חדשות מהזווית היהודית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

benaim כתב:
its-sick כתב: 04 יולי 2022, 00:03
לא הכרתי את הנושא, תודה על שיתוף הציוץ. מעניין מה הצייצן היה כותב טרום הקמת ישובי חומה ומגדל.
ישר כוח לחלוצים הציוניים של ימינו, מי יתן ונמשיך לבנות ולקבוע את ביתנו על כל שטח ארץ ישראל. תמונה
אבל אבל אבל, אנחנו לא בתקופת חומה ומגדל.....

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אדום מטלי כתב: 06 יולי 2022, 02:28
benaim כתב: 06 יולי 2022, 00:11
its-sick כתב: 05 יולי 2022, 14:50 לא בני אדם
וזו התורה הנאצית כולה על רגל אחת

גועל נפש, התנהגות לא אנושית.
לא קשור ליהדות, קשור להמצאות חלאות בכל עם וגזע.

מה ניסית להוכיח כאן?
אני לא יכול לדבר בשם איציק, אבל זה בודאי קשור ליהדות.
היהדות היא דת גזענית בהגדרה, שטוענת שיהודי הוא אדם נבחר: טוב יותר ועליון על אנשים אחרים בעולם. אם יש צורך, כרגיל יובאו הרבה ציטוטים מהמקורות ומימינו שיוכיחו את זה.
הגזען בלינק של איציק הוא פרי של המהות הזו ביהדות. שום דבר חדש, "אתה בחרתנו" רגיל.
הציונות, הגם שהתחילה כתנועה חילונית, בכל זאת אמצה לצרכיה מספר אלמנטים מהיהדות: למשל הקושאן האלוהי על פלסטין, והעיקר - תורת הגזע הנבחר. כמו שראינו בשבועות האחרונים, זה הקונצנזוס בישראל מימין ועד ל"שמאל": מדינת ישראל צריכה להיות יהודית, ולא של כל תושביה. זו עליונות יהודית, וזה מה שהיא יוצרת. דם וסבל.

אתה יכול לראות את זה בצורה מאד ברורה ביחס האכזרי והמביש של כל ממשלות ישראל למבקשי המקלט, פליטי חרב שברחו על חייהם ממשטרים דכאניים ומרצח עם.
הרי עליהם לא תוכל לדקלם את "אבל האויב הרע" הקבוע שלך. הם פשוט לא יהודים, זו כל הסיבה.
דתות באופן כללי יכולות לעורר גזענות אצל אנשים שמפרשים אותן בצורה לא נכונה. הרי היהדות מדברת רבות על גרים.
מדינת ישראל היא לא מדינת רווחה ולא יכול להיות בית לכל פליטי העולם, בוודאי לא מהגרי עבודה. צריך לעזור עד מכסה מסוימת
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 06 יולי 2022, 00:11 גועל נפש, התנהגות לא אנושית.

מה ניסית להוכיח כאן?
אפס מודעות עצמית :rofl:
זה ליטרלי מה שאתה עושה בכל פעם שערבי פועל באלימות.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 06 יולי 2022, 22:00
benaim כתב: 06 יולי 2022, 00:11 גועל נפש, התנהגות לא אנושית.

מה ניסית להוכיח כאן?
אפס מודעות עצמית :rofl:
זה ליטרלי מה שאתה עושה בכל פעם שערבי פועל באלימות.
אדמין דיקטטור, למה אין לי אפשרות להוסיף אותך לנודניקים?
פלג ג'ונג און
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 06 יולי 2022, 22:39 פלג ג'ונג און
לא רע :smoke:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 06 יולי 2022, 22:39 אדמין דיקטטור, למה אין לי אפשרות להוסיף אותך לנודניקים?
אגב - אופציה נוספת היא לא להיות צבוע, ואז לא תקבל תגובות שמכנות אותך צבוע.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

benaim כתב: 06 יולי 2022, 21:21
אדום מטלי כתב: 06 יולי 2022, 02:28
benaim כתב: 06 יולי 2022, 00:11

גועל נפש, התנהגות לא אנושית.

מה ניסית להוכיח כאן?
אני לא יכול לדבר בשם איציק, אבל זה בודאי קשור ליהדות.
היהדות היא דת גזענית בהגדרה, שטוענת שיהודי הוא אדם נבחר: טוב יותר ועליון על אנשים אחרים בעולם. אם יש צורך, כרגיל יובאו הרבה ציטוטים מהמקורות ומימינו שיוכיחו את זה.
הגזען בלינק של איציק הוא פרי של המהות הזו ביהדות. שום דבר חדש, "אתה בחרתנו" רגיל.
הציונות, הגם שהתחילה כתנועה חילונית, בכל זאת אמצה לצרכיה מספר אלמנטים מהיהדות: למשל הקושאן האלוהי על פלסטין, והעיקר - תורת הגזע הנבחר. כמו שראינו בשבועות האחרונים, זה הקונצנזוס בישראל מימין ועד ל"שמאל": מדינת ישראל צריכה להיות יהודית, ולא של כל תושביה. זו עליונות יהודית, וזה מה שהיא יוצרת. דם וסבל.

אתה יכול לראות את זה בצורה מאד ברורה ביחס האכזרי והמביש של כל ממשלות ישראל למבקשי המקלט, פליטי חרב שברחו על חייהם ממשטרים דכאניים ומרצח עם.
הרי עליהם לא תוכל לדקלם את "אבל האויב הרע" הקבוע שלך. הם פשוט לא יהודים, זו כל הסיבה.
דתות באופן כללי יכולות לעורר גזענות אצל אנשים שמפרשים אותן בצורה לא נכונה. הרי היהדות מדברת רבות על גרים.
מדינת ישראל היא לא מדינת רווחה ולא יכול להיות בית לכל פליטי העולם, בוודאי לא מהגרי עבודה. צריך לעזור עד מכסה מסוימת

אתה מוכיח שוב שאתה גזען מטונף.
יש שתי אפשרויות: או שאין לך מושג ואתה מדקלם את מה שאתה שומע מהפוליטיקאים הגזענים, או שאתה כן מכיר את העובדות, ואז אתה משקר במצח נחושה. בשני המקרים זו גזענות מחורבנת.

לעניין עצמו: אין שום קשר למדינת רווחה. מדינת ישראל חתומה על אמנת הפליטים של האו"ם (וגם הייתה אחת מהיוזמות שלה, בתחילת שנות ה-50), והיא מחויבת לנהוג לפיה: לבדוק את בקשות המקלט של אנשים שמגיעים אליה, ולהעניק זכויות תושב לכל מי שאכן נמצא פליט. היא פשוט לא עושה את זה. היא בקושי בודקת בקשות מקלט, ואת מה שהיא בודקת היא דוחה באופן אוטומטי.
מבקשי המקלט בישראל: רובם מאריתריאה, השאר מסודן, ברחו על חייהם. באריתריאה מתקיים שלטון דיקטטורי אכזרי (היא מכונה צפון קוריאה של אפריקה). בסודן מתרחש רצח עם כבר שנים רבות, ממנו סובלות קבוצות ספיציפיות בדארפור, בנילוס הכחול ובהרי הנובה. אתה מוזמן לחקור קצת על המקומות הללו, לפני שאתה מכריז ברישעותך על אנשים שברחו על חייהם כמהגרי עבודה. אתה מוזמן גם לפגוש אותם ולשמוע מהם (אני יכול לחבר אותך אם האמת מעניינית אותך). ישראל יודעת את זה היטב, ולכן היא לא מחזירה את האנשים הללו לארצותיהם, היא יודעת שמסוכן להם שם. אבל היא מתעמרת בהם תמידית באופן מכוון, והתוצאה היא שעשרות אלפי אנשים חיים בעוני, לא מקבלים זכויות אדם בסיסיות, אין להם שום הגנה, והם מוטרדים תמידית כדי ש"יעזבו מרצון".
מעניין מה היית אומר אם יהודים שברחו בשנת 42 מפולין, והגיעו לאוסטרליה היו מתקבלים ב "אנחנו לא מדינת רווחה, כאן זה מדינת הנוצרים, תחזרו לאירופה".

לישראל אין שום בעיה לקלוט כמה עשרות אלפי אנשים. כשהגיעו לכאן מליון מהגרים מרוסיה בשנות ה-90 אף אחד לא קישקש "אנחנו לא מדינת רווחה". הסיבה היחידה היא העליונות היהודית, והרי האנשים הללו לא יהודים.
הנה כי-כן, אתה מראה היטב שלא בעיות בטחון מובילות את הגישה שלך גם עם הפלסטינים, אלא עליונות יהודית נטו.

