על סגרים ונגיפים (אשכול קורונה)

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל

האם תהיה מוכן להתחסן בחיסון כאשר תהיה לך האפשרות?

כן
90
74%
לא
19
16%
מתלבט
13
11%

סך הכול הצבעות: 122
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

teknoboy כתב: 23 אפריל 2022, 16:53 המסכות (באופן כללי) נועדו ***קודם כל*** למנוע הדבקה של אחרים על ידי נשאים, ורק אחר כך להגן על עוטה המסכה מפני הדבקה מבחוץ.
מנתחים עובדים עם מסכות מנתחים לא כי הם פוחדים שיקפצו עליהם חיידקים מגוף המנותח, אלא כי הם פוחדים שבאוויר שהם נושפים יהיו רסיסי רוק עם פתוגנים וכו'.
יש מסכות "יוקרה" שנועדו להגן על מי שעוטה אותן (לפני הקורונה הן היו נחלתם של אנשי צוות רפואי ושל שיפוצניקים\נגרים\אנשים שעובדים בסביבה מאובקת), אבל הרגילות נועדו בעיקר למנוע הפצת פתוגנים על ידי מי שעוטה אותן.

מה שכן, להדגיש שעטיית מסכה היא צעד סולידרי שנועד להגן על הזולת (ולאו דווקא על עוטה המסכה) זה כנראה הדבר האחרון שישכנע את עדר האני-ואפסי-עוד.
אם עטיית אביזר זול, זמין ולא חודרני, שלא יצמיח לך זנב ולא יגרום לך למיוקרדיטיס זה יותר מדיי בעיני אנשים, בעיני החלופה הייתה אמורה להיות אכיפה נוקשה בעניין. כמו לגבי נהיגה. אני כמובן מוציא מהעניין מי שבשל אילוצים רפואיים מוצדקים לא יכול לעטות מסיכה, אבל אז יש להקפיד במגבלות אחרות (כניסה למבנים ציבוריים רק לצורך חיוני, העדפת עבודה מהבית ככל האפשר וכד).
בכל מקרה היות והמסכות כבר לא חובה למעט בבתי אבות ובמסגרות בריאות ולאנשים בדרך לבידוד- זה כנראה לא רלבנטי
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מה סולידרי בלהסתיר את הפנים שלך... אני ממש מאחל לך שגם אתה תלמד משהו מהשיח בינינו, אבל זה כנראה מאוחר מדי.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדדל פיירו
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

תא מרבוטא כתב: 23 אפריל 2022, 17:06
teknoboy כתב: 23 אפריל 2022, 16:53 המסכות (באופן כללי) נועדו ***קודם כל*** למנוע הדבקה של אחרים על ידי נשאים, ורק אחר כך להגן על עוטה המסכה מפני הדבקה מבחוץ.
מנתחים עובדים עם מסכות מנתחים לא כי הם פוחדים שיקפצו עליהם חיידקים מגוף המנותח, אלא כי הם פוחדים שבאוויר שהם נושפים יהיו רסיסי רוק עם פתוגנים וכו'.
יש מסכות "יוקרה" שנועדו להגן על מי שעוטה אותן (לפני הקורונה הן היו נחלתם של אנשי צוות רפואי ושל שיפוצניקים\נגרים\אנשים שעובדים בסביבה מאובקת), אבל הרגילות נועדו בעיקר למנוע הפצת פתוגנים על ידי מי שעוטה אותן.

מה שכן, להדגיש שעטיית מסכה היא צעד סולידרי שנועד להגן על הזולת (ולאו דווקא על עוטה המסכה) זה כנראה הדבר האחרון שישכנע את עדר האני-ואפסי-עוד.
אם עטיית אביזר זול, זמין ולא חודרני, שלא יצמיח לך זנב ולא יגרום לך למיוקרדיטיס זה יותר מדיי בעיני אנשים, בעיני החלופה הייתה אמורה להיות אכיפה נוקשה בעניין. כמו לגבי נהיגה. אני כמובן מוציא מהעניין מי שבשל אילוצים רפואיים מוצדקים לא יכול לעטות מסיכה, אבל אז יש להקפיד במגבלות אחרות (כניסה למבנים ציבוריים רק לצורך חיוני, העדפת עבודה מהבית ככל האפשר וכד).
בכל מקרה היות והמסכות כבר לא חובה למעט בבתי אבות ובמסגרות בריאות ולאנשים בדרך לבידוד- זה כנראה לא רלבנטי
למרבה הצער יש אנשים שעצם המחשבה שהם יעשו משהו בשביל מישהו אחר ולא רק מאה אחוז במחשבה על עצמם ועל הנוחות שלהם בלבד - כבר עושה להם צמרמורת מהסוג הלא נעים, וזה שקול בעיניהם לעבודות כפייה\אונס\שואה שנייה.
שים לב לדוגמה שיש לנו פה בשידור חי באשכול.
הבנאדם לא מסוגל לעכל את התועלת שבעטיית מסכה (כי כאמור זה לא מועיל כל כך לו אישית, אלא לסביבה שלו) ורואה את זה אך ורק מהבחינה שבה זה משפיע עליו (כמובן ברמה הכי שטחית ומיידית, אבל יש גבול למה שאפשר לצפות).

רק לחשוב איך אנשים כאלה יגיבו כשיגידו להם שהם צריכים לרדת ברמת החיים כדי שלא יקרה משהו מבאס בעתיד הרחוק יחסית...
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 3 לייקיםתא מרבוטאkruviKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

טנטרום
אינתי עומרי, הפועל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 אפריל 2022, 17:09 מה סולידרי בלהסתיר את הפנים שלך... אני ממש מאחל לך שגם אתה תלמד משהו מהשיח בינינו, אבל זה כנראה מאוחר מדי.
מה סולידרי להגן על אחרים מהדבקה? רילי?
אבל אני כן מסכים בדבר אחד איתך. מאוחר מדיי. אם חס ושלום הקורונה תכה שוב, אין מנוס מאכיפת מסכות בצורה רצינית יותר. לא חיסונים, לא התקהלות. מסכות.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

למה רק מסיכות, בוא נלך על הגרסה הסינית של חליפות חלל. מה בעצם הבעיה? זה קצת לא נוח אבל זה לא חודרני ולא גורם לדלקת בשריר הלב.
אינתי עומרי, הפועל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

האדום הצורר כתב: 23 אפריל 2022, 17:50 למה רק מסיכות, בוא נלך על הגרסה הסינית של חליפות חלל. מה בעצם הבעיה? זה קצת לא נוח אבל זה לא חודרני ולא גורם לדלקת בשריר הלב.
הבנתי שהדיון לא ענייני. מביאים לך נתונים על יעילות וחשיבות של מסיכות ועדיין האפשרות להמנע ממסכה עולה בעיניך על עטיה כדי למתן סיכון הסביבה.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אני יכול לתת לך מיליון אינדיקציות מלפני ובעיקר אחרי הקורונה שברמת האוכלוסייה אין שום משמעות להחלת כפיית מסיכות על הציבור, אבל זה לא העניין בעיניי, כמו ששום דבר נקודתי הוא לא העניין פה. הדיון צריך להיות רחב יותר.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הבעיה היא שאתה זורק שטויות לאוויר, וכשמעמתים אותך עם זה אז "זה לא העניין בעיניי", זה סתם "נקודתי" ולא חשוב וכו' וכו'. (לפחות הפעם אתה לא סתם בורח אלא טורח לכתוב משהו, כבר שיפור)
לקבל ממך התייחסות לדברים שנאמרו, לעומת זאת, זה בלתי אפשרי.
מאה אחוז טרול מההתחלה ועד הסוף, רק שבניגוד ליוזר התאום יש גם מנה גדושה של תעופה עצמית ויומרנות מז'אנר דנינג-קרוגר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

עצם העובדה שמי שמתנגדים לחיסונים הם בדיוק גם אלה שמתנגדים למסיכות זו ההוכחה שהם סתם מונעים מאיזה טרנד אנטי ממסדי מגניב שגורם להם להרגיש פתיתי שלג ייחודיים ולא משום דבר ענייני
הפוסט קיבל 3 לייקיםits-sickסומךKingAlpaca
Segev
קיבל.ה  345 לייקים

הצורר מה עם הציטוט האלמותי בחתימה של אלפקה 😂
סמל אישי של משתמש
תתאבד כבר
קיבל.ה  142 לייקים

אני בכל אופן מאוד שמח שסיימנו עם הדבר הזה.
הכבוד והתרועות למדענים שמצאו את הטיפול ואיזה כיף שסיימנו עם החרא הזה ולא צריך מסיכות יותר. אני ממש מבסוט.
אנשי הפועל תל אביב כדורסל, הציון שלכם הוא 0. תשתפרו בבקשה - ת.כ, ערב המשחק נגד הפ' ב"ש

כל העוולות אחת הן, והמחשבה שלא כך, היא מקור כל העוולות.
וחוץ מזה, לשם מה נתכנסנו? יאללה הפועל!
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

