חדשות מהזווית הפלסטינית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

מתברר שב-48' צה"ל, בהוראת בן גוריון, עסק בהרעלת בארות (בדיוק כמו בעלילת הדם האנטישמית המפורסמת, שהאליטה הציונית החליטה שזה רעיון טוב להפוך אותה למציאות).
בונוס: כשזה התגלה, הם טענו שזאת עלילת דם.
המחקר מבוסס על מסמכים מארכיון צה"ל, ואחד מהכותבים הוא בני מוריס.
(בתוך הפוסט יש לינק לכתבה ב"הארץ", לבעלי המנויים. אולי שם יש איזה לינק למחקר עצמו?)
https://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=5964
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
תא מרבוטא
קיבל.ה  341 לייקים

teknoboy כתב: 15 אוקטובר 2022, 11:46 מתברר שב-48' צה"ל, בהוראת בן גוריון, עסק בהרעלת בארות (בדיוק כמו בעלילת הדם האנטישמית המפורסמת, שהאליטה הציונית החליטה שזה רעיון טוב להפוך אותה למציאות).
בונוס: כשזה התגלה, הם טענו שזאת עלילת דם.
המחקר מבוסס על מסמכים מארכיון צה"ל, ואחד מהכותבים הוא בני מוריס.
(בתוך הפוסט יש לינק לכתבה ב"הארץ", לבעלי המנויים. אולי שם יש איזה לינק למחקר עצמו?)
https://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=5964
וכאן מעט פירוט פלוס פרשנות https://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=5964
תא מרבוטא
קיבל.ה  341 לייקים

Asafasraf כתב: 15 אוקטובר 2022, 07:57
pelegs כתב:
Asafasraf כתב: 14 אוקטובר 2022, 20:37 1. לא הפלסטינים, אלא התרבות שמקדשת את המוות על פני החיים, ולזה אין שום קשר לעוני או להזנחה. עכשיו זה מספיק ברור?
2. אני אתן לך דוגמא פשוטה למשחק הכפול של מנהיגי החברה הערבית כאן:
הם מתלוננים על הפשיעה והרציחות בתוך החברה, אבל כשהמשטרה מחליטה לעשות משהו בנידון מחליטים להאשים אותה באלימות ובברוטאליות. אתה מכיר מיגור של אלימות ופשע עם פרחים?
3. יש שוני בתרבות המזרחית לבין זו האשכנזית.
התרבות המזרחית אכן (לדעתי) היתה יותר אלימה, ללא קשר לדבר.
4. מאחל לך להמשיך להתרגש ממוות של מחבלים, ואם הפסקה האחרונה שכתבת לא מייצגת תפיסה של אויב, אני לא יודע מה כן.

1. כשאתה כותב "תרבות המקדשת את המוות על פני החיים" - אתה מתכוון לתרבות שהפכה את המשפט "טוב למות למען ארצנו" למשפט מרכזי באידיאולוגיה שלה? שמחנכת ילדים מגיל גן לשלוח ארגזי שי לחיילים ולהעריץ אותם? שבכל שנה דוחפת באינדוקטרינציה מזעזעת יום זכרון לחללי צבאה וארגוני הטרור שלה בו ילדים מגיל 6 חייבים לבוא בחולצות לבנות, לבצע טקסים שמדגישים שוב ושוב את הגבורה שבהקרבת החיים למען המדינה (יפי הבלורית והתואר ושאר הערצת מתים)? שמכריחה את אזרחיה לעמוד פעמיים בשנה בצפירה לזכרון אותם חללים גיבורים? שאחת מתחפושות הילדים הכי פופלריות בה היא זו של חייל? שעורכת תערוכות בהן מציגים כלי הרג לקהל הרחב ובייחוד לילדים?..
אבל העיקר שלפלסטינים יש "תרבות מוות". מרוב קלישאות לא רואים את הקסרקטין.

