אדידס

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Red Wolf
קיבל.ה  381 לייקים

המועדון חתם עם "אדידס" על חסות לשנתיים הבאות

בשולי הדברים, מהתגובות בפייסבוק נראה כי הבעלים שלנו מכרו את המקום שהיה מיועד להיות החנות של הפועל ליד שער 2 ל"ספורט ישיר" שמולם גם החסות ולא מול אדידס העולמית

כמו כל דבר עם הניסנוב, גם כאן ריח רע של קומבינה
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
Red_man
קיבל.ה  462 לייקים

זה לא ריח רע של קומבינה זה אותו ריח רע של חוסר יכולת
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אשכרה נתנו חנות שיכולה להביא מליונים בשנה כי מתקמצנים על שיפוץ.
חולצות תמורת חנות ואוו לא מבין איך הם שורדים בעסקים שלהם עדיין.
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

Chegi כתב: 30 מאי 2022, 13:36 אשכרה נתנו חנות שיכולה להביא מליונים בשנה כי מתקמצנים על שיפוץ.
כי אבא נתן יהלומים
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

מי עוד אדידס בארץ?
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

dino כתב:
Chegi כתב: 30 מאי 2022, 13:36 אשכרה נתנו חנות שיכולה להביא מליונים בשנה כי מתקמצנים על שיפוץ.
כי אבא נתן יהלומים
נראה לי שגם האבא לא היה כזה חד..
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

Chegi כתב: 30 מאי 2022, 13:40
dino כתב:
כי אבא נתן יהלומים

:rose:

אבוקסיס וחלפון כל הזמן התמסרו בניהם
פעם אלון אופיר רב איתם על זה
ר.ש
קיבל.ה  372 לייקים

הם לא שורדים בשום עסק.
רואה שחורות המקורי
Nati
קיבל.ה  976 לייקים

Chegi כתב:30 מאי 2022, 13:40
dino כתב:
כי אבא נתן יהלומים
:heart: ניסן נייסנוב :heart:
הפוסט קיבל לייק אחדDe Niro
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  751 לייקים

במידה וסיפור החנות נכון, זה לא פחות מבושה.
אפשר להניח שמי שלוקח על עצמו את עיקר המימון של הדבר הזה זה לא המועדון.
ואם כך הדברים, אף חברה, בטח בתחום הזה, לא תבוא מרצונה הטוב ותשים באזור החצי מיליון שקל וצפונה כדי לבוא לטווח קצר.
אין הבדל בין עסקת ההלוואה מלאן למה שהם עושים פה… הם לוקחים מקור הכנסה ומשעבדים אותו במקרה הרע או חולקים אותו במקרה הפחות רע עם גוף אחר ששם כמה גרושים שאין להם..
אני מציע גם למכור את הנוער לדודו דהאן, נעשה שותפות…
אם הם היו רוצים למכור, הם לא היו חושבים לעשות דברים מהסוג הזה..
עצוב.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 30 מאי 2022, 19:07 במידה וסיפור החנות נכון, זה לא פחות מבושה.
אפשר להניח שמי שלוקח על עצמו את עיקר המימון של הדבר הזה זה לא המועדון.
ואם כך הדברים, אף חברה, בטח בתחום הזה, לא תבוא מרצונה הטוב ותשים באזור החצי מיליון שקל וצפונה כדי לבוא לטווח קצר.
אין הבדל בין עסקת ההלוואה מלאן למה שהם עושים פה… הם לוקחים מקור הכנסה ומשעבדים אותו במקרה הרע או חולקים אותו במקרה הפחות רע עם גוף אחר ששם כמה גרושים שאין להם..
אני מציע גם למכור את הנוער לדודו דהאן, נעשה שותפות…
אם הם היו רוצים למכור, הם לא היו חושבים לעשות דברים מהסוג הזה..
עצוב.
החרם הזה מתחיל להיות מוצדק יותר ויותר מרגע לרגע
הם יחסלו את הפועל לפני שישימו אגורה מהבית
עוד יגידו לנו שזה שותפות לעשר שנים..
Redical
קיבל.ה  110 לייקים

פשוט מביך.
עוד תחמושת שצריך להשתמש בה כדי להבהיר למה הם חייבים לעוף. לברר לעומק מה הסיפור המלא ולפרסם בעצמנו עד כמה זה שזה זוועתי
האדס
קיבל.ה  2912 לייקים

עוד נושא שמראה כמה ״יכול להיות יותר גרוע״. עלאק.

