אשכול המלצות/ דיס המלצות על סרטים

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
אדום טורקי
קיבל.ה  לייק אחד

אשכול מרוכז להמלצות / דיס המלצות לסרטים
אני אתחיל
המלצה- רצח כתוב היטב
דיס המלצה - הטינה 2020
סמל אישי של משתמש
לירן
קיבל.ה  92 לייקים

הטינה החדשה מסמל את ההידרדרות של סרטי האימה של השנים האחרונות. אפס עלילה אבל מלא הבהלות בשקל תשעים
סמל אישי של משתמש
אדום טורקי
קיבל.ה  לייק אחד

לירן כתב: 30 נובמבר 2020, 19:44 הטינה החדשה מסמל את ההידרדרות של סרטי האימה של השנים האחרונות. אפס עלילה אבל מלא הבהלות בשקל תשעים
נכון זה הפך למשעמם ובלי תוכן הפסקתי לצפות בסרטי אימה בגלל זה
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

Tenet החדש של נולאן, פשוט מבאס, לא יודע למה התלהבתי כשיצא חדש של נולאן.
מיחזור של אותו רעיון פחות או יותר יחד עם בערך אותו פסקול כמו באינספשן
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  131 לייקים

גם בוראט 2 לא אותו דבר
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

jonati כתב: 01 דצמבר 2020, 00:31 Tenet החדש של נולאן, פשוט מבאס, לא יודע למה התלהבתי כשיצא חדש של נולאן.
איך ראית? שנים אני מחפש טורנט באיכות נורמלית.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  829 לייקים

Gili כתב: 01 דצמבר 2020, 15:30
jonati כתב: 01 דצמבר 2020, 00:31 Tenet החדש של נולאן, פשוט מבאס, לא יודע למה התלהבתי כשיצא חדש של נולאן.
למה טורנט מה אנחנו בשנות התשעים? היום הכל בטלגרם
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
הפוסט קיבל לייק אחדGili
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  846 לייקים

תתאבד כבר כתב: 01 דצמבר 2020, 13:42 גם בוראט 2 לא אותו דבר
אני דווקא נהניתי וכך גם החברים שראיתי איתם (אף על פי שבשבילם זו הייתה פעם ראשונה שהם ראו משהו שקשור לבוראט)
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
מושקוביץ
קיבל.ה  15 לייקים

לא, לא מסכים.
נכון שמדבר על דברים שנולאן מתעסק בהם בסרטים אחרים שמערבים זמן וגם באלמנטים שהראה בבאטמן. אבל מי שאוהב את נולאן (אני) זה בדיוק מה שהוא מחפש.
סרט טוב. לא מאוד, יש בעיות. בעיקר המשחק של ההוא מבולרז. לקח לי שעה וחצי להבין מה קורה אבל היה שווה את זה.
כהרגלי אצפה שוב בקרוב כדי לסגור מעגלים.
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  131 לייקים

עובר עלי משבר איטלקי, בחיי שממש התלהבתי משני סרטים איטלקיים לאחרונה בנטפליקס.

הראשון "על בשרו" על סיפור אמיתי מזעזע של אלימות ורשלנות משטרתית שהביאה למוות של אסיר במעצר

השני "כל החיים לפניו" שזה מה שנהוג לקרוא "סיפור אנושי" שמאוד מזכיר באופי את "מחוברים לחיים" על ניצולת שואה וילד מסנגל. לא יצירת מופת אבל כיף

בדקתי אם זה אירופה שעושה לי את זה וקולנוע בספרדית נניח, אני ממש לא אוהב (היה שם גם דרום אמריקה).

איצקו, אני נורא מתאפק לא לפתוח מחדש את אשכולית הסדרות הרשמית. קדימה תפתח אולי
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

