תומר גינת - מימון המונים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
Praškevičios
קיבל.ה  40 לייקים

יכול להיות שהוא כבר סגור במכבי ואיחרנו את הרכבת אבל אם לא, זה בדיוק הזמן לגיוס כספים ומימון המונים שיאפשר לקבוצה להתמודד מול ההצעה הכספית של היריבה העירונית.

השילוב של תומר, שמתאים כמו כפפה ליד לחומר השחקנים הקיים, יאפשר לנו לבצע את קפיצת המדרגה המיוחלת במפעלים האירופיים ובליגה המקומית.
אם מישהו ירים את הפרויקט וישווק את זה בחכמה, מאמין שאפשר יהיה לגייס את סכום המתאים.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לא הבנתי מאיפה הבאת את זה שסגור אצלהם.
בעידן של היום אי אפשר להגיד על אף אחד לא שלא יעבור בין הקבוצות, אבל אם יש אחד נדיר שאני חושב שלא יעשה את זה זה תומר. אבל ימים יגידו.

בכל מקרה לאור ההחתמות האחרונות לא נראה שצריך פה מימון המונים, בטח לא מימון שחקנים, כשעשו את זה בכדורגל זה לא היה טוב.

הדרך הכי טובה היא לשכנע חברים ומקרים לעשות חבר עמותה.
יש הרבה אוהדי כדורסל בארץ, בטוח יש כאלה שגם אוהדים את הפועל ולא הגיעו עדיין ל דרייב אין.
כרגע האולם שלנו (4,000 מקומות) לא מלא רוב העונה. בהתחלה חשבתי שהוא יהיה קטן עלינו.. בוא נתחיל בלהביא אוהדים חדשים שיקנו כרטיסים ויהיו חברי עמותה ומנויים בעתיד ומשם נתקדם.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyHaunter
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Praškevičios כתב: 19 מאי 2022, 18:49 יכול להיות שהוא כבר סגור במכבי ואיחרנו את הרכבת אבל אם לא, זה בדיוק הזמן לגיוס כספים ומימון המונים שיאפשר לקבוצה להתמודד מול ההצעה הכספית של היריבה העירונית.

השילוב של תומר, שמתאים כמו כפפה ליד לחומר השחקנים הקיים, יאפשר לנו לבצע את קפיצת המדרגה המיוחלת במפעלים האירופיים ובליגה המקומית.
אם מישהו ירים את הפרויקט וישווק את זה בחכמה, מאמין שאפשר יהיה לגייס את סכום המתאים.
תומר גינת מתאים לחומר השחקנים כמו כפפה ליד?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Tenacious D
קיבל.ה  230 לייקים

יש לנו המון חברים משותפים ואני אומר מידיעה שהוא ממש ממש לא סגור אצלם וגם לא מעוניין לשחק אצלם כרגע. בארץ, אם וכאשר יחזור, האופציות הן הפועל (רגשי) או ירושלים (כספי) נכון לעכשיו..
חשוב שתבינו שהוא באמת זן שונה של שחקן בארץ והוא לא ילך למכבי אם זאת לא תיהיה ברירת מחדל או בשכר אסטרונומי.
לוקח זמן לעשות שלום, כשבשניות פורצת מלחמה.
הפוסט קיבל 6 לייקיםChegiFrenzy7evenקפטן ג'קHaunterרווי
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

הוא לא סגור במכבי,זה רק דיבורים של אוהדי מכבי שכן רוצים שזה יקרה אבל הוא ממש לא קרוב לשם אפילו.
מה שכן כסף זה לא רק העניין לשחקנים חשוב גם הרמה שהם משחקים ואם אנחנו לא נעשה התקדמות בשלב הזה אנחנו לא נוכל אף פעם להתקדם כי תמיד שחקנים ירצו לשאוף קדימה מקצועית.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

איזה חירפון מיותר. אי אפשר להילחם בכסף של מכבי. ובטח לא צריך לממן לשחקנים חוזים.
חוסר השפיות הזה מהכדורגל, מציע לנשום עמוק. שחקנים מהפועל עוד ישחקו במכבי ויצליחו.
אפשר להילחם בזה נקודתית אבל לאורך זמן זה ממש לא מלחמה לנהל.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

