אשכול מעקב: מה הנהלת הפועל ת"א עשתה היום כדי למצוא רוכש למועדון?

פורום אוהדי הפועל תל אביב
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

אשכרה על חמישה מליון שקלים אנחנו מזיינים פה את המוח.
זה לא כסף, וזה בושה שאנחנו נותנים להם להחזיק את המועדון שלנו במקום לארגן את הסכום הזה.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני רק מזכיר שבמחאה הקודמת בקושי גייסנו 2 מיליון שקלים (וזה סכום גדול ויפה בעיני).
אין לקבוצת אוהדים של מועדון גדול התכנות בליגת העל.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

De Niro כתב: 30 אוגוסט 2022, 13:06 אני רק מזכיר שבמחאה הקודמת בקושי גייסנו 2 מיליון שקלים (וזה סכום גדול ויפה בעיני).
ואני מזכיר שלפני חודש, 9,000 מאיתנו עשו מנויים בסכום שמגיע לכמעט עשרה מליון שקלים. מוטב היה להימנע מרכישת מנוי, ולרכוש את הפאקין קבוצה שלנו במקום (!)

וקבוצת אוהדים היא אולי לא החלום שלכם, אבל אני מניח שהיא עדיפה על ניסנובס. או שלא?
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ר.ש כתב:
De Niro כתב: 30 אוגוסט 2022, 13:06 אני רק מזכיר שבמחאה הקודמת בקושי גייסנו 2 מיליון שקלים (וזה סכום גדול ויפה בעיני).
ואני מזכיר שלפני חודש, 9,000 מאיתנו עשו מנויים בסכום שמגיע לכמעט עשרה מליון שקלים. מוטב היה להימנע מרכישת מנוי, ולרכוש את הפאקין קבוצה שלנו במקום (!)

וקבוצת אוהדים היא אולי לא החלום שלכם, אבל אני מניח שהיא עדיפה על ניסנובס. או שלא?
כן? ומי יקנה מנויים במקומם?
היא לא עדיפה בשום צורה שהיא.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

הבעיה היא לא בקנייה של המועדון על ידי האוהדים, אלא ביצירת גוף שאכן ייצג את האוהדים ויהיה מקובל עליהם. בכדורסל מעשית אין יותר קבוצת אוהדים, בין השאר כי לרוב האוהדים נוח יותר לראות בפרונט את רמי כהן באופן קבוע ולא לעסוק בכלל בקבלת החלטות הנוגעות למועדון.
בכל מקרה, בכדורגל זה לא עבד א. כי מני ויצמן לא היה מעוניין באמת לתת לעמותת האוהדים כוח. ב. כי ישנם המון כוחות והמון אינטרסים סביב הפועל וצריך אנשים חזקים (aka אנשים עם כסף שמאמינים בקהל של הפועל כגוף היחיד ששומר על האינטרסים שלה) שיתעסקו באמת בלנהל ולשמור על הקבוצה וזה משהו שקשה למצוא.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

זה לא יעבוד משני טעמים עיקריים:

1.גיוס הכסף לרכישה של המועדון לא ריאלי

2.גם אם צלחנו את סעיף 1 , זה לא מתאים למועדון גדול כמו הפועל.
הלחצים על נציגי המועדון לחזק את הקבוצה יהיו עצומים ושוב ייווצר פער בין הציפיות לבין המציאות.
אם היינו קהל של מועדון כמו הפועל י-ם אולי היינו מרוצים (גם שם מתישהו האוהדים ידרשו יותר) , אבל אנחנו לא. אנחנו מועדון גדול עם ציפיות לתארים , ולכן זה נדון לכשלון מראש.

