ג'יימס יאנג

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  946 לייקים

לקוות שייפצע אחרי שהעונה נגמרה, למשך שלושה חודשים, ולממן לו את השיקום
Money
קיבל.ה  564 לייקים

אם אני אגיד לכם, שיש סיכוי ממשי להשאיר אותו, אבל צריך גיוס כספים, תסכימו להשתתף בכזה? (שונה קצת מתקדים שכטר כי פה זה לא רק הוא) בלי קשר לעמותה/מנויים, פשוט לתרום עוד כסף. הייתם מסכימים?
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

Money כתב: 08 מרץ 2022, 13:46 אם אני אגיד לכם, שיש סיכוי ממשי להשאיר אותו, אבל צריך גיוס כספים, תסכימו להשתתף בכזה? (שונה קצת מתקדים שכטר כי פה זה לא רק הוא) בלי קשר לעמותה/מנויים, פשוט לתרום עוד כסף. הייתם מסכימים?
אי אפשר לחיות כמו קבצנים כל החיים.
אם העמותה הגיע לתקרת הזכוכית שלה מבחינה תקציבית זה הזמן לעבור לבעלות פרטית מלאה ולעשות קפיצת מדרגה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

הבעיה היא לא כסף.
555
קיבל.ה  623 לייקים

הוא לא ברמה שלנו, נקודה. כל שחקן רוצה להתקדם
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:אם אני אגיד לכם, שיש סיכוי ממשי להשאיר אותו, אבל צריך גיוס כספים, תסכימו להשתתף בכזה? (שונה קצת מתקדים שכטר כי פה זה לא רק הוא) בלי קשר לעמותה/מנויים, פשוט לתרום עוד כסף. הייתם מסכימים?
ברור שכן ואני מאמין שכמוני יש עוד לא מעט
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  946 לייקים

באופן רעיוני לא הייתי מבקש תרומות עבור השארת שחקן זה או אחר. זה כן לגיטימי להעלות מחירים של לבר עמותה או מנויים באחוז מסוים לשם העלאת התקציב.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

הכוונה שלי הייתה, אם עכשיו אומרים לכם שמגייסים סכום מסוים לטובת שלושת הזרים, השתתפות באירופה והבאת סנטר רציני. האם הייתם מוכנים לשים סכום מסוים?
אני לא רואה את זה כתרומה, אני רואה את זה כהשקעה בדבר שאני הכי אוהב.
לגבי מי שאמר שהעניין הוא לא כספי אז אתה צודק ולא צודק. הם רוצים להישאר פה לא בגלל הכסף אבל הם לא ישארו פה עם אותו שכר ואני אומר את זה בעדינות. יש שיחות משמעותיות עם כולם אבל לכל אחד חשוב דבר אחר ובגלל זה מגיעה השאלה שלי. האם הייתם מוכנים לשים סכום כסף רציני למען המטרות האלו?
סמל אישי של משתמש
הלך המומנטום
קיבל.ה  946 לייקים

למרות שאני לא בעד, אני חושב שהייתי בעצמי מכניס את היד לכיס ואני בטוח שעוד רבים. אבל זה באמת תלוי בסכום.
ועדיין זה קצת באוויר, מהי הסכום שנדרש כדי להשאיר מישהו מהם / את שלושתם?
Money
קיבל.ה  564 לייקים

הלך המומנטום כתב: 08 מרץ 2022, 17:44 למרות שאני לא בעד, אני חושב שהייתי בעצמי מכניס את היד לכיס ואני בטוח שעוד רבים. אבל זה באמת תלוי בסכום.
ועדיין זה קצת באוויר, מהי הסכום שנדרש כדי להשאיר מישהו מהם / את שלושתם?
זה אינדיבידואלי ולכל אחד יש תנאי אחר. צריך לגייס סביב המיליון וחצי שקל(בנוסף לתקציב ממנויים וספונסרים)
ranjef
קיבל.ה  655 לייקים

555 כתב: 08 מרץ 2022, 15:34 הבעיה היא לא כסף.
אלא?
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

Haunter כתב: 08 מרץ 2022, 08:33 כמה חבל ששחקן כזה הוא כמעט בלתי ניתן להשארה בהפועל
תוריד את המילה "כמעט"
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

אז נגייס מיליון וחצי ונשאיר אותם. ואז מה? שנה הבאה נרצה גם להשתדרג, מה נעשה? נגייס שלוש מיליון?

