4 -5 זרים, איך מנהלים את זה?

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

טוקוטו בפנים
ג'ייקובן ( שיהיה בריא!) בפנים
מנפורד בפנים - אתה חייב 2 שייתן חתוליות ויכולת אישית בקו אחורי של זר
הורטון(?) - אתה חייב זר שחקן פנים לחמישה או לפחות לרוטציה
מקריי - יוותרו על 3 סקורר? אולי הוא יהיה 2 אפילו טוב יותר ממנפורד?
הורד - שחקן עם אחלה ווליו, יכול לשחק 4-5, מין חיה לא ברורה ומגוונת בליגה הישראלית

בקיצור, כל עוד הורטון ממשיך ככה אנחנו בפרובלם.
5 זרים, עונה אחרת לגמרי.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

5 זרים לצערי לשם הכדורסל הולך וצריך לזרום עם זה
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

למעט במקרה של פציעות, לא חושב שיש סיכוי שהורד ישחק בליגה.

לגבי שאר ה-5. כנראה שיהיה חכם לעשות בינהם רוטציה. לא ברור לי את מי ישאירו בחוץ מול הגדולות, אבל זה מריח לכיוון מנספורד. ג'ייקובן וטוקוטו בוודאות יהיו בפנים. הורטון אולי לא כזה טוב כרגע, אבל אי אפשר לא לרשום את הסנטר הפותח שלך. נשארו מקריי ומנספורד. נראה לי שמקריי מגיע עם טיקט בכיר יותר, ולכן מנספורד יהיה זה שאר בחוץ ובתור "פיצוי" מחליף את ג'ייקובן מול הקטנות
ranjef
קיבל.ה  662 לייקים

אם משחקים עם 4, להורד כרגע מגיע צ'אנס להיות רשום לפני הורטון. לפחות לתת לו קצת יותר במה ולראות מה ייתן, כי כרגע הוא מקבל פירורים מהורטון וזלי, שזה הרבה יותר קשה, ועדיין הוא תורם יותר מהורטון.
הפוסט קיבל לייק אחדארבעת המופלאים
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

סגל הזרים שיש לנו מאפשר באופן קבוע לרשום 2 מתוך השלושה של בראון, מנספורד ומקריי.
יחד עם 2 מהשלושה טוקוטו , הורד והורטון.
זה נובע מהגיוון של טוקוטו שיכול לשחק גם 3 וגם 4 ומהעבודה שיש לנו את זלמנסון וגינת שיכולים לשחק 4/5.

אני חושב שעם טימור, זלמנסון, גינת, אריאל ואפילו גיל בני יש לנו סגל ישראלי שיכול לתת פייט גם לקבוצות שיעלו עם 5 זרים.
יחד עם זאת, אפשר כבר עכשיו לראות כמה יעיל העומק הזה כשיש לך 10 שחקנים ״לגיטימיים״ ברוטציה , אם יש אפשרות טכנית (כלכלית) לעשות את זה, רישום של חמישה זרים יכול להיות מהלך ״מנצח״ בסגל הזה.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אני מניח שיתחילו עם הורטון ואם פרנקו לא יהיה מרוצה ממנו אז ינסו את הורד במקומו. חוץ מזה זה בראון, טוקוטו ומקריי. טוקוטו אני מניח שיעלה כל משחק שהוא בריא ושני האחרים יקבלו מנוחה בהתאם ללוז ולקבוצה שמשחקים מולה
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

פרנקו אמר במפורש לפני תחילת העונה שהוא מתכוון לתת לג'קובן לנוח קצת ממשחקי ליגה, כך שבהחלט יכול להיות שמנפורד ישחק על חשבונו בליגה פה ושם.
מקרי לפי מיטב הבנתי אמור לשחק כמחליף של יאנג והוא כנראה מיועד להיות הסקורר העיקרי שלנו ולכן אני מניח שישחק בליגה קבוע.
הורטון אם נרצה או לא, חייב לשחק ואני לא רואה את הורד מחליף אותו כרגע.
לדעתי מנפורד והורד יהיו אלה שישחקו רק באירופה כשמנפורד מחליף מדי פעם את ג'קובן בליגה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

לדעתי נגד הקבוצות בלי גבוהים דומיננטיים אפשר לשחק עם רביעייה של גייקובן, מנפורד, מקריי והורטון. שלישייה של גייקובן מנפורד ומקריי בקו האחורי יהיה קשה מאוד לעצירה
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

