בניית סגל לעונת 24/25 - על מי אפשר להסתמך מהסגל הקיים?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Niro
קיבל.ה  349 לייקים

אפשר להחזיר גם את טוויזר, אביב סאלם, ניר נחום ומחמוד עבאס. שמישהו יעשה ג׳ים ג׳ונס ונתאבד כולנו ביחיד ביציע.
מקנא בכם שיש לכם כוחות לחשוב על האפסים שישארו איתנו בשנה הבאה.
הפוסט קיבל לייק אחדההוא מפעם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  840 לייקים

הלוואי שהיה אפשר להחזיר את דור חוגי
ונרקומן
קיבל.ה  174 לייקים

כתבתי את זה גם בדיון על המאמן, אבל אני באמת מקנא בכם שיש לכם בכלל כוח לדבר על שנה הבאה.
בא לי לשרוף לחן סול, אבוקסיס, אייבינדר, מינצברג וכל מי שהיה מעורב בשנה הזאת את הבית. בני זונות כלבים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםshaharotdjhotsauceההוא מפעם
ר.ש
קיבל.ה  378 לייקים

היחידים ששווה להשאיר מבחינה מקצועית:
לאיוס, טוריאל, גנאים ובלוריאן.

גם ציבוטה, אלטמן ואוזבולט, אבל אותם אני מעדיף לשחרר.

כל השאר - הביתה ללא יוצא מן הכלל.
רואה שחורות המקורי
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 מאי 2024, 13:02
redrony כתב: 12 מאי 2024, 12:56
רדפוקס כתב: 12 מאי 2024, 12:53
שחקן טוב באיזה ענף? בטח לא בכדורגל.
בחייאת איך אפשר להגיד על השק תפוחי אדמה הזה שחקן טוב?
בסדר עזוב, לא נכנס לזה. יש דברים שרואים בטח על רקע החולשה של הקבוצה הזו באמצע. בשניה שלקבוצה אין מאמן, שחקנים כמו לאיוס נחשבים טובים אחרי שעושים משחק אחרי משחק את אותם טעויות ובשורה התחתונה מתאימים לשחק קטרגל בשכונה.
שים את לאיוס אצל מאמן נורמלי בקבוצה שמשחקת כדורגל נכון תראה ממנו הרבה יותר.
גנאים היו לו משחקים טובים יותר וטובים פחות אבל הוא קשר אחורי לגיטימי. מאוד אגרסיבי, יודע לקחת את הכדור קדימה. נכון, הוא לוקה בטכניקה
לגבי לאיוס, אני באמת לא יודע.
נכון שהוא היה בקבוצות פח עם מאמנים חלשים, אבל יש לו את ה-feel למשחק מהגרועים שראיתי. כל החלטה נכונה שהוא מקבל היא מקרית לחלוטין. אנחנו היינו מתוסכלים מדוידה בהקשר הזה, אבל הוא שתי רמות מעליו.
אין ספק שהדריבל שלו רמה אירופאית לכל דבר, אבל אין לו כמעט שום יכולת לתרגם את זה למשהו פרודוקטיבי אחר כך.
בטוח שהוא יכול להיות יותר טוב ממה שהראה אצלנו, אבל זה לא אומר הרבה.
שמע, אני תמיד אומר לעצמי, מה אני, שלא התעסקתי בכדורגל מעולם ולא אימנתי רואה ומבין שאנשי מקצוע לא. אני מסתכל על לאיוס כבר שנה שניה ברציפות ולא מבין איך שחקן עושה את אותן טעויות פעם אחרי פעם. בהגיון שלי יושבים עם שחקן כזה על הוידאו של המשחק ומראים לו כמה הוא מאבד את עצמו לדעת עם הכדור ושהוא ראש בקיר ואם הוא לא מקשיב, פשוט לא נותנים לו לשחק. כנ״ל עם אייבינדר וזה שהוא מבלה חצי מהמשחק על הדשא ויש לי עוד 1000 דוגמאות.
מן הסתם, לאיוס אצל מאמנים שמבינים כדורגל היה מרים את הרמה שלו ואם לא, לא היה רואה דשא.

אולי זו תסמונת ראובן עובד, שחקן שיהיה ראש בקיר עד שייפול לגביו האסימון. במערכות טובות וחזקות האסימון נופל מוקדם או שמצליחים למצות את הפוטנציאל מהשחקנים האלה
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

ר.ש כתב: 12 מאי 2024, 14:05 היחידים ששווה להשאיר מבחינה מקצועית:
לאיוס, טוריאל, גנאים ובלוריאן.

