קובי רפואה

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

אפשר להחזיר אותו כבר?
הפוסט קיבל לייק אחדGaudi
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הוא לא מתאים לשחקנים מבחינה חברתית, הוא ילך מכות עם עידן ורד, אבל מודה שאני אוהב את השם הזה
אולי כי אני היפוכונדר(?)
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

אפשר להמשיך לחלום.
סביר להניח שישאירו את קלינגר עד סוף העונה, ועונה הבאה ידחפו לנו את הוכנבוים (מקרה ניסו 2)
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הלוואי, היה מוציא מהסגל הזה הרבה יותר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

יש לי הערכה כלפיו בעקבות התקופה שלו אצלנו ועדיין לא מובנת לי הכמיהה אליו, לצערי הוא לא ישנה את המצב כל עוד הניסנובס ממשיכים בקו הניהולי הכושל שלהם
long live the zapta
רק הפועל
קיבל.ה  1414 לייקים

אני חושב שהמזג החם שלו זה סתם סטיגמה לא זכור לי שום אירוע משמעת קריטי עם שחקן כזה או אחר של קובי מבחינתי להביא אתמול עדיף בהרבה על קלינגר
הפוסט קיבל לייק אחדMario
מריו פצ'אלקה
קיבל.ה  302 לייקים

לא רלוונטי כי קלינגר לא ילך בשום סיטואציה שהיא לא הסתבכות במאבקים תחתית וגם אז לא בטוח.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 01 דצמבר 2021, 22:57 יש לי הערכה כלפיו בעקבות התקופה שלו אצלנו ועדיין לא מובנת לי הכמיהה אליו, לצערי הוא לא ישנה את המצב כל עוד הניסנובס ממשיכים בקו הניהולי הכושל שלהם
תחלק את המשפט שלך לשניים. כל עוד יהיו פה הניסנובים שום דבר טוב לא יהיה זה נכון. זה לא אומר שעדיין אפשר לעשות הכי טוב במסגרת שיש. הכמיהה אליו כי הוא פשוט המאמן היחידי בשוק שהוא מעל הממוצע והוא המאמן היחידי ששיחקנו איתו כדורגל קרוב לנורמלי בשנים האחרונות
הפוסט קיבל לייק אחדMario
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

redrony כתב: 01 דצמבר 2021, 23:00
Giovanni Giorgio כתב: 01 דצמבר 2021, 22:57 יש לי הערכה כלפיו בעקבות התקופה שלו אצלנו ועדיין לא מובנת לי הכמיהה אליו, לצערי הוא לא ישנה את המצב כל עוד הניסנובס ממשיכים בקו הניהולי הכושל שלהם
תחלק את המשפט שלך לשניים. כל עוד יהיו פה הניסנובים שום דבר טוב לא יהיה זה נכון. זה לא אומר שעדיין אפשר לעשות הכי טוב במסגרת שיש. הכמיהה אליו כי הוא פשוט המאמן היחידי בשוק שהוא מעל הממוצע והוא המאמן היחידי ששיחקנו איתו כדורגל קרוב לנורמלי בשנים האחרונות
וגם שכרו הוא ברף של הקמצניקים. רב״ש לא יבוא הרי
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

מריו פצ'אלקה כתב: 01 דצמבר 2021, 22:59 לא רלוונטי כי קלינגר לא ילך בשום סיטואציה שהיא לא הסתבכות במאבקים תחתית וגם אז לא בטוח.
מבחינת היכולת אנחנו בתחתית, והפסדנו ביותר משער ב-3 מ-4 משחקי הבית האחרונים שלנו.

תחתית. הבאר, לא הטבלה.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 01 דצמבר 2021, 23:03, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
Mario
קיבל.ה  297 לייקים

אחלה כדורגל שיחקנו איתנו, עמדנו מול הגדולות שווה בשווה, לא הפסדנו דרבי ולא עשינו בונקר אם סגל הרבה פחות טוב.
ועוד משהו - לא היה מתייפיף בראיונות ומחפש כל היום להאשים את השופטים
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
Daniel
קיבל.ה  93 לייקים

Mario כתב:
אחלה כדורגל שיחקנו איתנו, עמדנו מול הגדולות שווה בשווה, לא הפסדנו דרבי ולא עשינו בונקר אם סגל הרבה פחות טוב.
ועוד משהו - לא היה מתייפיף בראיונות ומחפש כל היום להאשים את השופטים
מדויק
Piz
קיבל.ה  47 לייקים

