ג'ורדן מקריי

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
barbaro
קיבל.ה  42 לייקים

חתם!!

הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaharot
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

גינת אמר שזה השחקן הכי טוב ששיחק איתו.
איזה קיץ חלומי עברנו.
כואב לי הלב על יאנג...
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroPraškevičios
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  56 לייקים

סגל לא נורמלי השנה
רק שיהיה בהצלחה ❤️
גביזון
קיבל.ה  1094 לייקים

לא יודע מי זה, אבל הלוואי שגינת צודק.
כל הכבוד על הצעד
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  56 לייקים

הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
רק הפועל
קיבל.ה  1401 לייקים

מטורף, מדובר באלוף Nba ב2016
555
קיבל.ה  623 לייקים

Chegi כתב: 23 ספטמבר 2022, 16:37 גינת אמר שזה השחקן הכי טוב ששיחק איתו.
איזה קיץ חלומי עברנו.
כואב לי הלב על יאנג...
עם איזה שחקנים כבר שיחק?
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

נראה מטורף הפועללללל
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1619 לייקים

היה בעיקר שחקן רוטציה ה NBA אבל הוא סקורר ללא ספק, כולל כמה משחקים נהדרים בוושינגטון (ולא בגארבג' של העונה).
שיחק בשנתיים האחרונות ביורוקאפ אז הוא די מכיר את המפעל.
מה שכן, נקווה שישפר את אחוזי הקו והשלשות כי זה די התדרדר בשנים האחרונות.

סטאטס ב NBA
תמונה

סטאטס באוסטרליה ובאירופה

תמונה
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 4 לייקיםDe Niroרועי גווארהFrenzyfeigenbaum99
רק הפועל
קיבל.ה  1401 לייקים

7even כתב: 23 ספטמבר 2022, 16:49 היה בעיקר שחקן רוטציה ה NBA אבל הוא סקורר ללא ספק, כולל כמה משחקים נהדרים בוושינגטון (ולא בגארבג' של העונה).
שיחק בשנתיים האחרונות ביורוקאפ אז הוא די מכיר את המפעל.
מה שכן, נקווה שישפר את אחוזי הקו והשלשות כי זה די התדרדר בשנים האחרונות.

סטאטס ב NBA
תמונה

סטאטס באוסטרליה ובאירופה

תמונה
שחקן רוטציה בNba זה מדהים, אנחנו עדיין קבוצה שמשחקת במדינת מזרח תיכון , זו החתמה מדהימה על הנייר
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

מאזנים ומצילים אוהדים ממחשבות אובדניות מהכדורגל
אדום ותיק
קיבל.ה  461 לייקים

מברוק גדול להנהלה על התגובה המידית, וההחתמה של שחקן טוב מאד!

מאחל ליאנג החלמה מהירה ושיבה למגרשים!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל 4 לייקיםgershonshaharotfeigenbaum997even
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הולי שיט!
שחקן שאני מכיר!

נדמה לי שהוא אפילו היה בפנטזי שלי פעם.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  967 לייקים
יצירת קשר:

על הנייר ההחתמה הכי מרשימה שלנו בעידן העמותה
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

המממ , נייט רובינסון?
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious DChegi
הוקיץ'
קיבל.ה  3794 לייקים

כמו שכתבתי באשכול המקביל, שחקן שאני מאוד אוהב עוד מהקולג'ים. אפילו קיוויתי שהפועל יביאו אותו כשרק יצא מהקולג', כשקטש החתים את אובאנון בסוף. כמה שנים אחר כך כבר לא היה לנו סיכוי להחתים אותו. נדמה לי שאפילו היה מועמד למכבי בשלב מסוים.

דבר ראשון, בניגוד ליאנג מדובר בשחקן שבמהות שלו הוא גארד. גארד גבוה עם זרועות מאוד ארוכות שאין לו בעיה לשחק כשלוש, אבל קודם כל גארד. זה אומר שבניגוד ליאנג הוא שחקן שאוהב את הכדור ביד ולייצר לעצמו, אפילו לשחק פיק אנד רול. זה בהחלט יכול להיות יעיל בדקות (או במשחקים) בהן ג'ייקובן לא על המגרש.
אז כאמור הכדרור שלו יותר טוב משל יאנג, אבל הקליעה פחות טובה. הוא קלעי טוב שזורק לא מעט מבחוץ, אבל הרבה פעמים אלו זריקות קשות והאחוזים שלו לא תמיד בשמיים. הוא גם מאוד אוהב לזרוק מכדרור מה שיאנג יחסית ממעט לעשות.
בתחילת הקריירה הוא היה מן גארד מאוד ארוך, רזה וזריז עם אתלטיות טובה, והאמת היא שכבר עברו כמה שנים מאז שראיתי אותו לאחרונה, אבל בסרטון ההיילייטס שהעלו פה הוא נראה טיפה יותר איטי ממה שזכרתי אותו. מה שכן, היו שם כמה פעמים שהוא התפוצץ על הטבעת עם אתלטיות מרשימה.