בכל מקרה, אני רואה שאתה מתעקש לא להבין את הטיעון שלי, אז אני אנסה שוב (בדגש על מה שכתבת כאן): לצד פשיעה, בחברות נואשות עקב עוני, אפליה, ודיכוי לאומי יש נטיה גדולה יותר לשבח מוות למען המולדת. מן הסתם זה נפוץ יותר אצל הפלסטינים בשטחים מאשר אלו בישראל, לאחרונים רמת חיים גבוהה יותר ודיכוי הרבה פחות ישיר. בחיי שלא ברור לי איך אתה לא רואה את זה, ילדים בבית ספר יכולים להבין את הקונספט.

2. כרגיל לציוני, אתה שופט את ההנהגה הפלסטינית לפי מה שהתקשורת העברית כותבת, ולא מקשיב לדברים שלהם עצמם. הביקורת על המשטרה היא האכיפה הסלקטיבית כלפי אזרחים בתחומים כמו עבירות בניה ופשיעה קלה (אני אזכיר שאין לפלסטינים בישראל אופצית התפתחות אורבנית "הודות" למחסור בתוכניות מתאר מתאימות וגניבת אדמות היסטורית. כתבתי על זה כבר כמה פעמים כולל קישורים לדוחות בנושא), וככלי לדיכוי החברה (ראה מקרי יום האדמה, אוקטובר 2000 ועוד). הדרישה מהמשטרה היא להתחיל לאכוף את הפשיעה המסוכנת - קרי כנופיות, מאפיה ואלימות נגד נשים - ובייחוד את תפוצת הנשק אצל עבריינים. בחיי, לך לאתר של ועדת המעקב העליונה ותקרא קצת חומרים שם (תעשה גוגל טרנסלייט אם אתה לא דובר ערבית). שוב, לא קונספט קשה להבנה.

3. אני שמח שיצאת מהארון כגזען אמיתי ולא רק נגד הפלסטינים - לפחות במובן הזה אתה לא צבוע. אתה עדיין כמובן טועה (שאל כל סוציולוג) מהסיבות שפירטתי.

4. מחבל של אחד הוא לוחם החופש של אחר. לא ברור לי איך אפשר בכלל לראות באדם המתנגד לדיקטטורה צבאית, אפרטהייד וטיהור אתני "מחבל", ובהתאם לראות באור חיובי את החלאה שרצח אותו כחלק משירותו בצבא שאחראי לגיהנום בו חי אותו אדם. אתה קורא לי "סופר יודנראט" (למרות שהביטוי ממש לא מתאים למה שאתה מתכוון להגיד) - אבל דווקא נקודת המבט שלך הייתה מצדיקה את הטרור של הוורמאכט כנגד לוחמי החירות הצ'כים. גם הגרמנים כינו את הפרטיזנים "מחבלים", בזמן שהם עצמם היו אלה שכבשו שטח לא להם, דיכאו את האוכלוסיה האזרחית בה וביצעו באוכלוסיה הנ"ל טיהור אתני. ברכותי.
1. לא זוכר שבשום שלב בהיסטוריה היהודות קידשה את המוות על פני החיים.
אין לי שום בעיה עם חינוך הילדים להעריך את החיילים ששומרים עליהם במדינה הכי מסובכת בעולם ודואגים שיוכלו לחיות בבטחון.
המושג ״שאהיד״ קיים גם במדינות שקצת פחות ״עניות״ מהפלסטינאים.

2. ההנהגה הערבית אכן באה בטענות לאכיפה סלקטיבית, רק כשבפועל היא טועה ומטעה.
אמא שלי גדלה בדירה של שני חדרים עם 7 נפשות.
לא זכור לי שבאיזשהו שלב סבא שלי ז״ל חשב לקחת את החוק לידיים ולהגדיל את הדירה ללא אישורים. אין תוכנית מתאר? שינסו לשכור/ לקנות דירות גדולות יותר, או לחליפין יסתדרו עם מה שיש (בדיוק כמו החרדים).

3. אני אחיה עם זה בשקט וברוגע. כתבתי על תרבויות, ואין מה לעשות שזו הערבית מקדשת את המוות. אם לא אצלנו, אפשר לראות מה קורה במדינות שסביבנו. סתם פרט שולי לאבחנה שלך: המוצא שלי מזרחי, ומאמין שיש הבדל בין התרבויות.

