חדשות מהזווית היהודית

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

וקאספרוב מכבב בימים האלה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

תמיד
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
הפוסט קיבל 2 לייקיםD&3סומך
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

גיבור ילדותי
אדום נחמד
קיבל.ה  316 לייקים

benaim כתב:
אדום נחמד כתב: 23 מרץ 2022, 19:18 כמה בוז וזלזול, שמראים את עומק הבורות שלך.
אתה לא יודע כלום, וכלום לא מעניין אותך.
ציפרלקס עאלק

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk
נסכים על כך שאני אשאר באשכול הזה שמלא בבורות ואתה תחזור לאשכול הנאור עם הזווית הפלסטינית.
ברכה והצלחה.
למה זה מה שאתה רוצה שנסכם?

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

D&3 כתב: 23 מרץ 2022, 21:16 גיבור ילדותי
אחד מהם.
כנ"ל.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

אה ואם כבר, בובי פישר היה אוטואנטישמי למי שמעוניין לדעת איך אחד כזה נראה
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

הוא גם היה משוגע
האדום הצורר:
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

זה נכון
השאלה אם זה פוטר
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  407 לייקים

benaim כתב: 23 מרץ 2022, 20:44 שאלתי ברצינות אם אתה חי כאן או שאתה מתגורר מעבר לים אבל קיבלתי את התשובה.
שאלה נוספת בלי טיפת ציניות -
למה לגור במדינת ישראל? בהנחה ואת שיקול המשפחה אני מוריד ממך.
סבבה, קראתי לא נכון את השאלה. כן אני חי כאן, אני חי כאן כי אין לי אזרחות של אף מדינה אחרת, שזה המצב אני חושב של רוב אזרחי העולם. אנחנו חיים בעולם שמעט מאוד אנשים יכולים להחליף מדינה בלי בעיות.

בובי פישר היה הרבה דברים. שחקן שחמט אדיר. גזען. מיזוגן. פסיכי
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

פורום כדורגל והכל אבל זה עדיף בהרבה שהיהודים המוצלחים הם שחמטאים ומדענים ופחות ספורטאים כאלה ואחרים
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

השחקן הכי טוב בהיסטוריה עדיין לא יהודי.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

הפועליאן: העלת הרבה נקודות, אז התגובה תהיה בהתאם ארוכה.

Hapoelian כתב: 23 מרץ 2022, 20:06 الحرية لفلسطين = الموت لاسرائيل
תלוי. אם הכוונה בישראל היא למדינה שהיא בהכרח אתנוקרטיה שמחזיקה מליוני אנשים תחת ממשל צבאי וכמליון וחצי אזרחים אחרים שלה הם סוג ב', אז כן - פלסטין עצמאית מאיימת על הרעיון. אם ישראל מסוגלת להתקיים כמדינה שיוויונית באמת, אז לא.

Hapoelian כתב: 23 מרץ 2022, 20:06 אם במדינת פלסטין היו 7 מיליון ערבים ו2 מליון יהודים, האם אתה חושב שהמצב של שני מיליון היהודים היה טוב יותר או פחות טוב מהמצב של ערביי ישראל כיום? ותענה בכנות.
לפי דעתי זאת שאלה בעייתי כי זה לא היה מגיע למצב של 2 מיליון יהודים, היו מכחידים ורוצחים את אמאמא שלנו ממזמן.
אין לי ממש איך לענות על סיטואציות תאורטיות שאין להן קשר למציאות. האם מדובר במדינה שבה שני מליון היהודים הגיעו כמהגרים בניסיון לדחוק את הערבים החוצה, או שאולי הם מקומיים, קרי ערבים בני דת משה? האם המדינה הזו קמה תוך כדי מלחמת אזרחים? האם מדינות אימפריאליסטיות פלשו אליה? האם היא בעצמה מעצמה אימפריאליסטית? יש כל-כך הרבה פרמטרים שמשפיעים על כל פסיק בהיסטוריה האפשרית של המדינה התיאורטית הזו, עד שדי קשה לענות על השאלה ברצינות.

מה שאני כן בבירור יכול להגיד הוא שהמצב האמיתי, בישראל האמיתית ובמציאות הנוכחית הוא שמדובר במדינה שמחזיקה כשליש מנתיניה תחת דיקטטורה צבאית כבר מעל לחצי מאה תוך כדי גניבת אדמות והשתלטות על משאבי טבע, שהחזיקה בעבר את כל תושביה הלא-יהודים תחת ממשל צבאי במשך כמעט שני עשורים, שבאופן מובהק מיועדת לקבוצה אתנית אחת בלבד ואפילו מעבירה חוקים שמונעים מחלק מאזרחיה איחוד משפחות עם בני העם שלהם, שאחראית על טיהור אתני מתמשך (שהיסטורית כולל בין היתר גירוש של מעל ל-700,000 פלסטינים והרס מאות כפרים ויישובים אחרים), שמונעת מאזרחיה הלא-יהודים שטחי בניה וגישה למשאבים, ועוד ועוד ועוד. המציאות הזו בלתי-נסבלת ולא מתקבלת על הדעת.