רוטשטיינר אוהב את תל אביב
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  954 לייקים

dino כתב: 01 דצמבר 2021, 22:53 הוא לא מתאים לשחקנים מבחינה חברתית, הוא ילך מכות עם עידן ורד, אבל מודה שאני אוהב את השם הזה
אולי כי אני היפוכונדר(?)
אני מוכן להקריב את עידן ורד, למרות שהוא השחקן הטוב ביותר בקבוצה במילניום הנוכחי, בשביל מאמן טוב יותר.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Piz כתב: 01 דצמבר 2021, 23:09 רוטשטיינר אוהב את תל אביב
זה באמת הלוואי
אבל הוא רחוק מאוד מאיתנו מבחינת השכר.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

הלך המומנטום כתב: 01 דצמבר 2021, 23:11
dino כתב: 01 דצמבר 2021, 22:53 הוא לא מתאים לשחקנים מבחינה חברתית, הוא ילך מכות עם עידן ורד, אבל מודה שאני אוהב את השם הזה
אולי כי אני היפוכונדר(?)
אני מוכן להקריב את עידן ורד, למרות שהוא השחקן הטוב ביותר בקבוצה במילניום הנוכחי, בשביל מאמן טוב יותר.
הכוונה שיש בהפועל הנהגה בראשות שחקנים ופחות יתאים להם טיפוס כמו רפואה
הוא לא חבר
סמל אישי של משתמש
Charmander
קיבל.ה  349 לייקים

הייתי מת להחזיר אותו, הוא יודע לאמן כדורגל בניגוד ל95% מהמאמנים בארץ, איתו הייתה השנה היחידה בעשור האחרון שנראנו כמו קבוצת כדורגל ומעבר לזה הוא גם יודע לאמן שחקנים (כלומר משחקנים את המיטב). תנסו להיזכר בבואטנג, רז שלמה, עידן כהן ועוד ועוד ועוד תחת רפואה לעומת תחת קלינגר, אצל אחד מהם הייתה מגמת שיפור ואצל השני מגמת ירידה.
לגבי התוצאות בתקופתו, כן היו תוצאות לא טובות אבל לכולם ברור שהייתה קבוצה שהבקיעה הרבה פחות מהXG שלה ועם שחקני התקפה נורמלים היינו מגיעים לפלייאוף עליון בקלות, לעומת זאת אצל קלינגר יש קבוצה עם טונה של מזל שלדעתי לאורך כל העונות מצליחה להוציא נקודות הרבה מעבר לנקודות שמגיעות לנו.
המצב בהפועל לא יכול להיות יותר גרוע מזה
הניסנובס: "Hold my beer"
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מעבר לזה שזה לא על הפרק לא עכשיו ולא בקרוב , איך הוא אמור להסתדר עם הבעלים?
הם לא משדרים על אותו גל זה ברור , ורפואה לא חשש להתעמת איתם.לא שהיה לו סיכוי כמאמן מול הנהלה או שזה עזר הרבה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Piz כתב:רוטשטיינר אוהב את תל אביב
הלוואי אבל לא ריאלי

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

הבולגרי31
קיבל.ה  9 לייקים

עם כל הרגש והסימפתיה על מה שעבר איתנו התקרה איתו נמוכה מאוד
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

הבולגרי31 כתב: 14 אוגוסט 2022, 11:36 עם כל הרגש והסימפתיה על מה שעבר איתנו התקרה איתו נמוכה מאוד
מנסה להבין את ההטרלה.
יהיה טוב הפועל!
סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

אני לא יודע אם זה היה בגלל הסגל הדל והאלתורים אך נראה שעדיין הוא לא סגור על שיטת המשחק,במחצית השניה זה היה נראה ששיחקנו
4-1-2-2-1 וזה היה נראה לא רע כשאוזבולט עבר לאגף שמאל וקיבל שטחים מגאנם,מעניין יהיה לראות באיזה הרכב הוא יעלה נגד הגדולות.
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

אני לא חושב שהוא לא סגור אלא פשוט זאת השיטה שלו
הוא משנה מערכים והוא דינאמי תוך כדי משחק ונגד הפועל י-ם למשל זה היה ממש נוק אאוט

אני אוהב את זה
long live the zapta
הפוסט קיבל 2 לייקיםפוגודין7even
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

אחלה קובי
מאמן שדורש עבודה מהשחקנים במשך 90 דק.
מאמן שגם ב2-0 ו3-0 צורח על השחקנים על טעיות מפגרות
מאמן שמחליף מערכים תוך כדי משחק ומגיב למה שקורה על הדשא.