הכסף מדבר. 2 ניצחונות ביורוליג שווים חצי משכורת שלו.
אם הם ירצו הוא שלהם, נו. 350 אלף דולר זה סכום די יפה.
יהיה טוב הפועל!
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Praškevičios כתב: 19 מאי 2022, 18:49 יכול להיות שהוא כבר סגור במכבי ואיחרנו את הרכבת אבל אם לא, זה בדיוק הזמן לגיוס כספים ומימון המונים שיאפשר לקבוצה להתמודד מול ההצעה הכספית של היריבה העירונית.

פספסתי משהו? על מה מבוסס הפוסט?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מימון המונים או לא אין לנו יכולת להתחרות בכסף של הדון...

אבל אם הוא בטעות ילך אליהם זה על חשבון הדקות של עוז בלייזר... אותו דווקא בסיטואציה הזאת כן נוכל להביא
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

El dudernio כתב: 20 מאי 2022, 08:00 מימון המונים או לא אין לנו יכולת להתחרות בכסף של הדון...

אבל אם הוא בטעות ילך אליהם זה על חשבון הדקות של עוז בלייזר... אותו דווקא בסיטואציה הזאת כן נוכל להביא
ולמה שנרצה את עוז בלייזר?
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

למה שהוא בכלל ירצה לחזור לארץ?
מאיפה הגיע הפוסט הזה? מישהוא דיבר איתו או שזאת הטרלה פנטזיונרית?
ברור שזה חלום של כולנו שהוא יחזור אלינו! אבל למה לו??
תומר עשה עונות יפות בצרפת כולל במפעל האירופי ואין סיבה שלא ימשיך את ההרפתקאה וישדרג אותה אפילו יותר.
כל זה מבחינה מקצועית.
מבחינה אישית/רגשית, יש מצב שהוא וזוגתו רוצים להיות קרוב למשפחה וכו׳
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Frenzy כתב: 20 מאי 2022, 08:04
El dudernio כתב: 20 מאי 2022, 08:00 מימון המונים או לא אין לנו יכולת להתחרות בכסף של הדון...

ישראלי גבוה
טוב בהגנה. עם יד יציבה מבחוץ שיודע לעשות חיחוכים ולסגור לרדבאונד. יכול לשחקן בעמדות 3 ו 4.
Praškevičios
קיבל.ה  40 לייקים

אוהד כורסא כתב: 19 מאי 2022, 22:46

פספסתי משהו? על מה מבוסס הפוסט?
הפוסט נכתב מתוך הערכה אדירה לתומר גינת כשחקן וכאדם ולא מתוך רצון לפגוע אלא ״לזכות״ בו שוב מחדש.
אני אפילו זוכר את ההתרגשות ביום שהגיע לצפות במשחק שלנו מהיציע עוד לפני החתימה בהפועל!

החשש שתומר יהפוך לשחקן מכבי עלול להפוך למציאות לא נעימה אם נרים ידיים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

El dudernio כתב: 20 מאי 2022, 08:29
Frenzy כתב: 20 מאי 2022, 08:04

ישראלי גבוה
טוב בהגנה. עם יד יציבה מבחוץ שיודע לעשות חיחוכים ולסגור לרדבאונד. יכול לשחקן בעמדות 3 ו 4.
אני מודה שלא עקבתי אחריו הרבה, אבל ברוב המשחקים מולנו השנה הוא לגמרי החוליה החלשה שלהם. חוץ מאיזה שני ריבאונד התקפה, הוא היה לרוב חור אדיר בהגנה שעלה להם בלא מעט עבירות, חלקן +1
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

https://hapoeluta.org/news?NewsId=9760

אבי זיידנברג- מצהיר שהשחקן האהוב עליו זה תומר גינת. רמז? :whome:
(אם הוא חותם מחר אצל ההם זה יהיה קצת מביך)
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

נראה שהוא ממש חזק בעניינים
כל הכבוד לו

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

שחקן חופשי מעכשיו. הקבוצה שלו עפו בסוויפ ברבע גמר לקבוצה מהמקום ה 6. תומר לא שיחק בגלל פציעה
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