גם ציבוטה, אלטמן ואוזבולט, אבל אותם אני מעדיף לשחרר.

כל השאר - הביתה ללא יוצא מן הכלל.
רק אלטמן. זה בדיוק השחקן לליגה לאומית שיעשה את ההבדל. שחקן שאכפת לו מהקבוצה ומזוהה איתה. אולי אוז׳בולט, אבל לא יודע אם הוא מתאים ללאומית
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

redrony כתב: 12 מאי 2024, 14:07
redrony כתב: 12 מאי 2024, 12:56
בסדר עזוב, לא נכנס לזה. יש דברים שרואים בטח על רקע החולשה של הקבוצה הזו באמצע. בשניה שלקבוצה אין מאמן, שחקנים כמו לאיוס נחשבים טובים אחרי שעושים משחק אחרי משחק את אותם טעויות ובשורה התחתונה מתאימים לשחק קטרגל בשכונה.
שים את לאיוס אצל מאמן נורמלי בקבוצה שמשחקת כדורגל נכון תראה ממנו הרבה יותר.
גנאים היו לו משחקים טובים יותר וטובים פחות אבל הוא קשר אחורי לגיטימי. מאוד אגרסיבי, יודע לקחת את הכדור קדימה. נכון, הוא לוקה בטכניקה
נכון שהוא היה בקבוצות פח עם מאמנים חלשים, אבל יש לו את ה-feel למשחק מהגרועים שראיתי. כל החלטה נכונה שהוא מקבל היא מקרית לחלוטין. אנחנו היינו מתוסכלים מדוידה בהקשר הזה, אבל הוא שתי רמות מעליו.
אין ספק שהדריבל שלו רמה אירופאית לכל דבר, אבל אין לו כמעט שום יכולת לתרגם את זה למשהו פרודוקטיבי אחר כך.
שמע, אני תמיד אומר לעצמי, מה אני, שלא התעסקתי בכדורגל מעולם ולא אימנתי רואה ומבין שאנשי מקצוע לא. אני מסתכל על לאיוס כבר שנה שניה ברציפות ולא מבין איך שחקן עושה את אותן טעויות פעם אחרי פעם. בהגיון שלי יושבים עם שחקן כזה על הוידאו של המשחק ומראים לו כמה הוא מאבד את עצמו לדעת עם הכדור ושהוא ראש בקיר ואם הוא לא מקשיב, פשוט לא נותנים לו לשחק. כנ״ל עם אייבינדר וזה שהוא מבלה חצי מהמשחק על הדשא ויש לי עוד 1000 דוגמאות.
מן הסתם, לאיוס אצל מאמנים שמבינים כדורגל היה מרים את הרמה שלו ואם לא, לא היה רואה דשא.

אולי זו תסמונת ראובן עובד, שחקן שיהיה ראש בקיר עד שייפול לגביו האסימון. במערכות טובות וחזקות האסימון נופל מוקדם או שמצליחים למצות את הפוטנציאל מהשחקנים האלה
שני דברים:
א. יכול להיות שאמרו לו וישבו איתו ויכול להיות שלא, כך או כך זה לא שיש לו תחליף. כך שגם אם אמרו לו והוא לא מבצע, זה לא ריאלי שלא יראה דשא.
ב. אני חושב שזה תקף למקרים מסוימים, אבל לא למקרים אחרים. כשהוא מכדרר את עצמו לדעת במרכז המגרש ותוקע מה שיכלה להיות התקפה מתפרצת, זה בהחלט משהו שמאמן יכול ואמור לשנות, אבל בתוך הרחבה זה הרבה פעמים אינסטינקטים והחלטות של שבריר שניה. אלו ההחלטות שמייצרות שערים ואת זה הרבה יותר קשה לאמן.