לכו מהפועל.
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

פואד הצליח להגיע לפרטי ההסכם.
שימו לב איך מכרו אותנו הגאונים.

ספורט ישיר קיבלו את החנות ל10 שנים!!!
תמורת מה? להלביש את הקבוצה 2 עונות.

אישית לא קונה בספורט ישיר לעולם, גם בעסקים הכושלים של ניסנוב לא.. ממה שנשאר מהם לפחות.
יהלום14אדום
קיבל.ה  523 לייקים

חלאות עלייך הפועל
יאללה הביתה!!!
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

אמממ.. הם לא אמרו שהם מחפשים למכור את המועדון לפני יומיים?
יהלום14אדום
קיבל.ה  523 לייקים

dino כתב: 01 יוני 2022, 23:23 אמממ.. הם לא אמרו שהם מחפשים למכור את המועדון לפני יומיים?
מוכרים בחלקים, התחילו עם החנות
נערך לאחרונה על ידי יהלום14אדום ב 02 יוני 2022, 00:01, נערך פעם 1 בסך הכל.
יאללה הביתה!!!
הפוסט קיבל 2 לייקיםבר קולמוסאRaizi
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

לא הבנתי למה מלכתחילה החנות של הפועל
האיצטדיון שייך לעריה מניח שגם החנות
אולי בזמן השכרת המגרש ע״י הפועל, כלומר המשחקים הביתיים, הם יכולים באמת להשכיר את זה לספורט ישיר

אם כך זה באמת לא שווה יותר מידי כסף ואין לי מושג כמה קיבלנו בתמורה
long live the zapta
עומיט
קיבל.ה  40 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 01 יוני 2022, 23:38 לא הבנתי למה מלכתחילה החנות של הפועל
אולי בזמן השכרת המגרש ע״י הפועל, כלומר המשחקים הביתיים, הם יכולים באמת להשכיר את זה לספורט ישיר

מה ?! איזה שטויות אלו החנות אמורה להיות פתוחה גם כאשר אין משחקים היא פונה לרחוב והיא חנות לכל דבר ועניין,
אם בשום קבוצצה בארץ / בעולם לא מכרה את החנות הרשמית שלה לזכיין כניראה שיש סיבה
והיא מאוד פשוטה זה רווחי ! אתה קונה ומוכר לקהל שלך ברווח והוא אמור בעקרון להיות שמח לתת לך כסף כי
זה אמור לחזור אלייך בדמות שחקנים כאלה ואחרים .
200 אלף שיפוץ זה השקעה שחורת תוך כלום זמן בהתחשב שהפועל חמה עם אדידס עם על חולצות מקרון שילמו כאן 350 כמה תעלה חולצה של אדידס ?
אתה מבין את הרווח שיש כאן ? אתה מוכר מעל 1000 חולצות בלי להתבלבל בכלל ויותר מזה
הבעיה במכירת החנות היא שעולה משם ריח מסריח כמו כמה אחוזים יש לספורט ישיר מהרווחים האם הם יכולים למכור בכל מחיר העולה על רוחם
האם הם יכולים למכור מוצרים שלא של הפועל ומכאן להכניס יותר כסף לכיסם הפרטי ומעל הכל לכמה זמן העסקה מולם

האחים הנוכלים לא רקוצים לשים שקל במועדון וימכרו כל דבר שיש למועדון להציע כדי לו לשים שקל