מעניין אותי לראות אותו מבחינה הגנתית. בתחילת הקריירה הוא היה שומר סבבה שבעיקר השתמש בידיים הארוכות שלו כדי לחטוף ואפילו לחסום לא מעט. אני גם זוכר אותו בתור שומר מחויב סך הכל שכן מזיז רגליים בהגנה.
יאנג כידוע הוא שומר די חלש שגם לא מאוד אוהב לעבוד קשה, אז מהבחינה הזו אני מאמין שכן יהיה שדרוג, אבל צריך לחכות ולראות מה הוא מסוגל לתת.

סך הכל מדובר בסקורר מעולה, להערכתי לא פחות טוב מיאנג, אם כי שונה.
בהחלט החתמה יפה וגם תגובה טובה ומהירה לסיטואציה שנוצרה.
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  967 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 23 ספטמבר 2022, 20:48 המממ , נייט רובינסון?
נייט הגיע לפה בגלל צירוף מקרים ושעמום. אם חבר שלו היה משחק בקפריסין הוא היה הולך לשם באותה מידה. זאת לא היתה החתמה מקצועית פרופר.
פישונט
קיבל.ה  1018 לייקים

בלי יאנג אנחנו בדפיציט של 4-5 ריב' הגנה במשחק. ראינו כבר שהורטון לא ריבאונדר גדול, תומר וזלי לא סוגרים, אז מי ייקח ריב'?
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1269 לייקים

מקריי במקום יאנג זה בהחלט שנמוך בריבאונד, אבל איפה ראית שהורטון לא ריבאונדר גדול?
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

תגידו שדדנו בנק? מאיפה הכסף לכל החיזוקים העונה?
גביזון
קיבל.ה  1094 לייקים

הוקיץ' כתב: 23 ספטמבר 2022, 20:51 כמו שכתבתי באשכול המקביל, שחקן שאני מאוד אוהב עוד מהקולג'ים. אפילו קיוויתי שהפועל יביאו אותו כשרק יצא מהקולג', כשקטש החתים את אובאנון בסוף. כמה שנים אחר כך כבר לא היה לנו סיכוי להחתים אותו. נדמה לי שאפילו היה מועמד למכבי בשלב מסוים.

דבר ראשון, בניגוד ליאנג מדובר בשחקן שבמהות שלו הוא גארד. גארד גבוה עם זרועות מאוד ארוכות שאין לו בעיה לשחק כשלוש, אבל קודם כל גארד. זה אומר שבניגוד ליאנג הוא שחקן שאוהב את הכדור ביד ולייצר לעצמו, אפילו לשחק פיק אנד רול. זה בהחלט יכול להיות יעיל בדקות (או במשחקים) בהן ג'ייקובן לא על המגרש.
אז כאמור הכדרור שלו יותר טוב משל יאנג, אבל הקליעה פחות טובה. הוא קלעי טוב שזורק לא מעט מבחוץ, אבל הרבה פעמים אלו זריקות קשות והאחוזים שלו לא תמיד בשמיים. הוא גם מאוד אוהב לזרוק מכדרור מה שיאנג יחסית ממעט לעשות.
בתחילת הקריירה הוא היה מן גארד מאוד ארוך, רזה וזריז עם אתלטיות טובה, והאמת היא שכבר עברו כמה שנים מאז שראיתי אותו לאחרונה, אבל בסרטון ההיילייטס שהעלו פה הוא נראה טיפה יותר איטי ממה שזכרתי אותו. מה שכן, היו שם כמה פעמים שהוא התפוצץ על הטבעת עם אתלטיות מרשימה.

מעניין אותי לראות אותו מבחינה הגנתית. בתחילת הקריירה הוא היה שומר סבבה שבעיקר השתמש בידיים הארוכות שלו כדי לחטוף ואפילו לחסום לא מעט. אני גם זוכר אותו בתור שומר מחויב סך הכל שכן מזיז רגליים בהגנה.
יאנג כידוע הוא שומר די חלש שגם לא מאוד אוהב לעבוד קשה, אז מהבחינה הזו אני מאמין שכן יהיה שדרוג, אבל צריך לחכות ולראות מה הוא מסוגל לתת.

השאלה אם ישמש כ3 פרופר ברוטציה, או שלא וזה יכול לפגוע באקסייבר מנפורד שממש טוב עד עכשיו מהרבה בחינות.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  967 לייקים
יצירת קשר:

לאפה בחינם כתב: 23 ספטמבר 2022, 22:05 תגידו שדדנו בנק? מאיפה הכסף לכל החיזוקים העונה?
בנון ישלם
הפוסט קיבל לייק אחדfeigenbaum99
הוקיץ'
קיבל.ה  3794 לייקים

גביזון כתב: 23 ספטמבר 2022, 22:23
הוקיץ' כתב: 23 ספטמבר 2022, 20:51 כמו שכתבתי באשכול המקביל, שחקן שאני מאוד אוהב עוד מהקולג'ים. אפילו קיוויתי שהפועל יביאו אותו כשרק יצא מהקולג', כשקטש החתים את אובאנון בסוף. כמה שנים אחר כך כבר לא היה לנו סיכוי להחתים אותו. נדמה לי שאפילו היה מועמד למכבי בשלב מסוים.

השאלה אם ישמש כ3 פרופר ברוטציה, או שלא וזה יכול לפגוע באקסייבר מנפורד שממש טוב עד עכשיו מהרבה בחינות.
אין לי ספק שישחק כשלוש ברוטציה.
עצם העובדה שטוקוטו יכול לתת דקות בשלוש ומקריי בשתיים יתן לנו גמישות ברוטציה, אבל העמדה הבסיסית של מקריי תהיה שלוש.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

הפועל כתב: 23 ספטמבר 2022, 20:52
נייט הגיע לפה בגלל צירוף מקרים ושעמום. אם חבר שלו היה משחק בקפריסין הוא היה הולך לשם באותה מידה. זאת לא היתה החתמה מקצועית פרופר.
סיפורים מפה ועד ירושלים, פאקינג נייט רובינסון היה בהפועל בתקופת העמותה, וגם היה טוב מאוד בתקופה שלו פה.

שלא ישתמע מזה שאני מזלזל במקריי ו/או בהחתמה שלו , במיוחד לאור הסיטואציה, אבל זה לא קרוב להשתוות להחתמה של רובינסון.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארדיטי
קיבל.ה  107 לייקים

אאל"ט החוזה של יאנג היה מבוטח היטב למקרה של פציעה

Sent from my SM-A536E using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  766 לייקים

מהיילייטס שהפועל העלו בפייסבוק הוא נראה לי לגמרי גארד בסגנון המשחק שלו. תחושת בטן לא מבוססת שלי אומרת לי שהיה עדיף לחכות ליאנג שיבריא אבל מצד שני תומר אומר שזה השחקן הכי טוב שהוא שיחק איתו אז אי אפשר להתלונן
Idan7244
קיבל.ה  59 לייקים

נחת ? ירשם למשחק ?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Idan7244 כתב:נחת ? ירשם למשחק ?
ממה שהבנתי הוא ינחת מחר ולא מתכוונים לשתף אותו ברביעי
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  629 לייקים

פרימו לוי כתב:מהיילייטס שהפועל העלו בפייסבוק הוא נראה לי לגמרי גארד בסגנון המשחק שלו. תחושת בטן לא מבוססת שלי אומרת לי שהיה עדיף לחכות ליאנג שיבריא אבל מצד שני תומר אומר שזה השחקן הכי טוב שהוא שיחק איתו אז אי אפשר להתלונן
מה עדיף ביאנג כל פני מה שהוא נותן?

Sent from my NE2215 using Tapatalk

feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

היתרונות של יאנג הם קליעה, ריבאונד והיכרות וחיבור למועדון. למקריי יש יתרונות אחרים.
אגב, לא ראיתי עדיין ששחררו את יאנג. משא ומתן מתנהל או שחושבים להשאיר לאירופה כשיחלים?
פישונט
קיבל.ה  1018 לייקים

לפי סגנון המשחק, הוא צריך כדור ביד וידרוך על האצבעות של מנפורד ואפילו ג'ייקובן
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

feigenbaum99 כתב:היתרונות של יאנג הם קליעה, ריבאונד והיכרות וחיבור למועדון. למקריי יש יתרונות אחרים.
אגב, לא ראיתי עדיין ששחררו את יאנג. משא ומתן מתנהל או שחושבים להשאיר לאירופה כשיחלים?
הוא אפילו היה במשחק מול הרצליה ובא להודות לקהל בסוף
הפוסט קיבל לייק אחד7even
גביזון
קיבל.ה  1094 לייקים

:hapoel:

תמונה
הפוסט קיבל 5 לייקיםChegiסומךארבעת המופלאיםFrenzyVinb
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  967 לייקים
יצירת קשר:

מילפורד כתב: 23 ספטמבר 2022, 23:51
סיפורים מפה ועד ירושלים, פאקינג נייט רובינסון היה בהפועל בתקופת העמותה, וגם היה טוב מאוד בתקופה שלו פה.

שלא ישתמע מזה שאני מזלזל במקריי ו/או בהחתמה שלו , במיוחד לאור הסיטואציה, אבל זה לא קרוב להשתוות להחתמה של רובינסון.
אנחנו קצת מפצלים שיערות פה ונכנסים לסמנטיקות, אבל אני אגיד בכל זאת שני דברים:
1. נייט במהלך העונה הסדירה היה בינוני מאד (ואני עדין). זכור לטובה בעיקר כי נתן פלייאוף מטורף שהשכיח את כל מה שהיה לפניה.
2. אמרתי שמקריי החתמה מרשימה כי היא באמת מרשימה - היא מראה על עוצמה של מועדון שמושך שחקן ברמה כזאת ומשלם לו בהתאם. ההחתמה של נייט היתה מאד משמחת וכיפית, ומבחינת רקורד ברור שהוא יותר טוב ממקריי. אבל ההחתמה של נייט הייתה צירוף מקרים שקשור יותר לזה שהוא טיפוס "צבעוני" ולא קשורה בכלל לעוצמה של המועדון באותה תקופה. כמו שהעובדה שאמארה סטודמאייר הגיע לירושלים מראה פחות על כח המשיכה של ירושלים לכוכבי נ.ב.א ויותר על זה שאמארה קוקו רציני. אני לא יכול לאמר שמי מההחתמות האלו היתה "מרשימה", לפחות מבחינתי. היא פשוט ממוזלת.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1619 לייקים

הפועל כתב: 29 ספטמבר 2022, 07:44
מילפורד כתב: 23 ספטמבר 2022, 23:51

אנחנו קצת מפצלים שיערות פה ונכנסים לסמנטיקות, אבל אני אגיד בכל זאת שני דברים:
1. נייט במהלך העונה הסדירה היה בינוני מאד (ואני עדין). זכור לטובה בעיקר כי נתן פלייאוף מטורף שהשכיח את כל מה שהיה לפניה.
2. אמרתי שמקריי החתמה מרשימה כי היא באמת מרשימה - היא מראה על עוצמה של מועדון שמושך שחקן ברמה כזאת ומשלם לו בהתאם. ההחתמה של נייט היתה מאד משמחת וכיפית, ומבחינת רקורד ברור שהוא יותר טוב ממקריי. אבל ההחתמה של נייט הייתה צירוף מקרים שקשור יותר לזה שהוא טיפוס "צבעוני" ולא קשורה בכלל לעוצמה של המועדון באותה תקופה. כמו שהעובדה שאמארה סטודמאייר הגיע לירושלים מראה פחות על כח המשיכה של ירושלים לכוכבי נ.ב.א ויותר על זה שאמארה קוקו רציני. אני לא יכול לאמר שמי מההחתמות האלו היתה "מרשימה", לפחות מבחינתי. היא פשוט ממוזלת.
וואי ממוזלת זו מילה שמעולם לא שמעתי LOL
יהיה טוב הפועל!
גביזון
קיבל.ה  1094 לייקים

אמרו פה שהיה עצבני, לא שמתי לב לזה.
בכל מקרה, שחקן של פאקינג יורוליג קל, הלוואי וישתלב כי הגיע ממש לא מזמן ונראה שחקן אדיר.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדgershon
נייט רובינסון
קיבל.ה  533 לייקים

גביזון כתב: 11 אוקטובר 2022, 23:31 אמרו פה שהיה עצבני, לא שמתי לב לזה.
בכל מקרה, שחקן של פאקינג יורוליג קל, הלוואי וישתלב כי הגיע ממש לא מזמן ונראה שחקן אדיר.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
הוא אמר בראיון לדעתי שבמגרש הוא נראה עצבני אבל במציאות הוא בן אדם מאוד רגוע
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזון7even
הוקיץ'
קיבל.ה  3794 לייקים

עוד לא ממש מחובר לשאר הקבוצה, אבל רואים מקילומטר שזה שחקן.
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

רואים עליו שהוא גם שדרוג הגנתי לעומת יאנג
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1619 לייקים

שמעו הבחור בנוי לתלפיות. איזה סייז מטורף. מקרר.
יש לו פוטנציאל פסיכי.
לאט לאט גם יבוא החיבור אבל חתיכת שחקן הנחתנו פה. שאפו לכל מי שדאג לזה.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 12 אוקטובר 2022, 10:02, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
שליחת תגובה