הפועל תל אביב 23/24

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

שחר כתב: 12 מאי 2024, 09:50 בשנה הבאה יישאר גרעין של משהו כמו 1000 מעורים במקרה הטוב, אתם כנראה לא מבינים את גודל השבר.
אני אישית לוקח שנה הפסקה מהזוועה הזו וכמעט כל אדם בוגר שאני מכיר ועבר את השנה הזו לא מתכוון לעבור שוב את הסיוט הזה של לאומית בעונה הבאה.
מסכים, השבר גדול.
אם לא הבן שלי והעובדה שאני מכור כמו נרקומן היתי לוקח הפסקה מתוך תקווה שאגמל מהחרא הזה.
מקנא בחברים שלי שהפסיקו להגיע למשחקים, שלא לוקחים ללב...
הפוסט קיבל 3 לייקיםcholoשחריהלום14אדום
cholo
קיבל.ה  24 לייקים

חוזה דומינגס כתב: 12 מאי 2024, 09:51 האמת שאני חייב לציין שלא היה זוועה בלאומית היה דווקא כיף להגיע לכל החורים האלה.. חוץ מהכדורגל המסריח בלאומית
אחד מרגעי השבר שלי כאוהד היה הפסד לנשר בחוץ.. כדורגלשפל מה שנקרא
שחר
קיבל.ה  1397 לייקים

cholo כתב: 12 מאי 2024, 10:01
scorpio כתב: 12 מאי 2024, 09:35 איכשהו תמיד הגורל מביא אותי להכנס לפה פעם בשנה ולהגיב אחרי מפלה היסטרית או כישלון. מי שלא יחדש מנוי ו/לא יבוא עונה הבאה שיעשה טובה שיזרוק את הבגדים של הפועל לפח ולא יבוא יותר בחיים. אוהדים שהם אלופי העולם בלחפש כרטיסים לדרבי ולמעמדים גדולים כשהם כל השנה רואים את הפועל מהבית.
מתחבר לדברים שלך. הייתי מנוי גם בירידת ליגה הקודמת, ואתמול כשראיתי את האצטדיון מלא הרגשתי שיש שם בעיקר טרמפיסטים שחושבים שזה ״מגניב״ אבל ייעלמו אחרי שנפסיד
צאו מהפוזות האלה של "אני אוהד עד המוות והם טרמפיסטים" ותגידו תודה כל יום על זה שיש לנו גרעין אוהדים רדום (שהרדימו והרגו אותו) שמתגייס כשצריך אותו. יש גבול לרמת המזוכיזם שאפשר לצפות מאנשים הגיוניים שיש להם חיים ותודה רבה לכל מי שהטריח את עצמו ובא אתמול.
ראיתי בכניסה המון ילדים ונשים באדום וכבר אז כאב לי הלב עליהם כי ידעתי איך הם יצאו מהאצטדיון \איך תסתיים העונה.

ואם יש משהו שבעיקר למדנו מהעונה הזו, זה שעם כל הכבוד לכל האגדות אל זה ש"רק הקהל ישאיר אותנו בליגה" אז לא משנה איזה אבוקות נעיף לדשא, כמה אימונים נפוצץ, כמה תפאורה נעשה ביציע, בסוף הכל תלוי בסחורה שיש על הדשא.
הפוסט קיבל 6 לייקיםNiroRed WolfL.SKingAlpacaסומך7even
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1073 לייקים
יצירת קשר:

זה מעבר לכך. כל האבוקות והבלגנים בסוף היו משמעותיים מאד בירידה. עזבו מה היה במחזורים הקודמים. נקודתית אתמול, הנקודה המעפנה הזאת שהורידו לנו גרמה לכך שהגענו למשחק מול אשדוד כשאנחנו בנקודה פחות. כלומר כשאנחנו חייבים לנצח והם יודעים שהם רק צריכים להסתגר ולסחוט תיקו בתכלס. ובהתאם לכך הם היו רגועים והתגוננו בקור רוח, ואנחנו מהתחלה היינו בלחץ אטומי והתפרקנו מיד כשספגנו שער.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
הפוסט קיבל 2 לייקיםKingAlpacaתא מרבוטא
oleg neduda
קיבל.ה  1431 לייקים

שחר כתב: 12 מאי 2024, 09:50 בשנה הבאה יישאר גרעין של משהו כמו 1000 מכורים במקרה הטוב, אתם כנראה לא מבינים את גודל השבר.
אני אישית לוקח שנה הפסקה מהזוועה הזו וכמעט כל אדם בוגר שאני מכיר ועבר את השנה הזו לא מתכוון לעבור שוב את הסיוט הזה של לאומית בעונה הבאה.
אם צפרא יגיע ויוכיח בקיץ שהוא בא לשפוך סכומים שלא הכרנו, יהיה הרבה הרבה יותר מאלף
הפוסט קיבל לייק אחדהפועל
ר.ש
קיבל.ה  379 לייקים

הפועל 23: נתבסס על שחקני הנוער המדהימים שלנו.

