מחווה למאיר

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

הייתי במופע מחווה למאיר אריאל ברעננה לפני יומיים, וכשביצעו את השיר אגדת דשא שמאיר כתב בגיל 18 (ואם אני לא טועה שלום חנוך הלחין בתור נער), נפלה לי ההבנה כמה העולם הזה הולך אחורה. ילדים בני 18 כיום יוצרים מוזיקה ושומעים מוזיקה (לא כולם כמובן) שהיא כאב לב לפני שהיא כאב אוזניים , וספק אם הם יוכלו בכלל להבין טקסטים שנכתבו מזמן על ידי אנשים כמו מאיר ודומיו.. ספק אם אני מבין עד הסוף בכלל.
זהו סתם רציתי לחלוק את התובנה המיותרת הזאת.
It's 1991 and I refuse to come wack
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

אני גם הייתי. בלי קשר לתוכן, רוב הביצועים רצחו את השירים שלו. חבל
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

כל השירים שלו מוקלטים. אפשר לשמוע אותם כמה שרוצים. למה שתרצו לשמוע אנשים אחרים שרים אותם אחרת?
כל הקונספט לא מובן לי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

עובדיה כתב: 16 יוני 2022, 18:18 אני גם הייתי. בלי קשר לתוכן, רוב הביצועים רצחו את השירים שלו. חבל
לא מסכים שרוב. נכון אביב גפן ועוד 2-3 ביצועים היו קצת רצח לשירים, אבל איה זהבי פייגלין בביצוע לירושלים של ברזל היה חזק, לאה שבץ בשדות, שולי שעושה את ארול מושלם, גם שחר אריאל נתן ביצוע לא רע בכלל, מוש בן ארי בהולך בטל וכמובן שלום חנון ודיויד ברוזה ועוד ועוד.. אה ומעל כולם שי צברי ב'מודה אני' וואו לא התרגשתי ככה שנים משיר בלייב איזה קול יש לבן אדם הזה.

its-sick כתב: 16 יוני 2022, 18:19 כל השירים שלו מוקלטים. אפשר לשמוע אותם כמה שרוצים. למה שתרצו לשמוע אנשים אחרים שרים אותם אחרת?
כל הקונספט לא מובן לי.
דבר ראשון זה ערב הוקרה ומחווה לאומן חד פעמי שלא קיבל הכרה בחייו כל כך.. דבר שני, אין כמו לשמוע שיר שאתה אוהב בהופעה חיה עם עוד מאות או אלפי אנשים, זאת חוויה שונה מלשמוע את אותו השיר באוזניות שלך או באוטו.
אה וכמובן שתרצה צריכה לחיות ממשהו :sh-grin:
עובדיה
קיבל.ה  170 לייקים

דווקא אביב גפן, לשם שינוי, היה מעולה לדעתי. שי צברי, הבן הפחות דתי שלו ושולי רנד גם. כל השאר היה פחות, כולל ההפקה עצמה שהייתה ברמת מסיבת סיום של כיתה י"ב.
סמל אישי של משתמש
Hapoelian
קיבל.ה  408 לייקים

עובדיה כתב: 16 יוני 2022, 22:31 דווקא אביב גפן, לשם שינוי, היה מעולה לדעתי. שי צברי, הבן הפחות דתי שלו ושולי רנד גם. כל השאר היה פחות, כולל ההפקה עצמה שהייתה ברמת מסיבת סיום של כיתה י"ב.
איך חבר שהיה איתי אמר לי - "לעולם אני לא אסלח לאביב גפן על מה שהוא עשה לשיר הזה.."
שליחת תגובה