הקהל

פורום אוהדי הפועל תל אביב
סמל אישי של משתמש
Shacham
קיבל.ה  577 לייקים

לירון האדום כתב: 28 אוגוסט 2022, 09:30 העיקר שיש את מי להאשים.
הקהל אשם.

Sent from my SM-G996B using Tapatalk
העולם לא בינארי ולא חייב להיות אשם אחד.

ברור שרוב האחריות על המנהלים הגרועים בליגה, אבל הקהל אשם בהרבה דברים כמו התעסקות באוננות עצמית במקום בטובת הקבוצה (להלן התצוגה בהתחלה שעשתה הכל חוץ מלהטריף את השחקנים), זריקת חפצים(כולל על שחקני הקבוצה!), שריקת בוז לשחקן של הקבוצה ובכללי היטפלות אובססיבית לרשימה בלתי נגמרת של שחקנים(דוידה, רז שלמה, ספורי...)

נניח שהיה רוכש פוטנציאלי אתמול ביציע הכבוד, אתה חושב שהמשחק אתמול הגביר לו את החשק לרכוש את הקבוצה?
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

אני באמת מזמן כבר לא מעריץ גדול של האולטראס, אבל להגיד שאנחנו הקהל הכי גרוע בארץ עם הנאמנות המטורפת בשנים האחרונות זה פשוט מנותק מהמציאות, סליחה.
אתם פשוט לא רגילים שאצלנו שורקים בוז, אצל כל קבוצה אחרת זה נורמה.
אנטי ביתר לשעבר
הפוסט קיבל לייק אחדL.S
אמה גולדמן
קיבל.ה  392 לייקים

ובשנים האחרונות האולטראס עשו הכל בשביל לעודד את הקבוצה ולהטריף את השחקנים בכל חור בארץ. יכול להיות שמשהו עכשיו נשבר
אנטי ביתר לשעבר
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

לא הבנתי מה הבעיה שלכם פה על לשרוק בוז לשחקן שמסריח את הדשא . אז בואו הם יזרקו עלינו זין ואנחנו נמשיך לעודד אותם ולמחוא כפיים מהיציע שחקנים צריכים לדעת גם להתמודד עם שריקות בוז מצד הקהל שלהם , אבל כמה קל להתלונן פה על שהקהל לא שורק בוז אחרי הפסד אתם מתלוננים שכן שורקים בוז אתם גם מתלוננים .
כמה אתם אוהבים להתמרמר פה על הקהל
סמל אישי של משתמש
כרובית
קיבל.ה  679 לייקים

ofri כתב: 28 אוגוסט 2022, 09:47 לא הבנתי מה הבעיה שלכם פה על לשרוק בוז לשחקן שמסריח את הדשא . אז בואו הם יזרקו עלינו זין ואנחנו נמשיך לעודד אותם ולמחוא כפיים מהיציע שחקנים צריכים לדעת גם להתמודד עם שריקות בוז מצד הקהל שלהם , אבל כמה קל להתלונן פה על שהקהל לא שורק בוז אחרי הפסד אתם מתלוננים שכן שורקים בוז אתם גם מתלוננים .
יש בעיה בלשרוק בוז לשחקן ספציפי של הפועל!! בכל נגיעה שלו בכדור
הפוסט קיבל 5 לייקיםRaiziShachamסומךאוף גוזלAsafasraf
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

ofri כתב: 28 אוגוסט 2022, 09:47 לא הבנתי מה הבעיה שלכם פה על לשרוק בוז לשחקן שמסריח את הדשא . אז בואו הם יזרקו עלינו זין ואנחנו נמשיך לעודד אותם ולמחוא כפיים מהיציע שחקנים צריכים לדעת גם להתמודד עם שריקות בוז מצד הקהל שלהם , אבל כמה קל להתלונן פה על שהקהל לא שורק בוז אחרי הפסד אתם מתלוננים שכן שורקים בוז אתם גם מתלוננים .
לשרוק בוז לשחקן שמסריח את הדשא עלק
דקה ראשונה של מחזור שני. להסריח את הדשא הוא בטח לא הספיק
ואני בכלל לא מדבר על זה שהוא בטח לא הסיבה שבגללה הפסדנו בשני המחזורים הראשונים
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךאוף גוזל
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

Shacham כתב:
הקהל אשם.

