חדשות מהזווית היהודית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

*דוברות מד"א:* בשעה 09:57 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על יידוי אבנים לעבר רכב בכביש 446 סמוך לנעלין. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים למרפאה במודיעין עילית אישה בת 26 בחודש התשיעי להריונה במצב קל עם חבלה בפנים. אישה נוספת שהייתה ברכב, טופלה במקום ולא נזקקה לפינוי.
הטרור הערבי לא בוחל באמצעים :(
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

חדשות מהזווית הרוסית:
דובר כוכב אדום סטאלניגרד (תאגיד האמבולנסים הרוסי) – 3 חיילים רוסים נפצעו היום על ידי זריקת בקבוקי מולוטוב ליד העיר אודסה. החיילים מטופלים על ידי סבלטנה האחות.

הטרור האוקראיני לא בוחל באמצעים. :lenin: :hammersickle:

pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

קיוויתי שהאשכול ישאר יתום חסר תגובות, אבל מטלי הגיב ולכן גם אני: אתם מכירים את הדבילים האלה ששואלים "אם יש את יום האישה, למה אין יום הגבר?" - והתשובה היא כמובן שיש 364 ימי גבר בשנה (365 בשנה מעוברת)? אז אותו הדבר כאן. "חדשות מהזווית היהודית" נקראות בישראל היהודית פשוט "חדשות". לכן פתחתי אשכול יעודי שיחשוף את קוראות וקוראי הפורום (שהן/ם באופן גורף יהודיות/ים) לזווית אחרת, שבקושי נחשפים אליה בתקשורת העברית.
מה המטרה בפתיחת האשכול הזה? לדעתי מעין תחושה ילדותית של "נאזן את האשכול ההוא", כאילו יש סימטריה בין פשעי הציונות ופשעי הפלסטינים. נו שוין.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 5 לייקיםסומךits-sickאדום מטליKingAlpacaKarl Marx
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

pelegs כתב: 22 מרץ 2022, 14:04 קיוויתי שהאשכול ישאר יתום חסר תגובות, אבל מטלי הגיב ולכן גם אני: אתם מכירים את הדבילים האלה ששואלים "אם יש את יום האישה, למה אין יום הגבר?" - והתשובה היא כמובן שיש 364 ימי גבר בשנה (365 בשנה מעוברת)? אז אותו הדבר כאן. "חדשות מהזווית היהודית" נקראות בישראל היהודית פשוט "חדשות". לכן פתחתי אשכול יעודי שיחשוף את קוראות וקוראי הפורום (שהן/ם באופן גורף יהודיות/ים) לזווית אחרת, שבקושי נחשפים אליה בתקשורת העברית.
מה המטרה בפתיחת האשכול הזה? לדעתי מעין תחושה ילדותית של "נאזן את האשכול ההוא", כאילו יש סימטריה בין פשעי הציונות ופשעי הפלסטינים. נו שוין.
אתה מביך
חופש לפורום שדים מPELEGES

הפוסט קיבל 2 לייקיםbenaimXavi
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

מתעסק לי בעאלק חדשות מהצד הפלסטינאי
כמי שהיה באיוש 3 שנים אני יכול להגיד שקר שקר ועוד פעם שקר

הפוסט קיבל 2 לייקיםbenaimעל הכיפאק
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

Haunter כתב: 22 מרץ 2022, 14:08 כמי שהיה באיוש 3 שנים אני יכול להגיד שקר שקר ועוד פעם שקר
זה לא כזה מיוחד "להיות באיו"ש", אתה יודע. נראה לי שרובנו היינו שם, כולל עם מדים ונשק.
אבל אם אתה יכול לפרט את השקרים זה יהיה נחמד.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אף אחד לא אמר שזה מיוחד ולגבי השקרים היריעה קצרה מלהכיל את כמות הבלוף שהיו מפרסים בתקשורת לעומת מה שאני הייתי רואה בשטח כולל תמונות מסוריה ואנא עארף מאיפה כדי ליצר תמונה רעה על ישראל

סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אבל שמע אני לא נכנס לזה בכלל רוב האנשים פה בעלי דעה שאני לא מסוגל להבין בכלל ואתם לא אותי אז חבל על העצבים בכלל תמשיכו לשקר לעצמכם מזל מזל מזל גדול שאתם לא הרוב בישראל

אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אם אתה לא מסוגל להבין, אולי הבעיה אצלך?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
בני12
קיבל.ה  814 לייקים

אדום נחמד כתב: 22 מרץ 2022, 14:21 אם אתה לא מסוגל להבין, אולי הבעיה אצלך?
לא נראה לי שהוא התכוון שהוא לא מבין את הדיעה שלהם אלא שהוא לא מבין איך הם מחזיקים בדיעה הזאת
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

Haunter כתב: 22 מרץ 2022, 14:16 אף אחד לא אמר שזה מיוחד ולגבי השקרים היריעה קצרה מלהכיל את כמות הבלוף שהיו מפרסים בתקשורת לעומת מה שאני הייתי רואה בשטח כולל תמונות מסוריה ואנא עארף מאיפה כדי ליצר תמונה רעה על ישראל
עזוב אותך מיריעות, תן דוגמה אחת לשקר מהדברים שהתפרסמו באשכול המקביל.
כתבת שזה "שקר שקר ועוד פעם שקר" אז תביא דוגמה אחת (לא רוצה להטריח אותך יותר מדי).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 22 מרץ 2022, 14:04 קיוויתי שהאשכול ישאר יתום חסר תגובות, אבל מטלי הגיב ולכן גם אני: אתם מכירים את הדבילים האלה ששואלים "אם יש את יום האישה, למה אין יום הגבר?" - והתשובה היא כמובן שיש 364 ימי גבר בשנה (365 בשנה מעוברת)? אז אותו הדבר כאן. "חדשות מהזווית היהודית" נקראות בישראל היהודית פשוט "חדשות". לכן פתחתי אשכול יעודי שיחשוף את קוראות וקוראי הפורום (שהן/ם באופן גורף יהודיות/ים) לזווית אחרת, שבקושי נחשפים אליה בתקשורת העברית.
מסכים איתך אדמין יקר, אין סימטריה. אם מהות האשכול לא מתאימה לך, מוזמן להצמד לאשכול פרופגנדת הBDS בו אתה פעיל.

אתם תפיצו את התעמולה שלכם ואני אשתף את הלך האימים שמתחולל כנגד יהודים בארץ ישראל.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

teknoboy כתב: 22 מרץ 2022, 14:34
Haunter כתב: 22 מרץ 2022, 14:16 אף אחד לא אמר שזה מיוחד ולגבי השקרים היריעה קצרה מלהכיל את כמות הבלוף שהיו מפרסים בתקשורת לעומת מה שאני הייתי רואה בשטח כולל תמונות מסוריה ואנא עארף מאיפה כדי ליצר תמונה רעה על ישראל
כתבת שזה "שקר שקר ועוד פעם שקר" אז תביא דוגמה אחת (לא רוצה להטריח אותך יותר מדי).
זה משנה ? בכל מקרה כל מה שאביא או אגיד תיהיה לכם תשובה חכמה אז אני מעדיף להישאר בדעתי ואתם תשארו בשלכם ותתבשלו איתה

benaim
קיבל.ה  271 לייקים

איש יקר, מציע לך לא לבזבז אנרגיות על כאלו ואחרים שהם בגדר דעת מיעוט במדינת ישראל. לפעמים אנשים קטנים עושים צל גדול.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1614 לייקים

Haunter כתב: 22 מרץ 2022, 14:37
teknoboy כתב: 22 מרץ 2022, 14:34
זה משנה ? בכל מקרה כל מה שאביא או אגיד תיהיה לכם תשובה חכמה אז אני מעדיף להישאר בדעתי ואתם תשארו בשלכם ותתבשלו איתה
כן, זה משנה (בהנחה שאתה מבכד את עצמך, את המשתמשים האחרים ואת הפורום עצמו).
ולא, לאף אחד לא תהיה תשובה חכמה אם תביא לנו דוגמה למשהו שנכתב באשכול המקביל והוכחה שמדובר בשקר.
עריכה: "הוכחה" הכוונה לסיבה לחשוב שזה שקר, אנחנו לא בית משפט ולא צריך לעמוד פה ברף של דיני הראיות או משהו. פשוט תיתן דוגמה אחת לשקר ותסביר למה אתה חושב שזה שקר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

הותר לפרסום: אזרחים מהגליל גויסו לחיזבאללה בחסות המודיעין האיראני
ארבעה חשודים נעצרו ונחקרו בחשד שניסו לסייע לחיזבאללה להבריח נשק וסמים לשטח ישראל. המטרה: הקמת תשתית רדומה של פעילי חיזבאללה בארץ, שיסייעו לארגון הטרור לפגוע בבכירים בישראל ובאנשי צבא. החשודים התבקשו גם לסייע בחטיפת ישראלים ולתת מידע על יעדים למתקפות טילים
ערבים תושבי ישראל גויסו לחיזבאללה וחשודים בתכנון פעולות טרור כנגד יהודים ומדינת ישראל.

דו קיום :bow:
הפוסט קיבל 2 לייקיםHaunterTenacious D
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

ממתי 'תשובות חכמות' זה משהו רע?

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אדום נחמד כתב: 22 מרץ 2022, 14:52 ממתי 'תשובות חכמות' זה משהו רע?

אני חושב שהוא היה ציני במילה 'חכמה'.
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

benaim כתב:
מסכים איתך אדמין יקר, אין סימטריה. אם מהות האשכול לא מתאימה לך, מוזמן להצמד לאשכול פרופגנדת הBDS בו אתה פעיל.

אתם תפיצו את התעמולה שלכם ואני אשתף את הלך האימים שמתחולל כנגד יהודים בארץ ישראל.
אבל חבר,אנחנו לא צריכים אותך בשביל זה. אנחנו נחשפים לדברים האלה כל הזמן. אנחנו גם לא מכחישים את התופעה.

מנגד, הסבל שאנחנו גורמים לפלסטינים לא ממש מתוקשר לציבור. יהודים לא באמת מבינים באילו פרקטיקות המדינה משתמשת, במישרין או בעקיפין, נגד פלסטינים. במקרה הטוב מדווחים על ארועי נוער גבעות, שאולי מבאסים, אבל לגמרי לא מספרים את כל הסיפור.

אתה בכנות יכול להגיד שזה לא מעניין אותך? ואם זה כן, מאיזה מקור אתה ניזון כדי להתעדכן?

benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אדום נחמד כתב: 22 מרץ 2022, 14:58
benaim כתב:

אבל חבר,אנחנו לא צריכים אותך בשביל זה. אנחנו נחשפים לדברים האלה כל הזמן. אנחנו גם לא מכחישים את התופעה.

מנגד, הסבל שאנחנו גורמים לפלסטינים לא ממש מתוקשר לציבור. יהודים לא באמת מבינים באילו פרקטיקות המדינה משתמשת, במישרין או בעקיפין, נגד פלסטינים. במקרה הטוב מדווחים על ארועי נוער גבעות, שאולי מבאסים, אבל לגמרי לא מספרים את כל הסיפור.

אתה בכנות יכול להגיד שזה לא מעניין אותך? ואם זה כן, מאיזה מקור אתה ניזון כדי להתעדכן?