עזבו אותכם רגע משיטות מחקר ומהמתודה המדעית.
מה נסגר איתכם, יא מנחוסים?
עכשיו כשיבוא וריאנט שישמיד את האנושות נדע את מי להאשים
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל 2 לייקיםpelegsKingAlpaca
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אינתי עומרי, הפועל.
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

האדום הצורר כתב: 29 אוגוסט 2021, 17:59 רק אציין שלא טענתי שאין הוכחה כיום ליעילות מסיכות במניעת הדבקה בקורונה, אלא שיש פער בין השיח התוקפני והמאשים כלפי מי שמתנגד לשימוש בהן כיום בהשוואה לעמדה הרווחת לגבי הדבקה לפני הקורונה, ושככלל השיח התוקפני הזה מיותר בעיניי.
מדהים לראות את ההתחפרות של הצורר במחילה לאורך הזמן
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

האדום הצורר כתב: 24 אפריל 2022, 08:06
הסימוכין היחיד בהודעת הטויטר המלאה לחיזוק הטענות שלו זה ד"ר אנטוני פאוצ'י, שאחכ הבהיר שבעצם הוא בעד מסכות. https://edition.cnn.com/factsfirst/poli ... 80bc732c45
וכמובן מחקרים שחיזקו העדויות ליעילות מסכות תקניות.
ומסתבר שגם אתה טענת בעבר שהן מועילות. כלומר אין שום הצדקה למי שאינו מנוע רפואית ממסיכה לא לעטות, כדי להגן על האדם ועל אחרים.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

לא טענתי שהן מועילות, תקרא את ההודעה. ניסיתי להמנע אז מלהכנס לדיון קונקרטי בנושא. מאז שכתבתי את ההודעה ההיא בהרבה מקומות הורידו את כפיית המסיכות ולא ראו הבדלים משמעותיים בהדבקה באוכלוסייה בהשוואה למקומות שבהם ישנה עדיין כפיית מסיכות.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

הכי מייאש עם הטרולים מכחישי המציאות זה שאין טעם לדבר איתם בעובדות, כי יש להם עובדות מדומיינות משלהם והם לא מסוגלים אפילו לקלוט משהו שעומד בסתירה אליהן (לא משנה כמה ראיות יהיו ליעילות החיסון אנחנו נמשיך לשמוע שהוא "חיסון פח"), וכמובן אין טעם לדבר איתם בהיגיון, כי יש להם "היגיון" משלהם (למשל, אם יש שני מספרים קטנים לא צריך לבדוק האם אחד גדול מהשני כי שניהם "קטנים מספיק"), ובמיוחד כי הם לא באו לקיים דיון אלא רק לחזור על השקרים שהם קראו אצל הרועים שלהם ועכשיו הם מפיצים כמו חברים טובים בכת (או שהם נפלו בפח והאמינו להם ולא מסוגלים מסיבות כלשהן לחזור בהם).
נערך לאחרונה על ידי teknoboy ב 24 אפריל 2022, 12:55, נערך פעם 1 בסך הכל.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אז למה אתה משקיע בזה כל כך הרבה זמן ומאמצים? כנס לאשכול הזה רק פעם בשבוע, לא צריך יותר.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

תמונה
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

על פי הציטוט המצורף כאן הגה האדום הצורר את מושג ה"מומחה בקורונה חרטט בחרון אף".
אינתי עומרי, הפועל.
דל פיירו
קיבל.ה  21 לייקים

מציע שכל אחד ירשום לאיזה טקס מיותר הוא הכי יתגעגע.
אני מתלבט בין ״לעטות מסיכה כשאתה נכנס למסעדה ולהוריד אותה כשאתה מתחיל לאכול״
לבין ״שכל העובדים ימלאו כל יום הצהרת בריאות, שמדדת חום בבית ובכך המעסיק מכסה את התחת ומבזבז ניירת״

תכלס גם ״ללכת עם כפפות לסופרמרקט״ ״ולאפשר ללא מחוסנים להסתובב בקניון אבל לא להיכנס לחנויות עצמן״ הם מתחרים דיי רציניים.
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

באופן אישי אתגעגע יותר מכל לעמוד בכניסה לאוהל בבלומפילד במשך שעה בתור צפוף כדי שמישהו ייגע לי עם קצה של מקל באף פעם אחת ואז לקבל את האישור שאני טהור בפלאפון. זה ממש כורך בתוכו את כל שגעות האירוע בסיטואציה אחת: סטרס, צפיפות, בדיקה חסרת ערך ותוקף וחותמת "טכנולוגית" שגורמת למי שצריך להרגיש חשוב להרגיש חשוב עוד יותר.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

