בחירות 2022 (האלה שעוד יחסית מעניינות)

מועצת הכדורסל של אוהדי הפועל
לזכרו של אורי שלף ז"ל, ממיסדי עמותת הפועל אוסישקין
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

מצעי המועמדים פורסמו:
https://www.hapoeluta.org/news?NewsId=10993

במילה אחת : מאכזב.

ביותר פירוט, בעיקר עצוב שיש מועמדים שהעמידו עצמם לבחירה ולא טרחו אפילו לכתוב משהו שיפורסם בעמוד הזה.
במיוחד כשמדובר על חבר פעיל בועד הנוכחי.

אחרי זה מאכזב שאין שום אלטרנטיבה חדשה, יש פה אנשים שמתלוננים כל הזמן על הועד הנוכחי, אבל בתכלס (שוב) אין אחד שכתב שהוא מתמודד במטרה להחליף את רמי (לי באופן אישי אין שום דבר נגד רמי, אבל כן ברמה הדמוקרטית הייתי רוצה לראות גיוון).

מעבר לזה , אין כמעט שום התייחסות לטיפול בבעיות שיש בתוך הקהל של הפועל (למעט איזה חצי משפט של עמית שמר).

לגבי המועמדים של ה״מפלגה״ הראשונה בתולדות העמותה, לדעתי עשיתם טעות אסטרטגי שהכנסתם שני מועמדים, קשה לי להאמין שהרבה אנשים יכניסו את שניהם (אם בכלל) מה שיגרום בסופו של דבר לפיצול קולות על שניהם שלא בטוח שיספיק לאף אחד מהם להיכנס.

שיהיה בהצלחה לכל המועמדים.
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

הבעיה היא לא שני מועמדים, הבעיה היא עם מועמד בן 23(?) ללא ניסיון תעסוקתי(?)
מה לו ולניהול קבוצת כדורסל?
שוקל להצביע לכל השאר רק כדי להימנע מהמבוכה
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
סמל אישי של משתמש
הפועל
קיבל.ה  977 לייקים
יצירת קשר:

ואם הוא היה בן 43 הוא היה יודע לנהל קבוצת כדורסל?
שלא לדבר על זה שממילא ניהול הקבוצה בידי רמי לכל עניין ודבר.
נעשינו לנטל, אנו וזיכרונותינו, ובסופו של דבר נמכרנו
היינו של ההסתדרות, אבל עכשיו כבר לא
איש אחד, מוישה, בא וקנה אותנו
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

דיברו פה קצת על חוסר ניסיון, אז רציתי לתרום את שני הסנט שלי בנושא בתור אחד שהיה חבר ועד מנהל בגיל 23 (גילוי נאות, קוראים לי רועי חנין ואני פעיל ב"הפועל שלי"). הוועד המנהל של העמותה מורכב מחמישה חברים שמנהלים את העמותה כצוות ולא כאינדיבידואלים. יצא לי לעבוד בקדנציה שלי עם אנשים בעלי יותר ופחות ניסיון ניהולי ותחומי האחריות שכל חבר הנהלה קיבל תאמו את הרקע שלו ואת היתרונות שהוא מביא לשולחן.

לאף אחד בוועד המנהל וגם לא בתנועה אין ספק שחבר הנהלה צעיר לא יישלח לפגישות עם ספונסרים או לישיבות מנהלת הליגה. רועי לא הולך להיות חבר הוועד המנהל הצעיר הראשון והניסיון מלמד אותנו שחברי הנהלה צעירים מביאים איתם סט יכולות שבשילוב עם הניסיון של המועמדים האחרים מועיל לעמותה ודוחף אותה קדימה.מאור הראל הקים את העמותה בגיל 22 והוא אחד מחברי ההנהלה הזכורים לטובה בעמותה, דור פורת בגיל 25 הקים מערך גיוס חברי עמותה שהכניס לעמותה מאות אלפי שקלים וגם חברי ועד מנהל נוספים שהיו מבוגרים יותר אך ללא ניסיון ניהולי עשו עבודה מצוינת.
הפוסט קיבל לייק אחדנועם שחם
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

גם בוכמן לא היה מבוגר בהרבה.
זה פחות חוטא למטרה שלכם כמו זה שפיצול הקולות בינהם עלול לגרום לזה שאף אחד מהם לא ייכנס.