3.להכנס בתור שותפים עם משקיע משמעותי שיגיע יחד עם האוהדים בזמן הרכישה , זה כן אפשרי.
555
קיבל.ה  623 לייקים

עומדים בקלות ב-5,000,000 ש"ח.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

De Niro כתב: 30 אוגוסט 2022, 13:13
ר.ש כתב:

חלקם יקנו גם מנויים. ואחרים יקנו רק מנויים.
אבל אתה צודק, הכנסות הקבוצה יפגעו בעונה שבה נחליט להשקיע ברכישתה, במקום ברכישת מנויים. אבל בטווח הרחוק זה אמור לעשות טוב, כמובן.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

555 כתב:עומדים בקלות ב-5,000,000 ש"ח.
איך בדיוק?
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 אוגוסט 2022, 13:25 הבעיה היא לא בקנייה של המועדון על ידי האוהדים, אלא ביצירת גוף שאכן ייצג את האוהדים ויהיה מקובל עליהם. בכדורסל מעשית אין יותר קבוצת אוהדים, בין השאר כי לרוב האוהדים נוח יותר לראות בפרונט את רמי כהן באופן קבוע ולא לעסוק בכלל בקבלת החלטות הנוגעות למועדון.
בכל מקרה, בכדורגל זה לא עבד א. כי מני ויצמן לא היה מעוניין באמת לתת לעמותת האוהדים כוח. ב. כי ישנם המון כוחות והמון אינטרסים סביב הפועל וצריך אנשים חזקים (aka אנשים עם כסף שמאמינים בקהל של הפועל כגוף היחיד ששומר על האינטרסים שלה) שיתעסקו באמת בלנהל ולשמור על הקבוצה וזה משהו שקשה למצוא.
1. אני מציע להפסיק להשתמש בעמותת האדומים כדוגמה. המצב כיום והרעיון המוצע שונים מאוד, ובכל מקרה ניתן להסיק מעמותת האדומים גם מסקנות לטובת עמותת אוהדים חדשה.

2. רוב הסיכויים שגם בכדורגל ייבחר דירקטוריון ו/או מנכ״ל שייצגו נאמנה את האינטרסים של בעלי המניות, ויאפשרו לבעלי המניות להיות שותפים דוממים. כך בכדורסל, וכך ברוב החברות הציבוריות והעמותות על פני כדור הארץ.
כמובן שיתכנו גם מקרים של חוסר שביעות רצון מההנהלה, כפי שקורה כיום, רק שאז לאוהדים יהיה את המידע והכוח לעשות משהו בנידון, חוץ מחרם מנויים שנמשך שבועיים. וכמובן, ייתכן שבכדורגל האוהדים יגלו מעורבות ישירה יותר מבכדורסל, אבל זה לא נורא, זו בדיוק המטרה של עמותת אוהדים.

3. האינטרסים והאנשים סביב הפועל הפ בדיוק הסיבה לקנות אותה ולהעיף אותם.
רואה שחורות המקורי
הפוסט קיבל לייק אחדרועי גווארה
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

De Niro כתב: 30 אוגוסט 2022, 13:31 זה לא יעבוד משני טעמים עיקריים:

1.גיוס הכסף לרכישה של המועדון לא ריאלי

2.גם אם צלחנו את סעיף 1 , זה לא מתאים למועדון גדול כמו הפועל.
הלחצים על נציגי המועדון לחזק את הקבוצה יהיו עצומים ושוב ייווצר פער בין הציפיות לבין המציאות.
אם היינו קהל של מועדון כמו הפועל י-ם אולי היינו מרוצים (גם שם מתישהו האוהדים ידרשו יותר) , אבל אנחנו לא. אנחנו מועדון גדול עם ציפיות לתארים , ולכן זה נדון לכשלון מראש.

3.להכנס בתור שותפים עם משקיע משמעותי שיגיע יחד עם האוהדים בזמן הרכישה , זה כן אפשרי.
1. הכסף הזה הוא בוטנים. אם תקום עמותה עם דימוי חיובי ואמין, היא תגייס אותו בחודש. יותר חושש מהפן של ערבויות בבקרה, אבל גם את זה ניתן לפתור בקלות בעיניי.

2. אתה צודק שהעמותה כנראה תהיה סולידית יותר ממנהל קפריזי כמו רמון או כבירי. היא (אולי) לא תקח סיכונים ותבנה סגל לאירופה מתוך הימור שעולים. אבל זה בסדר להיות סולידיים יותר, וממילא הבעלים הנוכחיים שלנו הם הכי סולידיים שאפשר לדמיין - אפס לקיחת סיכונים.

3. העמותה בוודאי תאפשר לבעלי ממון, להשקיע יותר (ובהתאם - לקבל יותר). זאת באמצעות רכישה של הרבה מניות, או של מנייה מסוג מיוחד ככל שתהיה כזו. כך קרה גם בכדורסל.
רואה שחורות המקורי
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

למה אתה מתכוון ב"כך קרה גם בכדורסל"? ידוע לך משהו על הסכם הקשור לרווחים של הבעלים הפרטיים של קבוצת הכדורסל?

בכל מקרה אני מסכים שעמותת האדומים היא לא דוגמה טובה ושגוף יציג של האוהדים לא חייב להתנהל כפי שהיא התנהלה.
אינתי עומרי, הפועל.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

האדום הצורר כתב: 30 אוגוסט 2022, 14:07 למה אתה מתכוון ב"כך קרה גם בכדורסל"? ידוע לך משהו על הסכם הקשור לרווחים של הבעלים הפרטיים של קבוצת הכדורסל?

בכל מקרה אני מסכים שעמותת האדומים היא לא דוגמה טובה ושגוף יציג של האוהדים לא חייב להתנהל כפי שהיא התנהלה.
מתכוון לזה שגם בכדורסל יש היום איש ממון (אחד או יותר) שמשקיע בקבוצה, ומקבל השפעה על הנעשה בה - ולא תמורה כלכלית.

אנצל את ההזדמנות:
״The German spectator traditionally has close ties with his club,” Borussia Dortmund CEO Hans-Joachim Watzke said in 2016. “And if he gets the feeling that he’s no longer regarded as a fan but instead as a customer, we’ll have a problem.”

בגרמניה המגרשים מלאים למרות שלאף קבוצה שאינה באיירן אין סיכוי לקחת אליפות, כי האוהדים הם הבעלים של רוב הקבוצות והם מרגישים שייכות.

אז אולי (!) עמותת אוהדים לא תביא לנו אליפות, אבל גם הניסנובס לא יביאו. עמותת אוהדים לפחות תגרום לנו שוב לאהוב את זה שאנחנו אוהבים את הפועל תל אביב.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

עמותת אוהדים זה אלה שהביאו את רמון ובמשמרת שלהם הוא יצר לנו את החובות הכי גדולים בעשור האחרון?
כן תביאו לי עוד קצת מזה.
555
קיבל.ה  623 לייקים

עמותת אוהדים לא תוביל לאליפות או להגעה לצמרת זה ברור לכולם
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

רדפוקס כתב: 30 אוגוסט 2022, 14:29 עמותת אוהדים זה אלה שהביאו את רמון ובמשמרת שלהם הוא יצר לנו את החובות הכי גדולים בעשור האחרון?
כן תביאו לי עוד קצת מזה.
בעלים פרטיים זה אלה שהביאו את טביב, כבירי, עגיב, חוגג וגאידמק?
כן תביאו לי עוד קצת מזה.
אתה מסכים שזו אנלוגיה עלובה, נכון? הרי יש דוגמאות לכאן ולכאן בשני המקרים (בעלות פרטית או בעלות אוהדים).

עמותת האוהדים הקודמת הייתה כישלון לדעתך. זה בסדר. אבל למה זה מבטיח שגם העמותה הבאה תהיה כישלון? בתור התחלה - הפעם תהיה לעמותה שליטה מלאה בקבוצה, ולא 20% שהיוו שלושה כיסאות בדירקטוריון שמעולם לא כונס.
רואה שחורות המקורי
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

555 כתב: 30 אוגוסט 2022, 14:33 עמותת אוהדים לא תוביל לאליפות או להגעה לצמרת זה ברור לכולם
אתה אולי טועה.
אם ניסנובס הצליחו להביא אותנו למקום חמישי, באפס השקעה והתנהלות שערורייתית, עמותת אוהדים אמורה ויכולה להרים אותנו לפחות מקום או שניים קדימה.
רואה שחורות המקורי
555
קיבל.ה  623 לייקים

מקומה של הפועל בצמרת הגבוהה וזה יקרה רק עם רוכש שישקיע עשרות מיליונים.
הפוסט קיבל 3 לייקיםDe NiroL.SRedical
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

במציאות של הכדורגל המודרני אין כבר באמת דבר כזה ש"מקומה של הפועל בצמרת הגבוה" או "האלה חזרו לגודל טבעי" וכל זה.
מי שיבוא לו שייח יהיה בצמרת הגבוהה ומי שלא יהיה לו שייח יפנטז על מקום 4.
אם מחר קונה את נתניה שייח אז נתניה תהיה מועמדת לאליפות, בלי קשר למקומה או לא מקומה.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

555 כתב: 30 אוגוסט 2022, 14:42 מקומה של הפועל בצמרת הגבוהה וזה יקרה רק עם רוכש שישקיע עשרות מיליונים.
1. ועד אז? האם מוטב שתהיה בבעלות ניסנובס, או בבעלות האוהדים?

