רוסטר לעונה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

covid bryant כתב:תנו לי בנקס
בנקס עכשיו!! ואוו. כל כך. והוא גם ישראלי, יוחזר אדריראן!
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
URIKA
קיבל.ה  48 לייקים

אבל האשכול חזר לפעילות...
הפוסט קיבל לייק אחדMaor
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

הלוואי בנקס אבל הוא לא אופציה. חתום באיטליה.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

הייתי חותך את ווריק ומשתמש בכסף הזה כדי לצמצם את העלות הכספית של לשחק עם 5 זרים בליגה. במילא כבר יש לנו 5 זרים חתומים. לשחק עם עוד זר ישדרג אותנו יותר מלשחק עם ווריק.
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
פישונט
קיבל.ה  1018 לייקים

feigenbaum99 כתב:הייתי חותך את ווריק ומשתמש בכסף הזה כדי לצמצם את העלות הכספית של לשחק עם 5 זרים בליגה. במילא כבר יש לנו 5 זרים חתומים. לשחק עם עוד זר ישדרג אותנו יותר מלשחק עם ווריק.
בום!
השאלה אם היועצת המשפטית תאשר החתמת חמישה זרים בזמן בחירות
הפוסט קיבל 2 לייקיםChegiADOM
יהלום14אדום
קיבל.ה  523 לייקים

פציעה כרונית שלא יודעים עליה?
נערך לאחרונה על ידי יהלום14אדום ב 19 אוגוסט 2022, 22:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  418 לייקים

להחליף!
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
מקורב לצלחת
קיבל.ה  9 לייקים

יש לא מעט שחקנים עם פציעות כרוניות, ואני לא חושב שזו הנקודה הקריטית. גם לתומר יש פגיעה כרונית בכתף, זה אומר שצריך לשחרר?

ווריק בטח יעבור סדרת בדיקות לפני שתתקבל ההחלטה, עד אז אין מה להתייחס לכל כתבה עם לא מעט פרטים לא רלוונטים במקרה הטוב ולא נכונים במקרה הרע
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

מקורב לצלחת כתב: 20 אוגוסט 2022, 20:25 יש לא מעט שחקנים עם פציעות כרוניות, ואני לא חושב שזו הנקודה הקריטית. גם לתומר יש פגיעה כרונית בכתף, זה אומר שצריך לשחרר?

ווריק בטח יעבור סדרת בדיקות לפני שתתקבל ההחלטה, עד אז אין מה להתייחס לכל כתבה עם לא מעט פרטים לא רלוונטים במקרה הטוב ולא נכונים במקרה הרע
השאלה היא האם הפציעה פוגעת ביכולת,
בעונה שעברה ווריק היה רע מאוד - אם זה בגלל הפציעה והיא אכן משפיעה כ"כ אין לו מקום מקצועית בהפועל,
בנוסף דווקא מאחר ויש כ"כ הרבה שחקנים עם סיכון לפציעה בסגל לא הייתי מהמר על עוד שחקן כזה.
אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
מקורב לצלחת
קיבל.ה  9 לייקים

מסכים איתך לגמרי
URIKA
קיבל.ה  48 לייקים

שמעון מביא את דרו קרופורד שחקן אימונים לסגור לו חמש על חמש. עמדה 3. שחקן שחקן. נשוי לישראלית. מקסימום יזרוק מילה ויאזרחו לו אותו תוך 5 דקות. רק אומר...
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1269 לייקים

מה עומד מאחורי ההחתמה לחודשיים של ג'יילן הורד?

ג'יילן הוא שחקן סופר מוכשר. הבאנו אותו כי יש לנו קצת מחסור בשחקנים הקיץ בגלל משחקי הנבחרת ואנחנו רוצים להכין את הקבוצה לעונה בצורה אידיאלית. לנבחרת יש את המטרות שלה וכולנו מאחלים לה בהצלחה וכמובן רוצים שהיא תצליח ומתגאים בזה שיש לנו הרבה שחקנים בנבחרת. מצד שני - יש לנו אינטרס מובהק לדאוג להפועל וכשחסרים לנו שני גבוהים כל כך דומיננטים כמו תומר וזלי - זה מקשה על האימונים ולא מאפשר לנו להכין את הקבוצה שתהיה על המגרש בסופו של דבר. אז החלטנו לצרף את ג'יילן. לדעתי יש לו עתיד מאוד גדול לפניו, הוא עשה דברים מאוד יפים עד עכשיו בקריירה. אם להגיד את האמת, הפתיע אותי שהוא הסכים לבוא לפה בזמן שהיו לו הצעות מובטחות לעונה שלמה. הוא יודע שהחוזה שלו פה לא מובטח אבל הוא עדיין רצה לבוא להתמודד על מקומו ולהיות איתנו. זה לא מובן מאליו. אנחנו נצטרך לחלק עומסים עד שכל השחקנים שלנו יחזרו מהנבחרת ואני בטוח שהוא יעזור לנו לעשות את זה. ג'יילן הוא שחקן שאני בטוח שאם היה פה לעונה שלמה, הוא יכול להיות אחד השחקנים הבולטים בליגה. את ההחלטה לגביו נקבל בהמשך. כרגע אנחנו בונים על חמשת הזרים שיש לנו ואנחנו נשחק עם ארבעה זרים בליגה. יכול להיות שבכל שבוע נתון נשחק בהרכב אחד וזה מחייב אותנו להיות יותר מאומנים ומתורגלים. אנחנו רוצים להגיע למצב שאם אחד הזרים לא נרשם - זה לא משהו שיוצר יתרון ליריבה. אנחנו צריכים לתפקד באותה רמה בכל הרכב - זה האתגר הגדול ביותר שלנו ונהיה חייבים לעמוד בו.
https://hapoeluta.org/news?NewsId=11025
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומך7evenBigBallerFrenzy
danby
קיבל.ה  8 לייקים

URIKA כתב: 21 אוגוסט 2022, 14:29 שמעון מביא את דרו קרופורד שחקן אימונים לסגור לו חמש על חמש. עמדה 3. שחקן שחקן. נשוי לישראלית. מקסימום יזרוק מילה ויאזרחו לו אותו תוך 5 דקות. רק אומר...
הייתי לוקח אותו אלינו במקום יאנג, בלי לחשוב פעמיים.
שחקן-שחקן.
מנוסה והמילה הזאת שאנחנו לא כל כך מכירים, בריא.
555
קיבל.ה  623 לייקים

אדם אריאל על סף סיכום בהפועל תל אביב
555
קיבל.ה  623 לייקים

כנראה ווריק פציעה רצינית
פישונט
קיבל.ה  1018 לייקים

555 כתב:כנראה ווריק פציעה רצינית
פגיעה בגיד אכילס, השבתה למספר חודשים
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

לאור ההחתמה המתגבשת של אדם אריאל. מי יעשה הגנה אצלנו בסגל? מלבד בני ואולי חלק מהזרים אין לנו שחקני הגנה טובים מספיק
Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

יובל כתב:
מה עומד מאחורי ההחתמה לחודשיים של ג'יילן הורד?

ג'יילן הוא שחקן סופר מוכשר. הבאנו אותו כי יש לנו קצת מחסור בשחקנים הקיץ בגלל משחקי הנבחרת ואנחנו רוצים להכין את הקבוצה לעונה בצורה אידיאלית. לנבחרת יש את המטרות שלה וכולנו מאחלים לה בהצלחה וכמובן רוצים שהיא תצליח ומתגאים בזה שיש לנו הרבה שחקנים בנבחרת. מצד שני - יש לנו אינטרס מובהק לדאוג להפועל וכשחסרים לנו שני גבוהים כל כך דומיננטים כמו תומר וזלי - זה מקשה על האימונים ולא מאפשר לנו להכין את הקבוצה שתהיה על המגרש בסופו של דבר. אז החלטנו לצרף את ג'יילן. לדעתי יש לו עתיד מאוד גדול לפניו, הוא עשה דברים מאוד יפים עד עכשיו בקריירה. אם להגיד את האמת, הפתיע אותי שהוא הסכים לבוא לפה בזמן שהיו לו הצעות מובטחות לעונה שלמה. הוא יודע שהחוזה שלו פה לא מובטח אבל הוא עדיין רצה לבוא להתמודד על מקומו ולהיות איתנו. זה לא מובן מאליו. אנחנו נצטרך לחלק עומסים עד שכל השחקנים שלנו יחזרו מהנבחרת ואני בטוח שהוא יעזור לנו לעשות את זה. ג'יילן הוא שחקן שאני בטוח שאם היה פה לעונה שלמה, הוא יכול להיות אחד השחקנים הבולטים בליגה. את ההחלטה לגביו נקבל בהמשך. כרגע אנחנו בונים על חמשת הזרים שיש לנו ואנחנו נשחק עם ארבעה זרים בליגה. יכול להיות שבכל שבוע נתון נשחק בהרכב אחד וזה מחייב אותנו להיות יותר מאומנים ומתורגלים. אנחנו רוצים להגיע למצב שאם אחד הזרים לא נרשם - זה לא משהו שיוצר יתרון ליריבה. אנחנו צריכים לתפקד באותה רמה בכל הרכב - זה האתגר הגדול ביותר שלנו ונהיה חייבים לעמוד בו.
https://hapoeluta.org/news?NewsId=11025
הוא בעצם אומר שמדובר בהחתמה מכורח המציאות של היורובאסקט אבל אחרי החגים, כשתתחיל הליגה וכולם יחזרו - ג׳יילן הורד כבר לא אמור להיות כאן, כי לא מחתימים 6 זרים ורושמים רק 4 לליגה (ואני שואל: אם מדובר בכזה שחקן טוב, שרוצה להיות פה וצפויה עונה ארוכה ומתישה - אולי כדאי לשקול להחזיק 6 זרים ולרשום 5 לליגה....?!)

