ג'יי פי טוקוטו

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Red0rDead
קיבל.ה  30 לייקים

:heart: :heart: :bow:
:hammersickle: :hapoel:
נייט רובינסון
קיבל.ה  533 לייקים

גייקובן
בר
יאנג
טוקוטו
סנטר זר תותח

רז אדם
פורוורד ישראלי מוביל
עידן זלמנסון

ככה הסגל שנה הבאה צריך להיראות (לפחות לאירופה) ונעמוד במטרות שלנו
הפוסט קיבל לייק אחדASAFABADI
Money
קיבל.ה  564 לייקים

וואו.
להגיד שהוא עשה ויתור כדי להישאר זה understatement גדול.
חושב שמאז עומר דמארי לא התחברתי ככה לשחקן. לא הכי קלעי, לא הכי מלוטש, עם הרבה איבודים, אבל אתה יודע שברגע שהוא עולה למגרש הוא נותן הכל. הכי הפועל שיש.
אהוב ליבי
הפוסט קיבל 2 לייקיםADOMChegi
Money
קיבל.ה  564 לייקים

נייט רובינסון כתב: 05 יוני 2022, 20:00 גייקובן
בר
יאנג
טוקוטו
סנטר זר תותח

רז אדם
פורוורד ישראלי מוביל
עידן זלמנסון

לפי הבנתי(לא ממש מבוססת אגב) הכוונה היא להחתים זר חמישי אבל לרשום רק 4.
מאוד מקווה שלוטן יצא לעונת השאלה ויעלו את דולינסקי והראל שיהיו שחקני 11 ו12(שלפי דעתי שניהם יכולים לקבל דקות גם עכשיו בליגה)
נייט רובינסון
קיבל.ה  533 לייקים

Money כתב: 05 יוני 2022, 20:05
נייט רובינסון כתב: 05 יוני 2022, 20:00 גייקובן
בר
יאנג
טוקוטו
סנטר זר תותח

רז אדם
פורוורד ישראלי מוביל
עידן זלמנסון

לפי הבנתי(לא ממש מבוססת אגב) הכוונה היא להחתים זר חמישי אבל לרשום רק 4.
מאוד מקווה שלוטן יצא לעונת השאלה ויעלו את דולינסקי והראל שיהיו שחקני 11 ו12(שלפי דעתי שניהם יכולים לקבל דקות גם עכשיו בליגה)
כן גם אני חושב, בגלל זה כתבתי לפחות לאירופה. זה צריך להיות הסגל לאירופה ובליגה לעשות רוטציות בין הזרים
סמל אישי של משתמש
צור ש.
קיבל.ה  83 לייקים

דולינסקי מסיים י"א, בואו ננשום עם להקפיץ אותו לקבל דקות בליגת העל.

ולעניין, אחלה טוקוטו, אחלה הפועל.
"אמרו לי "אתה לא נורמאלי, תפסיק כבר לקחת ללב"
הם לא מבינים שזה ככה כשמישהו אוהב"
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  728 לייקים

צור ש. כתב: 05 יוני 2022, 21:27 דולינסקי מסיים י"א, בואו ננשום עם להקפיץ אותו לקבל דקות בליגת העל.

ולעניין, אחלה טוקוטו, אחלה הפועל.
למה? הוא לא יהיה השחקן הראשון שמקבל דקות בגיל 17 באירופה.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
הפוסט קיבל לייק אחדMoney
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

לא מכיר אבל יש שחקנים שזה מקפצה ויש שחקנים שזה עשוי להרוס. בעיקר בקהל הלא סבלני של הפועל.
בכל מקרה יותר חשוב מיאנג זה להצליח לשים יד על סנטר טוב. כבר כמה שנים שהסנטרים מובילים את הליגה הזו.
Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:
Charlie כתב: 05 יוני 2022, 18:25
555 כתב:השנה זה לא היה קרוב להספיק. צריך סנטר זר מצוין.
לדעתי כבר יש

Sent from my HD1903 using Tapatalk
מקווה שאתה לא מתכוון ליאכנע מייטן
לא יודע מה יאכנע, אבל מנגד אני יודע שהפועל עקבו אחריו תקופה (לפני העונה הזו), פרנקו רצה אותו, ואין מצב שהביאו שחקן שמן ובלי כושר משחק לפלייאוף. די ברור שהביאו אותו כדי להכניס אותו לעניינים ולקבל החלטה אם הוא מתאים לשיטה של פרנקו/לכדורסל פה/לתלכיד האנושי שבנו וכו'. אם כן, אז הוא כבר רץ איתנו באימונים וחסכנו התאקלמות בהמשך. אם לא, אז לפחות הנושא נבדק עכשיו ולא נצטרך לחתוך סנטר בנובמבר אחרי חודש ולהתחיל לחפש חדש (תיאורטית זה עדיין יכול לקרות עם סנטר זר אחר, אבל לא עם מייטן....)

ארבעת המופלאים
קיבל.ה  418 לייקים

Charlie כתב: 06 יוני 2022, 00:04
ארבעת המופלאים כתב:
Charlie כתב: 05 יוני 2022, 18:25 לדעתי כבר יש

לא יודע מה יאכנע, אבל מנגד אני יודע שהפועל עקבו אחריו תקופה (לפני העונה הזו), פרנקו רצה אותו, ואין מצב שהביאו שחקן שמן ובלי כושר משחק לפלייאוף. די ברור שהביאו אותו כדי להכניס אותו לעניינים ולקבל החלטה אם הוא מתאים לשיטה של פרנקו/לכדורסל פה/לתלכיד האנושי שבנו וכו'. אם כן, אז הוא כבר רץ איתנו באימונים וחסכנו התאקלמות בהמשך. אם לא, אז לפחות הנושא נבדק עכשיו ולא נצטרך לחתוך סנטר בנובמבר אחרי חודש ולהתחיל לחפש חדש (תיאורטית זה עדיין יכול לקרות עם סנטר זר אחר, אבל לא עם מייטן....)

הוא שמן, נמוך מדי וממש לא אתלטי. זה ממש לא נראה כמו הפתרון לעמדה 5.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

אני זוכר ש"עכברי הפורום" דווקא ניתחו אותו בצורה חיובית (תקרא מה כתבו הוקיץ׳ ויובל באשכול הרלוונטי)

הוקיץ'
קיבל.ה  3794 לייקים

אני חושב שהוא שחקן טוב ובסיטואציה שנוצרה חשבתי שהוא יכול להוות שדרוג על ג'וש (במידה והיה מגיע בכושר), אבל לתחילת עונה אני חושב שיש התאמות טובות יותר. חלק לא קטן מהתכונות שלו חופפות לאלו של זלמנסון ומהבחינה הזו הוא לא מספיק משדרג אותנו בנקודות החלשות.
אנחנו צריכים לשאוף לשחקן דומה ככל האפשר לטייריק ג'ונס. שחקן שהוא ריבאונדר מצוין ודומיננטי מתחת לסלים, אבל גם מספיק אתלטי כדי לתת אימפקט הגנתי טוב. משימה לא פשוטה.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  418 לייקים

Charlie כתב: 06 יוני 2022, 15:30 אני זוכר ש"עכברי הפורום" דווקא ניתחו אותו בצורה חיובית (תקרא מה כתבו הוקיץ׳ ויובל באשכול הרלוונטי)

מותר שתהייה לי דעה אחרת, אתה יודע...

חוץ מזה ראית מה הוקיץ' כתב עכשיו.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

קטונתי מלהתווכח עם הוקיץ׳
אבל אציין כי זה שמייטן מזכיר את זלמנסון יכול דווקא להצביע שזה מה שמחפש פרנקו - גם אצל זר כשאוואנס היה פשרה.

ימים יגידו. שחקן כמו טייריק יהיה קשה להנחית פה מבחינה תקציבית ויכול להיות שמייטן הוא תכנית החלופית כדי שלא נתחיל שוב עונה עם עב"ם כמו פרננדז.

Matan
קיבל.ה  59 לייקים

אני לגמרי הייתי הולך על ג'יימס דיקי ששיחק בפועל חיפה, אם הוא יידע יותר להישמר מבעיית עבירות הוא בול מה שאנחנו צריכים.
להבנתי הוא גם שחקן די זול.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אני לא מבין למה אתם ממהרים לקבוע שהוא יהיה פה עונה הבאה. הוא לא חתום בכלל.
נכון שפרנקו אוהב רק שחקנים שהוא מכיר 40 שנה בערך, אבל זה ממש לא השחקן שחסר לנו.