רבים מאירועי הטרור ביו"ש לא מגיעים לכדי ידיעה בערוצי התקשורת. כשערבים ביו"ש זורקים בקבוקי תבערה או אבנים לעבר כלי רכב אזרחיים במטרה לרצוח, זה לא מגיע לכדי ידיעה אלא אם כן הפגיעה היא חמורה. גם אני עצמי לא מכיר את כל האירועים לאור הכמות הבלתי נתפסת.

יש בי אמפתיה לאנשים חפים מפשע שמתגוררים ביו"ש וסובלים בעקיפין מאלימות בני משפחתם/שכניהם. כאזרח, אין בי רצון להיות במלחמה עם אף אדם או ישות, אבל במצב הנוכחי אני מאמין בלב שלם שמדובר במצב של 'אנחנו או הם'.

מטרת האשכול הזה היא שיקוף התמונה הנגדית לאשכול התעמולה המקביל שמציג תמונה חד צדדית ולא אובייקטיבית.
נערך לאחרונה על ידי benaim ב 22 מרץ 2022, 15:06, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 22 מרץ 2022, 14:08 כמי שהיה באיוש 3 שנים
אהבתי את הקונספט "אני שירתתי באיו"ש" שכביכול נותן לחייל האמיץ איזושהי פרספקטיבה עדיפה. אני לוקח את השירות הצבאי שלך ומעלה ב-"אני הייתי בהרבה מאד הפגנות בשטחים הכבושים לצד פלסטינים (שבניגוד לניסיון שלך אשכרה כלל לדבר עם אותם הפלסטינים בגובה העיניים ולא דרך כוונת רובה) ויש לי חברים פלסטינים".
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךits-sick
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

pelegs כתב: 22 מרץ 2022, 15:06 אהבתי את הקונספט "אני שירתתי באיו"ש" שכביכול נותן לחייל האמיץ איזושהי פרספקטיבה עדיפה. אני לוקח את השירות הצבאי שלך ומעלה ב-"אני הייתי בהרבה מאד הפגנות בשטחים הכבושים לצד פלסטינים (שבניגוד לניסיון שלך אשכרה כלל לדבר עם אותם הפלסטינים בגובה העיניים ולא דרך כוונת רובה) ויש לי חברים פלסטינים".
איפה אתה גר

סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 22 מרץ 2022, 15:07 איפה אתה גר
לא רלוונטי. החזקתי באותן הדעות גם בתקופות פיגועים כשבעיר שלי התפוצצו אוטובוסים, וגם בתקופות שירו על הבית שלי טילים מעזה. ואני אחזיק באותן הדעות גם אם אגור בטימבקטו.
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

benaim כתב: 22 מרץ 2022, 14:39 איש יקר, מציע לך לא לבזבז אנרגיות על כאלו ואחרים שהם בגדר דעת מיעוט במדינת ישראל. לפעמים אנשים קטנים עושים צל גדול.
אולי אנחנו מיעוט במדינת ישראל, אבל אנחנו רוב של 90 אחוז בעולם.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 22 מרץ 2022, 14:39 איש יקר, מציע לך לא לבזבז אנרגיות על כאלו ואחרים שהם בגדר דעת מיעוט במדינת ישראל. לפעמים אנשים קטנים עושים צל גדול.
טוען שאנחנו בעמדת מיעוט ושלא כדאי לבזבז עלינו אנרגיה אבל פותח אשכול שלם בשביל להתנגח בדיונים שלנו.

מאד משכנע.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אנשים מבוגרים צריכים מתישהו בחייהם להבין שמילים כמו נרטיב, או חדשות מזווית מסוימת אומר שלפעמים הסיפור שמספרים תלוי במי מספר אותו, באיך הוא בוחר לספר אותו, ומה הדעות והאמונות של אותו אדם
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 22 מרץ 2022, 15:11
טוען שאנחנו בעמדת מיעוט ושלא כדאי לבזבז עלינו אנרגיה אבל פותח אשכול שלם בשביל להתנגח בדיונים שלנו.

