שער 5 נסגר למשחק אחד(הפועל ירושלים במחזור 6) על כדורי הים מול סכנין

פורום אוהדי הפועל תל אביב
shaolin232
קיבל.ה  510 לייקים

Belos כתב: 07 ספטמבר 2022, 23:38
shaolin232 כתב: 07 ספטמבר 2022, 23:28 דרך אגב, אפילו צוות השידור אמר שעדיף את הכדורי ים שנזרקו מאשר דברים אחרים שאכן יכולים לפגוע, נכון שזה מעשה מוגזם שגרם למשחק להיפסק לעשר דקות, אבל אף אחד לא נפצע, משחק ראשון בבלומפילד והעונש חד משמעי - לא מידתי, חבל שאנשים מקבלים את זה כמובן מאליו, הזוי שכל תקדים זה הפועל (וגם ביטר)
הם אמרו את זה ברגע שזה נזרק, כי זה דבר יפה ולא מזיק.
הם לא אמרו את זה ברגע שאוהדים ירדו למטה והתחילו להעיף את הכדורים בחזרה למגרש בלי סוף, כי זה כבר דבר מטופש ופוגע בקבוצה.
אתה באמת לא מסוגל להבחין בהבדלים?

ואתה באמת מחפש את ההצדקות במה שצוות השידור אמר? לי חשוב מה שהכי טוב להפועל.
זה מזיק להפועל? אז אני נגד.
זה באמת כ״כ פשוט.
כולנו רוצים לטובת הפועל, האמן לי, אני שוב אומר מסכים שהמעשה מוגזם, אבל גם העונש חסר פרופורציות לחלוטין,
האם זה נכון לסגור יציע שלם בגלל זה?
זה לא מוגזם לדעתך?
אני באמת שואל...
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

shaolin232 כתב: 07 ספטמבר 2022, 23:42
Belos כתב: 07 ספטמבר 2022, 23:38
shaolin232 כתב: 07 ספטמבר 2022, 23:28 דרך אגב, אפילו צוות השידור אמר שעדיף את הכדורי ים שנזרקו מאשר דברים אחרים שאכן יכולים לפגוע, נכון שזה מעשה מוגזם שגרם למשחק להיפסק לעשר דקות, אבל אף אחד לא נפצע, משחק ראשון בבלומפילד והעונש חד משמעי - לא מידתי, חבל שאנשים מקבלים את זה כמובן מאליו, הזוי שכל תקדים זה הפועל (וגם ביטר)
הם אמרו את זה ברגע שזה נזרק, כי זה דבר יפה ולא מזיק.
הם לא אמרו את זה ברגע שאוהדים ירדו למטה והתחילו להעיף את הכדורים בחזרה למגרש בלי סוף, כי זה כבר דבר מטופש ופוגע בקבוצה.
אתה באמת לא מסוגל להבחין בהבדלים?

ואתה באמת מחפש את ההצדקות במה שצוות השידור אמר? לי חשוב מה שהכי טוב להפועל.
זה מזיק להפועל? אז אני נגד.
זה באמת כ״כ פשוט.
כולנו רוצים לטובת הפועל, האמן לי, אני שוב אומר מסכים שהמעשה מוגזם, אבל גם העונש חסר פרופורציות לחלוטין,
האם זה נכון לסגור יציע שלם בגלל זה?
זה לא מוגזם לדעתך?
אני באמת שואל...
אני לגמרי נגד העונש הזה, ואני מסכים עם כל טענה נגד. חבל שהפוקוס יורד מזה בגלל אוהדים סתומים.
אם יש כביש שהמהירות המותרת בו היא 90, ולדעתו של מישהו אפשר ובטוח לנסוע בו על 150, והוא בכל יום יעשה את זה - אז הוא אידיוט מוחלט והוא יקבל קנס כל יום, ומגיע לו.
החוק מטופש, והנהג עוד יותר.
זה בערך המצב אצלנו בקהל ואנחנו ממשיכים להאשים את כל העולם.
הכרוז והשופט מבקשים להפסיק, והקהל ממשיך ועושה בכוונה.
באותו רגע הפוקוס עובר אליהם והכל באשמתם.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

עצירת משחק לעשר דקות מצדיקה גם עונש חמור יותר
Money
קיבל.ה  564 לייקים

הזייה שהם נותנים אותו עונש לזריקת כדורים לים(שזה אקט יפה ומכבד) ולזריקת אבוקות ורימוני עשן שלפי טענותיהן גרמו למוות של רבבות
Hapoel_manga
קיבל.ה  237 לייקים

מגיע לנו
הפעם זה לא היה רק ״קומץ״ שזורק חפצים
זה היה רוב היציע וכמעט במשך עשר דקות

לא מבין את הקטע הזה של לזרוק על הדשא דברים
גם אבוקות תפתחו בתוך היציע ולא על הדשא

רק נזק עושה לקבוצה
גם עוצר את השחקנים
וגם מביא עונשים
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
fidel
קיבל.ה  71 לייקים

"נציגי הפועל תל אביב לא התייצבו לדיון." זו בדיוק הבעיה הניהולית בקבוצה, לא מתמודדים עם כלום, לא ישנו נהלים שלא יקרה להבא, מייאש
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

שנה שעברה הוציאו משלחת מיוחדת לטורקיה כדי ללמוד את נושא הרשת מאחורי השערים..

מישהו יודע מה עלה בגורלה של המשלחת הזאת?
מישהו יודע למה פאקינג עד היום לא שמו רשת כזאת בין שער4-5 לשער?
מישהו יודע כמה כסף שילמנו על זריקת חפצים לדשא בשנתיים האחרונות?
מיישהו יודע כמה עולה הרשת הזאת,אולי זה יותר יקר מהמכשול בעזה ובגלל זה לא עושים אותה עד היום...

אולי יש אינטרס לגורמים מסוימים שלא תיהיה רשת,לשלוח שופט מעצבן ואז לדאוג לקנוס אותנו בבתי הדין...
איףףף
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
דגל אדום
קיבל.ה  54 לייקים

שימו רשתות.
הציבו מצלמות על הקהל.
תעיפו מהיציע לכל העונה כל מי שמשליך חפץ.
ושיזדיינו כל אלה שגורמים לי להפסיד רבע מהמשחקי בית בכל עונה, שאחר כך מתקרבנים ויודעים להתבכיין על חומרת העונשים, או על הבעלים או אלוהים יודע על מה.
כשהאירוע עם הכדורים נמשך ונמשך בלי סוף, היה ברור ב-100% שזה ייגמר בעונש, ועדיין זה לא הפריע לזורקים למיניהם. אם כבר, זה רק דירבן אותם להמשיך.
מצטער מאוד להיות לא מגניב בקטע הזה, אבל הפיתרון הוא ענישה ואכיפה, ובפרט ענישה פרטנית כלפי האוהדים הרלוונטיים.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

אם תיהיה רשת איך יהיה בית דין?
הפוסט קיבל לייק אחדJosh
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אדום בבית כתב: 08 ספטמבר 2022, 07:04 שנה שעברה הוציאו משלחת מיוחדת לטורקיה כדי ללמוד את נושא הרשת מאחורי השערים..

מישהו יודע מה עלה בגורלה של המשלחת הזאת?
מישהו יודע למה פאקינג עד היום לא שמו רשת כזאת בין שער4-5 לשער?
מישהו יודע כמה כסף שילמנו על זריקת חפצים לדשא בשנתיים האחרונות?
מיישהו יודע כמה עולה הרשת הזאת,אולי זה יותר יקר מהמכשול בעזה ובגלל זה לא עושים אותה עד היום...

אולי יש אינטרס לגורמים מסוימים שלא תיהיה רשת,לשלוח שופט מעצבן ואז לדאוג לקנוס אותנו בבתי הדין...
איףףף
לא הבנתי מי אלה הגורמים האלה? ההתאחדות? המנהלת? אולי בכלל אוהדי מכבי שלחו את השופט?
יש פה 2 אשמים ברורים: חלק מהקהל שחושב שהוא מעל המועדון והקבוצה והנהלה של חסרי יכולת. לא השופטים, לא העונשים, לא בתי הדין לא המנהלת ואפילו לא ביבי (בעצם הוא ספציפית אולי אשם בעקיפין)
הפוסט קיבל לייק אחדBelos
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

