קובי רפואה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 17:54
נועם שחם כתב:
De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 16:16 קבוצה שסופגת כל הרבה שערים בכל כך מעט משחקים אי אפשר לומר בשום מצב שהיא הצליחה בבניית הסגל.אם מישהו חושב שיש כאן מקריות הוא יתבדה עוד חודש מקסימום.
לא אמרתי שהצליחו בבניית הסגל, אבל בנו סגל סביר לחלוטין. בחלק מהעמדות התחזקנו (עמדת החלוץ), הבאנו זרים לגיטימיים עם רקורד לגיטימי (רומראטו למעשה בא עם רקורד שלא היה פה בארץ לדעתי), והפקשוש היה בעיקר בזה שלא הביאו בלם בזמן.

לא חושב שבנו כזה סגל קטסטרופה. בכלל לא. לאיוס, אושבולט וגאנם שלושתם חיזוק מצויין. יש כמה שחקני חיזוק שפחות מצליחיםאבל הם בטח לא שחקנים רעים. ולכן אני חוזר לאדון מאמן.

למשל - אם המאמן לא מאמין בזרים, למה הוא חיכה לתחילת הליגה ולא עמד על החלפה שלהם כבר אחרי המחנה? למשל - למה סולליך הוא איזה באנקר אצלו? למה הקבוצה חסרת בטחון כל כך? אלו בעיות של מאמן נטו.
הבעיה איננה במאמן.
הבעיה היא שעובדתית ומעשית נחלשנו בעמדות השוער , המגן השמאלי , הקשר האחורי והחלוץ.
זה מספיק כדי להגיע למאבקי תחתית.
עמדת החלוץ? אתה מתכוון לעמדה שבה היה לנו שלומי אזולאי ועכשיו יש לנו את גאנם ואוז'בולט? או לעמדה שבה יש לנו את לאיוס במקום את דוידה? עמדת השוער, אני מסכים, אבל גם לשטקוס היו פאשלות ומעבר לזה, רפואה הסכים להחתמה. ליינר זה משהו שאף אחד לא היה יכול למנוע ולהביא מחליף ברמה שלו זה קשה.

שוב, לא בניית סגל מושלמת אבל בטח לא כזו שמאפשרת למאמן לספר תירוצים. נילש בקישור האחורי? מישהו הכריח אותו להחתים את רומראטו? את גוזנלס?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

נועם שחם כתב:
נועם שחם כתב:
לא אמרתי שהצליחו בבניית הסגל, אבל בנו סגל סביר לחלוטין. בחלק מהעמדות התחזקנו (עמדת החלוץ), הבאנו זרים לגיטימיים עם רקורד לגיטימי (רומראטו למעשה בא עם רקורד שלא היה פה בארץ לדעתי), והפקשוש היה בעיקר בזה שלא הביאו בלם בזמן.

לא חושב שבנו כזה סגל קטסטרופה. בכלל לא. לאיוס, אושבולט וגאנם שלושתם חיזוק מצויין. יש כמה שחקני חיזוק שפחות מצליחיםאבל הם בטח לא שחקנים רעים. ולכן אני חוזר לאדון מאמן.

למשל - אם המאמן לא מאמין בזרים, למה הוא חיכה לתחילת הליגה ולא עמד על החלפה שלהם כבר אחרי המחנה? למשל - למה סולליך הוא איזה באנקר אצלו? למה הקבוצה חסרת בטחון כל כך? אלו בעיות של מאמן נטו.
הבעיה איננה במאמן.
הבעיה היא שעובדתית ומעשית נחלשנו בעמדות השוער , המגן השמאלי , הקשר האחורי והחלוץ.
עמדת החלוץ? אתה מתכוון לעמדה שבה היה לנו שלומי אזולאי ועכשיו יש לנו את גאנם ואוז'בולט? או לעמדה שבה יש לנו את לאיוס במקום את דוידה? עמדת השוער, אני מסכים, אבל גם לשטקוס היו פאשלות ומעבר לזה, רפואה הסכים להחתמה. ליינר זה משהו שאף אחד לא היה יכול למנוע ולהביא מחליף ברמה שלו זה קשה.

שוב, לא בניית סגל מושלמת אבל בטח לא כזו שמאפשרת למאמן לספר תירוצים. נילש בקישור האחורי? מישהו הכריח אותו להחתים את רומראטו? את גוזנלס?
אני מסתכל על אזולאי מול אוז'בולט. כרגע , אזולאי של העונה הקודמת טוב ממנו.זו דעתי.
לגבי רומראטו , מישהו יודע איך התקבלה ההחלטה? אף אחד לא יודע.
הלכו על להחליף חצי קבוצה ויותר וזו התוצאה.
המאמן הוא אבי "גישת הזרים"? לא ולא.

סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  745 לייקים

בנו פה סגל לא מאוזן מקצועית, לא מאוזן מבחינת גילאים ולא מאוזן מבחינת שחקנים מכים
אין לתאר כמה המצב מדכא
נועם שחם
קיבל.ה  736 לייקים

מי הלך על להחליף חצי קבוצה? השחקן היחיד שהוחלף במכוון היה שטקוס שנתן עונה די בינונית.

ליידנר, שי ודוידה עזבו כי מועדונים אחרים שילמו הרבה כסף עבורם, ובהפועל היום אין לך את הלוקסוס להחזיק שחקנים כאלו בכח.

לטעמי, בזמן אמת (ולא כחכמה בדיעבד), עשו עבודה הרבה יותר טובה בבניית הסגל מבשנים קודמות. ולטעמי אתה עושה לרפואה וואחד הנחה פה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

נועם שחם כתב: 13 ספטמבר 2022, 18:22 מי הלך על להחליף חצי קבוצה? השחקן היחיד שהוחלף במכוון היה שטקוס שנתן עונה די בינונית.

ליידנר, שי ודוידה עזבו כי מועדונים אחרים שילמו הרבה כסף עבורם, ובהפועל היום אין לך את הלוקסוס להחזיק שחקנים כאלו בכח.

לטעמי, בזמן אמת (ולא כחכמה בדיעבד), עשו עבודה הרבה יותר טובה בבניית הסגל מבשנים קודמות. ולטעמי אתה עושה לרפואה וואחד הנחה פה.
יש לנו שני שחקני אגף ״לגיטמיים״ בסגל.
שני קשרי אמצע/אחוריים ״לגיטמיים״ בסגל.
מה כל כך טוב פה?
shaolin232
קיבל.ה  528 לייקים

נועם שחם כתב: 13 ספטמבר 2022, 18:22 מי הלך על להחליף חצי קבוצה? השחקן היחיד שהוחלף במכוון היה שטקוס שנתן עונה די בינונית.

אתה מפספס את העניין, אם השחקנים שציינת שעזבו היו עוזבים ללא תמורה, יכול להיות שאתה צודק, הריי הבעלים ניסמוב קמצנים ולא ישמו בחיים כסף מהבית, אבל הכעס פה הוא על פאקינג מכירות והרווח האסטרונומי שעשו ולא הביאו מחליפים ראויים

שוער - העמדה הכי חשובה במגרש לדעתי, נחלש ו בצורה חסרת פרופוציות, ולא זה לא ששטקוס היה עילוי, אבל לעומת מרינוביץ הוא נוייר

מגנים - ביטון בצניחה חופשית, עוד מסוף העונה שעברה, אבו דוסו חושך, דור אלו חושך, עזב אותך ליינדר ולא הבאת אף מחליף ראוי, השאלת ללא הגיון את אזוגי (רפואה שלמה) שתבין משלמים לדוסו 4,000 יורו משכורת בדיחה! - היחידי שמגן סביר זה גורפינקל - אבל רגע הוא מתופקד כבלם

בלמים - ללא שינוי, מלבד קונטה שבאמת נראה שיחוק, אבל היי קודם שישתחרר ממעצר בית

קישור - גם פה נחלשת, אייבנדר גם בירידה, אל ים לא לרמה לדעתי, אליאס כרגע ללא תחליף, ורומראטו הגיע לסיבוב קיץ, רן בנימין זה בוסר, וגונזלס לא משחק

