תוצאות אמת: ניצחון ענק לגוש הימין, בל"ד ומרצ נמחקו :)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

מאתמול:
"המינהל האזרחי מקדם הכשרה של עשרות מאחזי חוות רועים בגדה
החוות, שהפכו בעשור האחרון לסוג המאחזים הנפוץ ביותר בגדה, חולשות על שטחים נרחבים והמדינה לא אוכפת את צווי ההריסה נגדן. הנוהל שמגבש המינהל לצורך ההסדרה דורש אישור של שר הביטחון ומשרד המשפטים."
https://www.haaretz.co.il/news/politics ... aign=Share
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

"המדינה לא אוכפת את צווי ההריסה נגדן". מעניין.
נדמה לי שצווי ההריסה האלה הם מהמחנה של "לא קודמו תוכניות בנייה" - מילים ריקות שלא משפיעות בשום צורה על המצב בשטח, שממשיך להתדרדר (כלומר הנישול והטיהור ממשיכים להתקדם).
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

אפרופו בחירות וכל העניינים עם בן גביר:
לא שאני מחבב את האיש, כמובן. גזען נאלח, פאשיסט.

אבל יש קצת צביעות, מכל רחבי הקשת הפוליטית הציונות, עם הבעת הסלידה והתמהון הזה.
בן גביר בסה"כ רוצה לעשות את מה שעשה כאן בן גוריון: הוא שואף למדינה יהודית על שטח כמה שיותר רחב, עם כמה שפחות לא-יהודים. בן גביר בסה"כ מדבר...
בן גוריון לא רק דיבר, אלא גם עשה – סילק מכאן באכזריות רצחנית 85% מהאוכלוסיה הילידית, הרס מאות כפרים כדי שלא יהיה להם לאן לחזור, וירה בכל מי שניסה לחזור לתוך גבולות המדינה כדי לחזור לאדמתו. ממשלתו גנבה כמעט 90% מהקרקעות (שהיו בבעלות פלסטינית עד אז), כדי להעביר אותן לידי יהודים.
על שם פושע המלחמה הזה קרויים היום רחובות ברחבי הערים, אוניברסיטה, שדה תעופה.

כל מי שנהנה היום ולא מכון לוותר על הפריוולגיות שפשעי המלחמה הללו סיפקו לו, ומצד שני מגנה את בן גביר, יש בכך צביעות לא קטנה.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
אדום מטלי
קיבל.ה  557 לייקים

למיעוט הזעיר שזה מעניין אותו:

אורלי נוי
(דיון מעניין בתגובות לפוסט המקורי)