Hapoelian כתב: 23 מרץ 2022, 20:06 ישראל היא המדינה הכי הומנית בעולם להוציא את אירופה
פחחחח. חח. חחחחחחחחח. קודם כל, מדינות אירופה עצמן (יחד עם ארה"ב ושאר העולם המערבי) אחראיות לעוני המתמשך באפריקה ובמקומות אחרים דרך אימפריאליזם כלכלי וסיבולן בחובות כספיים, מצב שקיים בגלל שאותן מדינות מצצו את דמה של אפריקה במשך מאות שנים. מדינת ישראל לשמחתנו לא אחראית לכך, אבל היא כן כאמור מבצעת את כל הפשעים שתיארתי בנקודה הקודמת + מוכרת נשק לכל העולם ואחותו (מדובר ביצואנית הנשק הגדולה בעולם ביחס לנפש), כולל מדינות שדיכאו יהודים (*שיעול* ארגנטינה של החונטה הצבאית השניה *שיעול*). קשה לי מאד להגיד שמדובר במדינה "הומנית" יותר מהרבה מאד מדינות בדרום הגלובלי - למשל לסותו, מדגסקר או אורוגוואי.

Hapoelian כתב: 23 מרץ 2022, 20:06 ערבי ישראלי ממוצע צריך לשמוח שהוא חי פה כי ברוב המדינות המוסלמיות האחרות יש מצב שהיו שוחטים אותו ברחוב אם הוא היה שותה בירה והיו סוקלים את אישתו אם היא הייתה הולכת עם מכנס.
אתה משליך מאיכות החיים שלך כיהודי בישראל אל איכות החיים של אזרח פלסטיני, או גרוע מכך - נתין פלסטיני תחת דיקטטורה צבאית. מצבם של פלסטינים בישראל ממש לא בהכרח טוב יותר מאחיהם בממלכת ירדן (אחת מכמות לא זניחה של מדינות עם רוב מוסלמי בהן לנשים יש את היכולת להסתובב במכנסיים ברחוב - ארבע מהן אגב גובלות בישראל). אין ספק שלהיות יהודי בישראל טוב מלהיות ירדני ממוצע (בעיקר אם אתה אשכנזי ממעמד בינוני+), אבל להיות פלסטיני בישראל זה ב-99% להיות, במקרה הטוב, אזרח סוג ב' שהמדינה שלו כרגע יכולה לסבול אותו אם הוא יתנהג יפה ויוריד את הראש.

Hapoelian כתב: 23 מרץ 2022, 20:06 לא צריך להיות חכם גדול בשביל לראות שברוב העולם, אירגוני הטרור הם מוסלמים, ברוב במלחמות בעולם יש צד מוסלמי אחד לפחות, ורוב המדינות שיש בהם עונש מוות או חוקים מזעזעים כאלה הם מוסלמיות.
זה תלוי מאד איך אתה מגדיר טרור. לפי אוקראינה לוגאנס ודונייצק מונהגות כיום בידי ארגוני טרור. לפי טורקיה, ה-PKK שנלחמים למען עצמאות כורדית (ומיישמים רעיונות שמאליים כמו שיוויון לנשים ולהט"ב הרבה יותר ממדינות "מתקדמות") הם אירגון טרור. למעשה, על-פי ה-FBI הקבוצה הפוליטית שמבצעת הכי הרבה פעולות טרור בארה"ב היא... הימין הקיצוני הלבן. אתה יודע כמה קבוצות טרור יש בעולם? בלי לבדוק בכלל אני זוכר ארגונים כמו FARC, IRA (או RIRA מאז סוף שנות התשעים), הנמרים הטמילים, קבוצות מרקסיסטיות למניהן כמו דרך הניצוץ, RAF, הבריגדות האדומות ועוד ועוד ועוד. לעזאזל, אפילו ארגוני טרור פלסטינים גדולים כמו החזית העממית והחזית הדמוקרטית הם לא ארגונים מוסלמיים אלא מרקסיסטיים (שבכלל הוקמו במקור ע"י נוצרי). אתה בעיקר נחשף למילה "טרור" בהקשר למוסלמים כי אתה חי בעולם המערבי, אני מנחש שבישראל. אני ממש ממש מציע לך להרחיב את הידע שלך בנושא.

לגבי "רוב המלחמות"... לא יודע על מה אתה מדבר. למשל יש איזו מלחמה קטנה ולא חשובה עכשיו במזרח אירופה, לא זכור לי שמדובר במסולמים באיזושהי צורה. גם המלחמות של מדינות בדרום אמריקה כנגד כל מיני ארגוני טרור מקומיים לא מערבות מוסלמים בשום אופן. האם אתה מדבר על מלחמות במזרח התיכון? כן, אלה מן הסתם מערבות הרבה מוסלמים - והרבה מהן בכלל התחילו "הודות" לפלישה אימפריאליסטית אמריקאית, אז אם כבר אפשר לקרוא להן מלחמות נוצריות. ולגבי עונשי מוות וכו' אני ממש ממליץ לך לקרוא על סין, או תאילנד (מדינה שבה אתה יכול להיכנס לכל החיים לכלא בגלל שהעלבת את המלך), צפון קוריאה ועוד ועוד ועוד. לא בדיוק מדינות מוסלמיות או אפילו עם מיעוט מוסלמי משמעותי (למעט האויגרים ת.נ.צ.ב.ה.).

Hapoelian כתב: 23 מרץ 2022, 20:06 האיסלאם היא דת יפה עם תרבות מדהימה אבל יש יותר מידי קיצוניים אצלם שכופים את עצמם על הכלל ונכון לעכשיו זאת בעיה עולמית.
זכותך לחשוב שמדובר בדת יפה, לדעתי היא ממש לא, כמו כל שאר הדתות (בעיקר המונותאיסטיות). מה שכתבת לגבי קיצוניים נכון לכל דת, למשל אם אתה רוצה קצת קיצוניות דתית נוצרית כדאי לך לבקר בדרום האמריקאי (על קיצוניות יהודית אני מניח שאני לא צריך להרחיב מילים).
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל 3 לייקיםD&3KingAlpacaאדום מטלי
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

אבל הבמאי כן( לא שיש לי מושג לאיזה סוג שחקן התכוונת)

וכשעושים תארים במתמטיקה לומדים להכיר כל מיני דמויות מרשימות, אמי נתר לדןגמא
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

זה שיש הרבה מאוד חרא בעולם בלי קשר לאסלאם( או לדתות בכללי ) לא אומר שלא קורים תהליכים מסוימים באיסלאם בעשורים האחרונים שמובילים לאלימות
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 23 מרץ 2022, 21:38 אמי נתר לדוגמא
חבר שלי מתגורר בבית שבו היא שהתה במהלך לימודיה בגטינגן. גם אני גרתי ליד תקופה. איזור יפה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

שחקן שחמט
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

D&3 כתב: 23 מרץ 2022, 21:44 זה שיש הרבה מאוד חרא בעולם בלי קשר לאסלאם( או לדתות בכללי ) לא אומר שלא קורים תהליכים מסוימים באיסלאם בעשורים האחרונים שמובילים לאלימות
נכון, אבל להפוך את האיסלאם לבעיה מרכזית זה לשחק לידי הימין והימין הקיצוני במערב.
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

KingAlpaca כתב: 23 מרץ 2022, 21:44 שחקן שחמט
מגנוס או קפבלנקה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 23 מרץ 2022, 21:24 אנחנו חיים בעולם שמעט מאוד אנשים יכולים להחליף מדינה בלי בעיות.
לא בלי בעיות, ולפעמים רחוק מזה, אבל הרבה מאוד מדינות דווקא מאפשרות הגירה גם בלי לעמוד בכל מיני תנאים תנ"כיים למיניהם.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדהגלמוד מלוד
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  407 לייקים

D&3 כתב: 23 מרץ 2022, 21:48
מגנוס או קפבלנקה
בעידן המחשבים ניתן להוכיח פשוט לפי ניתוח המשחקים שקרלסן הוא השחקן הטוב בהיסטוריה בפער, אבל זה לא השוואה הוגנת, כי הייתה לו הפריבילגיה גם ללמוד ממחשבים. בעולם היפותטי בו כל שחקן חי או מת יכל עכשיו לשחק עם כל שחקן אי פעם, מגנוס היה מנצח בלי בעיות. לעומת זאת אם שחקנים מההיסטוריה היו חיים היום אולי הם היו יותר טובים.
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

מגנוס או קפבלנקה
קפבלנקה לא בתחרות (עם ההבנה המוגבלת שלי),
קשה למצוא טיעונים נגד מגנוס.