הפועל 24: טוב נו, ללאומית הם בטוח יספיקו.

אל ים, סניור, ארי כהן, רן בנימין, רמות, ארצ׳ל - הביתה!
נמאס לי שנותנים עדיפות לחדלי אישים עלובים רק כי הם נרשמו לחוג של הפועל בכיתה ד׳3 (או עברו אליו מהחוג של מכבי בכיתה ז׳)
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
ארז שדה
קיבל.ה  716 לייקים

oleg neduda כתב: 12 מאי 2024, 10:11
שחר כתב: 12 מאי 2024, 09:50 בשנה הבאה יישאר גרעין של משהו כמו 1000 מכורים במקרה הטוב, אתם כנראה לא מבינים את גודל השבר.
אם צפרא יגיע ויוכיח בקיץ שהוא בא לשפוך סכומים שלא הכרנו, יהיה הרבה הרבה יותר מאלף
נכון, אם זה יקרה אבל זה לא בטוח בכלל.
שחר
קיבל.ה  1397 לייקים

אני יכול להעיד על עצמי שגם אם יגיע או לא יגיע..אני אקבל כל דבר בחשדנות ועד שלא יהיו הוכחות בשטח, מבחינתי החרא נשאר אותו הדבר..לצערי אני מאמין שאני לא לבד..

שוב, אני לא חושב שאתם מבינים את גודל השבר, זה הרבה יותר גרוע מהירידה לפני 7 עונות.
שחר
קיבל.ה  1397 לייקים

הפועל כתב: 12 מאי 2024, 10:09 זה מעבר לכך. כל האבוקות והבלגנים בסוף היו משמעותיים מאד בירידה. עזבו מה היה במחזורים הקודמים. נקודתית אתמול, הנקודה המעפנה הזאת שהורידו לנו גרמה לכך שהגענו למשחק מול אשדוד כשאנחנו בנקודה פחות. כלומר כשאנחנו חייבים לנצח והם יודעים שהם רק צריכים להסתגר ולסחוט תיקו בתכלס. ובהתאם לכך הם היו רגועים והתגוננו בקור רוח, ואנחנו מהתחלה היינו בלחץ אטומי והתפרקנו מיד כשספגנו שער.
בדיוק.

ואגב, הרצף משחקים הכי טוב של הקבוצה העונה היה כשהאולטראס החרימו משחקים והיה עידוד לייט.
הפוסט קיבל לייק אחדתא מרבוטא
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  837 לייקים

ר.ש כתב: 12 מאי 2024, 10:12 הפועל 23: נתבסס על שחקני הנוער המדהימים שלנו.

נמאס לי שנותנים עדיפות לחדלי אישים עלובים רק כי הם נרשמו לחוג של הפועל בכיתה ד׳3 (או עברו אליו מהחוג של מכבי בכיתה ז׳)
לא שאני חובב גדול של שחקני הנוער
אבל אם אתה חושב שרק בגלל שאתה עצבני על זה שזרקו למים את הילדים האלה שנרשמו לחוג

אני אהיה מוכן ששמות כמו ריף מסיקה, רוחנא, שחר הירש ומוטי ברשצקי יהיו השלד הישראלי אצלי

יש לך טעות
השחקן הישראלי חלש
אז אני מעדיף את החרא שיש לי בבית
מאשר איזה ברשצקי
Adom_Adom
קיבל.ה  19 לייקים

צריך להביא שלד ישראלי מנוסה בהתאם לתקציב שיעלה אותנו ליגה כולל שוער
התבססות שוב על שחקני בית בוודאות לא נעלה ליגה ואפלו מרכז טבלה ומטה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
oleg neduda
קיבל.ה  1431 לייקים

שחר כתב: 12 מאי 2024, 10:19
אני יכול להעיד על עצמי שגם אם יגיע או לא יגיע..אני אקבל כל דבר בחשדנות ועד שלא יהיו הוכחות בשטח, מבחינתי החרא נשאר אותו הדבר..לצערי אני מאמין שאני לא לבד..

שוב, אני לא חושב שאתם מבינים את גודל השבר, זה הרבה יותר גרוע מהירידה לפני 7 עונות.
החשדנות ברורה ואי אפשר שלא להיות חשדן, אבל אין לנו קבוצה אחרת ועוד חודש-חודשיים הדיכאון קצת ישקע, ואם יהיה פה בעלים עם ממון רציני, שיוכיח בקיץ שהוא גם בא לשים כסף גדול, אני בטוח שהתקווה תתחיל לחזור.
גם אני לא אמהר לעשות מנוי בשנה הבאה, אבל אעשה בוודאות אם צפרא ירכוש ויעמיד תקציב שיא בלאומית.
dino
קיבל.ה  2053 לייקים

כמה היה התקציב בעונת הניסנוב בלאומית?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  844 לייקים