קל להאשים את האולטראס. מי אמר שהם אחראים על זריקת הכדורים? מי אמר שהם קנו את הכדורים?
העיקר להאשים בלי לבדוק.
סמל אישי של משתמש
Red0rDead
קיבל.ה  30 לייקים

Scofield כתב: 07 ספטמבר 2022, 21:12 שלא יעלו לשחק. מה יקרה?
תפסיקו להעביר את הביזיון הזה ואת האחריות לקהל. יש בקהל שלנו הרבה זבל. זה טמטום גמור לזרוק חפצים למגרש, וכל מה שקורה בעניין הזה בשנים האחרונות.
זה דבר אחד.
לסגור יציעים (ולצאת על הקהל במקום לראות את הבעיה האמיתית) זה דבר אחר.
כשזרקו כדורים עשר שנים אחורה נגד ביתר, או בדרבי סל, אף אחד ממי שיוצא פה על הקהל, לא פצה פה. אם כן שיעדכן ויראה.
הנורמה פה של לסגור יציעים, וכולם פה מקבלים את זה ודורשים להתיישר לפי זה, זה ביזיון. בשבועות הבאים בטח יחוקקו גם חוק שאסור לצעוק שואה למכבי בתקנון, וכל פעם שישירו את זה ביציע, הראשונים שתאשימו פה זה את הקהל שפוגע בהפועל.
אולי גם ניהיה חייבים לשבת, זה הרי בתקנון, אז בוא נצא על הקהל.
אני לא חסיד של האולטראס, אבל צריך לדעת מתי לצאת נגדם, ומתי המערכת מטומטמת. לסגור יציע על כדורי ים זה עוד תקדים שלא היה פה עד לפני שניה, והשלמתם איתו, שכולם צריכים להתיישר לפיו.
יש מיליון פתרונות, שיחייבו לשים רשת, שיתפסו את מי שזורק מציתים על שחקנים, שיעשו משהו. אבל א אחד לא אוצה לפתור פה כלום. אז אולי תשימו את זה בקדמת הדיון ולא את הקהל שמתפרע וזורק כדורי ים. אוי אוי אוי.
לסגור יציעים זה ניתוק מוחלט מכדורגל ובדיחה להשלים על זה ולהגיד שהקהל אשם, ןלא משנה מה הסיבה.
גם זריקת חפצים למגרש לא מצדיקה סגירת יציע. תתפסו את המטומטם שזורק. לא תפסתם? בעיה שלכם. אל תרחיקו אותי מהיציע.
מעניין לי את התחת שאסור לזרוק כדורי ים, שאלה יהיו הצרות שלנו.
אתמול פריז הבעירו את היציע בבמה הכי גדולה בעולם עם טריליון אבוקות וזיקוקים. לא נראה לי שסוגרים את הפארק דה פראנס.
כל עוד מישהו לא היה מחוקק חוק כזה מפגר, אף אחד פה לא היה אומר קשה דפוק לזרוק כדורי ים כי פוגעים בעצמנו.
שישנו את הסעיף הזה בתקנון. שהתקנון יתיישר לפי הכדורגל והאווירה שלנו. יש לשמור על הסדר, ויש לפגוע בקהל ושכולנו נתיישר לפי זה (כי זה התקנון).
בול.
:hammersickle: :hapoel:
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

הסיבה שהתחילו לסגור יציעים היא שהתחילו להטיס אבוקות לדשא כאילו זה היה מטוסי נייר.
הסיבה שהתחילו לסגור יציעים היא שהתחילו להעיף כוסות קולה, מצתים ושאר ירקות על שחקנים (כולל שלנו, כולל בהתקפות שלנו).
עכשיו כשסוגרים יציעים בגלל שטות אחרת, יש זעקה של חוסר שוויון. כאילו על אבוקות זה בסדר לסגור יציעים ועל כדורים לא?
אתם חשובים שיש אמות מידה לדבר הזה? שישב דיין בהתאחדות ויעריך את גודל הנזק של החפץ הנזרק?
עוד מעט גם היס״מ יחזור ויפוצץ אנשים חסרי ישע, ואנשים פה ירימו קול זעקה. וישאלו את עצמם איך זה קרה.
בסוף זה הכל קורה מסיבה אחת - מותחים את הגבול. עוד ועוד ועוד. ונותנים לגיטימציה לגופים שלא יודעים לחשוב - לדפוק את כולנו.
אז מה אתם רוצים להיות, חכמים או צודקים?
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

