תוצאות אמת: ניצחון ענק לגוש הימין, בל"ד ומרצ נמחקו :)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

תנסו פעם לספר למישהו לא-ישראלי שבישראל זה **לא חוקי** לרוץ לבחירות על טיקט של שיוויון בין האזרחים. ההנאה מובטחת.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםpelegsאדום מטליits-sick
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

חצי קשור: כשאני מנסה להסביר לאנשים כאן שאין כזה דבר חתונה אזרחית והכל עובר דרך בתי דין דתיים למיניהם ולכן יהודים להתחתן רק עם יהודים, מוסלמים רק עם מוסלמים וכו'. שוק טוטאלי.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

בטוח שמוסלמי לא יכולת להתחתן עם נוצרייה? או להפך
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 02 אוקטובר 2022, 13:45 בטוח שמוסלמי לא יכולת להתחתן עם נוצרייה? או להפך
בישראל יש רק נישואים דתיים, ומן הסתם אלה יכולים להתקיים רק בין בני אותה "עדה דתית" (גם על פי חוק המדינה ומשם המונח, אפילו אם הדת מרשה).

התגובה הרגילה של אנשים ממדינות שפויות היא "אוקיי, הם לא יכולים להתחתן בכנסייה\בית כנסת\מסגד, אבל להתחתן רגיל הם יכולים, נכון?"
ואז מגיע הקטע שאתה מסביר להם שבישראל אין דבר כזה "פשוט להתחתן", זה תמיד בטקס דתי, שמבוצע על ידי הרשות הדתית של המדינה (גם בשלב הזה ההבעה של אנשים היא פרייסלס), נרשם על ידה וכו' וכו'.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

רוצה להפתיע אותם יותר? גם מי שמתחתן אזרחית במדינה אחרת, אם ירצה להתגרש בישראל יצטרך לעבור דרך המוסד של הדת אליה הוא רשום מלידה (והוא אינו יכול לנטוש את הרישום הזה אלא אם הוא מצטרף לדת אחרת. מבחינת המדינה "חסר דת" זה רק מי שנולד במדינה אחרת.).
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 02 אוקטובר 2022, 13:56 רוצה להפתיע אותם יותר? גם מי שמתחתן אזרחית במדינה אחרת, אם ירצה להתגרש בישראל יצטרך לעבור דרך המוסד של הדת אליה הוא רשום מלידה (והוא אינו יכול לנטוש את הרישום הזה אלא אם הוא מצטרף לדת אחרת. מבחינת המדינה "חסר דת" זה רק מי שנולד במדינה אחרת.).
כשנכנסים לפרטים הפרוצדורליים אנשים בכלל תופסים את הראש.

יש עוד מלא דברים שגורמים לזה: סעיף שיוך אתני ("לאום") ברישומי המדינה כולל בתעודה המזהה, תחב"צ רק שמונים אחוז מהשבוע, מהדורת חדשות מרכזית שמצולמת יום מראש, הקטע הזה שאין כמעט סיכוי שמישהו שהוא לא כמוך (מבחינת מוצא, דת, מעמד כלכלי, ולפעמים אפילו עמדה פוליטית\מנהגי הצבעה) יגור לידך ועוד ועוד.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

זכור לי שאו אצל חלק מהנוצרים או חלק מהמוסלמים ניתן להתחתן "חתונה מעורבת" בטקס דתי ועד כמה שאני יודע זה תופס
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 02 אוקטובר 2022, 14:06 זכור לי שאו אצל חלק מהנוצרים או חלק מהמוסלמים ניתן להתחתן "חתונה מעורבת" בטקס דתי ועד כמה שאני יודע זה תופס
חדש לי, ומנוגד למה שכתוב בוויקיפדיה: "אין היתר חוקי לקיום טקסי נישואים בין זוגות המשתייכים לשתי דתות שונות או בקרב דתות שאינן מוכרות על ידי המדינה"
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

באסלאם זכור לי שלגבר מותר להתחתן עם אישה נוצרייה( או יהודייה ), נשמע לי הגיוני שאם איש דת מוסלמי מאשר חתונה כזו גם המדינה תכיר בה

אבל מאוד יכול להיות שאני טועה
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

D&3 כתב: 02 אוקטובר 2022, 14:16 באסלאם זכור לי שלגבר מותר להתחתן עם אישה נוצרייה( או יהודייה ), נשמע לי הגיוני שאם איש דת מוסלמי מאשר חתונה כזו גם המדינה תכיר בה

אבל מאוד יכול להיות שאני טועה
לפי המערכת החוקית שישראל ירשה מהאימפריה העות'מנית (ולא טרחה לתקן או לעדכן, כי אם זה עובד אז למה לשנות, וזה שומר על טוהר הגזע היהודי == זה עובד) זה פשוט לא אפשרי.
מקום אחר בוויקיפדיה: "לא ניתן להינשא נישואים בין-דתיים במדינת ישראל."
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 02 אוקטובר 2022, 13:56 רוצה להפתיע אותם יותר? גם מי שמתחתן אזרחית במדינה אחרת, אם ירצה להתגרש בישראל יצטרך לעבור דרך המוסד של הדת אליה הוא רשום מלידה (והוא אינו יכול לנטוש את הרישום הזה אלא אם הוא מצטרף לדת אחרת. מבחינת המדינה "חסר דת" זה רק מי שנולד במדינה אחרת.).
כן, תמיד אני מספר שאם אני אי פעם ירצה להתגרש מזוגתי, שאיננה יהודיה, בישראל זה יהיה הכי קל בעולם: ברבנות ישמחו מאד להכריז על ביטול נישואין ל"גויה".
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

