אדומים ואדומות יקרים - מחאת שלטים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

בני12 כתב: 05 אוקטובר 2022, 21:40
ר.ש כתב: 04 אוקטובר 2022, 14:11
7even כתב: 04 אוקטובר 2022, 14:00

איך שלט של אדם בודד הוא אביזר עידוד?

בכל מקרה, תודה. ייבדק.
ייתכן שאתה צודק, אבל גם בלון הוא אביזר עידוד.
וגם יש בזה היגיון - שלט עשוי להכיל תוכן פוגעני, להיזרק לכיוון המגרש, להיות דליק וכיוצא באלה.
דף A4 זה משהו שאתה מקפל ושם בכיס.
אף אחד לא יבדוק לך את זה.
זו בדיוק הכוונה שלי.
אפילו גם דף גדול יותר. מקבל, שם בכיס, פותח ביציע
יהיה טוב הפועל!
dvirc218
קיבל.ה  14 לייקים

תרמתי, ישר כוח
הפוסט קיבל לייק אחד7even
shaharot
קיבל.ה  397 לייקים

האם השלטים יהיו מוכנים לדרבי?
נשארו עוד 11 איש (440 שקל בלבד)
חבל לפספס את ההזדמנות ולחכות רק לריינה בשבת.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

shaharot כתב:האם השלטים יהיו מוכנים לדרבי?
נשארו עוד 11 איש (440 שקל בלבד)
חבל לפספס את ההזדמנות ולחכות רק לריינה בשבת.
תעזור להפיץ ל11 האחרונים כדי שיספיקו.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אגב נראה לכם שיש עניין להגיע עם שלט עצמי לסל?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

כל תרומה עוזרת. כרגע נאסף פלוס מינוס הסכום שהיה דרוש אך כמובן שנשמח לעוד.
עובדים על ההדפסות, תיאם מול המשטרה והארגונים, ובדיקה כמה מהר אפשר להתחיל עם הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotChegi
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

משהו בדרבי? שילוט עצמאי? מחאת חולצות שחורות? או שממשחק הבית הבא מתחילים
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

7even כתב:כל תרומה עוזרת. כרגע נאסף פלוס מינוס הסכום שהיה דרוש אך כמובן שנשמח לעוד.
עובדים על ההדפסות, תיאם מול המשטרה והארגונים, ובדיקה כמה מהר אפשר להתחיל עם הכל.
מציע לחלק את זה. לא להביא 20,000 למשחק אחד. כמו שרשמו למעלה גם שזה 200 שלטים זה מורגש מאוד.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

Chegi כתב: 08 אוקטובר 2022, 23:54
7even כתב:כל תרומה עוזרת. כרגע נאסף פלוס מינוס הסכום שהיה דרוש אך כמובן שנשמח לעוד.
מציע לחלק את זה. לא להביא 20,000 למשחק אחד. כמו שרשמו למעלה גם שזה 200 שלטים זה מורגש מאוד.
ודאי שלא 20 אלף למשחק אחד (לאיזה משחק הפועל הביאה לאחרונה 20 אלף איש? :) )

בכל מקרה, זה מתוכנן לאורך כמה וכמה משחקים מהשניה שנקבל אישור משטרה. ואלו גם לא סתם דפי A4 אלא משהו גדול משמעותית.

העיכוב מול המשטרה הוא הגורם היחיד שכרגע מונע התנעה של זה ותחילת המחאה בפועל. לכל משחק ומשחק יש מנהל אירוע ועל הנייר(תרתי משמע) דבר כזה חייב לעבור דרכו משיקולי בטיחות, כיבוי אש וכו וכו.
מרגיש קצת דווקא, אני יודע...אבל עדיף להמתין עוד טיפה לאישור מאשר להכין 5,000 דפים לחלוקה ולגלות ששוטר בא ומחרים לך אותם סתם כי בא לו.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מול ריינה מציע להביא כמות קטנה לשער 5 והשאר לפזר. אין לדעת איך יקבלו את זה חברי הניסנובים (אולטראס)
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

אחרי היום, ממש יאשרו להכניס משהו לשער 5...
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Asafasraf כתב:אחרי היום, ממש יאשרו להכניס משהו לשער 5...
מקפל שם בכיס. איך ידעו?
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

אין ספק שהמשחק היום יגרום לאקסטרא בדיקות, אבל השאלה אם נקבל אישור. מה גם שלדעתי המשטרה ממש חמה על האוהדים אחרי היום.
אבל אלו בסה"כ שלטים.

