קשר אחורי ולפחות היה נמנע התבוסה הכואבת הזאת.
להפסיד 2-0 זה לא 5-0.
וכן החילוף של אייזן לפני סיום המחצית הראשונה לדעתי היה מוזר שעוד דקה שתיים יורדים להפסקה,
והחילוף של אזולאי בכלל, היחיד שיכול למסור ולעשות פעולה טובה יוצא ובמקומו נכנס יואב תומר האגדי.
אבל זו בדיוק הטענה שלי, איך שהשחקנים התנהגו על המגרש גרם ל-2 להפוך ל-5. אין שום דבר שהוא היה יכול לעשות שהיה משנה את זה. ככה אני רואה את הדברים.
הוא כן ניסה לשנות מערך, והזיז שחקנים. אבל אבל כששחקנים מתנהלים על המגרש כמו שינקוביץ' התנהל או כמו שדוידה, זה לא משנה באיזו עמדה הם יהיו.
בכל מקרה, אני חושב שהמשחק הזה הוא שירת הברבור שלו בהפועל. אנחנו הולכים לחטוף תבוסה גם מחיפה, וזה יסיים את הקדנציה שלו.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

היה משעשע לראות איך השוטר אזולאי (או בשמו האחר, קפטן קראנץ׳) מחלק הוראות ודגשים אחרי כל שער במטרה לצאת מהמשחק הזה בשן ועין.. יצא לו יופי יופי..
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

kruvi כתב: 26 אפריל 2022, 11:47
Mario כתב: 26 אפריל 2022, 11:43
להפסיד 2-0 זה לא 5-0.
אבל זו בדיוק הטענה שלי, איך שהשחקנים התנהגו על המגרש גרם ל-2 להפוך ל-5. אין שום דבר שהוא היה יכול לעשות שהיה משנה את זה. ככה אני רואה את הדברים.
הוא כן ניסה לשנות מערך, והזיז שחקנים. אבל אבל כששחקנים מתנהלים על המגרש כמו שינקוביץ' התנהל או כמו שדוידה, זה לא משנה באיזו עמדה הם יהיו.
בכל מקרה, אני חושב שהמשחק הזה הוא שירת הברבור שלו בהפועל. אנחנו הולכים לחטוף תבוסה גם מחיפה, וזה יסיים את הקדנציה שלו.
מסכים איתך לגבי ינקוביץ' ודוידה שפשוט שמו פס אתמול ולא היה אכפת להם איך זה יגמר, אבל היה אפילו מוציא אותם ושולף 2 שחקנים מהספסל שפשוט יעשו הגנה.
ואני מאוד מקווה שרפואה לא יסיים את הקדנציה הזאת גם כי אין חלופה טובה וגם כי אני חושב שהוא באמת מאמן לא רע שעדיין עושה ויעשה טעויות.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

Mario כתב: 26 אפריל 2022, 11:12
יאמר לזכותו שתמיד עומד מול המצלמה ואומר את האמת.
אבל זה בדיוק העניין. הוא לא אמר את האמת. הוא זה שעשה את החילופים הכושלים, והוא זה שלא דאג שהשחקנים ירגיעו את המשחק.
הוא פישל היום בכל פרמטר מאז ההרחקה.
אפילו שהוא העמיד את הקבוצה יפה למחצית הראשונה ועל זה מגיע לו הקרדיט.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Mario כתב: 26 אפריל 2022, 11:43 החילוף של אייזן לפני סיום המחצית הראשונה לדעתי היה מוזר שעוד דקה שתיים יורדים להפסקה,
רפואה פשוט נכנס לקריז\איבד את העשתונות\השתגע קצת לאיזה עשרים דקות, וזאת התוצאה.
ידוע שהוא לא שולט בעצבים שלו, אבל ככה לאבד את הראש בכזה רגע קריטי ולהחריב קבוצה שלמה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

החילוף של תומר באזולאי זה פשע מלחמה !

dino
קיבל.ה  2017 לייקים

אז תפטרו אותו ותביאו שוב את קלינגר ואז תפטרו ותביאו שוב את קובי ואז את סילבס ואז את מימר ואז את סיני ואז את קלינגר ואז קובי
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

