עומר בוקסנבוים

פורום אוהדי הפועל תל אביב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מעניין אם הייתם אומרים דבר דומה על קשטן השריף או רוני לוי לדוגמה

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

אתה רואה את דרור קשטן ניגש לשחקן ואומר לו ״יש לך מזל שאני בתפקיד״?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

שחר כתב:אתה רואה את דרור קשטן ניגש לשחקן ואומר לו ״יש לך מזל שאני בתפקיד״?
אה אז זאת הבעיה?

יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

לירון האדום כתב: 12 אוגוסט 2022, 14:42
שחר כתב:אתה רואה את דרור קשטן ניגש לשחקן ואומר לו ״יש לך מזל שאני בתפקיד״?
אה אז זאת הבעיה?

ברור שזו הבעיה, הוא מתנהג כמו ערס כשהוא אמור להתנהג כמו מנהל. איזה מנהל מוציא משפט כזה מהפה? למען הסדר הטוב, אם הוא אכן אמר את מה שנטען.
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדScofield
סמל אישי של משתמש
Hapolo
קיבל.ה  562 לייקים

איזה אווירה מגעילה בטח יש במועדון הזה, אני לא רוצה לדעת איך זה ייראה אחרי כמה הפסדים .
ככה זה כשמי שעומד בראש הפירמידה הזו הם אנשים מנותקים חסרי אינטיליגנציה בין אישית שמתנהלים כמו בשוק, הרבה לפני חוסר ההשקעה והיכולות הניהוליות הכושלות שלהם,נשמע לי הגיוני שקורים דברים כאלה ואפילו חמורים יותר במערכת הזו.
להפועל מגיע חומר אנושי טוב יותר.
שנת ה-100...איזה כיף הולך להיות
הפוסט קיבל לייק אחדRedheart
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

עד שיחלחל כמה נזק בוקסה עושה לנו כבר נהיה בנקודה מאוד קשה.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Chegi כתב:עד שיחלחל כמה נזק בוקסה עושה לנו כבר נהיה בנקודה מאוד קשה.
מה יש לך נגד בוקסה?
זה נראה כאילו יש לכם היכרות מוקדמת

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

דעתכם?תמונה

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לירון האדום כתב: 12 אוגוסט 2022, 18:03 דעתכם?תמונה

את הסעיף של הקנס למי שלא מביא בדיקת דם מהבית לא מצאתי, אבל אולי תמרקר לי?
Ron.T
קיבל.ה  326 לייקים

רדפוקס כתב: 12 אוגוסט 2022, 18:36

שם בטח יש רופא קבוצה שלוקח דם מהשחקנים ושולחים את הבדיקות למעבדה פרטית על חשבון המועדון, אצלנו עושים את הבדיקות על חשבון הקופות חולים של השחקנים.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

באמת שאלה מעניינת, כי זה מתאים ליואב כץ לשלוח את השחקנים להתחרבש בקופות על חשבון זמנם הפרטי
נראה שעל זה הסאגה שם בין השחקנים
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

טוב אחרי גיגול בעברית לא קיצוני

חיפה כנראה עוברים בדיקות דם אצלם במתחם

שחקני מכבי חיפה התייצבו הבוקר (ראשון) בשעה מוקדמת בכפר גלים על מנת לעבור בדיקות דם שגרתיות של לפני פתיחת העונה. מיד לאחר מכן השחקנים חידשו את האימונים אחרי שזכו ליומיים מנוחה מאז הניצחון מול דינמו טביליסי.

one

מה שמחזיר אותי לציטוט של גוטליב לכאורה, לפי רז זהבי:

"גוטליב הרים את הקול וצעק על בוקסה כשאמר לו 'אתה לא תיגע לי במשכורת. אני צריך לקחת יום חופש בשביל לעשות בדיקות", כך על פי עדויות שהגיעו לערוץ הספורט. על פי עדויות נוספות

1-0 ליענקלה על ניסנוב
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Ron.T כתב:
רדפוקס כתב: 12 אוגוסט 2022, 18:36

שם בטח יש רופא קבוצה שלוקח דם מהשחקנים ושולחים את הבדיקות למעבדה פרטית על חשבון המועדון, אצלנו עושים את הבדיקות על חשבון הקופות חולים של השחקנים.
לא צריך לערבב שמחה בשמחה

סמל אישי של משתמש
פוגודין
קיבל.ה  50 לייקים

בדומה למה שכתבתי כאן באשכול מקביל על הבלם טוצ'י:"
עם העשייה של בוקסה בנוער,הרשתי לעצמי לצפות ממנו לקצת יותר,אך לצערי היו כמה הרמות גבה בהתנהלות שלו עד עכשיו,
מהחופשה המשפחתית בזמן שהיה אמור לשמש לבניית הסגל לעונה הקרובה ועד ההתנהלות שלו מול טוצ'י יקירינו.

