בגדי הפועל לתינוקות

המועצה ע"ש וולטון הקדוש היא המקום בו תוכלו לדבר על כל נושא שהקשר בינו לבין כדורגל קלוש עד לא קיים בכלל
שליחת תגובה
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

זכור לי שפעם היו למכירה, נראה לי בעיקר של הכדורסל. לצערי אין יותר בחנות שם והחנות של הכדורגל לא עובדת לי. יש למישהו מושג איפה אפשר להשיג חולצות ושאר דברי ביגוד של הפועל במידות זעירות?
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

אני מקווה שזה לילדים של חברים או משהו כי אם אתה מתרבה זה אסון
חופש לפורום שדים מPELEGES

הפוסט קיבל לייק אחדbenaim
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 22 יולי 2022, 14:16 אני מקווה שזה לילדים של חברים או משהו כי אם אתה מתרבה זה אסון
דבר עם פסיכולוגי/ת על האובססיה שלך חבר, זה לא בריא.
חופש לפלסטין 🇵🇸 כל הכוח למעמד העובדים :hammersickle: كل القوة للطبقة العاملة 🇵🇸 الحرية لفلسطين
ضد الصهيونية, الرجعية العربية والإمبريالية :lol: נגד הציונות, הריאקציה הערבית והאימפריאליזם
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

pelegs כתב: 22 יולי 2022, 14:45
Haunter כתב: 22 יולי 2022, 14:16 אני מקווה שזה לילדים של חברים או משהו כי אם אתה מתרבה זה אסון
אני אדבר אין בעיה אתה רק תדאג לא להתרבות

תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Haunter כתב: 22 יולי 2022, 15:41
לא מבין, אי פעם פלגס תקף אותך אישית? טינף עליך בפורום? כי אם לא וזה נטו הדעות הפוליטיות שלו שלא באות לך טוב, התגובה שלך פשוט מחליאה.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

תא מרבוטא כתב: 22 יולי 2022, 16:08

לא מבין, אי פעם פלגס תקף אותך אישית? טינף עליך בפורום? כי אם לא וזה נטו הדעות הפוליטיות שלו שלא באות לך טוב, התגובה שלך פשוט מחליאה.
בהחלט טינף והשתמש במעמדו במרכאות כפולות לערוך לי הודעות על דעת עצמו וזה חוץ מזה שהדעות שלו בזויות ומעוררות בחילה

תא מרבוטא
קיבל.ה  312 לייקים

Haunter כתב: 22 יולי 2022, 16:24
תא מרבוטא כתב: 22 יולי 2022, 16:08

בהחלט טינף והשתמש במעמדו במרכאות כפולות לערוך לי הודעות על דעת עצמו וזה חוץ מזה שהדעות שלו בזויות ומעוררות בחילה
לערוך הודעות זה לא לטנף. אני בספק רב אם טינף לפי דפוס ההודעות שלו- מוזמן להראות. ואם זה בגלל הדעות שלו מה שיש כאן מצידך זה נטו אד הומינם מסוג ירוד ביותר
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אני סבור שמועצת הפועלים היא לא המקום לנושא הזה ובטח לא לדיון שהתפתח פה.
הפוסט קיבל 4 לייקיםshaharotאדוםלירון האדוםEl dudernio
אל באנדי
קיבל.ה  446 לייקים

אשמח לשמוע גם
אם לא יתקפו אותי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

Haunter כתב: 22 יולי 2022, 16:24 בהחלט טינף והשתמש במעמדו במרכאות כפולות לערוך לי הודעות על דעת עצמו וזה חוץ מזה שהדעות שלו בזויות ומעוררות בחילה
אכן זה לא המקום לדיונים הללו, אבל בגלל שנכתבה עלי האשמה אני אגיב: אותו מקרה של "עריכת הודעות" היה שינוי הכותרת של אשכול בקנסו (שהוא לא בדיוק הפורום הרציני ביותר כאן) שהאונטר פתח עלי יום בהיר אחד, והאשים אותי במכביזם. יש דברים שלא עוברים עליהם לסדר היום, אז ערכתי את הכותרת בשביל להסיר את האשמה הקשה.

עכשיו, בחזרה לנושא העיקרי: עוד קיימות חנויןת שמוכרות בגדי תינוקות בהתאם או שזה כבר לא קיים?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

pelegs כתב:
Haunter כתב: 22 יולי 2022, 16:24 בהחלט טינף והשתמש במעמדו במרכאות כפולות לערוך לי הודעות על דעת עצמו וזה חוץ מזה שהדעות שלו בזויות ומעוררות בחילה
אכן זה לא המקום לדיונים הללו, אבל בגלל שנכתבה עלי האשמה אני אגיב: אותו מקרה של "עריכת הודעות" היה שינוי הכותרת של אשכול בקנסו (שהוא לא בדיוק הפורום הרציני ביותר כאן) שהאונטר פתח עלי יום בהיר אחד, והאשים אותי במכביזם. יש דברים שלא עוברים עליהם לסדר היום, אז ערכתי את הכותרת בשביל להסיר את האשמה הקשה.

עכשיו, בחזרה לנושא העיקרי: עוד קיימות חנויןת שמוכרות בגדי תינוקות בהתאם או שזה כבר לא קיים?
חפש בעליאקספרס או בכדרוסל

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
Frenzy
קיבל.ה  731 לייקים

pelegs כתב: 22 יולי 2022, 13:47 זכור לי שפעם היו למכירה, נראה לי בעיקר של הכדורסל. לצערי אין יותר בחנות שם והחנות של הכדורגל לא עובדת לי. יש למישהו מושג איפה אפשר להשיג חולצות ושאר דברי ביגוד של הפועל במידות זעירות?
בכדורסל היה בדוכן באולם בכניסה למשחק, אבל לא ממש לקטנטנים. אם אני זוכר נכון בסוף העונה האחרונה הכי קטן היה לגיל 2 ואולי אפילו יותר (3-4)
עם הזמן הייאוש נעשה יותר נוח
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

תמיד אפשר להדפיס לבד....

אני מאמין שכאשר תעחה החנות החדשה ניתן יהיה לרכוש.

בכל מקרה תשלח הודעה ליוזר של הכדורסל כי גם שם פעם היה ואין עכשיו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

הנושא הועבר לוולטון , גם כי הוא לא בדיוק בנושא ספורט וגם כי הוא לא קשור לא לכדורגל ולא לכדורסל.
מעבר לזה , נא לכבד את האשכול ואת פותח האשכול ודונו פה בנושא הרלוונטי.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךpelegs
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

מילפורד כתב: 23 יולי 2022, 09:24 הנושא הועבר לוולטון , גם כי הוא לא בדיוק בנושא ספורט וגם כי הוא לא קשור לא לכדורגל ולא לכדורסל.
סבבה, מקבל. תודה.
סמל אישי של משתמש
Scofield
קיבל.ה  137 לייקים

לך עם בגד חלק שאתה רוצה להדפיס עליו לכל חנות הדפסות שעושה מזכרות/בלוקים לזוגות וכו, הם תמיד מדפיסים גם חולצות בכל הגדלים בכל מידות בקלות.
גם עולה יותר זול, גם חוסך את החיפוש והתלות בחנות הכושלת של הפועל וגם אתה יכול להדפיס מה שאתה רוצה.
הפועל זה מיום הולדתי
הפועל תל אביב עד יום מותי
השורה הקבועה 🍭
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךהפועל
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  800 לייקים

בסוף יצא לא רע

תמונה
הפוסט קיבל 2 לייקיםshaharotRed Wolf
סמל אישי של משתמש
red in blood
קיבל.ה  317 לייקים

יצא מעולה ❤️
"אנחנו אולי קהל פרובוקטיבי, קהל שנון, קהל עם לשון חריפה וחדה, ולפעמים חסרת רחמים, אבל אנחנו לא גזענים."
- עומר חרמש ז״ל
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

pelegs כתב: 30 יולי 2022, 16:38 בסוף יצא לא רע

תמונה
תעביר את הרפליקה
שליחת תגובה