אנשים פה התרגלו ל4-3-3 שבלוני ומשעמם, סוף סוף יש פה מישהו שעושה דברים קצת אחרת.
שרק יתנו לו שקט מלמעלה כי זה באמת כבר בלתי נסבל לשמוע את השאלות על המעמד שלו מדי שבוע
הפוסט קיבל 3 לייקיםRed Ghostאדום ותיק7even
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

ראיתי הרבה דברים טובים, אפילו נגד אשדוד. מנסים לעשות לחץ, להניע כדור לעומק
דברים פחות טובים: ההגנה כרגע מתחת לכל ביקורת, קבלת החלטות בהתקפה עדיין לא מספיק טובה (למרות שיש שיפור)
בעיניי יש סגל מוכשר מאוד השנה
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

redrony כתב: 15 אוגוסט 2022, 10:58 ראיתי הרבה דברים טובים, אפילו נגד אשדוד. מנסים לעשות לחץ, להניע כדור לעומק
דברים פחות טובים: ההגנה כרגע מתחת לכל ביקורת, קבלת החלטות בהתקפה עדיין לא מספיק טובה (למרות שיש שיפור)
מסכים לגבי ההגנה. ועדיין, לא ראינו משחק אחד אפילו עם ה11 שצריכים לפתוח.

אני מקווה מאוד שכשנראה את ה11 המשחק הקבוצתי יחפה על החורים שראינו בהגנה.
בניגוד למה שהרגיש בקיץ, באמת נראה שנבנה פה סגל משמעותית טוב ואיכותי משנה שעברה.
הפוסט קיבל לייק אחד7even
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

L.S כתב: 15 אוגוסט 2022, 11:03
redrony כתב: 15 אוגוסט 2022, 10:58 ראיתי הרבה דברים טובים, אפילו נגד אשדוד. מנסים לעשות לחץ, להניע כדור לעומק
מסכים לגבי ההגנה. ועדיין, לא ראינו משחק אחד אפילו עם ה11 שצריכים לפתוח.

אני מקווה מאוד שכשנראה את ה11 המשחק הקבוצתי יחפה על החורים שראינו בהגנה.
בניגוד למה שהרגיש בקיץ, באמת נראה שנבנה פה סגל משמעותית טוב ואיכותי משנה שעברה.
נכון, בגלל זה כתבתי ״כרגע״. אני בגדול מנסה להסתכל על איך הקבוצה משחקת, פחות מי משחק ומי היריבה. כלומר ברור שלאיכות השחקנים יש משמעות אבל שאני רואה כיוון נכון אני די רגוע. בהגנה פשוט נראה שיש חוסר תאום ובוא נגיד שבמקרה הטוב יגיע עוד בלם.
אני גם לא אהבתי שרומרטו שיחק בתור בלם כי גביע הטוטו זה זמן לתרגל (אפילו שזה היה נגד בית״ר), אבל אם לא היה שום פתרון אחר אז מילא
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
הוקיץ'
קיבל.ה  3826 לייקים

אין ספק שאפשר לראות דברים טובים, אבל כל מאמן, טוב ככל שיהיה, צריך שחקנים שמסוגלים לבצע.
האמת היא שכרגע יש לנו יותר סימני שאלה מתשובות. ההכנה שלנו לעונה הייתה כל כך שכונתית שבהרבה עמדות עדיין לא ברור מה יש לנו.
אדום ותיק
קיבל.ה  468 לייקים

הוקיץ' כתב: 15 אוגוסט 2022, 12:06 אין ספק שאפשר לראות דברים טובים, אבל כל מאמן, טוב ככל שיהיה, צריך שחקנים שמסוגלים לבצע.
האמת היא שכרגע יש לנו יותר סימני שאלה מתשובות. ההכנה שלנו לעונה הייתה כל כך שכונתית שבהרבה עמדות עדיין לא ברור מה יש לנו.
[/quote

בדיוק.
לצאת למחנה אימון שבו אתה בקושי מתרגל הרכב, ובודאי לא מתרגל את ההגנה שאמורה לפתוח במשחקים הראשונים זאת טעות.
לעשות מחנה אימון\משחקי אימון שבהם אתה לא משחק מול קבוצות טובות ממך לא מתרגל מצבים שבהם ניתקל השנה בליגה.
השיא - זכיה באליפות במעוז הפאשיזם הירושלמי!
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

הוקיץ' כתב: 15 אוגוסט 2022, 12:06 אין ספק שאפשר לראות דברים טובים, אבל כל מאמן, טוב ככל שיהיה, צריך שחקנים שמסוגלים לבצע.
בוודאי
לפחות על הנייר עושה רושם שיש עומק התקפי ואיכותי עם לפחות מוציא לפועל אחד ברמה גבוהה יחסית
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