כנף - לאיוס שיחוק, סלליך נפילה, דווידה עזב ואין לך מחליף ראוי, ואל תשכח שעונה שעברה היה את רוסה שנתן חצי עונה מדהימה

חלוצים - ללא ספק חיזוק

שוב הקבוצה לא מאוזנת, והכעס הוא כלפי זה שיש כסף בקופה ולא מביאים לך שחקנים שמשדרגים, אלא רק מציאות
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

הקבוצה נחלשה.נקודה.זו עובדה.
עוד לפני תחילת העונה זה היה ברור.
האם מישהו עשה בכוונה? ממש לא.
האם זה היה צפוי? ממש כן.
האם לפחות חלק מהנזק היה ניתן למנוע? בוודאי שכן.לפחות את השחרור של השוער והחלוץ.
השחרור של שטקוס היה הסימן הראשון.
זה הצביע על גישה חדשה וזחוחה.
ככה זה כשעושים מהפכות בין שתי עונות במועדון עני.
זה מה יש , ואף מאמן גאון לא יוציא יותר מהסגל הקיים כרגע.

El dudernio
קיבל.ה  1267 לייקים

שחר כתב: 13 ספטמבר 2022, 11:05 נגיד שלשפוט זר בכמה משחקי ליגה פלוס גביע הטוטו זה מוקדם מידי.
למרות שאובייסלי..שחקן גרוע בלי טכניקה אפשר לראות כבר אחרי חצי שעה.
אבל הצוות המקצועי שהביא אותו הנה ומבין שכשלון איתו נופל עליהם מבחינת אחריות, שרואה אותו באימונים בכל יום, במשחקי הכנה ועם כמה חודשים איתו חושב שהוא לא מספיק טוב, אז נראה לי שהדיון פה כבר די מוצה, גם אם אל דאוד ימשיך לפרסם עוד מאתיים פעם שרומארטו דייק ב92 אחוז במסירה של מטר לשחקן הכי קרוב אליו מאחור.
איפה אל ים ואיפה הוא? זה בכלל לא אותו ענף.
אני מתייחס רק לזה
הוא מסר 88 מסירות מתוכן 87 מסירות מקדמות... ב92 אחוז דיוק ומסירת מפתח 1...

זה שאתה קובע בניגוד לכל סטסטיסיקאי שהוא מוסר רק אחורה מסירה של מטר זה בין שקר מוחלט שכל מטרתו היא להצדיק את הטענה שלך שהתחילה עוד בגביע הטוטו ובין הזיה אחת גדולה שהקשר בינה ובין המציאות הוא קלוש עד לא קיים.

הצורך לשקר ולצייר מציאות אחרת כדי להצדיק אנטי נגד שחקן הפועל הוא הזוי בעיני. דר"א אם תלך לאשכול עליו תראה שאני אולי הראשון שציין שהוא איטי מאוד ושזאת הבעיה המרכזית שלו, אחרי זה גם יובל ואחרים התחילו לציין את זה ואם זאת היתה הטענה שלך הייתי מקבל אותה. אבל להמציא סיפורים עד דיוק במסירות של מטר אחורה זה פשוט פתאטי
שחר
קיבל.ה  1371 לייקים

El dudernio כתב: 13 ספטמבר 2022, 21:53
שחר כתב: 13 ספטמבר 2022, 11:05 נגיד שלשפוט זר בכמה משחקי ליגה פלוס גביע הטוטו זה מוקדם מידי.
למרות שאובייסלי..שחקן גרוע בלי טכניקה אפשר לראות כבר אחרי חצי שעה.
אבל הצוות המקצועי שהביא אותו הנה ומבין שכשלון איתו נופל עליהם מבחינת אחריות, שרואה אותו באימונים בכל יום, במשחקי הכנה ועם כמה חודשים איתו חושב שהוא לא מספיק טוב, אז נראה לי שהדיון פה כבר די מוצה, גם אם אל דאוד ימשיך לפרסם עוד מאתיים פעם שרומארטו דייק ב92 אחוז במסירה של מטר לשחקן הכי קרוב אליו מאחור.
איפה אל ים ואיפה הוא? זה בכלל לא אותו ענף.
אני מתייחס רק לזה
הוא מסר 88 מסירות מתוכן 87 מסירות מקדמות... ב92 אחוז דיוק ומסירת מפתח 1...

זה שאתה קובע בניגוד לכל סטסטיסיקאי שהוא מוסר רק אחורה מסירה של מטר זה בין שקר מוחלט שכל מטרתו היא להצדיק את הטענה שלך שהתחילה עוד בגביע הטוטו ובין הזיה אחת גדולה שהקשר בינה ובין המציאות הוא קלוש עד לא קיים.

הצורך לשקר ולצייר מציאות אחרת כדי להצדיק אנטי נגד שחקן הפועל הוא הזוי בעיני. דר"א אם תלך לאשכול עליו תראה שאני אולי הראשון שציין שהוא איטי מאוד ושזאת הבעיה המרכזית שלו, אחרי זה גם יובל ואחרים התחילו לציין את זה ואם זאת היתה הטענה שלך הייתי מקבל אותה. אבל להמציא סיפורים עד דיוק במסירות של מטר אחורה זה פשוט פתאטי
א. הוא כבר לא שחקן הפועל..לא יודע אם עדכנו אותך.
ב. אין לי שום אנטי לשחקן שכבר לא רלוונטי, אתה ממשיך ויכוח סרק שכבר מוזמן הוכרע, בדיוק כמו שהחלטת להגן בלהט על שחקנים גרועים אחרים ששיחקו בהפועל והתאדו לעבר הכלום והשום דבר.
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

Asafasraf כתב: 12 ספטמבר 2022, 21:48 סלליך כן עושה כאילו הגנה. אזולאי גם את זה לא עושה.
רומארטו היה חלש להחריד בכל המשחקים ששיחק, וגונזאלס (שלא שיחק הרבה) היה בינוני במקרה הטוב.
בעונה שלא נכשה בה כלום, אני מעדיף ״להרוויח״ את השחקנים שעלו מהנוער (לא כולם ברמה של ליגת על).
מה תרוויח מהם? כלום, הבעלים ירוויחו ממכירה שלהם.
chimpfive
קיבל.ה  424 לייקים

שמע אתה חוזר על הטיעון ההזוי ששטקוס היה בינוני, בוא, הוא אומנם עשה התקף לב בכדורי גובה, אבל את הבאת במקומו שוער ליצן עם משחק רגל מזעזע, שכל משחק הוא רשום על השערים שאנחנו סופגים ואלה שהיינו אמורים לספוג. שטקוס הביא נקודות, אין בכלל מה לדון בעניין הזה. ליידנר וכהן, (שהיה בכושר), נתנו אופציות מהאגפים בלי סוף, לעומת הנגרים שיש לי משני צידי המגרש, לא הגנה, לא התקפה. דוידה היה חתיכת פקטור במהירות שלו, לאיוס בנתיים נראה שחקן שיודע לעשות דברים נגד מגני פח, שים אותו נגד שחקנים קצת לוחצים והוא לא ברמה, ולא מהיר מספיק. אזובלט? כלום ושום דבר, אזולאי לפחות היה שחקן שיודע לפנות שטחים, ליצור הזדמניות, לשמור על הכדור ולתת בישולים ושערים, נכון לא עילוי, אבל עדיף על הכלום ושום דבר הזה. גאנם בהחלט שידרוג, אל ים נותן ניצוצות. אבל הקישור שלנו זה גבינה מחוררת כי אתה עם פאקינג אייבינדר שכבר לפני שנתיים לא יכל לסחוב יותר מחצי שעה. ואני מוכן להתערב שבוקסה בנה על למקין וישראלוב לעמדת הבלם, וכנראה שקובי התעקש להביא את קונטה. מדהים שרפואה מצליח להוציא משהו מהסגל פח אשפה הזה. הטעות הפאתלית שלו זה סלליך, אבל מי ישמע מה אזולאי היה משנה במשהו. וראיתי אוהדים מתלוננים שהוא נראה כבוי, באמת? איך מאמן אמור להראות שהוא היה עם 2:1 על ב"ש, ויודע שעוד מעט הטרוריסט צנציפר יתחיל לשחוט אותו? לי ברור, שהוא לא יסיים את העונה, כי מי יקח אחריות על הסגל המזעזע הזה? הבעלים? בוקסה? אז יביאו את המאמן מתנ"סים במקומו, איזה כיף, נהיה אמפריה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

