אפליקציית פודקסטים

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
פישונט
קיבל.ה  1023 לייקים

אז גוגל פודקסט עומדת להיסגר, יש המלצה על אפליקציה חלופית? כזו שלא צריך לשלם עבורה ומקבלת פרקים חדשים מיידית

השד יתברך

עד המ!!ת הפועל
קיבל.ה  97 לייקים

מה רע בספוטיפיי או אפל פודקאסט?
האמת שחוץ מהן אני לא מכיר עוד.
פישונט
קיבל.ה  1023 לייקים

אני עם אנדרואיד אז אפל פודקאסט לא רלוונטית.
ספוטיפיי מעפנה לפודקאסטים ובאופן עקרוני אני מעדיף לא לשלם לפלטפורמה עבור תוכן שאחרים יצרו על חשבונם (ספוטיפיי משלמת גרושים ליוצרים)

השד יתברך

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

@פישונט, מצאת משהו?
גיליתי עכשיו שיש דבר בשם amazon music שזה מין ספוטיפיי של אמזון, שבא בחינם אם יש לך פריים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
פישונט
קיבל.ה  1023 לייקים

teknoboy כתב: 10 יוני 2024, 19:58 @פישונט, מצאת משהו?
גיליתי עכשיו שיש דבר בשם amazon music שזה מין ספוטיפיי של אמזון, שבא בחינם אם יש לך פריים.
לא הכרתי, אנסה
תודה!
פנאטי בלב
קיבל.ה  45 לייקים

אני עובד מזה מספר חודשים באנדרואיד עם Pocket Casts ודי מרוצה. ממשק דומה למדי ל-גוגל פודקאסט, צריך לעבור על התפריטים כדי למצוא את הפונקציות הנידרשות.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1259 לייקים

אתה צריך לחפש עבודה קרובה לבית כמו שאני עשיתי, ואז פודקאסטים יהפכו אצלך לזכרון רחוק.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1637 לייקים

פנאטי בלב כתב: 11 יוני 2024, 06:40 אני עובד מזה מספר חודשים באנדרואיד עם Pocket Casts ודי מרוצה. ממשק דומה למדי ל-גוגל פודקאסט, צריך לעבור על התפריטים כדי למצוא את הפונקציות הנידרשות.
כשעלתה הבעיה עם גוגל, חיפשתי ומצאתי שזאת אפליקציה מומלצת.
כבר הורדתי אותה אבל היא לא עבדה כמו שרציתי out of the box ועד לפני כמה דקות התעצלתי לחפש בהגדרות, אבל עכשיו חיפשתי ובסך הכול נראה טוב.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה