רוסטר לעונה הבאה

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

פעם אחרונה שהנושא הזה נידון היה סביב הרישום של בנקס לפני שקיבל רשמית את התעודת זהות שלו.
אם אני זוכר נכון , אין משהו תקנוני שמחייב דיון/הצבעה בנושא , להנהלה יש את המנדט לקבל את החחלטה הזאת.
אפשר לדון אם לפני בחירות זה הגיוני לקבל החלטה כזאת שועד חדש עשוי לא להסכים איתה , אבל אני לא רואה שינוי מהותי בנושאים האלה צפוי בועד אחרי הבחירות.

לגבי מה אמור להספיק , תלוי איך מגדירים מטרות ל"מספיק" ארבעת הקבוצות ששנה שעברה היו רמה מעל הליגה שיחקו כולם עם חמישה זרים.
אם אנחנו שואפים להיכנס לתוך הרביעיה המובילה בליגה , לרשום חמישה זרים (אם הצער שבדבר הזה) זה צעד מתבקש בהמשך ההתקדמות המקצועית של המועדון הזה.

אם אנחנו שואפים להמשיך להניף את דגל "הישראלים" כי זאת ליגה הישראלית ומוכנים להפשר על הבינוניות שמאפיינת אותנו בשנים האחרונות אז אין ספק שנשאר עם 4 זרים.

בסופו של דבר , יש פה גם שיקול כלכלי עקב הקנסות/מענקים ונראה לי שהוא המכריע, בהתחשב בזה שאנחנו בתקציב שיא, לא יודע אם השיקול הזה גם לא נוטה לכיוון ה5 זרים.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

מישהו יכול לספר על השחקן הזה? לאשר/להכחיש את העובדה שמנהלים איתו מו"מ?
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מילפורד כתב: 10 אוגוסט 2022, 11:53 פעם אחרונה שהנושא הזה נידון היה סביב הרישום של בנקס לפני שקיבל רשמית את התעודת זהות שלו.
אם אני זוכר נכון , אין משהו תקנוני שמחייב דיון/הצבעה בנושא , להנהלה יש את המנדט לקבל את החחלטה הזאת.
אפשר לדון אם לפני בחירות זה הגיוני לקבל החלטה כזאת שועד חדש עשוי לא להסכים איתה , אבל אני לא רואה שינוי מהותי בנושאים האלה צפוי בועד אחרי הבחירות.

לגבי מה אמור להספיק , תלוי איך מגדירים מטרות ל"מספיק" ארבעת הקבוצות ששנה שעברה היו רמה מעל הליגה שיחקו כולם עם חמישה זרים.
אם אנחנו שואפים להיכנס לתוך הרביעיה המובילה בליגה , לרשום חמישה זרים (אם הצער שבדבר הזה) זה צעד מתבקש בהמשך ההתקדמות המקצועית של המועדון הזה.

אם אנחנו שואפים להמשיך להניף את דגל "הישראלים" כי זאת ליגה הישראלית ומוכנים להפשר על הבינוניות שמאפיינת אותנו בשנים האחרונות אז אין ספק שנשאר עם 4 זרים.

בסופו של דבר , יש פה גם שיקול כלכלי עקב הקנסות/מענקים ונראה לי שהוא המכריע, בהתחשב בזה שאנחנו בתקציב שיא, לא יודע אם השיקול הזה גם לא נוטה לכיוון ה5 זרים.
אתה לא יכול להראות רק צד אחד של המשוואה. היה לנו זר אחד פחות מארבע האחרות אבל בלי הפציעות* וההתחלה הגרועה לא היו מדברים על ההבדל בינינו לביניהן כי בחלקים רבים של העונה לא נפלנו מהן למרות הזרים וגם היינו לוקחים גביע "רק" עם ארבעת הזרים אם לא השופטים (ולא לוקחים גביע גם עם 8 זרים עם השופטים האלה).
חוסר ההבדל הזה, שהוא בפועל מה שהיה, הוא בעיקר בגלל איכות הזרים אבל גם בגלל איכות הישראלים והאיכות הזאת רק עלתה השנה (משמעותית). לדעתי להוסיף את תומר גינת לסגל שיש בו את בר טימור וזלמנסון זה בדיוק סגירת הפער מאותן ארבע אחרות.

*נכון שאם היה זר חמישי זה היה יכול לכסות על הפציעות שהיו, אבל באותה מידה היינו יכולים ליפול עם הזר החמישי ולעומת זאת היינו יכולים להצליח עם הסנטר ואז היינו מספיק טובים גם עם הפציעות ובטח כשכולם היו בריאים.
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אני לא חושב שיש צד אחר למשוואה שהבאתי , זה נתון עובדתי ביחס לליגה (לאו דוקא ביחס להפועל) , ארבע הקבוצות שהיו יותר טובות מהליגה שיחקו עם חמישה זרים, וזה לא משהו רק מהשנה האחרונה.

אגב, אתה גם מסתכל על חצי כוס כשאתה אומר שהבעיה שלנו היתה רק פתיחה צולעת, אפשר להפוך את זה ולהגיד ש"בסך הכל" היו לנו חודשיים מצויינים באמצע העונה שהסתיימו בגמר הגביע.
הפוסט קיבל לייק אחדfeigenbaum99
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מילפורד כתב: 10 אוגוסט 2022, 15:18 אני לא חושב שיש צד אחר למשוואה שהבאתי , זה נתון עובדתי ביחס לליגה (לאו דוקא ביחס להפועל) , ארבע הקבוצות שהיו יותר טובות מהליגה שיחקו עם חמישה זרים, וזה לא משהו רק מהשנה האחרונה.

אגב, אתה גם מסתכל על חצי כוס כשאתה אומר שהבעיה שלנו היתה רק פתיחה צולעת, אפשר להפוך את זה ולהגיד ש"בסך הכל" היו לנו חודשיים מצויינים באמצע העונה שהסתיימו בגמר הגביע.
כתבת "לגבי מה אמור להספיק , תלוי איך מגדירים מטרות ל"מספיק" ארבעת הקבוצות ששנה שעברה היו רמה מעל הליגה שיחקו כולם עם חמישה זרים.
אם אנחנו שואפים להיכנס לתוך הרביעיה המובילה בליגה , לרשום חמישה זרים (אם הצער שבדבר הזה) זה צעד מתבקש בהמשך ההתקדמות המקצועית של המועדון הזה."

זה בעיניי צד אחד של המשוואה כי אתה מתעלם מזה שארבע הקבוצות האלה לא באמת היו מעלינו רוב העונה, למרות ארבעת הזרים שלנו.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

להגיד שהן לא היו מעלינו רוב העונה? מה אני אגיד לך?
אתה ״טיפל׳ה״ מייפה את המצב בנקודת ראות מאוד סובייקטיבית.
היו חודשיים-חודשיים וחצי שהיינו ברמה הזאת, רוב הזמן לא היינו שם.

ברור שעם תומר על פניו התחזקנו גם בלי לרשום עוד זר.
אבל השאלה פה היא פחות מה היה ויותר מה יהיה (ולאו דוקא לעונה הנוכחית) והאם אנחנו שואפים להיות יותר תחרותיים בעתיד?
ממה שאני שומע מרמי ואבי, נשמע שלשם אנחנו שואפים.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

מילפורד כתב: 11 אוגוסט 2022, 09:54 להגיד שהן לא היו מעלינו רוב העונה? מה אני אגיד לך?
אתה ״טיפל׳ה״ מייפה את המצב בנקודת ראות מאוד סובייקטיבית.
היו חודשיים-חודשיים וחצי שהיינו ברמה הזאת, רוב הזמן לא היינו שם.