פוטנציאל מנויים נוכחי 2,500 -3,000 בהנחה שלא יוכרז חרם מנויים.
פוטנציאל מנויים אם יגיע הבעלים החדש 7,000 - 8,000 מנויים.
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  354 לייקים

איך כל כוכבני האינסטגרם בדממה, אף אחד מהנבלות לא צייץ מילה.
הכשלון הוא יתום.
TOMER
קיבל.ה  26 לייקים

לא הרבה יוותרו על הזכאות שלהם בשער 5
Adom_Adom
קיבל.ה  19 לייקים

dino כתב: 12 מאי 2024, 10:32 כמה היה התקציב בעונת הניסנוב בלאומית?
14 מיליון שקל
שזה התקציב הכי גבוהה השנה בלאומית ששייך לעירוני קרית שמונה ובני יהודה
תכלס אם מוכרים את לאיוס ושחקן נוסף גם בלי להביא שקל מהבית מגיעים ליותר מ15 מיליון תקציב
כמובן שההוצאות הבסיסיות שלנו גובהות מבני יהודה וקריית שמונה אז בשביל לבסס שכר שחקנים גבוה צריך תקציב באזור ה18 מיליון שקלים
הפוסט קיבל לייק אחדdino
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

Niro כתב: 12 מאי 2024, 10:36 איך כל כוכבני האינסטגרם בדממה, אף אחד מהנבלות לא צייץ מילה.
הכשלון הוא יתום.
מי.?
שחר
קיבל.ה  1397 לייקים

Adom_Adom כתב: 12 מאי 2024, 10:36
dino כתב: 12 מאי 2024, 10:32 כמה היה התקציב בעונת הניסנוב בלאומית?
14 מיליון שקל
שזה התקציב הכי גבוהה השנה בלאומית ששייך לעירוני קרית שמונה ובני יהודה
תכלס אם מוכרים את לאיוס ושחקן נוסף גם בלי להביא שקל מהבית מגיעים ליותר מ15 מיליון תקציב
כמובן שההוצאות הבסיסיות שלנו גובהות מבני יהודה וקריית שמונה אז בשביל לבסס שכר שחקנים גבוה צריך תקציב באזור ה18 מיליון שקלים
מצטער שאני נכנס שוב לנושא השנוא עלי והוא הנהלת חשבונות..אבל יש התחיוביות לכמה שנים בהרבה מיליונים שמישהו יצטרך לכסות..הכוונה לחוזים רבי השנים של כל הטאלנטים.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  398 לייקים

שחר כתב: 12 מאי 2024, 10:19

אני בתחושה דומה, כן אני מכור למועדון הזה, אני גמור נפשית עכשיו וכמעט בלתי אפשרי עבורי שלא לראות משחקים של הקבוצה, אבל נמאס לי כבר שהקבוצה הזאת מזיינת לי החיים כל שבוע וגורמת רק לתחושות רעות.
מניח שעוד חודש ארגע ואחדש מנוי כמו נרקומן אבל יש פה שנה שיכולה לתת לאנשים את האופציה לסיים את ההתמכרות הזאת ומניח שלא מעט אנשים לא יחדשו מנויים בהינתן שלא תהיה שום בעיה להשיג כרטיסים למשחקים ורוב הקהל לא יגיע לכל המשחקים בעונה הקרובה.
נראה לי גם שרוב האנשים לא קולטים את זה שרוב המשחקים שלנו לא יהיו בשישי אלא בחמישי ושני שזה יהיה סיוט לקהל.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
מינצברג: "Hold my beer"
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1073 לייקים
יצירת קשר:

אני לא מסכים. אם יש משהו טוב שצריך לקחת מאתמול זה שהקהל פשוט מסרב לתת להפועל להפוך להיסטוריה. אם גם אחרי העשור האחרון הוא לא נעלם ורק גדל, אז גם עוד עונה בלאומית זה לא מה שישבור אותו. לחבר שוב תקציב סביר לניהול איכותי, מעורב ואכפתי, והוא ימשיך לבוא בהמוניו
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
לירון האדום
קיבל.ה  1865 לייקים

איך השחקנים ירדו ישר לחדר הלבשה? איך זה עובר להם כל כך בקלות?
אנחנו יום אחרי הירידה ועוד לא ראיתי הודעות של הקפטנים - אינבינדר ואלטמן, אף אחד לא מצייץ לא כותב, כלום.
לא אכפת להם מהמועדון, לא אכפת להם מאלפי האוהדים שהלכו איתם לכל חור העונה גם בתבוסות הקשות שחטפנו.
ראבאק, אתם משחקים במועדון כדורגל הפועל תל אביב, המינימום של המינימום זה לבוא להתנצל...
למה באירופה שחקנים יודעים להגיע עד לקהל ממש לאולטראס ולהתנצל ואצלנו כמו שפנים יורדים מיד אחרי השריקה לחדר הלבשה.
מהראשון ועד האחרון, אף אחד לא הגיע לבקש סליחה מאלפי האוהדים שהגיעו.