ואולי אני טועה וזה בר שינוי. מקווה בשבילו, לנו זה כנראה כבר לא יעזור.
וינסנט
קיבל.ה  261 לייקים

רק שלא יחזירו את נאתכו בטעות, עם כל האהבה אליו הוא בן 34 ולא נראה טוב בפרטיזן. הקישור שלנו סבל מהעניין הזה מספיק צריך שחקנים צעירים יותר ומנוסים. הקישור האחורי זה הכי חשוב לעונות הבאות.
ונרקומן
קיבל.ה  174 לייקים

וינסנט כתב: 12 מאי 2024, 14:21 רק שלא יחזירו את נאתכו בטעות, עם כל האהבה אליו הוא בן 34 ולא נראה טוב בפרטיזן. הקישור שלנו סבל מהעניין הזה מספיק צריך שחקנים צעירים יותר ומנוסים. הקישור האחורי זה הכי חשוב לעונות הבאות.
רק שלא יחזירו שחקן הרכב בקבוצת טופ בליגה טובה פי כמה מישראל כדי לשחק אצלנו בליגה לאומית ולעזור לנו לעלות ליגה מול כפר קאסם עארבה ועכו. הו לא, רק לא זה.
אם הוא רק יפזול לטובת מעבר כל כך עלוב עבורו הוא משוגע ולא פחות.
איזה פטריות אכלת הבוקר אדוני?
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךRed WolfSickleCelldjhotsauceAsafasraf
adom4
קיבל.ה  278 לייקים

וינסנט כתב: 12 מאי 2024, 14:21 רק שלא יחזירו את נאתכו בטעות, עם כל האהבה אליו הוא בן 34 ולא נראה טוב בפרטיזן. הקישור שלנו סבל מהעניין הזה מספיק צריך שחקנים צעירים יותר ומנוסים. הקישור האחורי זה הכי חשוב לעונות הבאות.
מה?
אם יש אפילו קצת אפשרות להחזיר אותו לעשות את זה בכלל לחשוב פעמיים על מה אתה מדבר?
רפאלוב גם בא אחרי עונה בינונית באנדרלכט לחיפה והוא עושה יופי של עונה (והוא עוד מבוגר מנאתכו בשנתיים).
הפוסט קיבל 3 לייקיםחוזה דומינגססומךshaharot
חוזה דומינגס
קיבל.ה  35 לייקים

ונרקומן כתב: 12 מאי 2024, 14:27
רק שלא יחזירו שחקן הרכב בקבוצת טופ בליגה טובה פי כמה מישראל כדי לשחק אצלנו בליגה לאומית ולעזור לנו לעלות ליגה מול כפר קאסם עארבה ועכו. הו לא, רק לא זה.
חחח אנחנו יכולים להתחנן אליו שיחזור.. עלאק רק שלא יביאו את נאתכו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 מאי 2024, 14:19
redrony כתב: 12 מאי 2024, 14:07

שני דברים:
א. יכול להיות שאמרו לו וישבו איתו ויכול להיות שלא, כך או כך זה לא שיש לו תחליף. כך שגם אם אמרו לו והוא לא מבצע, זה לא ריאלי שלא יראה דשא.
ב. אני חושב שזה תקף למקרים מסוימים, אבל לא למקרים אחרים. כשהוא מכדרר את עצמו לדעת במרכז המגרש ותוקע מה שיכלה להיות התקפה מתפרצת, זה בהחלט משהו שמאמן יכול ואמור לשנות, אבל בתוך הרחבה זה הרבה פעמים אינסטינקטים והחלטות של שבריר שניה. אלו ההחלטות שמייצרות שערים ואת זה הרבה יותר קשה לאמן.

ואולי אני טועה וזה בר שינוי. מקווה בשבילו, לנו זה כנראה כבר לא יעזור.
שמע, אם אני אומר לשחקן א׳ והוא עושה ב׳, למה שיראה דשא? או שיש בעיה במח שלו או בצורה שאני מסביר לו.
בסוף מה שאני חושב זה שאף אחד לא הסביר להם. לאיוס הוא רק דוגמא קיצונית אבל יש גם אחרות.
לגבי תחליף, תמיד יהיה. בטח ששחקן בסוף עושה נזק. אתמול ראית שלהפועל איו שום תוכנית התקפית, תנו את הכדור לטוריאל ולאיוס ונקווה שיהיה טוב

הפועל קבוצה לא מאומנת, משחקת כדורגל פשוט לא נכון. ואגב, תמיד תזכרו את זה שמדברים על תקציב וחיפה ומכבי. קבוצה שמנוהלת לא נכון מקצועית לא תצליח והתקציב שלה בכלל לא רלוונטי.