ברור שעם תומר על פניו התחזקנו גם בלי לרשום עוד זר.
אבל השאלה פה היא פחות מה היה ויותר מה יהיה (ולאו דוקא לעונה הנוכחית) והאם אנחנו שואפים להיות יותר תחרותיים בעתיד?
ממה שאני שומע מרמי ואבי, נשמע שלשם אנחנו שואפים.
מסכים איתך שייפיתי (99% שזו פעם ראשונה שאני רושם את המילה הזאת) את המצב. אבל השאלה היא לא למה שואפים, השאלה היא האם לשחק עם 5 זרים ו/או להחתים 6 זרים זו באמת הדרך היחידה להשיג את זה.
מבחינה של נתוני שנה שעברה, אני מאמין שלא. אני חושב שעם שנה שעברה היה לנו את הסגל של השנה (בגדול אותו דבר + סנטר טוב יותר ותומר גינת וזר חמישי בשביל רוטציה), לא היינו צריכים שחמישה זרים ישחקו בשביל להתחרות בשאר הקבוצות.
הוקיץ'
קיבל.ה  3827 לייקים

האם אפשר בעונה מוצלחת שלנו וחלשה של היריבות להצליח להתמודד בצמרת גם עם ארבעה זרים? כנראה שכן, אבל מן הסתם אתה מצמצם משמעותית את הסיכויים שלך.
בסוף אם אתה רוצה להיות חלק קבוע ממועדון הגדולות אין דרך אחרת לעשות זאת מלבד לרשום חמישה זרים.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

הוקיץ' כתב: 11 אוגוסט 2022, 11:45 האם אפשר בעונה מוצלחת שלנו וחלשה של היריבות להצליח להתמודד בצמרת גם עם ארבעה זרים? כנראה שכן, אבל מן הסתם אתה מצמצם משמעותית את הסיכויים שלך.
בסוף אם אתה רוצה להיות חלק קבוע ממועדון הגדולות אין דרך אחרת לעשות זאת מלבד לרשום חמישה זרים.
נכון. וצריך לזכור גם שכשאתה משחק עם ארבעה זרים ברגע שאחד מהם נפצע אתה כבר עבור לעמדת נחיתות מול רוב הקבוצות בליגה (אלא אם אתה מסוגל להביא זר מחליף תוך יומיים שלושה כמו הרצליה) וגם אם תביא זר מחליף במהירות, הסיכוי שתמצא מישהו שיתאים בדיוק למה שאתה צריך נמוך יותר מאשר כשיש לך זר "מוכן".
ברור שכשנפצע לך זר לא בטוח בכלל שהזר החמישי יהיה באותה עמדה, אבל עדיין יותר קל לשנות קצת רוטציות עם הישראלים מאשר לשחק עם שלושה זרים.
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

נראה שגם הרצליה הולכת על סגל של 6 זרים.

עם הסגל הישראלי שלנו אני לא בטוח שזה נכון לנו שיהיו 6 זרים בסגל.
גם לגבי רישום של 5 זרים לליגה הייתי מחכה עם זה להמשך העונה. לראות איך הקבוצה רצה עם 5 זרים ביורוקאפ והאם יש פער באיכות כשהקבוצה משחקת עם 4 בליגה.
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

מסתבר שיש משהו בדיווחים על זר שישי ,
הפועל מעוניינת לפי דיווח של יעקב מאיר בג'יילן הואר (JAYLEN
HOARD) פורוורד צרפתי ששיחק בעונה שעברה באוקלהומה סיטי בnba ובג'י ליג.

מספרים:
בnba שיחק 7 משחקים , 14.7 נקודות למשחק ו12 ריבאונדים, 2.4 אסיסטים, 2.4 אסיסטים ו36 אחוז לשלוש (אם כי מיעט לזרוק). מדד 21.9
בג'י ליג שיחק 23 משחקים 11 נקודות 6.5 ריב 1.9 אסיסטים ואחוז זוועה משלוש (12.5) .

מרגיש כמו טוקוטו צעיר יותר אז לא מבין מה ההיגיון ככ , אם כבר להביא זר שישי לעמדות הפורוורד לא עדיף אחד עם קליעה?

