אזרחות

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
Nati
קיבל.ה  987 לייקים

בראון וטוקוטו כבר יותר מ5 שנים בארץ.
לפי החוקים החדשים של אוהדת הפועל(שלובשת חולצה של חיפה)במשרד הפנים,לא מגיע להם אזרחות?
הפוסט קיבל לייק אחדfeigenbaum99
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

אולי מגיע, השאלה אם הם רוצים בכלל.
In Hisham We Trust
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

אם אלו החוקים עדיף לאזרח את ג'ייקובן, יש לו חוזה לשנתיים, ועד שיסתיים התהליך תהיה לו עונה פלוס שבה הוא יוכל לשחק כישראלי.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
1923
קיבל.ה  14 לייקים

כמובן שהשאלה הראשונה היא האם אחד מהם מעוניין.
במידה וכן, זה בדיוק הזמן לפעול בעניין.
שקד מחלקת עכשיו אזרחות לכל מי שמעוניין וזה יכול לפתור לנו יופי של בעיה עם ה 5 זרים.
הלוואי שיקרה.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

1923 כתב:כמובן שהשאלה הראשונה היא האם אחד מהם מעוניין.
במידה וכן, זה בדיוק הזמן לפעול בעניין.
שקד מחלקת עכשיו אזרחות לכל מי שמעוניין וזה יכול לפתור לנו יופי של בעיה עם ה 5 זרים.
הלוואי שיקרה.
ג׳ייקובן בראון, גארד הפועל תל אביב, רוצה לקבל אזרחות ישראלית: "אני כבר לא אמריקאי". בינתיים הוא מדקלם את מילות ההמנון: "זה שיר מאוד יהודי, צריך מילים שיכללו את כולם".

לטיפול כב' השרה לפני ה-1.11 אודה.

https://sports.walla.co.il/item/3477694

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדVinb
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

אמנם איילת שקד אוהדת הפועל, אבל מי שצוטט אומר שההמנון של ישראל הוא גזעני, גברת שקד בחיים לא תיתן לו כלום, בטח רגע לפני הבחירות. גם זהבה גלאון לו יכלה לא הייתה עושה את זה.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

הלך המומנטום כתב:אמנם איילת שקד אוהדת הפועל, אבל מי שצוטט אומר שההמנון של ישראל הוא גזעני, גברת שקד בחיים לא תיתן לו כלום, בטח רגע לפני הבחירות. גם זהבה גלאון לו יכלה לא הייתה עושה את זה.
תמיד אפשר לטעון שדברים הוצאו מהקשרם.
אבל האמת שגם אם היה קורא להצביע ל"רוח הציונית" ומתפקד שם ומשלם דמי חבר - היא לא היתה נוקפת אצבע לתת לו יותר מאישור עבודה זמני. על מי אנחנו עובדים?!

El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

Charlie כתב: 05 ספטמבר 2022, 10:08
הלך המומנטום כתב:אמנם איילת שקד אוהדת הפועל, אבל מי שצוטט אומר שההמנון של ישראל הוא גזעני, גברת שקד בחיים לא תיתן לו כלום, בטח רגע לפני הבחירות. גם זהבה גלאון לו יכלה לא הייתה עושה את זה.
תמיד אפשר לטעון שדברים הוצאו מהקשרם.
אבל האמת שגם אם היה קורא להצביע ל"רוח הציונית" ומתפקד שם ומשלם דמי חבר - היא לא היתה נוקפת אצבע לתת לו יותר מאישור עבודה זמני. על מי אנחנו עובדים?!

איך אתה יכול לטעון שדבריו הוצאו מהקשרם אם הוא בזמן הימנונים הולך בהפגנתיות על המגרש ( זכור לי במהומם שהוא גם פעם אחת הלך לשירותים באמצע הימנון, אבל אולי אני לא זוכר נכון).
שליחת תגובה