בעניין הדת: הדת היא כמובן פלסטלינה, חומר ביד היוצר, אין דבר כזה "מי שמפרש אותה בצורה לא נכונה" כי אין צורה נכונה. אנשים המציאו אותה, אז אנשים גם עושים איתה מה שבא להם.
כן, יש גם רבנים לזכויות אדם, שפועלים לזכויות אדם בשם הדת. לרוב הדת היא דבר איום, שגורם לאנשים לעשות דברים רעים. בפרט בישראל, הציונות לקחה מהדת את "אתה בחרתנו מכל העמים", מה שמתפרש לעליונות יהודית גם אצל אנשים חילוניים, וגורם כבר 120 שנה לזוועות שאנחנו מחוללים לאנשים שאינם יהודים בארץ שהחלטנו שהיא שלנו.
רק בשביל הקוריוז, אפשר לפתוח כאן אשכול ציטוטים מהתנ"ך עצמו, כמו גם כתבים אחרים לאורך כל הדורות עד ימינו, ולהראות שהיחס למי שאינו יהודי הוא מחפיר, וזה שחור על גבי לבן, לא פרשנות.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 07 יולי 2022, 00:38
benaim כתב: 06 יולי 2022, 22:39 אדמין דיקטטור, למה אין לי אפשרות להוסיף אותך לנודניקים?
אגב - אופציה נוספת היא לא להיות צבוע, ואז לא תקבל תגובות שמכנות אותך צבוע.
אני לא מתרגש מהכינויים הרבים להם אני זוכה מכם, אתה גם יכול להתרשם שבחירת המילים שלי היא פחות 'קרבית'. השלמתי עם העובדה שהדעות שלכם קיצוניות מאוד ואין לי שום דרך להתמודד מולן.
סה"כ רציתי להוסיף אותך לנודניקים, מה כבר ביקשתי?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 07 יולי 2022, 17:57 אני לא מתרגש מהכינויים הרבים להם אני זוכה מכם, אתה גם יכול להתרשם שבחירת המילים שלי היא פחות 'קרבית'. השלמתי עם העובדה שהדעות שלכם קיצוניות מאוד ואין לי שום דרך להתמודד מולן.
סה"כ רציתי להוסיף אותך לנודניקים, מה כבר ביקשתי?
אתה לא יכול להוסיף אותי לרשימה? אני די בטוח שאני יכול להוסיף את כולם, אני לא רואה אצלי בעיה.

בכל מקרה, זה לא סתם שאני "מכנה אותך בכינויים" - אני מצביע על סתירה ברורה בטיעונים שלך. אתה כמובן יכול להתעלם מההודעות שלי, אבל לסווג אותן כניסיון להעליב ותו לא זה קצת... מנותק מהמציאות, בוא נגיד.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אי אפשר להוסיף מנהלים לנודניקים
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אכן. זה לא מכוון (ובוודאי לא אישי) אלא פועל יוצא של הסטטוס. מה אני אגיד, תאלצו להמשיך לסבול אותי ¯/_(ツ)_\¯
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

הנאצים היהודים גם נגד דרוזים. השקר הבטחוני כמסווה לגזענות קורס שוב שוב.

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

its-sick כתב: 08 יולי 2022, 08:28 הנאצים היהודים גם נגד דרוזים. השקר הבטחוני כמסווה לגזענות קורס שוב שוב.

איזה פאקינג בולשיט..אז קרה מקרה, כאילו למוסלמים ודרוזים אין עסקים באמצע תל אביב, באמצע רמת גן, באילת,בבאר שבע וכן כן תתפלא גם במחנה יהודה מעוז הגזענות הפאשיסטית היודונאצית. השמאלניות שלכם מפיצה שנאה וגזענות יותר מכל דבר אחר.
It's 1991 and I refuse to come wack
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אלו שסגרו לה את העסק היו אנשי להבה, שיש להם חברי כנסת משלהם.
זה שהם עוד קטנים יחסית ואין להם את המשאבים לסגור לדרוזים עסקים בעוד מקומות לא אומר שהמצב טוב.
הסקרים מראים שהנאצים מתחזקים מאד מאז הבחירות הקודמות, מה שאומר עוד תקציבים ועוד כוח.
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

חדשות מהיהודים באמריקה:

אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

חכה שתשמע מה ישראל עושה עם הכסף שהיא מקבלת מהממשל האמריקאי
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

רגע, רגע, הפלסטינים החצופים האלה מלמדים ילדים קטנים שטוב למות בעד ארצם???
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

ללמד לרצוח, זה קצת שונה מ״טוב למות בעד ארצנו״.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

