מעקב אחרי אדומים לשעבר

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
beny
קיבל.ה  247 לייקים

לנזל סמית' ג'וניור חתם בהפועל עפולה מהליגה הלאומית.
סמל אישי של משתמש
אייבר דה-בונלס
קיבל.ה  506 לייקים

בריסקר(מושאל שלנו למכבי חיפה) עם 2 שלשלות חשובות - אחת על הפרצוף של משעור(דקה לסוף) ואחת על הבאזר ממרחק שולח את הדרבי של חיפה להארכה

כרגע הוא עם 18 נקודות עד עכשיו
גרופינקל טוב בהתקפה, קאניונדו טוב בהכל
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

לא ייאמן ששחררו אותו. לא ייאמן.
אין טעות שפסחו עליה
סמל אישי של משתמש
צור ש.
קיבל.ה  83 לייקים

מבאס
"אמרו לי "אתה לא נורמאלי, תפסיק כבר לקחת ללב"
הם לא מבינים שזה ככה כשמישהו אוהב"
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

מייקל בריסקר היום. 19 נקודות.
פשוט לא להאמין ששיחררו אותו.
אפשר לשחרר מהמועדון את האנשים ששחררו את בריסקר? או שאין גבול לטעויות שהן ימשיכו לעשות
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1269 לייקים

בוא, צריך להיות הוגנים. בריסקר עשה קפיצה גדולה העונה, בעונה שעברה הוא היה די חלש גם בהפועל וגם בחיפה. הוא גם משחק העונה בוואקום ענק בחיפה (הוא כמעט הגארד היחיד שם עכשיו), גם אם היו משאירים אותו אי אפשר לדעת מה הוא היה עושה בהפועל מאחורי ים מדר, בר טימור ועוד גארד זר.
אפשר גם להסתכל על חצי הכוס המלאה, בעונה הבאה נקבל אותו כשחקן מוכן על חוזה נמוך.
הוקיץ'
קיבל.ה  3794 לייקים

זו הייתה החלטה מאוד סבירה להשאיל אותו.
אני מחזיק מהכישרון שלו, אבל לא היה היגיון בלהשאיר אותו כגארד רביעי ברוטציה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1554 לייקים

חחחח
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

הוקיץ' כתב: 31 דצמבר 2020, 21:22 זו הייתה החלטה מאוד סבירה להשאיל אותו.
החלטה לא סבירה. החלטה נוראית. בריסקר אחלה שחקן, היה תורם הרבה. היה מאפשר להביא קומבו גארד ועוד 3 זר ולייצר קו חוץ מגוון מאוד.
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

יובל כתב: 31 דצמבר 2020, 20:59 בוא, צריך להיות הוגנים. בריסקר עשה קפיצה גדולה העונה, בעונה שעברה הוא היה די חלש גם בהפועל וגם בחיפה. הוא גם משחק העונה בוואקום ענק בחיפה (הוא כמעט הגארד היחיד שם עכשיו), גם אם היו משאירים אותו אי אפשר לדעת מה הוא היה עושה בהפועל מאחורי ים מדר, בר טימור ועוד גארד זר.
בוא נראה שהוא יחזור. איכשהו לא אתפלא אם במידה ונישאר ישחררו כי "לא מחזיקים שחקן בכוח", ואם נרד יגידו "לא נכריח שחקן כזה לשחק בלאומית. לא נעצור אותו", או איזה תירוץ מופרך אחר.
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  967 לייקים
יצירת קשר:

ואם יחזירו אותו והוא יתברר כשחקן בינוני מינוס שכנראה שווה מקסימום מחליף בקבוצת תחתית (ע"ע לאומי), אתה כן תתפלא?
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

הפועל כתב: 31 דצמבר 2020, 21:57 ואם יחזירו אותו והוא יתברר כשחקן בינוני מינוס שכנראה שווה מקסימום מחליף בקבוצת תחתית (ע"ע לאומי), אתה כן תתפלא?
ברור שזה יכול לקרות. אבל זה לא אומר שלא צריך לעשות את זה
El dudernio
קיבל.ה  1253 לייקים

purvis short כתב: 31 דצמבר 2020, 21:59
הפועל כתב: 31 דצמבר 2020, 21:57 ואם יחזירו אותו והוא יתברר כשחקן בינוני מינוס שכנראה שווה מקסימום מחליף בקבוצת תחתית (ע"ע לאומי), אתה כן תתפלא?
ברור שזה יכול לקרות. אבל זה לא אומר שלא צריך לעשות את זה
השאלה היא האם גם אז תתלונן שהוא לא שומר
חושב רק על השורה הסטטיסטית שלו.
ושלא הגיוני שיותנים לילד בן 20 שנתן חצי עונה טובה בכל הקרירה כל כך הרבה דקות משחק.
אני רק מזכיר ששנה הבאה כנראה לא יהיה את ים מדר
הוקיץ'
קיבל.ה  3794 לייקים