שלא במפתיע, ההסכם שנחתם בין בל"ד לחד"ש מעורר לא מעט ביקורת בקרב פעילים בשתי המפלגות. שזה דבר שאפשר בהחלט להבין, אבל מצער אותי מאוד לראות את הקשקוש הזה, שחד"ש כביכול "נכנעה" לתכתיבים של בל"ד. ואני רוצה לומר על זה כמה דברים, כתומכת בל"ד כמובן, למען הגילוי הנאות.
בניגוד להרבה דברי הבל שנכתבו ונאמרו אחרי שבל"ד הודיעה על כוונתה להתמודד לבד, המהלך הזה לא היה בשום פנים ואופן תרגיל פוליטי כדי "לסחוט" עוד מקומות במשותפת. נכון, יש בבל"ד הרגשה שהנוכחות שלה במשותפת לא באה לידי ביטוי הולם גם מבחינת ייצוג, אבל כמי שהיתה קצת מעורבת בהשתלשלות הדברים, לפחות בשלב מסוים, אני יכולה לומר בצורה ברורה שהמוטיבציה של הנהגת בל"ד, ובראשה של סמי אבו שחאדה, היתה באמת אידיאולוגית, עקרונית ופוליטית.
לא צריך להזכיר שוב שרעיון איחוד הכוחות הפוליטיים בקרב הנהגת הפלסטינים אזרחי ישראל רשום מלכתחילה על שמה של בל"ד כדי להדגיש שפיצול הכוחות מעולם לא היה הבחירה האידיאלית מבחינתה. אבל אחרי ניסיון השנים האחרונות היתה תחושה קשה של אובדן דרך – לא רק של בל"ד, אלא של ההנהגה המשותפת כולה.
הניסיון הזה הוכיח מעל לכל ספק שהחלוקה הפשטנית ל"פרגמטים" ו"טהרנים" פשוט תלושה מהמציאות. שהפרגמטיזם המדובר לא רק הוליד בקצה הגרוטסקי שלו את כניסתה של רע"ם לממשלת ימין מובהקת, אלא שהוא סימן באופן הברור ביותר את תקרת ההישגים שאפשר לשאוף אליהם גם אחרי ויתור על אחרונת החוליות בעמוד השדרה הלאומי, האזרחי, האידיאולוגי, העקרוני: תקציבים. ליתר דיוק, את *הזכות* בכלל לשאת ולתת על חלקם של האזרחים הערבים במשאבים הציבוריים, שבמדינה מתוקנת לא היו אמורים להיות נושא למשא ומתן.
כדי להשתלב על אותו ציר של פרגמטיזם, העבודה ומרצ ויתרו מרצון על סימון כל קו אדום שהיה אמור לשמור עליהם בתוך הממשלה האיומה הזו. בכמה ראיונות שערכנו עם אנשי מרצ בשיחה מקומית, הם הודו מפורשות שהם לא מוכנים לסמן את הקווים האדומים שלהם. גם זהבה גלאון, התקווה השמאלית של המפלגה, אמרה את זה בראיון שערך איתה מירון רק לאחרונה. גם היא לא מוכנה לסמן את הקווים האדומים של המפלגה.
בניגוד למה שאפשר אולי לחשוב, שקווים אדומים הם פריבילגיה של החזק ולא של החלש שרוצה בכל מאודו להשפיע, האמת היא הפכה בדיוק: הקווים האדומים הם הנכס החשוב ביותר שיש למי שנמצא בעמדת מיעוט. כי במצב כזה, הדיפוזיה היא תמיד לכיוון אחד: התמוססותו של החלש לתוך תכתיבי החזק. חליפת המגן *היחידה* שתשמור עליו מפני התהליך הזה היא הקווים האדומים שלו.
נכון, זה אולי לא ישתלם במטבע פוליטי בטווח הקצר. אבל בטווח הארוך, זאת הדרך היחידה לבנות מחנה שיכול להציג אלטרנטיבה אמיתית. וכאן אני רוצה לחזור לעניין האיחוד בין חד"ש לבל"ד. בניגוד לרושם שאולי נוצר לא פעם, האלטרנטיבה הזו לא מאוד שונה בין שתי המפלגות. ההבדל הוא יותר בהדגשים. מה שבל"ד התעקשה עליו הפעם, ובצדק רב, זה להחזיר את הקווים האדומים כדי שיישמרו על החזון מפני דיפוזיה איטית, שסימנים מדאיגים לה ראינו, למשל, בהמלצה על פושע המלחמה גנץ. האם יש פושעים גדולים ממנו? ייתכן שכן, אבל זה לא יכול להצדיק תמיכה בפושע בסדר גודל שלו. וזאת רק דוגמה אחת. אני חושבת שההסכם בין המפלגות היה יכול לעשות עוד כברת דרך משמעותית, למשל להזכיר מפורשות את רעיון מדינת כל אזרחיה שגם בחד"ש לא מתנערים ממנו, וחבל שזה לא נעשה.
מה שחבל ומיותר באמת, זה ניסיון להציג את ההסכם הזה כתוצאה של כיפוף ידיים או של כניעה. אין באמת בהסכם הזה שום דבר שחורג מהעקרונות של *שתי* המפלגות. כל שההסכם עושה הוא לסמן באופן ברור את הקווים האדומים, שבלעדיהם בסופו של דבר גם אין מחנה ואין כוח ואין יכולת השפעה, בטווח הארוך.
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... =737257890
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מה חדש בסקרים?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

De Niro כתב: 12 ספטמבר 2022, 11:12 מה חדש בסקרים?
4 מנדטים כחלק מהמשותפת :sh-wink:

