וולקאם קייל אלכסנדר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
תבור
קיבל.ה  130 לייקים

Charlie כתב: 27 יולי 2023, 01:20
הלך המומנטום כתב:
גביזון כתב: 26 יולי 2023, 23:22 באיירן הוא לא היה אמור להיות שחקן מרכזי, פה הוא ה"סנטר" שלנו.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
לגבי הליגה, אין ספק שהוא אמור להיות משמעותית הרבה יותר דומיננטי ביחס לרוב הסנטרים.
ביורוקאפ בשנה שעברה, אני מנסה להיזכר אבל מלבד טייריק ג׳ונס, בלצ׳רובסקי, אלפא קאבה ואולי קמגאטה, הוא אמור להיות גם כמה רמות ביחס לכל מיני קונדיט, פרחוסקי ואפילו יולי צ׳יילדס שפגשנו.
יש גם את הסנטר של בדאלונה, איך קראו לו, עם עבר בריאל ויורוליג, בן 34-5 אבל חתיכת שחקן

Sent from my iPhone using Tapatalk
אנטה טומיץ'
די עם ה-נו
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1024 לייקים

Charlie כתב: 27 יולי 2023, 01:20
הלך המומנטום כתב:
גביזון כתב: 26 יולי 2023, 23:22 באיירן הוא לא היה אמור להיות שחקן מרכזי, פה הוא ה"סנטר" שלנו.

לגבי הליגה, אין ספק שהוא אמור להיות משמעותית הרבה יותר דומיננטי ביחס לרוב הסנטרים.
ביורוקאפ בשנה שעברה, אני מנסה להיזכר אבל מלבד טייריק ג׳ונס, בלצ׳רובסקי, אלפא קאבה ואולי קמגאטה, הוא אמור להיות גם כמה רמות ביחס לכל מיני קונדיט, פרחוסקי ואפילו יולי צ׳יילדס שפגשנו.
יש גם את הסנטר של בדאלונה, איך קראו לו, עם עבר בריאל ויורוליג, בן 34-5 אבל חתיכת שחקן

גם טומיץ׳ שחקן מעולה, גם קאבוקלו שלא פגשנו ונפגוש השנה ואני בטוח שיש עוד כמה, הנקודה היא שעל פי השנה שעברה, לדעתי אלכסנדר הוא כמה רמות מעל רוב הסנטרים שנפגוש ולא נופל בהרבה מהטובים במפעל.
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

חייב להגיד שאני קצת מודאג מהמספרים בריבאונד וההגנת פיק אנד רול.
1.48 נקודות לפוזשן הגנתי בפיק אנד רול זה מזעזע.
נערך לאחרונה על ידי Matan ב 27 יולי 2023, 19:35, נערך פעם 1 בסך הכל.
beny
קיבל.ה  256 לייקים

ניתוח של היכולות של אלכסנדר ע"י ברק חקלאי מידיעות/ynet בטלגרם שלו - https://t.me/pointsinthepaint

עצם החתמתו של קייל אלכסנדר בהפועל תל אביב יכולה להעיד מה חשבו בסופו של דבר בצוות המקצועי על הרומן עם צ'ינאנו אונואקו בעונה הקודמת. אונואקו, סנטר רב גוני, שאמנם סייע לאדומים ברגעי ההכרעה, לא עבר חלק בגרון לכולם, ואני מתכוון דווקא לפן המקצועי. אלכסנדר, סנטר שונה ב-180 מעלות מאונואקו, דומה יותר לכריס הורטון, עם יותר סנטימטרים בגובה, סייז ונוכחות בצבע.

אלכסנדר מגיע להפועל ת"א אחרי עונה בינונית מאוד בוולנסיה, גם בליגה הספרדית וגם ביורוליג. למעשה, את כל הקריירה שלו כמקצוען מחוץ לארה"ב הוא חווה בספרד: שתי עונות בפואנלברדה ועונה נוספת בוולנסיה. נראה שהוא אולי רצה לשנות אווירה וגם סגנון כדורסל. אם בספרד, בעיקר בעונה בוולנסיה, הוא קיבל מעט דקות יחסית (סביב ה-15), והרבה להיכנס ולצאת מהמגרש בעקבות שיטת החילופים הנהוגה שם, בארץ הוא יהיה הסנטר הפותח של הפועל ת"א, ואם לא ייכנס לבעיית עבירות כנראה שישחק באיזור ה-25 דקות, וגם יהיה בהן משמעותי יותר התקפית ולא רק הגנתית.