תתאבד כבר כתב: 05 דצמבר 2020, 09:21 עובר עלי משבר איטלקי, בחיי שממש התלהבתי משני סרטים איטלקיים לאחרונה בנטפליקס.
אלאה אתכם עם סיפור מהכורסא.
בילדותי בסביבות 1980 קנינו מכשיר וידאו שנתיים לפני כולם. כמובן שזה היה beta ולא VHS.
היו רק שתי ספריות השאלת סרטים בארץ, אחת בתל אביב ואחת בחיפה, של היבואן. קיבלנו עם המכשיר מנוי חינם.
בכל יום רביעי אחרי הלימודים הייתי עולה על אוטובוס מטבריה לחיפה להחליף סרט. זה היה חדשני לראות סרטים בבית, וההורים שלי התלהבו, אבל הם עבדו ולא יכלו לנסוע.
האוטובוס אז נסע דרך נצרת, שעה וחצי לכל כיוון. הייתי צריך גם ללכת ברגל חצי שעה באיזור הצ'ק פוסט בחיפה עד לחנות הספריה ואז לחזור. חתיכת השקעה בשביל סרט.
נקודת החולשה היתה שהייתי ילד. לא היה סיכוי שיתנו לי סרטים פופולריים. אז מה שיצא זה שראינו רק סרטים צרפתיים ואיטלקיים, סרט בשבוע במשך שנתיים.
אז בילדותי חשבתי שסרטים צרפתיים ואיטלקיים הם נהדרים. זה עבר לי ברגע שהגיעו לארץ הכבלים הפיראטיים ששידרו קסטות של סרטים נון סטופ לכל השכונה.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

תתאבד כבר כתב:עובר עלי משבר איטלקי, בחיי שממש התלהבתי משני סרטים איטלקיים לאחרונה בנטפליקס.

הראשון "על בשרו" על סיפור אמיתי מזעזע של אלימות ורשלנות משטרתית שהביאה למוות של אסיר במעצר

השני "כל החיים לפניו" שזה מה שנהוג לקרוא "סיפור אנושי" שמאוד מזכיר באופי את "מחוברים לחיים" על ניצולת שואה וילד מסנגל. לא יצירת מופת אבל כיף

בדקתי אם זה אירופה שעושה לי את זה וקולנוע בספרדית נניח, אני ממש לא אוהב (היה שם גם דרום אמריקה).

כל החיים לפניו מבוסס על ספר מעולה של אמיל אז'אר שגם תורגם לעברית, שווה לך לקרוא.
הפוסט קיבל לייק אחדתתאבד כבר
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

Noam כתב: 05 דצמבר 2020, 13:52
תתאבד כבר כתב:עובר עלי משבר איטלקי, בחיי שממש התלהבתי משני סרטים איטלקיים לאחרונה בנטפליקס.

כל החיים לפניו מבוסס על ספר מעולה של אמיל אז'אר שגם תורגם לעברית, שווה לך לקרוא.
בול מה שבאתי לכתוב. ספר נהדר.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
עובדיה
קיבל.ה  169 לייקים

its-sick כתב: 05 דצמבר 2020, 11:09
תתאבד כבר כתב: 05 דצמבר 2020, 09:21 עובר עלי משבר איטלקי, בחיי שממש התלהבתי משני סרטים איטלקיים לאחרונה בנטפליקס.
אלאה אתכם עם סיפור מהכורסא.
בילדותי בסביבות 1980 קנינו מכשיר וידאו שנתיים לפני כולם. כמובן שזה היה beta ולא VHS.
היו רק שתי ספריות השאלת סרטים בארץ, אחת בתל אביב ואחת בחיפה, של היבואן. קיבלנו עם המכשיר מנוי חינם.
בכל יום רביעי אחרי הלימודים הייתי עולה על אוטובוס מטבריה לחיפה להחליף סרט. זה היה חדשני לראות סרטים בבית, וההורים שלי התלהבו, אבל הם עבדו ולא יכלו לנסוע.
האוטובוס אז נסע דרך נצרת, שעה וחצי לכל כיוון. הייתי צריך גם ללכת ברגל חצי שעה באיזור הצ'ק פוסט בחיפה עד לחנות הספריה ואז לחזור. חתיכת השקעה בשביל סרט.
נקודת החולשה היתה שהייתי ילד. לא היה סיכוי שיתנו לי סרטים פופולריים. אז מה שיצא זה שראינו רק סרטים צרפתיים ואיטלקיים, סרט בשבוע במשך שנתיים.
אז בילדותי חשבתי שסרטים צרפתיים ואיטלקיים הם נהדרים. זה עבר לי ברגע שהגיעו לארץ הכבלים הפיראטיים ששידרו קסטות של סרטים נון סטופ לכל השכונה.
:rose:
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני מניח שהרבה ראו כבר אבל מי שעדיין לא אז - הג׳נטלמנים של גאי ריצ׳י
גוד אולד גאי ריצ׳י עם כל הניואנסים שככ מאפיינים את הסרטים שלו
לא מזמן הגיע לשירות הכבלים שאני מחובר אליו, מניח שגם לכל השאר
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

סידני פואטייה, כוכב הקולנוע השחור הראשון, נפטר אתמול בגיל 94. הוא הראה לעולם ששחקן שחור יכול להוביל סרט ולהיות אהוב על הקהל.
لا إله
Nishri
קיבל.ה  6 לייקים

סומך כתב: 01 דצמבר 2020, 15:48
Gili כתב: 01 דצמבר 2020, 15:30
למה טורנט מה אנחנו בשנות התשעים? היום הכל בטלגרם
Jesus
הלכתי לבדוק על מה אתה מדבר וגילית לי עולם. אני משנות התשעים ועוד לא התקדמתי כנראה...הטלגרם שימש אותי בשביל בעיקר בשביל ירקות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

ראיתי עכשיו את- 13 שעות החיילים הסודיים של בנגאזי ופעם גם את בלק הוק דאון והשורד האחרון ותכלס נחמד הזאנר הזה של הסרטי מלחמה אמריקאיים
מישהו יכול להמליץ על עוד בסגנון ?
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
בעל(ת) האוב
קיבל.ה  73 לייקים

Haunter כתב: 26 ינואר 2022, 23:09 ראיתי עכשיו את- 13 שעות החיילים הסודיים של בנגאזי ופעם גם את בלק הוק דאון והשורד האחרון ותכלס נחמד הזאנר הזה של הסרטי מלחמה אמריקאיים
מישהו יכול להמליץ על עוד בסגנון ?
יש בטלוויזיה ב YES סדרה שלמה סביב זה - אריות הים.
רינגו סטאר המלך
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

צלף אמריקאי
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

יש שתי מיני סדרות טלוויזיה סופר איכותיות שהפיק שפילברג על מלחמת העולם השניה
https://www.imdb.com/title/tt0374463/
https://www.imdb.com/title/tt0185906/
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

אגב, מי שעוד לא ראה את המטריקס החדש, תישארו ככה , אל תהרסו לעצמכם את מה שאתם חושבים על הסידרת סרטים הזאת.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

אי אפשר להרוס את מה שאני חושב עליה
لا إله
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  829 לייקים

אם מאן דהו מחפש סרט מדובב ולא מוצא בטלגרם
איפה עוד אפשר לחפש?

עריכה - ניסיתי בתשלום, אבל באמאזון פריים יש רק עם תרגום (לא מדובב)
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

טראקרי טורנט עבריים פרטיים
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

אם יש למישהו הזמנות שהוא יכול לשלוח לסומך לטראקר פרטי, אז הוא ישמח. לי אין לצערי.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

סומך, בדקתי ומצאתי שהיו לי אפשרויות לעלות בכמה דרגות בטראקר כי אני מוריד כבר הרבה שנים. אז הורדתי המון דברים קטנים בשביל קריטריונים סטטיסטיים דפוקים, והשגתי לך הזמנה.
אנא קרא את ההוראות ושמור עליהן. כמובן שהכי חשוב זה להשאיר את הטורנטים פעילים במשך מספיק זמן (מינימום שלוש יממות) וכן לצבור קרדיט העלאות.
אם תפשל הם יענישו גם אותי...
בשביל סרטים מדובבים כתוב בחיפוש hebdub
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

לטראקר הישראלי https://hebits.net יש הרשמה פתוחה עד יום כיפור. הזדמנות די נדירה להצטרף. חיוני למי שצריך סרטים מדובבים לילדים.
עד סוף השבוע הקרוב (5 ימים) יש פריליץ, כלומר לא סופרים לכם את ההורדות. זה חיוני לחדשים שצריכים לצבור יחס העלאות להורדות.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

its-sick כתב: 26 ספטמבר 2022, 07:26 לטראקר הישראלי https://hebits.net יש הרשמה פתוחה עד יום כיפור. הזדמנות די נדירה להצטרף. חיוני למי שצריך סרטים מדובבים לילדים.
עד סוף השבוע הקרוב (5 ימים) יש פריליץ, כלומר לא סופרים לכם את ההורדות. זה חיוני לחדשים שצריכים לצבור יחס העלאות להורדות.
הוארכה תקופת ההצטרפות הפתוחה עד ליום כיפור, אבל נגמר הפריליץ. מה שכן, יש מתנה כל יום באתר כשמתחברים (צד שמאל למטה), כולל כמויות העלאה שעוזרות לשפר את היחס.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

יש כרגע הרשמה לכולם ב hebits
لا إله
שליחת תגובה