מישהו כתב בעיתון "ספרים אנטישמיים" וכבר זה נחשב לאמת.
מישהו כתב שיש "שירים שמעודדים רצח יהודים" וזו כבר מציאות, מעתה ועד עולם.
כמו שיעקוב אל קיעאן היה מחבל של דעאש?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Asafasraf כתב: 12 יולי 2022, 13:24 ללמד לרצוח, זה קצת שונה מ״טוב למות בעד ארצנו״.
נכון, חוץ מהדברים סטייל "טוב למות בעד ארצנו" היו גם כל מיני התייחסויות לסכסוך ולהשלכותיו כדוגמאות מהחיים בתרגילי חשבון.
ממש "ללמד לרצוח".
זה כמו שתבוא בטענות על זה שבבעיית תנועה בכיתה ו' דיברו על ג'יפ צבאי שיוצא מחיפה לת"א חצי שעה אחרי שמשאית יוצאת מת"א לחיפה. מסכים איתך שיותר שפוי לתת דוגמאות פחות צבאיות וחמושות, אבל כשאתה חי בשדה קרב בתוך מלחמה מתגלגלת, אני לא בטוח שדוגמאות בספר חשבון זה מה שיקבע את הדעות הפוליטיות שלך.

ולהתלונן על "מחיקת ישראל" מהמפות כשישראל מוחקת מהמפות שלה (כולל אלה שלומדים מהן בבתי הספר) לא רק את הפלסטינים אלא אפילו את הגבולות שלה - זה באמת פאתט. כמה חוסר מודעות עצמית יכול להיות בבנאדם אחד?

ואגב, ספציפית לגבי הכתבה הזאת, אם תחקור טיפה את "מכון המחקר" ש"בדק" את תוכניות הלימוד, אתה תגלה מהר מאוד שמדובר בדיבור מתוך פוזיציה (מה שמשתקף היטב ברמה הנמוכה מאוד של הטיעונים שה"מחקר" שלהם העלה).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

teknoboy כתב: 12 יולי 2022, 12:04 רגע, רגע, הפלסטינים החצופים האלה מלמדים ילדים קטנים שטוב למות בעד ארצם???
לא כדאימללמד שטוב לחיות?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

El dudernio כתב: 12 יולי 2022, 14:23
teknoboy כתב: 12 יולי 2022, 12:04 רגע, רגע, הפלסטינים החצופים האלה מלמדים ילדים קטנים שטוב למות בעד ארצם???
לא כדאימללמד שטוב לחיות?
כדאי מאוד.
איך זה קשור לעובדה שהבנאדם מתלונן על מה שהוא בעצמו עושה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

חדשות מהיהודים בארה"ב:
"בניגוד לדעה הרווחת, *רוב* הציונים בארה"ב הם לא-יהודים, התומכים בישראל מסיבות שאינן קשורות לחלוטין ליהודים ויהדות. חברים לא-יהודים במעמד השליט בארה"ב כמו ג'ו ביידן הם ציונים בגלל האינטרסים הכלכליים והפוליטיים שלהם..."

אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

מי ששכח, האשכול הזה נועד להטריל, ולהביא לידיעתנו מקרי אלימות נגד יהודים (שכמובן כולנו כבר מודעים להם כי כל קשת המדיה היהודית פותחת עם זה מהדורות).
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אתמול בלילה עפו 4 רקטות מעזה לישראל.
תקראו את תגובת דובר חמאס, ובמקומו אפשר לשים שם של כמה מהמגיבים פה ולא נרגיש הבדל.

תמונה
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Asafasraf כתב: 16 יולי 2022, 09:28 אתמול בלילה עפו 4 רקטות מעזה לישראל.
תקראו את תגובת דובר חמאס, ובמקומו אפשר לשים שם של כמה מהמגיבים פה ולא נרגיש הבדל.

תמונה
Asafasraf כתב: 16 יולי 2022, 09:28 אתמול בלילה עפו 4 רקטות מעזה לישראל.

אפשר גם להחליף את המילים ייהוד, כיבוש ואל אקצא באסלאמיזציה, השמדת ישראל, והכותל וזה ישמע כמו כל תגובה גנרית של דובר צהל על כל פעולה נגד ערבים, כולל חפים מפשע.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הזווית היהודית באמריקה: על המיליונים שהציונים משקיעים כדי למנוע מחברי מפלגה תומכי זכויות אדם ופרוגרסיביים מלהגיע לקונגרס:

סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.haaretz.co.il/blogs/israeli ... ff6a610000
"הייתי בא לכל מתנחל ומציע 'קח 4 מיליון ותעבור לנגב'. זו תוכנית הזויה"
ניצב (בדימוס) אליק רון, מפקד המחוז הצפוני במשטרה באירועי אוקטובר 2000, הוא פרדוקס. מצד אחד - מטפח סגנון רפולי של "אוכל ערבים לארוחת בוקר" עם יד קלה על ההדק, ומצד שני - מייחל לסיום הכיבוש וירא מבנימין נתניהו. ואיך הוא רואה את עצמו? "קנאי חשוך מרפא למדינה"
لا إله
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

its-sick כתב: 05 אוגוסט 2022, 17:04 https://www.haaretz.co.il/blogs/israeli ... ff6a610000
"הייתי בא לכל מתנחל ומציע 'קח 4 מיליון ותעבור לנגב'. זו תוכנית הזויה"
ניצב (בדימוס) אליק רון, מפקד המחוז הצפוני במשטרה באירועי אוקטובר 2000, הוא פרדוקס. מצד אחד - מטפח סגנון רפולי של "אוכל ערבים לארוחת בוקר" עם יד קלה על ההדק, ומצד שני - מייחל לסיום הכיבוש וירא מבנימין נתניהו. ואיך הוא רואה את עצמו? "קנאי חשוך מרפא למדינה"
צריך ליישב גם את הנגב וגם את יהודה ושומרון
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

יהודה ושומרון כבר מיושבות ע"י מיליוני פלסטינים.

האופציות ליישוב יהודים בשטחים הכבושים:
1) רצח עם, לרצוח את כל הפלסטינים.
2) גירוש כולל של כל הפלסטינים.

אלו היו שתי אופציות בלי הפלסטינים. עכשיו שתי האופציות עם:
3) סיפוח עם מלוא הזכויות האזרחיות לכלל הפלסטינים.
4) אפרטהייד, סיפוח בלי זכויות מלאות לפלסטינים

אין אופציה אחרת להתנחלויות. וכל ארבע האופציות הללו, אחת אחת, מבטיחות את סופה של מדינת ישראל.
لا إله
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אוקיי.
האם צריך להקים מדינה ערבית נוספת בשטחי יו"ש? מה עם רצ"ע? האם אתה בעד חילופי אוכלוסיות?
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

benaim כתב: 06 אוגוסט 2022, 23:10 אוקיי.
האם צריך להקים מדינה ערבית נוספת בשטחי יו"ש? מה עם רצ"ע? האם אתה בעד חילופי אוכלוסיות?
אני לא מבין את סגנון הדיון הזה.
איציק כתב משהו, אתה רוצה להגיד מה נכון או לא נכון בו?
במקביל, או אחרי, אפשר שתשאל שאלה ויענו לך עליה, אבל איך זה סותר את מה שאיציק כתב?

כהערת אגב, רוצה לציין שזה קטע שאתה עושה ולא בפעם הראשונה..
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickאדום מטליKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

https://www.haaretz.co.il/blogs/shabahi ... f92b1c0000
עם שחרורם, נתנו חיילים וחיילות במינהל האזרחי עדויות לארגון "שוברים שתיקה". בסוף כל עדות הם נשאלו מדוע החליטו לשבור שתיקה. הנה כמה מהתשובות, בקיצורים הכרחיים ובלי עריכה
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

its-sick כתב: 07 אוגוסט 2022, 13:40 https://www.haaretz.co.il/blogs/shabahi ... f92b1c0000
עם שחרורם, נתנו חיילים וחיילות במינהל האזרחי עדויות לארגון "שוברים שתיקה". בסוף כל עדות הם נשאלו מדוע החליטו לשבור שתיקה. הנה כמה מהתשובות, בקיצורים הכרחיים ובלי עריכה
אבל איציק, הערה מתודית: תן במשפט אחד מה השורה התחתונה של הלינק שאתה מביא.
אחרת מכחישי האפרטהייד ומשטר העליונות היהודית אפילו לא יתפתו לקרוא עדויות על המציאות המזוויעה הזו.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אין לי כישורי עריכה. מי שירצה, יקרא.
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

its-sick כתב: 07 אוגוסט 2022, 16:34 אין לי כישורי עריכה. מי שירצה, יקרא.
לא עריכה, רק כמה מילים על מה אפשר לקרוא בקישור ולמה זה חשוב.
שליחת תגובה