הם בגדול מוכרים אותנו !!!!!!!!
Giovanni Giorgio
קיבל.ה  686 לייקים

עומיט כתב: 02 יוני 2022, 00:39

מה ?! איזה שטויות אלו החנות אמורה להיות פתוחה גם כאשר אין משחקים היא פונה לרחוב והיא חנות לכל דבר ועניין,
והיא מאוד פשוטה זה רווחי ! אתה קונה ומוכר לקהל שלך ברווח והוא אמור בעקרון להיות שמח לתת לך כסף כי
200 אלף שיפוץ זה השקעה שחורת תוך כלום זמן בהתחשב שהפועל חמה עם אדידס עם על חולצות מקרון שילמו כאן 350 כמה תעלה חולצה של אדידס ?
הבעיה במכירת החנות היא שעולה משם ריח מסריח כמו כמה אחוזים יש לספורט ישיר מהרווחים האם הם יכולים למכור בכל מחיר העולה על רוחם
האם הם יכולים למכור מוצרים שלא של הפועל ומכאן להכניס יותר כסף לכיסם הפרטי ומעל הכל לכמה זמן העסקה מולם

האחים הנוכלים לא רקוצים לשים שקל במועדון וימכרו כל דבר שיש למועדון להציע כדי לו לשים שקל

אתה לא ענית לי על השאלה
למה החנות בכלל שייכת לנו? החנות לא נמצאת באיצטדיון? האיצטדיון לא שלנו הוא של העיריה, כלומר גם החנות לא שלנו

אם אני מבין נכון, השימוש בחנות יכול להיעשות רק בימי משחק ביתיים ואם כך, זה לא איזה מציאה גדולה, זה בטח לא שווה מליונים

אני בעד חנות מוצרים אבל לאו דווקא בין כותלי האיצטדיון, המיקום הוא ממש לא מחייב וגם לא בטוח שהוא בכלל נכון מבחינה עסקית של עלויות מול הוצאות

זה שהם מנהלים גרועים אין ספק אבל פירטי העסקה עדיין לא ברורים לי
long live the zapta
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

מסירת החנות מוכיחה ולא בפעם הראשונה שהפועל ת"א לא מעניינת את הנוכלים.
עתיד המועדון לא מעניין אותם

הדבר היחיד שחשוב להם זה לייצר לעצמם הוצאה לרואה החשבון שלהם בדמות הלוואות בעלים.
אין ולא היה להם שום רצון בשום שלב להוציא מכיסם ולו דולר אחד.

אין להם רצון לפתח שום דבר מלבד מחלקת הנוער וכולם כבר מבינים גם למה ( הם רואים בילדים האלה כנכסים כלכליים לעתיד )

נוכלים עליך הפועל, כבר מעל לעשור
סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  751 לייקים

Giovanni Giorgio כתב: 02 יוני 2022, 11:20
עומיט כתב: 02 יוני 2022, 00:39

אתה לא ענית לי על השאלה
למה החנות בכלל שייכת לנו? החנות לא נמצאת באיצטדיון? האיצטדיון לא שלנו הוא של העיריה, כלומר גם החנות לא שלנו

אם אני מבין נכון, השימוש בחנות יכול להיעשות רק בימי משחק ביתיים ואם כך, זה לא איזה מציאה גדולה, זה בטח לא שווה מליונים

אני בעד חנות מוצרים אבל לאו דווקא בין כותלי האיצטדיון, המיקום הוא ממש לא מחייב וגם לא בטוח שהוא בכלל נכון מבחינה עסקית של עלויות מול הוצאות