אדום נחמד כתב: 02 אוקטובר 2022, 08:47 האמת, מטלי, שבגץ חורג מסמכותו' כשמאפשר למפלגות הלא ציוניות לרוץ.
יש חוק ברור, בזוי אבל ברור, לגבי התמודדות של מפלגות ש'לא מכירות בישראל כיהודית ודמוקרטית'.
המפלגות הלא ציוניות אפילו לא משחקות את המשחק כמו שבן גביר מנסה, אלא מצהירות על כך בגלוי.
ההתערבות של בגץ היא לא לטובת המפלגות הללו. אין לשופטים שום סנטימנטים אליהן. הם מפחדים לפסול כי 'זה לא יראה טוב בעולם'. שוב, בניגוד גמור לחוק הקיים. אין פה עניין של פרשנות או סבירות.

Sent from my M2003J15SC using Tapatalk
החוק לא כזה ברור כמו שאתה מצייר.
החוק מדבר על שלילת קיומה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. זה משהו שניתן להרבה פרשנויות.
קודם כל, זה תלוי בהגדרה שלך למה זה ״יהודית״ ומה זה ״דמוקרטית״. לצורך העניין, אם אתה חושב שישראל לא מתנהגת כיום כמדינה יהודית ודמוקרטית, אלא רק כיהודית (או רק דמוקרטית), מותר לך לשאוף לשנותה מבלי שזה ייחשב עבירה על החוק.
שנית, החוק מדבר על שלילת קיומה של המדינה ככזו, לא על הרצון לשנותה. אם אני מכיר במדינה כיהודית ודמוקרטית, אבל שואף לשנותה בעתיד, על פניו אני לא עובר על החוק.
הסעיף הזה מאוד מעורפל.
גם תמיכה במאבק מזויין זה מעורפל מעט - מה זה אומר תמיכה? ברור שיש את המקרים הקיצוניים, ששם זה ברור, אבל במקרים הלא קיצוניים? האם מדובר על הבעת דעה? האם תרומה כלכלית? האם מהלך שמקדם אותם? לצורך העניין, מי שבעד לעשות הסכמים עם ארגון טרור, הסכמים שיכולים לשמש אותם גם במאבק נגד ישראל, האם הוא תומך בהם? או לחילופין מי שמתייחס לאותם ארגוני טרור כמייצגים את כל הפלסטינים, וכך למעשה מחזקים אותם - האם הם תומכים בהם?
אפשר לפרש זאת לכאן ולכאן.

הסעיף היחיד שם שלא מעורפל הוא הסתה לגזענות, משום שיש בחוק הגדרה ברורה למה היא הסתה לגזענות.
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אתם חושבים שהימין הדתי יצליח באמת לשנות את תוצאות הבחירות עם קמפיין הפוגרומים הזה?
מה הרעיון בכלל? לדחוק את הציבור היהודי ימינה, כמו שקורה בכל פעם שיש קולות ירי? סתם לחמם את השטח בתקווה להרוגים\התדרדרות בטחונית?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

באופן כללי בישראל, כשיש מלחמה רוב המצביעים הציונים נוטים לזוז ימינה. זה קיים בכל הקשת, ממרצ ועד בן-גביר ועוזריהם. הרצון להבעיר את השטח בסיטואציה כזו נשמע די הגיוני (פוליטית).
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

red in blood כתב:
אדום נחמד כתב: 02 אוקטובר 2022, 08:47 האמת, מטלי, שבגץ חורג מסמכותו' כשמאפשר למפלגות הלא ציוניות לרוץ.
יש חוק ברור, בזוי אבל ברור, לגבי התמודדות של מפלגות ש'לא מכירות בישראל כיהודית ודמוקרטית'.
המפלגות הלא ציוניות אפילו לא משחקות את המשחק כמו שבן גביר מנסה, אלא מצהירות על כך בגלוי.
ההתערבות של בגץ היא לא לטובת המפלגות הללו. אין לשופטים שום סנטימנטים אליהן. הם מפחדים לפסול כי 'זה לא יראה טוב בעולם'. שוב, בניגוד גמור לחוק הקיים. אין פה עניין של פרשנות או סבירות.