אם לא היו משחקים שם במשחק למי יש יותר גדול ומחזירים כדורים וזורקים מחדש במשך כמה דקות - העונש היה אחר.
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אני אגיד לך יותר מזה, אם הם לא היו עושים הכל כדי שהדברים האלו יפסיקו משחק בצורה מכוונת, התגובה הייתה שונה.
בשנתיים האחרונות הם הבינו את הכוח שלהם לקבל תשומת לב - האבוקות נזרקות רק בשריקה ובעצם הופכות את ה-10 דק׳ הראשונות לשיח שהוא אך ורק על הקהל. מה שבעבר היה קורה בעליית השחקנים, ואולי המשחק היה נדחה ב-2 דק׳, הפך לקרנבל שלם. חשבתם שזה ימשך לנצח? הרשתות כבר בדרך לבלומפילד והסבל הוא כמובן של הרוב על פני המיעוט.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךRedicalלירון האדום
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

נכון מאוד הגיוני..
כי משער 8 אי אפשר לזרוק חפצים או כדורי ים..
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

לא, אין הצדקה לסגור יציע שלם בשום מקרה. לא אם מטיסים אבוקות לדשא כאילו הם מטוסי נייר, לא אם משליכים חפצים על שחקנים ולא אם מישהו יכין קובה סלק על הבמה באמצע היציע.
להרחיק אנשים שמסכימים לשלם (שילמו כבר) ולהעיף אותם מהיציע באופן גורף, זו יריקה בפנים.
ביום שמישהו באמת ירצה לטפל התופעה הזו תיפסק, בין אם מישהו שזורק כוס קולה (או עצר משחק בצורה מכוונת) היה נשלף מהיציע או הייתה מוצבת רשת מול שער 5. לא אכפת לי איך. אני לא אמור למצוא פתרונות.
אבל הכי קל זה לסגור את היציע. ראינו כמה זה עובד כבר משנה שעברה. עכשיו זה המשחק החמישי שאני מורחק ממנו באופן קולקטיבי מאז שזה התחיל, אני בטוח שפה הפעם ייעצר. התגובות פה מהעונש הראשון היו "עכשיו הם ילמדו, אין ברירה אלא לסגור את היציע, עכשיו הם יבינו בכוח...". ראינו.
הפיצול פה בכלל מדהים, אנשים פה שמחים שאחים שלהם ליציע מורחקים כאילו שזה עונש הגיוני.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

אף אחד לא אמר שיש הצדקה.
אמרנו שיש סיבה למה זה קורה.
אתה לא יכול ללכת ראש בראש עם גופים עקומים ולצפות לתוצאה אחרת.
אף אחד לא שמח שנסגר יציע. פשוט מנסים להסביר לאנשים פה למה זה קורה, כדי לייצר אצלם קצת היגיון ולחדול את התופעה.
אם יש פה אנשים שחושבים שכדאי ללכת למלחמה נגד ההתאחדות והמשטרה, ולבדוק מי יותר חזק - שער 5 או שני גופים מתוקצבים עם גיבוי לובי תקשורתי רחב היקף - שיהיה לו בהצלחה.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

