המחאה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
שליחת תגובה
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מחקתי ורשמתי ושוב מחקתי ושוב רשמתי מחדש את האשכול הזה
אני יודע שהפורום זאת זירת דיונים של מאות בודדות של אוהדים במקרה הטוב, אני יודע שבשביל שמשהו יזוז צריך להתארגן, צריך כסף וצריך אנשים עם כוח שיכולים למשוך בחוטים הנכונים
ועדיין, אי אפשר להשתחרר מהתחושות
זה לא הגיוני שכל שבוע הפועל מביאה אותנו לכזאת רמה של תסכול, לסיטואציה שבה אוהדים טובים אומרים לעצמם שהם צריכים פסק זמן מהדבר הזה כי זה עולה להם בבריאות
החוסר אונים הזה של הקהל הוא לא יותר מפיקציה
אני לא הולך לנאום בצורה מרגשת אבל יש נקודה אחת שכולנו צריכים להזכיר לעצמנו -
הפועל תל אביב זה הקהל והקהל זה הפועל תל אביב
כלום לא נותר במועדון הזה, רק הקהל

כמו שכתבתי בהתחלה, בשביל מחאה אפקטיבית צריך המון דברים אבל מה עושים אם התנאים לא מתקיימים?
פשוט מרימים ידיים?
התשובה כמובן היא לא, בעניי החל מהשבוע יש צעדים שכל אחד מאיתנו צריך וחייב לעשות כדי להתחיל את העזיבה של ההנהלה הכושלת שלנו
1. לא להגיע למשחקים של הפועל, כל פגיעה בהכנסה לידי הנוכלים היא מבורכת
2. אם כבר הלכת למשחק, תדאג לבוא עם דף שמודפס עליו ״הנהלה הביתה״ או כל ניסוח אחר, תדאג לקרוא כנגד ההנלה בכל זמן המשחק ופחות לעודד כאילו אנחנו קבוצה תחרותית
3. לא לקנות שום מוצר מהחנות הרישמית של הפועל
4. אם יש באפשרותך לבוא לאימונים ולקרוא להנהלה ללכת הביתה, תעשה את זה
5. אם יש באפשרותך ללכת לביתם של הנוכלים ולהעביר להם בצורה לא אלימה (כלומר לא לזרוק אבנים או להטריד את כל השכונה) שהם צריכים ללכת הביתה, תעשה את זה
6. אם נתקלת באוהד של הפועל, תפיץ את הבשורה
7. אם אתה פעיל ברשתות, תפיץ את הבשורה
8. אם בעוונותיך עשית מנוי, תגיש בקשה לביטול,גם אם היא אופטית לחלוטין. נכון לא תראה שקל ככל הנראה, אבל עצם האקט מביע מחאה
9. לשלוח לכל תיבת פניות של הקבוצה הודעות שדורשות שההנהלה תלך הביתה

אם יש לכם עוד נקודות תוסיפו
המטרה הסופית היא שהם ילכו מפה ולכן אם אתם שואלים את עצמכם מתי לעצור אז התשובה ברורה - ברגע שההנהלה הזאת הולכת מפה
long live the zapta
הפוסט קיבל 3 לייקיםCraftסומךSickleCell
Craft
קיבל.ה  14 לייקים

לא הגיע הפועל!!! לא להגיע !!! רק יציעים רקים וכיסים ריקים יגרמו להם לרצות ללכת!!!
מי שקנה מנוי ומי שקונה כרטיס מחבל בעתיד של האהבה שלנו!!!!
In Hisham We Trust
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

יש אלפי מינוים שיבואו. והגעתם/ אי הגעתם לא תשנה את הכיסים של הניסנובים. עדיף להתרכז ב להפוך את המשחקים להפגנות. בלי לאה קטמין, יש להם שלט הצעת חברות לאומן מה ניקוסיה על הראש
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