שיעשה טובה וימצא סנטר ראוי שיודע לסגור בהגנה ולקחת ריבאונד.
עם השאר נסתדר.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1269 לייקים

ארבעת המופלאים כתב:
Charlie כתב: 05 יוני 2022, 18:25 לדעתי כבר יש

שמע, לא רוצה לפגוע או משהו, אבל אתה רץ עם התיאוריה הזאת, והיא, איך להגיד... קצת מנותקת מהמציאות.

כמו שהוקיץ' אמר, מייטן הוא שחקן מוכשר התקפית, ובנקודת הזמן שבה הוא הוחתם, שבה לא היה מבחר גדול, הוא היה יכול להיות שדרוג על פני אוונס (אנחנו לא באמת יודעים כמה הוא היה יכול לעזור בפועל כי ראינו אותו רק שלוש דקות). אבל בקיץ, כשיש יותר מבחר ויותר זמן, הוא לא השחקן המתאים לשאר הסגל.

מבחינת סנטרים אחרים בליגה, היחידים שמעניינים הם פארדון - שחקן אדיר, אבל לא מאמין שהוא יהיה במחיר שלנו, ופאטון - שנתן עונה מאכזבת יחסית לציפיות ממנו, אבל הוא שחקן צעיר וחסר ניסיון עם כישרון מאוד גדול, כך שאפשר לצפות ממנו לקפיצת מדרגה משמעותית. ג'יימס דיקי שחקן בינוני.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

Matan כתב: 07 יוני 2022, 00:12 אני לגמרי הייתי הולך על ג'יימס דיקי ששיחק בפועל חיפה, אם הוא יידע יותר להישמר מבעיית עבירות הוא בול מה שאנחנו צריכים.
להבנתי הוא גם שחקן די זול.
ראית אותו בכלל משחק השנה?
מעדיף אפילו את אוואנס עליו.
הוקיץ'
קיבל.ה  3794 לייקים

ג'סטין פאטון כשרון אדיר אבל הוא ריבאונדר פשוט עלוב. ברמה של ג'וש. זה פשוט לא יאמן ששחקן עם כאלה מימדים וכזאת אתלטיות לא מסוגל לקחת ריבאונד.
דרק פארדון שחקן מעולה, אבל אני גם חושב שהוא הולך להשתדרג לקבוצה טובה מאיתנו. אולי אפילו ירושלים.
Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

יובל כתב:
ארבעת המופלאים כתב: מקווה שאתה לא מתכוון ליאכנע מייטן

שמע, לא רוצה לפגוע או משהו, אבל אתה רץ עם התיאוריה הזאת, והיא, איך להגיד... קצת מנותקת מהמציאות.

כמו שהוקיץ' אמר, מייטן הוא שחקן מוכשר התקפית, ובנקודת הזמן שבה הוא הוחתם, שבה לא היה מבחר גדול, הוא היה יכול להיות שדרוג על פני אוונס (אנחנו לא באמת יודעים כמה הוא היה יכול לעזור בפועל כי ראינו אותו רק שלוש דקות). אבל בקיץ, כשיש יותר מבחר ויותר זמן, הוא לא השחקן המתאים לשאר הסגל.

מבחינת סנטרים אחרים בליגה, היחידים שמעניינים הם פארדון - שחקן אדיר, אבל לא מאמין שהוא יהיה במחיר שלנו, ופאטון - שנתן עונה מאכזבת יחסית לציפיות ממנו, אבל הוא שחקן צעיר וחסר ניסיון עם כישרון מאוד גדול, כך שאפשר לצפות ממנו לקפיצת מדרגה משמעותית. ג'יימס דיקי שחקן בינוני.
מקבל את זה.
התיאוריה פשוט הגיעה כדי להבין למה ערב הפלייאוף בהפועל נזכרו להחתים סנטר שעקבו אחריו ורצו בעבר, אבל הגיע אחרי שלא שיחק חודשים, כשהוא חלוד ושמן (ולפלייאוף אתה מביא שחקן "חם" שיתן לך אימפקט מיידי). אז הערכתי שאחרי טראומת ההברזה של טייריק בהפועל הקדימו לסגור עם שחקן.
מנגד, הוא אכן לא חתום ואולי שומרים אותו על אש קטנה, היה ושוב לא יצליחו למצוא משהו יותר טוב במסגרת התקציב שהקצו לסנטר.