כרגע כל אותם שמות שעולים מדי שבוע אלו שמות שהיו אמורים להיבחן בצורה מסודרת במחנה אימונים/משחקי ידידות בארץ/גביע השוקו
במסגרת התקציב הדל שלנו,אין כאן הימור בטוח בטח שלא במספרים האלה,כרגע אנחנו פחות מ10 ימים לפני משחק פתיחת עונה עם סגל לא סגור ושחקני רכש שכמעט ולא תורגלו יחד לא נדבר על כך שחסר לנו קשר וחלוץ וזה בכלל לא בתוכניות,בזמן שרוב קבוצות הליגה (אולי חוץ מביטר וכל הקרקס שלהם) עם סגלים סגורים."

יותר מדי תחנות ברכבת הרים הזו בזמן כל כך קצר,בנוסף אני לא באמת יודע מה קרה באותה סיטואציה מול גוטליב אבל לכל דבר יש דרך,לא שמעתי איך הוא התבטא אל מול השחקנים ולזה יש משקל גדול,על קנס כזה או אחר יש להודיע מראש באסיפה קבוצתית בתחילת עונה ולא להנחית את זה על מס' שחקנים משום מקום,שוב אני לא באמת יודע מה קרה שם אבל עד עכשיו לפי ההתנהלות של בוקסה נראה שהוא בטוח שהשמש זורחת לו מהתחת,אני איבדתי בו אמון כבר בחופשה המשפחתית שהוא לקח בשיא חלון העברת וזה עם כניסתו לתפקיד החדש,אני חושב שאנחנו רק בהתחלה ושלא יהיה משעמם איתו העונה.
נערך לאחרונה על ידי פוגודין ב 13 אוגוסט 2022, 00:50, נערך פעם 1 בסך הכל.
דוגיס
קיבל.ה  379 לייקים

dino כתב: 12 אוגוסט 2022, 19:38 טוב אחרי גיגול בעברית לא קיצוני

חיפה כנראה עוברים בדיקות דם אצלם במתחם

שחקני מכבי חיפה התייצבו הבוקר (ראשון) בשעה מוקדמת בכפר גלים על מנת לעבור בדיקות דם שגרתיות של לפני פתיחת העונה. מיד לאחר מכן השחקנים חידשו את האימונים אחרי שזכו ליומיים מנוחה מאז הניצחון מול דינמו טביליסי.

one

מה שמחזיר אותי לציטוט של גוטליב לכאורה, לפי רז זהבי:

"גוטליב הרים את הקול וצעק על בוקסה כשאמר לו 'אתה לא תיגע לי במשכורת. אני צריך לקחת יום חופש בשביל לעשות בדיקות", כך על פי עדויות שהגיעו לערוץ הספורט. על פי עדויות נוספות

1-0 ליענקלה על ניסנוב
רק 1-0 לשחר על הניסנוב
יאללה ניסנוב תנו בראש אתם יכולים להשוות.
אני חותם על זה שלא יכלנו לקבל בעלים יותר גרוע, הכי גרועים בפער שהיו פה והיו פה גרועים בשנים האחרונות. הרסו את המועדון הפכנו להיות מועדון ששחשקנים לא רוצים להיות בו כל שנה יש תביעות חדשות. אני פשוט לא זוכר מתי היה חדשות סבבה כל יום כואב יותר ויותר איך אנחנו חיים עם ההרגשה הזאת. אני בטוח שיש פה עוד הרבה עם רגשות כמו שלי מישהו פה יכול לתת לי טיפ איך אתם חיים בסבבה עם זה שהרסנו לנו את המועדון
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לא ממהר לשפוט אותו כי עוד מוקדם, אבל כבר עכשיו אפשר לומר שעוד לא התחילה העונה וכבר יש יותר מידי פארסות בקבןצה
בלם שמגיע להיבחן ועוזב אחרי 20 דקות במשחק אימון
בלם שמגיע לבדיקות רפואיות ועוזב
עכשיו המקרה הזה
לא נראה מבטיח אבל ימים יגידו
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךChegi
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