(חוש ההומור שלי מדהים, אני יודע)
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

מה עושים עם אחוזי ההצבעה במגזר? יש התעוררות?
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

מה אומרים בסביבתך הקרובה?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

אני אומר שהמצב לא טוב בכלל.אחוזי ההצבעה במגזר יכריעו כאן את הבחירות.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

מה עושים? לא יודע - אולי מבטיחים לו שינויים אמיתיים? נגיד ביטול חוק האזרחות, הקצאת קרקעות לפיתוח והסדר תוכניות המתאר, קידום פינוי ישראלי מהגדה המערבית והפסק המצור על עזה. תציגו לציבור הפלסטיני התחייבות לקדם את הנושאים האלו בממשלה הבאה אם תהיה ברשותכם בשיתוף נציגיו ותפסיקו להתייחס אליו כ"זועביז" - ותראו איך פתאום יש שם 80% הצבעה.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדאדום מטלי
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

pelegs כתב: 13 ספטמבר 2022, 00:50 מה עושים? לא יודע - אולי מבטיחים לו שינויים אמיתיים? נגיד ביטול חוק האזרחות, הקצאת קרקעות לפיתוח והסדר תוכניות המתאר, קידום פינוי ישראלי מהגדה המערבית והפסק המצור על עזה. תציגו לציבור הפלסטיני התחייבות לקדם את הנושאים האלו בממשלה הבאה אם תהיה ברשותכם בשיתוף נציגיו ותפסיקו להתייחס אליו כ"זועביז" - ותראו איך פתאום יש שם 80% הצבעה.
בול. העיקר עסוקים בנזיפות במגזר כי הוא לא מתכוון לבחור בין צד שממש סולד ממנו לצד שלא ממש סופר אותו. מה שכן...הציפיה במגזר לשינוי חד אחרי שנה של יצוג בממשלה זה ציפיה ילדותית. שינוי לוקח זמן
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

pelegs כתב:מה עושים? לא יודע - אולי מבטיחים לו שינויים אמיתיים? נגיד ביטול חוק האזרחות, הקצאת קרקעות לפיתוח והסדר תוכניות המתאר, קידום פינוי ישראלי מהגדה המערבית והפסק המצור על עזה. תציגו לציבור הפלסטיני התחייבות לקדם את הנושאים האלו בממשלה הבאה אם תהיה ברשותכם בשיתוף נציגיו ותפסיקו להתייחס אליו כ"זועביז" - ותראו איך פתאום יש שם 80% הצבעה.
אי אפשר להבטיח הכל.
מה עושים בינתיים?
האלטרנטיבה גרועה הרבה יותר.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 10:14
pelegs כתב:מה עושים? לא יודע - אולי מבטיחים לו שינויים אמיתיים? נגיד ביטול חוק האזרחות, הקצאת קרקעות לפיתוח והסדר תוכניות המתאר, קידום פינוי ישראלי מהגדה המערבית והפסק המצור על עזה. תציגו לציבור הפלסטיני התחייבות לקדם את הנושאים האלו בממשלה הבאה אם תהיה ברשותכם בשיתוף נציגיו ותפסיקו להתייחס אליו כ"זועביז" - ותראו איך פתאום יש שם 80% הצבעה.
אי אפשר להבטיח הכל.
מה עושים בינתיים?
"אי אפשר להבטיח הכול" = "המצב לא באמת הולך להשתנות וכולם יודעים את זה, כולל הערבים"
במילים אחרות, האלטרנטיבה אולי יותר גרועה, אבל מתברר שהפער בין האלטרנטיבות לא מספיק כדי להוציא את המצביעים מהבית.

דבר שני, אני מזמין אותך לעקוב אחרי ההתבטאויות של ראשי גוש "השינוי" בנושא הערבים והנציגות הפוליטית שלהם.
תבדוק גם מה יצא להם בפועל מממשלת "השינוי".
אני חושב שיהיה לך די ברור למה פחות דחוף להם לשלוח נציגים לכנסת.