ברור שרוב האחריות על המנהלים הגרועים בליגה, אבל הקהל אשם בהרבה דברים כמו התעסקות באוננות עצמית במקום בטובת הקבוצה (להלן התצוגה בהתחלה שעשתה הכל חוץ מלהטריף את השחקנים), זריקת חפצים(כולל על שחקני הקבוצה!), שריקת בוז לשחקן של הקבוצה ובכללי היטפלות אובססיבית לרשימה בלתי נגמרת של שחקנים(דוידה, רז שלמה, ספורי...)

נניח שהיה רוכש פוטנציאלי אתמול ביציע הכבוד, אתה חושב שהמשחק אתמול הגביר לו את החשק לרכוש את הקבוצה?
מצב הקבוצה שווה למצב הקהל.
שהקבוצה תצליח לא תשמע בוז.
אם כבר דיברת על רוכש - תראה לי איזה עוד קבוצה מביאה 8500 מנויים שהמטרה שלה היא לסיים פלייאוף עליון , נתניה הגדולה לא מביאה כזאת כמות קהל.

להפועל יש בייס חזק של קהל שהולך איתה לכל מקום, גם בכישלון.

בכמות כזאת של קהל תמיד יהיו עשבים שוטים ותמיד יהיו בעיות.

בשנים הרעות של מכבי הקהל שלה לא היה טוב יותר ובכל זאת הגיעו אליהם רוכשים

Red_man
קיבל.ה  467 לייקים

כשעשו את זה לנאתכו זה גם היה סבבה? בכל מקרה שורקים לו בוז כי הם זרקו עליו דיספנסר כי הוא בזבז זמן שנה שעברה במשחק מול נוף הגליל לא כי הוא מסריח את הדשא. בדיוק כמו ששרקו/שורקים לגוטליב כי הוא הגן על עצמו כשניסו לדפוק לו מכות באימון.
בלי קשר השריקות בוז האלה יגרמו לו לצאת יותר טוב לכדורי גובה? לשחק עם יותר מוטיבציה? הוא שוער גרוע והבעיה האמיתית היא מי שהביא אותו
הפוסט קיבל לייק אחדסומך
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

oleg neduda כתב: 28 אוגוסט 2022, 09:56
לשרוק בוז לשחקן שמסריח את הדשא עלק
דקה ראשונה של מחזור שני. להסריח את הדשא הוא בטח לא הספיק
ואני בכלל לא מדבר על זה שהוא בטח לא הסיבה שבגללה הפסדנו בשני המחזורים הראשונים
התכוונתי יותר בכללי ומרינוביץ בהחלט חלק מהאשמים .
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

לירון האדום כתב: 28 אוגוסט 2022, 09:56
Shacham כתב:
הקהל אשם.

אם כבר דיברת על רוכש - תראה לי איזה עוד קבוצה מביאה 8500 מנויים שהמטרה שלה היא לסיים פלייאוף עליון , נתניה הגדולה לא מביאה כזאת כמות קהל.

מצב הקבוצה היה גרוע גם בעבר ועדיין הייתה חוויה להגיע לבלומפילד
בשנתיים שלוש האחרונות זה שונה, הקהל עסוק בעיקר בלעשות דווקא. זריקת חפצים, קללות ובוז לשחקן הכי וותיק בסגל, בוז לשחקני בית, והפארסה אתמול עם הכדורי ים בכלל בדיחה עצובה. נהייתה אווירה של גועל נפש
הפוסט קיבל 3 לייקיםRaiziShachamסומך
דגל אדום
קיבל.ה  54 לייקים

אני לא יודע אם אנחנו הקהל הכי טוב או הכי גרוע או באיזה מקום על הסקאלה.
פעם הייתי בטוח שאנחנו הקהל הכי אינטיליגנטי והכי מרגש. לצערי נראה שהיום אנחנו נמצאים רחוק משם.