החוק לא כזה ברור כמו שאתה מצייר.
החוק מדבר על שלילת קיומה של ישראל כמדינה יהודית ודמוקרטית. זה משהו שניתן להרבה פרשנויות.
קודם כל, זה תלוי בהגדרה שלך למה זה ״יהודית״ ומה זה ״דמוקרטית״. לצורך העניין, אם אתה חושב שישראל לא מתנהגת כיום כמדינה יהודית ודמוקרטית, אלא רק כיהודית (או רק דמוקרטית), מותר לך לשאוף לשנותה מבלי שזה ייחשב עבירה על החוק.
שנית, החוק מדבר על שלילת קיומה של המדינה ככזו, לא על הרצון לשנותה. אם אני מכיר במדינה כיהודית ודמוקרטית, אבל שואף לשנותה בעתיד, על פניו אני לא עובר על החוק.
הסעיף הזה מאוד מעורפל.
גם תמיכה במאבק מזויין זה מעורפל מעט - מה זה אומר תמיכה? ברור שיש את המקרים הקיצוניים, ששם זה ברור, אבל במקרים הלא קיצוניים? האם מדובר על הבעת דעה? האם תרומה כלכלית? האם מהלך שמקדם אותם? לצורך העניין, מי שבעד לעשות הסכמים עם ארגון טרור, הסכמים שיכולים לשמש אותם גם במאבק נגד ישראל, האם הוא תומך בהם? או לחילופין מי שמתייחס לאותם ארגוני טרור כמייצגים את כל הפלסטינים, וכך למעשה מחזקים אותם - האם הם תומכים בהם?
אפשר לפרש זאת לכאן ולכאן.

הסעיף היחיד שם שלא מעורפל הוא הסתה לגזענות, משום שיש בחוק הגדרה ברורה למה היא הסתה לגזענות.
לא צריך לדבר באויר.
חיות בעצמה אמרה בדיון שהצעות החוק של בלד ב2018 על ביטול קקל וחוק השבות מצדיקות פסילה, רק שאז הם רצו כרשימה משותפת ולכן ניצלו, ומאז לא העלו אותו שוב ולכן, לצערה, אין הצדקה לפסול אותם.
בחיי שכבר הפסקתי להתבייש במדינה הזו, אבל זה לפעמים מכה בי חזק מדי.

אז כמו שכתבתי, לבגץ אין שום עניין בדמוקרטיה. הכל אינטרסים.

קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

גם המחוקק וגם בית המשפט אחראים לטירוף אליו הגענו כשמפלגות שתומכות בארגוני הטרור ובמחבלים מאושרות להתמודדות לכנסת. המחוקק היה חייב לתקן את החוק (סעיף 7א לחוק יסוד הכנסת) כך שהעליון לא יוכל לדרוס אותו כל פעם מחדש. העליון פעל בחוסר סמכות, צמצם את החוק עד שעקר את תוכנו ומהותו ותכליתו לגמרי. אבל לטעמי המחוקק אשם עוד יותר בכך שאפשר זאת ולא תיקן את החוק, כי הוא זה שנבחר על ידי הציבור והתחייב לשנות. אגב לא בטוח בכלל שהייתי מחוקק את סעיף שלילת ישראל כמדינה יהודית, אבל לגבי תמיכה במאבק מזוין, הסף הנדרש היום להוכחה הוא למעשה כזה שאמור להביא את המועמד או המפלגה למעצר פלילי, כלומר שהם בעצמם נוטלים חלק פעיל במאבק המזוין של ארגון טרור, ולא סתם אלא "באופן שיטתי". וגם זה לא מספיק, צריך להוכיח שהריצה לכנסת נועדה לשרת את אותה המטרה של התמיכה בארגון הטרור. תמיכה בעלמא בארגון טרור לא נחשבת בכלל. תמיכה במחבל טרוריסט, לא רלוונטית גם היא אלא אם יש תמיכה בצורה ברורה בפיגוע עצמו. המחבל חייב להיות מזוהה בצורה ברורה עם ארגון טרור מוכרז... אפילו תמיכה חוזרת ונשנית בפיגועי טרור רצחניים שביצעו מחבלים "בודדים" שאינם מזוהים עם ארגון טרור ספציפי, לא תביא, לפי העליון, לפסילה
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
אני תמיד אוֹהב אותך :heart:
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

מה שאתה אומר הפעם די נכון, אבל חשוב להבהיר שתי נקודות:

1. כל המפלגות בכנסת תומכות בארגוני טרור ובמחבלים. רובן תומכות בארגוני טרור יהודיים, ובמחבלים יהודים. חלקן הקטן תומך במקבילה הפלסטינית. כל נסיון להפריד בחוק בין ארגון טרור יהודי לפלסטיני, או בין מחבל יהודי לפלסטיני על בסיס אתני/ דתי, הוא הפרדה גזענית.
2. בל"ד היא המפלגה היחידה בכנסת שבמצע שלה היא קוראת למדינת כל אזרחיה. כל מדינה שאינה מדינת כל אזרחיה, היא לא באמת דמוקרטיה. הנה כי-כן, המפלגה היחידה שבמצע שלה דמוקרטיה אמיתית, נפסלת בחוק.

