עונת מלפפונים 22

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

El dudernio כתב:
dino כתב: 08 ספטמבר 2022, 15:55 בני לם על ההתעניינות של ב"ש בטוומאסי: "הוא שחקן חשוב מאוד בשבילנו והמוציא לפועל, אם הוא היה הולך היינו נשארים עירומים

אייל סגל- הניסנובס 0-4

שוב, בכוונה ההשוואה עם בעלים עם כיסים סבירים לא הפרשים גדולים בינו לרביעייה שלנו, תקציבים דומים, רק שהוא כן מביא כסף מהבית ולא נהנה מ8,500 מנויים
ועם כל ההתלהבות מנתניה והנחהול האירופאי של סגל מבחינת תוצאות הם בערך כמונו.
מצד שני , אם לנו היו בעלים שמשקיעים כל עונה כמה מיליונים היינו יכולים לשאוף לקצת יותר מאשר במצב הנוכחי.זה היה נותן אופק ותקווה למועדון ולקהל , וזה מאד חשוב וקיים בנתניה.
בכל מקרה , גם אז לא היינו רצים לאליפות בשום מצב.

נערך לאחרונה על ידי De Niro ב 08 ספטמבר 2022, 17:07, נערך 2 פעמים בסך הכל.
הוקיץ'
קיבל.ה  4100 לייקים

חבל באמת שהניסנובים לא כמו אייל סגל.
היינו יכולים למכור שחקנים למכבי (בלי סעיף שחרור ובלי נעליים) ולהביא משם שחקנים בהשאלה. נהדר.
dino
קיבל.ה  2038 לייקים

El dudernio כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:01
dino כתב: 08 ספטמבר 2022, 15:55 בני לם על ההתעניינות של ב"ש בטוומאסי: "הוא שחקן חשוב מאוד בשבילנו והמוציא לפועל, אם הוא היה הולך היינו נשארים עירומים

אייל סגל- הניסנובס 0-4

שוב, בכוונה ההשוואה עם בעלים עם כיסים סבירים לא הפרשים גדולים בינו לרביעייה שלנו, תקציבים דומים, רק שהוא כן מביא כסף מהבית ולא נהנה מ8,500 מנויים
ועם כל ההתלהבות מנתניה והנחהול האירופאי של סגל מבחינת תוצאות הם בערך כמונו.
הם מעל, בכל תחום. הוא משתדל ומכוון למקום שהוא נמצא ומעלה ואצלנו הרבה יותר מזל ממוח
לירון האדום
קיבל.ה  1861 לייקים

עמוד הפייסבוק hta מפרסם :
קליימן: "בוקסנבויים רצה אותי, רפואה פחות."

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הוקיץ'
קיבל.ה  4100 לייקים

מבחינת תוצאות הם בוודאי לא מעלינו, גם לא מבחינת מחלקת נוער. וכאמור, אני מניח שזה נחמד כשאפשר להשאיל שחקנים ממכבי ולמכור להם שחקנים.
אני מסכים שסגל הוא כנראה בחור יותר נורמלי מהניסנובים ולכן יש פחות סקנדלים ופחות התנהלות שכונתית של מאכערים, אבל לא צריך לחרטט. רוצים שהפועל תהיה במקום אחר? כסף זה שם המשחק.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3825 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:42 מבחינת תוצאות הם בוודאי לא מעלינו, גם לא מבחינת מחלקת נוער. וכאמור, אני מניח שזה נחמד כשאפשר להשאיל שחקנים ממכבי ולמכור להם שחקנים.
אני מסכים שסגל הוא כנראה בחור יותר נורמלי מהניסנובים ולכן יש פחות סקנדלים ופחות התנהלות שכונתית של מאכערים, אבל לא צריך לחרטט. רוצים שהפועל תהיה במקום אחר? כסף זה שם המשחק.
אז אנחנו עושים אותו דבר עם ב״ש, ביג דיל.
הוקיץ'
קיבל.ה  4100 לייקים