נמאס ממגניבים בעיני עצמם שיודעים לשיר שהם לא רוצים שוטרים ביציע, אבל עושים הכל כדי שהשוטרים יחזרו ליציע.
נמאס מזה שכל שיר, כולל ההכי טובים, מקוריים ושנונים - אלה ששמו אותנו לפחות רמה מעל כל השאר בעניין העידוד - חייב לכלול היום איזה שינוי מתחום השואה/מלשנים/מחלות וכיו"ב.
ובעיניי השיא זה קללות ושריקות בוז לשחקנים שלנו, ועוד באמצע משחק. בכלל בלי קשר לשאלה אם זה "מגיע לו" או לא, בטוח שזה מערער את הביטחון של השחקן ופוגע בקבוצה ובסיכויים שלה. שלא לדבר על זה שאפילו אוהדי ביטר היו מתביישים לנהוג כך עם שחקן שלהם.

ועוד מילה בנוגע לקהל - לצערי הגעתי למצב שאני ממש מייחל לכך שיציבו רשת מאחורי שער 5, וגם מצלמות שיצלמו את כל האוהדים כל הזמן, ושינקטו צעדים חמורים נגד כל המשליכים למיניהם (ואני לא מדבר על זריקת כדור בתחילת המשחק בית הראשון של העונה. זה אולי נחמד, אבל להמשיך עם זה עוד דקות ארוכות אח"כ זה כבר סתם בריונות).
הפוסט קיבל 3 לייקיםShachamRaiziסומך
Raizi
קיבל.ה  40 לייקים

לא עשיתי מנוי לראשונה אחרי 15 שנים בשער חמש

למשחק אתמול הגעתי
ואיך שמחתי שלא עשיתי מנוי

לא בגלל הקבוצה, שברור שיש לה חלק משמעותי בעניין
אלא בגלל הקהל
איכס איזה מגעיל נהיה להיות בשער חמש

סבבה תפאורה, שירים, פירוטכניקה כשצריך וכו'

אבל השנאה שנהייתה בקהל
לקלל כל שחקן של הפועל
בוז בכל נגיעה של השוער (מחזור שני אינעל העולם)
זריקת חפצים על השוער שלנו במכוון!!!! כוסות שתייה, מצתים וכו'
הפסקת המשחק ל8 דקות ככה לכיף כי כדורים זה מגניב
"עמידה בצד והעלמת העין" של "ארגון האוהדים" מכל שריקות הבוז וזריקת החפצים

נהיה מתיש ומבאס.
אני שמח שלא עשיתי מנוי,
ועם איך שזה נראה בשנים האחרונות - זה לא הולך ונהיה טוב יותר

הארגון בכוח רוצה שישימו לו רשת על הפנים ויסגרו אותו כמו קופים בכלוב
וממש עושה הכל כדי שישימו לו יסמנקים ביציע..

עם הנהלה נורמלית שלא פוחדת מהארגון הזה, כל הוואנבי עבריינים האלו מורחקים מהמגרשים אחד אחרי השני

מאהבה להפועל - זה נהיה אהבה לארגון ושנאה לכל מי שהוא לא אנחנו
מקווה שנתאפס בהקדם ונחזור למה שהיינו לפני כמה שנים טובות

שער חמש הולך לאבדון, ולארגון יש חלק משמעותי בזה
שיהיה לנו בהצלחה
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךAsafasraf
לאפה בחינם
קיבל.ה  141 לייקים

מהתגובות של אנשים פה זה נראה כאילו אולטראס הפועל זה ארגון של כמה אלפי אנשים. הם קצת נהיו האשם המידי של כל התנהגות קהל דוחה, כשבמציאות הם ארגון של כמה עשרות אנשים עם עוד איזה מאה או מאתיים אנשים במעגל הרחב יותר.
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

האשמה היחידה לאולטראס זה שמכרו אותנו בקיץ הזה, כשהיה לובי אמיתי מצד הקהל הרחב למחאה לגיטימית ועוצמתית.