Sent from my HD1903 using Tapatalk

הפוסט קיבל לייק אחדfeigenbaum99
סמל אישי של משתמש
יובל
קיבל.ה  1269 לייקים

כדאי זה יפה. מדובר בעלות של למעלה כמיליון ורבע שקל.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

גם אם לא מתכוונים לרשום 5 זרים לליגה, הייתי מחתים זר 6 במידה ויש הזדמנות טובה. באירופה הדקות של הישראלים שלנו יהיו יותר מורגשות מבליגה, גם בשביל חלוקת עומסים, וגם כי סביר להניח שיהיו פציעות.

בקיצור - הוא נשמע שחקן טוב. מקווה שאם הוא יראה את זה בטורניר הכנה, יחתימו אותו.
Charlie
קיבל.ה  420 לייקים

יובל כתב:כדאי זה יפה. מדובר בעלות של למעלה כמיליון ורבע שקל.
וואו, הייתי בטוח שהרבה פחות. זה כולל גם את עלות השכר של הזר?

Sent from my HD1903 using Tapatalk

כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

מסתבר שג'יימס יאנג חזר בעודף משקל רציני ויש ספק גדול לגבי היכולת שלו לפתוח את העונה (מעבר לפציעה)
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  629 לייקים

ממש מפתיע.

Sent from my NE2215 using Tapatalk

Money
קיבל.ה  564 לייקים

כוח עליון כתב: 22 אוגוסט 2022, 22:06 מסתבר שג'יימס יאנג חזר בעודף משקל רציני ויש ספק גדול לגבי היכולת שלו לפתוח את העונה (מעבר לפציעה)
לא יודע איפה שמעת אבל אין ספק גדול .. הוא יפתח את העונה. הגיע לפה שבוע וחצי לפני כולם וממש משקיע כדי לחזור לכושר.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

Money כתב:
כוח עליון כתב: 22 אוגוסט 2022, 22:06 מסתבר שג'יימס יאנג חזר בעודף משקל רציני ויש ספק גדול לגבי היכולת שלו לפתוח את העונה (מעבר לפציעה)
לא יודע איפה שמעת אבל אין ספק גדול .. הוא יפתח את העונה. הגיע לפה שבוע וחצי לפני כולם וממש משקיע כדי לחזור לכושר.
צנצי פרסם. אני עדיין לא מצליח להבין איך מישהו תופס מילה אחת שלו ברצינות אחרי כל הפספוסים שלו וזה עוד שהוא חבר של ניסנוב
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
סומך
קיבל.ה  829 לייקים

מה לצנציפר ולכדורסל?
פיצוחי שווארמה
הבורסה הבורסה
נייט רובינסון
קיבל.ה  533 לייקים

בפרסום של הידיעה הזאת אמרו שהפועל מאמינים שהוא יפתח את העונה. זה לגיטימי שאחרי שהוא פצוע שלושה חודשים הוא יהיה בעודף משקל. הוא עובד קשה ואני בטוח שהוא יפתח את העונה
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

Money כתב: 22 אוגוסט 2022, 23:05
לגבי הספק זה בעיקר כי הסיכוי שהוא יוריד את העודף בזמן לא גבוה.
הוא בא עם עודף משקל דו ספרתי, הוא לא יוריד את זה תוך חודש וחצי של הכנה, במקסימום יקזז בחצי,את העודף, ליורוקאפ הוא יוכל להגיע במשקל תקין, אבל לא סגור בכלל שזה יהיה המצב בגביע ווינר.

ולא- אני לא מסתמך על צנצי (או גדי ליפקין שגם דיווח את זה) יותר על אנשים מהענף ששמעו את זה משחקנים שלנו
Money
קיבל.ה  564 לייקים

כוח עליון כתב: 23 אוגוסט 2022, 07:32
Money כתב: 22 אוגוסט 2022, 23:05
הוא בא עם עודף משקל דו ספרתי, הוא לא יוריד את זה תוך חודש וחצי של הכנה, במקסימום יקזז בחצי,את העודף, ליורוקאפ הוא יוכל להגיע במשקל תקין, אבל לא סגור בכלל שזה יהיה המצב בגביע ווינר.