נ.ב - אני בספק אם בכלל יהיה קהל ביציע כלשהו בתקופה הקרובה.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 11 אוקטובר 2022, 01:29, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אם הייתי מגיע ל ריינה הייתי מכין שלט בעצמי ומקפל לכיס. מעדיף פחות לפרנס את ניסנוב
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenCraft
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

יהיו שלטים ? לא יהיו שלטים ? לכל היציעים? מה עם תא כבוד מה עם לשבת שם להטריד אותם
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

@7even אל תבנו על המשטרה, היא לא תאשר, זאת שאלת קיטבג

צריך פשוט להביא שלטים
1000 שלטים כל משחק בסוף זה יכנס
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

עומיט כתב: 12 אוקטובר 2022, 15:20 יהיו שלטים ? לא יהיו שלטים ? לכל היציעים? מה עם תא כבוד מה עם לשבת שם להטריד אותם
אני בעד לשבת בשער 5 ולהטריד אותם
הם לא פחות רלוונטיים, הייתי מקדיש לחברים בלה פמיליה סניף ת״א כמה שלטים
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 12 אוקטובר 2022, 16:38
עומיט כתב: 12 אוקטובר 2022, 15:20 יהיו שלטים ? לא יהיו שלטים ? לכל היציעים? מה עם תא כבוד מה עם לשבת שם להטריד אותם

צודק חייבים עוד בלאגן, מזל שבסוף סהכ מדובר במקלידן סדרתי שזה המקסימום שהוא יעשה.
אין מקום לטיפת ציניות במצב שהקבוצה והמועדון הזה נמצאים. תגובות ציניות יתקבלו בברכה
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אם לא יאפשרו מחאת שלטים אני חושב שכל מי שמתכוון לקחת במחאה הזו חלק צריך לא להגיע למשחקי בית.

בעיני עצם הישיבה ביציע בלי להביע מחאה נגד הנוכלים האלה זה סוג של לתת להם לגיטימציה.
"באתי לראות את הקבוצה שניסנוב בנו פה, נקווה לטוב יאללה הפועל". די נגמר.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחד7even
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

אתה קצת אובססיבי
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

עומיט כתב: 13 אוקטובר 2022, 00:02

צודק חייבים עוד בלאגן, מזל שבסוף סהכ מדובר במקלידן סדרתי שזה המקסימום שהוא יעשה.
אין מקום לטיפת ציניות במצב שהקבוצה והמועדון הזה נמצאים. תגובות ציניות יתקבלו בברכה
פחחחח
בניגוד אליך אני התאפקתי ולא עשיתי מנוי לראשונה אחרי 20 שנה כי הבנתי לאן אנחנו הולכים. לא הייתי עגל כמו 90% מהמשתמשים פה שעכשיו מארגנים מחאות (שבסבירות גבוהה יושתקו / לא יקבלו תמיכה מאולטראס הפועל).
אני את המקסימום שלי עשיתי בתחילת העונה כשקיבלתי החלטה לא לדרוך בבלומפילד כל עוד הם פה, בזמן שאתה זרקת כדורי ים במחזור הראשון. זה בערך פי 10 ממה שאתה עשית.
ויחד עם זאת, אני מקבל את ההערה שלך, ואני מגבה את המחאה של השלטים, אפילו אתרום.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 13 אוקטובר 2022, 11:39

פחחחח
בניגוד אליך אני התאפקתי ולא עשיתי מנוי לראשונה אחרי 20 שנה כי הבנתי לאן אנחנו הולכים. לא הייתי עגל כמו 90% מהמשתמשים פה שעכשיו מארגנים מחאות (שבסבירות גבוהה יושתקו / לא יקבלו תמיכה מאולטראס הפועל).
אני את המקסימום שלי עשיתי בתחילת העונה כשקיבלתי החלטה לא לדרוך בבלומפילד כל עוד הם פה, בזמן שאתה זרקת כדורי ים במחזור הראשון. זה בערך פי 10 ממה שאתה עשית.
אני הלכתי כמה פעמים להפגנות בסביון ומסביב היו את אותם אנשים גם שההודעה יצאה מהארגון וגם שהיא יצאה מגורמים אחרים, אותם אנשים אותם דמויות לדעתי ההבנה שמחאה שמתחילה דווקא לא מהארגון
תתקבל אצל כלל הקהל ולא רק על חלק המזוהים עם הארגון או שער חמש אבל זאת דעתי בלבד. כדור ים לא זרקתי גם כדורגל לא זרקתי גום לא מצית. יותר טיפוס של גלילי נייר. אני מגבה את כל מחאה נגד ההנהלה בכל צורה.
אין לי שום רחמים כלפי הארבע האלו כל פעולה שאדם כזה אחר שהיא לא אלימות פיזי מקובל עליי. מחאת השלטים הלוואי שתתחיל לא מבין את השתהות ואת הרצון בכמות הזויה של שלטים אבל כל צעד מבורך.
לכן לא רואה שום סיבה לחפש אש וריבים פנימיים שיכולים לשרת את אלה שרק רוצים להסית את האש מהם.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1633 לייקים