אני מניח שאין צורך להזכיר כאן כמה דברים שנעשו בהיסטוריה עם גיבוי חוקי מלא.
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

:facepalm: ארגוני טרור- משמעותם בחוק יסוד הכנסת כמו בפסיקה הרגילה ומופיעים באתר משרד הביטחון. צה"ל, לא אחד מהם
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

קומוניסים כתב: 16 אוקטובר 2022, 09:57 :facepalm: ארגוני טרור- משמעותם בחוק יסוד הכנסת כמו בפסיקה הרגילה ומופיעים באתר משרד הביטחון. צה"ל, לא אחד מהם
האם מוכרים לך ארגוני זכויות האדם הבאים:

1. התנועה העולמית להגנה על ילדים – סניף פלסטין – ארגון זכויות הילדים היחיד בפלסטין.
2. אל-חק - ארגון זכויות האדם הפלסטיני הוותיק והגדול ביותר. המתעד הפרות של זכויות אדם (בצלם הפלסטיני)
3. מרכז ביסאן - מכון מחקר פלסטיני שמחקריו מזוהים עם תפיסת עולם שמאלית. תומכים בזכויות של שכבות מוחלשות, מפעילים לחץ נגד התחממות גלובלית, בעד שוויון מגדרי, ונגד מדיניות הכיבוש של ישראל.
4. ארגון ועדות החקלאות - מסייע לחקלאים פלסטינים לעבד את אדמותיהם בשטחי C שם ישראל מונעת באופן שיטתי פיתוח פלסטיני.
5. א-דמיר - מעניק סיוע משפטי לאסירים פלסטינים הכלואים בבתי הסוהר של ישראל ושל הרשות.
6. איגוד ועדות הנשים הפלסטיניות.

כל הארגונים הללו, הוגדרו על ידי שר הבטחון הישראלי "ארגוני טרור".
הם כולם ארגוני חברה אזרחית, שעוסקים בזכויות אדם. כדי לזרוע פחד ואימה, כדי לפורר את החברה הפלסטינית, וכנראה גם כדי לעזור לגנרל גני גנץ להימנע מלהגיע להאג באשמת פשעי מלחמה, הוא הכריז עליהם "ארגוני טרור".

אז אם מדברים על הגדרת ישראל לארגוני טרור – זה קצת כמו להיכנס למאורת הארנב של עליסה. זה שייך לעולם הפנטזיה והמוח הקודח. זה קרקס מתועב.

אבל אם רוצים לדבר בצורה עניינית - צריך לדבר אמת. יש הגדרה אובייקטיבית למונח "טרור", והיא לא תלויה במוצא האתני או בדת של נשוא ההגדרה.
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

אדום מטלי כתב: 16 אוקטובר 2022, 10:47
קומוניסים כתב: 16 אוקטובר 2022, 09:57 :facepalm: ארגוני טרור- משמעותם בחוק יסוד הכנסת כמו בפסיקה הרגילה ומופיעים באתר משרד הביטחון. צה"ל, לא אחד מהם

1. התנועה העולמית להגנה על ילדים – סניף פלסטין – ארגון זכויות הילדים היחיד בפלסטין.
2. אל-חק - ארגון זכויות האדם הפלסטיני הוותיק והגדול ביותר. המתעד הפרות של זכויות אדם (בצלם הפלסטיני)
3. מרכז ביסאן - מכון מחקר פלסטיני שמחקריו מזוהים עם תפיסת עולם שמאלית. תומכים בזכויות של שכבות מוחלשות, מפעילים לחץ נגד התחממות גלובלית, בעד שוויון מגדרי, ונגד מדיניות הכיבוש של ישראל.
4. ארגון ועדות החקלאות - מסייע לחקלאים פלסטינים לעבד את אדמותיהם בשטחי C שם ישראל מונעת באופן שיטתי פיתוח פלסטיני.
5. א-דמיר - מעניק סיוע משפטי לאסירים פלסטינים הכלואים בבתי הסוהר של ישראל ושל הרשות.

הם כולם ארגוני חברה אזרחית, שעוסקים בזכויות אדם. כדי לזרוע פחד ואימה, כדי לפורר את החברה הפלסטינית, וכנראה גם כדי לעזור לגנרל גני גנץ להימנע מלהגיע להאג באשמת פשעי מלחמה, הוא הכריז עליהם "ארגוני טרור".

אז אם מדברים על הגדרת ישראל לארגוני טרור – זה קצת כמו להיכנס למאורת הארנב של עליסה. זה שייך לעולם הפנטזיה והמוח הקודח. זה קרקס מתועב.

אבל אם רוצים לדבר בצורה עניינית - צריך לדבר אמת. יש הגדרה אובייקטיבית למונח "טרור", והיא לא תלויה במוצא האתני או בדת של נשוא ההגדרה.
לא רק שהם מוכרים לי, החל משנת 2016 העברתי למשרד הבטחון מידע בעניין הקשרים של ארגונים אלה לתמיכה בטרור ודגש על הקשרים לארגון הטרור החזית העממית.
אל המידע נחשפתי במסגרת מחקר עצמאי המתבסס על מקורות גלויים. לצערי המערכת נזקקה לכמה שנים כדי להכריז על הארגונים כארגוני טרור וזאת למרות שכבר אז, כמה שנים טובות אחורה, היה אפשר לראות בבירור את הקשרים ואת הזיקה ביניהם לטרור. מיותר לציין שההכרזה על הארגונים לא הפתיעה אותי כלל. לא מדובר בארגוני חברה אזרחית תמימים כפי שאתה טוען, אלא בארגוני טרור כיוון שהם פועלים ומשוייכים בזיקה לארגון טרור ראשי, במקרה הזה החזית העממית.
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