רדפוקס כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:47
הוקיץ' כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:42 מבחינת תוצאות הם בוודאי לא מעלינו, גם לא מבחינת מחלקת נוער. וכאמור, אני מניח שזה נחמד כשאפשר להשאיל שחקנים ממכבי ולמכור להם שחקנים.
אנחנו לא מוכרים שחקנים לב"ש, הם מפעילים סעיף שחרור, בטח ובטח שאנחנו לא משאילים שחקנים מב"ש.
אם היו פה משאילים שחקנים מקבוצות בארץ האוהדים שלנו כבר היו מנסים להוריד את אודליה מהכביש... אה רגע.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
dino
קיבל.ה  2038 לייקים

ברור שהשאיפה היא לא אייל סגל וה5 מיליון שהוא שם
אבל זאת דוגמה לאיך להתנהל נכון באותם תקציבים
מספיק שזה בנאדם שאם ישתבש משהו בתקציב, קרצב לא נמכר, יש גירעון, הוא יכניס כסף ולא יהיה לחוץ למכור שחקנים(כי הניסנובים אחרת יצטרכו להביא כסף מהבית)
וזה קצה הקרחון התנהלותית
הפוסט קיבל לייק אחדGili
הוקיץ'
קיבל.ה  4100 לייקים

dino כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:52

מספיק שזה בנאדם שאם ישתבש משהו בתקציב, קרצב לא נמכר, יש גירעון, הוא יכניס כסף ולא יהיה לחוץ למכור שחקנים(כי הניסנובים אחרת יצטרכו להביא כסף מהבית)
וזה קצה הקרחון התנהלותית
מי אמר שהוא שם יותר מהניסנובים? יש לך נתונים?
ושוב, אני לא אומר שהניסנובים לא פחות טובים, אבל זה קלאסי הדשא של השכן. אפשר לחשוב שהאוהדים שלנו היו מסתפקים במה שנתניה היום (שזה בערך מה שאנחנו היום, אגב).
dino
קיבל.ה  2038 לייקים

מחלקת נוער טובה,נכון, אבל אני לא יכול לדעת אם יש ועד כמה הניסנובים עזרו בזה ולא בוקסה שהיה שם שנים ובנה את המערכת
נדמה לי שזנדברג אמר שמבחינה תקציבית(הניסנובים)
אנחנו יחסית קטנים
הוקיץ'
קיבל.ה  4100 לייקים

dino כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:55 מחלקת נוער טובה,נכון, אבל אני לא יכול לדעת אם יש ועד כמה הניסנובים עזרו בזה ולא בוקסה שהיה שם שנים ובנה את המערכת
אנחנו יחסית קטנים
ומי מינה את הבוקסה? ומי נתן לו לעבוד במשך שנים?
זה לא עובד ככה, אתה לא יכול לבחור את מה אתה משייך לניסנובים ואת מה לא. כל מה שקורה במערכת הזו, לטוב ולרע, זה הניסנובים.
dino
קיבל.ה  2038 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:55
dino כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:52

וזה קצה הקרחון התנהלותית
מי אמר שהוא שם יותר מהניסנובים? יש לך נתונים?
ושוב, אני לא אומר שהניסנובים לא פחות טובים, אבל זה קלאסי הדשא של השכן. אפשר לחשוב שהאוהדים שלנו היו מסתפקים במה שנתניה היום (שזה בערך מה שאנחנו היום, אגב).
לא מסתפקים, אמרתי, זאת לא השאיפה, אבל ביחס למצב ששתי הקבוצות עם תקציב דומה, יכולות דומות בבעלות מבחינת הון(מניח, אני כולל 4 מול אחד)
אני חושב שהוא מתנהל נכון יותר והרבה פחות מתסכל מהם
אני יודע שהוא שם 5 מיליון, זה לפחות נתונים שהיו כתובים בפרסומים מהדוחות שהוא נתן ופורסמו בתקשורת
dino
קיבל.ה  2038 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:58
dino כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:55 מחלקת נוער טובה,נכון, אבל אני לא יכול לדעת אם יש ועד כמה הניסנובים עזרו בזה ולא בוקסה שהיה שם שנים ובנה את המערכת
אנחנו יחסית קטנים
זה לא עובד ככה, אתה לא יכול לבחור את מה אתה משייך לניסנובים ואת מה לא. כל מה שקורה במערכת הזו, לטוב ולרע, זה הניסנובים.
אולי הם לא הפריעו, אם זה לזכותם, אז בסדר
תקציבי עתק, ובחירת שחקנים ומאמנים, שיטות עבודה, כנראה לא היו נחלתם
כך אני מאמין(אין ראיות)
הוקיץ'
קיבל.ה  4100 לייקים

יש לך לינק? אשמח לראות.
גם הניסנובים פרסמו פעם פירוט תקציב מהעונה הראשונה בליגת העל. נדמה לי שהם טענו שם שהם שמו 4 מיליון.

