VAR

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

מבחינתי הנושא הזה פשט את הרגל היום, איזה שטות.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

זה גבולי ונתון לפרשנות. לוסיו היה בנבדל ובאמת שם יד על שחקן ההגנה של חיפה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

אני אודיע לפיפ"א.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

אדום כתב: 25 ספטמבר 2021, 21:49 זה גבולי ונתון לפרשנות. לוסיו היה בנבדל ובאמת שם יד על שחקן ההגנה של חיפה
הVAR צריך להתערב רק אם יש משהו מוחלט , ברגע שאמרת גבולי, ההחלטה המקורית אמורה לתפוס.
אף שופט/קוון לא פוסל את השער הזה בלי הילוכים חוזרים איטיים עם קלוז אפ, הגדרה קלאסית למקרה שמה שהוחלט במקור היה צריך להחזיק.
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךSickleCellסנטה קלאוסNoam
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

KingAlpaca כתב: 25 ספטמבר 2021, 21:49 אני אודיע לפיפ"א.
תעדכן אותם שעד היום הייתי בעד, אבל חוסר ההבנה של השופטים איך משתמשים בזה נכון שברה אותי.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

זה ייחודי לארץ.
רק בישראל ה-VAR מתערב ככה.
רק בישראל שופט פוסל שער כזה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

הם אמורים להתערב רק בטעויות ברורות ובוטות, לא? (ורק במקרים שמותר להם, כמובן)
עצם זה שמדי פעם המשחק נעצר בגללם ואז הם בודקים במשך כמה דקות, די אומר שהטעות לא הייתה כל כך ברורה, לא?
העיקר עם גוטליב נצמדו לכל פסיק בתקנון
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
jonati
קיבל.ה  334 לייקים

זה כאילו שהמציאו טכננולוגיה במיוחד בשביל שלעוד שופטים תהיה הזדמנות לזיין אותנו ולתת מתנות למכבי.
פשוט לא ייאומן כמות "טעויות" הוואר שנעשו נגדינו מאז שזה הוכנס בישראל, אין קבוצה שנפגעה ככה מזה, את כמות הפעמים שזה עשה צדק לטובתנו אפשר לספור על פחות מכף יד אחת
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

שוב ה Var עושה צדק ומתקן טעות וודאית של השופט, ישר כוח!
רק הפועל
קיבל.ה  1401 לייקים

אם כבר מדברים על var הפנדל שלא נשרק לזכות מכבי במשחק נגד באר שבע זה אחד הדברים ההזויים שראיתי ואני בכלל לא מתלונן על זה
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אני רואה כדורגל 20 שנה ובחיים לא ראיתי ששרקו נבדל על דבר כזה.
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אמה גולדמן כתב:אני רואה כדורגל 20 שנה ובחיים לא ראיתי ששרקו נבדל על דבר כזה.
לא פסלו על נבדל , אלא על "עבירה" של לוסיו.
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

De Niro כתב: 25 ספטמבר 2021, 23:07
הטענה לא הייתה שהמגע שלו בשחקן הפך את הנבדל לאקטיבי? בכל מקרה זאת החלטה שערורייתית
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אמה גולדמן כתב:
De Niro כתב: 25 ספטמבר 2021, 23:07
הטענה לא הייתה שהמגע שלו בשחקן הפך את הנבדל לאקטיבי? בכל מקרה זאת החלטה שערורייתית
לא לפי הפרשנות בטלויזיה.אבל אולי אני טועה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

De Niro כתב:
אמה גולדמן כתב:
De Niro כתב: 25 ספטמבר 2021, 23:07 לא פסלו על נבדל , אלא על "עבירה" של לוסיו.
לא לפי הפרשנות בטלויזיה.אבל אולי אני טועה.
אתה צודק.השער נפסל בטענת נבדל על מעורבות של לוסיו במהלך.
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  347 לייקים