קומוניסים כתב: 16 אוקטובר 2022, 11:29

לא רק שהם מוכרים לי, החל משנת 2016 העברתי למשרד הבטחון מידע בעניין הקשרים של ארגונים אלה לתמיכה בטרור ודגש על הקשרים לארגון הטרור החזית העממית.
אל המידע נחשפתי במסגרת מחקר עצמאי המתבסס על מקורות גלויים. לצערי המערכת נזקקה לכמה שנים כדי להכריז על הארגונים כארגוני טרור וזאת למרות שכבר אז, כמה שנים טובות אחורה, היה אפשר לראות בבירור את הקשרים ואת הזיקה ביניהם לטרור. מיותר לציין שההכרזה על הארגונים לא הפתיעה אותי כלל. לא מדובר בארגוני חברה אזרחית תמימים כפי שאתה טוען, אלא בארגוני טרור כיוון שהם פועלים ומשוייכים בזיקה לארגון טרור ראשי, במקרה הזה החזית העממית.
אתה כמובן משקר. אין שום זיקה בין הארגונים הללו לטרור, ולכן גם כל המדינות באירופה שהפסיקו את המימון שלהם לארגונים בשל טענות ישראל, חידשו את המימון לאחר מספר חודשים, כי חקרו ומצאו שאין שום אמת בטעות של ישראל.

השתקה ורדיפה פוליטית: הארגונים הפלסטיניים על הכוונת של גנץ מגיבים

תשע המדינות התורמות הודיעו כי ימשיכו לתמוך בארגוני החברה האזרחית שישראל הכריזה עליהם כארגוני טרור, לאחר ש"לא התקבל שום מידע משמעותי שיכול להצדיק שינוי מדיניות". תחקירי "שיחה מקומית" חשפו כי ישראל לא הציגה כל ראיות שמבססות את הטענות נגד הארגונים

אם אתה רוצה להבין למה בכל זאת הממשלה וגנץ פועלים בנחישות ואכזריות לייבש ארגוני זכויות אדם, קרא את עו"ד מיכאל ספרד, הוא איש ידען וחכם.

ההיסטוריה של הפעילות הממשלתית נגד ארגונים אלה חושפת את המניע האמיתי שמאחורי ההכרזה. משרד הפרופגנדה הישראלי — המשרד לעניינים אסטרטגיים ז"ל — זיהה לפני שנים כמה מהארגונים האלה כשחקנים מרכזיים בקידום חרמות על ישראל, ובעיקר בקידום חקירות בבית הדין הפלילי בהאג נגד ישראלים החשודים בביצוע פשעי מלחמה. האג נתפשה אז והיום כאיום אסטרטגי על מדיניות ממשלת ישראל ולכן הפסקת הסיוע שמעניקים הארגונים לחקירה נהפכה ליעד אסטרטגי.

אם תבקש, אביא עוד מקורות שיסבירו כמה ההחלטה הזו אכזרית ומתבססת על שקרים.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

ובהמשך לפחד של גנץ מבית הדין בהאג, וההתעמרות בארגוני זכויות אדם מתוך הפחד הזה, הנה עוד מפועלו הלא מוסרי של האיש.

כשדוקטור ענת מטר מדברת על "הארגון המתועב" בפוסט שלה, היא מתכוונת לשב"כ)

קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

אדום מטלי כתב: 16 אוקטובר 2022, 16:03

אתה כמובן משקר. אין שום זיקה בין הארגונים הללו לטרור, ולכן גם כל המדינות באירופה שהפסיקו את המימון שלהם לארגונים בשל טענות ישראל, חידשו את המימון לאחר מספר חודשים, כי חקרו ומצאו שאין שום אמת בטעות של ישראל.

תשע המדינות התורמות הודיעו כי ימשיכו לתמוך בארגוני החברה האזרחית שישראל הכריזה עליהם כארגוני טרור, לאחר ש"לא התקבל שום מידע משמעותי שיכול להצדיק שינוי מדיניות". תחקירי "שיחה מקומית" חשפו כי ישראל לא הציגה כל ראיות שמבססות את הטענות נגד הארגונים

אם אתה רוצה להבין למה בכל זאת הממשלה וגנץ פועלים בנחישות ואכזריות לייבש ארגוני זכויות אדם, קרא את עו"ד מיכאל ספרד, הוא איש ידען וחכם.

ההיסטוריה של הפעילות הממשלתית נגד ארגונים אלה חושפת את המניע האמיתי שמאחורי ההכרזה. משרד הפרופגנדה הישראלי — המשרד לעניינים אסטרטגיים ז"ל — זיהה לפני שנים כמה מהארגונים האלה כשחקנים מרכזיים בקידום חרמות על ישראל, ובעיקר בקידום חקירות בבית הדין הפלילי בהאג נגד ישראלים החשודים בביצוע פשעי מלחמה. האג נתפשה אז והיום כאיום אסטרטגי על מדיניות ממשלת ישראל ולכן הפסקת הסיוע שמעניקים הארגונים לחקירה נהפכה ליעד אסטרטגי.

