סנטר להשכיר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
גולדה מאיר
קיבל.ה  15 לייקים

רדנקו כתב:וואו. כמה פסיכולוגים בגרוש. איזה כיף שאפשר לקבל ניתוח פסיכולוגי ברמה כזו גבוהה מחבורת קשקשנים שנזכרו לכתוב איזה מילה בפורום.

Sent from my IN2023 using Tapatalk
יש ספר של ש"י עגנון שנקרא "תהילה" מסופר בו על אישה שמאמינה שאלוהים נתן לה מספר מילים קצוב ושברגע שהן יגמרו היא תמות.
סיפור יפה, לפעמים יש רגעים שבשתיקה נעימה משיגים יותר..

אתה מלמל פה הרבה, אבל בעיקר שובר מילים לחתיכות קטנות ולא מובנות, חבל כי אתה כאמור אוהב ללהג פה, אולי עדיף שתגיד גם משהו לא ציני ולא רק מבטל ומגמיד, עדיף מקום שתכתוב כל כך הרבה תחשוב מה אתה אומר.. לא שאני מציע לך להיות "תהילה" חס ושלום, זה שם אופטימי מדי בשבילך..

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

פעם מישהי אמרה לי משפט יפה- אם שניים אומרים לך שאתה שיכור, כנראה שהגיע הזמן לישון.
אז אם במשך 5 שנים אנשים רושמים לך בפורום שאתה קשקשן חסר דעת שהדעות שלו נעות על הסקאלה המוזרה של מוזרות-טיפשיות-סתם אנטי-טיפשות, אולי כדי שתעזוב את הפורום ותלך לעשות לביתך
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אני מציע לכל טמבל שמציע לי ללכת לעשות לביתי להסתכל קודם בראי. אתם מוזמנים ללכת לחפש.
אני אכתוב מה שבא לי ומצדי שיתקע לכם בגרון ואתם יכולים חדפוק את הראש בקיר מצידי.

בני12
קיבל.ה  828 לייקים

לא מבין מה אתם רוצים מרדנקו
זכותו להביע דיעה שמזלזלת בהנהלה וזכותכם לא להסכים איתו.
פורום שכולם מסכימים בו עם כולם הוא הדבר הכי משעמם בעולם
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךיורםDe NiroKingAlpaca
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

בני12 כתב:לא מבין מה אתם רוצים מרדנקו
מחזק, מסכים במיוחד עם המשפט האחרון

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדאדום ותיק
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מה שקובע זה מבחן התוצאה. לפי התוצאות בשנים האחרונות כל מי שמזלזל בהנהלה יודע על מה הוא מדבר, וכל מי שלא מזלזל בה הוא הקשקשן.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

הוא בכלל לא אמר שום דבר על ההנהלה, כל מילה שהוא כתב בדיון הזה היא על כמה שאנשים אחרים הם חסרי מושג וקשקשנים ושהטענות שלהם הן בדיחה. אם זו האידיליה של תרבות הדיון שאנחנו שואפים אליה בפורום, מצבנו לא מדהים.

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

רדנקו כתב: 21 ספטמבר 2021, 08:24 אני מציע לכל טמבל שמציע לי ללכת לעשות לביתי להסתכל קודם בראי. אתם מוזמנים ללכת לחפש.
אני אכתוב מה שבא לי ומצדי שיתקע לכם בגרון ואתם יכולים חדפוק את הראש בקיר מצידי.

מאחר ואני היחיד ששלח אותך לעשות לביתך, הלכתי והסתכלתי בראי, אפילו סידרתי קצת את הזקן.
עכשיו, מאחר ואנחנו שולחים אנשים לראי, אני ממליץ לך גם ללכת להסתכל בראי. אולי זה יעזור לך להבין קצת יותר למה אנחנו מתכוונים.
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

רדנקו כתב: 17 ספטמבר 2021, 17:46
ארבעת המופלאים כתב:מישהו העז להגיד שההנהלה פועלת כמו שצריך, אז צריך לצחוק על זה. לא הבנת?
לא צוחקים. בוכים. כי האמירה הזו היא בדיחה עצובה.

עדיין לא הבנתי מה מצחיק או עצוב באמירה ההיא.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

Noam כתב:
הוא בכלל לא אמר שום דבר על ההנהלה, כל מילה שהוא כתב בדיון הזה היא על כמה שאנשים אחרים הם חסרי מושג וקשקשנים ושהטענות שלהם הן בדיחה. אם זו האידיליה של תרבות הדיון שאנחנו שואפים אליה בפורום, מצבנו לא מדהים.
מציע שתקרא שוב. כי זה ממש לא נכוו

בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Noam כתב: 21 ספטמבר 2021, 16:56
לא נכון.
כל הדיון החל כשרדנקו זלזל ביכולות ההסתרה של ההנהלה של משאים ומתנים מהתקשורת.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
URIKA
קיבל.ה  48 לייקים

לרגע לא כתבתי שיפסיק להביע את דעותיו. גם אם הן לרוב שליליות. ההפך.
ובכל זאת, עדיין לא ענה על השאלה שלי מה "בדיחה" בכל מה שנוגע לשמירה על דיסקרטיות של מו"מ עם שחקנים לעומת שנים עברו...
URIKA
קיבל.ה  48 לייקים

ועוד דבר, שישים לב לתרבות הדיון שלו. לא אני שלחתי אנשים ללכת לחפש, החלטתי שהם טמבלים ועשיתי קשר בין כמות ההודעות שלהם בפורום לצדקת דרכם. תכלס הוא לקח את הדיון היחסית מקצועי למקום יותר מלוכלך ופחות מעניין. שלא יתפלא אח''כ שקשה לאנשים להקשיב לדעותיו או להתייחס אליהן ברצינות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

URIKA כתב: 23 ספטמבר 2021, 10:16 לרגע לא כתבתי שיפסיק להביע את דעותיו. גם אם הן לרוב שליליות. ההפך.
ובכל זאת, עדיין לא ענה על השאלה שלי מה "בדיחה" בכל מה שנוגע לשמירה על דיסקרטיות של מו"מ עם שחקנים לעומת שנים עברו...
כי הוא לא באמת מאמין שמישהו שמר שם על דיסקרטיות.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

URIKA כתב: 23 ספטמבר 2021, 10:23 ועוד דבר, שישים לב לתרבות הדיון שלו. לא אני שלחתי אנשים ללכת לחפש, החלטתי שהם טמבלים ועשיתי קשר בין כמות ההודעות שלהם בפורום לצדקת דרכם. תכלס הוא לקח את הדיון היחסית מקצועי למקום יותר מלוכלך ופחות מעניין. שלא יתפלא אח''כ שקשה לאנשים להקשיב לדעותיו או להתייחס אליהן ברצינות.
אתה אכן הגבת בצורה מקצועית.
תסתכל על התגובה של "גולדה מאיר" שבאה אחריך (וכמה תגובות קצת יותר סולידיות שבאו לפניך)
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

נראה לי שהשיח לגבי תרבות הדיון שלי ומה שאני חושב על יוזרים פה או הם חושבים עלי די מוצה.
מציע שתתנו לשרשור הזה לחזור לנושא המקורי שלו.
תודה בני12.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

בני12 כתב: 23 ספטמבר 2021, 10:28
URIKA כתב: 23 ספטמבר 2021, 10:16 לרגע לא כתבתי שיפסיק להביע את דעותיו. גם אם הן לרוב שליליות. ההפך.
כי הוא לא באמת מאמין שמישהו שמר שם על דיסקרטיות.
אבל לא באמת נוכל לדעת?

הפרסום הראשון על התענינות בו היה כ24 שעות לפני הפרסום הראשון על החתימה.

המשמעות היא
א. או שברגע שמצאו שחקן פעלו ממש מהר כדי שהוא לא "יחטף", ואז הגיוני שיש עוד כמב שרצו להחתים ואז נחטפו כאלו שלא שמענו את שצם.

ב. שדיברו איתו וניהלו איתו מו"מ הרבה זמן ורק כשהנושא היה קרוב לחתימה אז זה דלף החוצה, וגם אז אין סיבה להאמין שלא היה מצב דומה עם שחקנים אחרים רק שזה לא הבשיל לכדי חתימה.

בשני המקרים הדבר מעיד על זה שאנחנו לא יודעים הכל.. שזה בעצם מה שנאמר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

ולעינייננו -
לא היה אמור לנחות אתמול ולהצטרף לאימונים?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

DavidSheriff9 כתב: 23 ספטמבר 2021, 20:52 ולעינייננו -
לא היה אמור לנחות אתמול ולהצטרף לאימונים?
העלה בסטורי באינסטגרם תמונה שלו בשדה תעופה בארצות הברית לפני 20 שעות
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אמור להיות בבידוד? ואם כן לכמה זמן?

בני12
קיבל.ה  828 לייקים

רדנקו כתב: 23 ספטמבר 2021, 22:21 אמור להיות בבידוד? ואם כן לכמה זמן?