נייט רובינסון כתב: 29 ספטמבר 2022, 11:47 לדעתי נגד הקבוצות בלי גבוהים דומיננטיים אפשר לשחק עם רביעייה של גייקובן, מנפורד, מקריי והורטון. שלישייה של גייקובן מנפורד ומקריי בקו האחורי יהיה קשה מאוד לעצירה
לא הבנתי את ההגיון, אם אין גבוהים דומיננטיים למה אתה מוותר דווקא על טוקוטו?
לוותר על טוקוטו זה לוותר על שומר טוב יותר מאשר לוותר על גבוה.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 29 ספטמבר 2022, 11:52
נייט רובינסון כתב: 29 ספטמבר 2022, 11:47 לדעתי נגד הקבוצות בלי גבוהים דומיננטיים אפשר לשחק עם רביעייה של גייקובן, מנפורד, מקריי והורטון. שלישייה של גייקובן מנפורד ומקריי בקו האחורי יהיה קשה מאוד לעצירה
לא הבנתי את ההגיון, אם אין גבוהים דומיננטיים למה אתה מוותר דווקא על טוקוטו?
לוותר על טוקוטו זה לוותר על שומר טוב יותר מאשר לוותר על גבוה.
כי אם היו גבוהים דומיננטיים היינו צריכים עוד שחקן לעמדה 4 בנוסף לתומר והיה צריך לרשום את טוקוטו או הורד.
אם אין אז נסתדר עם שלושה גבוהים והקו האחורי של גייקובן מנפורד ומקריי יגמור את המשחק בקלות, כמו ששנה שעברה בחולון עשו רגלנד מגי וסמית
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyBigBaller
lior777
קיבל.ה  49 לייקים

חייבים לרשום 5 זרים, לשחרר את הורטון להביא סנטר איכותי. סנטר זר, בראון, מנפורד, טוקוטו, מקריי. טוקוטו ישחק בעמדה 4 הרבה.. ומקריי ב 3 לצד בראון ומנפורד, סוגר לנו את כל הפינות.
הפוסט קיבל לייק אחדארבעת המופלאים
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

lior777 כתב: 29 ספטמבר 2022, 12:23 חייבים לרשום 5 זרים, לשחרר את הורטון להביא סנטר איכותי. סנטר זר, בראון, מנפורד, טוקוטו, מקריי. טוקוטו ישחק בעמדה 4 הרבה.. ומקריי ב 3 לצד בראון ומנפורד, סוגר לנו את כל הפינות.
לרשום 5 זרים, לשחרר את הורטון ולהביא סנטר איכותי, סה"כ הגיוני. מה אתה אומר על למרקוס אולרידג', מספיק טוב או שבתקציב שלנו אפשר להביא מישהו טוב יותר?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
lior777
קיבל.ה  49 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 29 ספטמבר 2022, 13:07
lior777 כתב: 29 ספטמבר 2022, 12:23 חייבים לרשום 5 זרים, לשחרר את הורטון להביא סנטר איכותי. סנטר זר, בראון, מנפורד, טוקוטו, מקריי. טוקוטו ישחק בעמדה 4 הרבה.. ומקריי ב 3 לצד בראון ומנפורד, סוגר לנו את כל הפינות.
לרשום 5 זרים, לשחרר את הורטון ולהביא סנטר איכותי, סה"כ הגיוני. מה אתה אומר על למרקוס אולרידג', מספיק טוב או שבתקציב שלנו אפשר להביא מישהו טוב יותר?
חח אז מה אתה מציע להשאיר את הורטון? לא צריך להיות גאון גדול כדי לומר שנפלנו איתו ואני לא חושב שצריך גם תקציב עתק בשביל להביא מישהו יותר איכותי ממנו.. אם השקיעו עד עכשיו כל כך הרבה כסף אני חושב שאפשר לעשות את השינוי הזה.
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

אין ספק שהורטון נראה כרגע הכי פחות טוב, ואתמול היה גרוע לאחר כמה משחקים סבירים
עדיין מדובר שבשחקן ששיחק שלוש עונות בצרפת(לא היה נשאר ואף משתדרג אם לא היה טוב), ובעונה האחרונה נבחר לחמישיית העונה
מה הלחץ להחליף אותו כשהליגה אפילו עדיין לא התחילה, ויש לנו את הורד שהוא אחלה ויכול לעשות איתו רוטציה, וכמובן גם את זלמנסון?
תנו לזה זמן. אם לא יתחבר בהמשך, לא תהיה בעיה להחליף.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךקפטן ג'קFrenzy
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