קשורים ישירות לטרור.
ישראל לא תוציא פתאום שורה של ארגונים מחוץ לחוק.
כל מי שחי כאן יודע שדבר כזה לא קורה ללא אישור הדרגים הבכירים ביותר גם בטחונית וגם משפטית.
אתה יכול לטעון לרדיפה פוליטית, אבל זה לא משכנע אותי לפחות כי אני מכיר חלק קטן מהחומר והוא מצביע על זיקה ברורה לארגון החזית העממית. אבל אולי מול אנשים שלא מכירים, או מול אנשים שהרגישות שלהם לשנאת יהודים ורצח שיטתי של יהודים לא מהמרגשות שידעה האנושות (ע"ע "המדינות התורמות") אולי שם תוכל להצליח לשכנע שישראל קמה בבוקר והחליטה לפעול בכלי הכי חמור שיש לה ביד ולהכריז כארגוני טרור נגד שורת ארגונים חברתיים תמימים רק כי זה משרת לה איזה אינטרס פוליטי.
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

קומוניסים כתב: 16 אוקטובר 2022, 17:41
אדום מטלי כתב: 16 אוקטובר 2022, 16:03

קשורים ישירות לטרור.
ישראל לא תוציא פתאום שורה של ארגונים מחוץ לחוק.
כל מי שחי כאן יודע שדבר כזה לא קורה ללא אישור הדרגים הבכירים ביותר גם בטחונית וגם משפטית.
אתה יכול לטעון לרדיפה פוליטית, אבל זה לא משכנע אותי לפחות כי אני מכיר חלק קטן מהחומר והוא מצביע על זיקה ברורה לארגון החזית העממית. אבל אולי מול אנשים שלא מכירים, או מול אנשים שהרגישות שלהם לשנאת יהודים ורצח שיטתי של יהודים לא מהמרגשות שידעה האנושות (ע"ע "המדינות התורמות") אולי שם תוכל להצליח לשכנע שישראל קמה בבוקר והחליטה לפעול בכלי הכי חמור שיש לה ביד ולהכריז כארגוני טרור נגד שורת ארגונים חברתיים תמימים רק כי זה משרת לה איזה אינטרס פוליטי.
יש לך ראיות שהם עוסקים ישירות או בעקיפין בטרור? כי מטלי הביא לך ראיות שלא וזה בולשיט של משרד הביטחון. אה ואם הכוונה עידוד חרם על התנחלויות או גינוי של ישראל - אז לא,זה לא טרור. אלא אם בעיניך חרמות וגינויים נניח נגד דרום אפריקה בשנות השמונים או רוסיה ואיראן וצפון קוריאה היום זה טרור.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

קומוניסים כתב: 16 אוקטובר 2022, 17:41 ישראל לא תוציא פתאום שורה של ארגונים מחוץ לחוק.
:rofl: :rofl: :rofl:
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

מעניין שהדברים שקומוניבים נחשף אליהם וגלויים לכל מוכיחים תמיכה אקטיבית בטרור, אבל החומרים הסודיים שאסור לפרסם אותם ונשלחו לארצות הברית ולמדינות נוספות, לא שכנעו אף אחד

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

אדום נחמד כתב: 16 אוקטובר 2022, 21:41 מעניין שהדברים שקומוניבים נחשף אליהם וגלויים לכל מוכיחים תמיכה אקטיבית בטרור, אבל החומרים הסודיים שאסור לפרסם אותם ונשלחו לארצות הברית ולמדינות נוספות, לא שכנעו אף אחד

הוא התחיל בהצהרה כללית ובומבסטית (ותכף נגלה שריקה מתוכן) על "קשר ישיר לטרור", אבל אז כשהוא פירט טיפה התברר שמדובר על חומר ש"מצביע על זיקה" לארגון טרור, כשהזיקה הנ"ל היא קשרים אישיים לאנשים שהורשעו\חשודים בחברות בארגון טרור.
מ"קשר ישיר" ל"מצביע על זיקה" הכי קלושה שיש תוך שניים-שלושה משפטים. התחלה בומבסטית, שנגמרת בנפיחה חלושה שרק קומוניסים בעצמו מריח וגם זה במקרה שהוא מצליח לשכנע את עצמו.

אגב, אם קשר אישי עם מורשעים בטרור מהווה "זיקה" כל כך מובהקת שכבר מדובר ב"קשר ישיר לטרור", אז רוב ארגוני הימין בישראל צריכים להיות מוצאים מחוץ לחוק בצו של שר הבטחון.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

קומוניסים כתב: 16 אוקטובר 2022, 09:57 קשורים ישירות לטרור.
לא קשורים לטרור. ארגוני חברה אזרחית, ארגוני זכויות אדם חשובים מאד לחיי הפלסיטינים.

קומוניסים כתב: 16 אוקטובר 2022, 09:57 ישראל לא תוציא פתאום שורה של ארגונים מחוץ לחוק.
ישראל תעשה כל עוולה וכל זוועה שעולה על רוחה כדי לשמר את העליונות היהודית במרחב. היא תבצע כמעט את כל פשעי המלחמה הכתובים בספר, כולל כליאת אנשים חפים מפשע לתקופות של שנים, כולל מעצרי ילדים, כולל הריסת מקור פרנסתם של עניים מרודים, כולל גזילת קרקעות, כולל עינויי תופת של אנשים. TO NAME A FEW. בנוסף, היא תשקר לאזרחיה ולכל העולם על מעשיה, בבכיינות ציונית מקצועית (ראה את מסכת השקרים על רצח שירין אבו עקלא, ראה את השקרים שפורסמו בסוף השבוע לגבי נסיון ההרעלה ההמונית של פלסיטינים - פשע אכזרי כשלעצמו - כשהממשלה אמרה שזו עלילת דם אנטישמית). שקרנות היא מסורת ישראלית ארוכה כימי המדינה. איך אמר ראש הממשלה הטרוריסט יצחק שמיר? "למען ארץ ישראל מותר לשקר".
הנה כי-כן, "להוציא פתאום שורה של ארגונים מחוץ לחוק" - זה פיסטוקים בשביל ישראל.

קומוניסים כתב: 16 אוקטובר 2022, 09:57 כל מי שחי כאן יודע שדבר כזה לא קורה ללא אישור הדרגים הבכירים ביותר גם בטחונית וגם משפטית.
ברור שזה קורה באישור הדרגים הבכירים ביותר. זה קורה בהוראת הדרגים הבכירים ביותר, וביוזמתם. מה באת להגיד כאן?

קומוניסים כתב: 16 אוקטובר 2022, 09:57 אתה יכול לטעון לרדיפה פוליטית, אבל זה לא משכנע אותי לפחות.
ברור. אני גם לא מנסה לשכנע אותך. נסיון העבר מראה שזה חסר תוחלת. אני גם לא מנסה לשכנע את אדום נחמד או פלג או איציק או דומיהם כאן, כי להם ברור שאני צודק.
אני כותב כדי שאם יש כאן משתמשים חרישיים, שמוכנים להטיל ספק במציאות כפי שצוירה לכולנו מרגע לידתינו על ידי המשטר, הם יוכלו לקרוא את מה שאתה כותב ומה שאני כותב,או בעיקר את המקורות שאני מביא (כי אני עצמי סתם טמבל) ואת המקורות שאתה לא מביא, ולהגיע להכרה במציאות.
נערך לאחרונה על ידי אדום מטלי ב 17 אוקטובר 2022, 08:01, נערך פעם 1 בסך הכל.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
Asafasraf
קיבל.ה  748 לייקים

גם אם כל מה שכתבת הוא אמת מוחלטת, המשפט ״בבכיינות יהודית מקצועית״ מסכם בדיוק את מי ומה שאתה.
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

Asafasraf כתב: 17 אוקטובר 2022, 07:08 גם אם כל מה שכתבת הוא אמת מוחלטת, המשפט ״בבכיינות יהודית מקצועית״ מסכם בדיוק את מי ומה שאתה.
צודק, הייתי צריך לכתוב "בכיינות ציונית".
יש גם סוג בכיינות אופיינית יהודית, אבל הוא לא רלוונטי.
אתקן, תודה!
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

https://www.haaretz.co.il/news/politics ... 9fbc320000

https://www.blacklabor.org/?p=56143

https://www.hahem.co.il/friendsofgeorge/?p=2214

נשמע לי שיש כאן זיקה לשונאי ישראל - שנעצור אותם ונוציא מחוץ לחוק?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

אגב, תרמתי לפני חודש 150 שקלים באהבה גדולה לארגון למען הגנה על ילדים, סניף פלסטין.
ממליץ לכל מי שנשאר בו מעט מצפון לתרום גם (באם ידו משגת) לארגון הזה או לאחרים ברשימה
תמונה

הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsאדום מטלי
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

לא מדובר רק בזיקה, אלא גם בתמיכה וסיוע חומרי ואחר. זה בנוסף לזהות פרסונלית וקשרים בין בעלי תפקידי מפתח בארגונים לעומת בכירים בארגון החזית העממית. למעשה הארגונים הנ"ל שימשו כארגוני מעטפת בשירות ארגון הטרור הראשי וסייעו לו. למרות שיש כאן חבר'ה שמייצגים מיעוט לא ממש אפוי, רוב מוחץ בקרב העם בישראל נמצא במקום מפוכח יותר. לראיה מי שהוציא את הארגונים מהחוק היה גנץ, לא סמן פוליטי ימני, והוא עשה זאת ב"ממשלת השינוי" עם מפלגות העבודה ומרצ. אגב, השימוש של ארגוני טרור ראשיים בארגוני מעטפת ובכלל בארגונים חברתיים, ארגוני סיוע בתחום האסירים או הומניטרי, זה לא דבר חדש בכלל ומוכר למערכת הביטחון יותר מ-20 שנה. החזית העממית עושה שימוש תדיר בארגוני מעטפת אזרחיים. כאמור, הצרה כאן הייתה שלקח לישראל זמן רב מידי להכרזה על הארגונים האלה. אני שמח שזה בסוף קרה, ושישראל עומדת איתן מול הלחצים של שונאי ישראל לחזור בה מההכרזה.
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

מטלי, נחמד וטקנובוי - לגבי מקורות, באמת שהייתי נכנס לזה, אם היה בדל של סיכוי לקיים דיון ענייני על בסיס עובדתי. מכיוון שזה לא המצב ודעתכם על ישראל כ"ישות כובשת" המבצעת "פשעי מלחמה" ללא הכרה ידועה, אני חושב שזה יהיה בזבוז זמן מצידי. גם אם אטרח ואביא את כל המקורות שבעולם, אתם לא תשתכנעו. כל אחד מחברי הפורום יכול בתור התחלה לבצע חיפוש של כל אחד משמות הארגונים עם המילים "החזית העממית" לאחר מכן לבצע חיפוש של אנשי מפתח בארגונים עם ארגון הטרור. בשלב שני לבצע את אותו חיפוש בשפה הערבית.

אתם בכלל מכירים ומגדירים את החזית העממית כארגון טרור?
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

אף אחד מהארגונים שגנץ יצא נגדם אינו החזית העממית.
אתה לא מביא ראיות כי אתה לא חושב שטכנו ומטלי ישתכנעו? מה לגבי יתר הקוראים באשכול הזה? יכול להיות שאין לך ראיות מבוססות ממקור מהימן? אפיחו הצורר ודל פיירו שהיו בעמדת מיעוט ברורה באשכול חיסונים הביאו המחשות לעמדות שלהם.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

קומוניסים כתב: 17 אוקטובר 2022, 19:32 מטלי, נחמד וטקנובוי - לגבי מקורות, באמת שהייתי נכנס לזה, אם היה בדל של סיכוי לקיים דיון ענייני על בסיס עובדתי.
אם אתה רוצה דיון ענייני על בסיס עובדתי, בוא נתחיל מזה שתציין את העובדות שאתה מסתמך עליהן במקום למכור לנו קלישאות נבובות על "קשר ישיר לטרור" (אם כי הגיוני שלא תרצה לפרט, כי ברגע שאתה מתחיל מתברר שמדובר בכלל ב"זיקה לארגון XXX ברמת קשרים אישיים").
אם לא תטרח לשתף אותנו בעובדות לכאורה שאתה מסתמך עליהן כביכול, אז באמת שלא יהיה סיכוי לקיים דיון ענייני על בסיס העובדות שאתה לא משתף.
יש מבין?
החרטות שלך לא עובדות פה על אף אחד
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
אדום נחמד
קיבל.ה  308 לייקים

ושוב נציין שהחומר המסווג שבידי ישראל נשלח לכל העולם והוחזר כלעומת שבא.
כמו כן, לא ברור למה קומוניסטים חושב שזה מפתיע ש'רוב העם בישראל' (היהודי כמובן) סומך על מערכת הבטחון. מן הסתם, אנשים מעדיפים לחשוב שהם חיים במדינה מתוקנת שמקבלת החלטות בצורה שקולה. הם גם לא יתאמצו מדי לעמת את עצמם עם האקסיומה הזו.

סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אדום נחמד כתב: 17 אוקטובר 2022, 20:19 כמו כן, לא ברור למה קומוניסטים חושב שזה מפתיע ש'רוב העם בישראל' (היהודי כמובן) סומך על מערכת הבטחון. מן הסתם, אנשים מעדיפים לחשוב שהם חיים במדינה מתוקנת שמקבלת החלטות בצורה שקולה. הם גם לא יתאמצו מדי לעמת את עצמם עם האקסיומה הזו.
זה הרבה הרבה מעבר לכך. יהודים בישראל עוברים אינדוקטרינציה די חריפה בכל הקשור למערכת הבטחון וצה"ל בפרט. תחשוב רק על הטקסים המבישים שילדים(!) עושים בכל שנה כדי "לזכור" חיילים שמתו בזמן שירותם. זה הזוי לחלוטין.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

אדום נחמד כתב: 17 אוקטובר 2022, 18:53 אגב, תרמתי לפני חודש 150 שקלים באהבה גדולה לארגון למען הגנה על ילדים, סניף פלסטין.
ממליץ לכל מי שנשאר בו מעט מצפון לתרום גם (באם ידו משגת) לארגון הזה או לאחרים ברשימה

אני רוצה להוסיף - אני תרמתי פעם לארגון Palestin Children's Relief Fund, ועד היום מקבל מהם עדכונים. הם עושים עבודת קודש בכל הקשור לתמיכה בילדים בגיהנום המתמשך ברצועת עזה. ממליץ בחום.
קומוניסים
קיבל.ה  34 לייקים

בואו תענו בצורה כנה ופשוטה האם מבחינתכם החזית העממית הוא ארגון טרור?
השאלה מופנית לכולם
הו הפועל, זה החיים
ולנצח עוד נהיה ביחד
לא משנה, מה שאומרים
שליחת תגובה