הפועל מול סכנין. מוצ"ש 19:15

פורום אוהדי הפועל תל אביב
אבי בניהו
קיבל.ה  26 לייקים

תודה לכל רוכשי המינויים.
הניסנובים מוסרים לכם תודה ושבוע טוב💪
חובב תספורות חביתה וחובב הלוואה וחסכון.
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  767 לייקים

DarkCowMoo כתב: 27 אוגוסט 2022, 21:27 גם יונייטד פתחו עונה עם 2 הפסדים מביכים ובסוף קצת התאפסו על עצמם.
תאכלס הייתי היום בשער 5 והלכתי אחרי מחצית בגלל האלימות הבלתי נסבלת של הקהל. אווירה כזאת TOXIC של קללות וזריקת חפצים מוציאה את החשק להגיעה.
אני לא בעד הניסנובים ולא מרוצה מהיכולת של השחקנים, אבל גם בעלים וגם שחקנים ניתן להחליף בזמן שאת האופי המסריח שהתפתח לקהל הזה וכבר מושרש ב DNA יהיה קשה מאוד לעקור.
שמח בשבילך שקמת והלכת.
אתה צודק בכל מילה, כן יירבו אוהדים כמוך.
oleg neduda
קיבל.ה  1356 לייקים

DarkCowMoo כתב: 27 אוגוסט 2022, 21:27 גם יונייטד פתחו עונה עם 2 הפסדים מביכים ובסוף קצת התאפסו על עצמם.
תאכלס הייתי היום בשער 5 והלכתי אחרי מחצית בגלל האלימות הבלתי נסבלת של הקהל. אווירה כזאת TOXIC של קללות וזריקת חפצים מוציאה את החשק להגיעה.
אני לא בעד הניסנובים ולא מרוצה מהיכולת של השחקנים, אבל גם בעלים וגם שחקנים ניתן להחליף בזמן שאת האופי המסריח שהתפתח לקהל הזה וכבר מושרש ב DNA יהיה קשה מאוד לעקור.
אני כבר שנתיים הפסקתי להגיע בגלל הגועל נפש הזה אחרי 30 שנה כמעט רצופות של מנוי
היו עונות עם סגל הרבה יותר גרוע שהיה כיף להגיע לבלומפילד
מהשנייה הראשונה התחושה של גועל נפש
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
dvirc218
קיבל.ה  14 לייקים

אני באמת ובתמים בחרדה לעתיד המועדון שלנו.
האם מתוכננת איזשהי הפגנה מול ניסנוב או משהו?
מרגיש שרק אם נפגין מחוץ לבית שלהם יום ולילה יקרה משהו.
מוכן להגיע
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

דאגלס כתב: 27 אוגוסט 2022, 20:16 כוסאמא זונה של כל מי שחידש מנוי יאנטי של הפועל.
טפי.
חתיכת בן זונה פישר קטן אדיוט מי שהוציא אותכםצלעולם ולא השאיק אותך להתפגר בבטן של אמא שלך.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

oleg neduda כתב: 27 אוגוסט 2022, 21:45
לגמרה וזאת בדיוק הבעיה.

נהיינו קהל מפונק שמאוהב בעצמו. בטוח שהוא הדבר הכי טוב שיש לקבוצה. ומחפש בכל מקום איפה כולם דפוקים ומפגרים.
במקום לתמוך בשחקנים אנחנו עסוקים בלרדת עליהם, לשרוק בוז בכל נגיעה שלהם בכדור. לשלוח הביתה, להשאלות הכל ...

מכבי חיפה ב 17-18 סיימה מקום 10,
עונה לפני זה דירגה פליאוף עליון.
עונה אחרי סיימו אומנם שני אבל 20 הפרש ממכבי..
הקהל המשיך להגיע, לתמוך למלא את היציעים בכמויות שלא נראו בארץ.
אצלנו לא משנה כמה חרא הקהל דואג שהחרא יצוף...
לירון האדום
קיבל.ה  1784 לייקים

El dudernio כתב:
לגמרה וזאת בדיוק הבעיה.