הייתי במגרש, לאף אחד לא היה מושג על מה נפסל השער, ראיתי עכשיו בתקציר וזה פשוט ביזיון זה אפילו לא גבולי וזה ברור שהאירוע הזה לא היה טעות חד משמעית של צוות השיפוט שבגינה הואר היה צריך להתערב, זה פשוט צוות שיפוט שחיפש בכוח סיבה לפסול את הגול.
דרך אגב, אם אני לא טועה יגאל פריד שהיה היום בואר הוא אותו אחד שהיה בואר בגמר הגביע.
בקיצור נשבר כבר מהשיפוט בארץ, הרמה כל כך גרועה, זה לא שופט אחד או שניים שלא ברמה, אשכרה יש לנו בערך שופט אחד שראוי לשפוט בכדורגל מקצועני.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe Niroסומך
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

לא עובד בארץ. מרגיש שיש חוסר אמון מוחלט בין שופט המשחק לבין שופט ה-VAR ואי הבנה בסיסית של כללי ההתערבות.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3651 לייקים

הזוי שקראו לו לווידאו על זה ועוד יותר הזוי שהוא הלך לראות והחליט לפסול.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

מי היה שופט ה-VAR במשחק היום? האם ייתכן שאיגוד השופטים קידם אותו לליגת העל רק על סמך המגדר שלו ולא על בסיס יכולותיו המקצועיות? מה לגבי דניאל בר נתן, כמה חרא הייתה חוטפת שופטת שעשתה את הטעויות שהוא עשה?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1618 לייקים

הייתי במגרש. היינו בטוחים נבדל. ראיתי עכשיו ביוטיוב את הביזיון.
הפקרות מה שקורה בכדורגל שלנו. אין לי מילה אחרת.

שלא לדבר על תוספת הזמן של דקה בחצי הראשון אחרי כל השכיבות הסתמיות על הרצפה של שחקני חיפה מבערך שניה אחרי הגול.
אחרי שלויטה החליט לקחת את הזמן בצורה קיצונית בכל בעיטת שוער, חבר שהיה איתי במשחק מדד כמה זמן לוקח ללויטה להוציא בעיטה כזו מהשניה שהכדור יוצא החוצה.
זה נע בין 40 ל-50 שניות ברוב המכריע של הפעמים. נראה שבר-נתן דווקא נהנה מהמנוחה שלויטה סיפק לו בכל פעם כי לא ראיתי אפילו הערה אחת מצידו בנושא כלפי השוער של חיפה.
במשחק שלם מדובר על כ 7-8 דקות בערך. הזוי ככל שיישמע.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 26 ספטמבר 2021, 06:36, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
DJSavta
קיבל.ה  294 לייקים

7even כתב: 26 ספטמבר 2021, 01:14 הייתי במגרש. היינו בטוחים נבדל. ראיתי עכשיו ביוטיוב את הביזיון.

שלא לדבר על תוספת הזמן של דקה בחצי הראשון אחרי כל השכיבות הסתמיות על הרצפה של שחקני חיפה משניה אחרי הגול.
אחרי שלויטה החליט לקחת את הזמן בצורה קיצונית בכל בעיטת שוער, חבר שהיה איתי במשחק מדד כמה זמן לוקח ללויטה להוציא בעיטה כזו מהשניה שהכדור יוצא החוצה.
זה נע בין 40 ל-50 שניות ברוב המכריע של הפעמים. נראה שבר-נתן דווקא נהנה מהמנוחה שלויטה סיפק לו בכל פעם כי לא ראיתי אפילו הערה אחת מצידו בנושא כלפי השוער של חיפה.
שמתי לב שהוא סימן לו פעם אחת עם הידיים כזה "פעם אחרונה" דקה 40 כזה אם אני זוכר, לא שזה שינה משהו.
לגבי ה"נבדל", ביזיון גדול.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1618 לייקים

DJSavta כתב: 26 ספטמבר 2021, 01:48
7even כתב: 26 ספטמבר 2021, 01:14 הייתי במגרש. היינו בטוחים נבדל. ראיתי עכשיו ביוטיוב את הביזיון.