אני כנראה אתגעגע להתנשאות על מתנגדי החיסונים. לא יודע אם אזכה לראות שוב כאלה כמויות של מטומטמים זועקים את טמטומם לפני כל העולם.
لا إله
הפוסט קיבל 5 לייקיםGaudiהפועלpelegsKingAlpacaNoam
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

דל פיירו כתב: 25 אפריל 2022, 08:10 מציע שכל אחד ירשום לאיזה טקס מיותר הוא הכי יתגעגע.
אני מתלבט בין ״לעטות מסיכה כשאתה נכנס למסעדה ולהוריד אותה כשאתה מתחיל לאכול״
לבין ״שכל העובדים ימלאו כל יום הצהרת בריאות, שמדדת חום בבית ובכך המעסיק מכסה את התחת ומבזבז ניירת״

תכלס גם ״ללכת עם כפפות לסופרמרקט״ ״ולאפשר ללא מחוסנים להסתובב בקניון אבל לא להיכנס לחנויות עצמן״ הם מתחרים דיי רציניים.
אין ספק שנהלים מסוימים היו בגדר טמטום ובלבול.
זה בניגוד לעטיית מסכה במתחמים סגורים (למעט מקומות אכילה) שדןרשת מעט מאד ועוזרת הרבה...ועדיין יש כאן כאלה שמבחינתם חובת מסיכה זהה לחיים תחת צ'אוצ'סקו או אורבן
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

מניעה של קשר אנושי בסיסי דרך הסתרת מרבית הפנים זה ממש לא "דורשת מעט מאוד". זה שינוי מהותי של דפוסי הקשר בין אנשים. ושוב אכתוב כאן, אני רואה את הנזקים העצומים שהחלטות כאלה המיטו על בריאותם של אנשים כל יום בעבודה שלי. זה נורא, מתיש ושובר את הלב. זה החלטות שמתקבלות ברגע על ידי אנשים שההבנה שלהם בבריאות במובנה הכולל היא מאוד מוגבלת. הרבה מהכעס שלי כלפי כל הדבר הזה מגיע משם, מהתחושה שהיד קלה על ההדק בלי שיש הבנה אמיתית של ההשלכות.
אינתי עומרי, הפועל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

האדום הצורר כתב: 25 אפריל 2022, 12:30 מניעה של קשר אנושי בסיסי דרך הסתרת מרבית הפנים זה ממש לא "דורשת מעט מאוד". זה שינוי מהותי של דפוסי הקשר בין אנשים.
1. יש מסכות שקופות
2. רוב הקשר האנושי שלנו הןא עם אנשים קרובים לנו, שאיתם אנחנו חיים ואיתם לא נדרשים למסיכה
3. אפילו בטיפולים נפשיים התברר השנה שאפשר להצליח מצוין עם מסיכות.
4. הרעיון הוא מסיכה בזמן מגיפה. ואז סדר עדיפויות משתנה. מה לעשות שהדבקה בנגיף מסוכן היא בדרג גבוה יותר מאשר לראות מימיקה של פנים
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

האם זה נגיף מסוכן לרוב האוכלוסייה? האם חיים כמו שעיצבו לנו בשנתיים האחרונות סביבו הם בעלי ערך? האם השלטון שכפה את המסיכות גם דאג לספק מסיכות שקופות? ראיתי מעט מאוד כאלה בשנתיים האחרונות.

מעבר לכך, טיפול נפשי מושפע משמעותית לרעה משימוש במסיכות, בדיוק בגלל שהוא מבוסס על יצירת קשר.
אינתי עומרי, הפועל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

האדום הצורר כתב: 25 אפריל 2022, 12:36 האם זה נגיף מסוכן לרוב האוכלוסייה? האם חיים כמו שעיצבו לנו בשנתיים האחרונות סביבו הם בעלי ערך?

מעבר לכך, טיפול נפשי מושפע משמעותית לרעה משימוש במסיכות, בדיוק בגלל שהוא מבוסס על יצירת קשר.
הנגיף אכן מסוכן ולראייה מספר המתים. לגבי טיפול נפשי, למעט טיפול בילדים קטנים טיפול נפשי עובד גם עם מסיכות. עובדתית.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

עצוב לגלות( אבל לא מפתיע) כי כמו רופאים גם רופאים לבריאות הנפש גרועים בהסתברות ולא מסוגלים להפנים שיש עולם מעבר לנקודת מבט הממש ממש צרה שלהם
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

יש לי תחושה שמוות של עשרות אלפים (כשכמעט בכל משפחה יש לפחות מוות אחד) וקריסת מערכת הבריאות (ואיתה גם שירותי בריאות הנפש) ייצור יותר בעיות נפשיות להרבה יותר אנשים, אבל מה אני מבין.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