אני מפסיד, מנצח- עד המוות הפועל!
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

הם מחפשים כל שחקן שהוא בדיוק 2.03 ואז פותחים במו"מ?
אין אלוהים.
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 12 אוגוסט 2022, 15:26 הם מחפשים כל שחקן שהוא בדיוק 2.03 ואז פותחים במו"מ?
יש מצב שככה פרנקו מסנן אותם
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

הדבר המעניין פה זה שנשמע שבאמת מחפשים זר שישי. מקווה שהתוכנית היא לרשום 5 זרים לליגה.
ביחס לשחקן עצמו, לא מכיר, אבל הנתונים שלו ב-7 משחקים ב-NBA בשנה שעברה די מרשימים.
מצד שני, נשמע שהוא יותר 4, ואנחנו לא צריכים עוד שחקן לעמדה הזאת.
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

כוח עליון כתב:מסתבר שיש משהו בדיווחים על זר שישי ,
הפועל מעוניינת לפי דיווח של יעקב מאיר בג'יילן הואר (JAYLEN
HOARD) פורוורד צרפתי ששיחק בעונה שעברה באוקלהומה סיטי בnba ובג'י ליג.

מספרים:
בnba שיחק 7 משחקים , 14.7 נקודות למשחק ו12 ריבאונדים, 2.4 אסיסטים, 2.4 אסיסטים ו36 אחוז לשלוש (אם כי מיעט לזרוק). מדד 21.9
בג'י ליג שיחק 23 משחקים 11 נקודות 6.5 ריב 1.9 אסיסטים ואחוז זוועה משלוש (12.5) .

מרגיש כמו טוקוטו צעיר יותר אז לא מבין מה ההיגיון ככ , אם כבר להביא זר שישי לעמדות הפורוורד לא עדיף אחד עם קליעה?

לא עושה שכל להביא שחקן זר לעמדות 4-5 כשכבר יש בסגל 4 שחקנים בכירים בעמדות האלו, שניים מתוכם זרים ושני האחרים שחקני נבחרת ישראל. איפה בדיוק הוא ייכנס לרוטציה? אלא אם מחליטים שאחד הזרים ישחק באירופה והשני בליגה אבל גם זה לא רעיון כזה חכם.
אולי ברווז עיתונאי. אולי טעו והוא מועמד ל"הפועל" אחרת.

Sent from my HD1903 using Tapatalk

פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

מנהיים כותב שהורד מיועד לפתוח את העונה ולהוות גיבוי (?) לזלמנסון וגינת שבנבחרת
https://www.sport5.co.il/articles.aspx? ... cID=412237
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

חתם.
בוואלה ציין אור שקדי שהוא בעמדות 3-4 ולא 4-5 ויש לקבוצה סעיף יציאה חד צדדי גם בטרם תתחיל העונה.

פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

גיבוי לכשירות של יאנג בפתיחת העונה?
555
קיבל.ה  623 לייקים

הורד יצטרף לאימוני הקבוצה עם אופציה לחתימה עד סוף העונה
ADOM
קיבל.ה  164 לייקים

555 כתב: 14 אוגוסט 2022, 18:49 הורד יצטרף לאימוני הקבוצה עם אופציה לחתימה עד סוף העונה
האם יש משהו פצוע עדיין וזו הסיבה ?
Maor
קיבל.ה  78 לייקים

מישהו יודע לפרט עליו?
על פניו הסטטיסטיקה שלו מהמשחקים בnba היא טובה, למה הוא לא המשיך שם?
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

חייב להביא עוד 3 זרים
הפוסט קיבל לייק אחדADOM
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

גביזון כתב: 14 אוגוסט 2022, 19:29 חייב להביא עוד 3 זרים
מה זה פה כדורגל
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