ושים לב שאני לא מדבר על הוצאה לפועל, זה ברור שהשחקנים של הפועל חלשים בזה אבל זה קשור להרבה דברים אחרים, מניח שבעיקר בטחון.
מישהו ישב עם אייבינדר הראה לו וידאו ואמר לו: פה עשית גליץ׳ בלי צורך, פה הסתובבת לא נכון, אתה משחק בנגיעה מתי שלא צריך ונופל סתם במקום להמשיך בהתקפה והוא פשוט חזר על אותם טעויות שוב ושוב? אני מתקשה להאמין.
הפוסט קיבל לייק אחדSickleCell
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

ליגה ממש לא טובה פי כמה מישראל, לדעתי אפילו חלשה יותר.
וכן אני גם נגד להחזיר פנסיונר שלא זז למרכז הקישור, ראיתי מספיק כאלו בעשור האחרון.
בכל אופן זה לא יקרה ולא רלוונטי.
ונרקומן
קיבל.ה  174 לייקים

רדפוקס כתב: 12 מאי 2024, 14:46
וכן אני גם נגד להחזיר פנסיונר שלא זז למרכז הקישור, ראיתי מספיק כאלו בעשור האחרון.
הליגה הסרבית פחות טובה מהישראלית? לא בטוח שאתה צודק. טובה יותר בכמה רמות.
ופנסיונר שלא זז? הלו, ליגה לאומית. מי זז בכלל בליגה הזאת?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

ונרקומן כתב: 12 מאי 2024, 14:47

הליגה הסרבית פחות טובה מהישראלית? לא בטוח שאתה צודק. טובה יותר בכמה רמות.
ופנסיונר שלא זז? הלו, ליגה לאומית. מי זז בכלל בליגה הזאת?
הליגה הסרבית בוודאות לא טובה יותר בכמה רמות ולעניות דעתי חלשה יותר.
אפילו לפי דירוג הליגות של אופ"א שמתבסס על הישגים במפעלים אירופיים ישראל מדורגת 17 וסרביה 19.
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

הליגה הסרבית אכן לא חזקה במיוחד באופן כללי, אבל פרטיזן ספציפית היא קבוצה שמתמודדת על האליפות בישראל. ראיתי אותם לא מעט העונה, קבוצה חזקה מאוד.
ברור שלשחקן הרכב שם יש מקום בקבוצת ליגה לאומית (אגב, הוא לא משחק שם כמעט קשר אמצע, 95 אחוז מהזמן הוא מאחורי החלוץ), אבל איזו סיבה יש לו לבוא?
לדעתי הוא גם סגר שם לעונה נוספת.
הפוסט קיבל לייק אחדadom4
וינסנט
קיבל.ה  261 לייקים

שחקן הרכב בעיקר בגלל שהוא ותיק שם, לא בגלל יכולת.
ראיתי משחקים שפתח בהרכב לאחרונה והם הפסידו את כולם, כשהוא לא פתח הם נראו טוב יותר וניצחו. עדיין יש לו כדורגל, אבל אתה צריך גם שחקן שיעשה ספרינטים להגנה ולהתקפה. נאתכו לא מסוגל לזה יותר ופרטיזן משלמים על זה. תראה קצת משחקים לפני שאתה זורק שטויות על עיוור.
L.S
קיבל.ה  622 לייקים

להעיף כל מי שלקח חלק בעונה הזאת.
מהאפסנאי ועד אחרון השחקנים.
אף אחד (מלבד סלים) לא ראוי להיות שייך למועדון שאני מזוהה איתו ועם הערכים שלו.

שילכו מאיתנו כולם
הפועל, שיגעת אותי.
הפועל, הרסת אותי.
וינסנט
קיבל.ה  261 לייקים

adom4 כתב: 12 מאי 2024, 14:29
מה?
אם יש אפילו קצת אפשרות להחזיר אותו לעשות את זה בכלל לחשוב פעמיים על מה אתה מדבר?
רפאלוב גם בא אחרי עונה בינונית באנדרלכט לחיפה והוא עושה יופי של עונה (והוא עוד מבוגר מנאתכו בשנתיים).
רפאלוב בכושר טוב יותר מנאתכו למרות הגיל. ואל תשכח שרפאלוב בחיפה נמצא ליד שחקנים טובים שעוזרים לו, בניגוד לנאתכו שבהפועל יהיה ליד צעירים חסרי ניסיון/שחקנים בינוניים במקרה הטוב.
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

redrony כתב: 12 מאי 2024, 14:35 שמע, אם אני אומר לשחקן א׳ והוא עושה ב׳, למה שיראה דשא? או שיש בעיה במח שלו או בצורה שאני מסביר לו.
בסוף מה שאני חושב זה שאף אחד לא הסביר להם. לאיוס הוא רק דוגמא קיצונית אבל יש גם אחרות.
לגבי תחליף, תמיד יהיה. בטח ששחקן בסוף עושה נזק. אתמול ראית שלהפועל איו שום תוכנית התקפית, תנו את הכדור לטוריאל ולאיוס ונקווה שיהיה טוב

הפועל קבוצה לא מאומנת, משחקת כדורגל פשוט לא נכון. ואגב, תמיד תזכרו את זה שמדברים על תקציב וחיפה ומכבי. קבוצה שמנוהלת לא נכון מקצועית לא תצליח והתקציב שלה בכלל לא רלוונטי.

ושים לב שאני לא מדבר על הוצאה לפועל, זה ברור שהשחקנים של הפועל חלשים בזה אבל זה קשור להרבה דברים אחרים, מניח שבעיקר בטחון.
מישהו ישב עם אייבינדר הראה לו וידאו ואמר לו: פה עשית גליץ׳ בלי צורך, פה הסתובבת לא נכון, אתה משחק בנגיעה מתי שלא צריך ונופל סתם במקום להמשיך בהתקפה והוא פשוט חזר על אותם טעויות שוב ושוב? אני מתקשה להאמין.
אתה לא צריך לשכנע אותי, ברור שזו קבוצה לא מאומנת, לא מנוהלת ולא כלום. לכן גם אמרתי, אין לי ספק שלאיוס יהיה יותר טוב ואפקטיבי בקבוצה מאומנת וטובה. השאלה היא עד כמה ופה אני כבר לא בטוח. חלק מהבעיות שלו הן כאלו שקשה להתגבר עליהן לדעתי.
לגבי תחליף, אז זהו שאין. היו כבר משחקים שלאיוס ישב על הספסל, אנחנו יודעים מה האופציות. מה עדיף? את צ'יבוטה השכונתי שמפקיר את האגף? את סניור?
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 מאי 2024, 15:19
redrony כתב: 12 מאי 2024, 14:35 שמע, אם אני אומר לשחקן א׳ והוא עושה ב׳, למה שיראה דשא? או שיש בעיה במח שלו או בצורה שאני מסביר לו.

אתה לא צריך לשכנע אותי, ברור שזו קבוצה לא מאומנת, לא מנוהלת ולא כלום. לכן גם אמרתי, אין לי ספק שלאיוס יהיה יותר טוב ואפקטיבי בקבוצה מאומנת וטובה. השאלה היא עד כמה ופה אני כבר לא בטוח. חלק מהבעיות שלו הן כאלו שקשה להתגבר עליהן לדעתי.
לגבי תחליף, אז זהו שאין. היו כבר משחקים שלאיוס ישב על הספסל, אנחנו יודעים מה האופציות. מה עדיף? את צ'יבוטה השכונתי שמפקיר את האגף? את סניור?
תראה, אין ואקום, בטח לא בכדורגל. שחקן אחד לא משחק, שחקן אחר בא במקומו. זה לא שלאיוס שם פה איזה מספרים. אני באמת חושב שבעיקר בכדורגל רמת האימון של הקבוצה משמעותית הרבה יותר משחקם זה או אחר. אז כן, סניור, שמיניור, זה באמת לא משנה

וזה אגב מה שחשוב בכל בעלים שלא יבוא, אדם שיביא אנשי ניהול נכונים, פירמידה ברורה ואני אגיד את זה בפעם המיליון למרות שלאנשים לא נעים ולא נח לשמוע את זה, כמו שעשו במכבי (וזה לקח להם שנתיים שלוש). גולדהר > אנגלידיס > קרויף > מאמן x/y/z
זה מה שהפועל צריכים ובכל תחום אגב. מקצועי (סקאוטנג, הכל), שיווק, קהל (לא מה שקשור לשיווק)
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