ואני לא חושב שיש מישהו בעולם שיטען שאי אפשר להתנהל יותר טוב מהניסנובים, את השכונה שלהם אנחנו כבר מכירים טוב טוב. אני גם לא טוען שסגל מנהל רע, בעיני יש לא מעט דברים יפים שהוא עושה שם.
אני רק אומר שאם היית מחליף לאיזה אייל סגל שכזה, המצב שלנו לא היה משתנה (מהותית בכל אופן). ההתלהבות ממה שקורה שם בעיני מנותקת מהמציאות וכמו שאמרתי, זו תסמונת הדשא של השכן.
Red Or Dead
קיבל.ה  234 לייקים

בהחלט מגיע לניסנובים קרדיט על המינוי של בוקסה (ולא, לא על העבודה הבאמת נהדרת שבוקסה עשה יחד עם הצוותים המקצועיים במחלקות הנוער).

מה מעבר לזה? כמה חרא אכלנו באשמתם הישירה בשנים האחרונות?
אייל סגל הגיע בעונה שעברה למקום גבוה יותר משהאחים ניסנובים לקחו אותנו באיזושהי עונה, בלי 9,000 מנויים במחירים של קבוצה שרצה לאליפות.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3825 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:50
אנחנו לא מוכרים שחקנים לב"ש, הם מפעילים סעיף שחרור, בטח ובטח שאנחנו לא משאילים שחקנים מב"ש.
אם היו פה משאילים שחקנים מקבוצות בארץ האוהדים שלנו כבר היו מנסים להוריד את אודליה מהכביש... אה רגע.
ממתי אפשר לשלם סעיף שחרור בתשלומים?
היה מו"מ על זה, שלא יעבדו עליך. אי אפשר מצד אחד גם לבכות שהפעילו סעיף שחרור ומצד שני לבכות שאת הכסף מקבלים בתשלומים.

בינתיים אנחנו כרגע לפי הפרסומים במו"מ על להשאיל (בתשלום) את יוספי מב"ש, אז אנחנו בדרך לשם.
הוקיץ'
קיבל.ה  4100 לייקים

dino כתב: 08 ספטמבר 2022, 18:02
הוקיץ' כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:58
אנחנו יחסית קטנים
אולי הם לא הפריעו, אם זה לזכותם, אז בסדר
תקציבי עתק, ובחירת שחקנים ומאמנים, שיטות עבודה, כנראה לא היו נחלתם
כך אני מאמין(אין ראיות)
אם אתה מאמין שמחלקת נוער עלובה (והיא הייתה די עלובה) הופכת תוך כמה שנים לאחת הטובות בארץ בזכות מזל, אשרי המאמין.
לירון האדום
קיבל.ה  1861 לייקים

בינתיים עידן ורד קיצץ בשכרו ויישאר בקבוצה

הפוסט קיבל לייק אחדהסבתא של הפועל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3825 לייקים

לירון האדום כתב: 08 ספטמבר 2022, 18:11 בינתיים עידן ורד קיצץ בשכרו ויישאר בקבוצה

וואו איזה תענוג, חבל שגם לא האריכו לו את החוזה לעוד עונה על הדרך.
חיזוק מרשים.
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
הוקיץ'
קיבל.ה  4100 לייקים

רדפוקס כתב: 08 ספטמבר 2022, 18:08
הוקיץ' כתב: 08 ספטמבר 2022, 17:50
ממתי אפשר לשלם סעיף שחרור בתשלומים?
היה מו"מ על זה, שלא יעבדו עליך. אי אפשר מצד אחד גם לבכות שהפעילו סעיף שחרור ומצד שני לבכות שאת הכסף מקבלים בתשלומים.