Red Wolf כתב: 12 אוקטובר 2022, 16:27 @7even אל תבנו על המשטרה, היא לא תאשר, זאת שאלת קיטבג

צריך פשוט להביא שלטים
1000 שלטים כל משחק בסוף זה יכנס
אחרי הדרבי האחרון זה באמת הולך להיות מאתגר.
אם יש לך דרך לגרום ל1,000 איש להביא שלטים באופן עצמאי ושייכנסו גם, לך על זה. יותר מאשמח אגב.
אני לא ממש רואה איך זה אפשרי. אולי פרסום בקבוצות של הפועל שאותן קוראים גם שוטרים שיחריבו את החיפוש.

אנחנו מנסים למצוא דרך, ומצדי היה להתחיל כבר בשני בדרבי.
עדיין מחכים לתמיכה מהארגון, שגם הוא מקושר עם המשטרה (לפחות עד לדרבי האחרון).

לגבי מה שנרשם על כמויות - אנחנו ממש לא בונים על משחק אחד או שניים, אלא באיזור ה 4,000-5,000 למשחק. אולי קצת פחות.
אבל לך תדע כמה משחקי בית יהיו עם קהל עכשיו בכלל. אז משחקי חוץ נראה יותר ישים.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  386 לייקים

צריך כמה מתנדבים, שיעמדו קצת לפני הכניסה לאיצטדיון (נגיד בדשא) ויחלקו שלט לכל מי שרוצה
לדעתי גם אם לא ייתנו להכנס, ויהיו משהו כמו 1000 שלטים זה יכול להתחיל לייצר כותרות ורעש לטובתנו

עריכה:
תדמיין תמונה של מלא שלטים זרוקים על הרצפה של ניסנוב הביתה, כי לא נתנו להכניס את השילוט
לא צריך פה ״עיתונות״ בשביל להשיג את הרעש, להעלות תמונה כזאת לקבוצות השונות בפייסבוק וזה כבר יתחיל
משחק הבא רק על הפרנציפ (הרי בזה הקהל של הפועל הכי טוב) הרבה אנשים ירצו להכנס עם שלט
הפוסט קיבל 2 לייקיםteknoboyshaharot
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מקפל את הדף בכיס ונכנס או שם את זה בכיסוי של הטלפון
אבוקות הם לא מצליחים לעצור אז דף a4?

פשוט לחלק את זה בהנחה שחלק מהדפים אולי יוחרמו בכניסה והרוב לא
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

עומיט כתב: 13 אוקטובר 2022, 13:32
צ'ימבויקה כתב: 13 אוקטובר 2022, 11:39

פחחחח
אני הלכתי כמה פעמים להפגנות בסביון ומסביב היו את אותם אנשים גם שההודעה יצאה מהארגון וגם שהיא יצאה מגורמים אחרים, אותם אנשים אותם דמויות לדעתי ההבנה שמחאה שמתחילה דווקא לא מהארגון
תתקבל אצל כלל הקהל ולא רק על חלק המזוהים עם הארגון או שער חמש אבל זאת דעתי בלבד. כדור ים לא זרקתי גם כדורגל לא זרקתי גום לא מצית. יותר טיפוס של גלילי נייר. אני מגבה את כל מחאה נגד ההנהלה בכל צורה.
אין לי שום רחמים כלפי הארבע האלו כל פעולה שאדם כזה אחר שהיא לא אלימות פיזי מקובל עליי. מחאת השלטים הלוואי שתתחיל לא מבין את השתהות ואת הרצון בכמות הזויה של שלטים אבל כל צעד מבורך.
לכן לא רואה שום סיבה לחפש אש וריבים פנימיים שיכולים לשרת את אלה שרק רוצים להסית את האש מהם.

אם כך, אז באמת שאפו, ללא ציניות.
אני בניגוד אליך חושב שיש שני גיבורים באירוע הזה ששומרים ומקיימים אחד את השני.

היעילות של המחאה נגד טביב לא הייתה בזכות אוהדים כמוני , שהגיעו כמה פעמים לכפר שמריהו והרימו שלט בשער 7, אלא נבעה מתוך היכולת של הארגון לרכז את התשומות שלו במחאה ולא בשום דבר אחר (גם מבחינת כסף וגם מבחינת קול ביציע).

מבחינת רוב הקהל, זו הנציגות. שהם מחליטים שעושים מנוי, כולם עושים אחריהם. ראינו זאת.
אני מבין את ההלקאה העצמית ואת התחושה שהקהל השפוי לא פועל מספיק, אבל כל עוד לה פמיליה ת״א שותקים ומשתפים איתם פעולה, יהיה מאוד קשה להעיף אותם מפה.
זו הסיבה שאני בחרתי להדיר את רגליי מהמגרשים, כי אני לא בטוח ביכולת של הקהל הזה להרים מחאה אפקטיבית בלי וועדת הקישוט ועל אחת כמה וכמה כשוועדת הקישוט עם אינטרס לא לקיים מחאה שכזו (והיא מוכיחה זאת פעם אחר פעם).
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  758 לייקים

Red Wolf כתב: 13 אוקטובר 2022, 15:15 צריך כמה מתנדבים, שיעמדו קצת לפני הכניסה לאיצטדיון (נגיד בדשא) ויחלקו שלט לכל מי שרוצה
לדעתי גם אם לא ייתנו להכנס, ויהיו משהו כמו 1000 שלטים זה יכול להתחיל לייצר כותרות ורעש לטובתנו

עריכה:
תדמיין תמונה של מלא שלטים זרוקים על הרצפה של ניסנוב הביתה, כי לא נתנו להכניס את השילוט
לא צריך פה ״עיתונות״ בשביל להשיג את הרעש, להעלות תמונה כזאת לקבוצות השונות בפייסבוק וזה כבר יתחיל
משחק הבא רק על הפרנציפ (הרי בזה הקהל של הפועל הכי טוב) הרבה אנשים ירצו להכנס עם שלט
פניתי בפרטי
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

אפשר לעשות מחאת שלטים נגד האולטרס?
הפוסט קיבל 4 לייקיםBelosshaharotעמיתChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

גם אם לא ירשו להכניס את השלטים לבלומפילד בהשארת הדיקטטור אפשר להביא אותם למשחקי חוץ
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

למה שלא יתנו להכניס שלטים, דפי a4?
זו ספקולציה שעוברת לכם בראש או משהו מבוסס?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

בר קולמוסא כתב:למה שלא יתנו להכניס שלטים, דפי a4?
בתקופת טביב לא הרשו במשחקי הבית
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מה קורה אם תופסים מישהו עם השלט? ישללו ממנו את הכרטיס?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

Chegi כתב: 14 אוקטובר 2022, 17:23
בר קולמוסא כתב:למה שלא יתנו להכניס שלטים, דפי a4?
בתקופת טביב לא הרשו במשחקי הבית
למיטב זכרוני קרה אולי פעם אחת שלא נתנו להכניס חבילה של מאות שלטי קרטון.
אחר כך החבילות האלה נכנסו עם הציוד של האולטרס.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

שורה תחתונה - יש מחר כוונה להתחיל עם השלטים? זה קורה מחר (נשים בצד ענייני דיקטטורה אם וכאשר)?
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

כן, מי שהולך תביאו פרטני קפלו ושימו בכיס.
הגלגל צריך להתחיל להתגלגל גם אם בקטנה
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiteknoboy
בר קולמוסא
קיבל.ה  558 לייקים

מחלקים מחר שלטי נייר בכניסה למשחק, או להדפיס מהבית?
סמל אישי של משתמש
שי1977
קיבל.ה  2 לייקים

היה משהו?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

@7even למה לא היה? לא היה אישור משטרע?
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

מתי מגיעים לאימון? מחאתי, מצולם ותקשורתי.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

בהארץ פורסם שאוהדת מכבי חיפה לא הורשתה להיכנס למגרש עם שלט מחאה נגד אצילי הערב. במועדון הסבירו שעל פי הנוהל אסור להכניס את מה שלא תואמה הכנסתו מראש…
רואה שחורות המקורי
שליחת תגובה