חלום שהוא יגיע
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
bambo_leo
קיבל.ה  48 לייקים

מימון המונים בשביל כל שחקן זו טעות.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אפשר לעשות מימון המונים בשביל שלא יבוא?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

לא פסל בראיון מעבר למכבי :sh-cry:
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אוהד כורסא כתב: 31 מאי 2022, 14:09 לא פסל בראיון מעבר למכבי :sh-cry:
לא ילך למכבי אני בטוח בזה
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אוהד כורסא כתב:לא פסל בראיון מעבר למכבי :sh-cry:
איזה ראיון איפה?
קשה לי להאמין עליו שילך אליהם.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Chegi כתב: 31 מאי 2022, 18:21
איזה ראיון איפה?
https://mobile.mako.co.il/news-sport/ba ... 1752253050
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אוהד כורסא כתב:
Chegi כתב: 31 מאי 2022, 18:21
איזה ראיון איפה?
https://mobile.mako.co.il/news-sport/ba ... 1752253050
עדיין קשה לי להאמין. חבל שזה לא ראיון מוקלט. זה יכול להיות גם טקטיקה של משא ומתן. אני גם לא בטוח כמה הם ירצו בו, אולי בתור שחקן סטייל #דגן_עדיין_חי!
כולם הביתה
קיבל.ה  36 לייקים

בדרך חזרה לארץ לפי כמה אתרי ספורט..
ייפגש עם גרמניה, מגדל ואיתנו…
מה נעשה? נקווה שלא יבחר בגרמניה
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

מכה קטנה בברך והוא מסיים את הקריירה. מישהו יזכור איפה שיחק אח״כ? אולי בבנק.
לא חושב שזה סביר לצפות שיבחר בהפועל על חשבון כסף. עם כל הריספקט שיש בין הצדדים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

בוואלה כותבים שאם לא גינת אז ילכו על נמרוד לוי
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

Frenzy כתב:בוואלה כותבים שאם לא גינת אז ילכו על נמרוד לוי
נמרוד לוי נתן עונה מעולה השנה בגליל, ולמעשה לקח אותם לפלייאוף העליון בעונת החזרה שלהם לליגת העל. היו לו מספרים שמעטים הישראלים שהתקרבו אליהם העונה בליגה. הוא גבוה, קולע, לוקח ריבאונדים ולמעשה אם נשים בצד את הענין הנוסטלגי-רומנטי עם תומר, אני לא חושב שנמרוד לוי הוא עסקה לא טובה....

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםארבעת המופלאיםFrenzy
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Charlie כתב: 15 יוני 2022, 11:42
Frenzy כתב:בוואלה כותבים שאם לא גינת אז ילכו על נמרוד לוי
נמרוד לוי נתן עונה מעולה השנה בגליל, ולמעשה לקח אותם לפלייאוף העליון בעונת החזרה שלהם לליגת העל. היו לו מספרים שמעטים הישראלים שהתקרבו אליהם העונה בליגה. הוא גבוה, קולע, לוקח ריבאונדים ולמעשה אם נשים בצד את הענין הנוסטלגי-רומנטי עם תומר, אני לא חושב שנמרוד לוי הוא עסקה לא טובה....

לוי גם הרבה יותר 3-4 מגינת שהוא בכלל לא 3.
וזאת בעצם העמדה הבעיתית אצלנו במיוחד כשאין כרגע זר לשם.
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

מבחינת התאמה לקבוצה דיי מעדיף את לוי על גינת. אלא אם כן אנחנו ממש נקבל סופרסטאר... מעניין כמה הוא השתפר בשנתיים האלה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

נמרוד לוי כבר שיחק במכבי פעמיים לדעתי, ויחזור לשם על ארבע ברגע שיקבל הצעה טובה. אם נחתים אותו הוא יכול לעבור למכבי אחרי שנה שנתיים. אם תומר חוזר עכשיו זה עד סוף הקריירה. עזבו את זה שמבחינה מקצועית לדעתי תומר כמה רמות מעליו
Money
קיבל.ה  564 לייקים

נייט רובינסון כתב: 15 יוני 2022, 13:10 נמרוד לוי כבר שיחק במכבי פעמיים לדעתי, ויחזור לשם על ארבע ברגע שיקבל הצעה טובה. אם נחתים אותו הוא יכול לעבור למכבי אחרי שנה שנתיים. אם תומר חוזר עכשיו זה עד סוף הקריירה. עזבו את זה שמבחינה מקצועית לדעתי תומר כמה רמות מעליו
בעברו נמרוד לוי סגר פעמיים(בהפרש של שנתיים) עם הפועל והבריז פעמיים.
מלבד זה שהוא מכביסט מגעיל גם על ההתנהגות שלו במשאים ומתנים הקודמים לא מגיע לו לשחק בהפועל.
חוץ מזה שהדיון עליו מיותר. זה לא או הוא או גינת. אם גינת לא יגיע ככל הנראה נתנאל ארצי/גוט יגיעו.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

Money כתב: 15 יוני 2022, 13:19
נייט רובינסון כתב: 15 יוני 2022, 13:10 נמרוד לוי כבר שיחק במכבי פעמיים לדעתי, ויחזור לשם על ארבע ברגע שיקבל הצעה טובה. אם נחתים אותו הוא יכול לעבור למכבי אחרי שנה שנתיים. אם תומר חוזר עכשיו זה עד סוף הקריירה. עזבו את זה שמבחינה מקצועית לדעתי תומר כמה רמות מעליו
בעברו נמרוד לוי סגר פעמיים(בהפרש של שנתיים) עם הפועל והבריז פעמיים.
מלבד זה שהוא מכביסט מגעיל גם על ההתנהגות שלו במשאים ומתנים הקודמים לא מגיע לו לשחק בהפועל.
חוץ מזה שהדיון עליו מיותר. זה לא או הוא או גינת. אם גינת לא יגיע ככל הנראה נתנאל ארצי/גוט יגיעו.
אם תומר מגיע מאוד ברור מה צריך לחפש בזרים שיצטרפו. אם זה לא הוא, לא הייתי ממהר להחתים את גוט (ובטח לא את ארצי), אלא מחכה לראות איזה זרים מצליחים להחתים.
למרות שהייתי מאוד שמח לראות את גוט אצלנו שנה הבאה, אני מאוד אוהב אותו
סמל אישי של משתמש
צור ש.
קיבל.ה  83 לייקים

רק לא גולן גוט. שחקן שלא עושה אחד מסביבו טוב יותר ומעבר לזה, הוא פשוט לא מספיק טוב.
"אמרו לי "אתה לא נורמאלי, תפסיק כבר לקחת ללב"
הם לא מבינים שזה ככה כשמישהו אוהב"
Money
קיבל.ה  564 לייקים

גינת 90% במכבי. מצטער לאכזב
סמל אישי של משתמש
צור ש.
קיבל.ה  83 לייקים

Money כתב: 16 יוני 2022, 14:45 גינת 90% במכבי. מצטער לאכזב
מידיעה או תחושה?
חשוב שתבהיר דברים כאלה
"אמרו לי "אתה לא נורמאלי, תפסיק כבר לקחת ללב"
הם לא מבינים שזה ככה כשמישהו אוהב"
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

צור ש. כתב:
Money כתב: 16 יוני 2022, 14:45 גינת 90% במכבי. מצטער לאכזב
מידיעה או תחושה?
חשוב שתבהיר דברים כאלה
בדרך כלל אצלו הדברים מידיעה.... אני מקווה שהפעם הוא טועה אם כי זה נשמע מאד סביר והגיוני - אם מכבי רוצה אותו באמת, הוא ישחק שם

יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

Frenzy כתב: 14 יוני 2022, 17:32 בוואלה כותבים שאם לא גינת אז ילכו על נמרוד לוי
בסיטואציה שאין טוקוטו אני לוקח את לוי בלי לחשוב פעמיים.
עם טוקוטו בקבוצה תומר הרבה יותר חשוב כי הוא יכול לתת דקות גם ב5.

בכל אופן אם זה היה תלוי בי להשקיע את הכסף בזר חמישי יהיה הרבה יותר מועיל.
שליחת תגובה