2. סיכוי גבוה יותר שטייקונים יתעניינו ברכישה של הפועל כשהבעלים הם ניסנובס? או כשהבעלים הם האוהדים?

3. אפשר תוך שנים להיאבק על הצמרת הגבוהה גם בלי הוו זר, ורק על בסיס הכנסות, לדעתי.
רואה שחורות המקורי
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3664 לייקים

ר.ש כתב: 30 אוגוסט 2022, 14:38
רדפוקס כתב: 30 אוגוסט 2022, 14:29 עמותת אוהדים זה אלה שהביאו את רמון ובמשמרת שלהם הוא יצר לנו את החובות הכי גדולים בעשור האחרון?
כן תביאו לי עוד קצת מזה.
אתה מסכים שזו אנלוגיה עלובה, נכון? הרי יש דוגמאות לכאן ולכאן בשני המקרים (בעלות פרטית או בעלות אוהדים).
האנלוגיה שלך? כן חד משמעית, לא קשורה בכלל למה שרשמתי.
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

רדפוקס כתב: 30 אוגוסט 2022, 14:53
ר.ש כתב: 30 אוגוסט 2022, 14:38
כן תביאו לי עוד קצת מזה.
האנלוגיה שלך? כן חד משמעית, לא קשורה בכלל למה שרשמתי.
לא התכוונת שבגלל שהיה לנו ניסיון כושל עם עמותת אוהדים, אתה סבור שגם הניסיון הבא ייכשל?
רואה שחורות המקורי
555
קיבל.ה  623 לייקים

ר.ש כתב: 30 אוגוסט 2022, 14:53
555 כתב: 30 אוגוסט 2022, 14:42 מקומה של הפועל בצמרת הגבוהה וזה יקרה רק עם רוכש שישקיע עשרות מיליונים.
1. ועד אז? האם מוטב שתהיה בבעלות ניסנובס, או בבעלות האוהדים?

2. סיכוי גבוה יותר שטייקונים יתעניינו ברכישה של הפועל כשהבעלים הם ניסנובס? או כשהבעלים הם האוהדים?

3. אפשר תוך שנים להיאבק על הצמרת הגבוהה גם בלי הוו זר, ורק על בסיס הכנסות, לדעתי.
העמותה תאשר פתיחת שער 13 למכבי חיפה ומכבי תל אביב?
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

https://mobile.mako.co.il/news-money/20 ... elFacebook

לא רוצה גם קבוצה מתל אביב?
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

באיצטדיון בלומפילד המחודש לא יצמח דשא עבור המועדון שלנו. זה לא קריאה לבנות איצטדיון חדש, זה פשוט המצב נקודה.
יהיה רוכש או לא יהיה רוכש, המימד של יתרון הביתיות באווירה שהיינו מייצרים והאנרגיות שבלומפילד הישן נתן לשחקנים על הדשא פשוט נשדד מאיתנו.
גם אם יבוא רוכש להפועל ובמשחק מול הגדולות בלומפילד יהיה מחולק לחצי מהאוהדים שלנו וחצי מהאוהדים של היריבה (שבטוח שיהיו להם סגלים טובים...) אנחנו מאבדים אפקט חשוב מיתרון הביתיות!
בכל אופן אני חושב שההתעסקות בפנטזיה שמישהו יבוא וירכוש אותנו היא התעסקות ששואבת מאיתנו האוהדים הרבה אנרגיות ובמצב שגם ככה קשה לנו מאוד לחיות עם המצב הקיים אנחנו סתם מערימים על עצמנו עוד קשיים ולא עוזרים לקבוצה להתרוממם מהמקום בו היא נמצאת.
צריך לפעמים להנות ממה שיש ולקוות לטוב!
עם בניית האיצטדיון בחיפה וכתוצאה משיפוץ בלומפילד ואני לא רוצה לדבר על השקט מצד ב"ש שקיבלו איצטדיון משלהם (שאומנם מתאים למידות שלהם מבחינת קהל) והעביר אליהם איזה הגמוניה מבחינת קבוצות הפועל וגרם להם לשכוח מניין באו, צריך להבין שמישהו כאן קבר את הכדורגל הישראלי סופית. (ואני לא מאמין בתקרות שכר, כפתרון למשבר שנוצר)
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