אני מסכים איתך באלף אחוז וההגיון הזה מצוי אצלי. אין שום היגיון לזרוק חפצים למגרש/לעצור משחקים.
אבל לא לכולם יש את ההיגיון שלי ולך יש, אנשים לא מבינים את זה ואני לא מעוניין ו/או יכול לחנך אף אחד ולגרום להפסקת התופעה, תמיד יהיה את אלה שילכו עם הראש בקיר.
אם אתה חושב שאין מה להלחם במשטרה/התאחדות, אז מעניין אותי איפה הגבול. השלמנו עם אבוקות, השלמנו עם כדורי ים, הכל עילה לסגור יציע ואין מה לעשות כי ההתאחדות זה גוף גדול מדי.
בסוף הרי יגיע איזה שהוא קו שבו נעדיף שיסגרו כאן את הכדורגל וזה ניהיה מוגזם.
אני חושב שהוא כבר הגיע בסגירת היציעים הראשונה. הבעיה שבניגוד לתחומים אחרים כמו הופעות תרבות וכו', כדורגל זה קהל של נרקומנים, ומכאן מגיעה סגירת היציעים. כי הם יכולים. אנשים ימשיכו לבוא, ימשיכו לשלם.
במצב הזה זה רק יחריף ויחריף, אנשים ימשיכו לזרוק, יציעים ימשיכו להסגר, ואנחנו נמשיך להסביר בפורום לאנשים ולנסות לייצר בהם היגיון.
משהו בענישה הזו צריך להשתנות, זה חייב להיות פרטני ולא קולקטיבי. כשזה קולקטיבי זה רק יניע אנשים מסוימים להמשיך לעשות את זה ולא משנה כמה נסביר בפורום שהם מטומטים וטיפשים ופוגעים בהפועל. בזה אני איתך. מי שמבין את זה הבין את זה כבר בסגירת היציע הראשונה, ומי שלא מבין שזה פוגע בהפועל (ובנו) לא יבין את זה גם עוד 40 פעם של סגירת היציע.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

האדס כתב: 08 ספטמבר 2022, 15:12 אף אחד לא אמר שיש הצדקה.
אמרנו שיש סיבה למה זה קורה.
אתה לא יכול ללכת ראש בראש עם גופים עקומים ולצפות לתוצאה אחרת.
אף אחד לא שמח שנסגר יציע. פשוט מנסים להסביר לאנשים פה למה זה קורה, כדי לייצר אצלם קצת היגיון ולחדול את התופעה.
אם יש פה אנשים שחושבים שכדאי ללכת למלחמה נגד ההתאחדות והמשטרה, ולבדוק מי יותר חזק - שער 5 או שני גופים מתוקצבים עם גיבוי לובי תקשורתי רחב היקף - שיהיה לו בהצלחה.
נכון. העונשים לא מוצדקים ויותר מזה, לא יעילים, אבל מה זה משנה?
חלק מהקהל חושב שהוא גדול מהקבוצה, זו הבעיה העיקרית. בסוף הרי מי שעושה את הדברים האלה חייב להבין שמישהו צריך להענש על זה, או הקבוצה או אוהדי הקבוצה כעונש קולקטיבי או עונשים פרטניים (שהם כמובן יהיו אלה שימגרו את התופעה בטווח הארוך). איזה פתרון בוחר מי שזורק דברים למגרש? מניח שלא בעונש הפרטני ועל הזין שלו כולם.

ואגב, כמו שכתבו פה, הפעולה הספציפית של האוהדים מחייבת ענישה. אפשר להתווכח אם אבוקות זה בסדר או לא, אבל בוודאות לא בסדר שמשליכים אותן דקה אחרי שהתחיל המשחק וגורמים לעצירה שלו ל 10 דקות. כנ״ל עם כדורי הים ועל אחת כמה וכמה השלכת חפצים למגרש.

איזו ענישה? ברב המקרים פרטנית. במקרה הזה, זה קצת בעיה ואין ספק שהנהלת הקבוצה יצאה פה אימפטונטית בצורה די ברורה. זה שלא באו לדיון, זה בכלל בזיון אבל תכלס, הם היו צריכים לעצור את זה בזמן אמת חצי דקה אחרי
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

כדורגל זה משחק, גם אם הוא החיים. אף אחד לא מת מעיכוב של 10 דקות, וגם אם זה קצת מעצבן ומציק זה לא אסון גדול אלא חלק מהאירוע. במקום להבין שהקהל הוא חלק משמעותי מהעניין כאן, עסוקים בסמכותיות, משמעת ושאר קשקושים.
אינתי עומרי, הפועל.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

