תרגום אוטומטי של פייסבוק

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

לפני כמה ימים כתבתי פוסט בעברית בפייסבוק.
מסתבר שאצל חלק מחברי שאינם קוראי עברית, הפוסט הופיע בפיד מתורגם לאנגלית, ללא המקור בעברית. כלומר, זה מוצג אצלם כאילו אני כתבתי פוסט באנגלית.
ביקשתי שישלחו לי את הטקסט באנגלית, והתרגום איום ונורא. כלומר, אפשר להבין את המסר, אבל בהרבה מילים התרגום פשוט חסר קונטקסט, מגוחך. ומתקבל טקסט שמציג אותי כאילו יש לי אנגלית מבישה, או כאילו עשיתי גוגל טרנסלייט והנחתי את זה שם כפי שזה.
הייתי רוצה למנוע אפשרות שפייסבוק יעשה את זה, או לפחות שיציג את המקור בעברית, שהקוראים יבינו שזה תרגום אוטמטי, ולא יחשבו שאני כתבתי את זה.
מישהו יודע איך אפשר לטפל בזה?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אתה יכול לפתוח כל פוסט ב: "פוסט זה נכתב בעברית, אם ראיתם אותו בשפה אחרת אז זה תרגום של פייסבוק" או משהו בסגנון.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםאדום מטליpelegs
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

its-sick כתב: 14 יולי 2022, 06:08 אתה יכול לפתוח כל פוסט ב: "פוסט זה נכתב בעברית, אם ראיתם אותו בשפה אחרת אז זה תרגום של פייסבוק" או משהו בסגנון.
אבל גם את הטקסט הזה פייסבוק יתרגמו בצורה לא טובה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

מבינים את התרגומים הלא טובים האלה, הם רק נראים מוזר.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בני12 כתב: 14 יולי 2022, 10:28
its-sick כתב: 14 יולי 2022, 06:08 אתה יכול לפתוח כל פוסט ב: "פוסט זה נכתב בעברית, אם ראיתם אותו בשפה אחרת אז זה תרגום של פייסבוק" או משהו בסגנון.
אבל גם את הטקסט הזה פייסבוק יתרגמו בצורה לא טובה
אולי אפשר לכתוב את זה באנגלית. אם פייסבוק מתרגם רק משפה אחת, אז הטקסט באנגלית ישאר כמו שהוא ולא יהיה עילג.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
שליחת תגובה