אלן אוז'בולט 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

לעצם העניין הוא צריך להיות החלוץ הראשון באנקר בהרכב ורמות שני
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
אוגוסטוס היל
קיבל.ה  876 לייקים

אתם רוצים להגיד לי שחלוץ מוכח ששמים אותו על הספסל בשביל איזה עב"מ שהסוכן שלו עדיין בשוק מהעקיצה שהוא עשה פה, מאבד בטחון ופחות פוגע?
לא יכול להיות
הפוסט קיבל 7 לייקיםהפועללירון האדוםNiroAsafasrafblackwaterאדוםיהלום14אדום
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

אוגוסטוס היל כתב:מה אתם רוצים להגיד לי שחלוץ מוכח ששמים אותו על הספסל בשביל איזה עב"מ שהסוכן שלו עדיין בשוק מהעקיצה שהוא עשה פה, מאבד בטחון ופחות פוגע?
לא יכול להיות
חלוץ של דו ספרתי בשלוש עונות האחרונות לא טוב לפורום.
לעומת זאת, שחקן שייבש את היציע במ.ס אשדוד ועשה דריבל וחצי בנוער הוא החלום הרטוב כאן.

Sent from my iPhone using Tapatalk
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

כשהוא על הספסל כולם זועקים "למה הוא לא פותח". כשהוא פותח והוא נראה כמו קספר רוח הרפאים הידידותית - שקט ודממה.
חבל שלא הובא לו מחליף ראוי בינואר.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

נראה כמו רוח רפאים?

היה לו אתמול הרבה נגיעות יפות בבילד אפ פליי, הוא עושה תנועה כל הזמן גם כשלא מוסרים לו כדורים נורמליים.

בעיניי הוא היה בסדר אתמול יחסית לזה שהוא לא פתח כבר חודשיים, רחוק מלהיות הבעיה שלנו.
לירון האדום
קיבל.ה  1803 לייקים

סאמק הוא חייב לחזור לכבוש
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

Shacham כתב: 14 אפריל 2024, 15:33 נראה כמו רוח רפאים?

היה לו אתמול הרבה נגיעות יפות בבילד אפ פליי, הוא עושה תנועה כל הזמן גם כשלא מוסרים לו כדורים נורמליים.

בעיניי הוא היה בסדר אתמול יחסית לזה שהוא לא פתח כבר חודשיים, רחוק מלהיות הבעיה שלנו.
״היו לו אתמול הרבה נגיעות יפות״, לא היו לו אתמול הרבה נגיעות בכלל, יפות או לא יפות, במחצית הראשונה הוא היה השחקן שנגע הכי מעט פעמים בכדור במגרש.
הייתה לו נגיעה אחת לא רעה שנתן כדור עם הגב ללאיוס על הקו במחצית הראשונה, חוץ מזה אני זוכר עוד שתי מסירות פשוטות ישר לרגליים של פתח תקווה ובמחצית השנייה אני זוכר שני איבודי כדור ותו לאו.
לא מדבר בכלל על חוסר החשק המופגן שלו לרוץ לעבר כדורים שמסתובבים באזור שלו או חס וחלילה לרדוף אחרי שחקן בהגנה.

דחליל סלובני פר אקסלנס.
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sאדום
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

רדפוקס כתב: 14 אפריל 2024, 16:31
Shacham כתב: 14 אפריל 2024, 15:33 נראה כמו רוח רפאים?

״היו לו אתמול הרבה נגיעות יפות״, לא היו לו אתמול הרבה נגיעות בכלל, יפות או לא יפות, במחצית הראשונה הוא היה השחקן שנגע הכי מעט פעמים בכדור במגרש.
הייתה לו נגיעה אחת לא רעה שנתן כדור עם הגב ללאיוס על הקו במחצית הראשונה, חוץ מזה אני זוכר עוד שתי מסירות פשוטות ישר לרגליים של פתח תקווה ובמחצית השנייה אני זוכר שני איבודי כדור ותו לאו.
לא מדבר בכלל על חוסר החשק המופגן שלו לרוץ לעבר כדורים שמסתובבים באזור שלו או חס וחלילה לרדוף אחרי שחקן בהגנה.

דחליל סלובני פר אקסלנס.
אם הייתי שונא את עצמי הייתי מסתכל על המשחק שוב פעם וכותב לך את הדקות של מהלכים טובים שלו.
בסטטיסטיקה הרשמית יש לו 2 מסירות מפתח, שזה כבר יותר ממה שאתה מתאר פה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

איפה אתה רואה סטטיסטיקה אישית של משחק ספציפי? אין את זה כבר באתר של המנהלת מתחילת העונה.
אתה תיארת שהיו לו הרבה נגיעות יפות בזמן שלא היו לו הרבה נגיעות באופן כללי, אני חושב שזה קצת יותר חמור וגניבת דעת מאשר זה שפספסתי את אחת משתי המסירות הטובות שלו במשחק.
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

רדפוקס כתב: 14 אפריל 2024, 17:16 איפה אתה רואה סטטיסטיקה אישית של משחק ספציפי? אין את זה כבר באתר של המנהלת מתחילת העונה.
אתה תיארת שהיו לו הרבה נגיעות יפות בזמן שלא היו לו הרבה נגיעות באופן כללי, אני חושב שזה קצת יותר חמור וגניבת דעת מאשר זה שפספסתי את אחת משתי המסירות הטובות שלו במשחק.
היו לו 24 נגיעות, זה מספיק כדי שיהיו לו לא מעט נגיעות יפות.
אגב במחצית הראשונה לדעתי היה מצב שהוא השאיר במכוון כדור ארוך ללאיוס(?) בלי לגעת בו, זה הטעה את ההגנה של פתח תקווה ונוצר מזה מצב. כאמור לא טרחתי לראות את המשחק שוב פעם כדי לאשר שזה באמת מה שקרה, אבל ככה היה נראה לי מהיציע. אז גם הסטטיסטיקה של "נגיעות בכדור" לא בדיוק מדד.

יש סטטיסטיקות באתרים כמו 365score וSofascore, הם לוקחים את זה מחברות כמו רדווד.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3752 לייקים

אפילו זובאס נגע 25 פעמים בכדור וזה במשחק שבקושי הייתה לו עבודה.
אבל הנתון הזה לא מפתיע כאשר הוא מסרב לרדת להגנה להרוויח כדורים או לרוץ לכדורים שמגיעים לסביבתו אבל לא במדויק לרגל שלו.
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

הוא נראה גמור.
לאמה פשוט חיסל אותו.

הפוסט קיבל לייק אחד7even
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1695 לייקים

הוא ממתין בכיליון עיניים לסיום העונה וכך זה נראה.
אני בספק הוא יישאר פה יום אחרי שהיא תסתיים. לדעתי המזוודות כבר ארוזות.
אוזבולט לא רוצה לשחק, טמבאדו לא יודע לשחק. נשאר רמות. כרגע עדיף על שנים. יש לו מוטיבציה פי כמה משניהם.
יחד, רק יחד! :heart:
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

שפת הגוף שלו לא השתנתה מאז שהגיע אלינו.
זה אופי של שחקן.
אני משוכנע שהוא עושה הכי טוב שהוא יכול. השאלה מה ביקש ממנו המאמן.
הוא עושה תנועה שמתישה אצ ההגנה שמולו, ואם יקבל כדורים נורמליים יוכל גם לאיים יותר על השער.
החלפתו בשבת לא שיפרה את הקבוצה, להיפך!
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  572 לייקים

Asafasraf כתב: 15 אפריל 2024, 10:57 הוא נראה גמור.
לאמה פשוט חיסל אותו.

שחקן בינוני מינוס שמחזיק בשכר מהגבוהים בקבוצה (והרבה מעל הגובה שלו) שתמיד עשה טובה שהוא משחק. להעיף בבעיטה בסוף העונה
הפוסט קיבל 2 לייקיםL.Sסומך
שליחת תגובה