האדום הצורר כתב: 08 ספטמבר 2022, 15:40 כדורגל זה משחק, גם אם הוא החיים. אף אחד לא מת מעיכוב של 10 דקות, וגם אם זה קצת מעצבן ומציק זה לא אסון גדול אלא חלק מהאירוע. במקום להבין שהקהל הוא חלק משמעותי מהעניין כאן, עסוקים בסמכותיות, משמעת ושאר קשקושים.
אף אחד לא מת? זו התשובה שלך?
הקהל צריך להיות חלק מהמשחק, לא לנהל אותו ולא לפגוע בספורטיביות שלו. להפסיק משחק לעשר דקות אחרי שהוא התחיל פוגע בשחקנים גם אם אף אחד לא ימות מזה.
זה פוגע בלוחות הזמנים של הגופים המשדרים וזה פוגע במוצר שנקרא כדורגל ישראלי. לא לכולם יש את הסבלנות לחכות 10 דקות ולראות אוהדים זורקים מצתים על השוער
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  851 לייקים

האדום הצורר כתב: 08 ספטמבר 2022, 15:40 כדורגל זה משחק, גם אם הוא החיים. אף אחד לא מת מעיכוב של 10 דקות, וגם אם זה קצת מעצבן ומציק זה לא אסון גדול אלא חלק מהאירוע. במקום להבין שהקהל הוא חלק משמעותי מהעניין כאן, עסוקים בסמכותיות, משמעת ושאר קשקושים.
חחחחחחח, אתה נשמע כמו אבישי בן חיים של האוהדים. אנחנו צריכים לחבק את הקהל המתוק והחם שמחליט לעצור משחק ל10 דק' כי הם האירוע...
תירוצים של גן ילדים. הקהל הוא חלק מהאירוע, אבל חבורת חוליגנים מטומטמים שמחליטים לעצור את המשחק ל10 דק' הם, ובכן, חבורת חוליגנים שחושבים שהם המרכז ושכולם יקפצו להם.
אם היו מעמידים לדין על עצם השלכת הכדורים, היתם מקבלים את כל האמפתיה, ברגע שהחלטתם לעשות בלגאן ולהרוס לכולם, איבדתם את התמיכה של רבים מאיתנו. אתם לא האירוע יא מצחיק אחד.
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

כולנו מתבאסים מהעונש, רובנו גם מתנגדים לעונש.
מה שמפריע לי זה שהקהל יותר מטופש מהחוק והעונש ביחד.
אם הילד שלי ייסע על 150 בכביש של 100 אני לא אאשים את החוק ולא את הענישה. אני קודם כל אבוא אליו בטענות.
מפריע לי שהקהל הוא ״פרה קדושה״.

המשטרה, ההתאחדות, בית הדין, ההנהלה, השופט - כולם לא בסדר. שנים גם אני הייתי בגישה הזו ולא הקשבתי לאנשים שצפו בדיוק לאן אנחנו נגיע כקהל. לצערי הרב אני טעיתי והם צדקו.
ומי שימשיך לחשוב שהבעיה היא ״כדורי מים״ הוא טומן את הראש בחול, וגם לו צפויה אכזבה בעוד כמה שנים כשהוא יתעורר.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niro7even
Ofir136
קיבל.ה  66 לייקים

זה ברור שכולם לא בסדר. כולם כולל כולם, גם הקהל.
החלק שמעצבן פה כאוהד זה הענישה הקולקטיבית. אני חושב שמעטים האנשים פה בפורום שיבואו ויגידו שהם נגד לתפוס את אותם אוהדים שעושים דווקא עם כל המצתים והכוסות והזריקה של הכדורי ים שוב ושוב למגרש כדי לעצור את המשחק. גם אני בעד לשלול להם את המנוי (ושנה שעברה ההנהלה גם טענה שעשתה את זה).
זה שיש בעיה עם חלק מהקהל (והיא לגמרי קיימת) לא אומרת שיציע שלם צריך להיענש.
שנה שעברה בדרבי חוץ בסיבוב הראשון הקהל זרק אבוקות וקיבלנו 2 משחקים עם סגירה של שער 5. אוהדים עם מנוי שלא קנו כרטיס למשחק קיבלו עונש. על מה ולמה? באיזה עוד מקום בעולם נשמע העיוות המפגר הזה?
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךScofieldgershon
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

סתם שאלה,מחר גם על קונפטי וגלילי נייר יתחילו לתת סגירה של היציע?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום בבית כתב: 09 ספטמבר 2022, 06:42 סתם שאלה,מחר גם על קונפטי וגלילי נייר יתחילו לתת סגירה של היציע?
אין קשר...