על פניו, שכונה של המועדון. יכול להיות שגם גוטליב הגזים בתגובה, אבל מה זה לשלוח את השחקנים לעשות בדיקת דם?
אולי באותו אופן תשלחו אותם כבר שיכבסו לעצמם את הבגדים ותקנסו מי שלא יעשה את זה.
יש צוות רפואי, תצמידו אחות שתיקח דם ותסיימו סיפור.
מוכרים שחקנים בסכומים שלא נמכרו פה כבר שנים, מצליחים למכור מנויים כאילו הקבוצה בצמרת, העיקר לחסוך שקל וחצי איפה שרק אפשר. הדג מסריח מהראש.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל 5 לייקיםGaudiבר קולמוסאRed WolfChegiיפתח16
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

גורמים במועדון עמדו מאחורי המנהל המקצועי אתמול, ואמרו: "לא משנה מה היה בכלל, לא ניגשים כך למנהל מקצועי, זה לא שוק, ואדי יבין את זה בוועדת משמעת, זאת לא פעם ראשונה שהוא עושה טעויות כאלה". רוב השחקנים לא תפסו צד באירוע, אך אמרו כי "אפשר להבין את הכעס שלא הבאנו בדיקות, אבל צריך להבין שזה גם לא מעכשיו לעכשיו, צריך להסדיר את זה עם האפליקציה ועוד פרוצדורות, זה לא עוד בן אדם שהולך לקופת חולים וזהו".

הבעיה בהפועל תל אביב היא שהאירוע הזה הוא רק המשך ליותר מדי פארסות בקיץ, יותר מדי מתיחויות ואווירה לא בריאה. רק בימים האחרונים נחת בארץ הבלם המונטנגרי טאצ'י לבדיקות כאשר קובי רפואה כלל לא היה מעוניין בו ועמד על דעתו שהשחקן לא ישחק בקבוצה. גם ברמת מבנה הסגל יש כמה קולות במועדון, בנוגע להישארות או שחרור של שחקנים, אירועים שמשדרים חולשה מסוימת שלא מעט גורמים מנסים לנצל.

walla
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

ספורט 5

הסערה בהפועל ת"א עדיין מעסיקה את אנשי המועדון. אחרי חשיפת העדויות ששפכו אור על מה שבאמת קרה בעימות בין אדי גוטליב למנהל המקצועי, עומר בוקסנבוים, נראה שעדיין חם במתחם חודורוב. כפי שפורסם כאן, אדי גוטליב נערך למערכה משפטית לקראת ועדת המשמעת שתהיה לו ביום שני, כשכעת בסביבתו ממשיכים לתאר מערכת יחסים קלוקלת מול בוקסנבוים.

"בוקסה פשוט נטפל אליי כבר תקופה ארוכה", גוטליב אמר לסביבתו על פי עדויות מקורבים אליו, "הוא כל הזמן מעיר לי על זה שאני מגיע עם נעלי אצבע לאימונים. כל פעם הסברתי לו שיש לי יבלות ואישור ממנהל הקבוצה, סלים טועמה, והוא ממשיך להעיר לי ולעקוץ אותי על הכפכפים".

מה שגרם למתיחות להפוך לעימות מעל פני השטח היה הדרישה של בוקסנבוים מכל שחקני המועדון לעבור בדיקות דם ולהציג אותן עד תאריך שנקבע מראש. משרוב הקבוצה לא ביצעה את הבדיקות, המנהל המקצועי החליט לקנוס את אלו שלא נבדקו, ביניהם גוטליב, ב-100 דולר. בהפועל ת"א מסבירים שמה שעומד מאחורי הדרישה של בוקסנבוים לבצע בדיקות דם נועד כדי להסדיר את הרגלי התזונה של השחקנים.

התזונאית של הפועל ת"א בונה תפריט מותאם לכל שחקן ושחקן על פי תוצאות בדיקות הדם, וכן בהתאם לתוצאות שלהן גם מחליטים אם שחקן כזה אחר ייטול ויטמנים או תוספי תזונה. לכן בוקסנבוים רצה שיבצעו בדיקות, דבר שלא היה בהפועל ת"א בשנים האחרונות.

שחקנים בכירים בהפועל ת"א מתחו ביקורת על ההתנהלות בנושא: "איך במועדון כמו הפועל ת"א לא מביאים בודק מוסמך לאצטדיון לשעה של בדיקות דם, במקום לשלוח כל שחקן לעשות את הבדיקות באופן עצמאי בזמנם החופשי. אם היו מביאים כזה, אז כל הפרשה הייתה נמנעת". בסביבתו של גוטליב מעידים שכשהבלם הביע את הביקורת הזו בפני בוקסנבוים, אז המנהל המקצועי אמר בשיחה ש"שיש בקבוצה שחקנים שצריך לחנך".