למרות שהוא יחסית מוגבל התקפית, או נגדיר את זה ככה, לא בדיוק רב-גוני, לאלכסנדר יש יתרון אחד בולט - הוא שחקן פיק-אנד-רול נהדר. הגארדים של פואנלברדה ו-ולנסיה פשוט היו זורקים לו את הכדור לשמיים, הסנטר הקנדי היה תופס ומסיים בדאנק מהדהד. לצד זה, אלכסנדר גם יכול לקלוע קצת יותר רחוק מהטבעת אחרי פיק-אנד-רול, ובאחוזים לא רעים, או להוריד כדרור אחד ולחדור חזק לסל. בקיצור, המומחיות שלו היא פיק-אנד-רול.

המשמעות של זה ברורה: שיתוף הפעולה שלו עם ג'ייקובן בראון, שחקן פיק-אנד-רול אדיר בפני עצמו, צפוי להיות מצוין. בעונה בוולנסיה, יותר משליש ממהלכיו ההתקפיים היו של משחק בין שניים, והוא ניפק מהם 1.45 נקודות. המהלך השני הכי שכיח שלו הוא חיתוך לסל, שגם בו הוא יעיל (1.16 נקודות). זה בגדול שני המהלכים שאלכסנדר ביצע בעונה הקודמת.

אם מסתכלים על שתי העונות שלו בפואנלברדה, הן לא מאוד שונות, אבל נוסף גם המימד של ריבאונד התקפה (12.6%), ממנו הוא הפיק 1.15 נקודות.

למרות שאלכסנדר יכול קלוע מחצי מרחק, ובאחוזים לא רעים, הוא פחות הולך למקומות האלה, ולאורך שלוש העונות שלו בספרד הוא זרק רק 15 פעמים מהטווח.

אלכסנדר מגיע להפועל ת"א לא פחות בגלל היכולות ההגנתיות שלו. בכל זאת, סנטר בגובה 2.08 מ', עם מוטת ידיים מרשימה, ובכלל נוכחות בצבע. יש דברים אותם הוא עושה נהדר בהגנה, ויחד עם זאת יש דברים בהם הוא לוקה בחסר.

נתחיל בחיובי. כשאלכסנדר נשאר באחד על אחד מול גארדים אחרי חילוף הגנתי, הוא יוצא לרוב כשידו על העליונה (מגביל את שחקני ההתקפה ל-0.87 נקודות בפיק-אנד-רול, ול-0.89 בחדירות). הוא מנצל את הגודל שלו בין אם זה לגרום לשחקן המתקיף לזרוק שלשה קשה, או לחדור עליו ולפחד מזה שייחסם.

אם התייחסתי לחסימות, אז בעונות שלו בפונאלברדה, כשהוא שיחק מעל 20 דקות, אלכסנדר חסם 1.3 פעמים למשחק, שזה לא מעט. גם הגנת הפוסט-אפ שלו טובה מאוד, אפילו משובחת (0.62 נקודות בלבד לפוזשן). קשה מאוד לנעול אותו בצבע, וגם כשזה כבר קורה אלכסנדר מאוד אגרסיבי, והרבה פעמים חוטף או גורם לשחקן שמולו לזריקות קשות.

אז איפה הבעיה? בהגנת הפיק-אנד-רול שלו על הגבוה שמתגלגל. אלכסנדר הרבה פעמים נשאר יותר מדי זמן עם הגארד, וכשהוא מגיע לחזור לשחקן הגבוה שחסם, זה כבר מאוחר יותר והוא מסיים בשתי נקודות, או שהגבוה החדש של האדומים מבצע עבירה. 1.48 נקודות לפוזשן משיגים מולו הגבוהים בפיק-אנד-רול. זה דבר שדני פרנקו יכול לפתור בעיקר בעזרת תיאום הגנתי, והחלטה מראש אם מבצעים חילוף (אופציה טובה לאור היכולת שלו מול גארדים), נותנים לגארד ללכת מתחת לחסימה, מנסים לשבור אותה בכוח ועוד כאלה וכאלה פתרונות.

בשורה התחתונה, הפועל ת"א החתימה גבוה בכיר ברמת יורוקאפ. אם אכן הסיפור עם באיירן מינכן נכון, והוא העדיף את הצעת האדומים על פני זו של קבוצת היורוליג, זה אומר לא מעט כמובן על היכולת הכלכלית החדשה של המועדון בעקבות כניסתו הצפויה של עופר ינאי, אבל גם בפן התחרותי והרצונות שלה להגיע כמה שיותר רחוק, והקמפיין הטוב שעשתה בעונה הקודמת במפעל השני בחשיבותו ביבשת, שעשה לה שם טוב בקרב שחקנים.