אז פה אני לא מסכים איתך.
גם אם פפ יאמן את הקבוצה הזאת, אתה לא תקבל כלום מסניור כי הוא לא מסוגל להשתלט על כדור. כל האימון וכל ההכוונה שבעולם לא יכולה לפתור את הבעיה הזאת.
אי אפשר לשחק כדורגל בלי שחקנים שמסוגלים לבצע ברמה הבסיסית. לאיוס מסוגל, סניור לא.
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 מאי 2024, 15:29 אז פה אני לא מסכים איתך.
גם אם פפ יאמן את הקבוצה הזאת, אתה לא תקבל כלום מסניור כי הוא לא מסוגל להשתלט על כדור. כל האימון וכל ההכוונה שבעולם לא יכולה לפתור את הבעיה הזאת.
אי אפשר לשחק כדורגל בלי שחקנים שמסוגלים לבצע ברמה הבסיסית. לאיוס מסוגל, סניור לא.
אז אנחנו אכן לא מסכימים. יש דברים בסיסיים בכדורגל שמאמנים בארץ לא יודעים לעבוד עליהם. פפ כן :)
לא רוצה להכנס ספציפית לגבי סניור, אבל מאמן כדורגל טוב יודע לקחת קבוצה ושחקנים ולשפר אותם.

אני אתן לך דוגמה הכי קטנה: אתמול נשלח כדור מצד בגובה למורגן מ 60 מטר. בדיוק לרגל. הוא עצר אותו ואיבד אותו ישר כי היה שחקן 4 מטר ממנו בזמן שהכדור נמסר אליו. אז אתה יכול להגיד שמורגן לא יודע לעצור כדור, פפ יגיד לך שמלכתחילה למסור כדור על 60 מטר זו טעות כי זה מאט את המשחק, מקשה על השחקן להשתלט על הכדור ולהמשיך את ההתקפה בצורה יעילה.

קח מאמן שיודע להעמיד קבוצה על המגרש, ללמד שחקנים תנועה בלי כדור, עקרונות בסיסיים של כדורגל, להסתובב, לא להחזיק את הכדור בנגיעות מיותרות ותראה ששחקנים מרימים את הרמה שלהם.
אז אולי סניור הוא ככה וההוא ככה, שוב, לא אכנס לגופו של שחקן אבל רב המאמנים הישראלים מאוד מוגבלים.
adom4
קיבל.ה  278 לייקים

redrony כתב: 12 מאי 2024, 15:35
אז אנחנו אכן לא מסכימים. יש דברים בסיסיים בכדורגל שמאמנים בארץ לא יודעים לעבוד עליהם. פפ כן :)
לא רוצה להכנס ספציפית לגבי סניור, אבל מאמן כדורגל טוב יודע לקחת קבוצה ושחקנים ולשפר אותם.

אני אתן לך דוגמה הכי קטנה: אתמול נשלח כדור מצד בגובה למורגן מ 60 מטר. בדיוק לרגל. הוא עצר אותו ואיבד אותו ישר כי היה שחקן 4 מטר ממנו בזמן שהכדור נמסר אליו. אז אתה יכול להגיד שמורגן לא יודע לעצור כדור, פפ יגיד לך שמלכתחילה למסור כדור על 60 מטר זו טעות כי זה מאט את המשחק, מקשה על השחקן להשתלט על הכדור ולהמשיך את ההתקפה בצורה יעילה.

קח מאמן שיודע להעמיד קבוצה על המגרש, ללמד שחקנים תנועה בלי כדור, עקרונות בסיסיים של כדורגל, להסתובב, לא להחזיק את הכדור בנגיעות מיותרות ותראה ששחקנים מרימים את הרמה שלהם.
אז אולי סניור הוא ככה וההוא ככה, שוב, לא אכנס לגופו של שחקן אבל רב המאמנים הישראלים מאוד מוגבלים.
התנועה בלי כדור של צ'יבוטה אתמול הייתה כל כך מחרידה, היה קטע במחצית הראשונה שלאיוס היה עם הכדור ובמקום לפתוח לו באגף הוא ישר רץ אל תוך הרחבה בלי לתת לו שום אופציית מסירה, גם התנועה שלו בכדור רוחב של לאיוס במחצית השנייה הייתה נוראית.
גרזן אדום
קיבל.ה  7 לייקים

איזה שקוף שיבנו קבוצה מסריחה ברגע האחרון של תחילת עונה בגלל סחבת/ או הצד האופטימי מפרקים שחקנים מקריית שמונה טבריה בני יהודה , בונים קבוצה כדיי לעלות מביאים צוות נורמלי , מאמן בארץ ראוי כרגע אין , יצטרכו להביא הרבה שחקנים חדשים, לקלוע בזרים , אופציית מסאי דגו עדיין על הפרק? + כדאי מאוד במידה וספרא לוקח לבנות קבוצה עם נאתכו שיסיים יפה ויקבל תפקיד עתידי ואם ירצה להמשיך בבקשה
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

אני זוכר את המקרה עם מורגן. המסירה הייתה אכן מטופשת להחריד ושמה שחקן לא מוכשר בעמדה שצריך כישרון כדי לצאת ממנה.
בכל אופן, אם אתה טוען שמאמן יותר טוב יגרום לשחקנים לשחק כדורגל יותר פשוט שידרוש מהם פחות כישרון, אז אני מסכים איתך, אבל בסוף כדי להבקיע שערים אתה צריך שחקנים שיעשו פעולות איכותיות, מדויקות ומהירות. לזה צריך כישרון. אתה לא צריך להיות עומר אצילי, אבל שחקנים מסוימים (וסליחה מסניור שנפלתי עליו ספציפית, הוא לא היחיד) פשוט לא יתנו לך את זה עם כל האימון שבעולם.
בעמדות מסוימות זה יותר פשוט, שחקן כמו שירן ייני יכול לעשות קריירה ארוכה כקפטן של קבוצה שזוכה באליפות ושחקן חשוב בנבחרת ישראל גם ללא כישרון יוצא דופן, אבל אם הוא היה חלוץ או שחקן אגף הוא היה מבלה את הקריירה בלאומית במקרה הטוב.
redrony
קיבל.ה  645 לייקים

הוקיץ' כתב: 12 מאי 2024, 16:08

אני זוכר את המקרה עם מורגן. המסירה הייתה אכן מטופשת להחריד ושמה שחקן לא מוכשר בעמדה שצריך כישרון כדי לצאת ממנה.
בכל אופן, אם אתה טוען שמאמן יותר טוב יגרום לשחקנים לשחק כדורגל יותר פשוט שידרוש מהם פחות כישרון, אז אני מסכים איתך, אבל בסוף כדי להבקיע שערים אתה צריך שחקנים שיעשו פעולות איכותיות, מדויקות ומהירות. לזה צריך כישרון. אתה לא צריך להיות עומר אצילי, אבל שחקנים מסוימים (וסליחה מסניור שנפלתי עליו ספציפית, הוא לא היחיד) פשוט לא יתנו לך את זה עם כל האימון שבעולם.
בעמדות מסוימות זה יותר פשוט, שחקן כמו שירן ייני יכול לעשות קריירה ארוכה כקפטן של קבוצה שזוכה באליפות ושחקן חשוב בנבחרת ישראל גם ללא כישרון יוצא דופן, אבל אם הוא היה חלוץ או שחקן אגף הוא היה מבלה את הקריירה בלאומית במקרה הטוב.
אני חושב שכדורגל הוא משחק פשוט, ברור שצריך איכות, אבל לאיכות הזו צריך לעזור ואני טוען שאתה יכול לקחת 11 מסי, אם לא תהיה קבוצת כדורגל שתשחק איתו נכון הוא לא יצליח להביא את היכולות שלו לידי ביטוי (סליחה שנפלתי דווקא עליו:) )

גם אם מורגן היה שחקן על, כנראה שמהמצב הזה לא היה יוצא כלום. וגם אם לאיוס היה עובר 50 מטר מהשער שחקן על הקו במקום לחפש מסירה לשחקן מצטרף) אז לא היה יוצא מזה כלום
אבל אנחנו מסכימים, סתם חפירות שלי...

זו הסיבה שאני רוצה מאמנים שיודעים לטפל בשחקנים

אבל גם בניהול, אמרו אסי רחמים, לא מזלזל בו. צריך משהו אחר
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

אף אחד.