עקרונית לציבור הכללי, אם הוא מחוסן אז שבוע ואם לא, שבועיים.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אבל מותר לו לצאת כבר לאימונים, לא?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

Pumba כתב: 20 ספטמבר 2021, 12:09 פעם מישהי אמרה לי משפט יפה- אם שניים אומרים לך שאתה שיכור, כנראה שהגיע הזמן לישון.
אז אם במשך 5 שנים אנשים רושמים לך בפורום שאתה קשקשן חסר דעת שהדעות שלו נעות על הסקאלה המוזרה של מוזרות-טיפשיות-סתם אנטי-טיפשות, אולי כדי שתעזוב את הפורום ותלך לעשות לביתך
פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.

פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אני יודע שנעשתה פנייה לטילמן אבל הוא טען שהוא רוצה לשחק בגי ליג(חוץ מזה אין לנו יכולת לפתות אותו)
אני פותח שוב את האשכול כדי שעכברי הכדורסל יספרו לנו קצת על סנטרים פנויים שיכולים להתאים לנו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הוקיץ' כתב: 25 אוקטובר 2021, 23:36 אני באמת לא יודע כבר את מי אפשר להביא. דיון תומפסון, אהובו של פרנקו, סיים את דרכו בפלייאוף בפורטו ריקו אבל בינתיים זה לא נראה שהוא בדרך. מי שעוד הודח שם זה תומאס רובינסון שאני מניח שכנראה גדול עלינו כלכלית אבל הוא בוודאי יותר מתאים. כל שאר השמות הרלוונטיים שנחתכו מה-NBA ילכו לג'י ליג כמו שיובל אמר.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

טילמן באמת פנוי כרגע?
beny
קיבל.ה  247 לייקים

אקיל מיצ'ל, שכיכב בגלבוע/גליל ומכבי ראשון לציון, צפוי לעזוב בקרוב את קרשיאקה הטורקית
הוא אומנם יותר 4 מ-5, אבל חזק אתלטי ושחקן הגנה טוב, ריבאונדר טוב כ-9 ריבאונד בעונה שעברה ו- כ16 נק'.
נתן הצגה במשחק נגדנו עם 25 נק' 10 ריבאונד ומדד 47.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

beny כתב: 26 אוקטובר 2021, 14:24 אקיל מיצ'ל, שכיכב בגלבוע/גליל ומכבי ראשון לציון, צפוי לעזוב בקרוב את קרשיאקה הטורקית
הוא אומנם יותר 4 מ-5, אבל חזק אתלטי ושחקן הגנה טוב, ריבאונדר טוב כ-9 ריבאונד בעונה שעברה ו- כ16 נק'.
וואו, בדיוק השחקן שאנחנו צריכים. אתלט, שומר טוב וריבאונדר מעולה. הלוואי שיגיע
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

מילפורד כתב: 26 אוקטובר 2021, 13:14 טילמן באמת פנוי כרגע?
לפי ויקיפדיה כן
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

נייט רובינסון כתב: 26 אוקטובר 2021, 14:31
beny כתב: 26 אוקטובר 2021, 14:24 אקיל מיצ'ל, שכיכב בגלבוע/גליל ומכבי ראשון לציון, צפוי לעזוב בקרוב את קרשיאקה הטורקית
וואו, בדיוק השחקן שאנחנו צריכים. אתלט, שומר טוב וריבאונדר מעולה. הלוואי שיגיע
קראתי איפשהו שמחכים שאלכס טיוס יחתום בקרשיאקה כדי להחתים אותו חזרה בראשון. הגיוני עם הכלום שהיה להם אתמול בצבע
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

אם יחתמו את מיטשל בראשון אני מניח שאחד משני הגבוהים שלהם יעזוב.
אפשר לקוות שזה יהיה דיים והוא גם יתאים למה שאנחנו צריכים מבחינה הגנתית.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא התלהבתי מדיים כל כך אתמול , הוא עדיף על הרנדדז זה ברור , אבל אני בטוח שאנחנו יכולים למצוא יותר טוב
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני מאוד רציתי שדיים יגיע לפני תחילת העונה, אבל אתמול הוא לא הרשים (בטח ביחס למשחקים שלו שראיתי ביוון). יתכן שזה חלק מזריקת הזין הכללית שם. בכל אופן, אין ספק שהוא יותר מתאים מהרננדז ויתן אימפקט הגנתי יותר גדול.

לגבי "בטוח שאפשר למצוא מישהו יותר טוב". אני ממש לא בטוח. אנחנו מחפשים שחקן מאוד ספציפי שבמקרה זו גם סחורה מאוד מבוקשת באירופה וזו תקופה בה השוק יחסית ריק. רק בליגה שלנו מלבדנו גם ראשון וירושלים מחפשות שחקן כזה בדיוק. בהחלט יתכן שנצטרך לחכות כדי למצוא את מה שאנחנו מחפשים.
החטא בעיני היה בהתמהמהות בקיץ שסגרה לנו כל אופציה נורמלית.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

דיים שחקן בינוני. חוץ מקפיצים ברגליים, שזה חשוב מאוד אמנם, אין לו כלום. לא יכול לעשות סל אם הוא לא מקבל כדור להטבעה, גם הגנתית חוץ מאיום חסימה הוא לא נותן שום דבר, והוא לא מסוגל לשמור בלי לעשות פאולים, ברמה די קיצונית.
הוא עדיף על הרננדז מן הסתם, מבחינת הסגנון הוא די מתאים, אבל עדיף להביא שחקן עם קצת יותר כדורסל.
barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

סמכו על ההבטחה של טייריק, שאם לא חותם בNBA הוא חוזר להפועל
הוקיץ' כתב: 26 אוקטובר 2021, 18:51 אני מאוד רציתי שדיים יגיע לפני תחילת העונה, אבל אתמול הוא לא הרשים (בטח ביחס למשחקים שלו שראיתי ביוון). יתכן שזה חלק מזריקת הזין הכללית שם. בכל אופן, אין ספק שהוא יותר מתאים מהרננדז ויתן אימפקט הגנתי יותר גדול.

לגבי "בטוח שאפשר למצוא מישהו יותר טוב". אני ממש לא בטוח. אנחנו מחפשים שחקן מאוד ספציפי שבמקרה זו גם סחורה מאוד מבוקשת באירופה וזו תקופה בה השוק יחסית ריק. רק בליגה שלנו מלבדנו גם ראשון וירושלים מחפשות שחקן כזה בדיוק. בהחלט יתכן שנצטרך לחכות כדי למצוא את מה שאנחנו מחפשים.
החטא בעיני היה בהתמהמהות בקיץ שסגרה לנו כל אופציה נורמלית.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1270 לייקים

ההמתנה לג'ונס הייתה לגיטימית, אבל גם אחרי שהוא חתם באיטליה היה אפשר להחתים סנטר נורמלי.
ג'סטין פאטון היה פנוי אחרי שג'ונס חתם באילת, אבל פרנקו לא רצה אותו אז אילת לקחו אותו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

יובל כתב: 26 אוקטובר 2021, 20:56 דיים שחקן בינוני. חוץ מקפיצים ברגליים, שזה חשוב מאוד אמנם, אין לו כלום. לא יכול לעשות סל אם הוא לא מקבל כדור להטבעה, גם הגנתית חוץ מאיום חסימה הוא לא נותן שום דבר, והוא לא מסוגל לשמור בלי לעשות פאולים, ברמה די קיצונית.
הוא עדיף על הרננדז מן הסתם, מבחינת הסגנון הוא די מתאים, אבל עדיף להביא שחקן עם קצת יותר כדורסל.
ממה שראיתי ממנו נגד ראשל"צ אני מחתים אותו רק כזר שישי, וגם זה רק בשביל להטריף קצת את הקהל עם דאנקים.
טוויטר זה השדים החדש
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

ג'וליאן גאמבל (שלפי הדיווחים היה במו"מ עם הפועל שלא צלח לפני שהחתמנו את הרננדז) ואקיל מיטשל עזבו את טנריפה וקרשיאקה בהתאמה.
גאמבל עשה מספרים די יפים בטנריפה אז אני לא בטוח מה הרקע לעזיבה. בכל מקרה, שניהם אחלה שחקנים והלוואי ונצליח להחתים אחד מהם.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךBigBallerbeny
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 נובמבר 2021, 01:49 ג'וליאן גאמבל (שלפי הדיווחים היה במו"מ עם הפועל שלא צלח לפני שהחתמנו את הרננדז) ואקיל מיטשל עזבו את טנריפה וקרשיאקה בהתאמה.
גאמבל עשה מספרים די יפים בטנריפה אז אני לא בטוח מה הרקע לעזיבה. בכל מקרה, שניהם אחלה שחקנים והלוואי ונצליח להחתים אחד מהם.
https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 נובמבר 2021, 10:13
הוקיץ' כתב: 08 נובמבר 2021, 01:49 ג'וליאן גאמבל (שלפי הדיווחים היה במו"מ עם הפועל שלא צלח לפני שהחתמנו את הרננדז) ואקיל מיטשל עזבו את טנריפה וקרשיאקה בהתאמה.
https://m.one.co.il/Mobile/Article/21-2 ... tml?ref=hp
בקיצור נקסט
יאללה הביתה!!!
שליחת תגובה