לא מגיע להם קהל כזה, מגיע להם לשחק מחזור אחרון מול יציע ריק שיהיה כתוב בו "תתביישו".
לא מגיע להם שיעודדו אותם, שישירו להם שירי שחקנים.
מי שלא יודע לבוא לבקש סליחה שלא יקבל כפיים.
כפוי טובה
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotסומךכרובית
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  354 לייקים

לירון האדום כתב: 12 מאי 2024, 11:33 איך השחקנים ירדו ישר לחדר הלבשה? איך זה עובר להם כל כך בקלות?
אנחנו יום אחרי הירידה ועוד לא ראיתי הודעות של הקפטנים - אינבינדר ואלטמן, אף אחד לא מצייץ לא כותב, כלום.
לא אכפת להם מהמועדון, לא אכפת להם מאלפי האוהדים שהלכו איתם לכל חור העונה גם בתבוסות הקשות שחטפנו.
ראבאק, אתם משחקים במועדון כדורגל הפועל תל אביב, המינימום של המינימום זה לבוא להתנצל...
למה באירופה שחקנים יודעים להגיע עד לקהל ממש לאולטראס ולהתנצל ואצלנו כמו שפנים יורדים מיד אחרי השריקה לחדר הלבשה.

לא מגיע להם קהל כזה, מגיע להם לשחק מחזור אחרון מול יציע ריק שיהיה כתוב בו "תתביישו".
כפוי טובה
כל מילה. חן סול, אבוקסיס, הכל נכון, אבל זה עליהם, על אוסף האפסים האלה. הלוואי וכולם ישוחררו ונתחיל הכל מחדש. לא רוצה לראות אף אחד מהם.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3839 לייקים

לירון האדום כתב: 12 מאי 2024, 11:33 לא מגיע להם קהל כזה, מגיע להם לשחק מחזור אחרון מול יציע ריק שיהיה כתוב בו "תתביישו".
כפוי טובה
חד משמעית, מי שנוסע למשחק מול חדרה סמרטוט, אבל יש איזה ארגון שמה שמעניין אותו זה להראות שהוא הארגון הטוב בעולם ולא המועדון אז אני מניח שהם יגיעו לשם.
קובי
קיבל.ה  79 לייקים

הפועל כתב: 12 מאי 2024, 10:56
אני לא מסכים. אם יש משהו טוב שצריך לקחת מאתמול זה שהקהל פשוט מסרב לתת להפועל להפוך להיסטוריה. אם גם אחרי העשור האחרון הוא לא נעלם ורק גדל, אז גם עוד עונה בלאומית זה לא מה שישבור אותו. לחבר שוב תקציב סביר לניהול איכותי, מעורב ואכפתי, והוא ימשיך לבוא בהמוניו
אל תתיימר כי אח"כ תצטער.
אם הקבוצה נשארת עם מינצברג, לא יהיה תקציב סביר. הניהול יהיה אותו ניהול (בדוק כמה אנשים מנהלים את המועדון היום) לא מעורב ולא איכפתי. הקבוצה לא תעלה ליגה.
ר.ש
קיבל.ה  379 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 12 מאי 2024, 10:21
ר.ש כתב: 12 מאי 2024, 10:12 הפועל 23: נתבסס על שחקני הנוער המדהימים שלנו.

לא שאני חובב גדול של שחקני הנוער
אבל אם אתה חושב שרק בגלל שאתה עצבני על זה שזרקו למים את הילדים האלה שנרשמו לחוג

אני אהיה מוכן ששמות כמו ריף מסיקה, רוחנא, שחר הירש ומוטי ברשצקי יהיו השלד הישראלי אצלי

יש לך טעות
השחקן הישראלי חלש
אז אני מעדיף את החרא שיש לי בבית
מאשר איזה ברשצקי
לא מסכים איתך בעליל!
כל השמות שהזכרת, טובים יותר כשחקנים מהשמות שאני הזכרתי.
לפיכך, אני מעדיף את אלה שלך.
רואה שחורות המקורי
scorpio
קיבל.ה  54 לייקים

scorpio כתב: 12 מאי 2024, 09:35 איכשהו תמיד הגורל מביא אותי להכנס לפה פעם בשנה ולהגיב אחרי מפלה היסטרית או כישלון. מי שלא יחדש מנוי ו/לא יבוא עונה הבאה שיעשה טובה שיזרוק את הבגדים של הפועל לפח ולא יבוא יותר בחיים. אוהדים שהם אלופי העולם בלחפש כרטיסים לדרבי ולמעמדים גדולים כשהם כל השנה רואים את הפועל מהבית.
מתחבר לדברים שלך. הייתי מנוי גם בירידת ליגה הקודמת, ואתמול כשראיתי את האצטדיון מלא הרגשתי שיש שם בעיקר טרמפיסטים שחושבים שזה ״מגניב״ אבל ייעלמו אחרי שנפסיד
המנוי הראשון שלי היה באותה עונה בלאומית,כשלא היה כלום,כשלא היה אופק ולא הייתה תקווה. וזה לא משנה מה היה ומה איננו כי להיות אוהדי הפועל תל אביב זה הרבה יותר גדול מליגה לאומית או ליגת העל או גביע הטוטו או זיבי. זה להיות שם כשצריכים אותנו עם הראש למעלה בטירוף כי זה מי שאנחנו ולא משנה כמה תנסה לא תצליח לשכנע אותי אחרת. מי שלא בא עונה הבאה שימצא תחביב אחר ולא יבוא יותר בחיים. סה טו
שי אבוטבול לראשות הממשלה
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3839 לייקים