לגבי ניהול הקבוצה והעובדה שזה נופל רק על רמי, אומנם אין אחד שאומר שהוא רוצה להחליף את רמי אבל יש שניים שמדברים על להשתתף איתו בעבודה.

ואחד שלא אומר כלום, שהייתי מאוד רוצה ״להעניש״ אותו על זה אבל נראה לי שעו״ד אחד בועד זה חשוב.
הוא כנראה מודע לזה ובגלל זה לא טרח לפרסם כלום מה שגורם לזה להיות עוד יותר מעצבן.
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

מילפורד כתב: 09 אוגוסט 2022, 09:32 גם בוכמן לא היה מבוגר בהרבה.
זה פחות חוטא למטרה שלכם כמו זה שפיצול הקולות בינהם עלול לגרום לזה שאף אחד מהם לא ייכנס.

לגבי ניהול הקבוצה והעובדה שזה נופל רק על רמי, אומנם אין אחד שאומר שהוא רוצה להחליף את רמי אבל יש שניים שמדברים על להשתתף איתו בעבודה.

ואחד שלא אומר כלום, שהייתי מאוד רוצה ״להעניש״ אותו על זה אבל נראה לי שעו״ד אחד בועד זה חשוב.
הוא כנראה מודע לזה ובגלל זה לא טרח לפרסם כלום מה שגורם לזה להיות עוד יותר מעצבן.
אתה צודק לגבי בוכמן שלא הכנסתי כי הוא היה בעל יותר ניסיון כשנבחר.

בעניין הבחירה בריצה כפולה - אני מאמין ששני המועמדים שאנחנו תומכים בהם בבחירות הם מועמדים מצוינים שבשילוב עם חברי ההנהלה הנוכחיים שמתמודדים מחדש יכולים לייצר ועד מנהל טוב ומאוזן. יכול להיות שהחלטות פוליטיות כאלו ואחרות אולי היו יכולות להסתכם בכמה עשרות קולות יותר עבור אחד מהם, אבל כפי שבטח ראית יש לנו הרבה רעיונות ונושאים שחשוב לנו לקדם ובשביל לקדם את כולם באופן משמעותי אנחנו חושבים שנדרש יותר מחבר הנהלה אחד.
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

ברור, חמישה חברים בועד המנהל היו מקדמים את האג׳נדה שלכם הכי טוב.
מבין גם ששניים עדיפים לכם על אחד.
יחד עם זאת, אחד בטוח עדיף על אפס.
כמה עשרות קולות זה המון בבחירות האלה ועשויות להיות ההבדל בין זה שייכנס לכם נציג אחד לבין זה שלא יהיה בכלל.

מצד שני, יש רק 7 מועמדים על חמשה מקומות , הייתי רוצה לראות יותר בלי קשר.

חסר לי גם איזה מועמדת אישה אחת לפחות לועד המנהל (כרגיל מאז שנועה פרשה).
Matan
קיבל.ה  59 לייקים

מאוד מקווה שמי שלא טרח אפילו לפרסם על עצמו ועל מה הוא רוצה לקדם כמה מילים לא ייבחר.

לא חושב גם שיש צורך בהכרח בעורך דין הועד המנהל, יש מספיק עורכי דין בעולם שיכולים לשמש כיועצים משפטיים לעמותה.
בכלליות עמותה כמו הפועל כבר יכולה להרשות לעצמה לבחור עורך דין גם לפי היכולת ולא רק לפי כמה חינם הוא עושה את העבודה.
נערך לאחרונה על ידי Matan ב 11 אוגוסט 2022, 10:56, נערך פעם 1 בסך הכל.
ארבעת המופלאים
קיבל.ה  419 לייקים

מילפורד כתב: 09 אוגוסט 2022, 09:57 ברור, חמישה חברים בועד המנהל היו מקדמים את האג׳נדה שלכם הכי טוב.
מבין גם ששניים עדיפים לכם על אחד.
יחד עם זאת, אחד בטוח עדיף על אפס.
כמה עשרות קולות זה המון בבחירות האלה ועשויות להיות ההבדל בין זה שייכנס לכם נציג אחד לבין זה שלא יהיה בכלל.

מצד שני, יש רק 7 מועמדים על חמשה מקומות , הייתי רוצה לראות יותר בלי קשר.