סטטיסטיקה טובה על פניו אבל החתמה לעמדה לא ממש ברורה.. למה דווקא לשם? מה אנחנו לא יודעים?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו (וזה סתם ניחוש) זה שיאנג עדיין לא כשיר לאימונים + תומר וזלמנסון לא נמצאים ופרנקו דרש (בצדק) מישהו ברמה שיהיה אפשר להתאמן כמו שצריך לפני פתיחת העונה. למה זה משתלם לו אני לא בטוח, אולי הוא מקווה להרשים מספיק בשביל להישאר? או שהוא יודע משהו על הפציעה של יאנג שאנחנו לא יודעים?
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 14 אוגוסט 2022, 21:54 הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו (וזה סתם ניחוש) זה שיאנג עדיין לא כשיר לאימונים + תומר וזלמנסון לא נמצאים ופרנקו דרש (בצדק) מישהו ברמה שיהיה אפשר להתאמן כמו שצריך לפני פתיחת העונה. למה זה משתלם לו אני לא בטוח, אולי הוא מקווה להרשים מספיק בשביל להישאר? או שהוא יודע משהו על הפציעה של יאנג שאנחנו לא יודעים?
הוא לא ממש על העמדה של יאנג. הוא 4 באירופה, בגובה 2.03 שיכול לשחק גם 3 וגם 5. הביאו אותו כי הוא יכול להיות גניבה במחיר ממש נמוך. שחקן צעיר עם פוטנציאל ובלי ניסיון אירופי. חייבים גם גבוה להכנה בזמן שתומר וזלי לא כאן אז הביאו אותו בשביל לבחון אותו ואם ירשים ישאר ליורוקאפ
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

נייט רובינסון כתב:
Frenzy כתב: 14 אוגוסט 2022, 21:54 הדבר היחיד שאני יכול לחשוב עליו (וזה סתם ניחוש) זה שיאנג עדיין לא כשיר לאימונים + תומר וזלמנסון לא נמצאים ופרנקו דרש (בצדק) מישהו ברמה שיהיה אפשר להתאמן כמו שצריך לפני פתיחת העונה. למה זה משתלם לו אני לא בטוח, אולי הוא מקווה להרשים מספיק בשביל להישאר? או שהוא יודע משהו על הפציעה של יאנג שאנחנו לא יודעים?
הוא לא ממש על העמדה של יאנג. הוא 4 באירופה, בגובה 2.03 שיכול לשחק גם 3 וגם 5. הביאו אותו כי הוא יכול להיות גניבה במחיר ממש נמוך. שחקן צעיר עם פוטנציאל ובלי ניסיון אירופי. חייבים גם גבוה להכנה בזמן שתומר וזלי לא כאן אז הביאו אותו בשביל לבחון אותו ואם ירשים ישאר ליורוקאפ
אם הוא יכול לשחק גם 5 בצורה טובה ובאמת מתאים כמעט לכל תפקיד זה שיחוק ענק.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
סמל אישי של משתמש
KingAlpaca
קיבל.ה  1085 לייקים

כל הכבוד על השאפתנות.
ממש כל הכבוד.
האדום הצורר:
גם הבוסטר שלא ניתן כמעט בשום מקום במערב וכבר ניתן לשליש מהאוכלוסייה כאן זה רק בגלל שישראל הצליחה להשיג את החיסונים לפני כולם? אתה מאמין לחרטוטים של עצמך?
סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

נייט רובינסון כתב: 14 אוגוסט 2022, 22:03
אבל אם הוא כל כך טוב, למה הוא במחיר נמוך ולמה לו לבזבז זמן על לנסות להרשים את הפועל תל אביב?
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

יש טורניר הכנה באיטליה בזמן שחסרים שחקני נבחרת.
להפועל: עוד שחקן שיאפשר לשחקנים אחרים להתאמן על העמדות שלהם כשב4 יש רוטציה נורמאלית יחסית.
בשבילו: ניסיון להרשים קבוצות באירופה, אם לא בהפועל, אם ישחק טוב בטורניר הכנה , אולי יקבל חוזה בקבוצה אחרת ביבשת.
הפוסט קיבל 3 לייקיםMaorFrenzyקפטן ג'ק
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