אתה לא יודע שאם נתעלם מהקורונה היא תיעלם?
כל צרותינו מהקורונה הם מזה שאנחנו מתייחסים אליה.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

its-sick כתב: 25 אפריל 2022, 12:05 אני כנראה אתגעגע להתנשאות על מתנגדי החיסונים. לא יודע אם אזכה לראות שוב כאלה כמויות של מטומטמים זועקים את טמטומם לפני כל העולם.
תמיד יש לך אנשים שמשוכנעים שחוסר היכולת שלהם להבין גיאומטריה תלת-מימדית פשוטה הופכת אותם ליותר חכמים משאר האנושות.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
הפוסט קיבל לייק אחדits-sick
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  1233 לייקים

בתור אחד שעוקב אחרי הליגות המקצועניות בכדורסל ובפוטבול, כבר ראיתי בכל ליגה לפחות 10 שחקנים שחולקים את הכאב היומיומי שלהם מכך שמישהו מהמשפחה הגרעינית שלהם מת מקורונה.
כשאחד מכל 330 איש במדינה (ארה"ב) מת מקורונה, אז יש גם המון קרובי משפחה אבלים שסובלים, וזה אחוז לא זניח מהאוכלוסייה. (על כל מיליון איש שחיים באמריקה מתו מקורונה יותר מ 3000 איש).
لا إله
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
D&3
קיבל.ה  818 לייקים

pelegs כתב: 25 אפריל 2022, 13:13
its-sick כתב: 25 אפריל 2022, 12:05 אני כנראה אתגעגע להתנשאות על מתנגדי החיסונים. לא יודע אם אזכה לראות שוב כאלה כמויות של מטומטמים זועקים את טמטומם לפני כל העולם.
תמיד יש לך אנשים שמשוכנעים שחוסר היכולת שלהם להבין גיאומטריה תלת-מימדית פשוטה הופכת אותם ליותר חכמים משאר האנושות.
אני הרבה יותר אוהב את החברים מהנדסת אקלים

מעניין אם הם גם יוצאים עכשיו בתופים ומחולות שהנה הפסיקו הגשמים פתאום אז זו הוכחה לכך שהגשמים הם תוצר של הנדסת אקלים
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךits-sick
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

תא מרבוטא כתב: 25 אפריל 2022, 12:40
האדום הצורר כתב: 25 אפריל 2022, 12:36 האם זה נגיף מסוכן לרוב האוכלוסייה? האם חיים כמו שעיצבו לנו בשנתיים האחרונות סביבו הם בעלי ערך?

הנגיף אכן מסוכן ולראייה מספר המתים. לגבי טיפול נפשי, למעט טיפול בילדים קטנים טיפול נפשי עובד גם עם מסיכות. עובדתית.
כדאי שתגדיר "עובד". האם ניתן לקיים טיפול כזה עם מסיכות? כן. האם הוא אפקטיבי באותה מידה? לא.
אינתי עומרי, הפועל.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

האדום הצורר כתב: 25 אפריל 2022, 13:24
תא מרבוטא כתב: 25 אפריל 2022, 12:40

כדאי שתגדיר "עובד". האם ניתן לקיים טיפול כזה עם מסיכות? כן. האם הוא אפקטיבי באותה מידה? לא.
השאלה הרלוונטית היא האם הוא אפקטיבי יותר מאשר טיפול במספר רב של אנשים שאיבדו קרוב משפחה בשנתיים האחרונות כי לכמה אנשים המסיכה לא באה בטוב.
הפוסט קיבל לייק אחדteknoboy
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אני מניח שאתה אפילו לא מאמין לעצמך, אבל בכל זאת צפייה מומלצת.
אינתי עומרי, הפועל.
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

האדום הצורר כתב: 25 אפריל 2022, 14:40

אני מניח שאתה אפילו לא מאמין לעצמך, אבל בכל זאת צפייה מומלצת.
צפיתי- יאללה משווה ומעלה- תארגן לי את המאמרים הדני והבנגלדשי? אלו שהוא מציג? וזה כמובן בהנחה שאני מאמץ רק אותם ולא מחקרים אחרים כמו זה ששמתי. אבל נניח- תביא אותם נקרא
תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

בעצם מצאתי- להלן https://www.acpjournals.org/doi/10.7326/m20-6817
מוזמנים לקרוא התוצאות והמסקנות

וגם זה https://www.medpagetoday.com/opinion/vinay-prasad/89778
שליחת תגובה