גביזון כתב: 28 ספטמבר 2022, 23:56 טוקוטו בפנים
ג'ייקובן ( שיהיה בריא!) בפנים
מנפורד בפנים - אתה חייב 2 שייתן חתוליות ויכולת אישית בקו אחורי של זר
הורטון(?) - אתה חייב זר שחקן פנים לחמישה או לפחות לרוטציה
מקריי - יוותרו על 3 סקורר? אולי הוא יהיה 2 אפילו טוב יותר ממנפורד?
הורד - שחקן עם אחלה ווליו, יכול לשחק 4-5, מין חיה לא ברורה ומגוונת בליגה הישראלית

בקיצור, כל עוד הורטון ממשיך ככה אנחנו בפרובלם.
5 זרים, עונה אחרת לגמרי.
אפשר לוותר על אחד הזרים....בהנחה והולכים על 4 זרים בליגה לא צריך 6-7 זרים בסגל. מספיק 5,
הייתי חותך את הורד ולגבי הורטון מקבל החלטה אחרי כמה משחקים רשמיים לכאן או לכאן.

משקיעים סתם כסף בשחקנים שלא ישחקו הרבה וזה מיותר, במקום להביא 2 זרים לעמדה היה עדיף להשקיע באחד שובר שוויון שישחק גם בליגה
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

כמו שכתבתי באשכול אחר, קבוצה שיש לה סגל ישראלי של בני, טימור, אריאל, גינת וזלמנסון לא צריכה וזה יהיה הזוי פשוט לרשום חמישה זרים.
זו חמישייה שיכולה לתת פייט בפני עצמה לחמישיית אחרות בליגה.
יש לנו עונה מאוד ארוכה, נצטרך לבצע הרבה רוטציות ויהיה מקום לכולם. מי שלא יהיה מרוצה ידאגו ליישר אותו או לשחרר אותו.
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

lior777 כתב: 29 ספטמבר 2022, 13:30
סכין_בבטן_האומה כתב: 29 ספטמבר 2022, 13:07
חח אז מה אתה מציע להשאיר את הורטון? לא צריך להיות גאון גדול כדי לומר שנפלנו איתו ואני לא חושב שצריך גם תקציב עתק בשביל להביא מישהו יותר איכותי ממנו.. אם השקיעו עד עכשיו כל כך הרבה כסף אני חושב שאפשר לעשות את השינוי הזה.
אני חושב שזה מאוד מוקדם לקבוע אם נפלת או לא נפלת עם זר, בטח אחד שיש לו רזומה טוב פלוס. ג'ייקובן בראון נראה שחקן גמור בתחילת שנה שעברה.

בקבוצה עמוקה כמו שיש לך השנה הרווחת את הזכות לתת לשחקנים מרווח התאקלמות...
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךקפטן ג'ק
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

לא הבנתי - אתם רוצים אליפות ראשונה מ 69 או להתלהב שהגענו ל-4 האחרונות אבל הישראלים שיחקו 23 דקות במקום 18?
חשבתי ששינינו תקליט. אליפות אירופה האחרונה לא הראתה לכם שרוב הישראלים טובים עד גבול מסויים?

להוציא את תומר, ים ואבדיה...איזה ישראלי נחשב גיים צ'יינג'ר? אשמח לשמות.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםהוקיץ'shaharot
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני לא חושב שיש למישהו במערכת ספק שחמישה זרים זו ההחלטה המקצועית הנכונה.
יש כאן רק עניין כלכלי.
תבור
קיבל.ה  127 לייקים

וערכי לא פחות מכלכלי
די עם ה-נו
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אני לא רואה פה שום סוגיה ערכית.
אתה רוצה יותר ישראלים על המגרש כי חשוב לך הכדורסל הישראלי/אתה מזדהה יותר עם שחקנים ישראלים/זרים לדעתך נותנים יתרון למכבי? אחלה, אני רק לא מבין איפה הסוגיה הערכית פה. וגם אם כן, המקום להפגין את זה הוא בישיבות המנהלת ולא בבניית הקבוצה.
הפועל ת"א צריכה לבנות את הסגל הכי טוב שהיא יכולה במסגרת החוקים הקיימים והיכולות הכלכליות שלה. למה שנעלה למגרש עם יד קשורה מאחורי הגב?
הפוסט קיבל 2 לייקיםגביזוןכוח עליון
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