מה שכן, *לכם* האלטרנטיבה באמת הרבה יותר גרועה. החיים *שלכם* עלולים להשתנות לרעה בצורה די דרסטית.
אולי אם הייתם דואגים מראש לתת למצביעים הערבים תחושה שהם שווים משהו, אז עכשיו לא הייתם צריכים להתחנן בפניהם שיצאו להצביע בשבילכם ו\או להתעצבן על זה שהם לא עושים מה שציפיתם שהם יעשו.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:
De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 10:14
אי אפשר להבטיח הכל.
מה עושים בינתיים?
"אי אפשר להבטיח הכול" = "המצב לא באמת הולך להשתנות וכולם יודעים את זה, כולל הערבים"
במילים אחרות, האלטרנטיבה אולי יותר גרועה, אבל מתברר שהפער בין האלטרנטיבות לא מספיק כדי להוציא את המצביעים מהבית.

דבר שני, אני מזמין אותך לעקוב אחרי ההתבטאויות של ראשי גוש "השינוי" בנושא הערבים והנציגות הפוליטית שלהם.
תבדוק גם מה יצא להם בפועל מממשלת "השינוי".
אני חושב שיהיה לך די ברור למה פחות דחוף להם לשלוח נציגים לכנסת.

מה שכן, *לכם* האלטרנטיבה באמת הרבה יותר גרועה. החיים *שלכם* עלולים להשתנות לרעה בצורה די דרסטית.
אולי אם הייתם דואגים מראש לתת למצביעים הערבים תחושה שהם שווים משהו, אז עכשיו לא הייתם צריכים להתחנן בפניהם שיצאו להצביע בשבילכם ו\או להתעצבן על זה שהם לא עושים מה שציפיתם שהם יעשו.
אם כל בעלי הדעות היוניות כאן היו מדברים המסרבים להצביע אולי משהו באחוזים היה זז.
אני בטוח שלחלקם יש קשרים טובים איתם ואני מפרגן על זה.אני בעד דו קיום אמיתי.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

ההצעה שלך היא אמנם ילדותית ברמה שזה מצחיק, אבל אני אתייחס בכל זאת.
התפיסה הזאת של המרכז הרדיקלי - כאילו שהשמאל זה "אנשים שמסתדרים עם ערבים" ולכן תפקידם של השמאלנים הוא לדאוג שהערבים יצביעו נכון - מסריחה מרוב אדנותיות, ציניות והתעלמות מוחלטת מהאנושיות של כל המעורבים (בעיקר של הערבים כמובן) והפיכה שלהם לכלים באיזה משחק שח דמיוני, שמתרחש בראש שלכם כי אתם חושבים יותר מדי על מה שעמית סגל יציג לכם על המסך בעוד שלושה ימים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:ההצעה שלך היא אמנם ילדותית ברמה שזה מצחיק, אבל אני אתייחס בכל זאת.
התפיסה הזאת של המרכז הרדיקלי - כאילו שהשמאל זה "אנשים שמסתדרים עם ערבים" ולכן תפקידם של השמאלנים הוא לדאוג שהערבים יצביעו נכון - מסריחה מרוב אדנותיות, ציניות והתעלמות מוחלטת מהאנושיות של כל המעורבים (בעיקר של הערבים כמובן) והפיכה שלהם לכלים באיזה משחק שח דמיוני, שמתרחש בראש שלכם כי אתם חושבים יותר מדי על מה שעמית סגל יציג לכם על המסך בעוד שלושה ימים.
אני לא מסכים.יש גם בימין אנשים שמסתדרים ערבים.זו הייתה הצעה מעשית.לקחת את זה לקיצון.
יש מצב נתון. אפשר לא לעשות כלום , ולקטר אחר כך או לפעול כדי לשנותו.אני בעד הגישה השניה.
אני ממש לא שייך לימין כלשהו.
להפך , אני מודאג מאד מהיום שאחרי , כי הוא ישפיע על כולנו ובמיוחד עליהם.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 12:24 אני מודאג מאד מהיום שאחרי , כי הוא ישפיע על כולנו ובמיוחד עליהם.
אבל אתה מודאג בדיוק כי הם פחות פוחדים מההשפעה של זה עליהם מאשר אתה פוחד מההשפעה של זה עליך.