מאד משכנע.
לא הזמנתי אתכם להשתתף בדיון, אני מוכן לוותר על ה'טראפיק' שאתם מייצרים. הכל עניין של איזון בחיים.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

D red imperia כתב: 22 מרץ 2022, 15:10
אני מאוד מקווה שאתה לא חושב שאנחנו אנשים רעים גזענים שונאי ערבים שמחים מרצח וכיבוש אנחנו פשוט ריאלים שמבינים שמולנו עומד אויב שרוצה לחסל להכחיד ולהעלים אותנו ונוצר מצב שאנחנו אלה ששולטים אז אנחנו נעשה הכל כדי שזה לא יקרה גם אם עושים דברים שנראאים רעים בדרך
כל מדינה או ישות אחרת בעולם הייתה מתנהלת ככה ושלא נאמר בצורה גרועה הרבה יותר

benaim
קיבל.ה  271 לייקים

אתם כלי בידי אינטרסים חזקים. 'דעת העולם' משתנה מעת לעת למול אינטרסים חדשים שצצים.
לא רוצה להגיד אידיוטים שימושיים, אבל זה באיזור.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

pelegs כתב: 22 מרץ 2022, 15:10
Haunter כתב: 22 מרץ 2022, 15:07 איפה אתה גר
לא רלוונטי. החזקתי באותן הדעות גם בתקופות פיגועים כשבעיר שלי התפוצצו אוטובוסים, וגם בתקופות שירו על הבית שלי טילים מעזה. ואני אחזיק באותן הדעות גם אם אגור בטימבקטו.
במקומך הייתי משוויץ שוב גם אם זה עלול מעט להחליש את הנקודה שלך
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

benaim כתב: 22 מרץ 2022, 15:16
אתם כלי בידי אינטרסים חזקים. 'דעת העולם' משתנה מעת לעת למול אינטרסים חדשים שצצים.
לא רוצה להגיד אידיוטים שימושיים, אבל זה באיזור.
לפחות אנחנו שימושיים
שער 5 זה הלב
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 22 מרץ 2022, 15:20 במקומך הייתי משוויץ שוב גם אם זה עלול מעט להחליש את הנקודה שלך
זה לא מחליש את העמדה שלי בשום צורה (למי שמבין איך העולם עובד ולא תקוע מנטלית בכיתה ד').

אבל כן, למתעניינות/ים - השתתפתי בהליך הדה-קולוניאליזציה של פלסטין הכבושה, וחזרתי למולדת משפחתי, גרמניה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 22 מרץ 2022, 15:14 לא הזמנתי אתכם להשתתף בדיון, אני מוכן לוותר על ה'טראפיק' שאתם מייצרים. הכל עניין של איזון בחיים.
כן, לגמרי במקרה בחרת בדיוק באותה הכותרת כמו האשכול שהביא לך את הסעיף. טיעון סביר והגיוני.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

benaim כתב: 22 מרץ 2022, 15:16 אתם כלי בידי אינטרסים חזקים.
הגדרה די יפה לציונות. אני מקווה שאתה נהנה להמית ולמות בשירות חברות נשק, אוונגליסטים ופוליטיקאים ניאו-ליברלים.
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

לא לכעוס עלי, אני מקנא בך ולא חושב שזה משנה משהו.
אבל אני די בטוח שהרבה אנשים יחשבו "הוא עזב לגרמניה למה שהדעה שלו על מה קורה פה תהיה רלוונטית בכלל", או "אם כל כך אכפת לך למה עזבת"
סמל אישי של משתמש
D red imperia
קיבל.ה  463 לייקים

Haunter כתב: 22 מרץ 2022, 15:15
אני מאוד מקווה שאתה לא חושב שאנחנו אנשים רעים גזענים שונאי ערבים שמחים מרצח וכיבוש אנחנו פשוט ריאלים שמבינים שמולנו עומד אויב שרוצה לחסל להכחיד ולהעלים אותנו ונוצר מצב שאנחנו אלה ששולטים אז אנחנו נעשה הכל כדי שזה לא יקרה גם אם עושים דברים שנראאים רעים בדרך
אחי, תחשוב אם בשירות שלך באמת הגנת על ביטחון משפחתך וחבריך או על ביטחונם של אנשים אחרים שנמצאים שם כדי לתקוע אצבע בעין.
האשמה היא לא בחיילי צה"ל שבסוף נאלצים לבצע את הפקודות (למרות שבחלק מהמקרים לוקחים את החוק לידיים) אלא במי ששולח אותם לשם ועושה הכל כדי לטרפד כל תקווה של פתרון בדרכי שלום.
שער 5 זה הלב
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 22 מרץ 2022, 15:15 אני מאוד מקווה שאתה לא חושב שאנחנו אנשים רעים גזענים שונאי ערבים שמחים מרצח וכיבוש אנחנו פשוט ריאלים שמבינים שמולנו עומד אויב שרוצה לחסל להכחיד ולהעלים אותנו ונוצר מצב שאנחנו אלה ששולטים אז אנחנו נעשה הכל כדי שזה לא יקרה גם אם עושים דברים שנראאים רעים בדרך
אין פה שאלה של "רעים" מול "טובים" (די, עברנו כבר את כיתה ד'). אני יודע בוודאות שבין המתנחלים הקיצוניים ביותר יש אנשים שהם נחמדים ברמה האישית, בקרב הפלסטינים יש חוליראות, שמאלנים הם כמעט כולם זבלים פרסונלית וגם מרצ הם חלק מהקולוניאליזם הציוני*. זה בכלל לא טיעון רלוונטי. השאלה היא מה נכון לעשות, לא מי אתה ברמה האישית.

(*למעשה לתנועה הקיבוצית בפרט ולשמאל הציוני בכלל יש יותר אחריות היסטורית מכל קבוצה פוליטית אחרת לטיהור האתני של הארץ מפלסטינים)
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 22 מרץ 2022, 15:30 לא לכעוס עלי, אני מקנא בך ולא חושב שזה משנה משהו.
אבל אני די בטוח שהרבה אנשים יחשבו "הוא עזב לגרמניה למה שהדעה שלו על מה קורה פה תהיה רלוונטית בכלל", או "אם כל כך אכפת לך למה עזבת"
לא כועס כלל.

החלק השני של התגובה שלך היא בדיוק הסיבה שהדגשתי שהדעות שלי לא השתנו, וזה לא שאני מאמין במה שאני מאמין מתוך נוחות אישית. כאמור, מי שחושב שצריך להתייחס לגופו של אדם בניגוד לגופו של טיעון זקוק לקצת יותר בגרות מנטלית.
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

pelegs כתב: 22 מרץ 2022, 15:27
D&3 כתב: 22 מרץ 2022, 15:20 במקומך הייתי משוויץ שוב גם אם זה עלול מעט להחליש את הנקודה שלך
זה לא מחליש את העמדה שלי בשום צורה (למי שמבין איך העולם עובד ולא תקוע מנטלית בכיתה ד').

אבל כן, למתעניינות/ים - השתתפתי בהליך הדה-קולוניאליזציה של פלסטין הכבושה, וחזרתי למולדת משפחתי, גרמניה.
אין שמח ממני לשמוע

benaim
קיבל.ה  271 לייקים

pelegs כתב: 22 מרץ 2022, 15:30
benaim כתב: 22 מרץ 2022, 15:16 אתם כלי בידי אינטרסים חזקים.
הגדרה די יפה לציונות. אני מקווה שאתה נהנה להמית ולמות בשירות חברות נשק, אוונגליסטים ופוליטיקאים ניאו-ליברלים.
אף אחד לא נהנה להמית או למות, לא חושב שיש מי שזו המטרה שלו במדינת ישראל. ואם כן, הוא הקיצון ולא השכיח.
לעומת זאת בצד השני......
שליחת תגובה