או שתביאו את דראפיץ׳ שזה ללכת על בטוח כמו לקנות טויוטה אוונסיס מ2015
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  823 לייקים

redrony כתב: 26 אפריל 2022, 11:02
אוגוסטוס היל כתב: 26 אפריל 2022, 10:54 הסלחנות כלפי קובי ממש מוזרה. זה ביזיון 100 אחוז עליו ואני סה"כ בעדו.
ניהול משחק מביש
סלחנות באיזו רמה?
אני כן מנתק את העובדה שמדובר בדרבי ובתבוסה כזו ומאוד מאוד כואב כרגע למה שטוב לקבוצה בטווח הארוך.
הפועל מתנהלת בצורה אימפולסיבית. ההנהלה בעיקר. האוהדים גם, אבל זה מילא, מותר להם וגם חלק מהשחקנים.
רפואה טעה אתמול, הוא לא מאמן מושלם, אבל הוא אחד הטובים שיש היום בשוק הישראלי. כל עוד הוא יכול להשפיע על הקבוצה לחיוב הוא צריך להישאר.
זה לא "טעות". זה ניהול משחק מחפיר שמעורר תהיות.
בסוף זה חלק מרכזי בעבודה שלו. להבין סיטואציה לחשוב לתכנן ולהגיב.
העניין פה זה שאני לא רואה שום סיפור מארגן בניהול האירוע. תוך שניה עושה חילוף בלי לחושב. אח"כ עושה עוד חילוף שכמעט מאזן טקטית את הקודם. כאילו מה? מה הרעיון? מה הוא ניסה להשיג?
זה ניהול משחק שלא יכול לקרות בשום דרך. אצלי זה מעורר סימני שאלה
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אוגוסטוס היל כתב: 26 אפריל 2022, 12:52
redrony כתב: 26 אפריל 2022, 11:02
ניהול משחק מביש
סלחנות באיזו רמה?
זה לא "טעות". זה ניהול משחק מחפיר שמעורר תהיות.
בסוף זה חלק מרכזי בעבודה שלו. להבין סיטואציה לחשוב לתכנן ולהגיב.
העניין פה זה שאני לא רואה שום סיפור מארגן בניהול האירוע. תוך שניה עושה חילוף בלי לחושב. אח"כ עושה עוד חילוף שכמעט מאזן טקטית את הקודם. כאילו מה? מה הרעיון? מה הוא ניסה להשיג?
זה ניהול משחק שלא יכול לקרות בשום דרך. אצלי זה מעורר סימני שאלה
אני חושב שאם ב״תהיות״ אתה מתכוון לאיבוד עשתונות, אני נוטה להסכים איתך. לא פעם ראשונה שלו גם. אני פחות מוטרד מהחילוף הראשון לפני החצי (הוא היה חילוף נכון מקצועית). אני חושב שהוא עלה לחצי השני בצורה אימפולסיבית, עשה חילוף מאוד מוזר ואיבד את המשחק, אבל בסוף שאתה בוחן מאמן אתה צריך לראות את כל החבילה וכמובן, את האלטרנטיבות.

קח את העשור האחרון של המועדון הזה, כולו סביב איבוד עשתונות. זה מועדון ללא דרך, ללא חזון וללא מנהיג. זה מחלחל לכולם. הלחץ הזה סביב הדרבים ומכבי בעיקר, האשמות שופטים, הקהל. שולפים מהמותן, מפטרים, מחזירים, אופיר חיים, ניסו, בלי שום דרך מקצועית הגיונית. רפואה נפל פה לפח הזה לצערי. בגדול, עדיין מאמן יותר טוב מרב האלטרנטיבות, בטח מאלה שהיו פה
BRUNO CONTI
קיבל.ה  291 לייקים

הסלחנות קיימת אין מה להיתמם.
הבזיון אתמול זה 100% עליו.
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

ההכנה המנטלית שלו למשחקים מהסוג הזה היא חרפה. עוד מאמן בינוני.
מצד שני, הכלים שהיו לרשותו אתמול בהגנה ובהתקפה הם ביזיון שרשום על ההנהלה.
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

די נו.בפעם האלף- יש לנו קבוצה שבגדול היא שווה אמצע טבלה- גם אם מוריניו על הקווים.
שוב- בלי שוער,בלי בלם,בלי קשר דפנסיבי נורמלי,בלי עושה משחק שאשכרה מופיע ליותר משני משחקים בשנה ובלי חלוצים.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שליחת תגובה