scorpio כתב: 12 מאי 2024, 18:23
המנוי הראשון שלי היה באותה עונה בלאומית,כשלא היה כלום,כשלא היה אופק ולא הייתה תקווה. וזה לא משנה מה היה ומה איננו כי להיות אוהדי הפועל תל אביב זה הרבה יותר גדול מליגה לאומית או ליגת העל או גביע הטוטו או זיבי. זה להיות שם כשצריכים אותנו עם הראש למעלה בטירוף כי זה מי שאנחנו ולא משנה כמה תנסה לא תצליח לשכנע אותי אחרת. מי שלא בא עונה הבאה שימצא תחביב אחר ולא יבוא יותר בחיים. סה טו
הרבה זמן לא הגיח איזה ילד נזלת שיחליט לנו מי אוהד ומי לא, למי מותר ומי אסור להיות אוהד הפועל ואיך להיות אוהד אמיתי.
שאפו.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1830 לייקים

לירון האדום כתב: 12 מאי 2024, 11:33 איך השחקנים ירדו ישר לחדר הלבשה? איך זה עובר להם כל כך בקלות?

כפוי טובה
האמת רעיון נהדר. הייתי עושה שלט ענק לכללל אורך היציע המאד גדול שיש שם והוא האמת גם מול עמדת השידור.
מצדי שרק ה 7-8 אנשים שצריך כדי לפרוס אותו, שיקנו כרטיס. זה יהיה חתיכת ניגוד ל 27 אלף מאתמול.
רק מילה אחת הייתי כותב בו:

תתביישו.
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל 3 לייקיםרדפוקסshaharotלירון האדום
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  917 לייקים

קבוצה שמספקת רק אכזבות ושברון לב, ועדיין 25 אלף איש טרחו ובאו לעודד ולנסות לתמוך.
עאלק טרמפיסטים, מי שישמע על איזה עגלה מפנקת הם מנסים לעלות...
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
scorpio
קיבל.ה  54 לייקים

סומך כתב: 12 מאי 2024, 19:07

קבוצה שמספקת רק אכזבות ושברון לב, ועדיין 25 אלף איש טרחו ובאו לעודד ולנסות לתמוך.
עאלק טרמפיסטים, מי שישמע על איזה עגלה מפנקת הם מנסים לעלות...
באו כי היה משחק ירידה חשוב ועדות לכך מחירי הכרטיסים וכמות כרטיסים הזמינה לכל דורש. בכל משחק אחר העונה לא היה ככה ולא היה קרוב. כשיש דרבי או שגונבים איזה גמר גביע כולם מתעוררים מהשינה. מי שברח אתמול לפני השריקה הביתה ומי שלא ימשיך לבוא רק כי אנחנו ליגה 2 שיתבייש לו והוא לא אוהד הפועל ושילך לחפש לו תחביב אחר.
שי אבוטבול לראשות הממשלה
scorpio
קיבל.ה  54 לייקים

חוזה דומינגס כתב: 12 מאי 2024, 09:51 האמת שאני חייב לציין שלא היה זוועה בלאומית היה דווקא כיף להגיע לכל החורים האלה.. חוץ מהכדורגל המסריח בלאומית
אחד מרגעי השבר שלי כאוהד היה הפסד לנשר בחוץ.. כדורגלשפל מה שנקרא
זוכר את זה כאילו זה היה אתמול,זרקו על איווניר כוסות קולה ומצתים וקרנבל שלם. אגב,הגול שם של דגני ימח שמו היה הגול אולי הכי יפה שראיתי במגרשים בארץ. גול לחיבור בשמאל מחוץ לרחבה
שי אבוטבול לראשות הממשלה
הפוסט קיבל לייק אחדcholo
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

InFlames כתב: 02 מאי 2023, 16:57
האדס כתב: 02 מאי 2023, 16:54 אני ממש מחזיק את עצמי עם האמריקאים האלו, אבל זה ממש מתחיל להריח כמו אנשים שלא מבינים את המצב שאליו הם נכנסו. בכל הודעה שלהם לתקשורת הם מספרים שהם באו לחגוג את שנת ה-100, אחרי שהשנה הזו היא מהגרועות והקשות בהיסטוריה של הפועל ת״א. ובינתיים הם מינו למנהל מקצועי בחור בשם חן סול שהוא הכי קרוב ל-0 אימפקט שאפשר לעשות על הפועל ת״א במצב הנוכחי.