זה שהם מנהלים גרועים אין ספק אבל פירטי העסקה עדיין לא ברורים לי

1. חנות האוהדים של מכבי בבלומפילד פתוחה בין ראשון לחמישי מהשעה 10-19. לא חושב שיש משחק ביתי כל יום.
2. המתקן הזה נבנה עבור שתי הקבוצות, הקבוצות היו שותפות מלאות בתכנון. בכל הנוגע לשימוש בבלומפילד, העירייה אמנם מבקשת דמי שימוש וכו׳ אבל אין ולא צריכה להיות שום כוונה להתעשר על חשבון הקבוצות.
3. בהמשך לכך, הוחלט שהפשרת החנות תעלה באזור ה-250 או ה-500 אלף שקל. ומה שייקרה אחכ : חשמל, רישיון עסק עובדים וכו׳ יהיה על חשבון הקבוצה המשתמשת. הגיוני לגמרי. לגבי ההערה שלך לגבי המיקום , הכי הגיוני לפתוח באצטדיון כי מבחינה גיאוגרפית הקהל שלנו די הטרגוני. בנוסף, אפשר ללמוד שלפתוח חנות זה לא כלכלי, ראה את מכבי שלא הצליחו להחזיק חנות במיקום טוב (דיזינגוף) ועברו למכירה בקריית שלום / פופ אפים ברחבי הארץ
4. אני לא מכיר את המספרים אבל יש פה עסקה פשוטה - נגיד השקעת המועדון במרצנדייז בשנה (מרמת בוגרים דרך נוערים ומוצרי אוהדים) היא 400 אלף , מחוץ לזה זה יש לך הוצאה של מערכת שלמה שצריכה לקיים את מכירת הפריטים: אתר, שליחויות כוח אדם שמנהל את החנות הניידת.
5. להבנתי העסקה הזו אומרת כך, חברת ישיר ספורט מספקת ציוד לקבוצה (במחיר או בתשלום). אבל היא לוקחת על עצמה את כל האופרציה בחנות : מקטים, כוח אדם, הפעלת חנות וכו׳. מה שהיא מקבלת זה חנות שלה בלב תא, אמרתי את זה בעבר- אני מאוד אתפלא אם החנות הפיזית הזו, של 250 מטר (כמו מכבי), תהיה כל כולה הפועל תא בימי חול ובימי משחקים. החבר׳ה האלה מבינים שניסנוב זקוקים לכסף שלהם. ומה לעשות, אתה לא מכבי ולא חיפה, אני לא רואה את המועדון מרוויח כלכלית מאופרציה של הפעלת חנות בגודל הזה. זה לא אומר שזה לא צריך להיות קיים, גם אם זה קצת הפסדי, אבל צריך להגיד את האמת.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אם המועדון היה מועדון מצליח היה אפשר לתפעל ברווח 3 חנויות בתל אביב וחנות אחת בראשון לציון.
הבעיה שהמועדון בקרשים וכך גם מוטיבציית הרכישה של ציבור האוהדים.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
ההוא שאמרו לו
קיבל.ה  846 לייקים

ראינו איך הצליחה החנות של ההם בסינמה סיטי בראשון. כל כך הצליחה שהם היו צריכים לסגור אותה אחרי שנתיים וזה עוד במקום שכולם שלהם.
GLAD ALL OVER
האמיני יום יבוא!
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

יש איזורים בראשון שצבועים באדום , והם לא סינמה סיטי .
אם היינו ההם בהצלחות , והיו חושבים לפתוח חנות , שירימו לי טלפון , אני אדאג שהחנות תצליח לא פחות מהחנויות בתל אביב.

סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  751 לייקים

De Niro כתב: 03 יוני 2022, 12:49 יש איזורים בראשון שצבועים באדום , והם לא סינמה סיטי .
אם היינו ההם בהצלחות , והיו חושבים לפתוח חנות , שירימו לי טלפון , אני אדאג שהחנות תצליח לא פחות מהחנויות בתל אביב.

לא מבין למה לפזר הצהרות כאלה
תסתכל על החנות שלהם, לב דיזינגוף, אין צהוב מזה. בת״א יש המון אוהדי מכבי. החנות הזו לא הצליחה להחזיק.
נקסט, החנות של ביתר בקניון מלחה, אותו סיפור.
יש שתי קבוצות שבעיניי יכולות להחזיק חנות רווחית - זה בש וחיפה.
בעיקר בגלל העובדה שבתוך העיר 99 אחוז זה קהל שלהם. בנוסף, צריך לזכור גם שכאשר מדובר בעסק, ת״א זה אירוע אחר ברמה הכלכלית. שכירות וכו׳.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

אפשר היה גם בגודל החנות שהוא כ250 מטר לעשות מוזיאון שמציג את העבר המפואר של המוזיאון וגורם לזיקה עבור אוהדים צעירים וחדשים ואולי גם כמה אנשים בעלי ממון ועל ובנוסף מאפשר ללמוד את ההיסטוריה.
בסוף המוזיאון לעשות חנות מזכרות קטנטנה וזהו.