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

לטעמי היה ברור שמביאים אותו בגלל לקחי העבר ששחקנים נפצעים לקראת הפליאוף וצריך שיהיה גיבויים כי אחרי זה אי אפשר להחתים.
מה שבדיעבד קרה, אבל לא עברנו את הסדרה מול מכבי ולכן לא ראינו אותו נרשם לסדרה נגד הרצליה שם היה נרשם בודאות במקום יאנג.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

על פי תומר גבעתי מוואן:
"‏כהכנה לעונה ג'יי. פי. טוקוטו עבד לאורך הקיץ עם המאמן האישי כריס ג׳ונסון, שעבד בעבר עם כוכבי NBA כמו לברון ג׳יימס"

אולי יפתיע אותנו העונה עם שלשות
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
Pegasus
קיבל.ה  171 לייקים

beny כתב: 01 אוגוסט 2022, 14:43 על פי תומר גבעתי מוואן:
"‏כהכנה לעונה ג'יי. פי. טוקוטו עבד לאורך הקיץ עם המאמן האישי כריס ג׳ונסון, שעבד בעבר עם כוכבי NBA כמו לברון ג׳יימס"

אולי יפתיע אותנו העונה עם שלשות
כבר שנה שעברה לפני משחקים היה אפשר לראות אותו מתאמן על שלשות מהפינות,זה מרכיב שיכול להפוך אותו לטופ יורוקאפ/שחקן יורוליג
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אם הוא גם מפציץ השנה מהשלוש זה בהחלט העונה האחרון שלו אצלנו
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אין עוד מלבדוווו איזה שחקן איזה אתלטיות פשוט מדהים שהוא אצלנו אחד האהוביםםם

גביזון
קיבל.ה  1094 לייקים

הזר האהוב עלי בפער :heart:
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךChegi
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

שנה אחרונה שלו איתנו (לתחושתי) בוא נהנה ממנו.
הפתיע אותי שלא זרק ל3 הייתי בטוח שהשנה הוא משתדרג באספקט הזה
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

Chegi כתב: 20 ספטמבר 2022, 15:16 שנה אחרונה שלו איתנו (לתחושתי) בוא נהנה ממנו.
הפתיע אותי שלא זרק ל3 הייתי בטוח שהשנה הוא משתדרג באספקט הזה
נראה לי שטוב לו בישראל.
נייט רובינסון
קיבל.ה  533 לייקים

השנה לדעתי הוא ישחק בעמדה 3 כמעט תמיד, ובליגה לפחות זה יתרון ענק. רוב השחקנים בעמדה 3 לא יכולים להתמודד מולו וזה יוצר מיס מאץ כמעט כל התקפה. בנוסף זה יתרון הגנתי ענק שהוא יכול לשמור על הגארד המוביל שלהם
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

נייט רובינסון כתב: 20 ספטמבר 2022, 15:53 השנה לדעתי הוא ישחק בעמדה 3 כמעט תמיד, ובליגה לפחות זה יתרון ענק. רוב השחקנים בעמדה 3 לא יכולים להתמודד מולו וזה יוצר מיס מאץ כמעט כל התקפה. בנוסף זה יתרון הגנתי ענק שהוא יכול לשמור על הגארד המוביל שלהם
לגמרי יתרון.
כמובן שזה תלוי הרבה ביכולת הקליעה מבחוץ של שאר החמישיה שאיתו.
אנחנו גם יכולים להיות מפלצת ריבאונד ברגעים שהוא באותה חמישייה עם תומר והורטון.
הפוסט קיבל 3 לייקיםסומךChegiאדום אש
גביזון
קיבל.ה  1094 לייקים