לטובת האמריקאים החביבים, הנה קצת על המוצר שאתם מקבלים לידכם והשוק, בטח משהו שלא הופיע בדוח של Deloitte:

1. קהל מדוכא, שבור ומוכה שאפילו לא מבין מי אתם, לא מתרגש מההגעה שלכם, שחלקים רבים ממנו כבר הצהירו שלא יעשו מנוי בשנה הבאה.

2. סגל גמור. אבל ליטרלי גמור. כמעט אף שחקן ששווה הרכב, זאת לצד שחקני נוער שנכשלו ברוב ההופעות שלהם בבוגרים כי נזרקו למים העמוקים לפני שהיו מוכנים.

3. ליגה סופר תחרותית, אולי הכי תחרותית שהייתה פה בשנים האחרונות. נשים בצד את חיפה, מכבי וב״ש שזוללות כל כישרון שזז בראדר, הפועל ירושלים מגדילה את התקציב שלה בשנה הבאה ל-50 מיליון, בית״ר שהקהל שלה סופר רעב להצלחה והבעלים מספיק מחורפן כדי לשרוף ברגע 20 מיליון מזומן כדי להוכיח שהוא כאן ואחרונה חביבה הפועל חיפה שאמנם לא מצליחה, אבל בשנה האחרונה עשתה המון החתמות שמעידות שהיא מכוונת להיות שותפה קבועה בפלייאוף העליון.

מה לדעתי הפועל ת״א צריכה יום אחרי שהיא נשארת בליגה:
1. הודעה מסודרת על התקציב לשנה הבאה וניקוי כל השמועות על בעיות משכורות וחובות. הגיע הזמן לעשות תיאום ציפיות עם הקהל.
2. מינוי של מאמן חדש. סמכות מקצועית שתתחיל לבנות את הפועל קדימה ותמשוך סביבה שחקנים ואנשי מקצוע רציניים. נגיד לא חן סול.
3. החתמה של לפחות 5 שחקני מפתח מרכזיים כדי שנוכל בכלל לדבר על להיות רלוונטיים. שחקנים שהם שם דבר בכדורגל הישראלי ובעלי ניסיון מוכח.

עד אז כל הטורנירים, מערכות והשטויות האלו עושים לי בעיקר תחושה של אותה גברת בשינוי אדרת.
בשורה התחתונה:
Stop with the bullshit
עושים טורניר קיץ קליל שלא משפיע על כלום, אולי קצת מרקטינג לטובה. קחי נשימה עמוקה ותשתחררי קצת
אתה וה-7 אנשים שעשו לך לייק, תרחיקו את עצמכם מהפורום לבד.
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

שחר כתב: 04 מאי 2023, 18:58 טוב, למורת רוחו של האדס הזועם , ולמרטת שלא נשארנו בליגה , אני דווקא נהנה באסקפיזם ומתכוון לעקוב אחרי ההגרלה של הטורניר ההזוי הזה כדי לראות באיזה בית תהיה משובצת הפועל ( או מי שלא ייצג אותנו שם).
כבר שכחתי מה זה הפועל בהגרלות של טורנירים בחו״ל.

Sent from my iPhone using Tapatalk
טוב, למורת רוחו של המשתמש שחר, ירדנו ליגה.
עם המינצברגים הכושלים וחן סול שלהם.
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 05 מאי 2023, 12:00
האדס כתב:הלוואי שאני טועה, באמת, אבל הניתוק של ההודעה הזאת, בתזמון הזה, אחרי מה שעברנו בשבועיים האחרונים. לא יודע. מרגיש לי שהם לא מבינים מה קורה פה.
בהתחשב בזה שבהיסטוריה של הפורום הזה לא היה לך דבר אחד חיובי/אופטימי להגיד על כלום, משום מה זה יפתיע אותי אם אתה טועה.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
תופתע.
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

בר קולמוסא כתב: 12 אוגוסט 2023, 22:12
האדס כתב: 12 אוגוסט 2023, 21:20 כאילו שזו הבעיה שלנו- החלוץ, כשיש בסגל את אלטמן ואז׳בולט.
לא העובדה שאין לנו בלם אחד נורמלי, לא העובדה שאין לנו קשר יוצר אחד באמצע.
יש לנו שני בלמים מאד נורמליים
מאוד נורמליים. 51 גולים בעונה.
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

Carajo כתב: 03 ינואר 2024, 09:48
האדס כתב: 03 ינואר 2024, 09:34 ההבדל היחידי ביני לבינכם זה רמת הציפיות מהפועל ת״א.
עבורכם שמביאים זרים טובים זה ואוו אנחנו אסירי תודה. אצלי זה מובן מאליו.
זה נכון לגבי רוב הדברים שרשמתם.
אני לא חושב שהכל רע, אבל אני לא מסתכל על המובן מאליו במועדון כדורגל גדול כמו הפועל ת״א כאיזשהו ״וואוו״.
הנראטיב הזה שיצרת לעצמך בראש של ״כולנו אסירי תודה על כל דבר קטן״ ו-״תודה לאמריקאים על כל מה שעושים״ קיים רק שם, אצלך בראש.
כולנו אוהבים את הפועל ת״א בדיוק כמוך ומצפים לראות ממנה בדיוק את מה שאתה מצפה.
אבל אולי בעצם ההבדל היחיד בינינו הוא שאנחנו לא מחפשים להסתכל רק על הרע ויודעים לפתח ציפיות ריאליות אל מול המצב הקיים.
אני מסתכל על הרע, אתם מסתכלים על הטוב, כולנו בלאומית.
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

El dudernio כתב: 04 ינואר 2024, 00:38
האדס כתב: 03 ינואר 2024, 08:22
L.S כתב: 02 ינואר 2024, 17:22

מה היה הישג בעיניך עד שלב זה של העונה?
שואל באמת לא כדיי לזלזל
לא לקבל 5-0 בדרבי
לא להפסיד לאשדוד
לא למנות מאמן בלי ניסיון
לא לשחרר שחקנים בכירים בינואר
לא להביא זרים שמועדים לכישלון (פאסי ועזיז)
לא להחתים את אלטמן שהיה כישלון ידוע מראש
לא להתבסס בבינויות ולקדש אותה. גם אם 18 מ-33 זה הישג ספורטיבי ביחס לשנים הקודמות, עצם זה שהפועל ת״א חוגגת דבר כזה - מעיד על המצב העגום שהרגילו אותנו אליו.
תקשיב לא מתאים לך הודעה כל כך מנותקת...
1. דרבי צודק....

2 לא להפסיד לאשדוד? כאילו הי"א מאז ומעולם היה 3 נק' קלות. מגרש מקולל שתמיד הפסדנו בו נקודות..

3. עוד לא שיחררו שחקנים בכירים, האמת היא שעזיז מהסעיף הבא כן שוחרר.

4. פאסי מועד לכישלון? יש בעיה איתו במשחקים האחרונים?

5. אלטמן זה כישלון? פתח את בעונה עם פציעה אבל כרגע היא כבר עם 4 שערים ובישול... הלוואי על כולנו כאלה כישלונות.

6. מי מתבסס על בינוניות ומקדש אותה? שואפים להיות קבוצת צמרת... אבל לא מצפים שינקשו בעקבים 3 פעמים והכל ישתנה לטובה....
צר לי.
האדס
קיבל.ה  3031 לייקים

לירון האדום כתב: 23 ינואר 2024, 11:51
האדס כתב: 23 ינואר 2024, 11:25 אין שום סיכוי ראלי לפלייאוף עליון. כרגע תתמקד בהבטחת ההישארות לפני סוף הסיבוב ותלך לים.
אם יגיע מאמן אחר ואני מאמין שעוד לא איחרנו את ההזדמנות להגיע לעליון, לרדת ליגה בעונה כזאת צריך כישרון יוצא דופן.
כנראה שלא.
קובי
קיבל.ה  79 לייקים

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=469987

מה שהתחיל כעונת שאיפות הסתיים עם ירידת הליגה מפוארת של קבוצה שלבשה אדום אבל לא באמת שיחקה בהפועל ת"א.
פער תהומי קיים בין האימפריה האדומה ביציעים לבין כר הדשא המופקר כבר למעלה מעשור על ידי כאלה, שצריכים לצבוט את עצמם כשהם עולים לשחק לעיני 25 אלף איש.
בחוץ, צעדות ואמונה, בפנים חבורת לא יוצלחים חסרי מעוף ומחויבות שאפילו לא ראו סיבה ליפול בתיאטרליות על כר הדשא, לנגב את דמעות התנין ולשחק אותה מתנצלים על עוגמת הנפש שגרמו לאלפים.
ירידתם המהירה לחדרי ההלבשה היתה בזויה יותר כמעט כמו היכולת בעונה הזו. אשכרה ירידה בלי דמעות, עוד `יום עבודה`. הקהילה של הפועל ת"א נותרה לבד.

כותב שורות אלה האמין בכל ליבו שקבוצת מינצברג יודעת מה שהיא עושה, האמין בדייויד ומייקל שגייסו תקציב גבוה וחשב שהם מינו את האנשים הנכונים כי ככה זה אצל מנהלים ב-NBA.
טעיתי בענק. וואלה סליחה. נשבתי בקונספציה מוזרה רק כי זה באמת לא ייתכן שפעם אחר פעם יגיע בעלים שירסק יותר את המועדון.

באיזשהו חדר הלבשה דימיוני נמצא "ספר ההוראות לניהול מקצועי מוצלח". הם מצאו אותו, ניקו את האבק ועשו בדיוק, אבל בדיוק, הפוך.
אין טעות שלא נעשתה, אין שגיאה שלא פסחו עליה. פארסה אחרי פארסה כשהשיא הגיע בעקשנות על צדקת דרכם.
אשכרה ב-27 בפברואר עוד דייויד אמר: "חן סול יבנה את העונה הבאה". תרחיש מטורלל בפני עצמו גם בלי לרדת ליגה.