זה אולי לא היה עסק רווחי במאקרו אבל במה שהוא יכול לתרום מסביב זה בהחלט היה יכול להכניס כסף לקופה.
ההוא עם האדום
קיבל.ה  148 לייקים

צ'ימבויקה כתב: 03 יוני 2022, 13:19
De Niro כתב: 03 יוני 2022, 12:49 יש איזורים בראשון שצבועים באדום , והם לא סינמה סיטי .

תסתכל על החנות שלהם, לב דיזינגוף, אין צהוב מזה. בת״א יש המון אוהדי מכבי. החנות הזו לא הצליחה להחזיק.
בעיקר בגלל העובדה שבתוך העיר 99 אחוז זה קהל שלהם. בנוסף, צריך לזכור גם שכאשר מדובר בעסק, ת״א זה אירוע אחר ברמה הכלכלית. שכירות וכו׳.
תל אביב היא עיר של הפועל.
רק להסתכל על מה קורה באוטובוסים בימים של משחקים שלנו לעומת שלהם כדי להבין את זה, לא מדבר אפילו על גרפיטי וכו'.

החנות שלהם בראשל"צ הרבה יותר הגיונית מחנות במרכז תל אביב.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

ראשון לציון מקום שני באהדה להפועל לא הרחק מתל אביב בכל הסקרים

dino
קיבל.ה  2010 לייקים

De Niro כתב: 04 יוני 2022, 13:02 ראשון לציון מקום שני באהדה להפועל לא הרחק מתל אביב בכל הסקרים

יש סקרים כאלו?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:
De Niro כתב: 04 יוני 2022, 13:02 ראשון לציון מקום שני באהדה להפועל לא הרחק מתל אביב בכל הסקרים

יש סקרים כאלו?
כן , במהלך הליך הפירוק היה סקר מאילו ערים הגיעו התורמים לתפעול המועדון.

dino
קיבל.ה  2010 לייקים

De Niro כתב: 04 יוני 2022, 16:46
dino כתב:

יש סקרים כאלו?

כתבת בכל הסקרים
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

dino כתב:
De Niro כתב: 04 יוני 2022, 16:46
dino כתב: יש סקרים כאלו?

כתבת בכל הסקרים
היה עוד סקר שבדקו את רמת האהדה בתוך תל אביב יפו בהשוואה למכ'

סמל אישי של משתמש
צ'ימבויקה
קיבל.ה  751 לייקים

De Niro כתב: 04 יוני 2022, 16:58
dino כתב:
De Niro כתב: 04 יוני 2022, 16:46 כן , במהלך הליך הפירוק היה סקר מאילו ערים הגיעו התורמים לתפעול המועדון.

כתבת בכל הסקרים

אני ממש אשמח לראות את הסקר הזה.
ניסיתי להריץ חיפוש, לא משאל, משהו יותר רציני.
מצאתי סקר מרחיב בכלכליסט, הנתח שלנו שם היה 5% של מכבי 17%
לא נראה לי הגיוני שהפועל שולטת בתל אביב. בטח בשנים האחרונות.
ברור שיש המון אוהדי מכבי בכל הארץ, אבל גם אנחנו ידועים כקבוצה שיש לה אוהדים מחוץ לעיר. ולאור הנתח בלא גדול הזה, נראה לי מוזר שבתא אנחנו הרוב.
dino
קיבל.ה  2010 לייקים

לא חושב שאנחנו הרוב מול מכמבי כמעט בשום מקום, אולי למעט בקיבוצים מסויימים ובמגזר הערבי.
בכללי, אנחנו, חיפה, מכמבי וביטר, אלו קבוצות עם תפזורת קהל בכל רחבי הארץ. ב״ש מאוד מרוכזת באזור שלה.

