4 -5 זרים, איך מנהלים את זה?

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

בוא נעשה קצת מתמטיקה , במשחק כדורסל יש 200 דקות משחק לחלק.
בסגל של 9 שחקנים "בכירים" יש במקסימום 22.2 דקות בממוצע לכל אחד מהם.
בסגל של 10 שחקנים "בכירים" יש במקסימום 20 דקות בממוצע לכל אחד מהם.
כלומר ההבדל בין לרשום 4 זרים לבין 5 זרים , מדובר על פער של בסה"כ 2.2 דקות משחק.
אני יטען מעבר לזה , שהדקות של הזר החמישי יבואו ברובן על חשבון ארבעת הזרים האחרים , כלומר לשחקנים הישראלים כמעט ולא יהיה הבדל בכמות הדקות שלהם.

בנוסף , נקודת המוצא שלנו היא שרישום הזר החמישי (בתוספת לסגל הישראלי הקיים) ותקבל קבוצה יותר תחרותית והישגית , מה שלדעתי ייתן לך חדר הלבשה הרבה יותר רגוע ומרוצה בהשוואה למרמרת שאתה חושש מפניה.
lior777
קיבל.ה  49 לייקים

עם כל הכבוד לישראלים שלנו מלבד גינת שהוא ברמה של זר ואולי ברטי הסיכוי ששאר הישראלים יבלטו או יתנו תפוקה באירופה או מול קבוצות כמו מכבי בליגה הוא אפסי.. אם מכבי לא הייתה בליגה שלנו לדעתי אנחנו מועמדים חזק לדאבל גם עם 4 זרים אבל זה לא המצב.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

מילפורד כתב: 02 אוקטובר 2022, 15:10 בוא נעשה קצת מתמטיקה , במשחק כדורסל יש 200 דקות משחק לחלק.
בסגל של 9 שחקנים "בכירים" יש במקסימום 22.2 דקות בממוצע לכל אחד מהם.
בסגל של 10 שחקנים "בכירים" יש במקסימום 20 דקות בממוצע לכל אחד מהם.
כלומר ההבדל בין לרשום 4 זרים לבין 5 זרים , מדובר על פער של בסה"כ 2.2 דקות משחק.
אני יטען מעבר לזה , שהדקות של הזר החמישי יבואו ברובן על חשבון ארבעת הזרים האחרים , כלומר לשחקנים הישראלים כמעט ולא יהיה הבדל בכמות הדקות שלהם.

בנוסף , נקודת המוצא שלנו היא שרישום הזר החמישי (בתוספת לסגל הישראלי הקיים) ותקבל קבוצה יותר תחרותית והישגית , מה שלדעתי ייתן לך חדר הלבשה הרבה יותר רגוע ומרוצה בהשוואה למרמרת שאתה חושש מפניה.
שוב אתה מסתכל נטו מתמטיקה במקום להבין איך הדברים עובדים באמת.
כשיש לך ארבעה זרים רשומים, ברור שכל זר לא ישחק ארבעים דקות, אלא 25-35 דקות. כשיש ארבעה זרים רשומים, ברגע שאחד לא משחק כי הוא צריך לנוח מי שמחליף אותן זה אוטומטית שחקן ישראלי, כשאתה בסגל של חמישה זרים אז ישנה סבירות לא נמוכה שיעשו רוטציות בעמדות כשי להשאיר ארבעה זרים (את זה נראה במשחקים באירופה כמה פעמים פרנקו הולך עם שני ישראלים בחמישייה או שהוא מעביר זרים בעמדות), למרות שהם לא תמיד יותר אפקטיביים מהישראלים שלך, לדוגמה ההגנה שגיל בני נותן לא מנפורד ובטח לא בראון נותנים, טוקוטו נותן המון במשחק אבל לשים אותו כשלוש לעומת אדם אריאל זה סגנון שונה ואדם אריאל נותן קליעה שטוקוטו לא נותן. כנ״ל אפקטיביות בעמדה 4 כשתומר גינת משחק שם לעומת הורד למשל.
שים לב שבכל קבוצה שבה יש ריבוי זרים, הישראלים לא מחזיקים שם יותר משנה שנתיים, לא סתם הרבה ישראלים מירושלים מגיעים אלינו למרות שלאורך השנים אנחנו קבוצה פחות נוצצת עם משכורות פחות גבוהות. לא סתם קבוצות שהן לא מכבי וירושלים שנותנות במה לחמישה זרים מחזיקות בשני ישראלים סבירים ולא מעבר לכך.
הלוואי וזה יצליח לשמור על איזון בסגל, אני בספק גדול.

