הסנטר כריס הורטון

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
אוף גוזל
קיבל.ה  6 לייקים

יובל כתב: 28 יולי 2022, 12:21 למי אכפת מה הגובה שלו? יש לו מוטת ידיים מטורפת שעוזרת לו לשחק הרבה יותר גבוה ממה שהוא באמת.
והוא לא חלש פיזית בכלל. אם הוא היה חלש פיזית הוא לא היה מסיים מלך הריבאונדים בצרפת.
ריבאונד זה לא מדד לחוזק פיזי, זה בעיקר מיקום והבנה של מסלול הכדור. יש המון ריבאונדרים מעולים שאי אפשר להגיד עליהם שהם חזקים.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3796 לייקים

גובה זה אכן לא מדד, קייל היינס עם 198 סנטימטרים כבר שנים מקרקס סנטרים באירופה.
מצד שני, במעט שיצא לי לראות מהורטון הוא כן יכול להתקשות מול סנטרים מאוד גדולים ופיזיים. מזל שאונוואקו כבר לא פה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

הוקיץ' כתב:גובה זה אכן לא מדד, קייל היינס עם 198 סנטימטרים כבר שנים מקרקס סנטרים באירופה.
מצד שני, במעט שיצא לי לראות מהורטון הוא כן יכול להתקשות מול סנטרים מאוד גדולים ופיזיים. מזל שאונוואקו כבר לא פה.
אונואקו כבר לא פה אבל יהיו אחרים כולל ביורוקאפ
בכל מקרה, ייתכן והוא לא פיזי כל כך אבל לטעון שסנטר שנותן מספרים כאלה באחת הליגות היותר פיזיות הוא חלשלוש זה גם לא מדוייק.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  967 לייקים
יצירת קשר:

כשנגיע לרמות הגבוהות ביורוקאפ ובליגה נדאג לגבי הסנטרים האימתניים שניתקל בהם.
אנחנו לא שם בכלל.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
פישונט
קיבל.ה  1018 לייקים

אם ימשיך אין לו מאצ'-אפ מול הסנטרים של היורוליג ב-23/24
הפוסט קיבל לייק אחדNoam
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1619 לייקים

פישונט כתב: 28 יולי 2022, 15:54 אם ימשיך אין לו מאצ'-אפ מול הסנטרים של היורוליג ב-23/24
ענק!
יהיה טוב הפועל!
גביזון
קיבל.ה  1094 לייקים

נשמע כמו 4 פיזי
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

מאחר וריבאונד תופסים עם הידיים ולא עם הראש, מה שבעיקר חשוב זה המוטת ידיים, ולהורטון יש 4'7 (2.23) לפי מה שקראתי בדראפט אקספרס. כדי לתת תחושה - זה בין יאניס (2.21) לדוראנט (2.25). זה מטורף, ואפשר לראות שהוא גם מנצל את זה לחטיפות, חסימות וריבאונדים.

מן הסתם, אם הוא גם היה 2.10 בגובה + מפלצת פיזית, אז לא היינו קרובים להשיג אותו, ככה שאני לא מבין את הקיטורים. חוצמזה שכדורסל הוא גם ככה משחק של גארדים. הרבה יותר חשוב איך הסנטר שלך שומר על הגארד אחרי חסימה בפיק אני רול מאשר איך הוא עוצר בייבי שאקים
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךMaorChegiFrenzycovid bryant
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

אוף גוזל כתב: 28 יולי 2022, 12:03 קשה לי להבין את הטירוף סביב ההחתמה הזו. סנטר 2.03, נראה חלש מאוד פיזית. טוב ככל שיהיה, לדעתי זה לא מספיק ובטח ליורוקאפ.
אין כמו הקהל של הפועל
תמיד ימצאו על מה להתלונן
מרגשים :heart:
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