עם כל השאר אני חי בשלום
טכנית לארז
קיבל.ה  1570 לייקים

אני אתן דוגמא במיקרו שהיא למעשה המאקרו של הקהל שלנו (או אולי כל קהל).
כשנותנים גול חשוב נגד ביטר ועולים ל1-0 בדקה 60, ואחרי 2 דקות שחקן עושה פעולה לא טובה ומחרב התקפה - הקהל מעודד ברוח "יאללה יאללה לא נורא" והכל בסדר.
כשהתוצאה לא משהו ושחקן מבצע את אותו חירוב בדיוק - הקהל לא בדיוק מגיב באותו אופן.

זה גם המצב של הקהל שלנו. כשהכל חרא אין לך כוח להתחיל להתעסק בלעודד שחקנים יותר מדי. אתה מוציא את האנרגיות על זה שאתה ממורמר כבר 10 שנים.

לשרוק בוז זה כבר הקיצון כמובן.
דריבל ענק על מפתן השש עשרה
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

oleg neduda כתב:
לירון האדום כתב: 28 אוגוסט 2022, 09:56
Shacham כתב: העולם לא בינארי ולא חייב להיות אשם אחד.

מצב הקבוצה היה גרוע גם בעבר ועדיין הייתה חוויה להגיע לבלומפילד
בשנתיים שלוש האחרונות זה שונה, הקהל עסוק בעיקר בלעשות דווקא. זריקת חפצים, קללות ובוז לשחקן הכי וותיק בסגל, בוז לשחקני בית, והפארסה אתמול עם הכדורי ים בכלל בדיחה עצובה. נהייתה אווירה של גועל נפש
לא היתי אתמול אז אני לא יכול להתייחס.
אבל לדעתי אתם מגזימים ובגדול.

המצב בהפועל קשה וזה בעיקר בגלל ההנהלה שפשוט אין אופק איתה, אין שיווק, אין רצון לבוא לטובת הקהל כלום.

אם את האנרגיות השליליות נגד הקהל היו מפנים נגד ההנהלה אולי המצב היה אחרת.

הפוסט קיבל לייק אחדבר לב אדום
סמל אישי של משתמש
shai.m
קיבל.ה  119 לייקים

מסכים עם רוב מה שנאמר פה.
בעבר היו עונות גרועות אבל היו ממשיכים לבוא בגלל האהבה להפועל לא משנה מה ובגלל הקהל המדהים שעמד מאחורי זה.
היום אתה בא לבלומפילד, אקוסטיקה חרא, מקבל בראש מקבוצות חלשות, מקבל בראש בדרבי. טוב, לפחות אנחנו קהל תומך שאוהב את הקבוצה ולא חשוב מה.
אתה מגיע ליציאה ומה אתה רואה? מריבות על דגלי ישראל, קללות לשחקנים, שריקות בוז, שירי שש"ל למיניהם (אגב אני לא נגד אבל בהחלט מקבל את זה שלאנשים אחרים זה מפריע),
כן רוצים שוטרים לא רוצים שוטרים, זריקת חפצים בצורת מטווח. אפילו התפאורות במשחקים גדולים פתאום נראות לי עלובות..
זה לא זה. זה לא הדרך ולא הרוח של הפועל. משהו לא טוב בקבוצה הזאת ובקהל הזה.
זה לא הפועל שאני מכיר ואוהב.
i stand with israel :brokenheart:
ofri
קיבל.ה  147 לייקים

אז בואו נמשיך להיראות חרא ונמשיך לאכול חרא בדרבי אבל ביקורת על השחקנים ובוז זה לא מקבל הקהל אשם . הכי קל למתוח ביקורת מאחורי מחשב
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

ofri כתב: 28 אוגוסט 2022, 11:23 אז בואו נמשיך להיראות חרא ונמשיך לאכול חרא בדרבי אבל ביקורת על השחקנים ובוז זה לא מקבל הקהל אשם . הכי קל למתוח ביקורת מאחורי מחשב
איפה אתה רוצה שנמתח ביקןרת? שלטי חוצות?
הפוסט קיבל לייק אחדRaizi
Red Ghost
קיבל.ה  408 לייקים