נ.ב. תראה איזה מרמרת הייתה אצל בר טימור בירושלים למרות שהקבוצה הצליחה בארץ ואפילו שנה אחת באירופה, חלק מהזמן אפילו היה קפטן. לא סתם תומר גינת בחר להגיע להפועל הרי הוא אמר שהוא מעדיף הישגים עם קבוצה שהוא חלק משמעותי ממנה ולא להיות עוד שחקן רוטציה בקבוצה עם פוטנציאל להישגים טובים יותר (יורוליג), לא סתם זלמנסון ונמרוד לוי עזבו את ירושלים.
אני בעד לעשות את קפיצת המדרגה, אבל לדעתי להחזיק סגל כזה של חמישה ישראלים עם עוד חמישה זרים בסגל בכל משחק זה שני צעדים מהירים ומוקדמים מידי.
אני לא נגד חמישה זרים, אני פשוט חושב שאנחנו לא נמצאים במקום של חמישה זרים וכזה סגל ישראלי. וכן, למרות שאני לא מתנגד בתוקף, זה עדיין לא יורד לי חלק בגרון.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

המטרה שלנו היא ששחקנים יישארו פה יותר משנתיים/שלוש?
לגבי דקות משחק, אני מאמין שבסגל של חמישה זרים לא נגיע למצב של שחקנים שמשחקים 30-35 , בקיצור זה דקות של הזרים שילכו לזר החמישי.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

מעבר לכך שאין שום סיבה, לטעמי, לרשום בשלב הזה 5 זרים (״הליגה מתחילה רק במרץ״ וכו..) כי יש לנו 5 ישראלים מאוד תורמים (בטח ובטח כשהם באים מהספסל) -
אז אני חושב שעצם העובדה שהגענו ל-6 זרים בסגל זה כבר לא משהו מבחינת הבעייתיות ההירארכית וחלוקת הדקות.

בואו נתחיל ונראה איך אנחנו מגיעים למחזור 7-8 ואפילו סוף סיבוב עם 4 זרים.. לא יקרה שום דבר אם נסיים סיבוב ראשון במקומות 4-7.. כולה סיבוב ראשון בחיגה צמודה וארוכה.
וזה גם בסדר להגיע לפלייאוף העליון ממקומות 3-4 ואפילו 5
לקראת הפליאוף כבר צריך לעשות חושבים והסקת מסקנות (בהנחה שנמצאים באיזור הפליאוף העליון.. אם מדשדשים למטה בסוף סיבוב ראשון המסקנות המתבקשות יצטרכו להתקבל גם כן)
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

כמה פה כתבו שרישום חמישה זרים יפגע בחדר הלבשה. אתם חושבים שרישום 4 זרים לא יפגע? כל משחק שני זרים ישבו בחוץ, ובפלייאוף לסדרה שלמה. אחד ממנפורד/מקריי/טוקוטו ייאלץ לשבת בחוץ לפלייאוף שלם ולהרבה משחקים בליגה. איך אתם חושבים שהם יקחו את זה?
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

נייט רובינסון כתב: 02 אוקטובר 2022, 18:30 כמה פה כתבו שרישום חמישה זרים יפגע בחדר הלבשה. אתם חושבים שרישום 4 זרים לא יפגע? כל משחק שני זרים ישבו בחוץ, ובפלייאוף לסדרה שלמה. אחד ממנפורד/מקריי/טוקוטו ייאלץ לשבת בחוץ לפלייאוף שלם ולהרבה משחקים בליגה. איך אתם חושבים שהם יקחו את זה?
שני הזרים ישחקו כל שבוע באירופה
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

בני12 כתב: 02 אוקטובר 2022, 19:56
נייט רובינסון כתב: 02 אוקטובר 2022, 18:30 כמה פה כתבו שרישום חמישה זרים יפגע בחדר הלבשה. אתם חושבים שרישום 4 זרים לא יפגע? כל משחק שני זרים ישבו בחוץ, ובפלייאוף לסדרה שלמה. אחד ממנפורד/מקריי/טוקוטו ייאלץ לשבת בחוץ לפלייאוף שלם ולהרבה משחקים בליגה. איך אתם חושבים שהם יקחו את זה?
עדיין, שני זרים לא ירשמו לדרבים, גמר גביע אם נגיע, ולפלייאוף שלם
נערך לאחרונה על ידי נייט רובינסון ב 02 אוקטובר 2022, 22:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

נייט רובינסון כתב: 02 אוקטובר 2022, 20:12
בני12 כתב: 02 אוקטובר 2022, 19:56
עדיין, שני זרים לא ירשמו לדרבים, גמר גביע, ולפלייאוף שלם
ואם יישב זר אחד הוא לא יתעצבן?
העניין הוא שבסגל ישראלי כזה לדעתי רישום של חמישה זרים הוא טעות, אם היה סגל ישראלי יותר דל זה היה רלוונטי, נטו מסיבות של חוסר בדקות עבור יותר מידי שחקנים רלוונטיים.
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

לפתוח קרן מימון להחתים את כל הזרים ל7 שנים עכשיו.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroshaharot
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

להביא את סלוקאס ולרנצאקיס מיוון ולגייס כסף
שליחת תגובה