טורניר ווינר תל אביב -החלה מכירת כרטיסים

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

קצת לא נעים מזוסמן על מה שג'ייקובן עשה לו היום.
זה היה ממש מביך לפרקים.
סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  776 לייקים

הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 21:42 קצת לא נעים מזוסמן על מה שג'ייקובן עשה לו היום.
זה היה ממש מביך לפרקים.
הסבסוב הכפול שהוא סיים עליו עם יד שמאל בסוף שארז התייחס אליו היה תענוג מיוחד
גם השנה אנחנו הרבה יותר מוכשרים מירושלים
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

וזה עוד בלי אלכסנדר שצפויי להיות שדרוג הגנתי, אפשר להיות אופטימיים
ארז שדה
קיבל.ה  658 לייקים

רק הפועל כתב: 19 ספטמבר 2023, 21:49 וזה עוד בלי אלכסנדר שצפויי להיות שדרוג הגנתי, אפשר להיות אופטימיים
הוא ישחק ביום שישי?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

אגב, התוצאה הצמודה די מקרית, ברבע האחרון בראון ומנפורד החטיאו כל אחד 2 שלשות (אם אני זוכר נכון) ממצבים שבדרך כלל הם קולעים באחוזים טובים. טוב שניצחנו למרות זה.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
lior777
קיבל.ה  53 לייקים

אחלה ניצחון ועוד בלי הזר אולי הכי טוב שלנו.. אוכל כובע לגבי הורד שנותן משחקים די טובים עד עכשיו, רק שימשיך ככה. לדעתי חסר לנו איזה ישראלי בקו האחורי שיעלה לחיזוק הרוטציה אבל נראה עוד בהמשך העונה..
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

פרימו לוי כתב: 19 ספטמבר 2023, 21:48
הוקיץ' כתב: 19 ספטמבר 2023, 21:42 קצת לא נעים מזוסמן על מה שג'ייקובן עשה לו היום.
זה היה ממש מביך לפרקים.
הסבסוב הכפול שהוא סיים עליו עם יד שמאל בסוף שארז התייחס אליו היה תענוג מיוחד
גם השנה אנחנו הרבה יותר מוכשרים מירושלים
זה היה מהלך מושלם, אבל היה אחד עוד יותר יפה במחצית הראשונה, ג'ייקובן עשה לו קרוסאובר שהעיף אותו ברמה כזו שזוסמן סיים עם הגב אליו איכשהו וג'ייקובן נשאר לשלשה פנויה (שדווקא החטיא).
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Frenzy כתב:אגב, התוצאה הצמודה די מקרית, ברבע האחרון בראון ומנפורד החטיאו כל אחד 2 שלשות (אם אני זוכר נכון) ממצבים שבדרך כלל הם קולעים באחוזים טובים. טוב שניצחנו למרות זה.
היא לא מקרית, היא תוצאה של שריקות הזויות שנשרקו לטובת צד אחד, ע"י שופט אחד בדקות האחרונות. לולא הוא היה גארבץ ב5 הדקות האחרונות.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
רק הפועל
קיבל.ה  1466 לייקים

בר טימור בהנפה בסגנון של טוב נו ,גביע בהחלט משעשע
הפוסט קיבל לייק אחדMr.china
Red Or Dead
קיבל.ה  230 לייקים

ג׳יילן אהובי :heart:
ברוכים הבאים גם לג׳ייבי ואקס שמתחילים לחמם מנועים
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

החלה המכירה לשישי מישהו יודע למה לא פתחו את 2?
Hapoel_manga
קיבל.ה  239 לייקים

היו אוהדים שלנו היום?
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

Hapoel_manga כתב: 19 ספטמבר 2023, 23:16 היו אוהדים שלנו היום?
לא הרבה, אולי 1000.
חבורת החולצות השחורות ביציע 1 הגיעה במספרים נמוכים, לא הביעה עניין במשחק ובעיקר התעסקה בלקלל את עומר אסתרון משום מה.
גביזון
קיבל.ה  1138 לייקים

יש גביע
יש צלחת
תנו לשימון לנשק לי את התחת

ג'ייקובן - מהימים שהוא מחליט שהוא בריא ואז הוא הבראון הכי טוב בארץ.
אנגולה - עושה הכל, לא יודע כמה הוא קלע דומיננטי אבל אין ספק שהוא שיחק קבוצתי, הגנה, ריבאונד, וייב מעולה כמו שדרום אמריקאי מוכשר מביא, מקווה שהוא יוכל להיות עוד גו טו גאי קבוצה במאני טיים כמו מקריי, נראה שיחוק, שיהיה בריא.
מנפורד - (לב לב לב) רצח בשקט עם 17 נקודות.
גינת ובר - תמשיכו ככה.
הורד - אכן דפק קפיצת מדרגה בכל התחומים, אבל, הוא לא 5 ולא יהיה 5, אין לו שום יכולת לשמור על חמש עם גוף וראינו את זה גם אתמול, הוא 4 נהדר שמשלים 5 פיזי, אהבתי אותו מאד עונה שעברה ליד אונואקו, במסגרת התקציב הוא כנראה שיחוק מהרבה בחינות.
וויטי - למרות משחקים רעים הייתי משאיר בקבוצה, שחקן שנתן מספרים יפים בליגה הספרדית ויכול לתת גיבוי משמעותי אם אלכסנדר יפצע, או יכנס לבעיית עבירות שלפי הפרסומים עלולה להיות לו.
אלכסנדר - בבקשה תהיה רע, תן גוף הגנה וריבאונד, אנחנו משוועים לזה בצבע, הכי בעולם.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk

Red_man
קיבל.ה  478 לייקים

בשולי הדברים דזיקיץ הזה פשוט בלתי נסבל. אני לא יודע איך השחקנים שלו מסוגלים לסבול את המירמור האינסופי שלו
ranjef
קיבל.ה  693 לייקים

השילוב בין גייקובן (אין אין עליך, מתה עליך) לאנגולה נראה טוב יותר מאשר היה לגייקובן עם מקריי.
אנגולה לא חייב לכדרר 20 שניות כדי ליצור מצב לסל, וזה משתלב טוב יותר עם גייקובן.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

ofri כתב: 19 ספטמבר 2023, 23:11 החלה המכירה לשישי מישהו יודע למה לא פתחו את 2?
1+
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
רווי
קיבל.ה  104 לייקים

אנגולה נראה מדהים ועם גישה טובה ובריאה לעומת מקריי. (ואני מת וחולה ושרוף על מקריי, שלא יובן אחרת..)
הפוסט קיבל 2 לייקים7evenMaor
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  865 לייקים

ofri כתב: 19 ספטמבר 2023, 23:11 החלה המכירה לשישי מישהו יודע למה לא פתחו את 2?
עדכנו עכשיו שהוא ייפתח אחרי שיציע 4 יימכר, עושים צ'יקן בין כל האוהדים של הפועל על מי יישבר ויקנה ל4
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
tadmored
קיבל.ה  452 לייקים

לא מבין את הקטע ,עוד יומיים משחק ,
ואם לא יגמר שער 4 אז ישאירו את 2 ריק
חבל שלא פתחו מלכתחילה ל-2 ,
אני ראיתי שאין מכירה ל-2 ,אז חשבתי שזה מיועד לאוהדי ר"ג ורכשתי לשער 1 ,
מבטיח להשתדל להתנהג יפה .......

Sent from my SM-A325F using Tapatalk

אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  423 לייקים

אקנה רק אם ייפתח ל2. לא יכול לשבת בשום מקום אחר. אהרון - לא חשוב הכרטיס, תבוא למקום הרגיל שלנו.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
הפוסט קיבל לייק אחדtadmored
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1155 לייקים

א. זה משחק בניהול המנהלת, ככה שלא מעניין אותם הרגלי הישיבה של קבוצה מסויימת (וגם לא באמת צריך לעניין אותם).
ב. אובייקטיבית , אם הייתי צריך לארגן אירוע כזה, הייתי פועל באותו אופן , לודא קודם שממלאים יציע אחד , אם אפשר להימנע מהצורך לתפעל יציע (סדרנים וכו') מפשט את העיניין. 4 הוא מול המצלמות , אז ברור למה מעדיפים שם למלא אותו.
הפוסט קיבל לייק אחדMr.china
הוקיץ'
קיבל.ה  3944 לייקים

אני חושב שמה שראינו אתמול זה די דומה למה שפרנקו דמיין כשבנה את הקבוצה, קרי, כדורסל של גארדים, כדור מחליף המון ידיים, הרבה חסימות, הרבה תנועה בלי כדור. אין ספק שאנגולה ואלכסנדר מתאימים לסגנון המשחק הזה הרבה יותר ממקריי והבידודים שלו ואונואקו והכדורים שהוא דורש בפנים. גם ג'יילן מאוד מתאים לסגנון המשחק הזה ועושה רושם שהוא גם הולך להחליף את טוקוטו בתור הפורוורד האתלטי ששומר על גארדים.

אם אני מסתכל קדימה ומנסה לאתר בעיות פוטנציאליות, לדעתי הן נמצאות בהגנה. בחמישיה יש את אלכסנדר ומנפורד שהם שומרים טובים, אבל השאר פחות (ואם טימור פותח על חשבון מנפורד אז בכלל). אמנם מקריי בעונה שעברה לא ממש התעניין בהגנה רוב הזמן, אבל כשרצה הוא שמר מעולה. אנגולה לעומתו שומר בינוני מינוס גם ברגעים הטובים שלו.
יכול להיות ששחקנים כמו אלכסנדר וג'יילן יעזרו לנו בעניין הזה עם היכולת שלהם להחליף על כל דבר, אבל עדיין אנחנו נצטרך להתמודד גם עם המגבלות ההגנתיות של תומר וזלי.
לדעתי תהיה כאן הרבה עבודה לפרנקו.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  738 לייקים

הסתכלתי קצת על ההגנה של תומר בשני המשחקים, זה נתן לי ניצוץ של אופטימיות. סגירה יותר טובה, אינטנסיביות נכונה. מצד שני, שנה שעברה היו לו איזה שני משחקים שהוא פתאום הבריק בהגנה אז כנראה שהפוטנציאל קיים רק שהוא לא מצליח לממש אותו. נקווה להפתעות בעניין הזה השנה.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

פתחו ל2
שליחת תגובה