לא רק מקצועית, אלא גם רעיונית.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
shaar7_12
קיבל.ה  14 לייקים

תסריט אופטימי ספרא קונה אותנו :
צריכים לבחור שישה מתוך מחשבה שחצי מהם שחקני ליגת על
ועליהם להוסיף עוד חמישה\שישה
אלה יעלו אותנו ויהוו בסיס
יהלום14אדום
קיבל.ה  576 לייקים

מה עם טקיאר ומוליץ' בימים אלה?
יאללה הביתה!!!
עומר19891
קיבל.ה  7 לייקים

פרטיזן בלגרד שווה על פי טרנספרמרקט 37 מיליון אירו.
(שווי שחקנים)
זה כמעט כפול ממכבי תל אביב (21 מיליון)
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
הוקיץ'
קיבל.ה  4087 לייקים

כמו שאמרתי, קבוצה חזקה מאוד.
החלק הקדמי שלהם לא רואה אף קבוצה בליגה.
ליאור א.
קיבל.ה  129 לייקים

אפילו אלוהים(אם היה קיים) לא יודע איך אתם מצליחים כרגע לחשוב בצורה רציונאלית ולחשב תרחישים בנוגע ליכולתם של אותם כלומניקים
פלא עבורי
נגמר הנוער
קיבל.ה  220 לייקים

העונה הזאת היתה כל כך טראומטית עבור כולם, והשוק הישראלי כל כך חלש, כך שאני בטוח שכל מי שאנחנו רוצים שיישאר - לא יישאר.
אני מאוד אופתע אם טוריאל, ישראלוב, לאיוס או בנימין יישארו.

במקרה הטוב נישאר עם החבורת גולשים המסריחה הזאת ועוד קצת שבורי לאומית.
Red Ghost
קיבל.ה  432 לייקים

אם ספרא באמת יגיע והנכונות היא לבנות ולהשקיע, הכיוון צריך להיות שלד של כמה שחקנים מעל ללאומית שיחתמו לשנתיים בשכר שמכבד ליגה לאומית ויהיו ברמה מספקת בכדי להיות שחקני סגל/הרכב גם חזרה בליגת העל.
הפרופיל צריך להיות שחקנים שלא נספרים או אחרי עונה קצת פחות טובה אבל כן מסוגלים עוד להיות רלוונטיים והפועל תהיה סוג של החייאה לקריירה שלהם.
לדוגמא:
אביב אברהם
סער פדידה
אבו עביד (?)
אולי סמי בורארד הזה מחדרה
הפוסט קיבל לייק אחדMario
סמל אישי של משתמש
זיטו
קיבל.ה  191 לייקים

לא יאמן שההנהלה היהירה שלנו כל-כך בנתה על הצעירים למרות שהזהרנו מיליון פעם שהם חייבים שנת השתפשפות בלאומית - בסוף לא רק שהם השתפשפו עלינו השנה, הם גם הורידו אותנו ליגה כדי לסיים את הסטאז'
"יש דברים שחשובים יותר מכסף. כמו דרבי למשל" | ע. דמארי
הפוסט קיבל 2 לייקיםRed Ghostקירקגור
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  406 לייקים

צריך לראות את מי אפשר להחתים מהשוק הישראלי, אבל בגדול מבחינת זרים הייתי הולך על שני זרים למרכז המגרש וזר אחד לאגף שמאל, אולי ג'ורדן בוטאקה.
בתור מגנים הייתי מנסה ללכת על עובדיה דרוויש לימין והראל שלום או אורן ביטון לשמאל.
שחקנים שכנראה יהיה להם ביקוש מסויים בליגת העל אבל אולי אפשר להביא עם מענק עלייה מכובד.
אם דרוויש לא רוצה להגיע אז שי קונסטנטין או סאלח חוסיין מנוף הגליל.
אבו עביד יכול להיות שיחוק בתור בלם, אבל קשה להאמין שיבוא. אולי עידו לוי.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3817 לייקים

Gili כתב: 13 מאי 2024, 18:09 אבו עביד יכול להיות שיחוק בתור בלם, אבל קשה להאמין שיבוא. אולי עידו לוי.
אם בלוריאן נשאר - הוא, ישראלוב, מורגן וארצ'ל זה די והותר ללאומית מבחינת בלמים.
דרוויש הייתי מביא, כל השאר פחות רלוונטים.
adom4
קיבל.ה  278 לייקים

מבחינת זרים היחיד מהלאומית שאולי נראה שווה להביא זה אבובאקר של בני יהודה, אבל עדיין לא ראיתי אותו מספיק אז קשה לי להגיד אם הוא שווה את זה
Mario
קיבל.ה  313 לייקים

https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=470067

יש פה לא מעט מציאות שבכסף גם יהיו כאלה שירדו ללאומית.
הכל תלוי אם יש כסף של ספרא או ממשיכים עם האמריקאים.
שליחת תגובה