חסר לי גם איזה מועמדת אישה אחת לפחות לועד המנהל (כרגיל מאז שנועה פרשה).
אני רצתי בבחירות הקודמות (וחסרו לי מעט קולות כדי להיבחר), והפעם לא הגשתי מועמדות בגלל מצבי הבריאותי. אין ספק שמיעוט המועמדים זה די מביך. כואב לי שאני לא יכול לתרום מיכולותיי בשלב הזה. אולי בפעם הבאה.
לגבי אישה, אני איתך בעניין הזה.
אין אלוהים.
דת (כל דת) - ההונאה הגדולה ביותר בתולדות האנושות!
האדום הצורר
קיבל.ה  652 לייקים

אין לעמותה משמעות בפועל אז גם אין מועמדים. זה הכל.
אינתי עומרי, הפועל.
הפוסט קיבל לייק אחדרדנקו
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

לא יודע מה נספר בעינייך ל״משמעות״, העמותה הזאת היא הבעלים של 51% מהפועל תל אביב כדורסל שזה בשבילי די משמעותי.
הדגל האדום
קיבל.ה  103 לייקים

Rkhenin כתב: 09 אוגוסט 2022, 08:20 דיברו פה קצת על חוסר ניסיון, אז רציתי לתרום את שני הסנט שלי בנושא בתור אחד שהיה חבר ועד מנהל בגיל 23 (גילוי נאות, קוראים לי רועי חנין ואני פעיל ב"הפועל שלי"). הוועד המנהל של העמותה מורכב מחמישה חברים שמנהלים את העמותה כצוות ולא כאינדיבידואלים. יצא לי לעבוד בקדנציה שלי עם אנשים בעלי יותר ופחות ניסיון ניהולי ותחומי האחריות שכל חבר הנהלה קיבל תאמו את הרקע שלו ואת היתרונות שהוא מביא לשולחן.

לאף אחד בוועד המנהל וגם לא בתנועה אין ספק שחבר הנהלה צעיר לא יישלח לפגישות עם ספונסרים או לישיבות מנהלת הליגה. רועי לא הולך להיות חבר הוועד המנהל הצעיר הראשון והניסיון מלמד אותנו שחברי הנהלה צעירים מביאים איתם סט יכולות שבשילוב עם הניסיון של המועמדים האחרים מועיל לעמותה ודוחף אותה קדימה.מאור הראל הקים את העמותה בגיל 22 והוא אחד מחברי ההנהלה הזכורים לטובה בעמותה, דור פורת בגיל 25 הקים מערך גיוס חברי עמותה שהכניס לעמותה מאות אלפי שקלים וגם חברי ועד מנהל נוספים שהיו מבוגרים יותר אך ללא ניסיון ניהולי עשו עבודה מצוינת.

תודה על ההתייחסות. עם זאת, אתה הבן של הפרלמנטר אולי הכי טוב שהיה בישראל, דור פורת הוא אחד הבחורים הכי חריפים שעברו בעמותה וכבר היה לו ניסיון מערכתי לפני הכניסה אליה ומאור הראל זה מאור הראל. לעומתכם, **** ישב לידי אתמול בבלומפילד בסנדלים וסרט לשיער ועישן ג׳וינטים כל המשחק כאילו הוא חזר השבוע מדרום אמריקה. לא ראיתי משהו במצע שלו שמדגיש את היתרון היחסי שלו כצעיר או כחסר ניסיון(סושיאל יותר טוב? ברזל עושה עבודה מעולה), ולכן כשהוא בא להתמודד מול מנכ״לים לשעבר או אנשים בעלי קריירה ענפה אני אעדיף להפקיד את הקבוצה שאותה אני אוהב ומשקיע בה אלפי שקלים בעונה בידי אנשים יותר מנוסים.

אגב, זה אולי יצא קצת חריף אבל אני לגמרי פתוח לשכנוע, פשוט כרגע אני לא רואה אף יתרון
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

רועי, מה עמדת "הפועל שלי" בנוגע לזריקת החפצים משער 1?
האם יש לכם רעיונות כיצד לטפל בנושא?
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

הדגל האדום כתב: 09 אוגוסט 2022, 19:36
Rkhenin כתב: 09 אוגוסט 2022, 08:20 דיברו פה קצת על חוסר ניסיון, אז רציתי לתרום את שני הסנט שלי בנושא בתור אחד שהיה חבר ועד מנהל בגיל 23 (גילוי נאות, קוראים לי רועי חנין ואני פעיל ב"הפועל שלי"). הוועד המנהל של העמותה מורכב מחמישה חברים שמנהלים את העמותה כצוות ולא כאינדיבידואלים. יצא לי לעבוד בקדנציה שלי עם אנשים בעלי יותר ופחות ניסיון ניהולי ותחומי האחריות שכל חבר הנהלה קיבל תאמו את הרקע שלו ואת היתרונות שהוא מביא לשולחן.

תודה על ההתייחסות. עם זאת, אתה הבן של הפרלמנטר אולי הכי טוב שהיה בישראל, דור פורת הוא אחד הבחורים הכי חריפים שעברו בעמותה וכבר היה לו ניסיון מערכתי לפני הכניסה אליה ומאור הראל זה מאור הראל. לעומתכם, **** ישב לידי אתמול בבלומפילד בסנדלים וסרט לשיער ועישן ג׳וינטים כל המשחק כאילו הוא חזר השבוע מדרום אמריקה. לא ראיתי משהו במצע שלו שמדגיש את היתרון היחסי שלו כצעיר או כחסר ניסיון(סושיאל יותר טוב? ברזל עושה עבודה מעולה), ולכן כשהוא בא להתמודד מול מנכ״לים לשעבר או אנשים בעלי קריירה ענפה אני אעדיף להפקיד את הקבוצה שאותה אני אוהב ומשקיע בה אלפי שקלים בעונה בידי אנשים יותר מנוסים.

אגב, זה אולי יצא קצת חריף אבל אני לגמרי פתוח לשכנוע, פשוט כרגע אני לא רואה אף יתרון
א. אני אגיד שזה לא קצת חריף, אלא כתוב באופן לא יפה כלפי חבר ליציע. מעבר לבחירות שמותר לחשוב אחרת, בסך הכל רועי מתמודד כי הוא חושב שיש לו מה לתרום לעמותה (ובצדק רב) ומתקפה אישית על איך מישהו נראה במשחק.... שמע, לא אוהב את זה.
ב. אני מכיר את רועי כמה חודשים. בזמן הזה היה לי המון זמן איתו לראות איך הוא פועל וחושב. איך קהילת הפועל תל אביב חשובה לו וכמה דברים הוא עושה בה. לא רק אני מתרשם ממנו. כל מי שפגשנו, בין אם זה דור פורת ואביעד צוק שהיו בהנהלה גם ותומכים בו ואם זה יונתן לרנר שנפגשנו איתו וגם הוא אוהב ומעריך אותו מאוד. במאמר מוסגר ורק בינינו, לדעתי רועי היום במקום טוב ומנוסה בהרבה מהמקום שבו אני הייתי לפני 8 שנים (עם כל הכבוד לאבא שלי). כשאני הגעתי להנהלה הייתי סטודנט צעיר לפסיכולוגיה, בלי ניסיון כמעט בכלל, מלבד היותי מתנדב בעמותה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםהדגל האדוםBerns
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

בני12 כתב: 09 אוגוסט 2022, 20:51 רועי, מה עמדת "הפועל שלי" בנוגע לזריקת החפצים משער 1?
האם יש לכם רעיונות כיצד לטפל בנושא?
כתבנו על זה בדף השאלות והתשובות שלנו: https://www.myhapoel.com/faq?fbclid=IwA ... TOJURsdbIo

"כמו הרוב המוחלט של האוהדים, גם אנחנו מתנגדים לתופעת השלכת החפצים וחושבים שזו תופעה מיותרת ומגונה שפוגעת בקבוצה, בראש ובראשונה בכך שהיא מסכנת את בריאות השחקנים שלה. שמענו בעבר מספר טענות כאילו היציע שמאחורי הסל תומך בתופעה באופן אקטיבי או בשתיקה, אך האמת היא הפוכה. רוב מוחלט של פעילי התנועה יושב ביציע 1 וכמו יתר חברינו ליציע גם אנחנו חושבים שנדרש למצוא פתרון לבעיה.

בשנים האחרונות (גם אם נסנן את תקופות הסגר בהן משחקים שוחקו ללא קהל) הייתה ירידה רצינית באירועי האלימות במעורבות הקהל של הפועל, שהתבטאה גם בירידה בהיקף הקנסות שספגה הקבוצה. סוגיית השלכת החפצים היא הבעיה האחרונה שנותרה חסרת פתרון. לאחר סדרת הפלייאוף נגד מכבי שוחחנו עם מספר חברי הנהלה והתרשמנו שיש הבנה במועדון שנדרש לטפל בנושא בקדנציה הקרובה. אין פתרונות קלים לבעיה הזו, שאיתה מתמודדים בשנה האחרונה מועדונים רבים בארץ ובעולם, אבל זה כורח המציאות - ולכן אנחנו נשמח לשתף פעולה עם ההנהלה הנבחרת בכל צעד שייבחר כדי למגר את התופעה לטובת כולנו."

אם יש עוד שאלות אשמח לענות ולהתייחס.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

התייחסת לנושא העמדה אבל לא להצעות לפתרון.
אם אתם רוצים להכניס שני חברים להנהלה (מתוך חמישה) אני מצפה שתיזמו דברים ולא תגררו אחרי הנהלה שדי ברור שאין לה כוונה לפעול בנושא.
ולכן אני שואל מה ההצעות שלכם לפתרון הנושא?
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

בני12 כתב: 09 אוגוסט 2022, 21:56 התייחסת לנושא העמדה אבל לא להצעות לפתרון.
אם אתם רוצים להכניס שני חברים להנהלה (מתוך חמישה) אני מצפה שתיזמו דברים ולא תגררו אחרי הנהלה שדי ברור שאין לה כוונה לפעול בנושא.
יש כוונות לפעול בנושא על ידי ההנהלה הנוכחית. אנחנו יודעים מתוך שיחות איתם. מאמין שבקרוב תשמעו את עמדת ההנהלה.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Rkhenin כתב: 09 אוגוסט 2022, 22:06
יש כוונות לפעול בנושא על ידי ההנהלה הנוכחית. אנחנו יודעים מתוך שיחות איתם. מאמין שבקרוב תשמעו את עמדת ההנהלה.
אז אתה ממליץ לי לבחור בחברי ההנהלה הנוכחית?

תסלח לי אבל אתה מתחמק.
גם לאמר אין לנו רעיונות לפתרון או שאנחנו לא תומכים באף אחד מהפתרונות המוצעים זאת אמירה
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

בני12 כתב: 09 אוגוסט 2022, 23:11

תסלח לי אבל אתה מתחמק.
גם לאמר אין לנו רעיונות לפתרון או שאנחנו לא תומכים באף אחד מהפתרונות המוצעים זאת אמירה
אני תומך בפעולות שיסייעו למנוע את השלכת החפצים והפגיעה במשחק ובשחקנים. מועדון הכדורסל הפועל תל אביב הוא לא הראשון בעולם שיש בעיה כזו אצלו והפתרון קיים בעולם. אני גם יודע שההנהלה הנוכחית פועלת בכיוון ותומך בה בפעולות שתנקוט בתחום הזה (כפי שאני תומך בה בדברים רבים אחרים).

יחד עם זאת, יש נושאים אחרים שאני חושב שנכון לפעול אחרת ולכן אני ממליץ לבחור ברועי פוליטי, בר חיון ובחלק מחברי ההנהלה הנוכחית.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Rkhenin כתב: 09 אוגוסט 2022, 23:46

תסלח לי אבל אתה מתחמק.
אני תומך בפעולות שיסייעו למנוע את השלכת החפצים והפגיעה במשחק ובשחקנים. מועדון הכדורסל הפועל תל אביב הוא לא הראשון בעולם שיש בעיה כזו אצלו והפתרון קיים בעולם. אני גם יודע שההנהלה הנוכחית פועלת בכיוון ותומך בה בפעולות שתנקוט בתחום הזה (כפי שאני תומך בה בדברים רבים אחרים).

יחד עם זאת, יש נושאים אחרים שאני חושב שנכון לפעול אחרת ולכן אני ממליץ לבחור ברועי פוליטי, בר חיון ובחלק מחברי ההנהלה הנוכחית.
טוב, נסיון אחרון.
האם אתה יכול לתת דוגמה לפעולה אחת שתסייע למנוע את השלכת החפצים והפגיעה במשחק ובשחקנים בה אתה תומך?
Rkhenin
קיבל.ה  44 לייקים

בני12 כתב: 09 אוגוסט 2022, 23:59
Rkhenin כתב: 09 אוגוסט 2022, 23:46

תסלח לי אבל אתה מתחמק.

טוב, נסיון אחרון.
האם אתה יכול לתת דוגמה לפעולה אחת שתסייע למנוע את השלכת החפצים והפגיעה במשחק ובשחקנים בה אתה תומך?
אני אישית חושב שהצבת רשת עשויה להוות פתרון
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

סבבה. תודה
הפוסט קיבל לייק אחדNate
Charlie
קיבל.ה  430 לייקים

מתי הבחירות, ספטמבר?

Sent from my HD1903 using Tapatalk

oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

Matan כתב: 09 אוגוסט 2022, 10:24 מאוד מקווה שמי שלא טרח אפילו לפרסם על עצמו ועל מה הוא רוצה לקדם כמה מילים לא ייבחר.

לא חושב גם שיש צורך בהכרח בעורך דין הועד המנהל, יש מספיק עורכי דין בעולם שיכולים לשמש כיועצים משפטיים לעמותה.
בכלליות עמותה כמו הפועל כבר יכולה להרשות לעצמה לבחור עורך דין גם לפי היכולת ולא רק לפי רמה חינם הוא עושה את העבודה.
מסכים, אין שום צורך בעו״ד בועד המנהל.
עמותה כזאת צריכה לקבל שירותים משפטיים ממשרד מוביל פרו-בונו
אם אין להם היום אחד כזה אני בדקה מארגן ליווי שוטף ממשרד מהביג פייב.
סמל אישי של משתמש
רדנקו
קיבל.ה  634 לייקים

oleg neduda כתב: 11 אוגוסט 2022, 00:45
Matan כתב: 09 אוגוסט 2022, 10:24 מאוד מקווה שמי שלא טרח אפילו לפרסם על עצמו ועל מה הוא רוצה לקדם כמה מילים לא ייבחר.

בכלליות עמותה כמו הפועל כבר יכולה להרשות לעצמה לבחור עורך דין גם לפי היכולת ולא רק לפי רמה חינם הוא עושה את העבודה.
אני בספק רב אם תצליח לעשות את זה בכזאת קלות.
אבל גם אם כן, אתם צריכים לזכור שאם לא השתנה משהו, למיטב זכרוני בדיונים באיגוד (אלא אם משהו השתנה) אין זכות לייצוג על ידי עו"ד.
מי שמופיע זה נציג של הקבוצה
ומהבחינה הזו יש יתרון מסוים בכך שיש חבר הנהלה שהוא עו"ד.
כמובן שזו ממש לא סיבה טובה מספיק לבחור להנהלה מישהו שהוא עו"ד, אבל כשיש מישהו כזה (בהנחה שהוא בכלל מבין בתחום ויכול לעזור בייצוג של הקבוצה) זה ממש לא מזיק.
Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

רדנקו כתב: 11 אוגוסט 2022, 11:58

אבל גם אם כן, אתם צריכים לזכור שאם לא השתנה משהו, למיטב זכרוני בדיונים באיגוד (אלא אם משהו השתנה) אין זכות לייצוג על ידי עו"ד.
כמובן שזו ממש לא סיבה טובה מספיק לבחור להנהלה מישהו שהוא עו"ד, אבל כשיש מישהו כזה (בהנחה שהוא בכלל מבין בתחום ויכול לעזור בייצוג של הקבוצה) זה ממש לא מזיק.
יש עוד מועמדים שהם עורכי דין
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

רדנקו כתב: 11 אוגוסט 2022, 11:58

היות שאני בעצמי שותף במשרד כזה, לא תהיה שום בעיה.
אני מניח שלעמותה יש ליווי שוטף ומקווה שזה ללא תשלום כי חבל על הכסף. המשרד שאני עובד בו מספק שירותים כאלה לעמותות רבות פרו בונו, זה דבר מקובל. ומיותר לציין שנשמח לעשות את זה גם לעמותה (אבל כאמור, מניח שהם כבר מסודרים בעניין)
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךKarl Marx
סמל אישי של משתמש
הפועל שלי
קיבל.ה  2 לייקים
יצירת קשר:

לילה טוב פורום שדים, נעים להכיר :heart:

3 ימים לבחירות זו הזדמנות טובה להופעת בכורה ליוזר הרשמי שלנו, על אף שהשם שלנו כבר עלה פה בעבר ואנחנו מניחים שרובכם מכירים אותנו. לפני שעה קלה העלנו לבלוג התנועה את הפוסט האחרון שלנו לפני הבחירות. לצד הפוסט תוכלו למצוא באתר שלנו גם ראיונות שקיימנו השבוע עם המועמדים בר חיון ורועי פוליטי, את כל עשרים ושניים הפוסטים שכתבנו בבלוג וגם את יתר התוכן שפרסמנו במהלך החודשים האחרונים.

מצרפים לינקים לראיונות ולפוסט למי שמעוניין לקרוא:

הפוסט האחרון בבלוג - "הבחירות לעמותה במספרים"

הראיון עם בר חיון

הראיון עם רועי פוליטי

וגם לינקים לכמה פוסטים שאהבנו במיוחד (את חלקם גם אתם, לפי מונה הצפיות באתר) למי שפספס:

אחראי קשרי קהילה

חברות בעמותה ב-2022: מודלים ומסלולים

סיורים באולם

כרטיסי חבר עמותה

מטרות העמותה

את יתר הדברים אפשר לקרוא באתר התנועה שלנו וכמובן ברשתות החברתיות (ממליצים על חשבון הטוויטר, כיף שם מאוד)

שתהיה לכולנו מערכת בחירות מוצלחת
:hapoel:
החשבון הרשמי של תנועת "הפועל שלי"
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךBerns
פישונט
קיבל.ה  1019 לייקים

הבחירות למוסדות העמותה 2022 - הפועל אוסישקין, החלו.
ניתן להיכנס לקישור ולהצביע:
https://hta.votes.co.il/

בהצלחה
בנימה אישית - בושה שאי אפשר להצביע לדור פורת
beny
קיבל.ה  247 לייקים

שמי בני, חלקכם מכירים אותי מהפורום וחלקכם מהמגרש.

הצעתי את מועמדתי השנה לבחירות לועדת הביקורת, לדעתי יש לי הידע , הניסיון והכישורים המתאימים לעזור לעמותה בתפקיד.

מצ"ב קישור למצע - https://hapoeluta.org/news?NewsId=11037
הפוסט קיבל 4 לייקיםסומךהפועלChegiארבעת המופלאים
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

מתי יהיו תוצאות?

Sent from my SM-G996B using Tapatalk

סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

אפשר להצביע עד מחר , מניח שייקח כמה דקות עד שעה/שעתיים לועדת בחירות לאשר את התוצאות הסופיות ואז יופרסם.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
יהלום14אדום
קיבל.ה  532 לייקים

קשה לי לבחור השנה
יאללה הביתה!!!
סמל אישי של משתמש
Chegi
קיבל.ה  1484 לייקים

מה אחוז הבוחרים?
"ואז, בתוך החושך הגדול, היה הדרבי בכדורסל. הפועל ניצחה 66:78 והחיים פתאום נהיו יפים" א. איינשטיין.
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

Chegi כתב: 12 ספטמבר 2022, 19:37 מה אחוז הבוחרים?
לפי דה נירו יש בעיה עם אחוזי ההצבעה במגזר הערבי
נועם שחם
קיבל.ה  735 לייקים

מגוחך שעמית שמר לא נבחר. בחיי.
הפוסט קיבל לייק אחדbeny
סמל אישי של משתמש
מילפורד
קיבל.ה  1140 לייקים

תוצאות מאוד עצובות שמראות שרוב חברי העמותה בעד הבינוניות שנקלענו אליה.
סמל אישי של משתמש
Haunter
קיבל.ה  337 לייקים

רקלארמי
חופש לפורום שדים מPELEGES

חופש לפורום שדים מPELEGES
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

מילפורד כתב: 13 ספטמבר 2022, 19:59 תוצאות מאוד עצובות שמראות שרוב חברי העמותה בעד הבינוניות שנקלענו אליה.
אפשר היה להחליף במכסימום 3 חברי הנהלה.
החליפו שניים שזה אחד יותר ממה שציפיתי שיקרה
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

מילפורד כתב: 13 ספטמבר 2022, 19:59 תוצאות מאוד עצובות שמראות שרוב חברי העמותה בעד הבינוניות שנקלענו אליה.
דווקא בשנתיים האחרונות ההתנהלות המקצועית טובה.
שליחת תגובה