ולא- אני לא מסתמך על צנצי (או גדי ליפקין שגם דיווח את זה) יותר על אנשים מהענף ששמעו את זה משחקנים שלנו

בתהליך הסופי הוא כן צריך להוריד את כל העודף משקל אבל בשביל לפתוח את העונה הוא יכול להיכנס לכושר גם בפלוס 6 קילו. יש מאמן כושר שעובד גם מאוד קשה בשביל להכין את כולם ואני בטוח שאיתו גיימס יהיה מוכן.
אגב, החזון שלי מתממש לפחות באחת מהענפים- שהשחקנים בקבוצה עובדים בה במשרה מלאה. מגיעים בבוקר יוצאים בצהריים לאכול וחוזרים לעבוד עד הערב, ככה מתנהל מועדון.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  629 לייקים

Money כתב:
Money כתב: 22 אוגוסט 2022, 23:05 לא יודע איפה שמעת אבל אין ספק גדול .. הוא יפתח את העונה. הגיע לפה שבוע וחצי לפני כולם וממש משקיע כדי לחזור לכושר.

בתהליך הסופי הוא כן צריך להוריד את כל העודף משקל אבל בשביל לפתוח את העונה הוא יכול להיכנס לכושר גם בפלוס 6 קילו. יש מאמן כושר שעובד גם מאוד קשה בשביל להכין את כולם ואני בטוח שאיתו גיימס יהיה מוכן.
אגב, החזון שלי מתממש לפחות באחת מהענפים- שהשחקנים בקבוצה עובדים בה במשרה מלאה. מגיעים בבוקר יוצאים בצהריים לאכול וחוזרים לעבוד עד הערב, ככה מתנהל מועדון.
שחקן מקצוען לא אמור להגיע בעודי משקל כזה לתחילת האימונים. הוא לא אמור להגיע בכלל בעודף משקל. גם אם היה פצוע.

הפוסט קיבל לייק אחדכוח עליון
Money
קיבל.ה  564 לייקים

רדנקו כתב: 23 אוגוסט 2022, 10:32
Money כתב:

שחקן מקצוען לא אמור להגיע בעודי משקל כזה לתחילת האימונים. הוא לא אמור להגיע בכלל בעודף משקל. גם אם היה פצוע.

מסכים
אדום אש
קיבל.ה  76 לייקים

Money כתב:

ובגלל זה הוא משחק אצלנו ולא ביורוליג :evil-grin:
הפוסט קיבל 3 לייקיםהוקיץ'BigBallerHaunter
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אדום אש כתב: 23 אוגוסט 2022, 11:38
Money כתב:

ובגלל זה הוא משחק אצלנו ולא ביורוליג :evil-grin:

בדיוק
חופש לפורום שדים מPELEGES

סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

לא הבנתי את הודעת המועדון.הוא עוזב?
"טראוויס ווריק לא עבר את הבדיקות הרפואיות לאחר שהתברר כי הליך ההחלמה מניתוח שעבר לא הושלם. אנו מאחלים לו החלמה מלאה ושיבה מהירה למגרשים"
הפוסט קיבל לייק אחדBigBaller
BigBaller
קיבל.ה  119 לייקים

De Niro כתב: 24 אוגוסט 2022, 09:37 לא הבנתי את הודעת המועדון.הוא עוזב?
"טראוויס ווריק לא עבר את הבדיקות הרפואיות לאחר שהתברר כי הליך ההחלמה מניתוח שעבר לא הושלם. אנו מאחלים לו החלמה מלאה ושיבה מהירה למגרשים"
בדיוק נכנסתי כדי לשאול האם זה אומר שהוא שוחרר?
הפוסט קיבל 2 לייקיםDe NiroChegi
beny
קיבל.ה  247 לייקים

De Niro כתב: 24 אוגוסט 2022, 09:37 לא הבנתי את הודעת המועדון.הוא עוזב?
לאור העיתוי המאוחר של ההודעה נראה כי חתמו איתו לעכשיו מחפשים דרך להתחמק מהחוזה. אבל אני מקווה שאני טועה.
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
מקורב לצלחת
קיבל.ה  9 לייקים

מה יש להתחמק מהחוזה? הבנאדם לא עבר בדיקה רפואית, כך שהחוזה לא בתוקף. שלום, להתראות. מניח שהעיכוב בהודעה מגיע מסיכום סופי עם השחקן
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

זה ניסוח שמעדכן את האוהדים על זה שהשחקן שוחרר. נשמע שכלכלית זה עוד לא לגמרי נפתר עם השחקן.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

איפה זה פורסם

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1138 לייקים

אני ראיתי את זה בפייסבוק.
שליחת תגובה