נהיינו קהל מפונק שמאוהב בעצמו. בטוח שהוא הדבר הכי טוב שיש לקבוצה. ומחפש בכל מקום איפה כולם דפוקים ומפגרים.
במקום לתמוך בשחקנים אנחנו עסוקים בלרדת עליהם, לשרוק בוז בכל נגיעה שלהם בכדור. לשלוח הביתה, להשאלות הכל ...

הכל זה פונקציה גם של בעלים.
תאמין לי שביום שיבוא בעלים חדש שישקיע במועדון ולא ישים פס על הקהל, גם הקהל יתנהג אחרת.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

אדום
קיבל.ה  747 לייקים

El dudernio כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:26
לגמרה וזאת בדיוק הבעיה.

הקהל של חיפה? באמת?
https://www.one.co.il/Article/191851.html
נערך לאחרונה על ידי אדום ב 27 אוגוסט 2022, 22:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  865 לייקים

לגמרה וזאת בדיוק הבעיה.

רק מזכיר שבאותה עונה הם הביאו מספר חד ספרתי של אנשים לדרבי בית שלהם...
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
nirgo
קיבל.ה  21 לייקים

1. חייבים למצוא שוער ישראלי במקום מרינוביץ: אריאל הרוש או בוריס קליימן
2. יובל אשכנזי מחפש קבוצה ורוצה את הפועל
3. שי איזן יכול לחזור להפועל, בפרט שהליך משפטי התחיל והפועל הרוויחה כמה שקלים בקיץ
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroלירון האדום
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

הייתה להם את תקופת ינקעלך...

זה לא שקרה משהו מיוחד מלבד איזו שהיא רוח שפשוט שינתה שם את הגישה ואת המועדון. לחובה.

להאשים את בבעלים זה נחמד... אבל בואו נגיד את האמת עם יד על הלב אנחנו כבר 10 שנים יותר עסוקים במחאות ושנאה מאשר בתמיעכה במועדון.
Josh
קיבל.ה  43 לייקים

איפה ה19 מליון שקל הכנסות? איך זה הגיוני שזה מה שמתהלך על הדשא בעונה הכי מכניסה של המועדון ב10 שנים האחרונות
הפוסט קיבל לייק אחדמושקוביץ
Adom bdam
קיבל.ה  89 לייקים

ההוא שאמרו לו כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:29

לגמרה וזאת בדיוק הבעיה.

רק מזכיר שבאותה עונה הם הביאו מספר חד ספרתי של אנשים לדרבי בית שלהם...
בשיא השפל של חיפה הם לא היו במצב שלנו משום בחינה
גם בשנים הכי גרועות שלהם שכללו סיום בפליאוף התחתון עונה אחת מתוך ה-10 שלא לקחו
גם בשפל שלהם הם היו מנצחים אותנו בקלילות
הפוסט קיבל לייק אחדRon.T
dino
קיבל.ה  2030 לייקים

Josh כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:35 איפה ה19 מליון שקל הכנסות? איך זה הגיוני שזה מה שמתהלך על הדשא בעונה הכי מכניסה של המועדון ב10 שנים האחרונות
כי המדיניות נשארה ניסנובסטוק
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