לצד אלו שמבקרים את בוקסנבוים, חשוב להבהיר שרוב חדר ההלבשה תומך במנהל המקצועי, שכן הוא נמצא בקשר רציף עם השחקנים, גידל את הכשרונות הצעירים שמרכיבים את רוב הסגל, היה מעורב בבניית הסגל ומעורב ביום יום של הפועל ת"א. גם מבחינת ההנהלה, יש גיבוי מלא לבוקסנבוים, שנחשב לאחד מהאנשים החזקים במועדון, וכזה שמעמדו לא מוטל בספק.

"בוקסה" מצדו ירצה לפתור את הסיפור עם אדי גוטליב מהר ובשקט, בתקווה לשים סוף לרעש התקשורתי בחודורוב. המנהל המקצועי רוצה שגוטליב ישוב לסגל ויסתפק בהתנצלות וקנס מהיר בוועדת המשמעת, אך השאלה הגדולה איך אדי גוטליב יקבל את זה, ופה טמונה הבעיה הגדולה בסיפור הזה.

על פי מקורבים לאדי גוטליב, בשלב זה הבלם מסרב להתנצל ודורש שבוקסנבוים יתנצל בפניו. מי שעומד באמצע הסיפור הזה ומנסה למצוא פתרונות הוא המאמן קובי רפואה, שמצד אחד רוצה את הבלם שלו בסגל, ומצד שני מחויב למנהל המקצועי של המועדון.

"קובי המום ונסער מהפרשה ומההתפתחויות האחרונות", מקורב לקובי רפואה סיפר לערוץ הספורט, "הוא רואה רק את טובת הפועל ת"א מול עיניו וטובת הפועל ת"א זה שהבלם הטוב בקבוצה ולדעת קובי הטוב בארץ, יחזור מהר לאימונים ולמשחקים".

"קובי קרוב מאוד לגוטליב והוא חשוב לו מאוד", הוסיף אותו מקורב למאמן, "הצרה היא שכרגע גוטליב מסרב גם לבקשות של קובי להתנצל וכל זמן שזה לא יקרה, הפרשה לא תסתיים. לגוטליב לא תהיה ברירה. גם אם הוא צודק בטענות שלו, הוא חייב להתנצל".

בכל מקרה, זה לא הנושא שבהפועל ת"א קיוו שידברו עליו ביום של משחק מול בית"ר י-ם, ונראה שזה גם הנושא בו יעסקו בשבוע הקרוב, רגע לפני פתיחת ליגת העל
Xavi
קיבל.ה  656 לייקים

מדמיין את גוטליב באיזה קבוצה אירופאית אומר ״אוף אבל יש לי יבלותתת״, ״הואמ נטפל אליי״
שכונה באימונים מובילה ישירות ליכולת על המגרש
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Xavi כתב: 13 אוגוסט 2022, 11:31 מדמיין את גוטליב באיזה קבוצה אירופאית אומר ״אוף אבל יש לי יבלותתת״, ״הואמ נטפל אליי״
כשהבעלים שכונה, כל האווירה תהיה שכונה
ואז הם יתייחסו לאיזה אלמנט בודד כאילו פה נפגעת בעיית המשמעת ויש סכנה לשכונה
הפוסט קיבל 2 לייקיםblackwaterהפועל
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

Xavi כתב: 13 אוגוסט 2022, 11:31 מדמיין את גוטליב באיזה קבוצה אירופאית אומר ״אוף אבל יש לי יבלותתת״, ״הואמ נטפל אליי״
מדמיין את גוטליב בקבוצה אירופאית מביא בדיקת דם מהבית - NOT.
שכונה במועדון מובילה ישירות ליכולת על המגרש.
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious Dאדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:
מדמיין את גוטליב בקבוצה אירופאית מביא בדיקת דם מהבית - NOT.
שכונה במועדון מובילה ישירות ליכולת על המגרש.
פרימו כתב שערך בדיקה ורק מכבי בש וחיפה עורכות בדיקות דם במתחם.
גם נתניה לדוג שלחו את השחקנים להביא בדיקות דם.