שטקוס הביא לנו ים נקודות עם הגנה מאד בינונית בעונה הקודמת.קל לשכוח דברים טובים.
עצם זה שכמעט לא דיברו עליו כאן בפורום בעונה הקודמת אומרת הכל.
גם כשהיו כמה שביקרו אותו הוא השתיק אותם במשחקים הבאים.
הטעות הקשה ביותר שנעשתה בקיץ ולמעשה כבר לפני הקיץ.
תודו בטעות ותחזירו אותו.זו לא בושה.
תמיד תשננו טובת המועדון מעל הכל!
המועדון במצב קשה מקצועית.קחו אחריות ותוותרו על האגו.

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

נועם שחם כתב:
נועם שחם כתב: לא אמרתי שהצליחו בבניית הסגל, אבל בנו סגל סביר לחלוטין. בחלק מהעמדות התחזקנו (עמדת החלוץ), הבאנו זרים לגיטימיים עם רקורד לגיטימי (רומראטו למעשה בא עם רקורד שלא היה פה בארץ לדעתי), והפקשוש היה בעיקר בזה שלא הביאו בלם בזמן.

הבעיה איננה במאמן.

שכחתי גם את השחרור ההזוי של פלומה.
על מה ולמה? כי הוא לא בא למישהו טוב בעין בהתנהלות במשחק או שניים. ככה מתנהלים? זורקים ואז חושבים את מי נביא? מי אנחנו בכלל? מועדון עני בליגה הישראלית.
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
Asafasraf
קיבל.ה  797 לייקים

שטקוס נמצא בישראל כבר 5 שנים, מה שאומר שהעלות שלו זהה לזה של שוער ישראלי.
כשמנגד יש אפשרות להביא שוער שעולה חצי משטקוס (ובפועל פי ארבעה יותר זול), סמוך על הניסנובים שיפעילו את המכונה של ״שוער שיחוק״.
גורפינקל שחקן בינוני, במקרה הטוב, ובמקום לנסות להביא מגן שמאלי זר, הטיפשים הלכו (שוב) על הפתרון הזול.
את זה שרומארטו פרווה כולם ראו, כנ״ל סלליך שאף פעם לא נתן מספרים והיה משמעותי בקבוצה שבה שיחק, והנה חצי מהרכש ״מועד לפורענות״ לפני שהתחילה הליגה.
תוסיפו לזה אצ ורד וטוויזר, וכמעט שליש מהסגל שווה לפח.
הפוסט קיבל לייק אחדchimpfive
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

המדיניות רכש של סאסי ויונה 2 לא להיט
הלוטוס הלבן
קיבל.ה  317 לייקים

Asafasraf כתב: 14 ספטמבר 2022, 09:07 שטקוס נמצא בישראל כבר 5 שנים, מה שאומר שהעלות שלו זהה לזה של שוער ישראלי.
כשמנגד יש אפשרות להביא שוער שעולה חצי משטקוס (ובפועל פי ארבעה יותר זול), סמוך על הניסנובים שיפעילו את המכונה של ״שוער שיחוק״.
גורפינקל שחקן בינוני, במקרה הטוב, ובמקום לנסות להביא מגן שמאלי זר, הטיפשים הלכו (שוב) על הפתרון הזול.
את זה שרומארטו פרווה כולם ראו, כנ״ל סלליך שאף פעם לא נתן מספרים והיה משמעותי בקבוצה שבה שיחק, והנה חצי מהרכש ״מועד לפורענות״ לפני שהתחילה הליגה.
תוסיפו לזה אצ ורד וטוויזר, וכמעט שליש מהסגל שווה לפח.
מה שכתבת (בשינוי שמות השחקנים) אפשר לכתוב על כל הקבוצות בליגה (חוץ ממכיב ת"א, ב"ש, מכבי חיפה ובני סכנין).
מדובר על רשימה ארוכה של קבוצות אפורות שמסוגלות להפסיד כל משחק או לנצח כל משחק. אולי נס ציונה חלשה במיוחד.
מה שעושה שינוי זה יכולת המאמן להפיק את המירב מהסגל שעומד לרשותו.
להחליף 10 שחקנים אי אפשר. מה שעושות קבוצות שנכשלות, מחליפות מאמן.
אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