אולי אולי אולי אם בזמן הקצר שהיה לכם בתפקיד הממשלה הייתם נותנים להם סיבה כלשהי לחשוב אחרת...
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:
De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 12:24 אני מודאג מאד מהיום שאחרי , כי הוא ישפיע על כולנו ובמיוחד עליהם.
אבל אתה מודאג בדיוק כי הם פחות פוחדים מההשפעה של זה עליהם מאשר אתה פוחד מההשפעה של זה עליך.

אולי אולי אולי אם בזמן הקצר שהיה לכם בתפקיד הממשלה הייתם נותנים להם סיבה כלשהי לחשוב אחרת...
שינויים לא קורים ביום אחד.
יש מנהיג אמיץ ביותר שקם מול כל העולם ורוצה לשנות.צריך סבלנות.
שינויים כאלו לא קורים ביום אחד.
גם הציבור לא מעכל שינויים ביום אחד וגם לא בשנה אחת.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 12:54
teknoboy כתב:

מי זה המנהיג הזה שרוצה לשתף את הערבים במשחק הפוליטי אבל עושה את זה לאט ועם סבלנות?
ההוא שרץ על הטיקט של "הרגתי מלא ערבים" או ההוא שפוסל באופן גורף את כל הערבים שלא מורידים מספיק את הראש ("הזועביז")?
או שאולי אתה מתכוון למנכ"ל מועצת יש"ע והרל"ש של ביבי לשעבר? כי הממשלה שלו (בעצם של שלושת הנ"ל) זה מה ששבר את המצביעים הערבים סופית, לכאורה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:
De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 12:54
teknoboy כתב: אבל אתה מודאג בדיוק כי הם פחות פוחדים מההשפעה של זה עליהם מאשר אתה פוחד מההשפעה של זה עליך.

מי זה המנהיג הזה שרוצה לשתף את הערבים במשחק הפוליטי אבל עושה את זה לאט ועם סבלנות?
ההוא שרץ על הטיקט של "הרגתי מלא ערבים" או ההוא שפוסל באופן גורף את כל הערבים שלא מורידים מספיק את הראש ("הזועביז")?
או שאולי אתה מתכוון למנכ"ל מועצת יש"ע והרל"ש של ביבי לשעבר? כי הממשלה שלו (בעצם של שלושת הנ"ל) זה מה ששבר את המצביעים הערבים סופית, לכאורה.
יו"ר רע"מ.
לא ולא.

סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

יו"ר רע"מ זה אדם שהימר על זה שמנהיגי המרכז יבינו שהם צריכים את הערבים ויתגברו על האינסטינקט הציוני שלהם, והפסיד בהימור הזה בענק (למרות שהוא באמת היה מוכן ללכת כברת דרך ארוכה מאוד בניסיון להקל עליהם להתגבר על הצורך הפנימי שלהם לדפוק את הערבים).
התוצאה היא התופעה שאתה כל כך חרד ממנה - ייאוש בקרב המצביעים הערבים.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

הציבור צריך להבין שדרושה סבלנות.
פוליטיקאים הם לא קוסמים ולהזיז דברים במדינה בירוקרטית כמו ישראל לוקח זמן.הרבה זמן.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 14:49 הציבור צריך להבין שדרושה סבלנות.
פוליטיקאים הם לא קוסמים ולהזיז דברים במדינה בירוקרטית כמו ישראל לוקח זמן.הרבה זמן.
בגלל הבירוקרטיה לפיד אמר מראש שלא יישב עם המפלגות הערביות?
הפקידים מכריחים את גנץ לרוץ פעם אחרי פעם עם קמפיינים של "תראו איזה חייל גדול אני"?

ואם כבר העלית את נושא הקסמים.
ראיתי שבאשכול מקביל אתה גם מחפש פתרונות קסם לבעיה אחרת (מבקש מאנשים מאמינים שיתפללו להצלחת הפועל).
אז יש לי מבזק בשבילך: החיים זה לא חידה או משימה במשחק מחשב שצריך רק למצוא את הטריק וכל הבעיות שלנו נפתרות.
אין פתרונות קסם, אין שיטות סודיות, ואין צעד מפתח שאם רק נצליח לבצע אותו אז נצליח להתקדם לרמה הבאה.
אתה לא תהפוך מדינה שרצה במורד המדרון החלקלק למדינה שוחרת שלום ואוהבת אדם אם רק תצליח לשכנע כמה ערבים להצביע. זה לא עובד ככה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בכל יום נרצחים אנשים ברחוב הפלסטיני, העוני והפשע חוגגים שם כי המדינה לא שמה עליהם זין וממשיכה להפלות אותם בכל תחום, ואפילו "האלטרנטיבה השלטונית השפויה" רואה בהם גיס חמישי נסבל במקרה הטוב. על איזו סבלנות אתה מדבר לעזאזל?
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:
הפקידים מכריחים את גנץ לרוץ פעם אחרי פעם עם קמפיינים של "תראו איזה חייל גדול אני"?

ראיתי שבאשכול מקביל אתה גם מחפש פתרונות קסם לבעיה אחרת (מבקש מאנשים מאמינים שיתפללו להצלחת הפועל).
אז יש לי מבזק בשבילך: החיים זה לא חידה או משימה במשחק מחשב שצריך רק למצוא את הטריק וכל הבעיות שלנו נפתרות.
אין פתרונות קסם, אין שיטות סודיות, ואין צעד מפתח שאם רק נצליח לבצע אותו אז נצליח להתקדם לרמה הבאה.
אתה לא תהפוך מדינה שרצה במורד המדרון החלקלק למדינה שוחרת שלום ואוהבת אדם אם רק תצליח לשכנע כמה ערבים להצביע. זה לא עובד ככה.
להפך , אני לא מאמין בפתרונות קסם.
באשכול המקביל הנושא היה קצת אחר במצב של המועדון שם באמת דרוש קסם , כי קורים דברים לא הגיוניים כבר שנים.שם נדרשים קסם , תפילה וכל מה שאפשר.זו ספרה אחרת.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 15:45
teknoboy כתב:

באשכול המקביל הנושא היה קצת אחר במצב של המועדון שם באמת דרוש קסם , כי קורים דברים לא הגיוניים כבר שנים.שם נדרשים קסם , תפילה וכל מה שאפשר.זו ספרה אחרת.
אתה לא מאמין בפתרונות קסם, אבל חושב שאם כל "בעל עמדות יוניות" ינסה לשכנע את חבריו הערבים להצביע אז המדינה תינצל מחורבן?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב:
De Niro כתב: 13 ספטמבר 2022, 15:45
teknoboy כתב: בגלל הבירוקרטיה לפיד אמר מראש שלא יישב עם המפלגות הערביות?

אתה לא מאמין בפתרונות קסם, אבל חושב שאם כל "בעל עמדות יוניות" ינסה לשכנע את חבריו הערבים להצביע אז המדינה תינצל מחורבן?
חשבתי אולי בכל זאת כל קול קובע.
לא דיברתי על חורבן , אם כי גם זה לא מופרך בימינו.השאלה מה יגיע קודם החורבן הזה או חורבן האנושות עקב משבר האקלים בכדור הארץ.
נראה לי השני.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

תראו כמה המצב גרוע
אחוז ההצבעה במגזר מתחת ל-40 אחוזים
אם אחת מתוך חמש המפלגות האחרונות לא עוברת תם טקס הבחירות
סקר של אחד הסוקרים הטובים בארץ אם לא הטוב שבהם

תמונה
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

חדשות 13: שיעור ההצבעה הצפוי במגזר 38.2%
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

פיצול במשותפת
אפשר לברך את הממשלה החדשה
בהצלחה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

De Niro כתב: 15 ספטמבר 2022, 22:36 פיצול במשותפת
בהצלחה
הקטע הזה של ציונים משמאל לדרוש מהאזרחים הפלסטינים שיצילו אותם מביבי אחרי עשורים שהם משתינים עליהם בקשת זה אחד הדברים המצחיקים והמביכים בפוליטיקה הישראלית.
סמל אישי של משתמש
De Niro
קיבל.ה  828 לייקים