בר קולמוסא כתב: 18 ספטמבר 2022, 11:48 יש אלפי מינוים שיבואו. והגעתם/ אי הגעתם לא תשנה את הכיסים של הניסנובים. עדיף להתרכז ב להפוך את המשחקים להפגנות. בלי לאה קטמין, יש להם שלט הצעת חברות לאומן מה ניקוסיה על הראש
תהייה בטוח שבשילוב היכולת של הקבוצה ואי הגעתם של אוהדים כאקט מחאתי , אותם אלפי אוהדים גם יפסיקו להגיע כי האווירה תהייה קשה וזה יחלחל לא פחות
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

טוב, בפעם העשירית, כי זה כ"כ פשוט שזה מביך:
אוספים כסף, פונים לבית דפוס שידפיס 30 אלף דפים הכי זולים שיש עם הכיתוב 'ניסנוב הביתה' או משו בסגנון, אבל קצר, 2-3 מילים.
בכל משחק מניפים אותו 5000 איש לפחות. זו win win פסיכיי ותוסיפו עוד win שלישי.
גם זוכה לסיקור תקשורתי, גם לא אלים, וגם מעביר חתיכת מסר

כמה זה כבר יעלה? נגיד שחצי שקל לדף במקרה הממש יקר...פחות, אבל נגיד. 15 אלף שקל עלות לצורך העניין?
אם נרתמים לתרום לזה 500 איש זה 30 שקל לאדם. ויירתמו יותר, באחריות. אפשר להעיף את הניסנוב בהוצאה של גרושים ממש.
אם יירתמו 1000 איש אז ב-30 שקל עושים אפילו 60 אלף דפים. 6000 שלטים מונפים למשך 10 משחקים, בית וחוץ. וזה יחלחל. יחלחל ביג טיים בכל אמצעי המדיה עד אליהם.

תרשמו אותי לתרומה של 100.

כל מטרתם היא אקזיט על מחלקת הנוער בלי להשקיע ורק על זה הם צריכים לעוף. לא מדבר אפילו על האופן השכונתי בו מתנהל המועדון. חנות, מיתוג, לבוש, דאגה לאוהדים, מבצעים, משפחות, הורה-ילד וכו' וכו' וכו'. כלום.
הביתה!
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 18 ספטמבר 2022, 11:13 אני יודע שבשביל שמשהו יזוז צריך להתארגן, צריך כסף וצריך אנשים עם כוח שיכולים למשוך בחוטים הנכונים
זה לא נכון.
במקסימום צריך להתארגן, ובכל מקרה צריך להשקיע קצת זמן וטיפה כסף.
לא צריך למשוך בשום חוטים כדי להיכנס למגרש עם שלט קטן שהכנת בבית.

כל הפורום מלא בדיונים על זה שצריך מחאה, שצריך שלטים, שצריך אתר וכו' וכו', אבל אין אף אשכול שבו מישהו אומר "ביום זה וזה נעשה XYZ, בואו".
היה אשכול שמישהו פתח על אתר שהוא רוצה להעלות, אבל גם זה נעלם (אני מנחש שאף אחד לא התנדב לעזור במעט שצריך לעזור בשביל דבר כזה).
אם לא תעשו, אף אחד לא יעשה בשבילכם.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
Kanta
קיבל.ה  27 לייקים

שם את הכסף של המנוי שלא עשיתי בשביל המחאה הזאת. אם מישהו מוביל משהו מוזמן לשלוח לי הודעה.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

זה בדיוק העניין, האם מישהו ירים את הכפפה? אולי כן אולי לא
אבל כל אחד מהפעולות שכתבתי כל אחד מאיתנו יכול לעשות באופן עצמאי וזה מה שחשוב
תעשו את מה שאתם יכולים, בתור התחלה זה יספיק
long live the zapta
InFlames
קיבל.ה  316 לייקים

נראה שמתבשל בדף אוהדים של הפועל באינסטגרם..אמרו יודיעו על מחאה ב18:00
שליחת תגובה