purvis short כתב: 31 דצמבר 2020, 21:32
החלטה לא סבירה. החלטה נוראית. בריסקר אחלה שחקן, היה תורם הרבה. היה מאפשר להביא קומבו גארד ועוד 3 זר ולייצר קו חוץ מגוון מאוד.
קודם כל, אמא של החוכמה בדיעבד. הוא אחלה שחקן עכשיו, הוא לא היה בעונה שעברה.
דבר שני, כמה דקות הוא כבר היה מקבל? הוא היה גארד רביעי ברוטציה, כנראה שלא היו לו יותר מ-10 דקות למשחק.
דבר שלישי, גם בלעדיו היה אפשר (וצריך) להביא קומבו גארד ו-3. איך זה קשור לבריסקר?
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1269 לייקים

purvis short כתב: 31 דצמבר 2020, 21:36
יובל כתב: 31 דצמבר 2020, 20:59 בוא, צריך להיות הוגנים. בריסקר עשה קפיצה גדולה העונה, בעונה שעברה הוא היה די חלש גם בהפועל וגם בחיפה. הוא גם משחק העונה בוואקום ענק בחיפה (הוא כמעט הגארד היחיד שם עכשיו), גם אם היו משאירים אותו אי אפשר לדעת מה הוא היה עושה בהפועל מאחורי ים מדר, בר טימור ועוד גארד זר.
בוא נראה שהוא יחזור. איכשהו לא אתפלא אם במידה ונישאר ישחררו כי "לא מחזיקים שחקן בכוח", ואם נרד יגידו "לא נכריח שחקן כזה לשחק בלאומית. לא נעצור אותו", או איזה תירוץ מופרך אחר.
מתי אי פעם קרה דבר כזה אצלנו?
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

חואקין שוכמן חתם בהפועל אילת
הוקיץ'
קיבל.ה  3794 לייקים

אגב שחקנים לשעבר, מעניין מה יקרה עכשיו עם צוף.
שחקן שבכיף הייתי מביא.
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

הוקיץ' כתב: 01 ינואר 2021, 01:00 אגב שחקנים לשעבר, מעניין מה יקרה עכשיו עם צוף.
שחקן שבכיף הייתי מביא.
מסכים
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

יובל כתב: 01 ינואר 2021, 00:27
purvis short כתב: 31 דצמבר 2020, 21:36
מתי אי פעם קרה דבר כזה אצלנו?
רגע אחרי שהפועל ניצחה בבוררות את אור לאומי - הוא שוחרר.
בוא נסכם שבריסקר צריך להיות בהפועל בעונה הבאה, לא משנה באיזה ליגה.
טכנית לארז
קיבל.ה  1554 לייקים

בריסקר 22 נק' נגד חולון הערב.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

טכנית לארז כתב: 02 ינואר 2021, 22:20 בריסקר 22 נק' נגד חולון הערב.
מעניין איך נראה דוח המעקב של הפועל עליו.
אפשר לחשוף אותו?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

הוקיץ' כתב: 31 דצמבר 2020, 23:01
purvis short כתב: 31 דצמבר 2020, 21:32
קודם כל, אמא של החוכמה בדיעבד. הוא אחלה שחקן עכשיו, הוא לא היה בעונה שעברה.
דבר שני, כמה דקות הוא כבר היה מקבל? הוא היה גארד רביעי ברוטציה, כנראה שלא היו לו יותר מ-10 דקות למשחק.
דבר שלישי, גם בלעדיו היה אפשר (וצריך) להביא קומבו גארד ו-3. איך זה קשור לבריסקר?
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

האמת שבעונה שעברה בריסקר העמיד סטטיסטיקה לא מדהימה, 7.8 נקודות ב19 דקות, 31% לשלוש, 1.3 ריבאונד ו1.3 אסיסט
אבל השנה הוא בקו שיפור רציני ועומד על 28 דקות, 13.8 נקודות, 37% לשלוש, 2.6 ריבאונדים, 2 אסיסטים, גם המדד שלו עלה מ6.1 ל13.7 והקליעה ל2 נשארה יציבה (50%)
לדעתי לגמרי יש לו מקום אצלנו
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

רודני פרוויס אוטוטו משוחרר מברגאמו מהליגה האיטלקית השניה.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

