תביעה ייצוגית

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

למביני הדין בישראל, יש לנו פה קייס לתבוע מישהו על העונש שהתקבל?
אני ועוד אלפים כמוני היינו אזרחים למופת, לא זרקנו כלום, לא התפרענו ושמרנו על החוק, למה כל אחד מאיתנו צריך להענש עכשיו בכ200 שקלים? (+ הניקובים שנגזלו מאיתנו)

אי אפשר להמשיך להתנהג לאוהדים כאילו אנחנו עבריינים ולזלזל בנו
long live the zapta
הפוסט קיבל 3 לייקיםgershonלחמןRed Wolf
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

לא מבין בזה, ומקווה מאוד שיש קייס משפטי,
אבל זה פשוט ביזיון שאין התערבות אמיתית של אף גורם בכדורגל וזה עובר בשקט.
איך דברים כאלה קורים? ככה מקדמים את תרבות הספורט בישראל?
אני סטודנט, שילמתי ממיטב כספי (שאין לי) על מנוי כמו כל עונה.
כל פעם שפלוני יזרוק משהו, התקנון שההתאחדות עומדת מאחוריו יקבע שכל היציע יסגר ויזלזלו בכסף של כולנו?
אני מכיר עשרות הורים לילדים, אנשים מבוגרים, ואפילו סתם חבר׳ה שבאים לראות כדורגל ויושבים לידי ביציע. במה מענישים את כולם? על סמך מה מרחיקים 5000 איש מלבוא לראות משחקי כדורגל (ששילמנו עליהם)? כי ישבנו באותו יציע?
בושה. פשוט בושה של התנהלות. קידום תרבות הספורט, עאלק.
היחיד שהעונש הבזיוני הזה פוגע בו - זה הקהל הרחב. הורים עם ילדים ביציע, נוער, סטודנטים, מבוגרים, וכל החברה שבאים ויוצאים מהעבודה מוקדם כדי לנסוע אחרי הקבוצה עד למשחקים כמו קריית שמונה וממלאים כל שבוע את היציע - אלה נפגעים.
אולי מצפים ש5000 איש יתפקדו כשוטרים וישמרו על הסדר.
זה לא יקרה, אבל הלוואי שיהיה חרם ואף אחד לא יכנס למשחק הזה ולמשחק הבא. יציעים ריקים.
טפי
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

אין קייס. אני גם לא מבין מה ייתן שלא אגיע למשחק מול מכבי חיפה. אני מוכן להביע סולידריות בכך שאקנה בקופות במזומן ולא על שמי אבל אין סיכוי שאפספס.
שער 5 זה הלב
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

איך זה באירופה למשל? מבחינת עונשים, האם סוגרים יציעים כעונש?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

בלתי נתפס הביזיון הזה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 11 נובמבר 2021, 18:24 למביני הדין בישראל, יש לנו פה קייס לתבוע מישהו על העונש שהתקבל?
אני ועוד אלפים כמוני היינו אזרחים למופת, לא זרקנו כלום, לא התפרענו ושמרנו על החוק, למה כל אחד מאיתנו צריך להענש עכשיו בכ200 שקלים? (+ הניקובים שנגזלו מאיתנו)

אני לא מבין עניין גדול אבל לדעתי שווה לעתור לבית דין מנהלי/בג"צ בטענה שעונש קולקטיבי פוגע בכבוד האדם ובזכות הקניין. אם יש פה עו"ד שמוכן להרים את הכפפה.
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

אוהד כורסא כתב: 11 נובמבר 2021, 21:01
Giovanni Giorgio כתב: 11 נובמבר 2021, 18:24 למביני הדין בישראל, יש לנו פה קייס לתבוע מישהו על העונש שהתקבל?

אני לא מבין עניין גדול אבל לדעתי שווה לעתור לבית דין מנהלי/בג"צ בטענה שעונש קולקטיבי פוגע בכבוד האדם ובזכות הקניין. אם יש פה עו"ד שמוכן להרים את הכפפה.
אני לא מצליח לראות את הקשר לפגיעה בקניין. בעניין הטענה על כבוד האדם גם שם באיזה נימוק? בקורס במשפט חוקתי באחד מהשיעורים הראשונים המרצה מסביר שניתן לפגוע בזכויות וחוקי יסוד ושאף זכות היא אינה "בלתי מוגבלת".
וסתם בשביל הקטע זכות הקניין היא חלק מחוק יסוד כבוד האדם וחירותו סעיף 3 של החוק
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

Red_man כתב: 11 נובמבר 2021, 21:33

אני לא מצליח לראות את הקשר לפגיעה בקניין. בעניין הטענה על כבוד האדם גם שם באיזה נימוק? בקורס במשפט חוקתי באחד מהשיעורים הראשונים המרצה מסביר שניתן לפגוע בזכויות וחוקי יסוד ושאף זכות היא אינה "בלתי מוגבלת".
מי רשאי לפגוע בזכות חוקתית? איזה בורר שקורא לעצמו בית דין? או חקיקה בהסדר ראשוני? האם לתקוע 4500 אנשים שרכשו מוצר במאות שקלים בגלל כמה אהבלים שזרקו כוסות זו פגיעה בזכות חוקתית לשם תכלית ראויה? מי היה המרצה שלך לחוקתי?

בכל אופן,
https://www.facebook.com/groups/1197117 ... 875098940/
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

עובדיה כתב: 11 נובמבר 2021, 23:32
Red_man כתב: 11 נובמבר 2021, 21:33
מי רשאי לפגוע בזכות חוקתית? איזה בורר שקורא לעצמו בית דין? או חקיקה בהסדר ראשוני? האם לתקוע 4500 אנשים שרכשו מוצר במאות שקלים בגלל כמה אהבלים שזרקו כוסות זו פגיעה בזכות חוקתית לשם תכלית ראויה? מי היה המרצה שלך לחוקתי?

בכל אופן,
https://www.facebook.com/groups/1197117 ... 875098940/
נתחיל מהשאלה איזה זכות חוקתית נפגעת? כי לא ענית על זה. קניתם מנוי? חתמתם על חוזה. כל העסק הזה הוא חוזי לדעתי ולא חוקתי בכלל. מישהו אי פעם קרא את התנאים של המנוי? מודה שגם אני לא אבל נכון במשחקים גדולים כמו דרבי וכאלה רושמים שאוהדי היריבה שיקנו ליציעים לא שלהם יוצאו מהמגרש וכספם לא יוחזר? אז אני מניח שגם ברכישת המנוי בתנאים כתוב איזה משהו כזה. מסכים איתך בכול הנושא של פגיעה למען תכלית ראויה אבל אולי בחוק למניעת אלימות בספורט יש שם התייחסות לזה. בלי קשר לסגןר יציעים זה עונש מטומטם מהסיבה הפשוטה שהוא לא עוזר והוא לא מרתיע את אותם מפגרים שזורקים
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לא משנה מה התקנון אומר, יש תקנונים שגם אם הסכמת להם הם לאו דווקא קבילים
בכל מקרה, בין אם נוכל לקבל כסף חזרה או לא, עצם התביעה שלנו כנגד ההתאחדות/המנהלת/בית הדין או לא יודע מי זאת אמירה, זה צעד ראשון מסוגו שבו הצד השפוי והנורמטיבי בקהל לוקח עמדה

חייבים לעשות מעשה, אסור לנו להשלים עם העונש הזה

אשמח אם יש עורכי דין בקהל שמוכנים להרים את הכפפה שניצור קשר ואף נאסוף חתימות, אני מוכן להגיע למשחק הבית הבא ולאסוף חתימות מאנשים שנפגעו גם הם
long live the zapta
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 12 נובמבר 2021, 14:04 לא משנה מה התקנון אומר, יש תקנונים שגם אם הסכמת להם הם לאו דווקא קבילים
בכל מקרה, בין אם נוכל לקבל כסף חזרה או לא, עצם התביעה שלנו כנגד ההתאחדות/המנהלת/בית הדין או לא יודע מי זאת אמירה, זה צעד ראשון מסוגו שבו הצד השפוי והנורמטיבי בקהל לוקח עמדה

אשמח אם יש עורכי דין בקהל שמוכנים להרים את הכפפה שניצור קשר ואף נאסוף חתימות, אני מוכן להגיע למשחק הבית הבא ולאסוף חתימות מאנשים שנפגעו גם הם
עדיף שקודם הצד הנורמטיבי והשפוי בקהל יקח עמדה נגד הצד שלא כזה ..

לדעתי זה יעשה רושם טוב יותר על כל הגורמים
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

El dudernio כתב: 12 נובמבר 2021, 14:39
Giovanni Giorgio כתב: 12 נובמבר 2021, 14:04 לא משנה מה התקנון אומר, יש תקנונים שגם אם הסכמת להם הם לאו דווקא קבילים

עדיף שקודם הצד הנורמטיבי והשפוי בקהל יקח עמדה נגד הצד שלא כזה ..

לדעתי זה יעשה רושם טוב יותר על כל הגורמים
זאת בדיוק העמדה, אני לא מבין מה רוצים מהקהל? שיגן בגופו? שיתקוטט עם מתפרעים? אולי שיעשה מעצרים ויתן דוחות?
חלאס עם זה, אני כולה אוהד
long live the zapta
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

כבר הביאו באשכול מקביל שהיתה תביעה יצוגית נגד הפועל על עונשי רדיוס ללא קהל והתביעה נדחתה.
אותם נימוקים שפורטו בדחיית התביעה סביר להניח יהיו זהים למקרה שתוגש תביעה דומה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

אבל בית משפט החליט כבר שהחוזה הזה קביל
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

Red_man כתב: 12 נובמבר 2021, 20:59

אבל בית משפט החליט כבר שהחוזה הזה קביל
אז מה? הוא עדיין דרקוני ונצלני והוא דורס אותנו כצרכנים
איפה זה נשמע שלקוחות יאבדו את הכסף שלהם בגלל דברים שאין להם טיפת אשמה בהם?
למה זה בסדר? למה אנחנו צריכים להשלים עם זה?

זה הכדורגל שלנו, אנחנו הסיפור פה
ביום שאוהדים לא יגיעו למגרשים לכדורגל העלוב במדינת ישראל לא יהיה זכות קיום

צריך לעשות מעשה כדי להתחיל פה שינוי, אי אפשר בכל פעם להבליג על ההחלטות הבזויות שלהם
אנחנו משלמים ממיטב כספנו והדרישה שלנו מאוד בסיסית
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםSickleCellgershon
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1635 לייקים

עם כל הרצון שלי שיעיפו לכל הרוחות את האנשים שהורסים אותנו מבפנים(קרי - אלו שמשליכים דברים ליציע)....הלוואי ויתבעו את האמא של מי שהעביר את החוק הזה בהתאחדות.
מילא היו אומרים - מיצינו את כל הכלים ואי אפשר לתפוס את העבריינים, אבל עושים שם 0 עגול. שאר יושבי היציע לא אשמים. אם כבר צריכים לקבל פיצוי על פגיעה במוצר שהם רכשו בכסף (צפיה במשחק כדורגל) ולא לשלם אקסטרא.

ולא, זה שתפסו 2 אנשים והכניסו אותם למעצר זה לא נקרא לעשות. אם אני בעיניים שלי רואה 30 איש ובסוף תופסים(ואפילו לא מענישים) רק 2 מהם זו בדיחה.
גם הבדיחה הזו - 'מושעה מכל משחקי הבית' זו בדיחה לא רצינית. ממש מה שמעניין את המשטרה עכשיו זה לחכות למישהו שיבוא פעם בשבועיים לחתום במשטרה בזמן שגנבים ואנסים משוטטים בחוץ.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 14 נובמבר 2021, 14:10, נערך 2 פעמים בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

7even כתב: 14 נובמבר 2021, 09:33 עם כל הרצון שלי שיעיפו לכל הרוחות את האנשים שהורסים אותנו מבפנים(קרי - אלו שמשליכים דברים ליציע)....הלוואי ויתבעו את האמא של מי שהעביר לי את החוק הזה בהתאחדות.
מילא היו אומרים - מיצינו את כל הכלים ואי אפשר לתפוס את העבריינים, אבל עושים שם 0 עגול. שאר יושבי היציע לא אשמים. אם כבר צריכים לקבל פיצוי על פגישה במותצר שהם רכשו בכסף (צפיה במשחק כדורגל) ולא לשלם אקסטרא

ולא, זה שתפסו 2 אנשים והכניסו אותם למעצר זה לא נקרא לעשות. אם אני בעיניים שלי רואה 30 איש ובסוף תופסים(ואפילו לא מענישים) רק 2 מהם זו בדיחה.
גם הבדיחה הזו - 'מושעה מכל משחקי הבית' זו בדיחה לא רצינית. ממש מה שמעניין את המשטרה עכשיו זה לחכות למישהו שיבוא פעם בשבועיים לחתום במשטרה בזמן שגנבים ואנסים משוטטים בחוץ.
בדיוק. אז איך אפשר לתמוך בטענות כמו - ״חייבים להגיע למשחק, אסור לפגוע בהפועל״.
אז נתמוך בחוק הזה ולא נעשה כלום, ומה? איפה הגבול פה? גם אחרי אלף פעם זה יהיה בסדר? שירחיקו יושבי שער 5 לחצי עונה ששילמו עליה?
איפה נשמע עונש קולקטיבי כזה, ומה יושבי שער 5 שונים מיושבי שער 7 ו-2? ואם החוק הזה היה מרחיק את כולנו ואף אחד לא היה יכול להכנס חוץ מהקהל חוץ, גם היו פה קולות כאלה ש ״אין קייס, אין מה לעשות״?
הרי זה השלב הבא של חוק כזה. למה שלא ישדרגו אותו שוב?
מה הכדורגל שווה בלי אוהדים, פאדיחה שעוד לא התעוררנו.
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל 2 לייקים7evengershon
bambo_leo
קיבל.ה  48 לייקים

D red imperia כתב: 11 נובמבר 2021, 19:11 אין קייס. אני גם לא מבין מה ייתן שלא אגיע למשחק מול מכבי חיפה. אני מוכן להביע סולידריות בכך שאקנה בקופות במזומן ולא על שמי אבל אין סיכוי שאפספס.
:rofl: :rofl: :rofl:
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

bambo_leo כתב: 14 נובמבר 2021, 15:05
D red imperia כתב: 11 נובמבר 2021, 19:11 אין קייס. אני גם לא מבין מה ייתן שלא אגיע למשחק מול מכבי חיפה. אני מוכן להביע סולידריות בכך שאקנה בקופות במזומן ולא על שמי אבל אין סיכוי שאפספס.
:rofl: :rofl: :rofl:
אין ענשיה קולקטיבית בישראל יש פה קייס קל מאוד.
וגם אם אין יש דבר קסום שנקרא לחץ תקשורתי ועצם הגשת עיכוב ביצוע על הענישה
תעשה מספיק כותרות ואתה לא נכנס למלחמה הזאת לבד מכבי אמורים לקבל את אותו העונש
יש להם "על תנאי" לפני הדרבי.

פתרון למקרה חירום יש כאן הנהלה שלא הגיבה בנושא כבר שבועיים
לא חסר פתרונות יצירתיים
כרטיס + כרטיס למשחק הבא
כרטיס מוזל לבעלי מנויים (לא משנה לאיזה שער) אולי ככה גם נמלא את כל היציעים שלנו

בפועל מה שבאמת יקרה זה שההנהלה תצא בהודעות בכי תמכור כרטיסים כרגיל יגרמו להמון אנטי כלפיהם
וכמובן שמקביל הם ימכרו לחיפה את שער 13 !
555
קיבל.ה  623 לייקים

בטוח שהפועל לא רוצים לקחת 100 שקלים ממנויי שער 4-5
Adar
קיבל.ה  37 לייקים

פתרון אפשרי מצד ההנהלה (אמנם עדיין לא צודק לגמרי) הוא להודיע שמנויי 4-5 שיקנו כרטיס יפוצו בדומה למנויים בתחילת שנה, ותינתן להם האופציה לקנות מנוי במחיר מופחת (ההנחה תהיה המחיר שהם שילמו על הכרטיס מן הסתם).

אם סתם יזרקו מחיר ויצפו שהאוהדים יקנו כרטיסים, גם אם כרטיס ימכר ב30 שקלים רק אחוז קטן באמת יקנו ויגיעו.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

פראייר מי שעושה מנוי במדינה הזו.
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

במה זה שונה מעונש של משחק ללא קהל? בטח תביעות בנושא הוגשו ונדחו
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

כפיר אדום כתב: 19 נובמבר 2021, 02:12 במה זה שונה מעונש של משחק ללא קהל? בטח תביעות בנושא הוגשו ונדחו
ההבדל זה ששם אוהדים מורחקים. אפשר לדבר על האם זה בסדר להרחיק את כל האוהדים, אבל זה נושא אחר.
כאן אני לא מורחק, אלא מכריחים אותי לשלם שוב על כרטיס כניסה שכבר שילמתי עליו.

וכן, היו תביעות בנושא, אבל שלא נדחו.
סוקו בעבר תבע על זה את המועדון וניצח.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  377 לייקים

בעבר,במקרים דומים,לא היו פשוט מעבירים את בעלי המינויים ליציע אחר?
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

מה הסיכוי שניסנובס יחליטו לקחת שקל לכרטיס או משהו כזה?
אנטי ביתר לשעבר
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  847 לייקים

אמה גולדמן כתב: 22 נובמבר 2021, 00:55 מה הסיכוי שניסנובס יחליטו לקחת שקל לכרטיס או משהו כזה?
לפי מה שאני הבנתי אם הם עושים מהלך כזה הם יהיו מחוייבים לפי התקנון של ההתאחדות למכור בשקל גם לאוהדים של חיפה וקטמון
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

הם יכולים לקחת כל מחיר
ובמקביל לזכות באותו מחיר את המנוי דרך כרטיס האשראי
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

פורסם בוואן:
בהנהלת הפועל תל אביב שברו את הראש כדי למצוא פתרון מתאים לבעיה ולראיה עדיין לא פרסמו מידע לגבי מכירת הכרטיסים למכבי חיפה. לפי מידע שהגיע לאתר ONE, במועדון יציגו במהלך היום פתרון לאותם מנויים, שיוכלו לקנות כרטיס במחיר מוזל יחסית. אוהדי הקבוצה כבר פנו לגורמים משפטיים כדי לבטל את העונש מאחר וקיימת פגיעה בצרכן, ככל הנראה הפתרון שיציגו בחודורב עשוי לא להתקבל אצל כל פלגי האוהדים
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

ניחוש שלי: בכדי להתמוד עם ההגבלות הם יעשו מיני מנוי כזה לשער 7-8 למשחקים מול חיפה וירושלים (ואולי יכלול גם גביע מול בני יהודה) במחיר שנמכר לאוהדי חיפה שזה בערך 100-120 שקל. זה יהיה פתוח לכולם. מי שיירצה ייקנה ומי שלא לא…
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

בז'רנו כתב: 21 נובמבר 2021, 21:21 בעבר,במקרים דומים,לא היו פשוט מעבירים את בעלי המינויים ליציע אחר?
בעבר כן, נעשה שינוי בחוק בהתאחדות ועכשיו לא ניתן להעביר את אותם אוהדים ליציע אחר.
יאללה הביתה!!!
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

Red Ghost כתב: 22 נובמבר 2021, 14:45 ניחוש שלי: בכדי להתמוד עם ההגבלות הם יעשו מיני מנוי כזה לשער 7-8 למשחקים מול חיפה וירושלים (ואולי יכלול גם גביע מול בני יהודה) במחיר שנמכר לאוהדי חיפה שזה בערך 100-120 שקל. זה יהיה פתוח לכולם. מי שיירצה ייקנה ומי שלא לא…
האפשרות הזו יחד עם אפשרות להחזר כמו שנעשה השנה עם הזיכויים מתקופת הקונה אלו הפתרונות היחידים בהתחשב בעובדה שלאוהדי חיפה צריך למכור באותו מחיר.
יאללה הביתה!!!
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

Red Ghost כתב: 22 נובמבר 2021, 14:45 ניחוש שלי: בכדי להתמוד עם ההגבלות הם יעשו מיני מנוי כזה לשער 7-8 למשחקים מול חיפה וירושלים (ואולי יכלול גם גביע מול בני יהודה) במחיר שנמכר לאוהדי חיפה שזה בערך 100-120 שקל. זה יהיה פתוח לכולם. מי שיירצה ייקנה ומי שלא לא…
אבל אז אנחנו עדיין משלמים 120 שקל לשני משחקים במקום לשלם 0.
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

gershon כתב: 22 נובמבר 2021, 19:42
אבל אז אנחנו עדיין משלמים 120 שקל לשני משחקים במקום לשלם 0.
נכון.
הם ימצאו דרך לקזז עם איזו קומבינה כמו חולצה מתנה/זיכוי למנוי עונה הבאה/כרטיס למשחק גביע.
וזה יהיה כזה Take it or leave it.
מי שיירצה לתבוע יילך על זה, לא יודע משפטית אם יש קייס חזק מספיק או לא.
gershon
קיבל.ה  224 לייקים

אני מצפונית לא מסוגל לשלם על כרטיס חדש גם אם יעלה עשרה שקלים. לא רוצה ששקל נוסף יילך להתאחדות ממני.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ההתאחדות מקבלת כספים על משחקי ליגה?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gershon
קיבל.ה  224 לייקים

De Niro כתב: 22 נובמבר 2021, 23:22 ההתאחדות מקבלת כספים על משחקי ליגה?

כתבו לפניי שכן. מודה שלא בדקתי.
נ.ב. כשאני כותב ההתאחדות אני מתכוון להתאחדות/המנהלת/הגוף שהחליט שאי אפשר להעביר את האוהדים שסגרו להם תיציע ליציע אחר.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

gershon כתב:

נ.ב. כשאני כותב ההתאחדות אני מתכוון להתאחדות/המנהלת/הגוף שהחליט שאי אפשר להעביר את האוהדים שסגרו להם תיציע ליציע אחר.
בית הדין של ההתאחדות (שהוא גוף עצמאי בהחלטות שלו)

כפיר אדום
קיבל.ה  101 לייקים

De Niro כתב:
gershon כתב:

בית הדין של ההתאחדות (שהוא גוף עצמאי בהחלטות שלו)

כתבו שזה חוק חדש. אז אולי בית הדין פועל לפי חוק שהמנהלת או ההתאחדות העבירו?
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

הבנתי מחבר שאמרו בספורט 5 שהוגשה תביעה על ידי 17 אוהדים. מישהו שמע או יודע איפה אפשר לקרוא על זה?
הפועל זה מיום הולדתי
השורה הקבועה 🍭
שליחת תגובה