אנחנו קבוצה לא מאומנת, ורואים את זה כל שבוע בגולים שחוטפים!
לא יודע מה הם עושים באימונים, אבל אם היה מישהו שכותב מצבים של התקפה נגד הנגה, ובאופן שיטתי מתרגל את השחקנים,הרבה פעמים עד שהתגובה נהיית כמעט אוטומטית,מתוך אינסטינקט, ברור שהיה יוצא בלם לתוקף ופוגש אותו בערך באזור ה 40 מטר ולא נותן לו להגיע לשער.
אימון מס 2 -שחקן רודף אחרי תוקף,ורואה שהוא בורח בהתקפת מעבר מסוכנת כמעט בסוף המשחק, עושים פאוול גם במחיר כרטיס צהוב! זה חלק מאימון לשחקנים.
קובי חייב להבין שיש לו הרבה מאד שחקני נוער בקבוצה ואימון מצביהגנה שיטתי, ותכוף, הוא מפתח לפיתוח לשהם.
על בעיית חוסר אימון לקרנות נדבר בפעם אחרת..
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אדום ותיק כתב:אנחנו קבוצה לא מאומנת, ורואים את זה כל שבוע בגולים שחוטפים!
לא יודע מה הם עושים באימונים, אבל אם היה מישהו שכותב מצבים של התקפה נגד הנגה, ובאופן שיטתי מתרגל את השחקנים,הרבה פעמים עד שהתגובה נהיית כמעט אוטומטית,מתוך אינסטינקט, ברור שהיה יוצא בלם לתוקף ופוגש אותו בערך באזור ה 40 מטר ולא נותן לו להגיע לשער.
אימון מס 2 -שחקן רודף אחרי תוקף,ורואה שהוא בורח בהתקפת מעבר מסוכנת כמעט בסוף המשחק, עושים פאוול גם במחיר כרטיס צהוב! זה חלק מאימון לשחקנים.
קובי חייב להבין שיש לו הרבה מאד שחקני נוער בקבוצה ואימון מצביהגנה שיטתי, ותכוף, הוא מפתח לפיתוח לשהם.
הרוב נכון , רק שלדעתי גם אם יאמנו את חוליית ההגנה והקישור כל היום וכל הלילה , הם לא מספיק מוכשרים.לא בטוח שזה יעזור יותר מידי.
נושא הכושר הגופני מהותי לא פחות.
את רוב השערים אנחנו חוטפים במחצית השניה וזה לא מקרי כנראה.כולם נראים עייפים למרות החילופים.

אדום ותיק
קיבל.ה  482 לייקים

De Niro כתב: 14 ספטמבר 2022, 20:19
אדום ותיק כתב:אנחנו קבוצה לא מאומנת, ורואים את זה כל שבוע בגולים שחוטפים!
הרוב נכון , רק שלדעתי גם אם יאמנו את חוליית ההגנה והקישור כל היום וכל הלילה , הם לא מספיק מוכשרים.לא בטוח שזה יעזור יותר מידי.
נושא הכושר הגופני מהותי לא פחות.
את רוב השערים אנחנו חוטפים במחצית השניה וזה לא מקרי כנראה.כולם נראים עייפים למרות החילופים.
כל הרעיון באימון וחזרה אין ספור על מה עושים, הוא לעזור במהירות התגובה, בעיקר כשאתה עייף.
במפעלים כך מדריכים עובדים בפעולות הרכבה (שעדיין דורשות מעורבות יד אדם) כדי שגם הרכבות שבוצעו לאחר 7 שעות עבודה, יצאו איכותיות.

הכשרון יבוא לידי ביטוי באותט אקסטרה ששחקן צריך לתת, אבל הוא יבוא על בסיס הרבה יותר חזק.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

אם הבלם יעזוב , אנחנו בצרות צרורות.לא שחסרות בעיות.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

תפסיק בבקשה עם הסאבוטאז.
ותהיה גבר גבר כמו שאתה אוהב ותלך הביתה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

החוסר משמעת זה שילוב קטלני בין שחקן טיפש למאמן עם חוסר השפעה
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כל איבוד כדור זה התקפה קטלנית של קבוצת על כמו "נס ציונה".
תעוף מפה עיוור חסר מושג.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

דראפיץ׳
האדס
קיבל.ה  2965 לייקים

סיים את דרכו. שלא יגיע לפה יותר.
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
dino
קיבל.ה  2024 לייקים

הוא מפוטר בטוח
MaorShemesh
קיבל.ה  12 לייקים

הוא עושה בכוונה.
כל חילוף שלו הפוך, הורס את המשחק בכח..
רוצה לעזוב את הקן צרעות אבל מתבאס לוותר על הכסף
לא היה צריך לפתוח את העונה
אדום
קיבל.ה  754 לייקים

אם הוא לא דורש רכש אז הוא אשם לא פחות מהם. תלך
modag
קיבל.ה  328 לייקים

רק תעוף
רגש שלא נגמר גם כשהלב נשבר
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  587 לייקים

מחבב אותו אבל איבד את הסגל לגמרי, זה נראה שעושים לו סבוטאז' היום. יאללה הביתה.
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
סמל אישי של משתמש
Maor7
קיבל.ה  23 לייקים

רק בעולם דמיוני הוא מחר ממשיך להיות המאמן.

במקרה אנחנו בעולם הזה כנראה.
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3754 לייקים

מבקש ממך שתתפטר.
ככה תשמור על הכבוד שלך ותשחרר אותנו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםEl dudernioכרובית
OrCohen
קיבל.ה  245 לייקים

העמיד קבוצה שהיא בושה וחרפה.
אחראי ביחד עם בוקסנבוים בלעדי על הסגל המחפיר הזה.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אני הייתי לגמרי בצד שלו.
אפשר להפסיד, אפשר להפסיד לקבוצה האחרונה בטבלה.
אבל אי אפשר להיראות ככה. פער של 50 מטר בין שחקן לשחקן.
הפוסט קיבל לייק אחדכרובית
סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  867 לייקים

Money כתב: 17 ספטמבר 2022, 20:08 אני הייתי לגמרי בצד שלו.
אפשר להפסיד, אפשר להפסיד לקבוצה האחרונה בטבלה.
אבל אי אפשר להיראות ככה. פער של 50 מטר בין שחקן לשחקן.
בול ההרגשה שלי, הוא לא יצליח לעשות כלום בעונה הזאת שבזכות הכושלים אבודה ממילא
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
D&3
קיבל.ה  825 לייקים

התפטר כבר?
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  404 לייקים

לכולם ברור שזה נגמר. מניח שלא יפטרו אותו עכשיו כדי לנסות לחסוך את הפיצויי פיטורים כמו עם ניסו. יפוטר סופית עוד מחזור או שניים.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  831 לייקים

לא לחיות באשליות ותקוות.ללא שינויים מהותיים בקישור האחורי ובכל חוליית ההגנה כולל הבלמים המגנים ובשער ננשור ללאומית.
אף מאמן בעולם לא ישנה את זה.
5 משחקים 11 ספיגות.
redrony
קיבל.ה  630 לייקים

קובי צריך ללכת, הוא איבד את הקשר לקבוצה והוא הרים ידיים, ראיתי את זה אחרי ב״ש. אבל כל ה״תעוף״ וזה כל כך דוחה. יש אשמים יחידים במצב הקבוצה, זה לא רפואה
הפוסט קיבל 5 לייקיםGiliרדפוקסShachamכרוביתSickleCell
Nati
קיבל.ה  1016 לייקים

נקווה שפעם אחת יגמרו את זה יפה.
שליחת תגובה