הקטע הערכי פה הוא כל כך לא פקטור בעיני
הפועל של היום היא אחת הקבוצות היותר מוכשרות בגזרה הישראלית. תסתכלו אתמול נגיד על הרבע השלישי, התקפות שלמות של גינת, ברטי וזלמנסון שהשאירו אותנו במשחק בזמן שהזרים שלנו היו בחוץ.

יש לנו קאדר ישראלי מרשים מאוד שיקבל דקות בין כה וכה גם אם יהיו 5 זרים רשומים למשחק נטו כי הם טובים ולא כי הם ישראלים ובעיני זה הרבה יותר חשוב מאשר לשחק עם 4 ישראלים רק כדי שהזרים הרשעים לא "יגנבו" דקות לטובי בנינו.

4 זרים אומר לשחק עם סגל קצר שיכול להיגרר למשחקי עבירות, פציעות ועייפות במשחקים קריטיים כמו שראינו לא אחת בשנים האחרונות מהקבוצה הזאת.
אני לא אכנס לשיקול הכלכלי כי באמת אין לי או לדעתי לאף אחד מספיק מידע כדי להבין מה ההחלטה הנכונה אבל אם אפשר לרשום 5 זרים חובה לרשום לא משנה מה.
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

אם זה נשאר 4 זרים, זה לזרוק את כל מה שנבנה פה בקיץ לפח.
הרי אם מכבי רוצים הם באמצע העונה מנחיתים פה זר ב 3 מיליון דולר ואחרי עוד אחד ב 2 מיליון.
אה כן, גם ה MVp של היורובאסקט ממש במקרה משחק אצלם.
בהצלחה עם 4 זרים.
יהיה טוב הפועל!
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

7even כתב: 29 ספטמבר 2022, 21:29 אם זה נשאר 4 זרים, זה לזרוק את כל מה שנבנה פה בקיץ לפח.
הרי אם מכבי רוצים הם באמצע העונה מנחיתים פה זר ב 3 מיליון דולר ואחרי עוד אחד ב 2 מיליון.
בהצלחה עם 4 זרים.
ועדיין עם כל התקציב שלהם משחקים אצלהם שחקנים כמו סורקין וגייק כהן הבינוניים במקרה הטוב, נקווה מאוד שנוכל לנצל את זה בגמר נגדם
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

רק הפועל כתב: 29 ספטמבר 2022, 22:44
7even כתב: 29 ספטמבר 2022, 21:29 אם זה נשאר 4 זרים, זה לזרוק את כל מה שנבנה פה בקיץ לפח.
בהצלחה עם 4 זרים.
ועדיין עם כל התקציב שלהם משחקים אצלהם שחקנים כמו סורקין וגייק כהן הבינוניים במקרה הטוב, נקווה מאוד שנוכל לנצל את זה בגמר נגדם
ועדיין אצלהם בליגה השחקנים ה9-10-11 בסגל זה פניני זיו וכהן, אצלך זה אייל הראל, דולינסקי וכנראה נבות ינאי.
זו המשמעות של 4 זרים.
סגל של 8 שחקנים ששווים דקות בליגת העל, והיתר שחקנים למקרה ואתה מוביל/בפיגור אסטרונומי ברבע האחרון ואתה מחליט לתת להם דקות מרחמים
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

רק הפועל כתב:
בהצלחה עם 4 זרים.
הלואי עלינו שחקן בינוני כמו סורקין

Sent from my NE2215 using Tapatalk

ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

רדנקו כתב:
רק הפועל כתב:
בהצלחה עם 4 זרים.
הלואי עלינו שחקן בינוני כמו סורקין

Sent from my NE2215 using Tapatalk
מעדיף את תומר, תודה.

Sent from my SM-A536E using Tapatalk

Nati
קיבל.ה  989 לייקים

תבור כתב:וערכי לא פחות מכלכלי
עם ערכיות לא הולכים למכולת.
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

כוח עליון כתב:
בהצלחה עם 4 זרים.
ועדיין אצלהם בליגה השחקנים ה9-10-11 בסגל זה פניני זיו וכהן, אצלך זה אייל הראל, דולינסקי וכנראה נבות ינאי.
זו המשמעות של 4 זרים.
סגל של 8 שחקנים ששווים דקות בליגת העל, והיתר שחקנים למקרה ואתה מוביל/בפיגור אסטרונומי ברבע האחרון ואתה מחליט לתת להם דקות מרחמים
השחקן ה9 שלך הוא גיל בני (או אדם אריאל… קח את שניהם 8-9). לוקח אותו על כל אחד מהשלושה שכתבת פה. דולינסקי ואייל הראל הם 10-11…

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

בהצלחה עם 4 זרים.
המילה 'נקווה' מראה שעדיין לא שינו כאן תקליט.
למה נקווה? למה שלא תבוא מראש בפוזיציית יתרון?
הרי יש לך את הכלים, הם כבר כאן. לא צריך לטוס חצי עולם להביא עוד שחקן טוב.

משגעת אותי ההתאהבות בפוזיציית התבוסתנות שפשטה בחלק מקהל שלנו.
אז סבבה, תסמן בסוף העונה וי שהישראלים שיחקו 5 דקות יותר בממוצע אבל עפת בפלייאוף מול קבוצה שהעמידה את הסגל הכי מפלצתי שיכלה מולך. הישג ענק.
יהיה טוב הפועל!
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

הנקודות החשובות והקובעות לעניין ההחלטה בעניין מספר הזרים הן:
הבונוס מהמנהלת
הקנס
הבונוס ממשרד הספורט בעניין הדקות לישראלים.
(לא הוספתי את השכר של הזר החמישי כי הוא כבר כאן).

שלושת המרכיבים האלה הם בערך 1.5 מיליון שקל

אני מאד בעד רישום 5 זרים אבל יש כאן עניין כספי לא פשוט. אני מאד מקווה שיגיע בימים הקרובים "סנטה קלאוס" ויממן את זה (אהמממ אבי זיידנברג), כי אם זה יקרה, זה חייב לקרות בימים הקרובים ולפני פתיחת הליגה, כי אחרת תשלם את הכול ולא תשתמש בזר החמישי את מלוא הזמן שאתה יכול.

עם כל זאת, יש לנו בסגל חמישה ישראלים בכירים (בר, זלי, תומר, אדם ונגיד גיל בני) - ככה הקבוצה נבנתה, כדי לשחק עם 4 זרים ולהיות "מסודר" עד שחקן 9, שזה מעל ומעבר. אין ספק שעם 5 זרים, גיל בני כמעט ולא יראה דקות וצריך לקחת את זה בחשבון.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

7even כתב:
בהצלחה עם 4 זרים.

אז סבבה, תסמן בסוף העונה וי שהישראלים שיחקו 5 דקות יותר בממוצע אבל עפת בפלייאוף מול קבוצה שהעמידה את הסגל הכי מפלצתי שיכלה מולך. הישג ענק.
אוי ואבוי עם קבלת ההחלטות שלנו תהיה בגלל מה שמכבי עושים
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyסומךתבור
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

אני לא רואה סיבה למהר לרשום 5 זרים. צריך לתת לקבוצה לרוץ עם ארבעה ולראות אם זה עובד (ואם לא, אם זה באמת העוד זר שישנה את המצב).
אפשר לעשות נקודות החלטה:
1. חמישה משחקים ראשונים שלנו בליגה זה אילת, הפועל חיפה, נס ציונה, קריית אתא וגלבוע. גם עם ארבעה זרים אנחנו צריכים להיות לפחות עם ארבעה נצחונות אחרי המחזור החמישי.
2. מחזור שישי + גמר גביע ווינר (איפשהו בסביבות מחזור רביעי) זה שני דרבים. מבחן טוב לראות איך הקבוצה נראית מול הקבוצה הכי טובה בליגה (על הנייר).
3. המשך הסיבוב הראשון כבר כולל משחקים קשים יותר (על הנייר) - ירושלים, חולון, הרצליה, גליל - זה יהיה מבחן טוב לראות איך אנחנו לעומת המתחרות.
4. סוף סיבוב ראשון חייבים להיות ברביעיה הראשונה.

בהנחה שהפתרון לבעיות הוא לרשום חמישה זרים, אז הייתי עושה את זה אם הבעיות הבאות יצוצו: פחות מארבעה נצחונות בחמישה משחקים הראשונים / שני הפסדים קשים בדרבים הראשונים / התבזות מול הקבוצות המתחרות שלנו (חולון, ירושלים, הרצליה) / סוף סיבוב ראשון מחוץ לרביעיה הראשונה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

פישונט כתב: 30 ספטמבר 2022, 07:40
7even כתב:

אוי ואבוי עם קבלת ההחלטות שלנו תהיה בגלל מה שמכבי עושים
אתה רוצה להיות הישגי לשם שינוי או לשחק בנדמה לי?
יהיה טוב הפועל!
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

פרנקו חזר להיות פרנקו ולייצר לחץ על ההנהלה דרך התקשורת, הפעם על רישום 5 זרים
https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... /hkiznnlgs
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

פישונט כתב: 02 אוקטובר 2022, 13:33 פרנקו חזר להיות פרנקו ולייצר לחץ על ההנהלה דרך התקשורת, הפעם על רישום 5 זרים
https://www.ynet.co.il/sport/israelibas ... /hkiznnlgs
אי אפשר להגיד עלי שאני מחובביו הגדולים של פרנקו.
אבל מה אתה רוצה ממנו בהקשר של הכתבה הזאת?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

רוצים לרשום חמישה זרים? תשחררו שניים מהישראלים שיש לנו.
אין טעם להחזיק בסגל ישראלי מושקע ואולי אף הכי חזק בארץ ולרשום חמישה זרים.
יש לנו ישראלים מספיק טובים כדי להתמודד במשחקים מול כל קבוצה, כמובן שלא לבד אבל בתוספת של ארבעה זרים ממה שיש לנו זה אמור להיות די והותר.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אין הגיון במה שאתה אומר , אם רוצים לרשום חמישה זרים זה כדי שיהיה סגל עמוק ואיכותי כדי לתת פייט לקבוצות (קבוצה) שיש לה 10 שחקנים ברמה הזאת בליגה.
תוותר על שני ישראלים , וחזרת למצב הראשוני של סגל לא מספיק עמוק, זה מאוד דומה למה שיש עכשיו נגיד להרצליה , חמישה זרים וחוץ מזה כמעט כלום.
זה לא הכוונה של מי שפה כותב שהוא רוצה לרשום חמישה זרים...
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

הלך המומנטום כתב: 02 אוקטובר 2022, 13:50 רוצים לרשום חמישה זרים? תשחררו שניים מהישראלים שיש לנו.
אין טעם להחזיק בסגל ישראלי מושקע ואולי אף הכי חזק בארץ ולרשום חמישה זרים.
יש לנו ישראלים מספיק טובים כדי להתמודד במשחקים מול כל קבוצה, כמובן שלא לבד אבל בתוספת של ארבעה זרים ממה שיש לנו זה אמור להיות די והותר.
מה זה די והותר? למה אתה שם חסם עליון לאיכות הקבוצה?
אם ג'יילן הורד ומנפורד לא נותנים ערך מוסף על פני טימור וזלמנסון וזה נטו עוד עומק אז הייתי אומר מילא, אבל ברור שזה לא המצב.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

ברור שעדיף שיהיו לנו כמה שיותר שחקנים זמינים, אבל יש דברים שהם מעבר לכך:
תן לשחקן ברמת השכר והמעמד של זלמנסון או אדם אריאל 10-15 דקות למשחק ותתחיל לקבל מרמרת בחדר ההלבשה.
עם כל הכבוד, אנחנו עדיין לא משלמים כמו ההם מעבר לכביש כדי ששחקנים ישבו על הספסל משחק כמעט מלא וישתקו.
אף שחקן מהחמישייה שהיא גיל בני, בר טימור, אדם אריאל, תומר גינת ועידן זלמנסון לא יישב בחוץ שלושת רבעי משחק כל שבוע בליגה והכל יעבור על מי מנוחות.. אולי גיל בני.
וכמו שאתם אומרים, זה בזבוז כסף, הרי על ישראלים משלמים לא מעט מס, אני מניח שזלמנסון ואדם אריאל לא מקבלים מעט (מוציא את בר טימור ותומר שכנראה ישחקו לא מעו גם באירופה).
אם זה אכן יעבוד והם גם יתנו תפוקה אז כל הכבוד לכל המערכת. קשה לי להאמין שזה יקרה לאורך זמן.
שליחת תגובה