זה לא עובד ככה ולא הכיוון הנכון , צריך פיתרון תקציבי מהשורש.
הפוסט קיבל 5 לייקיםADOMChegiShachamהדגל האדוםNoam
Money
קיבל.ה  564 לייקים

מילפורד כתב: 08 מרץ 2022, 19:44 אז נגייס מיליון וחצי ונשאיר אותם. ואז מה? שנה הבאה נרצה גם להשתדרג, מה נעשה? נגייס שלוש מיליון?

אני דווקא חושב שמהלך כזה יביא לחיבור יותר אנשים לקבוצה. אוהדים וספונסרים
משמאל לעץ
קיבל.ה  60 לייקים

יהלום כתב: 07 מרץ 2022, 20:44 טופ של הטופ.
במחילה מכבודו של קרלון בראון, זה הזר הכי טוב ששיחק בהפועל מאז שעלינו ליגה.
צריכה להיות מטרה אחת לעונה הבאה וזה להשאיר אותו גם לפני בראון וטוקוטו שהם אדירים בפני עצמם אבל רוצח כמו יאנג אין גם להרבה קבוצות ביורוליג.
קצת סדר בהצהרות-
גייקובן>קרלון
נייט>כולם
Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

יהלום כתב:
Money כתב: 08 מרץ 2022, 13:46 אם אני אגיד לכם, שיש סיכוי ממשי להשאיר אותו, אבל צריך גיוס כספים, תסכימו להשתתף בכזה? (שונה קצת מתקדים שכטר כי פה זה לא רק הוא) בלי קשר לעמותה/מנויים, פשוט לתרום עוד כסף. הייתם מסכימים?
אי אפשר לחיות כמו קבצנים כל החיים.
אם העמותה הגיע לתקרת הזכוכית שלה מבחינה תקציבית זה הזמן לעבור לבעלות פרטית מלאה ולעשות קפיצת מדרגה.
מעולה. יש לך בעלים פרטיים שרק מחכים לקחת את הפועל ולשפוך עליה מיליוני שקלים כל שנה?!
איפה הם? בקושי ספונסרים אתה מצליח לגייס. אז בעלים פרטי עם כיסים עמוקים? הרי להחליף את העמותה בבעלים שיזרים עוד חצי מיליון שקל זו לא המטרה. אתה רוצה מישהו שידע לסגור את החוב שנוצר ולהעמיד תקציב שגדול לפחות ב-50-60% ממה שהוא היום.

אז בגדול - אתה צודק.
בהינתן שזו פנטזיה שאינה ברת מימוש, נשארנו עם גיוס ההמונים שהוצע כאן.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

Money כתב:אם אני אגיד לכם, שיש סיכוי ממשי להשאיר אותו, אבל צריך גיוס כספים, תסכימו להשתתף בכזה? (שונה קצת מתקדים שכטר כי פה זה לא רק הוא) בלי קשר לעמותה/מנויים, פשוט לתרום עוד כסף. הייתם מסכימים?
אז אני אגיד לך שאתה קרוב מאד לאנשים מסויימים כי גם אני שמעתי מאנשים מסוימים (אולי אלה אותם אנשים) את מה שכתבת - זה רק בתלוי בהפועל אם להשאיר את השלישייה. אבל זה מחייב 4 דברים: לסיים את העונה במקומות 1-6, השתתפות במפעל אירופי שנה הבאה, שדרוג הסגל והעמקתו כדי לעמוד בעומס של אירופה וכמובן שיפור חוזיהם של השלושה. מדובר על מיליון וחצי שקל לכל הפחות, יתכן ונצטרך מעט יותר. זה מעבר למה שהפועל צפויה לקבל ממינויים/מנהלת/אירופה/ספונסר וכו'.

סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מילפורד כתב:אז נגייס מיליון וחצי ונשאיר אותם. ואז מה? שנה הבאה נרצה גם להשתדרג, מה נעשה? נגייס שלוש מיליון?

אני מסכים איתך לגמרי, אי אפשר לחיות על זה בטח לא לאורך זמן.

בשורה התחתונה אם יש גיוס להשאיר את כולם אני שובר קרן השתלמות, תן לי להינות מהסגל הזה כמה שיותר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדgershon
Money
קיבל.ה  564 לייקים

Chegi כתב: 08 מרץ 2022, 22:22
מילפורד כתב:אז נגייס מיליון וחצי ונשאיר אותם. ואז מה? שנה הבאה נרצה גם להשתדרג, מה נעשה? נגייס שלוש מיליון?

בשורה התחתונה אם יש גיוס להשאיר את כולם אני שובר קרן השתלמות, תן לי להינות מהסגל הזה כמה שיותר.
אני חושב שהשארת הסגל+השתתפות באירופה תביא להגדלת התקציב בעתיד מבלי גיוסים כאלו. אבל כרגע צריך.
שוקל לפתוח נושא עם השאלה בפורום.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

הייתי משתתף במהלך כזה, ואני מאמין שאם יבוצע יצליחו לגייס כמה מאות אלפי שקלים (להגיע ל-1.5M+ לא יגיעו לדעתי מההמונים, אלא רק אם כמה אוהדים אמידים יותר יקחו חלק).
יחד עם זאת, אני נגד המהלך. קבוצה לא צריכה לחיות מעל התקציב שלה, זה לא בריא.
אני חושב שכשעשו את זה עם שכטר בכדורגל, רוב מי שנרתם למהלך התחרט על זה בדיעבד. אף אחד לא מבטיח לך שבשנה הבאה המוטיבציה שלו תישאר, היכולת תישמר והוא לא יחווה פציעות.
אני חושב גם שברגע שהקהל נרתם לכזה מהלך זה מגדיל את הלחץ סביבו ויוצר משהו לא בריא.
אם אין תקציב, אז צריך להמשיך לנסות לפתח ישראלים, ולקבל את זה שלפעמים נפגע עם הזרים (ונזכה לכדורסל מהנה יותר, ותחרותי יותר) ולפעמים לא (ולפעמים נתחרה גם כנגד הירידה).
הפוסט קיבל לייק אחדShacham
Money
קיבל.ה  564 לייקים

feigenbaum99 כתב: 09 מרץ 2022, 01:33 הייתי משתתף במהלך כזה, ואני מאמין שאם יבוצע יצליחו לגייס כמה מאות אלפי שקלים (להגיע ל-1.5M+ לא יגיעו לדעתי מההמונים, אלא רק אם כמה אוהדים אמידים יותר יקחו חלק).
יחד עם זאת, אני נגד המהלך. קבוצה לא צריכה לחיות מעל התקציב שלה, זה לא בריא.
אני חושב שכשעשו את זה עם שכטר בכדורגל, רוב מי שנרתם למהלך התחרט על זה בדיעבד. אף אחד לא מבטיח לך שבשנה הבאה המוטיבציה שלו תישאר, היכולת תישמר והוא לא יחווה פציעות.
אני חושב גם שברגע שהקהל נרתם לכזה מהלך זה מגדיל את הלחץ סביבו ויוצר משהו לא בריא.
אם אין תקציב, אז צריך להמשיך לנסות לפתח ישראלים, ולקבל את זה שלפעמים נפגע עם הזרים (ונזכה לכדורסל מהנה יותר, ותחרותי יותר) ולפעמים לא (ולפעמים נתחרה גם כנגד הירידה).
זה אמנם בנושא של גיימס אבל לא מדובר פה רק עליו. מדובר על 3 דברים,
השארת שלושת הזרים, השתתפות באירופה והבאת סנטר.
רק אבהיר שהשארת הזרים זה מעבר לעונה אחת(ככל הנראה, עם סעיפים שונים) בגלל זה הוא שונה ממקרה שכטר.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

לצערי הרב הגישה הזאת כבר נוסתה בעבר (יותר מפעם אחת) , לא היה לזה את התופעה שאתה מדבר עליה של משיכת משקיעים.
שלא לדבר על זה שהיה צריך להרים מערך טלמרקטינג (שכולו עבד בהתנדבות) כדי לגייס סכומים הרבה יותר קטנים ממה שאתה מדבר עליהם.
בתור אחד שעשה לא מעט טלפונים כאלה, זה ממש לא פשוט כמו שאתה אולי חושב שזה.
הפוסט קיבל 3 לייקיםChegiסומךNoam
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אדום אש כתב: 08 מרץ 2022, 18:49
Haunter כתב: 08 מרץ 2022, 08:33 כמה חבל ששחקן כזה הוא כמעט בלתי ניתן להשארה בהפועל
תוריד את המילה "כמעט"
דווקא אני חושב שיש סיכוי של חמש אחוז להשאיר אותו
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  629 לייקים

Money כתב: 08 מרץ 2022, 22:27
Chegi כתב: 08 מרץ 2022, 22:22

אני חושב שהשארת הסגל+השתתפות באירופה תביא להגדלת התקציב בעתיד מבלי גיוסים כאלו. אבל כרגע צריך.
שוקל לפתוח נושא עם השאלה בפורום.
מה זה הגדלת התקציב? היא תביא להגדלת ההוצאות. זה בטוח.
השאלה היא האם זה יגדיל את ההכנסות ברמה תכסה את ההגדלה של ההוצאות או אפילו מעבר לכך? אני די בטוח שלא.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הבחור לא איתנו, הזר הכי טוב שהיה פה מאז קרלון בראון ואנחנו לא נהנים ממנו.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

באסה איתו זה מרגיש שהוא בדעיכה למרות שקשה להגיד את זה על שחקן שירד מ11 נקודות רק פעם אחת מאז נובמבר אבל בכל זאת נראה כבויה עם אחוזים לא משהו מהשדה

סמל אישי של משתמש
פרימו לוי
קיבל.ה  766 לייקים

גמר את העונה וסביר להניח גם את דרכו בהפועל (וכן גם את הסיכוי הקלוש שלנו עוד לעשות משהו בסדרה הזאת). מבאס מאוד מאוד.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  418 לייקים

הלך המומנטום כתב: 08 מרץ 2022, 10:46 לקוות שייפצע אחרי שהעונה נגמרה, למשך שלושה חודשים, ולממן לו את השיקום

מזל טוב
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

פצוע בסתר כבר 3 חודשים. הלך הסיכוי הקלוש ביותר.
אולי זה לא רע מבחינת משא ומתן מולו לעונה הבאה אבל זה הימור גדול גם בשבילנו.

עריכה: עכשיו קראתי פירוט הפציעה, שאפו ענק שניסה להמשיך לשחק עם קרע ברצועות. בלתי נתפס המחויבות והלחימה הזו.
Money
קיבל.ה  564 לייקים

צריך לקבל חוזה לכמה זמן שירצה. הסכים לסכן את הקריירה שלו בשביל הקבוצה(מה שהרבה מאוד זרים לא היו מסכימים)
ranjef
קיבל.ה  655 לייקים

אשכרה שיחק,שמר וקלע עם קרע ברצועות בקרסול.
:heart: :rose:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

מסתמן שהיה פה מחדל עצום
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדEl dudernio
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

עוד לפני שהתבררה סוג הפציעה הוא ריגש אתמול ממש!
הרבה לב ודם שם על המגרש. חבל שנגמר כמו שנגמר.

ג'יימס יאנג :bow: :heart: :bow:

כואב עליו.
סמל אישי של משתמש
porthos
קיבל.ה  54 לייקים

KingAlpaca כתב: 16 מאי 2022, 13:58 מסתמן שהיה פה מחדל עצום
איזה מחדל? שנתנו לו לשחק? כנראה...
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:צריך לקבל חוזה לכמה זמן שירצה. הסכים לסכן את הקריירה שלו בשביל הקבוצה(מה שהרבה מאוד זרים לא היו מסכימים)
אני לא חושב שרוצה
Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

כמה זמן היעדרות פציעה כזו?

סמל אישי של משתמש
7even
קיבל.ה  1619 לייקים

איש יקר
יהיה טוב הפועל!
Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

עומר מנהיים מדווח שיאנג קרוב לסגור בהפועל לעונה נוספת

הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  629 לייקים

איזה טעות.
הפוסט קיבל לייק אחדDavidSheriff9
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

רדנקו כתב: 17 מאי 2022, 12:49 איזה טעות.
ממש. כמה שהוא קלעי מטורף (ושומר בינוני מינוס) - בגלל היעדרות שלו יחד עם ג׳קובן לא סיימנו העונה 1-6.
זה שוב לבנות הרבה על שני פציעים. סיכון מיותר ממש.
שליחת תגובה