בחירות 2022 (האלה שעוד יחסית מעניינות)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
ארדיטי
קיבל.ה  108 לייקים

מילפורד כתב:תוצאות מאוד עצובות שמראות שרוב חברי העמותה בעד הבינוניות שנקלענו אליה.
ספר לי דבר רע אחד שנעשה פה בשנתיים האחרונות.

Sent from my SM-A536E using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא נראה לי שהבנתם אותי.
היה מתמודד אחד בבחירות האלה שנראה היה שיש לו יכולת להביא בשורה כלכלית חדשה והוא לא נכנס.
עצוב מאוד בעיניי.

לגבי זה שאין מי שיחליף את רמי, זה היה ברור עוד לפני הבחירות.
מעבר לזה שיהיה בהצלחה למי שנבחר ומקוה שיובילו אותנו קדימה.
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
מקורב לצלחת
קיבל.ה  9 לייקים

אין הפתעה אולי חוץ מהכניסה של פוליטי ע''ח מנדל, אבל ניתן לייחס את זה במיוחד לקמפיין המאוד אגרסיבי של "הפועל שלי".
מילפורד כתב: 13 ספטמבר 2022, 23:26 לא נראה לי שהבנתם אותי.
היה מתמודד אחד בבחירות האלה שנראה היה שיש לו יכולת להביא בשורה כלכלית חדשה והוא לא נכנס.
עצוב מאוד בעיניי.

לגבי זה שאין מי שיחליף את רמי, זה היה ברור עוד לפני הבחירות.
מעבר לזה שיהיה בהצלחה למי שנבחר ומקוה שיובילו אותנו קדימה.
מה בדיוק בשורה כלכלית בעמית שמר, מעבר לזה שיש כאן השנה את הקבוצה הכי יקרה מאז שעלינו ליגה, עם זרים שממשיכים כאן שנה שנייה ושלישית, סגל ישראלי מהטובים בליגה אם לא הטוב שבהם (ובטח היקר שבהם) והחתמה של הישראלי הכי נחשק בשוק הקיץ.

ואם בחירתו של עמית שמר הייתה מהווה בשורה כלכלית, שיתכבד ויתנדב ויחזק את הפועל כלכלית גם אם הוא אינו חבר הוועד המנהל. וד''ש מאריק שור
הפוסט קיבל לייק אחדFrenzy
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

הפועל שלי כתב:לילה טוב פורום שדים, נעים להכיר תמונה

3 ימים לבחירות זו הזדמנות טובה להופעת בכורה ליוזר הרשמי שלנו, על אף שהשם שלנו כבר עלה פה בעבר ואנחנו מניחים שרובכם מכירים אותנו. לפני שעה קלה העלנו לבלוג התנועה את הפוסט האחרון שלנו לפני הבחירות. לצד הפוסט תוכלו למצוא באתר שלנו גם ראיונות שקיימנו השבוע עם המועמדים בר חיון ורועי פוליטי, את כל עשרים ושניים הפוסטים שכתבנו בבלוג וגם את יתר התוכן שפרסמנו במהלך החודשים האחרונים.

מצרפים לינקים לראיונות ולפוסט למי שמעוניין לקרוא:

הפוסט האחרון בבלוג - "הבחירות לעמותה במספרים"

הראיון עם בר חיון

הראיון עם רועי פוליטי

וגם לינקים לכמה פוסטים שאהבנו במיוחד (את חלקם גם אתם, לפי מונה הצפיות באתר) למי שפספס:

אחראי קשרי קהילה

חברות בעמותה ב-2022: מודלים ומסלולים

סיורים באולם

כרטיסי חבר עמותה

מטרות העמותה

את יתר הדברים אפשר לקרוא באתר התנועה שלנו וכמובן ברשתות החברתיות (ממליצים על חשבון הטוויטר, כיף שם מאוד)

שתהיה לכולנו מערכת בחירות מוצלחת
:hapoel:
אפשר בבקשה הסבר מה עשיתם עד עכשיו מאז שנבחרתם?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
הפוסט קיבל לייק אחדKingAlpaca
יהלום
קיבל.ה  110 לייקים

Chegi כתב: 21 מאי 2023, 21:51
הפועל שלי כתב:לילה טוב פורום שדים, נעים להכיר תמונה

3 ימים לבחירות זו הזדמנות טובה להופעת בכורה ליוזר הרשמי שלנו, על אף שהשם שלנו כבר עלה פה בעבר ואנחנו מניחים שרובכם מכירים אותנו. לפני שעה קלה העלנו לבלוג התנועה את הפוסט האחרון שלנו לפני הבחירות. לצד הפוסט תוכלו למצוא באתר שלנו גם ראיונות שקיימנו השבוע עם המועמדים בר חיון ורועי פוליטי, את כל עשרים ושניים הפוסטים שכתבנו בבלוג וגם את יתר התוכן שפרסמנו במהלך החודשים האחרונים.

מצרפים לינקים לראיונות ולפוסט למי שמעוניין לקרוא:

הפוסט האחרון בבלוג - "הבחירות לעמותה במספרים"

הראיון עם בר חיון

הראיון עם רועי פוליטי

וגם לינקים לכמה פוסטים שאהבנו במיוחד (את חלקם גם אתם, לפי מונה הצפיות באתר) למי שפספס:

אחראי קשרי קהילה

חברות בעמותה ב-2022: מודלים ומסלולים

סיורים באולם

כרטיסי חבר עמותה

מטרות העמותה

את יתר הדברים אפשר לקרוא באתר התנועה שלנו וכמובן ברשתות החברתיות (ממליצים על חשבון הטוויטר, כיף שם מאוד)

שתהיה לכולנו מערכת בחירות מוצלחת
:hapoel:
אפשר בבקשה הסבר מה עשיתם עד עכשיו מאז שנבחרתם?
מפרסמים פעם בחודש את מספר חברי העמותה בפייסבוק.
לא מספיק?
הפוסט קיבל לייק אחדChegi
שליחת תגובה