vangroder כתב:באיצטדיון בלומפילד המחודש לא יצמח דשא עבור המועדון שלנו. זה לא קריאה לבנות איצטדיון חדש, זה פשוט המצב נקודה.
יהיה רוכש או לא יהיה רוכש, המימד של יתרון הביתיות באווירה שהיינו מייצרים והאנרגיות שבלומפילד הישן נתן לשחקנים על הדשא פשוט נשדד מאיתנו.
גם אם יבוא רוכש להפועל ובמשחק מול הגדולות בלומפילד יהיה מחולק לחצי מהאוהדים שלנו וחצי מהאוהדים של היריבה (שבטוח שיהיו להם סגלים טובים...) אנחנו מאבדים אפקט חשוב מיתרון הביתיות!
בכל אופן אני חושב שההתעסקות בפנטזיה שמישהו יבוא וירכוש אותנו היא התעסקות ששואבת מאיתנו האוהדים הרבה אנרגיות ובמצב שגם ככה קשה לנו מאוד לחיות עם המצב הקיים אנחנו סתם מערימים על עצמנו עוד קשיים ולא עוזרים לקבוצה להתרוממם מהמקום בו היא נמצאת.
עם בניית האיצטדיון בחיפה וכתוצאה משיפוץ בלומפילד ואני לא רוצה לדבר על השקט מצד ב"ש שקיבלו איצטדיון משלהם (שאומנם מתאים למידות שלהם מבחינת קהל) והעביר אליהם איזה הגמוניה מבחינת קבוצות הפועל וגרם להם לשכוח מניין באו, צריך להבין שמישהו כאן קבר את הכדורגל הישראלי סופית. (ואני לא מאמין בתקרות שכר, כפתרון למשבר שנוצר)
הכל נכון , אבל עם רוכש משמעותי הוא יהיה ביתי הרבה יותר.
גם כיום , אם יושיבו את הקהל ביציעים התחתונים הוא יהיה יותר ביתי.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

vangroder כתב: 30 אוגוסט 2022, 19:50 באיצטדיון בלומפילד המחודש לא יצמח דשא עבור המועדון שלנו. זה לא קריאה לבנות איצטדיון חדש, זה פשוט המצב נקודה.
בדרבי הביתי היה לנו סביב ה17-18 ולהם 8 אלף
זה לא חצי חצי
עם רוכש, קבוצה איכותית בצמרת, אתה גם לא פותח להם את 13 ויהיה הפרש גדול יותר
chimpfive
קיבל.ה  421 לייקים

ר.ש כתב: 30 אוגוסט 2022, 13:57
De Niro כתב: 30 אוגוסט 2022, 13:13
ר.ש כתב:

חלקם יקנו גם מנויים. ואחרים יקנו רק מנויים.
אבל אתה צודק, הכנסות הקבוצה יפגעו בעונה שבה נחליט להשקיע ברכישתה, במקום ברכישת מנויים. אבל בטווח הרחוק זה אמור לעשות טוב, כמובן.
ברור, טווח ארוך.
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

dino כתב: 30 אוגוסט 2022, 19:54
vangroder כתב: 30 אוגוסט 2022, 19:50 באיצטדיון בלומפילד המחודש לא יצמח דשא עבור המועדון שלנו. זה לא קריאה לבנות איצטדיון חדש, זה פשוט המצב נקודה.
זה לא חצי חצי
מי אמר לך שזה חוקי?
אני לא זוכר בתקופות שכבר הפועל איבדה את הזכויות שלה על האיצטדיון שנלקחה החלטה כזאת. (לסגור שער...)
דרך אגב יתרה מזאת אני יאמר לך שבמצב שאתה מארח משחקים מול הגדולות והדרישה לכמות שיטור ואבטחה, סגירת שער היא נזק כלכלי למועדון.
תקשיב לטורניות של ההנהלה (תרם שיפוץ האיצטדיון המחודש) גם אם אתה נגדה (אני לא יודע אם אתה נגדה או בעדה, יכול להיות שאתה בעדה) למצב שבו הובטח לה שהגדלת המושבים תקל על הסכום שהיא תצטרך לשלם עבור שיוטר ואבטחה ותבין שבמצב כזה עדיף לה כבר לפתוח את השער, כי אחרת יש מצב שהיא תפסיד פעמיים (אני לא סתם טוען שהשיפוץ הוא לרועץ ושם אותנו בעמדה לא נוחה כמו מלכוד 22).
עשו על הפועל מחטף!
ואני בעצמי שואל אם ההתעסקות איך בשנת 2016 שניה לפני שנכנסו לתהליך עבודה נלקחה החלטה להגדיל את כמות המושבים מ-24,000 ל-30,000 (שזה משמעותי) תקדם אותנו באיזה אופן, או פשוט לחשוב איך לזרום עם המצב הקיים.
אבל מחטף נעשה כאן!
דרך אגב אל תסקלו אותי על מה שאני הולך לרשום כאן, אבל יש לי הרבה חברים ובני משפחה שהם אוהדי מכבי ואני לא חושב שהם היו בעד מהלך כזה אם הם היו יודעים שזה עד כדי כך היה פוגע בנו.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

vangroder כתב: 30 אוגוסט 2022, 20:19
זה לא חצי חצי
מי אמר לך שזה חוקי?
אני לא זוכר בתקופות שכבר הפועל איבדה את הזכויות שלה על האיצטדיון שנלקחה החלטה כזאת. (לסגור שער...)
דרך אגב יתרה מזאת אני יאמר לך שבמצב שאתה מארח משחקים מול הגדולות והדרישה לכמות שיטור ואבטחה, סגירת שער היא נזק כלכלי למועדון.
תקשיב לטורניות של ההנהלה (תרם שיפוץ האיצטדיון המחודש) גם אם אתה נגדה (אני לא יודע אם אתה נגדה או בעדה, יכול להיות שאתה בעדה) למצב שבו הובטח לה שהגדלת המושבים תקל על הסכום שהיא תצטרך לשלם עבור שיוטר ואבטחה ותבין שבמצב כזה עדיף לה כבר לפתוח את השער, כי אחרת יש מצב שהיא תפסיד פעמיים (אני לא סתם טוען שהשיפוץ הוא לרועץ ושם אותנו בעמדה לא נוחה כמו מלכוד 22).
עשו על הפועל מחטף!
ואני בעצמי שואל אם ההתעסקות איך בשנת 2016 שניה לפני שנכנסו לתהליך עבודה נלקחה החלטה להגדיל את כמות המושבים מ-24,000 ל-30,000 (שזה משמעותי) תקדם אותנו באיזה אופן, או פשוט לחשוב איך לזרום עם המצב הקיים.
אבל מחטף נעשה כאן!
דרך אגב אל תסקלו אותי על מה שאני הולך לרשום כאן, אבל יש לי הרבה חברים ובני משפחה שהם אוהדי מכבי ואני לא חושב שהם היו בעד מהלך כזה אם הם היו יודעים שזה עד כדי כך היה פוגע בנו.
הכוונה בלא לפתוח, היא שבמצב שהפועל תהיה איכותית ובצמרת(בחיים לא עם הניסנובס) אוהדי הפועל יהיו בשער 13
פוטנציאל האוהדים מבחינתי זה גמרי הגביע
20 ומעל 20. כמובן שבהצלחות הבסיס יגדל ויתחדש באופן יותר גדול
אנחנו פוטנציאל גדילה לא פחות משאר הגדולות
vangroder
קיבל.ה  7 לייקים

dino כתב: 30 אוגוסט 2022, 20:24

זה לא חצי חצי
מי אמר לך שזה חוקי?
עשו על הפועל מחטף!
אבל מחטף נעשה כאן!
הכוונה בלא לפתוח, היא שבמצב שהפועל תהיה איכותית ובצמרת(בחיים לא עם הניסנובס) אוהדי הפועל יהיו בשער 13
חלום אח
רק שזה לא יקר, העבר מלמד שבעונות טובות הבאת 15,000 בשיא ואני רוצה רק לומר שלי יותר חשוב לדעת שיבואו 15,000 בעונות פחות טובות מאשר בהצלחות!
זה המדד האמיתי בליגה הישראלית לכמות אמיתית של קהל, ולא להפך.
dino
קיבל.ה  2017 לייקים

vangroder כתב: 30 אוגוסט 2022, 20:38
dino כתב: 30 אוגוסט 2022, 20:24

מי אמר לך שזה חוקי?
עשו על הפועל מחטף!
אבל מחטף נעשה כאן!
חלום אח
רק שזה לא יקר, העבר מלמד שבעונות טובות הבאת 15,000 בשיא ואני רוצה רק לומר שלי יותר חשוב לדעת שיבואו 15,000 בעונות פחות טובות מאשר בהצלחות!
זה המדד האמיתי בליגה הישראלית לכמות אמיתית של קהל, ולא להפך.
כיום ממוצע הקהל עלה, אם בגלל גידול האוכלוסיה, פופולריות ואולי הנגישות והנוחות באיצטדיונים
הפועל בזמנים אחרים, בין תקופת אלי כהן ב97׳ לקשטן בתחילת 2000 היתה מביאה בנוהל סביב6,000-7,000
כיום אתה עם 8500 מנויים שנתיים רצוף על קבוצה בלי שאיפות. ה15 של מה שאתה זוכר במשחקי שיא, זה כיום יהיה יותר ולראיה הדרבי.
ושוב- בגמרי הגביע הבאנו 20 ומעלה. אז. אולי היום תביא יותר בפוטנציאל.
גם במשחקי החוץ עלינו אל מול תקופות עברו
מי בכלל חשב להביא 4,500 למשחק חוץ מול הפועל חיפה?
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

מה שלום צנציפר והרוכש מלונדון?
מה שלום ח"כ פריג והשייח שרוצה לרכוש אותנו?
מה שלום ארגון אולטראס הפועל ו2 האנשים שפנו לעו"ד רוזן בשביל לראות את המסמכים ולהתעניין בקניית הקבוצה?
אנחנו מחכים
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מה שלום כל אוהבי הפועל באשר הם , מה אנחנו עשינו למען המועדון היקר שלנו היום?

סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

De Niro כתב: 01 ספטמבר 2022, 19:53 מה שלום כל אוהבי הפועל באשר הם , מה אנחנו עשינו למען המועדון היקר שלנו היום?
חוץ מלהפעיל לחץ על הניסנובים מה בדיוק אנחנו אמורים לעשות?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

Gili כתב:
De Niro כתב: 01 ספטמבר 2022, 19:53 מה שלום כל אוהבי הפועל באשר הם , מה אנחנו עשינו למען המועדון היקר שלנו היום?
לאתר רוכש מי שיכול. זה לא תפקיד בלעדי להנהלה.
אוהדים איתרו רוכשים גם בעבר.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

De Niro כתב: 01 ספטמבר 2022, 20:41
Gili כתב:
לאתר רוכש מי שיכול. זה לא תפקיד בלעדי להנהלה.
אוהדים איתרו רוכשים גם בעבר.
זה תפקיד שהוא 100 אחוז בלעדי לבעלים. הם היחידים שיכולים למכור את הקבוצה, בין אם בתיווך ובין אם בצורה ישירה.
מה שאנחנו יכולים לעשות זה להפעיל עליהם מקסימום לחץ לעשות את זה.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לאיתור רוכש לא חייב להיות קשר לפרטי הרכישה של המועדון. ברוב במקרים אין קשר.
אוהדים גם במועדונים אחרים בארץ הביאו לרכישת המועדונים.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

חיפשתי מאחורי הספה.
לא מצאתי רוכש.

אמשיך לעדכן.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל לייק אחדGili
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

KingAlpaca כתב: 01 ספטמבר 2022, 21:38 חיפשתי מאחורי הספה.
לא מצאתי רוכש.

אמשיך לעדכן.
תבדוק בשירותים... רצוי אחרי שאתה מתפנה.
הפוסט קיבל לייק אחדעידן סרור
שליחת תגובה