לא להביא
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

Noam כתב: 19 פברואר 2021, 22:04לא להביא
ברור.
beny
קיבל.ה  247 לייקים

ג'ורדן דיוויס בחסימה מפלצתית מול ריאל מדריד אתמול.
איך היה משדרג אותנו אם היה נשאר
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

מזכיר את הגג שלו בפלייאוף בעונה שעברה.
איזה שחקן
יהלום14אדום
קיבל.ה  523 לייקים

ספי שמש היה שורק לו עבירה
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל 5 לייקיםיורםNoamKingAlpacaFrenzyPumba
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

יהלום14אדום כתב: 08 מרץ 2021, 10:17 ספי שמש היה שורק לו עבירה
:roflmao:
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1269 לייקים

דיוויס שחקן די בעייתי.
מצד אחד הוא שחקן הגנה אדיר, עם יכולת חדירה ברמת NBA (גם צעד ראשון וגם יכולת לסיים באיזור הטבעת).
מצד שני הוא נגר מחריד. בנוסף אלמנט המסירה לא קיים במשחק שלו, אז גם אי אפשר להקיף אותו בקלעים ולתת לו להריץ את משחק ההתקפה.
המספרים שלו העונה בספרד לא טובים - פחות מ-40 אחוז לשתיים, פחות מחצי שלשה למשחק ב-24 אחוז, בקושי מגיע לקו, ויחס אסיסטים/איבודים לא טוב.
purvis short
קיבל.ה  108 לייקים

ספרד ליגה יותר קשה וטובה מישראל. משמעותית. שחקנים שלא ממש הסתדרו שם, חגגו פה.
דייויס הוא שחקן מיוחד. הוא מלא בחסרונות, קליעה בעייתית, לא ממש מוסר, אבל הוא חיית משחק, הוא אגרסיבי, הוא תוקף את הטבעת והוא מאוד חזק ואתלטי, מצבים ששחקנים אחרים עפים בהם הוא מסיים בסל ועבירה. אני די בטוח שאם הוא מוחתם בהפועל בקיץ, הוא היה נותן תפוקה והיו מאוד מרוצים ממנו. זה שחקן שמוצא את הדרך לעשות נקודות בכל משחק וכמו שציינת, הוא גם אחלה שומר ומחויב.
אני מאוד אוהב אותו.
אגב אקסים, מייקל בריסקר נפצע אתמול במשחק של מכבי חיפה ועל פניו זו נראית פציעה לא פשוטה בכלל.
Noam
קיבל.ה  245 לייקים

אדריאן יוטר בדרך לגליל עליון
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

שרשור מצחיק שיצר אדריאן בנקס
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדErling
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  399 לייקים

האדום לשעבר לימונד אמנם קלע רק 2 נקודות, אבל עלה עם קבוצתו נס-ציונה לחצי גמר היורוקאפ.
ואמנם זה רק היורוקאפ, אבל בכל זאת - אחלה. איפה נס ציונה העונה ואיפה אנחנו, בהקשר האירופי...
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1232 לייקים

לא רציתי לפתוח אשכול חדש, אז שיהיה פה
https://www.haaretz.co.il/sport/magazin ... -1.9654467

הפועל היתה בהלם שרציתי לשחק בליגה השלישית. ביחד הגשמנו חלום
מאת מתן נאור
פורסם ב - 28/03/2021 16:00

חזרתי מטיול בדרום אמריקה, והפועל אוסישקין היתה בדיוק האתגר שרציתי לעצמי. אחרי ארבע שנים, פציעות וגם אכזבות, הגיע הרגע הגדול: באולם קטן וצנוע החזרנו את הפועל לליגת העל. ספורטאים וספורטאיות, אוהדים ואוהדות, כותבים על הלילה הגדול שבו הכל השתנה. "מה נשתנה": פרויקט מיוחד לפסח
ההחלטה באיזה מועדון לשחק יכולה להיות גורלית במהלך קריירה של ספורטאי. אני זוכר שהתלבטתי איפה לחתום בקיץ 2001 לאחר עונה מוצלחת בעירוני רמת גן. על אף שהבחירה בהפועל תל אביב לא היתה המתגמלת ביותר מבחינה כלכלית (מבין האפשרויות שהיו לי), הבנתי שלא אוכל להסתכל על עצמי במראה בידיעה שויתרתי על האפשרות לשחק בדרבי תל אביבי.
השנתיים בהפועל היו בלתי נשכחות עבורי. אבל הקריירה לקחה אותי למקומות נוספים. אחד מהם, ב-2009, הייתי בטיול של כמה חודשים בדרום אמריקה - בשיא הקריירה שלי. מיד כשחזרתי ממנו הצטרפתי לסיום העונה של עירוני נהריה, ובקיץ מצאתי את עצמי בלבטים באיזו קבוצה לחתום. רציתי אתגר עם משמעות נוספת, מעבר לפן הספורטיבי.
הקשר המיוחד והזיכרונות מהשנתיים בהפועל הובילו אותי ליצור קשר עם המועדון בגלגולו החדש כקבוצת אוהדים. הקבוצה שיחקה אז בליגה השלישית. אני חושב שגם הם היו מופתעים מזה שהבעתי התעניינות לחזור לשחק במועדון באותה נקודת זמן. חתמתי מיד על חוזה ארוך טווח, כשהמטרה היא אחת: ליגת העל.
השנה הראשונה עברה חלק ועלינו לליגה השנייה. למרות עונה מוצלחת, שכללה העפלה לחצי גמר הגביע, נכשלנו בסיום העונה והפסדנו בסדרת הגמר. אפילו לא שיחקתי בגמר בגלל פציעה. קשה לי לתאר את הלחץ שחוויתי במהלך העונה העוקבת; הרצון להגשים את החלום ולהעפיל לליגת העל, וההשלכות של כישלון נוסף על המסלול של הפועל ושל המשך הקריירה שלי, העסיקו אותי באופן בלתי פוסק, 24/7.
במשחק האחרון של העונה הסדירה שוב נפצעתי. שברתי את האצבע וכבר ראיתי איך הסרט של השנה הקודמת חוזר על עצמו. לאחר יומיים של מנוחה חזרתי להתאמן. למעט ד"ר ביבס, ארז אדלשטיין ורמי כהן אף אחד לא ידע על השבר, מחשש שהקבוצות היריבות ינצלו את המצב. הייתי שמח לוותר על החוויה של לשחק עם אצבע שבורה, אבל היינו רגע לפני הגשמת חלום. על אף משחקים צמודים, כולל משחק 3 ומכריע נגד נס ציונה, התקדמנו עד לגמר הפלייאוף מול באר יעקב. היה לנו הרבה ביטחון.
עבדנו קשה מאוד, הפסדנו במשחק השני, אבל הגענו למשחק הרביעי ביתרון 1:2. האולם בבאר יעקב היה קטן מדי על מנת להיענות לביקוש לכרטיסים. אבל איכשהו גם זה התאים להפועל: דווקא באולם הקטן הזה, בתפאורה צנועה, עשינו היסטוריה. הפועל תל אביב שוב בליגת העל.
היו לי הופעות ספורטיביות טובות יותר מבחינה אישית (5 נקודות). הייתי חלק מקבוצות איכותיות יותר עם משחקים ברמה גבוהה יותר. אבל לרגע הזה יש משמעות מיוחדת; נקודת ציון מאוד משמעותית בתוך מסע שנכנסתי אליו עם חלום גדול, שלא היה לי מושג אם יתממש או לא.
ההחלטה הזאת העניקה לי הגשמה עצמית אדירה, אבל יותר מכך - היא הקנתה לי זכות מאוד גדולה להשפיע על כל כך הרבה אנשים שהפועל היא חלק משמעותי בחייהם. גם בחיים שלי.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
קפטן ג'ק
קיבל.ה  399 לייקים

בפינתנו הקבועה 'מפרגנים' - שאפו לאדום לשעבר וילי וורקמן שעלה עם קבוצתו חולון לפיינל 8 בליגת הצ'מפיונס האירופית - מכובד ביותר. לראות ולקנא.
בויינט מדווח הבוקר שהאדום לשעבר ריצ'ארד האוול נפלט מחולון עקב ניתוח נוסף בברך (השלישי הקריירה שלו), שאולי סיים לו את הקריירה לגמרי.
גם יוגב אוחיון בדרך החוצה מחולון (ככה כתוב בכתבה). אולי יצטרף אל ליאור אליהו במושבת הזקנים של דני פרנקו ?
תקרת שכר, יא חביבי ! רק תקרת שכר (בכדורסל וגם בכדורגל) !
Pumba
קיבל.ה  102 לייקים
יצירת קשר:

אחלה ווילי וורקמן, באסה לי שהוא לא נשאר אצלנו בזמנו
כל מה שאני כותב פה לא מייצג את דעתי או כל מנטרה הגיונית ובעלת תפיסה למציאות בכלל
טוויטר זה השדים החדש
פישונט
קיבל.ה  1018 לייקים

דאלאס מור עם 49 נק' בליגה הסינית
שליחת תגובה