כדורגל שפל

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

(אם לדעתכן/ם האשכול יותר מתאים לקנסו אני אזיז אותו לשם)

אתמול הזדמן לי לצפות במשחק המרגש בין TSV Nieder-Ramstadt (ט.ס.וו. זה ר"ת של "עמותת אתלטיקה וספורט") ו-SG Arheilgen II (ס.ג. זה "קהילת ספורט", השתיים בסמוך לשם מעיד שזוהי קבוצת בת של המועדון). המשחק התקיים במגרש הביתי של נידר-ראמשטאדט, שנמצא בחלקו הצפוני של אחד היערות הגדולים בגרמניה - האודנוואלד (Odenwald). הליגה במסגרתה הקבוצות שיחקו היא הקרייסליגה דארמשטאטד ב' - ליגה עשירית במערכת הגרמנית.

נידר-ראמשטאדט (ירוקים-לבנים) הגיעו מהמקום הרביעי, כאשר הם למעשה סיימו את העונה: אין להם שום סיכוי סביר לסיים ראשונים ולעלות ליגה או לנשור לליגה נמוכה יותר, הם נמצאים 21 נקודות מאחורי מובילת הטבלה, כשנותרו כשבעה מחזורים לסיום העונה. ארהיילגן 2 (כחולים-אפורים/סגולים) במקום השישי, ובהתאם הם ישחקו בליגה הזו גם בעונה הבאה.

רוב הקבוצות בליגה הן קבוצות בנות של מועדונים שמשחקים בליגות ברמה 5-9. השאר הן קבוצות של שכונות ויישובים קטנים באיזור דארמשטאדט - ספציפית המארחת נידר-ראמשטאדט היא המרכז המנהלי של המועצה האיזורית מילטאל (Mühltal), בה שוכנת בין השאר טירת פראנקנשטיין (ושעל שמה המדען מהסיפור המפורסם של מרי שלי). ארהיילגן היא שכונה בצפון-מזרח העיר דארמשטאדט.

המשחק נגמר 3:0 לטובת נידר-ראמשטאדט הביתיים. כבשו: אלסנדרו אלי (9'), תום שננאגל (49') ו-יונא אורפלס (84'). דרך אגב, משמעות השם שננאגל ( Schönnagel) הוא "ציפורן יפה" (אבל יכול להיות גם "מסמר יפה"). האם היה גול יפה? לא יודע - את ההבקעה הזו דווקא פיספסתי.

מספר תמונות מהמשחק
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
שליחת תגובה