כרגיל, עושה פלאים עם חומר השחקנים שנותנים לו ועם השכונה מסביב
רק להזכיר
1. בעלים שלא מעוניין להשקיע ולא נותן שקט לרגע
2. מועדון שמתנהל בשכונתיות מביכה
3. אין לו עדיין הגנה יציבה
4. הקשר המרכזי שלו עוד לא שיחק משחק רשמי אחד
5. אין לו חלוץ קבוע ברמה סבירה בנוסף לאוזבולט.
6. הספסל שלו לא עולה מהלאומית כי מדובר בעיקר בשחקני נוער
7. שאר הפלייאוף העליון משנה שעברה רק מתחמש והוא מנסה כבר חודשיים להנחית בלם.

ועדיין - משלב הרבה מאד שחקני נוער והקבוצה משחקת טוב יחסית לסגל שיש לו בידיים.
גם פפ לא עושה פה יותר עם תנאי פתיחה כאלה.

נמאס לנו מקמצנים, הבעלים האלו חייבים ללכת.
נערך לאחרונה על ידי 7even ב 16 אוגוסט 2022, 10:58, נערך פעם 1 בסך הכל.
יהיה טוב הפועל!
הפוסט קיבל לייק אחדMario
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

הבעלים האלה חייבים ללכת, שאלה רק מי עומד בתור? פעם חשבתי שבית'ר זה הדבר הכי קל למכירה, למרות הבבונאז', יש למועדון חיבור למוקדי כוח, והנה ראינו מה יצא מהם. כדוזבל ישראלי לא מושך קליינטורה.
סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1632 לייקים

chimpfive כתב: 16 אוגוסט 2022, 09:45 הבעלים האלה חייבים ללכת, שאלה רק מי עומד בתור? פעם חשבתי שבית'ר זה הדבר הכי קל למכירה, למרות הבבונאז', יש למועדון חיבור למוקדי כוח, והנה ראינו מה יצא מהם. כדוזבל ישראלי לא מושך קליינטורה.
אני לחלוטין מסכים שצריך קודם לראות מי עומד בתור, אבל עדיין מפריע לי מאד שהפועל מתנהלת כמו שכונה בשוק הכרמל בזמן שהקהל פשוט קהל נאמן ומדהים(מינוס זורקי החפצים והקיצוניים).
ועם כל זה רפואה צריך לעבוד...
יהיה טוב הפועל!
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

chimpfive כתב: 16 אוגוסט 2022, 09:45 הבעלים האלה חייבים ללכת, שאלה רק מי עומד בתור? פעם חשבתי שבית'ר זה הדבר הכי קל למכירה, למרות הבבונאז', יש למועדון חיבור למוקדי כוח, והנה ראינו מה יצא מהם. כדוזבל ישראלי לא מושך קליינטורה.
נו באמת. בית״ר הזו עם חובות בגובה עשרות מליוני שקלים, וגם אז היו מי שהתעניינו בה.
רואה שחורות המקורי
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

ר.ש כתב: 16 אוגוסט 2022, 11:07
נו באמת. בית״ר הזו עם חובות בגובה עשרות מליוני שקלים, וגם אז היו מי שהתעניינו בה.
נו באמת, אף אחד לא באמת מתענין בביתר.
מתעניין בבית וגן, שהוא נכס כלכלי מטורף, ביתר היא רק הפוסטר
הפוסט קיבל לייק אחדRed Ghost
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

כאילו לא ראה משחק אחד בגביע הטוטו. עשה הכל בדיוק הפוך.
נראה שפשוט לא זורם לו מספיק דם למוח לפני משחקים אז הוא עושה כל טעות אפשרית.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

נראה שהוא התאהב בקידום הילדים והחליט לחרבן עלינו בפתיחת העונה.

שחצנות ויוהרה שעלו לנו ב 3 נק
הפוסט קיבל לייק אחדרדפוקס
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

הוא עוד פה?
יאללה הביתה
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

לפתוח את המשחק עם קשר אגף באמצע (סלליך) ושני ילדים בני 18, בלי שלומי אזולאי, עם לאיוס בימין במקום בשמאל - לא יודע אם מדובר ביהירות ושחצנות או טמטום.
הפסד שכולו שלו.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

D red imperia כתב:הוא עוד פה?
יאללה הביתה
הלוואי, לצערי במערכת הרקובה שיש לא רואה מאמן אחר מצליח.
דראפיץ לא יבוא כי לא יתנו לו לעבוד, מי נשאר?
שליחת תגובה