4. אתה רואה את חייל צה״ל כחלאה, ואת הרופא כלוחם חופש. אני לא רואה את הדברים כמוך ופשוט מיותר להסביר למישהו שמכנה את צה״ל ״ארגון טרור״, את ההבדל בינו לבין המחבלים.

לא היו לי ציפיות שמישהו יצליח לשכנע את השני כאן.
1. באמת? מצדה? חנניה מישאל ועזריה? עשרת הרוגי מלכות?
2. בוא נדבר על מה דובר לגבי מפוני עמונה https://www.hakolhayehudi.co.il/item/La ... 7%99%D7%9D ומפוני מאספר יטא ? https://www.mekomit.co.il/%D7%94%D7%9E% ... 90-%D7%94/
עוד המחשה
https://www.mekomit.co.il/%D7%92%D7%96% ... %A9%D7%9E/
3. לגבי הבדל בין תרבות מזרחית ואשכנזית אין לי מספיק ידע. רק אציין שאם אתה מדקדק בפרטים כאלו מבחינת התרבות המזרחית ומראה שיש מגוון , אין שום סיבה שבתרבות הערבית המוסלמית לא יהיה מגוון. ולמעשה יש הרבה. מוזמן להאזין לאוריה שביט
4 החייל הפשוט מהיותו חייל אינו חלאה (אם כי בהחלט יש חלאות במדים בעבר ובהווה. עע https://13news.co.il/item/news/domestic/ntr-720035/ וגם https://www.fresh.co.il/vBulletin/showp ... stcount=53 וגם https://www.haaretz.co.il/magazine/twil ... ff7cba0000) אבל מבחינת הפלסטינים חיילים מייצגים את הכוח האלים שמנשל אותם מאדמתם והחמושים שלהם הם הצבא שלהם (לדעת חלקם) להיאבק נגד זה. בדיוק כמו שהבריטים ראו במחתרות מחבלים והיהודים ראו בהם לוחמי חופש. עניין של פוזיציה (ואני מניח שאתה יודע שפעולות המחתרות כלפי הבריטים והערבים אז לא היו שונות בהרבה מפעולות החמאס או התנזים נגד צה"ל או אזרחים ישראלים)
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 15 אוקטובר 2022, 07:57 1. לא זוכר שבשום שלב בהיסטוריה היהודות קידשה את המוות על פני החיים.
אין לי שום בעיה עם חינוך הילדים להעריך את החיילים ששומרים עליהם במדינה הכי מסובכת בעולם ודואגים שיוכלו לחיות בבטחון.
המושג ״שאהיד״ קיים גם במדינות שקצת פחות ״עניות״ מהפלסטינאים.

2. ההנהגה הערבית אכן באה בטענות לאכיפה סלקטיבית, רק כשבפועל היא טועה ומטעה.
אמא שלי גדלה בדירה של שני חדרים עם 7 נפשות.
לא זכור לי שבאיזשהו שלב סבא שלי ז״ל חשב לקחת את החוק לידיים ולהגדיל את הדירה ללא אישורים. אין תוכנית מתאר? שינסו לשכור/ לקנות דירות גדולות יותר, או לחליפין יסתדרו עם מה שיש (בדיוק כמו החרדים).

3. אני אחיה עם זה בשקט וברוגע. כתבתי על תרבויות, ואין מה לעשות שזו הערבית מקדשת את המוות. אם לא אצלנו, אפשר לראות מה קורה במדינות שסביבנו. סתם פרט שולי לאבחנה שלך: המוצא שלי מזרחי, ומאמין שיש הבדל בין התרבויות.

4. אתה רואה את חייל צה״ל כחלאה, ואת הרופא כלוחם חופש. אני לא רואה את הדברים כמוך ופשוט מיותר להסביר למישהו שמכנה את צה״ל ״ארגון טרור״, את ההבדל בינו לבין המחבלים.

לא היו לי ציפיות שמישהו יצליח לשכנע את השני כאן.