מרינוביץ׳ - תסריט ידוע מראש. להוסיף לזה את העובדה ששער 5 נשלח להתנקל לו אישית, זה מתכון ל2 שערים כל משחק.
בן ביטון - תסריט ידוע מראש2, בפנסיה כבר מחצי העונה הקודמת. מומלץ לרוץ גם בהגנה.
למקין - רחמים עליך ילד שנזרקת למערכה הזו, אתה לא ברמה וצריך כמה שנים כדי לעשות התאמות. מקווה שלא נגמור לך את הקריירה.
גוטליב - עבר שינוי ענק בקיץ, מבלם שסוגר לבלם שתופס. עבודת ידיים מרשימה מאוד, חבל שזה פאול ברוב הפעמים.
גרופינקל - אפס הפתעות, כל מה שחשבתי שנקבל ממנו אנחנו מקבלים. וזה קצת טעויות וקצת פעולות חיוביות. בקיצור לא ברמה.
רומראטו - הישג יפה לגמור את האוויר בדקה 60. לגבי כדורגל אין הרבה מה להרחיב, לא עובד.
אזולאי - לא מצא את עצמו בטריו עם גונזאלס ורומראטו. נוסיף את זה שסלליך ולאיוס לא ממש שחקנים שמוסרים ובעיקר בנויים על דריבל, לא תרם הרבה והוחלף בצדק.
גונזאלס - 50/50 הוא לא. אפשר לנסות באגף אם שם הוא ״גדל״. היה חלש להחריד.
סלליך - סוליסט. זה מתחיל להעיק. תמסור בן אדם.
לאיוס - רמה מעל כולם. בינגו אמיתי.
אוז׳בלט - מוות קליני. אין לי הגדרה אחרת. אכזבה ענקית.

גאנם - היחידי מהמחליפים שהכניס אימפקט חיובי למשחק וקצת עשה בלאגן לסכנין.
איינבינדר - ה-100 גרם פוזה שלו אשכרה הכניסה חיים למשחק, אבל צריך גם כדורגל.
אלו - לא שמתי לב ששיחק. אולי כמה הרמות גרועות. לא משהו שלא ציפינו לו.
אל ים - מהרגע שנכנס הצלחנו לעשות קצת עצירות באמצע. זה היה מעט מידי מאוחר מידי. היה חייב לעלות במחצית.
סניור -נכנס כבר שהייתה אווירה של מוות. לא שופט אותו.

שופט - חרפה כרגיל. כל פאול שלנו צהוב, כל פאול שלהם ללא כרטיס. החזרת כדור ברורה לגד עמוס שלא נשרקה ופשוט תענוג של שופט לקבוצות שמבזבזות זמן. ספרתי לבד 7 דק׳ שסכנין בזבזה באופן ברור והוא הוסיף 4. נכון, גם 50 לא היו עוזרים לנו. אבל די.

רפואה - עוד פעם הכנה גרועה למשחק. עוד פעם הרכב עם מלא חורים. הרמתי ידיים. הוא לא ימשיך.

שער 5 - הבוז למרינוביץ׳ דוחה ברמה אחרת. אני זוכר בוז לשחקנים שהיה איתם סכסוך (לא שאת זה אני מבין) אבל לשרוק בוז קבוע לשחקן שלא משחק טוב? מה נהיה ממכם? בית״ר?
לגבי הכדורים, מופע נחמד. חבל שכרגיל לא הסתפקתם במחמאות והייתם צריכים להפוך את זה למפגן דווקאי.
הקהל - מלחיץ, קשה, חסר סובלנות. כאילו היה למה לצפות. ישבתי בבלומפילד ולא הבנתי את הסובבים.
הפוסט קיבל 7 לייקיםshaolin232Ron.Tshaharotgershonמושקוביץסומך7even
דאגלס
קיבל.ה  19 לייקים

El dudernio כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:16
דאגלס כתב: 27 אוגוסט 2022, 20:16 כוסאמא זונה של כל מי שחידש מנוי יאנטי של הפועל.
טפי.
חתיכת בן זונה פישר קטן אדיוט מי שהוציא אותכםצלעולם ולא השאיק אותך להתפגר בבטן של אמא שלך.
אמא שלך עליי❤️
רק לא רך.
אדום
קיבל.ה  747 לייקים

El dudernio כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:32 הייתה להם את תקופת ינקעלך...

זה לא שקרה משהו מיוחד מלבד איזו שהיא רוח שפשוט שינתה שם את הגישה ואת המועדון. לחובה.

להאשים את בבעלים זה נחמד... אבל בואו נגיד את האמת עם יד על הלב אנחנו כבר 10 שנים יותר עסוקים במחאות ושנאה מאשר בתמיעכה במועדון.
נאמר כך - אם להפועל תל אביב לא היה לה את הקהל שמחזיק אותה ואת הנרקומנים שעוד עדיין אכפת להם, היא הייתה היום הפועל פתח תקווה.
הפוסט קיבל לייק אחדGili
Xavi
קיבל.ה  672 לייקים

האדס כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:41 מרינוביץ׳ - תסריט ידוע מראש. להוסיף לזה את העובדה ששער 5 נשלח להתנקל לו אישית, זה מתכון ל2 שערים כל משחק.
בן ביטון - תסריט ידוע מראש2, בפנסיה כבר מחצי העונה הקודמת. מומלץ לרוץ גם בהגנה.
למקין - רחמים עליך ילד שנזרקת למערכה הזו, אתה לא ברמה וצריך כמה שנים כדי לעשות התאמות. מקווה שלא נגמור לך את הקריירה.
גוטליב - עבר שינוי ענק בקיץ, מבלם שסוגר לבלם שתופס. עבודת ידיים מרשימה מאוד, חבל שזה פאול ברוב הפעמים.
גרופינקל - אפס הפתעות, כל מה שחשבתי שנקבל ממנו אנחנו מקבלים. וזה קצת טעויות וקצת פעולות חיוביות. בקיצור לא ברמה.
רומראטו - הישג יפה לגמור את האוויר בדקה 60. לגבי כדורגל אין הרבה מה להרחיב, לא עובד.
אזולאי - לא מצא את עצמו בטריו עם גונזאלס ורומראטו. נוסיף את זה שסלליך ולאיוס לא ממש שחקנים שמוסרים ובעיקר בנויים על דריבל, לא תרם הרבה והוחלף בצדק.
גונזאלס - 50/50 הוא לא. אפשר לנסות באגף אם שם הוא ״גדל״. היה חלש להחריד.
סלליך - סוליסט. זה מתחיל להעיק. תמסור בן אדם.
לאיוס - רמה מעל כולם. בינגו אמיתי.
אוז׳בלט - מוות קליני. אין לי הגדרה אחרת. אכזבה ענקית.

גאנם - היחידי מהמחליפים שהכניס אימפקט חיובי למשחק וקצת עשה בלאגן לסכנין.
איינבינדר - ה-100 גרם פוזה שלו אשכרה הכניסה חיים למשחק, אבל צריך גם כדורגל.
אלו - לא שמתי לב ששיחק. אולי כמה הרמות גרועות. לא משהו שלא ציפינו לו.
אל ים - מהרגע שנכנס הצלחנו לעשות קצת עצירות באמצע. זה היה מעט מידי מאוחר מידי. היה חייב לעלות במחצית.
סניור -נכנס כבר שהייתה אווירה של מוות. לא שופט אותו.

שופט - חרפה כרגיל. כל פאול שלנו צהוב, כל פאול שלהם ללא כרטיס. החזרת כדור ברורה לגד עמוס שלא נשרקה ופשוט תענוג של שופט לקבוצות שמבזבזות זמן. ספרתי לבד 7 דק׳ שסכנין בזבזה באופן ברור והוא הוסיף 4. נכון, גם 50 לא היו עוזרים לנו. אבל די.

רפואה - עוד פעם הכנה גרועה למשחק. עוד פעם הרכב עם מלא חורים. הרמתי ידיים. הוא לא ימשיך.

שער 5 - הבוז למרינוביץ׳ דוחה ברמה אחרת. אני זוכר בוז לשחקנים שהיה איתם סכסוך (לא שאת זה אני מבין) אבל לשרוק בוז קבוע לשחקן שלא משחק טוב? מה נהיה ממכם? בית״ר?
לגבי הכדורים, מופע נחמד. חבל שכרגיל לא הסתפקתם במחמאות והייתם צריכים להפוך את זה למפגן דווקאי.
הקהל - מלחיץ, קשה, חסר סובלנות. כאילו היה למה לצפות. ישבתי בבלומפילד ולא הבנתי את הסובבים.
בול
הקטע הכי מעצבן שהרוב פה היה כ"כ צפוי
זרים בשקל 90, ישראלים שכבר יצאו לפנסיה ועוקצים את המועדון, ילדים שלא עשו חצי עונה בבוגרים נשלחים להציל את המצב
מה שאתה משלם זה מה שאתה מקבל.
shaolin232
קיבל.ה  521 לייקים

הייתי בשער הזהב היום, הקהל מפולג בכל דעה, מה שכן כולם אבל כולם מסכימים שהאחים הכושלים לא צריכים להיות בעלי הפועל תל אביב, הם לא שמים שקל בקבוצה והבעיה היא שגם לשחרר הם לא רוצים.

נרשם פה למעלה, הבוז שמרינוביץ' מקבל, אכן זה מזעזע, אבל מצד שני כולם כולל כולם רואים עוד ממשחקי האימון שהשוער הזה לא לרמה, אבל עדיין מתעקשים לשחק איתו...חייב אותו מחוץ לקבוצה, הנזק שהוא גורם הוא בלתי הפיך.

בן ביטון, עוד בגול השני מול חיפה משחק שעבר הייתי מספסל אותו, הוא פשוט בצניחה דרסטית ביכולת והשיבוץ שלו בהרכב היה ביזיון, הוא לא עושה הגנה ולא התקפה, דור אלו עדיף עליו והוא גם חלש.

למקין, גם המון טעויות, לא לרמה לצערי, יש המון אהבה כלפיו, אבל הוא טועה המון...חייב להיות מושאל / לעלות כגיבוי מהספסל בעת הצורך

גורנפיקל, מאוד פרווה, לא תורם הגנתית ולא התקפית, אכזבה...טענתי ואמשיך, החתמתם את אבו דוסו כזר, תנו לו לשחק

גונזלס, כנראה לא מתאים ל50/50, אולי באגף יהיה יותר טוב

רומרטו, חלש מאוד, גם עם הזר הזה נפלנו, מה שכן אוהב להראות לכולם את הארבע ראשי...

שלומי אזולאי, ממשיך ביכולת הגרועה

הישאם לאיוס היחידי ששיחק כדורגל
El dudernio
קיבל.ה  1270 לייקים

דאגלס כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:43
El dudernio כתב: 27 אוגוסט 2022, 22:16
טפי.
אמא שלך עליי❤️
כפרה על האמא שלי שנתרמת לעזור למאותגרים ובעלי מוגבליות.
555
קיבל.ה  623 לייקים

555 כתב: 26 אוגוסט 2022, 22:07 אני מקווה שבהמשך העונה נעבור ל-5-3-2, עם גורפינקל, גוטליב, למקין, קונטה וביטון בהגנה עם שוער אחר בשער. לאיוס לא יכול לשחק בימין וגם לא אוז'בולט, וגם אוז'בולט לא יכול לשחק חלוץ יחיד, 5-3-2 עם ביטון וגורפינקל כמגנים תוקפים יכול להיות טוב יותר. עם רומארטו אל ים ואזולאי, כשבחוד גאנם ואוז'בולט.
קובי חייב להמשיך עם זה בלי דוסו אלא גורפינקל מגן. לאיוס במקום אזולאי ודן במקום רומארטו.
האדס
קיבל.ה  2939 לייקים

כל הגמישות במערך הזה היא שקונטה מצד אחד וגרופינקל מצד שני יכולים לחפות כמגנים כשאחד המגנים תוקף.
לשים את למקין כבלם שלישי זה התאבדות.
האדום הצורר
קיבל.ה  656 לייקים

האדס כתב: 05 ספטמבר 2022, 22:39 כל הגמישות במערך הזה היא שקונטה מצד אחד וגרופינקל מצד שני יכולים לחפות כמגנים כשאחד המגנים תוקף.
לשים את למקין כבלם שלישי זה התאבדות.
נכון
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
שליחת תגובה