מלך ההגנה
לא הבנתי מה היה עם ליבשיץ, אבל המחויבות שלו לקבוצה זה משהו מרגש בטירוף, פשוט מוקף אנרגיה השחקן הזה, אני מת עליו
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נייט רובינסון כתב:השנה לדעתי הוא ישחק בעמדה 3 כמעט תמיד, ובליגה לפחות זה יתרון ענק. רוב השחקנים בעמדה 3 לא יכולים להתמודד מולו וזה יוצר מיס מאץ כמעט כל התקפה. בנוסף זה יתרון הגנתי ענק שהוא יכול לשמור על הגארד המוביל שלהם
מה שרשמת הוכח היום.
שחקן חשוב מאוד גם בהגנה וגם בהתקפה.
סכין_בבטן_האומה
קיבל.ה  52 לייקים

גביזון כתב: 24 ספטמבר 2022, 22:03 מלך ההגנה
לא הבנתי מה היה עם ליבשיץ, אבל המחויבות שלו לקבוצה זה משהו מרגש בטירוף, פשוט מוקף אנרגיה השחקן הזה, אני מת עליו
אתה מתכוון עם קרביץ? הילד זין הזה (האמת שהשתפר ממש ממה שזכרתי אותו) נעמד מתחתיו שהוא הטביע ולא נתן לו לרדת בצורה בטוחה - להבנתי זה מה שהרגיז את טוקוטו
הוקיץ'
קיבל.ה  3794 לייקים

היה פשוט יוצא מן הכלל עד העבירה הרביעית ההזויה ששרקו לו שעוד הייתה בלתי ספורטיבית בהתחלה.
סמל אישי של משתמש
DavidSheriff9
קיבל.ה  140 לייקים

אני חושב שקרביץ לא עשה את זה בכוונה (ככה נראה לפחות)
בכל מקרה מאז הטכנית הזאת ריצת ה13-0 שלנו התחלפה ב11-0 להם (או משהו כזה) וחבל. עבירת התלהבות שעלתה לנו באיבוד המומנטום. (וכמעט איבוד טוקוטו בהמשך)
גם לקראת סוף עונה שעברה היה הרטה שטוקוטו נהנה מטראש ופיזיות שלפעמים קצת מוציאים (גם אותו) מריכוז
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

DavidSheriff9 כתב:אני חושב שקרביץ לא עשה את זה בכוונה (ככה נראה לפחות)
בכל מקרה מאז הטכנית הזאת ריצת ה13-0 שלנו התחלפה ב11-0 להם (או משהו כזה) וחבל. עבירת התלהבות שעלתה לנו באיבוד המומנטום. (וכמעט איבוד טוקוטו בהמשך)
גם לקראת סוף עונה שעברה היה הרטה שטוקוטו נהנה מטראש ופיזיות שלפעמים קצת מוציאים (גם אותו) מריכוז
עשה בכוונה. בירידה למחצית פופלינגר שאלה אותו מה היה שם אמר לה משהו בסגנון של "זה חלק מהמשחק"
הוקיץ'
קיבל.ה  3794 לייקים

טוקוטו קיבל שם טכנית מטופשת, אבל אני לא אוהב את ההאשמות האלו כאילו הוא גרם לחזרה של הרצליה (שזה מה שטענו בשידור). זה פשטני ולא נאמן למציאות.
הרי התקפה אחר כך ג'ייקובן הגיע עד הסל ויכל לבחור בין לסיים בעצמו או לתת דיש להורטון, במקום הוא ניסה להרים לאלי הופ ומסר ישר לקרטר של הרצליה. זה נגמר באיבוד כדור ושתי נקודות בצד השני. עוד מהלך אחר כך ג'ייקובן ניסה מסירה מסובכת על כל המגרש ושוב איבד כדור.
כל ריצה כזו זה אוסף של מהלכים ולא בן אדם אחד שאשם.
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiסומך
תבור
קיבל.ה  127 לייקים

אהלן חדש פה.
שמתי לב שג'יי פי מתקשה בנתיים עם החצי מרחק שהיה קטלני בעונה שעברה. מקווה שיכנס וזה יפתח
די עם ה-נו
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךTenacious D
Berns
קיבל.ה  32 לייקים

תבור כתב:אהלן חדש פה.
שמתי לב שג'יי פי מתקשה בנתיים עם החצי מרחק שהיה קטלני בעונה שעברה. מקווה שיכנס וזה יפתח
ברוך הבא
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

עושה שטויות לפעמים אבל הוא פאקינג אל

שליחת תגובה