@תא מרבוטא פחות או יותר ענה על כל הנקודות באופן מספק לדעתי, אז אני לא רואה סיבה לענות בעצמי.

עם זאת, כן חשוב לי להתעכב על נקודה אחת: בניגוד לתפישה השגויה בישראל ומדינות מערביות - המושג "שאהיד" פירושו חלל, בדיוק כמו בביטוי "חללי מערכות ישראל". כלומר, בכל פעם שאתה שומע פלסטינים מהללים את השאהידים, זה אחד לאחד כמו ההנצחה של חללי ישראל ביום הזכרון ומחוצה לו.

בהרחבה לגבי התרגום, כתבתי על זה לפני כמה עשרות עמודים:
pelegs כתב: 05 יוני 2022, 00:55 אגב, למי שלא מאמין לי שהמילה "שהיד" משמעה חלל בדיוק כמו בביטוי "חללי מערכות ישראל" מוזמן להביט באתר הרשמי של הכנסת בערבית, בטקסט שמדבר על יום הזכרון לחללי מערכות ישראל וכותרתו " يوم ذكرى شهداء معارك إسرائيل" (תעתיק: יום זכראא שהדא מערכ ישראיל. הדגשתי באדום את המילה "שהדא" שמשמעותה בערבית "שהידים", קרי "חללים"):

https://m.knesset.gov.il/ar/about/lexic ... m_zik.aspx

...או בטקסט בערבית מאתר ממשלת ישראל שמספר על נאום שנשא נתניהו ביום הזכרון: "كلمة رئيس الوزراء نتنياهو في المراسم الرسمية لإحياء ذكرى شهداء معارك إسرائيل لعام 2021 في جبل هرتسل في أورشليم" (נאומו של ראש הממשלה נתניהו בטקס הרשמי להנצחת חללי מערכות ישראל לשנת 2021 בהר הרצל בירושלים. גם כאן המילה שהדא מודגשת באדום):

https://www.gov.il/ar/departments/news/ ... _har140421
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

לשהיד יש משמעות הן צבאית, והן אזרחית.
ותיכף נקרא שהשימוש במילה ״שהיד״ בסכסוך כאן הוא לתיאור של איש שלום.
אדום נחמד
קיבל.ה  316 לייקים

אלוהים שישמור

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אדום נחמד כתב: 15 אוקטובר 2022, 16:19 אלוהים שישמור

אני כבר חודשיים מנסה להוריד אתכם מהמשתמש הזה, ואתם מתעקשים לנסות להסביר לו, כאילו זו אשמתו.
הניחו לו כבר.
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

אדום נחמד כתב:אלוהים שישמור

אולי אני טועה...

תמונה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1240 לייקים

חשוב לציין שכל הערכים בויקיפדיה בעברית הנוגעים לתרבויות הערבית או המוסלמית נכתבים ע"י ערבים או מוסלמים דוברי עברית.
אין בויקיפדיה בעברית שום הטיה ימנית או לאומנית, אפילו לא קצת.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
אדום נחמד
קיבל.ה  316 לייקים

קודם כל, לא הבנתי מה התמונה שצרפת מוכיחה

דבר שני, אנשים משקיעים לא מעט בשביל לענות לך, והתגובות שלך גובלות בזלזול...

בני12
קיבל.ה  868 לייקים

אדום נחמד כתב: 15 אוקטובר 2022, 18:13 קודם כל, לא הבנתי מה התמונה שצרפת מוכיחה

הוא היה יכול לכתוב אלף מילים על כמה ההתממות שלכם מצחיקה אבל לפעמים עדיף תמונה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

בני12 כתב: 15 אוקטובר 2022, 18:28

אבל מה שכתוב בתמונה זה בדיוק מה שפלג אמר, אז מה זה בדיוק אמור להוכיח? חוץ מזה שפלג דייק
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1240 לייקים

תמונה
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 15 אוקטובר 2022, 17:12 תמונה
אני מעריך את זה שאתה מביא בעצמך חיזוק לטענה שלי, זה חוסך לי עבודה מיותרת :rose:
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

בני12 כתב:

חבורת מתייפייפים בראשות המשתמש שניסה להציג את אמנת החמאס כמו זו של אירגון שלום.
נערך לאחרונה על ידי Asafasraf ב 15 אוקטובר 2022, 21:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

אדום נחמד כתב:קודם כל, לא הבנתי מה התמונה שצרפת מוכיחה

אז אתה מוזמן להתעלם ולא להגיב.
נראה לי ששנינו נמשיך לחיות.
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

זה כואב פי אלף יותר, יא ערימה של צבועים.
ילד יוצא להביא פיצה ונפצע אנושות מכדור תועה של חלאה.
אני מזמן הייתי מכניס את השב״כ לטיפול באירגוני הפשיעה (גם היהודים וגם הערבים) ובנשק הלא חוקי שמסתובב כאן.

תמונה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1240 לייקים

אני חושב שהמוח שלו לא באמת מתפקד. הרי כולם יודעים שיש הרבה פשיעה במגזר הערבי בשל עוני כבד. כבר הסבירו לו שזה לא מוכיח כלום חוץ מאפליה קשה כלפי הפלסטינים אזרחי ישראל.
אבל הוא לא קולט שום אינפורמציה ושום פידבק. בראש המעוות שלו כל מקרה פשיעה של ערבים הוא איזושהי הוכחה שמשהו דפוק אצלם.
אלפקה אולי יכול לספר לו מה הלך בנתניה עם משפחות הפשע היהודיות, אבל זה לא ייכנס לו למוח. כלום לא נכנס לשם.
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

תמשיך אתה לעצום עיניים ולהאשים את מדינת ישראל בכל הצרות של הפלסטינאים ושל ערביי ישראל. אני חושב אחרת ממך, והרי זה ידוע שהאמת המוחלטת נמצאת אצלך ואצל דומיך, ומי שלא מתיישר הוא לא מפעיל את השכל/ אין לו שכל.
בסה״כ אתם חבורת מתנשאים מתייפייפים שפשוט שונאים את מדינת ישראל.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

its-sick כתב: 15 אוקטובר 2022, 21:29 אני חושב שהמוח שלו לא באמת מתפקד. הרי כולם יודעים שיש הרבה פשיעה במגזר הערבי בשל עוני כבד. כבר הסבירו לו שזה לא מוכיח כלום חוץ מאפליה קשה כלפי הפלסטינים אזרחי ישראל.
אבל הוא לא קולט שום אינפורמציה ושום פידבק. בראש המעוות שלו כל מקרה פשיעה של ערבים הוא איזושהי הוכחה שמשהו דפוק אצלם.
אלפקה אולי יכול לספר לו מה הלך בנתניה עם משפחות הפשע היהודיות, אבל זה לא ייכנס לו למוח. כלום לא נכנס לשם.

לחלוטין. אנילא בטוח שזה טמטום ממש,ייתכן שסתם טקטיקה.
הוא בכל מקרה מתעלם לחלוטין מכל אינפורמציה והסבר.
תראה לו עשר פעמים שהנמר טרף את הגדי, אפילו בוידאו, וכל פעם הוא יחכה שבוע ויגיד שהגדי "יצא להפניה".
אתם מבזבזים אנרגיה וזמן.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1240 לייקים

חשוב לקרוא גם את ההמשך (למרות שהחרא הזה חוזר על עצמו שוב ושוב).
لا إله
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

יובל אברהם עושה עבודה מדהימה. איש חשוב מאד, עושה המון כדי לחשוף את הזוועות מהשטח, כאשר כל כלי התקשורת בוגדים בתפקידם ומנסים (בהצלחה) להסתיר.
מקווה שלא יישבר, כי בטוח שהוא אוכל הרבה חרא בגלל זה.
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

לא נורא, להקת מעודדות יקרה.
טענתם שבגלל עוני רב והפליה של הממסד הפשע בחברה הערבית קיים, בדיוק כמו שהיה אצל המזרחיים בעשורים הראשונים של המדינה.
מישהו יכול להראות לי בבקשה שנה שבה יהודים מזרחיים רצחו 100 אזרחים, ביניהם לא מעט ילדים וחפים מפשע?
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

תא מרבוטא כתב:
אדום מטלי כתב: 14 אוקטובר 2022, 10:58 ללא מילים....

צהל טוען שהרופא טרוריסט לכאורה

https://mobile.mako.co.il/news-military ... =173113802
הבאתי את הציטוט שלך (את של מטלי אני לא יכול לפתוח, אבל מאמין שהוא דומה), כדי להראות איך אתם עטים על כל ידיעה פלסטינית (ככה היה גם עם הרקטה ששוגרה ונפלה בתוך עזה).
איזה מזל שאפילו הפת״ח טוען שהוא השתתף בירי.
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

מעניין אם יובל אברהם צייץ גם את זה:

תמונה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1240 לייקים

Asafasraf כתב: 16 אוקטובר 2022, 06:52 לא נורא, להקת מעודדות יקרה.
טענתם שבגלל עוני רב והפליה של הממסד הפשע בחברה הערבית קיים, בדיוק כמו שהיה אצל המזרחיים בעשורים הראשונים של המדינה.
מישהו יכול להראות לי בבקשה שנה שבה יהודים מזרחיים רצחו 100 אזרחים, ביניהם לא מעט ילדים וחפים מפשע?
כשמשפחות הפשע היהודיות השתוללו, המשטרה נכנסה בהם. רוב המשפחות הללו פורקו וראשיהם הלכו לכלא.
אתה מוכן להראות לי בבקשה את כל ראשי ארגוני הפשע הערבים שנמצאים בכלא או במעצר בזמן משפט?
המשטרה לא פחות נאצית מהציבור, לא אכפת לה מהסבל של הציבור הערבי. היא לא באמת מתעניינת.
חוסר הענין שלה הוא באותה המידה כמו כשיגנבו לך את האוטו או יפרצו לך לבית. אלו פשעים שלא חשובים בעיניה, בדיוק כמו נרצח ערבי.
لا إله
תא מרבוטא
קיבל.ה  341 לייקים

Asafasraf כתב: 16 אוקטובר 2022, 06:56
תא מרבוטא כתב:
אדום מטלי כתב: 14 אוקטובר 2022, 10:58 ללא מילים....

צהל טוען שהרופא טרוריסט לכאורה

הבאתי את הציטוט שלך (את של מטלי אני לא יכול לפתוח, אבל מאמין שהוא דומה), כדי להראות איך אתם עטים על כל ידיעה פלסטינית (ככה היה גם עם הרקטה ששוגרה ונפלה בתוך עזה).
איפה אני עט על כל ידיעה פלסטינית? כי דווקא בחרת כאן להגיב לידיעה ישראלית למהדרין שאני שמתי. כי אני שם לב שלא רק שאתה מכליל על ערבים (ויאמר לזכותך שאתה כן מעונין בפתרון מדיני שכולל ויתור על שטח אבל זה בנפרד) אלא גם מכליל על משתתפים בדיון. שים לב שפלגס למשל לא מסכים לכל מה שאני כותב, שטקנו לא בהכרח מסכים לכל מה שהוא כותב וכיוב.
ובנושא אחר, היות ולא הגבת למה שאני רשמתי קודם, אני מניח שאתה מסכים לכך שגם ביהדות היו וישנם מקרים של קידוש המוות, שהתפיסה של כל צד היא תמונת ראי ואם היינו במקום הפלסתינים היינו חושבים על חיילי השלטון מה שהם חושבים על חיילי צהל?
אדום נחמד
קיבל.ה  316 לייקים

Asafasraf כתב:תמשיך אתה לעצום עיניים ולהאשים את מדינת ישראל בכל הצרות של הפלסטינאים ושל ערביי ישראל. אני חושב אחרת ממך, והרי זה ידוע שהאמת המוחלטת נמצאת אצלך ואצל דומיך, ומי שלא מתיישר הוא לא מפעיל את השכל/ אין לו שכל.
בסה״כ אתם חבורת מתנשאים מתייפייפים שפשוט שונאים את מדינת ישראל.
תגיד, האם היתה הודעה מבין אלו שכתבת בה לא חשבת שהאמת אצלך ומי שחושב אחרת הוא <הכנס שם תואר>?

אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

Asafasraf כתב: 16 אוקטובר 2022, 07:11 מעניין אם יובל אברהם צייץ גם את זה:

תמונה

תגיד, אתה מטומטם?
למה יובל אברהם צריך לצייץ משהו שמופיע ב-YNET, העיתון הנפוץ במדינה?
אתה לחלוטין לא מבין מה יובל אברהם מנסה לעשות, או שאתה עושה את עצמך?

(שתשמור העז, האכלתי את הטרול...)
נערך לאחרונה על ידי אדום מטלי ב 16 אוקטובר 2022, 10:01, נערך פעם 1 בסך הכל.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

צריך אולי להזכיר כאן משהו נוסף, למי שמתעלם מהעובדות באופן רצוני או מתוך סוציאליזציה ציונית:

רוב מה שישראל עושה בגדה המערבית הוא בניגוד לחוק הבינלאומי, כולל חלק גדול מהפעלת האלימות והטרור הצבאי (אני שם בצד את ההתנחלויות, שהן פשע מלחמה בהגדרה).
לעומת זאת, רוב האלימות שמפעילים הפלסטינים, בנפרד מהצדק המוסרי שלה, מותרת על פי החוק הבינלאומי, לפי החלטת האו"ם, שמתיר לעם תחת כיבוש או קולוניזציה להתנגד לכך, גם באופן מזוין.

הנה, לשון ההחלטה:

The General Assembly Reaffirms the legitimacy of the peoples' struggle for liberation form colonial and foreign domination and alien subjugation by all available means, including armed struggle;

והמקור הוא לא פלסטיני, גם לא יובל אברהם, אלא האו"ם עצמו:

https://www.un.org/unispal/document/auto-insert-187436/
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אני ממליץ להגדיל את התמונות, להסתכל היטב ולחשוב רגע: איך יהודים שסבא וסבתא שלהם הותקפו בגרמניה לפני שני דורות באופן אכזרי רק בגלל שהיו יהודים, מסוגלים לעשות אותו דבר לבני אדם אחרים, רק בגלל שהם פלסטינים?

הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

אדום מטלי כתב:

תמונה

תגיד, אתה מטומטם?

המטומטם האמיתי כאן הוא אתה, אם לא הבנת למה שלחתי את זה.
מבחינתך ודומיך יש רק צד אחד לסכסוך הזה שסובל ונפגע, וצד אחד שמנצל את כוחו ודורס.
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

תא מרבוטא כתב:
Asafasraf כתב: 16 אוקטובר 2022, 06:56
תא מרבוטא כתב: צהל טוען שהרופא טרוריסט לכאורה

איפה אני עט על כל ידיעה פלסטינית? כי דווקא בחרת כאן להגיב לידיעה ישראלית למהדרין שאני שמתי. כי אני שם לב שלא רק שאתה מכליל על ערבים (ויאמר לזכותך שאתה כן מעונין בפתרון מדיני שכולל ויתור על שטח אבל זה בנפרד) אלא גם מכליל על משתתפים בדיון. שים לב שפלגס למשל לא מסכים לכל מה שאני כותב, שטקנו לא בהכרח מסכים לכל מה שהוא כותב וכיוב.
ובנושא אחר, היות ולא הגבת למה שאני רשמתי קודם, אני מניח שאתה מסכים לכך שגם ביהדות היו וישנם מקרים של קידוש המוות, שהתפיסה של כל צד היא תמונת ראי ואם היינו במקום הפלסתינים היינו חושבים על חיילי השלטון מה שהם חושבים על חיילי צהל?
מכיוון שאין לי אפשרות לפתוח לינקים הגבתי לתגובה שלך שציינה שישראל טוענת שהוא טרוריסט. מחילה, מחילה ושוב מחילה.
לגביי קידוש המוות- הכוונה שלי היתה למאות שנים האחרונות, ולא לתקופות הקדומות, שהרי אם נלך לפי הדת היהודית ארץ ישראל היא של עם ישראל.
הפוסט קיבל לייק אחדתא מרבוטא
Asafasraf
קיבל.ה  833 לייקים

אדום מטלי כתב:צריך אולי להזכיר כאן משהו נוסף, למי שמתעלם מהעובדות באופן רצוני או מתוך סוציאליזציה ציונית:

רוב מה שישראל עושה בגדה המערבית הוא בניגוד לחוק הבינלאומי, כולל חלק גדול מהפעלת האלימות והטרור הצבאי (אני שם בצד את ההתנחלויות, שהן פשע מלחמה בהגדרה).
לעומת זאת, רוב האלימות שמפעילים הפלסטינים, בנפרד מהצדק המוסרי שלה, מותרת על פי החוק הבינלאומי, לפי החלטת האו"ם, שמתיר לעם תחת כיבוש או קולוניזציה להתנגד לכך, גם באופן מזוין.

הנה, לשון ההחלטה:

The General Assembly Reaffirms the legitimacy of the peoples' struggle for liberation form colonial and foreign domination and alien subjugation by all available means, including armed struggle;

אין ספק שהאו״ם הוא דוגמא ליושרה ונטראליות.
באותו גוף מתועב יושבות מדינות משקיפות מתחלפות, שהקשר שלהן לזכויות האזרח הוא בערך הקשר שלך לליכוד.
אותו גוף שמגנה את ישראל, ובו בזמן לא נוקף אצבע מול דיקטטורות חשוכות.
אין סוף לבדיחות שאתה מעלה כאן?
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

Asafasraf כתב: 16 אוקטובר 2022, 10:22
אדום מטלי כתב:

תמונה

תגיד, אתה מטומטם?

המטומטם האמיתי כאן הוא אתה, אם לא הבנת למה שלחתי את זה.
מבחינתך ודומיך יש רק צד אחד לסכסוך הזה שסובל ונפגע, וצד אחד שמנצל את כוחו ודורס.
מ.ש.ל
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

Asafasraf כתב: 16 אוקטובר 2022, 10:51
אדום מטלי כתב:צריך אולי להזכיר כאן משהו נוסף, למי שמתעלם מהעובדות באופן רצוני או מתוך סוציאליזציה ציונית:

הנה, לשון ההחלטה:

אין ספק שהאו״ם הוא דוגמא ליושרה ונטראליות.
באותו גוף מתועב יושבות מדינות משקיפות מתחלפות, שהקשר שלהן לזכויות האזרח הוא בערך הקשר שלך לליכוד.
אותו גוף שמגנה את ישראל, ובו בזמן לא נוקף אצבע מול דיקטטורות חשוכות.
אין סוף לבדיחות שאתה מעלה כאן?

וואו....

תגיד, קראת בכלל את החלטת האו"ם, לפני שהגבת?
מה בכלל הקשר למדינות המשקיפות? המדינות המשקיפות החליטו את ההחלטה הזו?
ומה הקשר לעזאזל ליושרה ונטרליות? האם אותה קולט/מבין שזו החלטה על זכויות כלליות שאינה קשורה למדינה ספציפית, כך שמה שאתה אומר לחלוטין לא קשור?

למה לא תנסה לקרוא פעם מקור שמביאים לך?

בחיי, בא לי להביא כאן את הציטוט של איינשטיין לגבי שני הדברים שהם אינסופיים....
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Asafasraf כתב: 16 אוקטובר 2022, 06:52 לא נורא, להקת מעודדות יקרה.
לא, לא "בדיוק כמו". הטענה היא:
1. מבחינת עוני הטרנד הכללי הוא אשכנזים < מזרחים < פלסטינים, וזה מתאים למידת הפשיעה.
2. עוני הוא הגורם העיקרי לפשיעה, אבל לא היחיד. הדיכוי הלאומי למשל משחק חלק נכבד בסיטואציה.

אולי אתה צריך לעבור קורס בהבנת הנקרא, אני בטוח שיש מספיק מקורות אונליין (השאלה היא האם תצליח לפתוח אותם).
שליחת תגובה