אוף גוזל כתב: 28 יולי 2022, 12:54
יובל כתב: 28 יולי 2022, 12:21 למי אכפת מה הגובה שלו? יש לו מוטת ידיים מטורפת שעוזרת לו לשחק הרבה יותר גבוה ממה שהוא באמת.
והוא לא חלש פיזית בכלל. אם הוא היה חלש פיזית הוא לא היה מסיים מלך הריבאונדים בצרפת.
ריבאונד זה לא מדד לחוזק פיזי, זה בעיקר מיקום והבנה של מסלול הכדור. יש המון ריבאונדרים מעולים שאי אפשר להגיד עליהם שהם חזקים.
וזה שהוא הוביל את הליגה הצרפתית בחסימות זה לא מדד לאתלטיות וליכולת להתמודד מול שחקנים גבוהים ?
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הוקיץ' כתב:גובה זה אכן לא מדד, קייל היינס עם 198 סנטימטרים כבר שנים מקרקס סנטרים באירופה.
תן לנו סקירה קטנה עליו
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
יהלום14אדום
קיבל.ה  523 לייקים

Chegi כתב: 29 יולי 2022, 09:21
תן לנו סקירה קטנה עליו
נתן:
viewtopic.php?p=118265#p118265
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

איך אפשר לראות הקלטות ממשחקים מלאים שלו?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Vinb
קיבל.ה  60 לייקים

מההיילייטס נראה שהוא הולך לדפוק אין-סוף בלוקים בליגה שלנו.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  728 לייקים

Vinb כתב: 29 יולי 2022, 16:23 מההיילייטס נראה שהוא הולך לדפוק אין-סוף בלוקים בליגה שלנו.
גורם לי להצטער שבלאט לא משחק בליגה יותר, היה יכול להיות משעשע לראות אותו חוטף בלוקים בנסיונות חדירה הנכשלים שלו
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

Vinb כתב: 29 יולי 2022, 16:23 מההיילייטס נראה שהוא הולך לדפוק אין-סוף בלוקים בליגה שלנו.
אמן ואמן
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  946 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 28 יולי 2022, 20:45 חוצמזה שכדורסל הוא גם ככה משחק של גארדים. הרבה יותר חשוב איך הסנטר שלך שומר על הגארד אחרי חסימה בפיק אני רול מאשר איך הוא עוצר בייבי שאקים
ראינו בשנה שעברה כמה חגגו עלינו בצבע וכמה היה לנו חסר סנטר דומיננטי.
גארדים זה הכי קריטי אבל בלי סנטר רציני העונה יכולה ללכת לפח.
נייט רובינסון
קיבל.ה  533 לייקים

הלך המומנטום כתב: 29 יולי 2022, 23:02
סכין_בבטן_האומה כתב: 28 יולי 2022, 20:45 חוצמזה שכדורסל הוא גם ככה משחק של גארדים. הרבה יותר חשוב איך הסנטר שלך שומר על הגארד אחרי חסימה בפיק אני רול מאשר איך הוא עוצר בייבי שאקים
מלך הריבאונדים והחסימות בצרפת לא מספיק?
רק הפועל
קיבל.ה  1402 לייקים

נייט רובינסון כתב: 29 יולי 2022, 23:14
בהחלט נראה שנוטים פה להגזים בציפיות בליגה שבה חולון לקחה אליפות עונה שעברה זה בהחלט נראה כמו חיזוק מצויין (כמובן בתקווה שהזרים של מכבי לא יתגלו כמפלצות במהלך העונה)
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  946 לייקים

לא הבנת אותי. הסברתי לו כמה סנטר דומיננטי כן חשוב וכמה צריך להשקיע בזה. לא הטלתי דופי ביכולותיו של הורטון לשנייה.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

צודק לגמרי ואם בגמר גביע נגד הרצליה יש לנו את הורטון או טילמן או סנטר דומיננטי כלשהו שאנחנו מנצחים שם על אף השיפוט

סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

הלך המומנטום כתב: 30 יולי 2022, 10:54
לא הבנת אותי. הסברתי לו כמה סנטר דומיננטי כן חשוב וכמה צריך להשקיע בזה. לא הטלתי דופי ביכולותיו של הורטון לשנייה.
ברור שסנטר דומיננטי הוא קריטי. כל מה שאני אומר שהורטון הוא אכן סנטר דומיננטי, למרות שהוא לכאורה רק 2.03 (לכאורה בגלל מוטת הידיים) ונראה כמו החתמה מעולה.
חוצמזה, העובדה שג'וש אוואנס לא הסתדר עם אף סנטר בשנה שעברה בטח לא צריכה להביא למסקנה שצריך להביא בול עץ שכל קבוצה הייתה משחקת עליו פיק אנד רול כל התקפה אבל לא היה צריך להביא לו עזרה מול סיורים מאסיביים. כמה סנטרים מובילים את הקבוצה שלהם בנקודות?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  946 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 30 יולי 2022, 13:18

ברור שסנטר דומיננטי הוא קריטי. כל מה שאני אומר שהורטון הוא אכן סנטר דומיננטי, למרות שהוא לכאורה רק 2.03 (לכאורה בגלל מוטת הידיים) ונראה כמו החתמה מעולה.
חוצמזה, העובדה שג'וש אוואנס לא הסתדר עם אף סנטר בשנה שעברה בטח לא צריכה להביא למסקנה שצריך להביא בול עץ שכל קבוצה הייתה משחקת עליו פיק אנד רול כל התקפה אבל לא היה צריך להביא לו עזרה מול סיורים מאסיביים. כמה סנטרים מובילים את הקבוצה שלהם בנקודות?
1. היכולת לשמור על גארדים היא חשובה, אבל לא רק. היתרון הגדול של אוונס הוא בשמירה על גארדים וזה היה נחמד, אבל קודם כל סנטר צריך לשלוט בצבע.
2. לא בול עץ, אבל אחד שמצליח להתמודד בצבע ולא אחד שבורח או כופה חילופים בכל פיק אנד רול רק כי אזור הנוחות שלו הוא בשמירה על גארדים ויצירת מיסמץ׳ בצבע.
3. לא צריך להיות מלך הסלים, אבל צריך אחד שיקלע 12-15 נקודות למשחק ולא בסביבות 6-8 כמו אוונס. זה לא רק מעלה את כמות הנקודות פר משחק, אלא מאתגר את ההגנה של היריבה כי יש לך איום רציני בצבע.
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

הלך המומנטום כתב: 30 יולי 2022, 14:44

1. היכולת לשמור על גארדים היא חשובה, אבל לא רק. היתרון הגדול של אוונס הוא בשמירה על גארדים וזה היה נחמד, אבל קודם כל סנטר צריך לשלוט בצבע.
2. לא בול עץ, אבל אחד שמצליח להתמודד בצבע ולא אחד שבורח או כופה חילופים בכל פיק אנד רול רק כי אזור הנוחות שלו הוא בשמירה על גארדים ויצירת מיסמץ׳ בצבע.
3. לא צריך להיות מלך הסלים, אבל צריך אחד שיקלע 12-15 נקודות למשחק ולא בסביבות 6-8 כמו אוונס. זה לא רק מעלה את כמות הנקודות פר משחק, אלא מאתגר את ההגנה של היריבה כי יש לך איום רציני בצבע.
שחקן קודם כל צריך להיות מסוגל לשמור את השחקן שלו, זה ברור, אבל סנטרים מגיעים בשלל צורות וגדלים, ואתה לא יכול למצוא סנטר שיכסה את כולם. הורטון גם יכול לשמור על מרבית הסנטרים וגם להישאר עם הגארד אחרי פיק אנד רול שזה התרגיל הכי נפוץ בכדורסל.
2. למה שסנטר יכפה חילוף בפיקאנרול כדי להישאר על גארד, זה אומר שהגארד שלך נשאר עם הסנטר השני? אולי אתה מתכוון סנטר שמצריך עזרה בשמירה בצבע מול סנטרים מסויימים. ועל זה אני אומר שעדיף להתכונן ספציפית למעט סנטרים שהן מפלצות צבע מאשר לאכול חרא מהגארדים מול כל קבוצה שתשחק איתה.
3. כל שחקן עדיף שיקלע 12-15 מאשר 6-8... דווקא מסנטר שלך לפעמים עדיף קליעה שנותנת ריווח כדי לתת לגארדים לחדור מאשר יכולת פוסטאפ גבוהה, אבל זה כבר תלוי סגל. ממה שקראתי פה הורטון עושה את הנקודות שלו בסמוך לטבעת.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  946 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 30 יולי 2022, 20:09
הלך המומנטום כתב: 30 יולי 2022, 14:44