בינתיים אנחנו כרגע לפי הפרסומים במו"מ על להשאיל (בתשלום) את יוספי מב"ש, אז אנחנו בדרך לשם.
יכול להיות שהמכירה הזאת באה להם יפה והם השתמשו בסעיף שחרור כתירוץ, אני עדיין לא ראיתי שהם מכרו שחקן ליריבה שלנו בארץ ללא סעיף שחרור. ולא, זה לא אותו דבר.
נו, אז יש פרסומים על מו"מ להשאלה של שחקן. יש בזה אמת? מי יודע. ואם יש בזה אמת, יש סעיף רכישה? מי יודע. בוא ניצמד לעובדות.
dino
קיבל.ה  2038 לייקים

הוקיץ' כתב: 08 ספטמבר 2022, 18:06 יש לך לינק? אשמח לראות.
גם הניסנובים פרסמו פעם פירוט תקציב מהעונה הראשונה בליגת העל. נדמה לי שהם טענו שם שהם שמו 4 מיליון.

ואני לא חושב שיש מישהו בעולם שיטען שאי אפשר להתנהל יותר טוב מהניסנובים, את השכונה שלהם אנחנו כבר מכירים טוב טוב. אני גם לא טוען שסגל מנהל רע, בעיני יש לא מעט דברים יפים שהוא עושה שם.
אני רק אומר שאם היית מחליף לאיזה אייל סגל שכזה, המצב שלנו לא היה משתנה (מהותית בכל אופן). ההתלהבות ממה שקורה שם בעיני מנותקת מהמציאות וכמו שאמרתי, זו תסמונת הדשא של השכן.

http://www.fcmn.co.il/news.asp?id=349

https://sports.walla.co.il/item/3172994
Xavi
קיבל.ה  689 לייקים

ואתם אמרתם שלא יהיה מחליף לדוידה
יהלום14אדום
קיבל.ה  577 לייקים

ורד זה שובר שיוויון
יאללה הביתה!!!
אדום
קיבל.ה  767 לייקים

קבוצה צעירה ותוססת
ofri
קיבל.ה  148 לייקים

וואו איזה רכש זהו זה השובר שיוון שכל כך רצינו
אל באנדי
קיבל.ה  458 לייקים

זהו החיזוק האחרון הגיע
עידן ורד חוזר לסגל
אפשר לנעול את האשכול ולהעביר לקנסו
יאלה לעונה מרגשת
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  298 לייקים

שחקן חילוש
אל באנדי
קיבל.ה  458 לייקים

אייל סגל שם יותר כסף מהניסנובים
תן לנו מישהו שיקח את הכסף שנכנס למועדון מכל ההכנסות מסביב וישים גם 5 מליון נוספים ויתנהל לא כמו שכונה
וכבר אנחנו במקום יותר טוב עכשיו
הפוסט קיבל לייק אחדshaolin232
shaolin232
קיבל.ה  533 לייקים

אל באנדי כתב: 08 ספטמבר 2022, 19:23 אייל סגל שם יותר כסף מהניסנובים
תן לנו מישהו שיקח את הכסף שנכנס למועדון מכל ההכנסות מסביב וישים גם 5 מליון נוספים ויתנהל לא כמו שכונה
וכבר אנחנו במקום יותר טוב עכשיו
את זה כולם אמרו, הבעלים שלנו במילה אחת "ג'בקות" הם רק עשו אקזיטים העונה, ואנחנו לא רואים שום השקעה תקציבית (מלבד אוזבולט, שכמעט נפלה על נזיד עדשים), עושים מאיתנו צחוק, הם מז*ינים תשכל על זה שהם רוצים לשחרר את הקבוצה לבעל ממון, ואספר לכם סוד, טוב להם השליטה בקבוצה, טוב להם הפירסום, טוב להם להיות בתקשורת, ובטח שטוב להחזיק קבוצה כמו הפועל עם אפס השקעה, הקטע הוא שמספיק בעלין סגנון סגל כפי שטענו שאכן משקיע כמה מיליונים בודדים, וזה כר מקפיץ אותנו מעלה
oleg neduda
קיבל.ה  1410 לייקים

רדפוקס כתב: 08 ספטמבר 2022, 00:27
oleg neduda כתב: 08 ספטמבר 2022, 00:24
רדפוקס כתב:07 ספטמבר 2022, 23:53
איזה שחקן כנף זר אתה חי באשליות.
אם יגיעו אשכנזי ויוספי אתה תגיד תודה למרות ששניהם אפורים וחלשים.
אתה רוצה לשכפל את ההתערבות של לירון ושחר ? :evil-grin:
בשביל הספורט כן, למרות שאין לי שום אינטרס להרחיק אותך לשבוע מהפורום.
נראה לי שאתה יכול להיות רגוע :bang: :bang:
ASAFABADI
קיבל.ה  183 לייקים

תקשיבו הייתי במשחק במדגין עכשיו יש שחקן דניאל טורס לפי טרנספרמרקט 300 אלף יורו והוא פשוט מטורף, שיחק באלבס בצעירותו נמכר ב3 מיליון אם איכשהו יש לנו סקאוטים תעבירו להם את השם הזה מתחנן
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1795 לייקים

ASAFABADI כתב: 11 ספטמבר 2022, 05:19 תקשיבו הייתי במשחק במדגין עכשיו יש שחקן דניאל טורס לפי טרנספרמרקט 300 אלף יורו והוא פשוט מטורף, שיחק באלבס בצעירותו נמכר ב3 מיליון אם איכשהו יש לנו סקאוטים תעבירו להם את השם הזה מתחנן
שלח לפייסבוק של הפועל. הבוט יענה אחרי שבועיים
יחד, רק יחד! :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
dino
קיבל.ה  2038 לייקים

למה שהפועל תשלם כסף, אפשר להביא שינשינים לתפקיד
יש לנו חובות, תשלומים
ASAFABADI
קיבל.ה  183 לייקים

7even כתב: 11 ספטמבר 2022, 07:23
ASAFABADI כתב: 11 ספטמבר 2022, 05:19 תקשיבו הייתי במשחק במדגין עכשיו יש שחקן דניאל טורס לפי טרנספרמרקט 300 אלף יורו והוא פשוט מטורף, שיחק באלבס בצעירותו נמכר ב3 מיליון אם איכשהו יש לנו סקאוטים תעבירו להם את השם הזה מתחנן
שמעו באמת לא יודע איך אבל שזה יגיע לבוקסה או משהו, הבן אדם אמנם בן 32 אבל נתן שם הצגה כל החברים היו בשוק
dino
קיבל.ה  2038 לייקים

ASAFABADI כתב: 11 ספטמבר 2022, 15:05
7even כתב: 11 ספטמבר 2022, 07:23
שמעו באמת לא יודע איך אבל שזה יגיע לבוקסה או משהו, הבן אדם אמנם בן 32 אבל נתן שם הצגה כל החברים היו בשוק
גם באריק פריירה חשקנו כשהיה בן 32
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מתי נסגר החלון?
*עד מתי אפשר להביא שוער נורמלי, מגן ובלם?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

Chegi כתב:מתי נסגר החלון?
28.09
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  842 לייקים

יואב תומר במקום אוז'בולט להרכב.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3825 לייקים

Chegi כתב: 11 ספטמבר 2022, 22:25 מתי נסגר החלון?
קובי בערך אמר בראיון אחרי המשחק שלא יגיע אף אחד.
אין מחליף לרומארטו, אין מחליף לדוידה, השוער לא יוחלף, הספרדי שמחמם את הספסל גם לא.

נמשיך לעלות עם שחקני נוער ופנסיונרים.
הפוסט קיבל לייק אחדAsafasraf
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

רדפוקס כתב:
Chegi כתב: 11 ספטמבר 2022, 22:25 מתי נסגר החלון?
קובי בערך אמר בראיון אחרי המשחק שלא יגיע אף אחד.
אין מחליף לרומארטו, אין מחליף לדוידה, השוער לא יוחלף, הספרדי שמחמם את הספסל גם לא.

נמשיך לעלות עם שחקני נוער ופנסיונרים.
שמעתי, שמעתי גם ראיונות שהוא אמר משהו ויום אחרי קרה ההפך. הוא סתם עציץ שתפקידו לחרב משחקים עם חילופים מפגרים כדי לקבל דמי פיטורים.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
שליחת תגובה