המינוי של ה`מנהל מקצועי` זה שיא אחד. אדם חסר ניסיון שבין `הישגיו` נמצאים – שחרור השחקן החשוב ביותר ערב סגירת החלון, חלון חילוש בינואר,
הפקרת הקבוצה בידי `מאמן` שלא אימן מימיו וגרם לנזק בלתי הפיך, הבאתו של יוסי אבוקסיס בחטא (אגב, איפה אבוקסיס ביום כזה? משהו? הוא לא סמל של המועדון?)
ואז הפקרת הקבוצה בידיו של סלים טועמה, הסמל האחרון שנשאר לבד.

סול יכול היה לתקן כל כך הרבה פעמים, אבל כאחד שיודע הכל הוא היה בטוח שכולם טועים. יהירות במקסימום, הבנה במינימום. אבל כשהוא נכנס לטילט של החלטות הזויות,
לא היה מישהו שישים ברקס להידרדרות הזו. בשיחת אוהדים סגורה באמצע העונה הטיחו בו שאלות קשות – התשובות שלו היו: "הכל בסדר, אני מבין אתכם, תגידו מה שבא לכם. מותר לכם".
אלו שהיו לפניך ויהיו אחריו הניפו את תמרורי האזהרה וסול חשב שהוא מעל כולם.

להבדיל מיליוני הבדלות, שתי הקבוצות של תל-אביב עלו לערב גורלי. הצהובים הרימו מבטם ליציע וראו את אבא מיץ` גולדהאר בא לפקח ולחזק. כך הוא עושה מהרגע הוא רכש את מכבי ת"א.
יש משבר? הוא מתייצב. במרומי שער 1 בבלומפילד לא היה אף אחד, כמה שחקני עבר ואוהדים ותיקים. זהו. כשרוכשים מועדון כדורגל בסדר גודל כזה, זוכים להרבה תהילה, אבל גם לאחריות – אחריות על אלפים שזה כל עולמם.
חבורת מינצברג הפקירה את המועדון לרדת. פשוטו כמשמעו. איך אפשר שלא להגיע במצב כזה?!

דיוויד מינצברג הוא באמת אדם טוב שרצה לתרום. הוא גם סיפק לצוות המקצועי תקציב גבוה וכלים לעבוד. אבל בעת משבר, כשמנהל העבודה שלך לא מתפקד, אי הגעתך דינה כהפקרה מוחלטת.
זום זה לא פיתרון. "זה המעט שיכולתי לעשות. אנחנו מנסים", אמר לי עמית פסט, המנכ"ל בעל כורחו, דקות לפני הפתיחה כשהוא נפעם מעוצמת האירוע ומנסה להיאחז בכל כוחו בהיסטוריה ובקהל.
לזרוק עליו ועל טועמה את האחריות לתקן את השטויות הרבות נעשו זו חרפה. לא פחות. גם אם יושבים בוושינגטון וממתינים שאדמונד ספרא יאשר את העסקה והם יוכלו לשוב לפסטורליה של חייהם.

אין קלישאה מטופשת יותר מ"תרדו לליגה הלאומית, תשתקמו ותחזרו חזקים". חרטא בפיתה. הליגה הלאומית היא בור שחור עגום ונורא, עם אצטדיונים של לאומית, קהל של לאומית, שעות של לאומית ואפס ריגוש.
כאילו להגיד לאוהד האדום – עכשיו, במשך לפחות שנה, אתה לא תהנה מכדורגל, לא תחווה פרפרים של דרבי או נסיעה לסמי עופר. ליגה מקצוענית בעמידה על המגרש ונפילה לכר הדשא כשמובילים.
מי נענש פה? נכון, אלה שלא נוטשים לעולם. מינצברג יחזיר לעצמו את ההשקעה ויעלם לתוך השקיעה האדומה.

בהנחה ועסקת ספרא תצא אל הפועל, למועדון האדום יש עתיד ורוד – קהילה חזקה, שורשית ועוצמתית שתחזור, אולי כבר תוך שנה, למרכז הבמה.
יש כאלה שבנויים על `קהל של הצלחות`. אוהדי הפועל הם `קהל של כישלונות`. באים כשרע. באים יותר כשנורא. רק לחשוב מה יקרה כשזה יילך.
אחרי 12 שנים של חושך בלי אור, הם, יותר מכולם, ראויים לבעלים שיכבד אותם, שחקנים שישחקו בשבילם ואנשי מקצוע שיגרמו להם נחת.
הפועל ת"א נמצאת ב-12 שנים של קטסטרופה שחייבת להיגמר. מבחינתם, רק שהאור בקצה המנהרה שלא יהיה רכבת.
שליחת תגובה