שחקן קודם כל צריך להיות מסוגל לשמור את השחקן שלו, זה ברור, אבל סנטרים מגיעים בשלל צורות וגדלים, ואתה לא יכול למצוא סנטר שיכסה את כולם. הורטון גם יכול לשמור על מרבית הסנטרים וגם להישאר עם הגארד אחרי פיק אנד רול שזה התרגיל הכי נפוץ בכדורסל.
2. למה שסנטר יכפה חילוף בפיקאנרול כדי להישאר על גארד, זה אומר שהגארד שלך נשאר עם הסנטר השני? אולי אתה מתכוון סנטר שמצריך עזרה בשמירה בצבע מול סנטרים מסויימים. ועל זה אני אומר שעדיף להתכונן ספציפית למעט סנטרים שהן מפלצות צבע מאשר לאכול חרא מהגארדים מול כל קבוצה שתשחק איתה.
3. כל שחקן עדיף שיקלע 12-15 מאשר 6-8... דווקא מסנטר שלך לפעמים עדיף קליעה שנותנת ריווח כדי לתת לגארדים לחדור מאשר יכולת פוסטאפ גבוהה, אבל זה כבר תלוי סגל. ממה שקראתי פה הורטון עושה את הנקודות שלו בסמוך לטבעת.
אני בסך הכל מציין את מה שהיה אצלנו בשנה שעברה:
אוונס לא היה סנטר שהצליח לשמור טוב גבוהים וקיבלנו עליו לא מעט נקודות בצבע ומאידך שמר לא רע על גארדים. הוא הרבה פעמים כפה את החילוף הזה לא בגלל שהוא חשב על רכז ששומר על סנטר, אלא כי זה מה שהיה לו נוח לעשות.
מבחינת נקודות הוא לא נתן לנו הרבה והיתרון הגדול שלו היה האתלטיות, אבל אם שמו עליו גוף הוא הסתבך ולקח זריקות מחצי מרחק שזה בטח לא הפורטה שלו.
כל מה שרציתי להגיד זה שסנטר צריך לתת הרבה מעבר לריבאונד סביר אן שמירה על גארדים, זה תפקיד מאוד קריטי.
Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

הלך המומנטום כתב:

אוואנס היה ברירת מחדל.
פרנקו חיכה וחיכה כל הקיץ הקודם לטייריק וכשהוא הבריז להפועל, פרנקו ניסה להנחית פה 2-3 שמות של שחקני עבר בליגה (כמיטב המסורת שלו) וכשזה לא הלך ופתיחת העונה התקרבה הוא הימר על איזה ליצן (הרננדז) ונאלץ לחתוך אותו כעבור חודש וחצי ולהביא את אוואנס (שכזכור שיחק בארץ אצלנו ובירושלים). גם הוא היה סוג של פשרה כי כבר לא היו אופציות אחרות פנויות בשוק שיתאימו לתקציב של הקבוצה (ורצוי עם עבר בליגה המקומית).

אז ברור ששחקן כזה שלא היה בתכניות בכלל והוא סוג של פיתרון ואילוץ לבעיה שנוצרה וכבר מעבר לשיא, לא יתן לך את התפוקה שאתה מצפה מסנטר זר. הורטון הוא שחקן בסדר גודל אחר שסביר שיסיים כמעט ערב עם דאבל דאבל.
אין ספק שהשתדרגנו בעמדה 5.

סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  946 לייקים

אני מסכים לחלוטין. הורטון על פניו נראה שחקן שחקן. מקווה שכל יהיה.
לגבי אוונס, הוא ברירת מחדל, ועדיין ככל שהעונה התקדמה היינו צריכים למצוא לו מחליף עם כל האהבה. גם גייב יורק הגיע באמצע העונה ונחתך כי הוא לא היה ברמה.
גביזון
קיבל.ה  1094 לייקים

עוד לא ברור הסיפור פה...

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

כרגע הוא נקודת התורפה, היחיד שעדין לא מראה את האכויות שלו(בעיקר בהתקפה)
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

היה אחלה היום.
Red_man
קיבל.ה  462 לייקים

אם היה קולע מהעונשין אז היה יותר טוב. בכל מקרה הגנתית הוא בהחלט נותן אימפקט וראו את זה גם היום.
בני12
קיבל.ה  814 לייקים

Idan7244 כתב: 24 ספטמבר 2022, 22:38 כרגע הוא נקודת התורפה, היחיד שעדין לא מראה את האכויות שלו(בעיקר בהתקפה)
לא צריך ממנו 15 נקודות במשחק.
יש לנו מספיק שחקנים שיקלעו.
ממנו צריך את ההגנה, הריבאונדים והחסימות.
מה שכן, דחוף לעבוד על העונשין
הוקיץ'
קיבל.ה  3796 לייקים

עושה עבודה טובה מאוד בריבאונד ובהגנה, אבל עדיין לא מספיק אפקטיבי בהתקפה. העובדה שהוא גם לא מאוד גבוה וגם לא מאוד חזק מקשה עליו לסיים מתחת לסל.
העונשין שלו, בניגוד למה שהוא הראה היום, לא כל כך גרוע. הוא לא קלע עונשין טוב, אבל לאורך הקריירה הוא בדרך כלל העמיד אחוזים סבירים. מאמין שיהיה בסדר בגזרה הזו.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1269 לייקים

יום התקפי רע, אבל ההגנה שלו פשוט תענוג.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  629 לייקים

הגנה פשוט יוצאת מהכלל. וגם התקפית למרות שהתקשה לסיים, עדיין מסר נהדר וריווח את ההתקפה שלנו.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  418 לייקים

די כבר! שערורייה! עכשיו מחצית במשחק עם ירושלים והנקינס עושה לו בית ספר בריבאונד הגנה והתקפה. על האימפוטנטיות בהתקפה וחוסר הקואורדינציה אני כבר לא מדבר.
עאלק אתלט, רים פרוטקטור. אז יתן איזה גג פעם בשני משחקים, אז מה? חמישיית העונה בצרפת מיי אס!
אי אפשר לראות אותו יותר! די!
אני לא רוצה לחשוב מה יעשו לו סנטרים באירופה.

לתקן את הטעות הזאת ועכשיו! לפני שיהיה מאוחר.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

אני נוטה לחשוב שכדאי לחפש גבוה קצת יותר גבוה ועם יותר התמצאות בצבע.
הוא מסתמן כג'רום מיימון משונמך
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
הוקיץ'
קיבל.ה  3796 לייקים

משחק חלש מאוד.
גביזון
קיבל.ה  1094 לייקים

גביזון כתב: 24 ספטמבר 2022, 22:35 עוד לא ברור הסיפור פה...

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  225 לייקים

אני לטובתו והכל אבל שהורד שיחק המשחק היה הרבה יותר זורם ופחות שטויות בריבאונד
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
שליחת תגובה