שלא לדבר על תוספת הזמן של דקה בחצי הראשון אחרי כל השכיבות הסתמיות על הרצפה של שחקני חיפה משניה אחרי הגול.
שמתי לב שהוא סימן לו פעם אחת עם הידיים כזה "פעם אחרונה" דקה 40 כזה אם אני זוכר, לא שזה שינה משהו.
לגבי ה"נבדל", ביזיון גדול.
בר-נתן בהחלט נהנה מהמנוחה הזו בכל פעם.
הוא לא בכושר כנראה כי בהרבה פאולים הוא היה רחוק מהכדור. לשני הצדדים.
יהיה טוב הפועל!
tadmored
קיבל.ה  454 לייקים

זמן בדיקת ה-var לקחת כ-5 דקות, מרגע הבקעת השער ועד לחידוש המשחק, וכל מה שהוסיף האיבן שפטוטה רק 6 דקות,
והדקה אחת בלבד במחצית,
פשוט שופט ושיפוט פחדני, ביזיון
איך זה בשיר על גבעת התחמושת
"כל מה שרציתי להגיע הבייתה בשלום"
אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים!
עומר חרמש הי"ד
1975-2023
נרצח בידי אויב צמא דם ואכזר
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

עוד טעות שיפוט שלא דובר עלייה פה ולדעתי היא הכי חשובה.
ב-2 התקפות אתמול הקוון שעמד מתחת לשער 7 דפק את הפועל,
1. בדקה ה-2 נדמה לי הייתה התקפה שלנו שרוסה היה עם הכדור בתוך הרחבה ויכל להוציא רוחב לאליאס.
א.לא היה נבדל והקוון הרים דגל.
ב. הקוון אמור לעשות את זה בסוף ההתקפה וככה הואר יכל לבדוק במידה והיה מובקע שער.

2.בפעם השנייה שהקוון עשה את זה,זה עלה לנו בשער.
שימו לב לפני הגול של הפועל חיפה אליאס מקבל כדור והקוון שוב מרים את הדגל ועוצר את המשחק.
שניייה אח''כ ספגנו גול.

עכשיו עד כמה שידוע לי החוקה אומרת שהקוון צריך לחכות עם הרמת הדגל עד לסוף ההתקפה.
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
סנטה קלאוס
קיבל.ה  135 לייקים

אחת הבעיות מיני רבות של ההנהלה הלא מתפקדת שלנו זה עניין השיפוט, לא הגיוני שכל כך קל לשרוק נגד הפועל ולחלופין כל כך קשה לשרוק בעד ואין על זה אף אחד שיצא לתקשורת ויפעיל לחץ.
למכבי פוסלים את זה? ואם כן מוסיפים רק 6 דקות? זה אומר שדניאל "אתם מגעילים לי את התחת" בר נתן התכוון לתת דקה אחת אילולא המצאת חוק הנבדל מחדש? זה בדיחה.
המשתמש על שם רז שלמה
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1618 לייקים

אדום בבית כתב: 26 ספטמבר 2021, 07:22 עוד טעות שיפוט שלא דובר עלייה פה ולדעתי היא הכי חשובה.
1. בדקה ה-2 נדמה לי הייתה התקפה שלנו שרוסה היה עם הכדור בתוך הרחבה ויכל להוציא רוחב לאליאס.

שימו לב לפני הגול של הפועל חיפה אליאס מקבל כדור והקוון שוב מרים את הדגל ועוצר את המשחק.
שניייה אח''כ ספגנו גול.

עכשיו עד כמה שידוע לי החוקה אומרת שהקוון צריך לחכות עם הרמת הדגל עד לסוף ההתקפה.
נכון. כמו שעשה בגול שפסל להם.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדאדום בבית
נגמר הנוער
קיבל.ה  211 לייקים

נגמר הנוער כתב: 26 ספטמבר 2021, 00:15 לא עובד בארץ. מרגיש שיש חוסר אמון מוחלט בין שופט המשחק לבין שופט ה-VAR ואי הבנה בסיסית של כללי ההתערבות.
ובכלל, ידוע אם קיים מחקר אמפירי לגבי החלטות שופט המשחק לאחר צפיה חוזרת במהלך בעמדת ה-VAR? אני פשוט תוהה באיזה שלב להתבאס/לשמוח כי התחושה שלי שברגע שהשופט הולך לעמדת ה-VAR הסיפור די גמור (בטח בארץ).
סמל אישי של משתמש
בז'רנו
קיבל.ה  375 לייקים