מקצועית ברור מה היא תקבל ממנו. התקפית: יכולת טובה בפיק-אנד-רול, סיומת טובה בצבע עם הפנים לסל וריבאונד התקפה. הגנתית: נוכחות בצבע, חסימות, הגנת פוסט-אפ מצוינת, אחד על אחד טוב מול גארדים, אבל בעייתיות מסוימת בפיק-אנד-רול.
SexyRedBand
קיבל.ה  18 לייקים

למי מציעים אם יש לי רעיון מעולה לשיר שחקן בשבילו?
הפוסט קיבל לייק אחדג׳וחה
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

ניתוח מקצועי נחמד על קייל אלכסנדר במסגרת סקירה של נבחרת קנדה
https://www.raptorsrepublic.com/2023/08 ... -profiles/
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  1051 לייקים
יצירת קשר:

פישונט כתב: 02 אוגוסט 2023, 13:26 ניתוח מקצועי נחמד על קייל אלכסנדר במסגרת סקירה של נבחרת קנדה
https://www.raptorsrepublic.com/2023/08 ... -profiles/
מענין. מאד מחמיאים להגנה שלו, מאד מתבאסים על יכולות ההתקפה המוגבלות
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
אוהד כורסא
קיבל.ה  286 לייקים

מעניין שהיתרונות ההתקפיים שהם כן מציינים (פיקנרול וכו) הם בול מה שג'ייקובן צריך. סהכ סקירה מפתיעה לטובה.
הפוסט קיבל לייק אחדגביזון
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

חדשות רעות - הסגל של קנדה לאליפות העולם צומצם ל-14 שחקנים, וקייל אלכסנדר עדיין בפנים.
כרגע יש לקנדה 4 שחקנים על עמדות ה-PF והסנטר (כולל אלכסנדר), כך שרוב הסיכויים שהוא יהיה גם בסגל הסופי (12 שחקנים)
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

פישונט כתב: 07 אוגוסט 2023, 15:19 חדשות רעות - הסגל של קנדה לאליפות העולם צומצם ל-14 שחקנים, וקייל אלכסנדר עדיין בפנים.
כרגע יש לקנדה 4 שחקנים על עמדות ה-PF והסנטר (כולל אלכסנדר), כך שרוב הסיכויים שהוא יהיה גם בסגל הסופי (12 שחקנים)
מוות לכל הנבחרות, כל שחקן שלנו בסיכון,
שימון עם סגל גאון.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

סיים עם 5 נקודות בהפסד של קנדה 86:81 לגרמניה.

ארבעת המופלאים
קיבל.ה  431 לייקים

ראיתי שנקבעו ה12 והוא לא ביניהם. זה סופי? הוא יגיע לתחילת האימונים?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:ראיתי שנקבעו ה12 והוא לא ביניהם. זה סופי? הוא יגיע לתחילת האימונים?
איפה ראית?
תבור
קיבל.ה  130 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 10 אוגוסט 2023, 15:20 ראיתי שנקבעו ה12 והוא לא ביניהם. זה סופי? הוא יגיע לתחילת האימונים?
חיפשתי ולא ראיתי הודעה רשמית כזו של קנדה, אם אני מבין נכון הוא כרגע עדיין בתוך ה14 שמתוכם יורכבו ה12 הסופיים. אגב, חסימה יפה שלו על דניאל תייס בסטורי של נבחרת קנדה באינסטגרם, לא תצטרכו לחפש אם הקישור יעבוד..
https://instagram.com/stories/canadabas ... M1YmI2Ng==
די עם ה-נו
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  431 לייקים

פישונט כתב: 10 אוגוסט 2023, 16:49
ארבעת המופלאים כתב:ראיתי שנקבעו ה12 והוא לא ביניהם. זה סופי? הוא יגיע לתחילת האימונים?
איפה ראית?
אני לא כל כך יודע איך להעביר בין מדיות שונות אבל ראיתי את זה בפייסבוק בפרסום שנראה רשמי של אליפות העולם. פורסם שם כל הסגל הקנדי, 12 שחקנים, עם שלושה סנטרים ובלי אלכסנדר.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

לא היה פרסום רשמי כזה.

בכל מקרה, השורה הסטטיסטית המלאה של אלכסנדר אתמול - 5 נקודות (1/1 ל-2, 3/4 מהקו), ריבאונד, אסיסט, איבוד, שתי חסימות ופלוס 6 לקנדה ב-16:50 דקות על המגרש.
ארז שדה
קיבל.ה  711 לייקים

יובל כתב: 10 אוגוסט 2023, 18:20 לא היה פרסום רשמי כזה.

בכל מקרה, השורה הסטטיסטית המלאה של אלכסנדר אתמול - 5 נקודות (1/1 ל-2, 3/4 מהקו), ריבאונד, אסיסט, איבוד, שתי חסימות ופלוס 6 לקנדה ב-16:50 דקות על המגרש.
מקווה מאוד שאצלנו יהיו לו נתונים יותר מרשימים.
נייט רובינסון
קיבל.ה  573 לייקים

ארז שדה כתב: 10 אוגוסט 2023, 18:39

נבחרת קנדה היא הנבחרת אולי הכי מוכשרת באליפות העולם. יש לה שחקנים כמו ג׳מאל מארי, שאי, לו דורט, דילון ברוקס, בארט, קלי אוליניק, דוויט פאוול ועוד. אתה לא יכול לצפות ממנו לנתונים מרשימים בנבחרת ברמה הזאת
נערך לאחרונה על ידי נייט רובינסון ב 10 אוגוסט 2023, 19:05, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

נושא הריבאונדים ממשיך על הנייר להדאיג עם קו זר של אלכסנדר יחד עם הורד, סטטיסטית עם עונה שעברה שלו.

נייט רובינסון
קיבל.ה  573 לייקים

גביזון כתב: 10 אוגוסט 2023, 19:05 נושא הריבאונדים ממשיך על הנייר להדאיג עם קו זר של אלכסנדר יחד עם הורד, סטטיסטית עם עונה שעברה שלו.

סטטיסטית הוא היה 3.1 ריבאונדים ב 14 דקות ביורוליג. זה בערך 6.5 ביחס ל 30 דקות. זה לא רע בכלל. העונה, בליגה הישראלית אונואקו היה עם קצת פחות מ 8 ריבאונדים ביחס ל 30 דקות. זה הבדל של ריבאונד וחצי אבל יש גם הבדלי רמות.
ארז שדה
קיבל.ה  711 לייקים

נייט רובינסון כתב: 10 אוגוסט 2023, 19:02

נבחרת קנדה היא הנבחרת אולי הכי מוכשרת באליפות העולם. יש לה שחקנים כמו ג׳מאל מארי, שאי, לו דורט, דילון ברוקס, בארט, קלי אוליניק, דוויט פאוול ועוד. אתה לא יכול לצפות ממנו לנתונים מרשימים בנבחרת ברמה הזאת
אני לא מצפה , אבל אצלנו צריכה להיות לו סטטיסטיקה הרבה יותר טובה ואני מאמין שכך יהיה.
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

ולא היה לי ספק שאת תגידי את זה
שאני ככה וככה וכזה וכזה
תמשיכי להשתכר
תמשיכי להתעלם
אני אמשיך לנצח
את תפסידי מלא
וכשהכול ייגמר ולא נהיה שם יותר
רק אז תביני שלא היית צריכה לוותר
אני צריך לשנות
אני חייב לשחרר
אני צריך לשנות
אני חייב לשחרר

לשיר לך קייל אלכסנדר נה נה נה נה נה נה
קייל אלכסנדר נה נה נה נה נה
לשיר לך קייל אלכסנדר נה נה נה נה נה

0:57

פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

כצפוי, אלכסנדר בסגל הסופי של נבחרת קנדה לאליפות העולם
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroChegi
Charlie
קיבל.ה  449 לייקים

פישונט כתב:כצפוי, אלכסנדר בסגל הסופי של נבחרת קנדה לאליפות העולם
אז מה היו המשחקים האחרונים של נבחרת קנדה? לא המונדובאסקט?

פישונט
קיבל.ה  1021 לייקים

Charlie כתב: 21 אוגוסט 2023, 01:10
פישונט כתב:כצפוי, אלכסנדר בסגל הסופי של נבחרת קנדה לאליפות העולם
אז מה היו המשחקים האחרונים של נבחרת קנדה? לא המונדובאסקט?

משחקי אימון לקראת המונדובאסקט, משחק ראשון של קנדה ב-25.8
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1786 לייקים

מארי כבר הודיע שלא ישחק באליפות.
לגבי כישרון - אין נבחרת שמדגדגת את ארה"ב אפילו בטעות(למרות ההרכב היחסית משני שלה) וגם אצל קנדה יש לא מעט חסרונות.
אר ג'יי בארט זה ראסל ווסטברוק משופר. מאבד המון, מחטיא המון ולא יעיל ברמה היסטורית. תורם בעיקר הגנתית.
מה שכן יש להם שחקני הגנה נהדרים כמו דורט, דילון ברוקס וכן, גם בארט אבל למעט שיי הקליעה שלהם מבחוץ תהיה אסון טבע.
יחד, רק יחד! :heart:
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1024 לייקים

הדגל האדום כתב: 18 אוגוסט 2023, 19:35 ולא היה לי ספק שאת תגידי את זה
שאני ככה וככה וכזה וכזה
תמשיכי להשתכר
תמשיכי להתעלם
אני אמשיך לנצח
את תפסידי מלא
אני צריך לשנות
אני חייב לשחרר
אני צריך לשנות
אני חייב לשחרר

ככה וככה שמור למנפורד!!!!
ארז שדה
קיבל.ה  711 לייקים

הלך המומנטום כתב: 21 אוגוסט 2023, 09:04
הדגל האדום כתב: 18 אוגוסט 2023, 19:35 ולא היה לי ספק שאת תגידי את זה
שאני ככה וככה וכזה וכזה
תמשיכי להשתכר
תמשיכי להתעלם
אני אמשיך לנצח
את תפסידי מלא
אני צריך לשנות
אני חייב לשחרר
אני צריך לשנות
אני חייב לשחרר

ככה וככה שמור למנפורד!!!!
זה שיר אחר ככה שאני לא רואה שתהיה בעיה עם השיר.
גולדה מאיר
קיבל.ה  15 לייקים

אם כבר על שיר שחקן מדובר אז זה נראה לי מתאים:
"ילד אדום מכין שעורים בהיסטוריה
פתאום הוא שומע צלצול פעמון
בשעה שהפועל חוזרת לטופ של הליגה
שמעון מדקלם שקרים, מנסה לשנות זיכרון
אמא לאבא סודות על האוזן לוחשת
ילד אדום שומע קטעים בשיחה
קייל אלכסנדר מטביע על חצי היבשת
רמי אומר שהפועל חזרה
ובתוך הדפים של הזמן שאבד
אלכסנדר מגיע ברגע אחד
קייל אלכסנדר עולההה עולה
כל הדברים יסתדרו כך רמי מרגיע
היציע עכשיו צועק בחיוך
קייל אלכסנדר אל קצה היבשת מגיע
ילד נרדם וחולם על עתיד שצבוע אדום
ובתוך הדפים של הזמן שאבד
אלכסנדר מגיע ברגע אחד
קייל אלכסנדר עולההה עולה"
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  1024 לייקים

גולדה מאיר כתב: 21 אוגוסט 2023, 10:48

רמי אומר שהפועל חזרה
ובתוך הדפים של הזמן שאבד
אלכסנדר מגיע ברגע אחד
קייל אלכסנדר עולההה עולה
היציע עכשיו צועק בחיוך
ובתוך הדפים של הזמן שאבד
אלכסנדר מגיע ברגע אחד
ממש חיברת לו בלדה.
הפוסט קיבל לייק אחדגולדה מאיר
גולדה מאיר
קיבל.ה  15 לייקים

אם כבר בלדה אז על בחור שכל הפורום החליט שהוא לא מי שצריך להתאהב בו..
לפעמים גם בחורים שקטים מקנדה צריכים שיר אהבה,
לפני שכל המופלאים פה מרעיפים עליהם חרדה מגעגוע למסיבות בתל אביב.
אולי אלכסנדר נראה יותר טוב בפיג'מה אדומה :]
נייט רובינסון
קיבל.ה  573 לייקים

7even כתב: 21 אוגוסט 2023, 08:09
מארי כבר הודיע שלא ישחק באליפות.
לגבי כישרון - אין נבחרת שמדגדגת את ארה"ב אפילו בטעות(למרות ההרכב היחסית משני שלה) וגם אצל קנדה יש לא מעט חסרונות.
אר ג'יי בארט זה ראסל ווסטברוק משופר. מאבד המון, מחטיא המון ולא יעיל ברמה היסטורית. תורם בעיקר הגנתית.
מה שכן יש להם שחקני הגנה נהדרים כמו דורט, דילון ברוקס וכן, גם בארט אבל למעט שיי הקליעה שלהם מבחוץ תהיה אסון טבע.
כן, כמובן שהכי מוכשרת אחרי ארצות הברית כנראה בטעות לא כתבתי את זה. עכשיו בלי גמאל מארי אולי גם זה לא הכי נכון
הפוסט קיבל לייק אחד7even
URIKA
קיבל.ה  49 לייקים

גולדה מאיר כתב: 21 אוגוסט 2023, 10:48

רמי אומר שהפועל חזרה
ובתוך הדפים של הזמן שאבד
אלכסנדר מגיע ברגע אחד
קייל אלכסנדר עולההה עולה
היציע עכשיו צועק בחיוך
ובתוך הדפים של הזמן שאבד
אלכסנדר מגיע ברגע אחד
מוש
רק הפועל
קיבל.ה  1517 לייקים

היה שחקן מוביל בקנדציה הקודמת ? כי אם לא הוא יצטרך לעשות סוויץ כי אצלנו הוא מגיע כשחקן מוביל ולא משלים כמו בנבחרת (שאני ממש לא שופט אותו על זה , גם לשחקנים של מכבי אין מקום בנבחרת כמו קנדה כשחקנים מובילים לצורך העניין)
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1281 לייקים

קייל אלכסנדר שיחק 50 שניות וקלע שלשה בניצחון של קנדה על לטביה 101:75. קנדה עלתה לשלב השני עם מאזן מושלם. היא תפתח את שלב הבתים השני ביום שישי (ב-12:45 או ב-16:30), ככל הנראה נגד ברזיל.
אלכסנדר שיחק בשלב הבתים הראשון 26 דקות בסך הכל, בעיקר בגארבג׳ טיים, בהן קלע 18 נקודות (3/3 ל-2, 2/4 לשלוש, 6/8 מהקו), 6 ריבאונדים (5 בהתקפה), 2 אסיסטים, 2 איבודים, 2 חטיפות ו-2 עבירות.
ניצחון ביום שישי יבטיח לקנדה עלייה לרבע הגמר, מה שאומר שהיא בכל מקרה תסיים את הטורניר רק ב-9 או ב-10 בספטמבר.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
gershon
קיבל.ה  231 לייקים

מתי בפעם האחרונה היה לנו סנטר שזורק שלשות? שטיינהאור?
גביזון
קיבל.ה  1157 לייקים

gershon כתב:מתי בפעם האחרונה היה לנו סנטר שזורק שלשות? שטיינהאור?
בכל מקום שקראתי עליו באתרי הספורט באנגלית כולל אלא שמסקרים את המונדובאסקט הוא מוגדר כפורוורד.

משמאל לעץ
קיבל.ה  67 לייקים

gershon כתב: 29 אוגוסט 2023, 19:31 מתי בפעם האחרונה היה לנו סנטר שזורק שלשות? שטיינהאור?
יש גם איזה אחד זלמנסון
הפוסט קיבל 2 לייקיםgershonDavidSheriff9
אדום ותיק
קיבל.ה  487 לייקים

יובל כתב: 29 אוגוסט 2023, 18:56 קייל אלכסנדר שיחק 50 שניות וקלע שלשה בניצחון של קנדה על לטביה 101:75. קנדה עלתה לשלב השני עם מאזן מושלם. היא תפתח את שלב הבתים השני ביום שישי (ב-12:45 או ב-16:30), ככל הנראה נגד ברזיל.
אלכסנדר שיחק בשלב הבתים הראשון 26 דקות בסך הכל, בעיקר בגארבג׳ טיים, בהן קלע 18 נקודות (3/3 ל-2, 2/4 לשלוש, 6/8 מהקו), 6 ריבאונדים (5 בהתקפה), 2 אסיסטים, 2 איבודים, 2 חטיפות ו-2 עבירות.
ניצחון ביום שישי יבטיח לקנדה עלייה לרבע הגמר, מה שאומר שהיא בכל מקרה תסיים את הטורניר רק ב-9 או ב-10 בספטמבר.
בלי קשר לקייל אלכסנדר,
המשחק עם קנדה צריך ללמד שאין יום חלש בהגנהץ כשרוצים ועושים אגנה עם אגרסיביות וחוסר וויתור משחק שנראה אבוד מבחינת הקנדים, הסתיים למעשה עם הירידה למחצית...
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
gershon
קיבל.ה  231 לייקים

לא שותף בניצחון של קנדה על ארצות הברית בקרב על המקום השלישי.
שליחת תגובה