ובלי קשר גם אם קבעו שיביאו בדיקות מהבית אז שיביאו !
מילא היו מתרעמים ומבקשים לערוך בדיקות באופן מסודר בתוך המועדון אבל הם פשוט שמו פס על ההוראות לא נענו להם ועוד באים בטענות שמענישים אותם

הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

זה כבר נוהל בקבוצןת אחרות, חלקן שנים ואצלנו זה חדש מהשנה(הבדיקות דם)

יופי ניסנוב
סמל אישי של משתמש
SickleCell
קיבל.ה  345 לייקים

תרשו לי גם להטיל ספק בטיעון ש״יש לך מזל שאני בתפקיד״ זה מה שכולם עושים מזה. להבדיל אלף אלפי הבדלות זה כמו מה שעשו לגרבוז עם מנשקי הקמעות. אפשר לפרש את זה גם כ״יש לך מזל שאני בתפקיד ולא מישהו אחר אחרת...״ או ״יש לך מזל שאני בתפקיד כי אחרת היו מנסים לשחרר אותך ולקדם אינטרסים כלכליים״. כל הסיפורים האלה על יבלות וכו׳ מגיעים מהצד של גוטליב שכמו במקרים קודמים שש אלי קרב. זה מתחיל באמת להישמע כמו פינוק מרגיז. שיתבגר, יתנצל ונמשיך הלאה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםdinoXaviלירון האדום
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

התנצל
אינתי עומרי, הפועל.
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

ועדיין לא ישחק..
עידן סרור
קיבל.ה  186 לייקים

מדליפים החוצה
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

Redical כתב: 13 אוגוסט 2022, 16:18 ועדיין לא ישחק..
לא מבין את זה האמת.. כאילו.. תעשו את האקסטרה צעד כדי לא להפוך את זה לסיפור ותתנו לנו לראות את הקבוצה עולה בהרכב מסודר
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
הפוסט קיבל לייק אחדshaharot
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

אייבר דה-בונלס כתב:
לא מבין את זה האמת.. כאילו.. תעשו את האקסטרה צעד כדי לא להפוך את זה לסיפור ותתנו לנו לראות את הקבוצה עולה בהרכב מסודר
זה העונש, השעיה ממשחק

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לירון האדום כתב: 13 אוגוסט 2022, 17:09
אייבר דה-בונלס כתב:
זה העונש, השעיה ממשחק

עונש למי? לאוהדים?
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

רדפוקס כתב:
לירון האדום כתב: 13 אוגוסט 2022, 17:09
אייבר דה-בונלס כתב: לא מבין את זה האמת.. כאילו.. תעשו את האקסטרה צעד כדי לא להפוך את זה לסיפור ותתנו לנו לראות את הקבוצה עולה בהרכב מסודר
זה העונש, השעיה ממשחק

עונש למי? לאוהדים?
לשחקן.
זה לא שהעונש הזה הוא יוצא דופן שלא נראה כמוהו

סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

לירון האדום כתב: 13 אוגוסט 2022, 17:20
רדפוקס כתב:
לירון האדום כתב: 13 אוגוסט 2022, 17:09 זה העונש, השעיה ממשחק

עונש למי? לאוהדים?
לשחקן.

זה עונש למאמן ולאוהדים, בטח לא לשחקן.
שיענישו אותו בקנס.
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

רדפוקס כתב: 13 אוגוסט 2022, 17:23
לירון האדום כתב: 13 אוגוסט 2022, 17:20
רדפוקס כתב: עונש למי? לאוהדים?
לשחקן.

זה עונש למאמן ולאוהדים, בטח לא לשחקן.
שיענישו אותו בקנס.
הדבר היחיד שאדי צדק בו ב 100% זה עניין הקנסות.
שיפסיקו לגעת לשחנים במשכורות
אדום
קיבל.ה  736 לייקים

קנסות בשכר זה לא דבר מקובל גם אצל מועדונים בכירים בעולם?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

גם אם כן זה עדין פסול ובזוי
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לא הבנתי מה בעייתי בלבוא עם כפכפים למתחם
long live the zapta
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 13 אוגוסט 2022, 18:47 לא הבנתי מה בעייתי בלבוא עם כפכפים למתחם
זה בסדר אם יש נהלים מסויימים. אם בוקסה יצליח לעשות קצת סדר למרות הכישרון של הניסנובים לשכונה, הוא כבר עשה את שלו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

גם הבדיקות דם זה מצויין ומבורך, פה הוא כנראה נתקל בכישרון של הניסנובים לקמצנות יתר
הפוסט קיבל לייק אחדהבולגרי31
הבולגרי31
קיבל.ה  9 לייקים

קשה לנו כישראלים וכאוהדים (של הפועל!) להיות סבלניים ולהבין שתהליכים לוקחים זמן.
אם נדע לא להקשיב לרעשי רקע בתקשורת ונהיה סבלניים אני מאמין שנרוויח מזה בטווח הארוך.
שליחת תגובה