Frenzy כתב: 14 אוגוסט 2022, 22:28
אבל אם הוא כל כך טוב, למה הוא במחיר נמוך ולמה לו לבזבז זמן על לנסות להרשים את הפועל תל אביב?
לא בטוח שהוא טוב. הוא שחקן צעיר בלי ניסיון אירופי בכלל שלא עשה כמעט כלום עדיין. אבל בכל זאת יש לו פוטנציאל די גבוה כי לעשות 14 נקודות ו 12 ריבאונדים ב 7 משחקים בנבא לא כל אחד יכול. בכללי הוא אתלט מעולה ומסיים טוב בצבע אבל ההימור שלי זה שהוא לא יתחיל פה את העונה
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
אוהד כורסא
קיבל.ה  272 לייקים

Frenzy כתב: 14 אוגוסט 2022, 22:28
כי זו לתת עונה טובה ביורוקאפ יכולה להוביל אותך יחסית מהר לקבוצת יורוליג. היורוקאפ זה נכס משמעותי.
feigenbaum99
קיבל.ה  97 לייקים

אמנם לא ברור מה תהיה משך ההתקשרות הזאת, אבל בכל זאת, יהיה נחמד לקבל סיקור קצר.
אגב, איך שחקן שרק בעונה שעברה שיחק 7 משחקים ב-NBA עם ממוצעים של דאבל דאבל, מגיע למצב שהוא חותם אצלנו על כזה חוזה? מניח שקיבל דקות בגארבג' טיים, אבל עדיין זה משהו.
הפוסט קיבל 2 לייקיםFrenzyDavidSheriff9
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

מתברר שטראוויס ווריק (aka -החתמת פרנקו) הגיע פצוע לאימונים ובספק לפתיחת העונה....

עריכה- מסתבר שהפציעה היא כרונית והוא סבל ממנה גם בשנה שעברה, לא ידוע מה תאריך החזרה שלו למגרשים
הפוסט קיבל לייק אחדקפטן ג'ק
גביזון
קיבל.ה  1101 לייקים

כוח עליון כתב: 18 אוגוסט 2022, 15:40 מתברר שטראוויס ווריק (aka -החתמת פרנקו) הגיע פצוע לאימונים ובספק לפתיחת העונה....

עריכה- מסתבר שהפציעה היא כרונית והוא סבל ממנה גם בשנה שעברה, לא ידוע מה תאריך החזרה שלו למגרשים
Wtf
נייט רובינסון
קיבל.ה  535 לייקים

כוח עליון כתב: 18 אוגוסט 2022, 15:40 מתברר שטראוויס ווריק (aka -החתמת פרנקו) הגיע פצוע לאימונים ובספק לפתיחת העונה....

מאיפה החוצפה שלו לחתום בקבוצה בלי לספר לה שהוא פצוע בשביל שתגלה מתי שמאוחר מדי
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

לא מאוחר להתיר את החוזה איתו ולהחתים ישראלי אחר.
אין אלוהים.
סמל אישי של משתמש
covid bryant
קיבל.ה  56 לייקים

תנו לי בנקס
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
כוח עליון
קיבל.ה  161 לייקים

ארבעת המופלאים כתב: 18 אוגוסט 2022, 18:58 לא מאוחר להתיר את החוזה איתו ולהחתים ישראלי אחר.
לא חושב שיקרה לצערי....קודם כי אנחנו מסורתית מתקשים בהחלפה של שחקנים פצועים וגם זה שחקן של פרנקו אז לדעתי הוא יתעקש עליו בכל מחיר
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

כוח עליון כתב:
ארבעת המופלאים כתב: 18 אוגוסט 2022, 18:58 לא מאוחר להתיר את החוזה איתו ולהחתים ישראלי אחר.
לא חושב שיקרה לצערי....קודם כי אנחנו מסורתית מתקשים בהחלפה של שחקנים פצועים וגם זה שחקן של פרנקו אז לדעתי הוא יתעקש עליו בכל מחיר
כל מילה. הוא גם התעקש להביא אותו והחלפתו כעת תהיה הודאה בכישלון, משהו שמאמנים באופן כללי נמנעים מלעשות

שליחת תגובה