אבל היי, יש לו יהודי בצוות. (שגם הוא קצת פסיכי)
האדום הצורר:
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

כל זמן שאתם לא מפיצים תעמולה אנטי ישראלית ומשוחחים על שחמט - מבורך 🌹
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 23 מרץ 2022, 21:53
מגנוס או קפבלנקה
בעידן המחשבים ניתן להוכיח פשוט לפי ניתוח המשחקים שקרלסן הוא השחקן הטוב בהיסטוריה בפער, אבל זה לא השוואה הוגנת, כי הייתה לו הפריבילגיה גם ללמוד ממחשבים. בעולם היפותטי בו כל שחקן חי או מת יכל עכשיו לשחק עם כל שחקן אי פעם, מגנוס היה מנצח בלי בעיות. לעומת זאת אם שחקנים מההיסטוריה היו חיים היום אולי הם היו יותר טובים.
וזה טיעון שתמיד נכון.
גם לכל ספורט.
האדום הצורר:
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  407 לייקים

benaim כתב: 23 מרץ 2022, 21:57 כל זמן שאתם לא מפיצים תעמולה אנטי ישראלית ומשוחחים על שחמט - מבורך 🌹
אז תרשה לי להפיץ תעמולה אנטי ישראלית נגד בוריס גלפנד על ההפסד לאנאנד אחרי שהוא כבר הוביל, choke אחושילינג

סתם כפרעליו
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

benaim כתב: 23 מרץ 2022, 21:57 כל זמן שאתם לא מפיצים תעמולה אנטי ישראלית ומשוחחים על שחמט - מבורך 🌹
שמח שהתקדמנו מאנטישמית לאנטי ישראלית.
אח"כ אולי נגיע לאנטי ציונית.
ובסוף נסגור עם אנטי מדיניות.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךהגלמוד מלוד
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

KingAlpaca כתב: 23 מרץ 2022, 22:00
אני מתאים את המינוחים בהתאם לתוכן השיח.
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 23 מרץ 2022, 21:59
אז תרשה לי להפיץ תעמולה אנטי ישראלית נגד בוריס גלפנד על ההפסד לאנאנד אחרי שהוא כבר הוביל, choke אחושילינג

סתם כפרעליו
דקירה קטנה בלב
הפוסט קיבל 2 לייקיםהגלמוד מלודסומך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

benaim כתב: 23 מרץ 2022, 22:02
KingAlpaca כתב: 23 מרץ 2022, 22:00
אני מתאים את המינוחים בהתאם לתוכן השיח.
אפשר דוגמה להתבטאות אנטישמית שהייתה פה? פספסתי.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

KingAlpaca כתב: 23 מרץ 2022, 21:59
הגלמוד מלוד כתב: 23 מרץ 2022, 21:53

מגנוס או קפבלנקה
וזה טיעון שתמיד נכון.
גם לכל ספורט.
ובגלל שזה נכון לכל ספורט חשבתי אולי הלכת נוסטלגי
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

הגלמוד מלוד כתב: 23 מרץ 2022, 21:59

סתם כפרעליו
בוריס
:heart: :heart:
(אני אקריס את הפורום המזויין עם סמיילים!!!)

אגב, ראית אלבום 61?
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

נראה לי בוריס גלפנד זה האדם הכי מרשים שראיתי במציאות
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

גיגלתי ומצאתי שאלבום 61 זה סרט תיעודי על שחמט. אומנם ידעתי לשחק בעבר, אבל זה באמת מעניין אתכם עד כדי כך?
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

הלוואי והיה לי זמן לשחק ולהתעניין
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

1. אלבום 61 זה ספציפית על ישראלי שמתחרה על פאקינג אליפות העולם,
בתור אולטראס ציון, הייתי מצפה ממך שתכיר אותו ואת הסיפור.
2. שחמט באופן כללי?
כן, ברור.
זה למה אנחנו מדברים על זה.
לפני שבועיים לדוגמא צפיתי כמה שעות טובות.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדD&3
benaim
קיבל.ה  271 לייקים

ואני חשבתי שאני מוזר שאני שוקע בשידורי סנוקר ביורוספורט.
אחלה רוני אוסליבן.
יהודי אגב?
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

אגב, פרט טריוויה נחמד, ערוץ השח הגדול ביו טיוב, משתמש בשיר של זמרת ישראלית לא ידועה כשיר הראשי שלו בשידורים.

היא אפילו לא ידעה על זה.
האדום הצורר:
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1097 לייקים

benaim כתב: 23 מרץ 2022, 22:10 ואני חשבתי שאני מוזר שאני שוקע בשידורי סנוקר ביורוספורט.
אחלה רוני אוסליבן.
יהודי אגב?
1. עד המוות היגינס (השמן, לא השיכור).
2. סנוקר זה אדיר.
3. סנוקר מאוד דומה לשחמט.
4. אין ממש יהודים בטופ של הסנוקר.
האדום הצורר:
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

במשחקים של בוריס נגד אנאנד צפיתי בלייב והרגשתי במשחק ההוא כמו אחרי הפסד בדרבי

ולא נראה לי שרוני יהודי
D&3
קיבל.ה  830 לייקים

מי המתמטיקאי הגדול בהיסטוריה?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1634 לייקים

D&3 כתב: 23 מרץ 2022, 22:16 מי המתמטיקאי הגדול בהיסטוריה?
אוילר, וגאוס מקום שני, לא?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה