צה"ל הוא ארגון טרור

קנסו דחוף, עכשיו יותר מתמיד! פתוח 24 שעות! משקה ראשון חינם! הנחה לפוחדים מ-5G!
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  219 לייקים

pelegs כתב: 22 אוגוסט 2022, 19:31
Haunter כתב: 22 אוגוסט 2022, 18:26 בטח שאני אדבר ככה אתה נותנים במה ותומכים במשפט צהל הוא ארגון טרור צריך להכנס לכלא את מי שאומר את זה חיילים שם שומרים לך על הצוואר שלא יערפו לך אותו ואתה מעז להגיד משפט ככה בכלל ?
הופה, יצא הפאשיסט מן השק.
מי שעשה אותך פאשיסט יא חמאר הלוואי והיית עושה חצי ממה שאני עושה בחיים לטובת המגזר עדיף לך תישאר בגרמניה יותר טוב שם ואל תבוא לחנך אותנו עם הטקסטים הארוכים כמו הגלות שאתה נמצא בה
חופש לפורום שדים מPELEGES
4 לינואר 2017 לא נשכח ולא נסלח
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  569 לייקים

הטיעון שלך זה ליטרלי "לא, אמא שלך"... :rofl:
בכל מקרה, לא נראה לי שיש לך מושג מה פירוש המילה "פאשיסט", אבל שיהיה.
לגבי עזרה ל"מגזר" - לא יודע כמה אפשר לעזור בתור תלמיד יסודי, וממילא יש לי תחושה שהתרומה שלך היא פחות או יותר אפס (או במקרה הטוב מאד מאד לוקלית).
🇵🇸 الحرية لفلسطين من الإرهاب الصهيوني 🇵🇸
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  219 לייקים

pelegs כתב: 22 אוגוסט 2022, 21:55 הטיעון שלך זה ליטרלי "לא, אמא שלך"... :rofl:
בכל מקרה, לא נראה לי שיש לך מושג מה פירוש המילה "פאשיסט", אבל שיהיה.
לגבי עזרה ל"מגזר" - לא יודע כמה אפשר לעזור בתור תלמיד יסודי, וממילא יש לי תחושה שהתרומה שלך היא פחות או יותר אפס (או במקרה הטוב מאד מאד לוקלית).
המילה התנשאות ויהירות קטנה עליך צריך להמציא מילה חדשה
חופש לפורום שדים מPELEGES
4 לינואר 2017 לא נשכח ולא נסלח
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  569 לייקים

Haunter כתב: 22 אוגוסט 2022, 22:12 המילה התנשאות ויהירות קטנה עליך צריך להמציא מילה חדשה
"התנשאות ויהירות" אלו שתי מילים.

אגב, אני נוטה להיות לא מתנשא כלפי אנשים שמכבדים אותי, לא מקללים אותי ולא פותחים עלי אשכולות שטנה (ראה למשל את התגובות שלי לאסףאסרף, אסף עבאדי, לירון האדום וכו').
אתה הרווחת ביושר את ההתנשאות שלי עליך דרך אופן הכתיבה המטונף שלך.
Asafasraf
קיבל.ה  179 לייקים

שאלת תם:
כמה מקרים ראיתם שחיל אויר של צבא זר במהלך מלחמה ויתר על הפצצת אויבים בגלל שהיו בלתי מעורבים באזור?
הפוסט קיבל 2 לייקיםTenacious DHaunter
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  569 לייקים

שאלה מעניינת. זה קורה בכל מיני סיטואציות, ומדינת ישראל באופן כללי נמצאת תחת ביקורת מתמדת אז מעדיפים להמנע מפעולות כאלו. אבל גם אם הם עשו אך זה מתוך אנושיות מדהימה, זה לא משנה את המצב הכללי הקיים שמתוחזק על ידי הצבא: מליון וחצי אזרחים חיים בבית כלא פתוח ענק, והיכולת שלהם לסחור, לצאת לקבלת טיפול רפואי, לראות את המשפחה שלהם בגדה המערבית וכו' מוגבלת לגחמות של הסוהר שלהם. אותו סוהר מדי פעם רוצח חלק מהם - כולל ילדים ותינוקות - בתירוצים שונים ומשונים. וזה אותו הסוהר שגירש לפני כשבעים שנה חלק נכבד מהם אל תוך השטח שהפך לבית כלא (ראה גירוש הפלסטינים מיפו, אשקלון ועוד). אז לפעמים הסוהר מחליט להמנע מרצח המוני מסיבות כאלה ואחרות - זה הופך אותו לפחות אכזרי? זה בכלל רלוונטי?

אני אפנה אליך בחזרה שתי שאלות:
1. אם יהיה מצב בו חמאס ימנע מפעולה אחת מסויימת בגלל שהיא עלולה לפגוע באזרחים - אתה תפסיק לקרוא לו ארגון טרור? אם לא - מדוע אנחנו אמורים להתרשם מהפעולה הנ"ל של צה"ל?
2. כמה צבאות אתה מכיר שמשתתפים באופן פעיל בדיכוי אוכלוסיה אתנית ספציפית לאורך עשרות שנים? האם אפשר בכלל לעשות את זה בלי לבצע טרור?
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  817 לייקים

לילה טוב לכל מתנגדי הטרור הישראלי
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
מי שמאמין ולא מפחד, הריהו שקול למחבל מתאבד.
נא לא לצטט הודעות של אנשים לא ראויים, שיישאר מוסתר, תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדpelegs
El dudernio
קיבל.ה  742 לייקים

Yalla Hapoel כתב: 22 אוגוסט 2022, 12:06 מקווה ששניכם תעלמו מהמדינה הזאת או תעברו לגור בעזה.
ביום שצה"ל יניח את הנשק הערבים יכבשו פה את המדינה ויערפו לכולנו את הראש יא חבורה של הזויים.
אם לא טוב לכם כאן לכו לאלף עזאזל.
אומרים 3 נועה.
הגלמוד מלוד
קיבל.ה  253 לייקים

אני רואה שפטיש עריפת ראשים חזק אצל הימינואידים פה
"I never thought leopards would eat MY face", sobs woman who voted for the Leopards Eating People's Faces Party
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  569 לייקים

El dudernio כתב: 23 אוגוסט 2022, 07:46 אומרים 3 נועה.
טוב, אני מוותר. מה אני מפספס בתגובה שלך?
D&3
קיבל.ה  531 לייקים

פלגס אתה חושב שזה מקרי שאם מחליפים לך אות אחת בשם יוצא קלגס?
D&3
קיבל.ה  531 לייקים

pelegs כתב: 23 אוגוסט 2022, 20:42
עכשיו שהבנתי זה מעולה
Asafasraf
קיבל.ה  179 לייקים

pelegs כתב:שאלה מעניינת. זה קורה בכל מיני סיטואציות, ומדינת ישראל באופן כללי נמצאת תחת ביקורת מתמדת אז מעדיפים להמנע מפעולות כאלו. אבל גם אם הם עשו אך זה מתוך אנושיות מדהימה, זה לא משנה את המצב הכללי הקיים שמתוחזק על ידי הצבא: מליון וחצי אזרחים חיים בבית כלא פתוח ענק, והיכולת שלהם לסחור, לצאת לקבלת טיפול רפואי, לראות את המשפחה שלהם בגדה המערבית וכו' מוגבלת לגחמות של הסוהר שלהם. אותו סוהר מדי פעם רוצח חלק מהם - כולל ילדים ותינוקות - בתירוצים שונים ומשונים. וזה אותו הסוהר שגירש לפני כשבעים שנה חלק נכבד מהם אל תוך השטח שהפך לבית כלא (ראה גירוש הפלסטינים מיפו, אשקלון ועוד). אז לפעמים הסוהר מחליט להמנע מרצח המוני מסיבות כאלה ואחרות - זה הופך אותו לפחות אכזרי? זה בכלל רלוונטי?

אני אפנה אליך בחזרה שתי שאלות:
1. אם יהיה מצב בו חמאס ימנע מפעולה אחת מסויימת בגלל שהיא עלולה לפגוע באזרחים - אתה תפסיק לקרוא לו ארגון טרור? אם לא - מדוע אנחנו אמורים להתרשם מהפעולה הנ"ל של צה"ל?
2. כמה צבאות אתה מכיר שמשתתפים באופן פעיל בדיכוי אוכלוסיה אתנית ספציפית לאורך עשרות שנים? האם אפשר בכלל לעשות את זה בלי לבצע טרור?
1. האנלוגיה בין החמאס לישראל ממש לא דומה.
ישראל לא עשתה את שרשמתי פעם או פעמיים, אלא מאות ואלפי פעמים.
ד״א, היום בבוקר פורסם על כמות הילדים שנהרגו באוקריאנה (לא זוכר אם המקור הוא המודיעין הבריטי או האו״ם)- מעל ל-500 ילדים שידוע עליהם, שמעריכים שהמספר האמיתי הוא פי 3.

2. במצב הנוכחי, לא רואה שום אפשרות אחרת כשבצד השני מעודדים טרור, רצח ומוות.

סתם לידע כללי: האויבים של מדינת ישראל רוצים בהשמדתה/ מחיקתה בהקדם ובמהירות.
התפיסה שלך ושל עוד חברים כאן (טקנו, איציק מטלי ושות), מעוניינים במחיקת מדינת ישראל , רק בדרך אחרת (זכות השיבה+ פיצויים ואפילו איחוד עתידי לפדרציה שבה הרוב יהיה… ערבי.
סליחה, אבל לא תודה.
הפוסט קיבל לייק אחדTenacious D
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  817 לייקים

אם היית תחת כיבוש דורסני ורצחני של שחצנים, גם אתה היית רוצה בהשמדתם.
בעצם, אתה רוצה בהשמדת הפלסטינים בלי שאתה סובל תחת שלטונם.
תראה שאתה רוצה שלום, תפסיק עם הטרור היום יומי, ותראה שינוי גישה די מהיר.
חוקים ואיסורים שאין מקורם ב"מה ששנוא עליך אל תעשה לחברך" הם מרושעים מטבעם. לפי מדד זה הדת היהודית קרובה למעמד של רשע מוחלט.
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  569 לייקים

Asafasraf כתב: 23 אוגוסט 2022, 21:11 1. האנלוגיה בין החמאס לישראל ממש לא דומה.
ד״א, היום בבוקר פורסם על כמות הילדים שנהרגו באוקריאנה (לא זוכר אם המקור הוא המודיעין הבריטי או האו״ם)- מעל ל-500 ילדים שידוע עליהם, שמעריכים שהמספר האמיתי הוא פי 3.

התפיסה שלך ושל עוד חברים כאן (טקנו, איציק מטלי ושות), מעוניינים במחיקת מדינת ישראל , רק בדרך אחרת (זכות השיבה+ פיצויים ואפילו איחוד עתידי לפדרציה שבה הרוב יהיה… ערבי.
סליחה, אבל לא תודה.
1. שוב, ישראל יכולה לעשות את זה גם מליון פעם - זה לא משנה את הסיטואציה הבסיסית בה צה"ל הוא זה שכולא מליונים בתאנים תת-אנושיים (וזה אחרי כמעט 40 שנה של דיקטטורה צבאית שלפניה היה טיהור אתני שדחף את רובם לשטח הזה).
תחפש בהודעות של איציק מלפני כשבוע, צה"ל עדיין רצח מאות ילדים בשנים האחרונות - כשעוצמת הלחימה נמוכה בהרבה ממה שהולך באוקראינה. בגדול, אגב, כשמשווים מצבים כאלה מספרית כדאי לנרמל באיזושהי צורה כי גדלי המדינות הוא שונה, ובהתאם כמות האזרחים בשטח הלחימה. לא שאני מצדיק חלילה את האציחות שרוסיה מבצעת, אבל חשוב להבין שלהגיד "500 ילדים מתים" כשלעצמו זה לא נתון מוצלח להשוואה.

2. נו, ומה אתה חושב שהם אומרים? ישראל בעצם הקמתה ובאידיאולוגיה עליה היא מתבססת מחייבת את דחיקת הפלסטינים ובניגוד לרצון שקיים או שלא קיים אצל הפלסטינים - ישראל אשכרה מוציע את זה לפועל.
אז לא, זה שבצד השני "מעודדים טרור, רצח ומוות" זו נגזרת של המצב בהם הפלסטינים נמצאים, לא של איזושהי תכונה מולדת שחייבים לקבל אותה. זה נכון לגבי הפלסטינים, וזה נכון לגבי כל סיטואציה דומה בהיסטוריה האנושית (קצת נמאס לי לחזור על זה איתך ועם אחרים).

"סתם לידע כללי" זו דרך מעניינת להגיד "לפני האינדוקטרינציה הציונית שאני נחשף אליה ללא הירף".
וכן, אני לגמרי מעוניין במחיקת הצורה הנוכחית של מדינת ישראל והפיכתה למדינה לכל אזרחיה, בניגוד לאתנוקרטיה הפושעת שהיא כיום. בכל מקום בעולם הרעיון הזה שמדינה צריכה להיות שייכת לאזרחיה ולא לקבוצה אתנית אחת נחשב הגיוני ובסיסי, ורק בישראל זה קיצוני, מופרע, בלתי נתפש ושקול לרצון להשמיד את כל היהודים בארץ ו/או בעולם. יהודי ישראל חיים בעולם אחר משאר הפלנטה, בחיי.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  569 לייקים

D&3 כתב: 23 אוגוסט 2022, 20:49
pelegs כתב: 23 אוגוסט 2022, 20:42
עכשיו שהבנתי זה מעולה
מוזיקה ישראלית מודרנית זה... שונה ממה שזכרתי, אבל נו שוין.
Asafasraf
קיבל.ה  179 לייקים

its-sick כתב:אם היית תחת כיבוש דורסני ורצחני של שחצנים, גם אתה היית רוצה בהשמדתם.
בעצם, אתה רוצה בהשמדת הפלסטינים בלי שאתה סובל תחת שלטונם.
תראה שאתה רוצה שלום, תפסיק עם הטרור היום יומי, ותראה שינוי גישה די מהיר.
שוב אנחנו בלופ הבלתי נגמר.
הסכמי אוסלו היו אמורים להיות שלב בדרך לשלום (כשההנהגה של הפלסטינאים חתמה על ההסכמים, לא מישהו מהרחוב).
שינוי גישה היה לזמן קצר מאוד, כשהנאומים של עראפת נותרו בעינם.
Asafasraf
קיבל.ה  179 לייקים

pelegs כתב:
Asafasraf כתב: 23 אוגוסט 2022, 21:11 1. האנלוגיה בין החמאס לישראל ממש לא דומה.

סליחה, אבל לא תודה.
1. שוב, ישראל יכולה לעשות את זה גם מליון פעם - זה לא משנה את הסיטואציה הבסיסית בה צה"ל הוא זה שכולא מליונים בתאנים תת-אנושיים (וזה אחרי כמעט 40 שנה של דיקטטורה צבאית שלפניה היה טיהור אתני שדחף את רובם לשטח הזה).
תחפש בהודעות של איציק מלפני כשבוע, צה"ל עדיין רצח מאות ילדים בשנים האחרונות - כשעוצמת הלחימה נמוכה בהרבה ממה שהולך באוקראינה. בגדול, אגב, כשמשווים מצבים כאלה מספרית כדאי לנרמל באיזושהי צורה כי גדלי המדינות הוא שונה, ובהתאם כמות האזרחים בשטח הלחימה. לא שאני מצדיק חלילה את האציחות שרוסיה מבצעת, אבל חשוב להבין שלהגיד "500 ילדים מתים" כשלעצמו זה לא נתון מוצלח להשוואה.

2. נו, ומה אתה חושב שהם אומרים? ישראל בעצם הקמתה ובאידיאולוגיה עליה היא מתבססת מחייבת את דחיקת הפלסטינים ובניגוד לרצון שקיים או שלא קיים אצל הפלסטינים - ישראל אשכרה מוציע את זה לפועל.
אז לא, זה שבצד השני "מעודדים טרור, רצח ומוות" זו נגזרת של המצב בהם הפלסטינים נמצאים, לא של איזושהי תכונה מולדת שחייבים לקבל אותה. זה נכון לגבי הפלסטינים, וזה נכון לגבי כל סיטואציה דומה בהיסטוריה האנושית (קצת נמאס לי לחזור על זה איתך ועם אחרים).

"סתם לידע כללי" זו דרך מעניינת להגיד "לפני האינדוקטרינציה הציונית שאני נחשף אליה ללא הירף".
וכן, אני לגמרי מעוניין במחיקת הצורה הנוכחית של מדינת ישראל והפיכתה למדינה לכל אזרחיה, בניגוד לאתנוקרטיה הפושעת שהיא כיום. בכל מקום בעולם הרעיון הזה שמדינה צריכה להיות שייכת לאזרחיה ולא לקבוצה אתנית אחת נחשב הגיוני ובסיסי, ורק בישראל זה קיצוני, מופרע, בלתי נתפש ושקול לרצון להשמיד את כל היהודים בארץ ו/או בעולם. יהודי ישראל חיים בעולם אחר משאר הפלנטה, בחיי.
הדוגמא מאוקריאנה, היתה בשביל לשים מראה לאלה שטוענים שישראל היא רוצחת הילדים הגדולה ביותר (ואין לי שום תחושת גאווה על רצח של ילדים).
ובנוגע לעצימות של הלחימה- אפשר לטעון שהשטח שעליו מתנהלת הלחימה באוקראינה גדול פי אלף מרצועת עזה, שצפופה הרבה יותר, כך שהסיכוי לטעויות גדול יותר.

מודה לך על היושרה וההגינות שציינת שאתה רוצה שמדינת ישראל תחדל מלהתקיים בצורתה הנוכחית.
הדעה הזו דומה לגרועים שבשונאי ישראל, רק שאצלך היא עטופה במילים יפות.
אינפקציה
קיבל.ה  7 לייקים

סוף סוף אשכול ראוי.

אכן צה"ל עונה על ההגדרה היבשה של ארגון טרור.
אחת ולתמיד, כל עניין ה"ילדים מתים בעזה כי החמאס מתחבא מאחוריהם"- אם כך, הטיעון הזה בעצם נותן לחמאס לגיטימציה לירות על תל אביב- שכן גם הקריה ממוקמת בלב אוכלוסייה אזרחית. לא?
עוד דבר, והוא הזיכרון הקצר שלנו. זוכרים איפה היו הסליקים של המחתרות הציוניות? על איזה סיפורים גדלנו? לא על מחבואי הנשק מתחת לבתים/בוידעם וכו'?
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  569 לייקים

Asafasraf כתב: 23 אוגוסט 2022, 23:06 1. הדוגמא מאוקריאנה, היתה בשביל לשים מראה לאלה שטוענים שישראל היא רוצחת הילדים הגדולה ביותר (ואין לי שום תחושת גאווה על רצח של ילדים).
2. בנוגע לעצימות של הלחימה- אפשר לטעון שהשטח שעליו מתנהלת הלחימה באוקראינה גדול פי אלף מרצועת עזה, שצפופה הרבה יותר, כך שהסיכוי לטעויות גדול יותר.

3. מודה לך על היושרה וההגינות שציינת שאתה רוצה שמדינת ישראל תחדל מלהתקיים בצורתה הנוכחית.
4. הדעה הזו דומה לגרועים שבשונאי ישראל, רק שאצלך היא עטופה במילים יפות.
1. מי פה טוען שישראל היא רוצחת הילדים בגדולה ביותר? (בתואר הזה "זוכה" ארה"ב, אגב). אם אתה עונה לאנשים אחרים ולא לשמאלני הפורום - זה נחמד והכל, אבל למה זה רלוונטי פה?
2. אפשר לטעון הרבה דברים, מה שאני מנסה להגיד זה שלקחת מספרים ולהשוות אותם בלי שום הקשר זה חסר משמעות. זה נכון בכל דיון ובכל ענף (ראה דיוני הקורונה/חיסונים בוולטון).
3. אבל זו לא הפעם הראשונה שאני אומר את זה באופן ברור וגלוי, וכנ"ל אחרים כאן - המשמעות של מדינה ששייכת לכל אזרחיה וסיום משטר העליונות היהודית הוא בדיוק שמדינת ישראל תחדל מלהתקיים בצורתה הנוכחית, ותתקיים בצורה אחרת. כמו שסיום משטר האפרטהייד בדרא"פ הביא לסיום קיומה של דרא"פ כמדינת אפרטהייד.
4. ב"שונאי ישראל" הכוונה היא לאנטישמים, נכון? כי דווקא אצל הרבה מהם יש חיבה עמוקה לישראל משתי סיבות: א. היא מחריקה את כל היהודים למדינה בודדת ומרוחקת, ו-ב. מדובר במודל של אתנוקרטיה שגזענים בכל העולם חולמים עליו (בגלל זה למשל הנאצי ריצ'ארד ספנסר אמר בראיון לערוץ שתיים שהוא תומך במדינת ישראל ושהוא "ציוני לבן", קרי מאמין באתנוקרטיה לבנה בארה"ב). אם הכוונה היא ל"אנשים ששונאים את מדינת ישראל", ובכן... אני בהחלט שונא את מדינת ישראל בצורתה הנוכחית. כל אדם בעל מוסר בסיסי צריך להחזיק בדעה הזו, אין שום הצדקה לטיהור אתני, קולוניאליזם ועליונות אתנית.
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  569 לייקים

אינפקציה כתב: 24 אוגוסט 2022, 08:59 סוף סוף אשכול ראוי.

אכן צה"ל עונה על ההגדרה היבשה של ארגון טרור.
אחת ולתמיד, כל עניין ה"ילדים מתים בעזה כי החמאס מתחבא מאחוריהם"- אם כך, הטיעון הזה בעצם נותן לחמאס לגיטימציה לירות על תל אביב- שכן גם הקריה ממוקמת בלב אוכלוסייה אזרחית. לא?
עוד דבר, והוא הזיכרון הקצר שלנו. זוכרים איפה היו הסליקים של המחתרות הציוניות? על איזה סיפורים גדלנו? לא על מחבואי הנשק מתחת לבתים/בוידעם וכו'?
יש גם את האספקט ה"זניח" הזה שרצועת עזה היא איזור צפוף במיוחד, וארגוני גרילה/התנגדות אורבנים בכל ההיסטוריה האנושית תמיד "התחבאו" בקרב אזרחים. זו לא מקריות שהצבא הירדני פועל מתוך בסיסים בירדן, הצבא המצרי פועל מתוך בסיסים במצרים, הצבא הסורי פועל מתוך בסיסים בסוריה, הצבא הישראלי פועל מתוך בסיסים בישראל וכו' - אין לאף אחת מהמדינות האלו צורך בהתנגדות אורבנית כי, ובכן, יש להן צבא. וכשלא היה צבא לישראל - הארגונים הציונים כאמור פעלו מתוך האוכלוסיה האזרחית. אי אפשר להצדיק רצח אזרחים בכלל וילדים בפרט בטענה שהם "פועלים מתוך האוכלוסיה". מי שלא רוצה לרצוח ילדים צריך לא לרצוח אותם, זה עד כדי כך פשוט.
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  817 לייקים

עוד יום עבר, וצה"ל עדיין ארגון טרור
لا إله
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  569 לייקים

עד מתי מאי 48'
Asafasraf
קיבל.ה  179 לייקים

its-sick כתב:עוד יום עבר, וצה"ל עדיין ארגון טרור
לא נורא. תשתה כדור נגד בחילות.
הפוסט קיבל לייק אחדCraft
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  817 לייקים

מה שאני מרגיש לא יעזור למסכנים שישראל דורכת להם על הצוואר מדי יום
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  817 לייקים

אבל אחלה רעיון. בכל פעם שרואים מישהו עצוב ביום השואה או ביום הזכרון אפשר להציע לו לקחת כדור.
הרי סבל של אחרים זה סתם משעמם.
لا إله
Asafasraf
קיבל.ה  179 לייקים

צודק. ההשוואה לשואה ממש במקומה. תמשיך לרדת נמוך.
לבינתיים, ״לוחמי חופש״ ו״שוחרי שלום״ החליטו להפיץ את משנתם לציבור הרחב ולתקוף עוברי אורח.

תמונה
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  817 לייקים

מפריעה לך ההשוואה לשואה?
Asafasraf כתב: 25 אוגוסט 2022, 09:23לא נורא. תשתה כדור נגד בחילות.
لا إله
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  817 לייקים

חבל שאין כדור שמעורר אמפתיה לחלשים ולמדוכאים. זה היה יכול להציל את המדינה הנאצית שלנו מעצמה.
لا إله
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1069 לייקים

Asafasraf כתב: 25 אוגוסט 2022, 12:05 צודק. ההשוואה לשואה ממש במקומה. תמשיך לרדת נמוך.
לבינתיים, ״לוחמי חופש״ ו״שוחרי שלום״ החליטו להפיץ את משנתם לציבור הרחב ולתקוף עוברי אורח.

תמונה
תגיד, לחברים ממזרח ירושליים יש יום קבוע בשבוע שבו הם צדים אנשים מעדות שלא מוצאות חן בעיניהם ואנשים שחושבים אחרת מהם ברחובות, כמו שיש ליודונאצים, או שזה יותר בקטע של חד פעמי? (ככה זה נראה מהכותרת, שזה אירוע יוצא דופן, בניגוד ל"סיורים" של הכהניסטים ושאר נ*צים ברחובות של בירת ישראל)
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
אַל תַּעַן כְּסִיל כְּאִוַּלְתּוֹ פֶּן תִּשְׁוֶה לּוֹ גַם אָתָּה (note to self)
* המציג אינו רופא
Asafasraf
קיבל.ה  179 לייקים

הכהניסטים הם זבל טהור, ועדיין, כמות הפיגועים שהם הוציאו לעומת חבריך המחבלים הוא אפסי.
רק שהחברים שלך יכונו על ידך ״לוחמי חופש״, והכהניסטים ״יודונאצים״.
הפוסט קיבל לייק אחדHaunter
Asafasraf
קיבל.ה  179 לייקים

its-sick כתב:מפריעה לך ההשוואה לשואה?
הכל טוב.
אני, בניגוד אליך לא מייחס חשיבות בחיים לאמירה/ כתיבה של אנשים אצלנו עם דעות קיצוניות, לשני הכיוונים.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1069 לייקים

Asafasraf כתב: 25 אוגוסט 2022, 12:45 הכהניסטים הם זבל טהור, ועדיין, כמות הפיגועים שהם הוציאו לעומת חבריך המחבלים הוא אפסי.
רק שהחברים שלך יכונו על ידך ״לוחמי חופש״, והכהניסטים ״יודונאצים״.
מה הקשר? אני שואל שאלה ספציפית לגבי הכתבה שהבאת. האם זה היה אירוע מיוחד\חד פעמי, או אירוע שבועי שכולם יודעים מראש מתי ואיפה הוא הולך להיות?
כמו כן האם החבר'ה ממזרח ירושלים לובשים בגאווה את החולצות של הארגון שמארגן את הלינצ'ים כמו החברה מלהב"ה, או שהם טיפה יותר במחתרת?

ואם זה מפריע לך אני אקרא לכהניסטים "כהניסטים". אבל זה לא קוד כזה מוצלח כי כל העולם יודע שכהנא הוא לא סתם יודונאצי אלא ה-דוגמה הכי מובהקת ומוכרת.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
its-sick
קיבל.ה  817 לייקים

Asafasraf כתב: 25 אוגוסט 2022, 12:46
its-sick כתב:מפריעה לך ההשוואה לשואה?
הכל טוב.
אני, בניגוד אליך לא מייחס חשיבות בחיים לאמירה/ כתיבה של אנשים אצלנו עם דעות קיצוניות, לשני הכיוונים.
גם בגרמניה הנאצית ("האוריגינל") אני הייתי נחשב קיצוני ואתה לא.
לא כבוד גדול להיות כמו הרוב במדינה נאצית.
لا إله
D&3
קיבל.ה  531 לייקים

זה חוסר חיבור קיצוני לחשוב שזה אירוע חד פעמי
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  569 לייקים

אין סימטריה בין קבוצה מדכאת לקבוצה מדוכאת.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1069 לייקים

D&3 כתב: 25 אוגוסט 2022, 13:25 זה חוסר חיבור קיצוני לחשוב שזה אירוע חד פעמי
אני מניח שזה אליי.
"חד פעמי" זה באמת לא הכי מדויק.
התכוונתי למשהו שאינו "אירוע שמתקיים באופן קבוע במקומות וזמנים ידועים מראש לכולם כולל למשטרה, שהמשתתפים בו גאים בהשתתפות שלהם ואף לובשים חולצות שמזהות אותם ככאלה".
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
סמל אישי של משתמש
pelegs
קיבל.ה  569 לייקים

די נו, אנחנו מתייחסים כאן למאורעות שונים כאילו הם שווי ערך. אין שום סימטריה - בשביל לשכנע אותי אחרת תצטרכו להביא לי סיטואציה היסטורית בה עם נכבש לא התנגד בשום צורה עממית לכיבוש.
כל ההתממות הזו היא מיותרת - מי שלא רוצה נערים פלסטינים שזורקים אבנים צריך להפסיק את הכיבוש. כה פשוט, כה ברור מאליו.

תמונה
D&3
קיבל.ה  531 לייקים

אבל הוא ממש תהה לגבי שכיחות אירועים נטו, לא על המשמעות שלהם

אם השאלה המתוקנת היא על ספונטניות האירועים אז אין לי מושג כמובן
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1069 לייקים

פחות השכיחות ויותר הקביעות, הארגון מראש, הגאווה והעלמת העין\שת"פ של כוחות האכיפה למיניהם.
אני שואל האם האירועים במזרח ירושלים הם ספורדיים ואקראיים או מאורגנים, קבועים וממוסדים כמו אלה שבצד המערבי של העיר.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
* המציג אינו רופא
שליחת תגובה