הפה הגדול של בוזגלו

פורום אוהדי הפועל תל אביב
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לירון האדום כתב: 01 אוגוסט 2022, 08:31
פישונט כתב:החוב לבוזגלו וקביעת הבורר נידונים בבית משפט לעבודה. עד שאין שם פסק דין חלוט, כל האמירות הסנסציוניות שלו ("הפועל לא תפתח את העונה", "הפועל לא תשחק באירופה", "רפואה לא ייאמן את הפועל") הן בשביל תשומת לב מהתקשורת והאוהדים, ועל כך הביקורת המוצדקת כלפיו
לא מדויק.
היה כבר תיק אצל הבורר ויש כבר פסק דין של הבורר.
ההליך עכשיו בבית הדין הוא רק הליך פורמלי שבא לתת תוקף לפסד של הבורר וזה כדי שבוזגלו יוכל לפתוח בהליכים נגד הפועל וניסנוב

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
למיטב זכרוני במקביל לפנייה של בוזגלו גם הפועל פנתה לביהמש בבקשה לביטול פסק הבורר, ואפ זה כך אז פסק הבןרר אכן לא חלוט ןפישונט צודק
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב:
לירון האדום כתב: 01 אוגוסט 2022, 08:31
פישונט כתב:החוב לבוזגלו וקביעת הבורר נידונים בבית משפט לעבודה. עד שאין שם פסק דין חלוט, כל האמירות הסנסציוניות שלו ("הפועל לא תפתח את העונה", "הפועל לא תשחק באירופה", "רפואה לא ייאמן את הפועל") הן בשביל תשומת לב מהתקשורת והאוהדים, ועל כך הביקורת המוצדקת כלפיו
לא מדויק.
ההליך עכשיו בבית הדין הוא רק הליך פורמלי שבא לתת תוקף לפסד של הבורר וזה כדי שבוזגלו יוכל לפתוח בהליכים נגד הפועל וניסנוב

למיטב זכרוני במקביל לפנייה של בוזגלו גם הפועל פנתה לביהמש בבקשה לביטול פסק הבורר, ואפ זה כך אז פסק הבןרר אכן לא חלוט ןפישונט צודק
לא הגיוני.
בקשה לביטול פסק בורר צריכה להיות מוגשת תוך 45 ימים מהפסק שניתן

הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

הפועל כתב: 31 יולי 2022, 22:55
הלוטוס הלבן כתב: 31 יולי 2022, 22:47 בסיפור הזה אין טובים או רעים טהורים. בוזגלו רוצה למקסם את התשלום מהפועל תא ומוכן להתפשר (למעשה כבר התפשר ביחס לתדרישותיו המקוריות). הפועל תא מנסה להוריד את גובה התשלום לשחקן.
עכשיו יש מאבקים אחרונים של הצדדים לשיפור עמדות. להפועל תא לא כל כך דחוף "לעבור" בבקרה. מקסימום יש מספר שחקנים שלא יוכלו לשחק במשחק נגד אשדוד.
בסוף הפועל תא תשלם לבוזגלו סכום קטן (אפילו באופן משמעותי )מהתביעה המקורית . לא צריך להתרשם על הברבורים של בוזגלו בתקשורת.
יש פה שני צדדים שחתומים על חוזה. אחד רוצה לקיים אותו. ואחד לא. מה "טוב" בצד שלא רוצה לקיים אותו?
אם בוזאגלו היה רוצה לקיים אותו הוא היה דואג להיות כשיר ועושה את המיטב כדי להתפרנס מכדורגל.

להגיד שזה מה שהוא עשה בשנתיים האחרונות זה מביך.
אני לא יודע מי צודק בסכסוך וזה גם גם לא מענין. אבל לא ניתן להגיד שהוא רוצה לקיים את החוזה זה לא נכון. הוא רוצה לקבל את הכסף מהחוזה.
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לירון האדום כתב: 01 אוגוסט 2022, 09:03
oleg neduda כתב:
לירון האדום כתב: 01 אוגוסט 2022, 08:31 לא מדויק.

לא הגיוני.

מודה שלא עקבתי, אבל לפחות לפי כל הפרסומים הפועל הגישו בקשה לביטול פסק בורר בנובמבר האחרון
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב: 01 אוגוסט 2022, 09:40
לירון האדום כתב: 01 אוגוסט 2022, 09:03
oleg neduda כתב:
לא הגיוני.

מודה שלא עקבתי, אבל לפחות לפי כל הפרסומים הפועל הגישו בקשה לביטול פסק בורר בנובמבר האחרון
צודק, מצאתי כתבות שהפועל הגישו בקשה לביטול פסק בורר בנובמבר האחרון.
לא זכרתי את זה.

בכל מקרה, זה ברור שניסנוב פשוט דוחים את הקץ במטרה להתיש את בוזגלו שיתפשר.
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

D red imperia כתב: 31 יולי 2022, 16:07 אני יודע שהליצן הקטן לא שווה אשכול חדש, אבל הגיע הזמן שמישהו יסתום לו את הפה. הסכסוך שלו עם ההנהלה הוא סכסוך משפטי/כספי שלא אמור להשליך על הפועל כמועדון, בוודאי ובוודאי כשהוא מדי פעם מחלטר כפרשן בערוצי הספורט. הוא מדבר יותר מהגובה שלו, מעיז לאיים עלינו בנקמה בסגנון חוצפני כמו כל המשפחה המגעילה שלו. כדאי לו להירגע לפני שגם אנחנו ניכנס לתמונה.
שריף חדש בעיר?
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

הוא צודק אבל זה לא סותר את זה שהוא סתם מעצבן.
הרי כל הוייב של האיש האפור הזה זה "תראו איזה חיים מושלמים יש לי וכמה אני רק נהנה" (רשתות חברתיות). זה קצת שונה מ"אני לא אוותר להם על שקל ואני אדאג להרוס למועדון הזה כמה שאני יכול" כאילו הוא באמת זקוק ךכסף הזה (וכן אני יודע שהוא צודק ומגיע לו כל שקל).

בקיצור שיהיה בהצלחה לשני הצדדים ואנחנו נסתדר עם הפיחות בכיבודים.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

דווקא בנאדם שצריך את הכסף היה נוטה יותר להתפשר
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

האינטרס שלנו זה שהניסנובים יקבלו שיעור וחינוך
עם כל הכבוד והתודה, אנחנו לא ממש צריכים אותם
תודה ולהתראות
בנתיים ״נהנים״ מיכולותיהם לצבור חובות ולא לשים שקל
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

dino כתב: 01 אוגוסט 2022, 11:28 האינטרס שלנו זה שהניסנובים יקבלו שיעור וחינוך
תודה ולהתראות
איזה שיעור חינוך? הם השיגו בדיוק את מה שרצו- למשוך זמן עד שייכנס סכום לקופה והם לא יצטרכו לממן את החוב הזה. עכשיו כשמכרו את ליידנר תהיה בטוח שהחוב ישולם בלי בעיה
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

oleg neduda כתב: 01 אוגוסט 2022, 11:52
תודה ולהתראות
איזה שיעור חינוך? הם השיגו בדיוק את מה שרצו- למשוך זמן עד שייכנס סכום לקופה והם לא יצטרכו לממן את החוב הזה. עכשיו כשמכרו את ליידנר תהיה בטוח שהחוב ישולם בלי בעיה
אבל לא שילמו עדיין
הם מנסים להגיע איתו לסכום נמוך יותר
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

dino כתב: 01 אוגוסט 2022, 12:09
oleg neduda כתב: 01 אוגוסט 2022, 11:52
תודה ולהתראות
אבל לא שילמו עדיין
הם מנסים להגיע איתו לסכום נמוך יותר
לפי כל הפרסומים הנושא הזה ייסגר עד לסופש והעיתוי לא מקרי. השיגו בדיוק את מה שרצו- לעכב אפשרות לקיום הליכי הוצלפ עד שהקופה תתמלא
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

טכנית לארז כתב: 01 אוגוסט 2022, 10:54 הוא צודק אבל זה לא סותר את זה שהוא סתם מעצבן.
הרי כל הוייב של האיש האפור הזה זה "תראו איזה חיים מושלמים יש לי וכמה אני רק נהנה" (רשתות חברתיות). זה קצת שונה מ"אני לא אוותר להם על שקל ואני אדאג להרוס למועדון הזה כמה שאני יכול" כאילו הוא באמת זקוק ךכסף הזה (וכן אני יודע שהוא צודק ומגיע לו כל שקל).

בקיצור שיהיה בהצלחה לשני הצדדים ואנחנו נסתדר עם הפיחות בכיבודים.
לא חושב שבוזגלו רוצה להרוס משהו למישהו. הוא פשוט יודע שזו הדרך ללחוץ כדי לקבל את הכסף שלו. לגיטימי לגמרי.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

לפי העו"ד שלו יש באוקטובר דיון בבית המשפט האם לקבל את פסק הבורר.

הפועל הציעו חלק מהסכום במטרה לסגור את זה לפני, בוזאגלו סירב ודורש לקבל עד השקל האחרון.
בגלל שהפועל מסרבים לשלם לו הם אמורים לשים בבקרה ערבון לחוב בצורה של כסף נזיל... וזה מה שהם אמורים לעשות היום
RedOne
קיבל.ה  10 לייקים

אנחנו קבוצת הפועל, אנחנו צריכים להיות נגד הלנת שכר ובעד העובדים, ביחוד לאור העובדות
בפורום הישן הייתי אחד אדום, גם שם לא הייתי כל כך פעיל :devil-shock:
שליחת תגובה