תם הטקס אפשר לקפל
המון הצלחה לממשלה החדשה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בראיה קדימה, בעוד ארבע שנים, לכשתסתיים ממשלת נתניהו הקרובה, לא תהיה כבר מפלגת בל"ד. אפשר לקרוא להם בצחוק "מחבלים מתאבדים".
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

pelegs כתב: 15 ספטמבר 2022, 23:19
בהצלחה
הקטע הזה של ציונים משמאל לדרוש מהאזרחים הפלסטינים שיצילו אותם מביבי אחרי עשורים שהם משתינים עליהם בקשת זה אחד הדברים המצחיקים והמביכים בפוליטיקה הישראלית.
דווקא נראה שהמחלוקת בין אלה שרוצים להיות שותפים לקואליציה ולאלה שמתנגדים לכך הוכרע ומנסור עבאס הוא המנצח הגדול
בכנסת הבאה יהיו רק ח"כים ערביים שרוצים שיתוף פעולה עם הממשלה (מתוך הקואליציה או מחוץ לה)
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

בני12 כתב: 16 ספטמבר 2022, 12:57
בהצלחה
דווקא נראה שהמחלוקת בין אלה שרוצים להיות שותפים לקואליציה ולאלה שמתנגדים לכך הוכרע ומנסור עבאס הוא המנצח הגדול
בכנסת הבאה יהיו רק ח"כים ערביים שרוצים שיתוף פעולה עם הממשלה (מתוך הקואליציה או מחוץ לה)
על מה זה מתבסס? על זה שבסקרים רע"מ מתחזקת והאחרים נעלמים?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

על זה התפרקה המשותפת, והחלק שהתנגד צפוי להיעלם לבלי שוב.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

teknoboy כתב: 16 ספטמבר 2022, 13:17
בני12 כתב: 16 ספטמבר 2022, 12:57

על מה זה מתבסס? על זה שבסקרים רע"מ מתחזקת והאחרים נעלמים?
זאת היתה המחלוקת עליה התפרקה המשותפת.
עודה וטיבי רצו את האפשרות להמליץ על ראש ממשלה ולתמוך בממשלה מבחוץ (כי ראו שמנסור עבאס לא השיג בדרך הזאת כלום כמובן)
בל"ד רצתה לטרפד את זה.
בל"ד לא תהיה בכנסת הבאה (הם שווים כמנדט וחצי)
מ.ש.ל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

יפה, אז הרעיון (האוקסימורוני משהו) של מפלגה שרצה לכנסת ומתנגדת באופן עקרוני לשיתוף פעולה פרלמנטרי עם כל רוב שהוא לא כל כך מקובל על האנשים שהולכים להצביע.
בסך הכול הגיוני, ואפילו אפשר לפרש את זה בצורה מעודדת.

שאלת הבהרה:
יש גם גידול מקביל במספר האנשים שמעוניינים בשת"פ כזה? היה מעבר " מצד לצד", או רק שינוי באחוזי ההצבעה? (כביכול אלה שמתנגדים לשת"פ עדיין מתנגדים לו, מספרם לא קטן, אבל במקום להצביע למתנגדים הם לא ילכו להצביע)
בקיצור, המפלגות שתומכות בשת"פ הזה צפויות לגדול?
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אם בל"ד לא תהיה קיימת יותר, כצפוי, אז בבחירות הבאות כל המגזר יצביע בעד שת"פ.
מה יהיה אחוז ההצבעה שם? זו כבר שאלה יותר קשה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

its-sick כתב: 16 ספטמבר 2022, 13:41 אם בל"ד לא תהיה קיימת יותר, כצפוי, אז בבחירות הבאות כל המגזר יצביע בעד שת"פ.
מה יהיה אחוז ההצבעה שם? זו כבר שאלה יותר קשה.
כאמור, זה שאוכלוסיית המצביעים ואוכלוסיית הרוצים שת"פ הולכות ומתכנסות לעבר חפיפה הולכת וגדלה, זה די הגיוני.
השאלה אם חל שינוי במפת העמדות או רק בהתפלגות של הכוונה להצביע.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה