סוגיות שעל הפרק לפני פתיחת העונה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
שליחת תגובה
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

1. ארבעה או חמישה זרים. יש דיבורים שהנושא נשקל בהנהלה ולטעמי החלטה צריכה להתקבל בימים הקרובים ממש, לפני משחק הליגה הראשון.
2. האדון הנכבד כריס הורטון. כל היריבים שלו עשו ממנו צחוק עד עכשיו. הוא נראה אנמי, פטתי ולא מחובר. הוא לא גבוה מספיק, לא אתלטי מספיק, ואין לו כשרון התקפי מספק. מה יקרה ב-18 משחקים ביורוקאפ ומול היריבות החזקות בארץ? נכון, הרקורד שלו בעונה האחרונה די מרשים, אבל הוא לא מראה שום סימן שהשנה האחרונה הייתה הכלל ולא סטיית התקן. לטעמי, ואני לא יכול להדגיש את זה יותר - צריך להחליף אותו ומיד! הבנתי שגם הנושא הזה נמצא על סדר היום בהנהלה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

הגזמה מוחלטת לגבי הורטון.
די תנו לו רצף של משחקים רישמיים.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךDavidSheriff9
TaCMaN11
קיבל.ה  11 לייקים

שחררו מהורטון, הראה יכולת לא רעה בכלל נגד הרצליה ועשה עבודה מטורפת על אונואקו נגד ססארי, אם באמת לא יתחבר עד סוף נובמבר אפשר לדבר על החלפה, זה שחקן שבא בכסף גדול מאוד ביחס למה שהפועל שילמה בעבר (170 אלף דולר לעונה) ובא עם רזומה סופר מרשים שגם מראה על יציבות לפחות בכל מה שקשור לסטטיסטיקה, צריך לתת לא חודש חודשיים להתחבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךDavidSheriff9
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

לגבי חמישה זרים, אני לא יודע עד כמה יש כאן החלטה לקבל. או שיש כסף לסיפור הזה או שאין. זה ידרוש מזיידנברג להכניס את היד לכיס עוד יותר.

לגבי הורטון, מעבר לזה שצריך לתת לו עוד זמן צריך גם להבין שהעונה אנחנו מכוונים הרבה יותר גבוה וזה גורר איתו עוד משמעויות. כשהיו לנו סנטרים בינוניים כמו זאנה או טרדוול מספיק שהיינו מביאים איזה שון ג'ונס כזה ששיחק בחולון וזה כבר היה שדרוג מספיק. העונה אנחנו גם מכוונים יותר גבוה וגם משלמים הרבה יותר, וזה אומר שצריך להביא שחקן ברמה גבוהה שבוודאות יהווה שדרוג משמעותי.
אני בימים האחרונים בדקתי לגבי סנטרים שיכולים להיות רלוונטיים ולא מצאתי אף אחד שיכול להתאים. כמעט כל מי שחשבתי עליו בקיץ חתם כבר איפשהו, רובם בסין או יפן.
בקיצור, לא פשוט.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

אלא אם יש סוגיות מעבר להשתלבות מקצועית אני מאד מקווה שלא ייגעו בהורטון. הליגה עוד לא התחילה, ומעשית היא מתחילה רק במרץ אחרי שכולם מחליפים חצי סגל. להיפטר משחקן עם פוטנציאל כזה כבר עכשיו לא נראה לי הגיוני.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםDavidSheriff9Karl Marx
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 03 אוקטובר 2022, 13:03 1. ארבעה או חמישה זרים. יש דיבורים שהנושא נשקל בהנהלה ולטעמי החלטה צריכה להתקבל בימים הקרובים ממש, לפני משחק הליגה הראשון.
2. האדון הנכבד כריס הורטון. כל היריבים שלו עשו ממנו צחוק עד עכשיו. הוא נראה אנמי, פטתי ולא מחובר. הוא לא גבוה מספיק, לא אתלטי מספיק, ואין לו כשרון התקפי מספק. מה יקרה ב-18 משחקים ביורוקאפ ומול היריבות החזקות בארץ? נכון, הרקורד שלו בעונה האחרונה די מרשים, אבל הוא לא מראה שום סימן שהשנה האחרונה הייתה הכלל ולא סטיית התקן. לטעמי, ואני לא יכול להדגיש את זה יותר - צריך להחליף אותו ומיד! הבנתי שגם הנושא הזה נמצא על סדר היום בהנהלה.
מה זה עשו ממנו צחוק? באיזה מהמשחקים הגבוהים של הקבוצה היריבה עשו מאיתנו צחוק?
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
Red Or Dead
קיבל.ה  228 לייקים

לא צריך כרגע לגעת בהורטון
מקסימום שירשמו את הורד, ויש את זלי.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

Frenzy כתב: 03 אוקטובר 2022, 14:24
ארבעת המופלאים כתב: 03 אוקטובר 2022, 13:03 1. ארבעה או חמישה זרים. יש דיבורים שהנושא נשקל בהנהלה ולטעמי החלטה צריכה להתקבל בימים הקרובים ממש, לפני משחק הליגה הראשון.
לא "מאיתנו" - ממנו, בפירוש. ככה, רק מהזיכרון בשליפה, הנקינס 15 ריבאונד. מספיק לך? או שאביא סטטיסטיקות מכל המשחקים?
אין אלוהים.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 03 אוקטובר 2022, 14:38
Frenzy כתב: 03 אוקטובר 2022, 14:24
לא "מאיתנו" - ממנו, בפירוש. ככה, רק מהזיכרון בשליפה, הנקינס 15 ריבאונד. מספיק לך? או שאביא סטטיסטיקות מכל המשחקים?
הנקינס קלע עליו 4, אונואקו 8 וזכור לך איך הוא היה שנה שעברה. הגבוה של הרצליה לא עשה שום צחוק, ובטח לא של קריית אתא.
איזה סיבה הגיונית יש להעיף שחקן חמישיית עונה + מלך הריבאונדים והחסימות בצרפת בלי ששיחק משחק רשמי אחד?
הפוסט קיבל 3 לייקיםFrenzyסומךDavidSheriff9
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

אולי תפסיקו עם הבלוף הזה, של הישגי השנה שעברה שלו? אני לא אומר שזה לא נכון, אני אומר שזו סטיית תקן. מה עשה לפני כן? וחוץ מזה, כולם עיוורים? אף אחד לא רואה שהוא לא מסוגל לעשות שום דבר חיובי? ולמה אתם מחכים למשחקים רשמיים? פתאום הוא ישתנה? מתי יתעוררו? כשנהייה במאזן 5-0 באירופה???
אין אלוהים.
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 03 אוקטובר 2022, 15:58 אולי תפסיקו עם הבלוף הזה, של הישגי השנה שעברה שלו? אני לא אומר שזה לא נכון, אני אומר שזו סטיית תקן. מה עשה לפני כן? וחוץ מזה, כולם עיוורים? אף אחד לא רואה שהוא לא מסוגל לעשות שום דבר חיובי? ולמה אתם מחכים למשחקים רשמיים? פתאום הוא ישתנה? מתי יתעוררו? כשנהייה במאזן 5-0 באירופה???
לא הבנתי למה נתפסת לעונה שעברה, הוא שחקן מוכח ומוכר שנותן תפוקה טובה בליגה הצרפתית כבר כמה עונות.
העונה הכי טובה שלו בכלל הייתה 19/20 בשולה הצרפתית שם הוא סיים עם 17 נקודות למשחק, 9 ריבאונדים ו-1.7 חסימות.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

טוב עזבו, תתקשרו אליי כשכולם יבינו שאני צודק.
אין אלוהים.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

שתי הנקודות לא צריכות להישקל כרגע.
אולי לקראת סיום הסיבוב הראשון
(בליגה זה באמת לא משנה, באירופה עולות 8 מתוך 10, נראה לי שסיבוב זה אחלה כדי לעשות תיקון)
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 03 אוקטובר 2022, 16:20 טוב עזבו, תתקשרו אליי כשכולם יבינו שאני צודק.
יש סיכוי גדול שאתה צודק, אבל יש סיכוי שאתה טועה. לשחקן כזה מגיע לפחות את הצ’אנס לפתוח את העונה. אם הוא לא יהיה טוב בהמשך יחליפו אותו. אנחנו קבוצה מספיק טובה כרגע
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 03 אוקטובר 2022, 15:58 אולי תפסיקו עם הבלוף הזה, של הישגי השנה שעברה שלו? אני לא אומר שזה לא נכון, אני אומר שזו סטיית תקן. מה עשה לפני כן? וחוץ מזה, כולם עיוורים? אף אחד לא רואה שהוא לא מסוגל לעשות שום דבר חיובי? ולמה אתם מחכים למשחקים רשמיים? פתאום הוא ישתנה? מתי יתעוררו? כשנהייה במאזן 5-0 באירופה???
לגבי זה, סטיית תקן? זה שחקן ש 4 שנים ברציפות היה אחד הסנטרים המובילים בליגה הצרפתית. ב 2020 הוא קלע 17 נקודות ו 9 ריבאונדים בממוצע, ובכל שאר העונות היה עם דו ספרתי בצרפת
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

גם 4 עונות זה סוג של סטיית תקן!
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

מספרי הריבאונד שלו עד כה לא רעים, הוא פשוט לא משחק הרבה דקות. מול גלבוע לדוגמה (לא ראיתי את המשחק, אבל כולם אמרו ששיחק לא טוב) הוא לקח 6 ריבאונדים ב21 דקות, זה מספרים מצוינים.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 03 אוקטובר 2022, 16:20 טוב עזבו, תתקשרו אליי כשכולם יבינו שאני צודק.
אז אין לך מושג מה הורטון עשה ב-4 שנים האחרונות, אבל על סמך התפוקה במשחקי אימון ברור לך שהשנה האחרונה של הורטון בצרפת היא סטיית תקן ומדובר בשחקן שחייבים להחליף. חבל שלא התמודדת בבחירות. הפועל צריכה אנשים כמוך בשדרה הניהולית...

אגב, אם בסופו של דבר יחליפו את הורטון כל מה שזה יוכיח זה שגם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

Matan כתב: 03 אוקטובר 2022, 20:12 מספרי הריבאונד שלו עד כה לא רעים, הוא פשוט לא משחק הרבה דקות. מול גלבוע לדוגמה (לא ראיתי את המשחק, אבל כולם אמרו ששיחק לא טוב) הוא לקח 6 ריבאונדים ב21 דקות, זה מספרים מצוינים.
זו גם נקודה נכונה.
הורטון משחק משמעותית פחות דקות מהממוצע שלו בצרפת (שזה נורמלי לקדם עונה).
סמל אישי של משתמש
עמית
קיבל.ה  226 לייקים

להתחיל עם 4 ולראות מה יהיה
העונה ארוכה רצח הלו אנחנו עדיין לא יודעים כלום כל מה שהיה עכשיו זה לא מדויק בשיט
Trust the :hapoel: Mintzberg Process.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

Matan כתב: 03 אוקטובר 2022, 20:12 מספרי הריבאונד שלו עד כה לא רעים, הוא פשוט לא משחק הרבה דקות. מול גלבוע לדוגמה (לא ראיתי את המשחק, אבל כולם אמרו ששיחק לא טוב) הוא לקח 6 ריבאונדים ב21 דקות, זה מספרים מצוינים.
לא ראית את המשחק אבל אתה מגיע למסקנות. אני כן ראיתי את המשחק וריבאונדים שלו היו כדורים שנפלו לו ליד כשהיה לבד, במצב הזה גם לי היו 6 ריבאונדים. כשהיה צריך להתמודד על כדורים -הפסיד אותם. וכבר כתבתי על איבודי הכדור, חוסר הקואורדינציה וכו'.
מה אגיד לכם. הלוואי שאני טועה, ןפתאום בליגה ובאירופה הוא יתגלה כחיית צבע, ישנה זריקות, ישלוט בריבאונד וידע לסיים מתחת לסל. הלוואי. איכשהו יצא שכל מה שטענתי מתחילת העונה לגבי שחקנים היה נכון ואף תוקן בזמן אמת, בואו נקווה שהדעה שלי עליו היא סטיית התקן ...
אין אלוהים.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

סכין_בבטן_האומה כתב: 03 אוקטובר 2022, 22:31
אז אין לך מושג מה הורטון עשה ב-4 שנים האחרונות, אבל על סמך התפוקה במשחקי אימון ברור לך שהשנה האחרונה של הורטון בצרפת היא סטיית תקן ומדובר בשחקן שחייבים להחליף. חבל שלא התמודדת בבחירות. הפועל צריכה אנשים כמוך בשדרה הניהולית...

אגב, אם בסופו של דבר יחליפו את הורטון כל מה שזה יוכיח זה שגם שעון מקולקל צודק פעמיים ביום
נחמדה הציניות שלך... עכשיו תקשיב, לא התמודדתי בבחירות מסיבות בריאותיות. לו התמודדתי ונבחרתי הייתי מעלה דעות ומחשבות לא קונבנציונליות. כל בוט יכול להגיע למסקנות על סמך נייר. אני מביע את דעתי על מה שאני רואה, ואת מה שאני רואה אני מבין. למה אתה חושב שגם היום בהנהלה חושבים להחליף אותו? אבל אתה תעקוץ ותעליב, זה יותר כיף ככה.
אין אלוהים.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

מניסיוני יש מצב שבהנהלה יש אנשים שחושבים להחליף אותו פשוט כי כל מיני אוהדים מטפטפים להם לשכל שצריך להחליף אותו
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

הפועל כתב:מניסיוני יש מצב שבהנהלה יש אנשים שחושבים להחליף אותו פשוט כי כל מיני אוהדים מטפטפים להם לשכל שצריך להחליף אותו
יכולים לטפטף כמה שרוצים. ההחלטה של פרנקו.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא בטוח שזה רע לדעת שדואגים כל הזמן לחפש מחליפים (לכל השחקנים) ככה שבמידת הצורך ניהיה מוכנים.
האם כרגע יש צורך?
לטעמי , על סמך ההכנה לעונה הזאת , כולל משחקים נגד קבוצות אירופאיות בסדר גודל שמעניין אותנו, אנחנו בסדר גמור (ויותר מזה) לשלב זה של העונה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

רדו מהורטון, חלאס נו.
להזכיר מה אמרו פה על ג'ייקובן אחרי 5-6 משחקים?
יהיה טוב הפועל!
תבור
קיבל.ה  127 לייקים

במידה והאשכול לא נפתח רק בשביל כריס הורטון, יש לי סוגייה לוגיסטית להעלות.

לפי מה שזכור לי, לאחר הדרבי האחרון בסדרה קיבלנו עונש של סגירת 8 השורות הראשונות ביציע 1 ל6 משחקים, כמות נכבדת של מושבים שיורדים מהפרק.
הקאץ' הוא שבמקביל הפועל עשתה את סולד אאוט המנויים המדובר במתכונת של דרייב אין בתפוסה מלאה.
מה שבמילים עדינות יוצר בעיית מושבים לא קטנה ובפחות עדינות מכירה של יותר כרטיסים ממה שמאושר באולם לששת המשחקים הראשונים בליגה .
היה קשה מאוד למצוא תיעוד באתרי הספורט לעונש הזה (https://m.ynet.co.il/Articles/61406720) ובמדיה של הפועל בכלל אין זכר. יכול להיות שזה "טופל" איכשהו? או שבכוונה יש שקט מהצד שלנו?
די עם ה-נו
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

העונש בעינו וההנהלה מתארגנת איכשהו למצב, דרך תגבור שער 3 ואילתורים נוספים. מה שבטוח שדי יהיה בלגן וצפיפות ביציעים.
אין אלוהים.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

להתקשר עכשיו?
הפוסט קיבל 4 לייקיםBernsMaorVinbGaudi
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

נייט רובינסון כתב: 07 אוקטובר 2022, 18:51
להתקשר עכשיו?
ביום רביעי. אם יחזור על ההופעה שלו גם מול קופוס, אני מזמין אתכם לשלוח לי אימוג'ים של אכילת כובע.
ואני חוזר על תקוותי: הלוואי שהוא יהיה באמת הסנטר שכל כך חיכינו לו. האגו שלי ממש לא מעניין.
אין אלוהים.
הפוסט קיבל לייק אחדPraškevičios
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 08 אוקטובר 2022, 06:06
להתקשר עכשיו?
ביום רביעי. אם יחזור על ההופעה שלו גם מול קופוס, אני מזמין אתכם לשלוח לי אימוג'ים של אכילת כובע.
ואני חוזר על תקוותי: הלוואי שהוא יהיה באמת הסנטר שכל כך חיכינו לו. האגו שלי ממש לא מעניין.
המשחק בשלישי (שלא תפספס אותו)
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

ולכן הוא יחזור אליי ביום רביעי
אין אלוהים.
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

להתקשר עכשיו?
מפחד שעשיתי נאחס עם התגובה הזאת
האדס
קיבל.ה  2918 לייקים

השאלה מי ממכם לא יוכל להתקשר ברביעי.
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

השאלה הנשאלת היא האם הסגל שלנו ב4 זרים יכול להתמודד עם מכבי לאורך זמן? כי לגבי שאר הקבוצות אין לי ספק שכן
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

להתקשר עכשיו?
אתה מעדיף בביס אחד או בחתיכות קטנות?
הפוסט קיבל 3 לייקיםMaorסומךVinb
שליחת תגובה