העונש הוא לא על הזריקה אלא על זה שהמשחק נפסק ל 8 דקות.
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

אז אני שואל שוב,
אם מחר יזרקו מלא גלילי נייר ומלא קונפטי וייקח X דק' לפנות את זה מהדשא,גם יסגרו את היציע או שייתנו רדיוס כי זה בטח יהיה מכל היציעים?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

אדום בבית כתב: 09 ספטמבר 2022, 07:10 אז אני שואל שוב,
אם מחר יזרקו מלא גלילי נייר ומלא קונפטי וייקח X דק' לפנות את זה מהדשא,גם יסגרו את היציע או שייתנו רדיוס כי זה בטח יהיה מכל היציעים?
אם זה יגרום לעצירת המשחק ל 8 דקות בואך ירידת השחקנים מכר הדשא אז כן
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

אלופי העולם בדיכוי...
לא ראיתי שנים משחקים בעולם ללא קהל והיו דברים גרועים מלזרוק כמה אבוקות/כדורי ים...
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1638 לייקים

הבעייה היא לא הקהל ולא ההתאחדות. הבעייה היא:
1. השופט.
2. הקבוצות
רשום בתקנון שזורקים דברים מהיציע המשחק מופסק והקבוצה סופגת הפסד טכני לא? בבקשה ליישם.
מבטיח לכם שאחרי פעם-פעמיים שקבוצות יספגו הפסד טכני(לא בהכרח הפועל), כל האוהדים בליגה יתעוררו ואז גם הקבוצות ייזכרו שיש דבר כזה מצלמות לשם תביעה אזרחית.

ככה זה בחיים - עד שלא פוגעים לך בכיס אתה לא תבין לעולם
יהיה טוב הפועל!
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

אדום בבית כתב: 09 ספטמבר 2022, 08:02 אלופי העולם בדיכוי...
לא ראיתי שנים משחקים בעולם ללא קהל והיו דברים גרועים מלזרוק כמה אבוקות/כדורי ים...
רק אתמול במשחק של ניס נגד קלן כמעט נגמר שם ברצח העיפו אוהד מהעליון לתחתון
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

אני באמת תוהה מה אתה לא מבין, זה כל כך פשוט.
מדברים על דבר אחד ואתה מתייחס למשהו אחר. כן, הבנו, העונשים דפוקים ולא יעילים. שהאוהדים יפסיקו להרוס את חוויית הכדורגל. כדורי ים, אחלה. לפני המשחק. לא לעצור משחקים
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Belos
קיבל.ה  67 לייקים

וכמה מהמשחקים שראית הופסקו?
ובכמה מהם הרגשת שהקהל עושה בכוונה?
תרשה לי להמר על 0.

אבל שוב - תסתכל בבקשה על התמונה הרחבה יותר ולא על כדורי הים, כדי שנוכל לנהל דיון רציני.
אני מבטיח לך שאם הבעיה הייתה רק זריקת כדורי הים, לא היה אשכול כזה בכלל.
זה שהעונש מטופש זה דבר אחד, זה שהקהל הופך להיות בלתי נסבל זה משהו אחר.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אין פה בכלל דיון, ענישה קולקטיבית פוגעת בקהל שלא עשה כלום הרבה יותר מבאוהדים שכן עשו

מי שלא זרק נלקח לו הכרטיס
מי שכן זרק מקבל כרטיסים מההנהלה

הנרקומניות של אוהדי הפועל זאת הבעיה אמיתית, אם אנשים לא היו עושים מנוי כל עוד יש ענישה מטופשת כזאת דברים היו משתנים

ולגבי הכדורי ים, אם זה היה נגמר במכה אחת אולי היה אפשר להחשיב את זה כתצוגת עידוד אבל אנשים המשיכו לזרוק במשך דקות ארוכות וזה כבר הפריע למשחק
long live the zapta
הפוסט קיבל 3 לייקים7evenסומךOfir136
שליחת תגובה