סנטה קלאוס כתב: 26 ספטמבר 2021, 07:38 אחת הבעיות מיני רבות של ההנהלה הלא מתפקדת שלנו זה עניין השיפוט, לא הגיוני שכל כך קל לשרוק נגד הפועל ולחלופין כל כך קשה לשרוק בעד ואין על זה אף אחד שיצא לתקשורת ויפעיל לחץ.
למכבי פוסלים את זה? ואם כן מוסיפים רק 6 דקות? זה אומר שדניאל "אתם מגעילים לי את התחת" בר נתן התכוון לתת דקה אחת אילולא המצאת חוק הנבדל מחדש? זה בדיחה.
אם ההנהלה תתחיל לצאת על השופטים והאיגוד-הם עלולים לתת לנו שריקות שיביאו נצחונות.
ואז החלאות יאלצו לשלם בונוסים..
בקיצור-טוב להם ככה
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  381 לייקים

רק עכשיו ראיתי את השידור החוזר
אני פשוט בשוק שפסלו על זה את השער
והייתי אומר שאני יותר מופתע שהמועדון לא מצייץ על זה אפילו, אבל זה לא באמת מפתיע

בחיים לא היו פוסלים גול כזה למכבי / חיפה / ביתר
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום בבית
קיבל.ה  93 לייקים

7even כתב: 26 ספטמבר 2021, 09:08
אדום בבית כתב: 26 ספטמבר 2021, 07:22 עוד טעות שיפוט שלא דובר עלייה פה ולדעתי היא הכי חשובה.

שניייה אח''כ ספגנו גול.

נכון. כמו שעשה בגול שפסל להם.
מעניין...איך מחצית אחת שופטים ככה ובמחצית השנייה שופטים אחרת...
פצ'ימו גרשון? פצ'ימו גרשון?!
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

במשחק של מנצסטר נגד וילה בקרן שחקן עומד בעמדת נבדל ומפריע לדה חאה שהוא בעמדת נבדל
מאושר גול כי הוא לא מעורב לטענת השופט בשער

בליגה השישית בטיבה באירופה שק תפוחי אדמה עומד ואפילו לא מדגדג את הבלם של הפועל חיפה
שער נפסל בעמדת נבדל
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךDJSavta
Niro
קיבל.ה  310 לייקים

כמה זמן קיים הואר? שנתיים? יש בכלל תקדים או מקרה דומה לפסילה הזו?
ברצינות, מישהו פה נתקל בפסילת שער איפשהו ברחבי העולם שמזכירה את המקרה הזה?
כל שבוע תקדים עולמי במשחקים שלנו. תענוג. מעניין מה מכינים לנו שבוע הבא בנוף הגליל.
redrony
קיבל.ה  620 לייקים

Red Wolf כתב: 26 ספטמבר 2021, 09:36 רק עכשיו ראיתי את השידור החוזר
אני פשוט בשוק שפסלו על זה את השער
והייתי אומר שאני יותר מופתע שהמועדון לא מצייץ על זה אפילו, אבל זה לא באמת מפתיע

בחיים לא היו פוסלים גול כזה למכבי / חיפה / ביתר
די נו מספיק כבר עם השטויות, אתמול היה פנגל ברור לטובת מכבי לא בדקו את זה אפילו.
בישראל יש בעיה כללית עם השיפוט והואר הוא פשוט סימפטום של זה. הגול שנפסל אתמול זו בדיחה עצובה שרק מראה שלשופטים פה אין מושג בשביל מה יש ואר.
בלי קשר השיפוט פה הוא שיפוט רך, לטובת ההגנות, כל נפילה שורקים וחוץ מ2-3 שופטים סבירים השאר חלשים מאוד
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךadom4El dudernio
יהלום14אדום
קיבל.ה  523 לייקים

שופטים פח אשפה, תמיד היו, כשהכלומניקים האלה מסתכלים במסמכי הואר הם פתאום יהפכו לחכמים יותר? שופטים טובים יותר? אותו חרא רק עם יותר יכולת לדפוק קבוצות ולהרוס את המשחק. להעיף את הואר לכל הרוחות ויפה שעה אחת קודם, גם ככה אין להם מושג.
יאללה הביתה!!!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

מזלזלים בנו
הרמת שיפוט לא הגיונית, צריך להביא לפה שופטים מחו״ל עד שלא ימצאו שופטים ישראלים ראויים

הכי נורא זה בזבוזי הזמן, באמת שבמקום ההתאחדות הייתי פונה לפיפא במטרה לשנות את חוקי הפורמט
שבישראל ישחקו 50 ד׳ וכל עצירה עוצרים את השעון
זה לא הגיוני, אי אפשר לשחק כדורגל ככה זה מגעיל וזה בלתי ניתן לצפייה
אין פה ניסיון להיות ספורטיבים, רק לחרב את המשחק ולמשוך זמנים
צריך לשים לזה סוף
long live the zapta
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

לדעתי הפנדל לא היה 100% ולא בוטל רק בגלל שלא הייתה זווית נורמלית.

מה שלא ברור זה, אליאס מקבל אדום על גלישה מסוכנת למרות שהיא לא הייתה עם הפקקים אלא עם החיצון כלפי הכדור.

מצד שני גלישה של כחלון עם פקקים קדימה מעל גובה הקרסול שלפי החוקה זה אדום.
השופט הוציא אדום, אז למה בוטל? לפי החוקה זה לא משנה אם פגע או לא הגלישה הייתה מסוכנת עם פקקים קדימה מעל הקרסול.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
לירון האדום
קיבל.ה  1752 לייקים

Chegi כתב:לדעתי הפנדל לא היה 100% ולא בוטל רק בגלל שלא הייתה זווית נורמלית.

מה שלא ברור זה, אליאס מקבל אדום על גלישה מסוכנת למרות שהיא לא הייתה עם הפקקים אלא עם החיצון כלפי הכדור.

מצד שני גלישה של כחלון עם פקקים קדימה מעל גובה הקרסול שלפי החוקה זה אדום.
השופט הוציא אדום, אז למה בוטל? לפי החוקה זה לא משנה אם פגע או לא הגלישה הייתה מסוכנת עם פקקים קדימה מעל הקרסול.
הגיע אדום לאליאס.
הגיע צהוב לכחלון (הצגה יפה של ורד כאילו שבר את הרגל), פנדל ככה ככה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךאדום
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

מרגיש לי שיש איזשהו פער שזה מגיע להחלטות לטובת הפועל. איך ייתכן שגלישה עם פקקים קדימה (שגם על זה אפשר להתווכח) של אייזן בגמר גביע, זה אדום ישיר וביטול שער בדקה קריטית וכאשר זה נוגע אלינו אז גלישה עם פקקים קדימה זה רק צהוב?
עד כמה שזכור לי, איגוד השופטים גיבה את השופט בדרבי.
i stand with israel :brokenheart:
ctal1992
קיבל.ה  6 לייקים

shai.m כתב: 02 אוקטובר 2021, 20:57 מרגיש לי שיש איזשהו פער שזה מגיע להחלטות לטובת הפועל. איך ייתכן שגלישה עם פקקים קדימה (שגם על זה אפשר להתווכח) של אייזן בגמר גביע, זה אדום ישיר וביטול שער בדקה קריטית וכאשר זה נוגע אלינו אז גלישה עם פקקים קדימה זה רק צהוב?
ההבדל הוא שאייזן הרים את הרגל למעלה (לא נכנס להאם זה אדום באמת פשוט זה ההסבר) וכחלון לא, רגל למעלה זה כרטיס אדום ובגלל זה אליאס קיבל אדום.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  946 לייקים

ctal1992 כתב: 02 אוקטובר 2021, 21:11
shai.m כתב: 02 אוקטובר 2021, 20:57 מרגיש לי שיש איזשהו פער שזה מגיע להחלטות לטובת הפועל. איך ייתכן שגלישה עם פקקים קדימה (שגם על זה אפשר להתווכח) של אייזן בגמר גביע, זה אדום ישיר וביטול שער בדקה קריטית וכאשר זה נוגע אלינו אז גלישה עם פקקים קדימה זה רק צהוב?
ההבדל הוא שאייזן הרים את הרגל למעלה (לא נכנס להאם זה אדום באמת פשוט זה ההסבר) וכחלון לא, רגל למעלה זה כרטיס אדום ובגלל זה אליאס קיבל אדום.
גלישה עם שתי רגליים קדימה זה אדום ישיר בלי ויכוחים, אלא אפ החוקה שוב שונתה ואני לא מודע לזה.
שליחת תגובה