חיפה ומכמבי הכי הרבה אוהדים, ביטר אחרי, הפועל הרביעית הקבועה, אבל אנחנו זה כמו הקרחונים בהתחממות הגלובלית.
כרגע בבעלות הנוכחית, זה עלול להנמס עם הזמן. באר שבע לאט לאט צומחת.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

צ'ימבויקה כתב:
De Niro כתב: 04 יוני 2022, 16:58
dino כתב: כתבת בכל הסקרים

אני ממש אשמח לראות את הסקר הזה.
ניסיתי להריץ חיפוש, לא משאל, משהו יותר רציני.
מצאתי סקר מרחיב בכלכליסט, הנתח שלנו שם היה 5% של מכבי 17%
לא נראה לי הגיוני שהפועל שולטת בתל אביב. בטח בשנים האחרונות.
ברור שיש המון אוהדי מכבי בכל הארץ, אבל גם אנחנו ידועים כקבוצה שיש לה אוהדים מחוץ לעיר. ולאור הנתח בלא גדול הזה, נראה לי מוזר שבתא אנחנו הרוב.
https://timeout.co.il/%D7%94%D7%A1%D7%A ... %95%D7%AA/

תא מרבוטא
קיבל.ה  305 לייקים

זה שרוב אוהדי הכדורגל בעיר אוהדים קבוצה מסוימת לא הופך חנות שלה לרווחית. כמה מתושבי העיר בכלל מתעניינים בכדורגל וכמה מתוכם אוהדים פעילים שקונים? אם נניח שבחיפה הרוב אוהדי מכבי חיפה,השאלה הרוב ממה. אם נניח עשרה אחוז בעיר מתעניינים בכדורגל ומתוכם 90 אחוז אוהדי מכבי חיפה, ומתוכם נניח שמונים אחוז אוהדים פעילים החנות שלך משרתת עשרים אלף איש בטוטאל (על עיר של חצי מיליון, עיגלתי). לא יודע אם זה רווחי לחנות שמוכרת לא פעם מוצרים יקרים בהשוואה לחיקויים בשוק שגם שם יקנו. וזה בחיפה. בבאר שבע הקהל יעד הוא עוד יותר נמוך מספרית
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

תא מרבוטא כתב:

זה שרוב אוהדי הכדורגל בעיר אוהדים קבוצה מסוימת לא הופך חנות שלה לרווחית. כמה מתושבי העיר בכלל מתעניינים בכדורגל וכמה מתוכם אוהדים פעילים שקונים? אם נניח שבחיפה הרוב אוהדי מכבי חיפה,השאלה הרוב ממה. אם נניח עשרה אחוז בעיר מתעניינים בכדורגל ומתוכם 90 אחוז אוהדי מכבי חיפה, ומתוכם נניח שמונים אחוז אוהדים פעילים החנות שלך משרתת עשרים אלף איש בטוטאל (על עיר של חצי מיליון, עיגלתי). לא יודע אם זה רווחי לחנות שמוכרת לא פעם מוצרים יקרים בהשוואה לחיקויים בשוק שגם שם יקנו. וזה בחיפה. בבאר שבע הקהל יעד הוא עוד יותר נמוך מספרית
למכ' חיפה יש חנות מצליחה
למעלה משני עשורים בחיפה
הכל עניין אופק והצלחות מקצועיות
אם אין לאוהדים ואופק והצלחות ברור שחולצות או ציוד ספורט של הקבוצה בסדר עדיפויות נמוך יותר
במכ' חיפה תמיד היה לפחות אחד מהם.תמיד בעידן שחר.

הפוסט קיבל לייק אחדתא מרבוטא
תא מרבוטא
קיבל.ה  305 לייקים

De Niro כתב: 04 יוני 2022, 19:58
תא מרבוטא כתב:

למכ' חיפה יש חנות מצליחה
למעלה משני עשורים בחיפה
הכל עניין אופק והצלחות מקצועיות
אם אין לאוהדים ואופק והצלחות ברור שחולצות או ציוד ספורט של הקבוצה בסדר עדיפויות נמוך יותר
במכ' חיפה תמיד היה לפחות אחד מהם.תמיד בעידן שחר.

זו הנקודה. העניין הוא לא כמה אוהדים על הנייר יש. העניין הוא כמה יש להם מוטיבציה ואופק. על הנייר יש להפועל פתח תקווה הרבה אוהדים, תאורטית לפחות כמו נתניה למשל. רק שהקבוצה שלהם מדשדשת בליגה השניה
שליחת תגובה