בסוף לקהל גדול של קבוצה גדולה (כן כן בסופו של דבר מדובר באימפריה שנמחקת לה) יש גם תהליך ותסכול.
אני חושב שכמעט עשור של סבל וכדורגל גרוע הוא מספיק בכדי להביא את הקהל למקום שהוא נמצא בו.
שוב, לא אומר שזה טוב ובסדר אבל בכדי לתקן ולשפר את הדינמיקה עם הקהל זה מתחיל בראש וכמובן יחד עם שיפור ואופק מקצועי, אין מה לעשות זה הולך ביחד.
לדעתי עדיין יש להפועל קהל נהדר ומאוד תומך.

איכשהו כל בעיה שיש בקבוצה, כמסתכלים עליה לעמוק מגיעים לניסנוב… מעניין.
סמל אישי של משתמש
Gili
קיבל.ה  398 לייקים

זה לא רק 10 שנים של כלום, זאת גם העובדה שאין באמת עתיד. לכולם ברור שתחת האחים ניסנוב לא יצמח דשא, אבל רוב הקהל שבוי במין תסמונת שטוקהולם בגלל הטראומה מהפירוק. הידיעה שאין עתיד ביחד עם המחשבה (השגויה) ש"אין מה לעשות" ו"אף אחד לא עומד בתור לקחת את הקבוצה" יוצרת דיסוננס. הדרך לפתור אותו היא להוציא אגרסיות כלפי כל דבר בקבוצה.
הפוסט קיבל 2 לייקיםסומךJosh
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

אמה גולדמן כתב: 28 אוגוסט 2022, 09:43 אני באמת מזמן כבר לא מעריץ גדול של האולטראס, אבל להגיד שאנחנו הקהל הכי גרוע בארץ עם הנאמנות המטורפת בשנים האחרונות זה פשוט מנותק מהמציאות, סליחה.
הבעיה היא לא עם זה ששורקים בוז, האמת? הלוואי שאחרי התצוגות האחרונות בסוף המשחק כל הקהל היה שורק בוז.
הבעיה ששורקים בוז רק לאלו שבאים לא טוב לאולטראס בגלל תקריות שלא קשורות לכדורגל.
וזה רק קצה הקרחון של הזבל שחלקים בקהל ובעיקר האולטראס מאכילים אותנו בו כבר עשור.
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

בואו נגיד ככה, יש פה פורום של אוהדי הפועל. נגיד ש 50% פה חושבים שיש בעיה בקהל. לא כולו כמובן, אבל חלק מסוים ומאוד קולני שלגמרי מאפיל על כל השאר. למה שאוהדי הפועל יבואו וישמיצו את עצמם?
אז יבואו המתחכמים והדמגוגים ויגידו שנאה עצמית. כמו נגיד שאומרים על השמאלנים.
אבל מה לעשות, יש אנשים שיש להם ביקורת. ביקורת עצמית, ביקורת על חברים שלהם, ביקורת על אנשים מסוימים בקהילה שהם חלק ממנה.
בשורה התחתונה, מה שקורה בשער 5, לא יודע כן אולטראס לא אולטראס) עם זריקות החפצים וכל פעם לעצור את המשחק זה פוגע בקבוצה. חד משמעית.
שריקות הבוז לשחקנים ספציפיים (לא חושב שזה רק משער 5, אבל לא יודע) זה פוגע בקבוצה ובטח לא התנהגות של קהל תומך. רוצים לשרוק בוז, לכל הקבוצה.
שירי שואה - פוגע בקבוצה
ברור שרב הקהל בסדר, אבל אין מה לעשות, תמיד הקיצוניים ישמעו יותר
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

redrony כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:58 בואו נגיד ככה, יש פה פורום של אוהדי הפועל. נגיד ש 50% פה חושבים שיש בעיה בקהל. לא כולו כמובן, אבל חלק מסוים ומאוד קולני שלגמרי מאפיל על כל השאר. למה שאוהדי הפועל יבואו וישמיצו את עצמם?
אבל מה לעשות, יש אנשים שיש להם ביקורת. ביקורת עצמית, ביקורת על חברים שלהם, ביקורת על אנשים מסוימים בקהילה שהם חלק ממנה.
בשורה התחתונה, מה שקורה בשער 5, לא יודע כן אולטראס לא אולטראס) עם זריקות החפצים וכל פעם לעצור את המשחק זה פוגע בקבוצה. חד משמעית.
שריקות הבוז לשחקנים ספציפיים (לא חושב שזה רק משער 5, אבל לא יודע) זה פוגע בקבוצה ובטח לא התנהגות של קהל תומך. רוצים לשרוק בוז, לכל הקבוצה.
שירי שואה - פוגע בקבוצה
אני בעד לפגוע בקבוצה ולשלוח אותה מדי שבוע לבית הדין כל עוד הנוכלים פה. ישר כוח שער 5
oleg neduda
קיבל.ה  1350 לייקים

ואני בעד לשים רשתות בשער 5 ולהכניס שוטרים פנימה, ויפה שעה אחת קודם
הפוסט קיבל לייק אחדבר קולמוסא
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

L.S כתב: 28 אוגוסט 2022, 13:01
redrony כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:58 בואו נגיד ככה, יש פה פורום של אוהדי הפועל. נגיד ש 50% פה חושבים שיש בעיה בקהל. לא כולו כמובן, אבל חלק מסוים ומאוד קולני שלגמרי מאפיל על כל השאר. למה שאוהדי הפועל יבואו וישמיצו את עצמם?
שירי שואה - פוגע בקבוצה
אני בעד לפגוע בקבוצה ולשלוח אותה מדי שבוע לבית הדין כל עוד הנוכלים פה. ישר כוח שער 5
במי אתה פוגע?
El dudernio
קיבל.ה  1260 לייקים

א. אחרי הזריקת כדורים היה רגע של התעוררות בו כל הקהל עמד על הרגלים ועודד כמו מטורף, במקום לנצל את הרגע הזה ולהכניס את הקבוצה לאטרף אנשים מאולראס שהחזיקו את השלט מתוך תחומי המגרש המשיכו לבעוט כדורים ל16 וגרמו להפסקה של 6 דקות. במהלך 6 הדקות האלו הקהל נרגע וכל המומנטום של זריקת הכדורים נגמר.... אני לא יודע מי אחראי על זה אבל האולטראס והאנשי הגדר חייבים להיות יותר קשובים לקהל ולמגרש כי במקום שירי הלל הם קיבלו בוז מאנשי שער 7.

ב. אני יושב שער 7 עליון, לפחות אצלנו התחילו שריקות הבוז למריאנוביץ אחרי השער השני, אני מוכרח לציין שלא התאפקתי והערתי לכל השער שהם חבורת אפסים כי לשרוק בוז לשוער שלנו הם יכולים, אבל כולם שם סותמים את הפה כשהשוער שלהם מבזבז זמן מהדקה ה 11.
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

ממה שקראתי, אוהדים חיכו אחרי המשחק לשחקנים לרפואה ובוקסה והביעו תלונות ותרעומת.
מעניין כמה מכותבי הפורום שבאים בתלונות לאולטראס היו שם

שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

לירון האדום כתב: 28 אוגוסט 2022, 13:40 ממה שקראתי, אוהדים חיכו אחרי המשחק לשחקנים לרפואה ובוקסה והביעו תלונות ותרעומת.

מה??? מה הקשר??
redrony
קיבל.ה  622 לייקים

לירון האדום כתב: 28 אוגוסט 2022, 13:40 ממה שקראתי, אוהדים חיכו אחרי המשחק לשחקנים לרפואה ובוקסה והביעו תלונות ותרעומת.

איך זה קשור למה שנכתב?
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

שחר כתב:

מה??? מה הקשר??
כי מצד אחד מאשימים את הקהל במצב של הקבוצה, כותבים שלקהל לא אכפת, שבגללו המצב כזה אבל עובדה שאותו קהל שמדברים עליו נשאר אחרי המשחק ומוחה בזמן שהאחרים פשוט כותבים מבלי לבצע מעשים.

שחר
קיבל.ה  1342 לייקים

מאיפה אתה יודע מי נשאר המשחק ? ואיך זה בדיוק תורם לקבוצה שהם נשארים למחות? זה כאילו הופך אותם לאוהדים טובים יותר?
אתה באמת כתבת את זה עכשיו?
סמל אישי של משתמש
רדפוקס
קיבל.ה  3665 לייקים

בתור מישהו שבעברו היה משתתף בדברים כאלה, רוב רובם של האנשים האלה ככל הנראה לא היו מהאולטראס.
סמל אישי של משתמש
teknoboy
קיבל.ה  1619 לייקים

רדפוקס כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:53
אמה גולדמן כתב: 28 אוגוסט 2022, 09:43 אני באמת מזמן כבר לא מעריץ גדול של האולטראס, אבל להגיד שאנחנו הקהל הכי גרוע בארץ עם הנאמנות המטורפת בשנים האחרונות זה פשוט מנותק מהמציאות, סליחה.
הבעיה היא לא עם זה ששורקים בוז, האמת? הלוואי שאחרי התצוגות האחרונות בסוף המשחק כל הקהל היה שורק בוז.
וזה רק קצה הקרחון של הזבל שחלקים בקהל ובעיקר האולטראס מאכילים אותנו בו כבר עשור.
בדיוק. בוז בגלל תצוגת נפל זה דבר שאפשר להבין (או לפחות לעכל, אם מישהו מחזיק באיזה עיקרון של לא לצעוק בוז לקבוצה שלו).
להתנכל לשחקן ספציפי כי לא אוהבים אותו בגלל תקרית מהעבר זה משהו אחר לגמרי. פשוט פגיעה בקבוצה לטובת האגו של מי שעושים את זה.
הלב אדום השם הפועל
very class, fantastic
הַחַיִּ֤ים וְהַמָּ֙וֶת֙ נָתַ֣תִּי לְפָנֶ֔יךָ, הַבְּרָכָ֖ה וְהַקְּלָלָ֑ה - וּבָֽחַרְתָּ֙ בַּחַיִּ֔ים
* המציג אינו רופא
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

שחר כתב: 28 אוגוסט 2022, 13:54 מאיפה אתה יודע מי נשאר המשחק ? ואיך זה בדיוק תורם לקבוצה שהם נשארים למחות? זה כאילו הופך אותם לאוהדים טובים יותר?
הם אולי לא טובים יותר במדד הסולם שלך אבל אקטיביים יותר בוודאות שכן. בטח יותר מקליק בפורום.
הפוסט קיבל לייק אחדלירון האדום
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

redrony כתב: 28 אוגוסט 2022, 13:13
L.S כתב: 28 אוגוסט 2022, 13:01
שירי שואה - פוגע בקבוצה
במי אתה פוגע?
בכיס של הכלבים.
L.S
קיבל.ה  591 לייקים

teknoboy כתב: 28 אוגוסט 2022, 14:00
רדפוקס כתב: 28 אוגוסט 2022, 12:53
בדיוק. בוז בגלל תצוגת נפל זה דבר שאפשר להבין (או לפחות לעכל, אם מישהו מחזיק באיזה עיקרון של לא לצעוק בוז לקבוצה שלו).
להתנכל לשחקן ספציפי כי לא אוהבים אותו בגלל תקרית מהעבר זה משהו אחר לגמרי. פשוט פגיעה בקבוצה לטובת האגו של מי שעושים את זה.
שריקות הבוז הגיעו אחרי הגול המביך שקיבל על הראש שלו (הגול השני).
מקווה שאני לא מבאס לך את האג'נדה
בני12
קיבל.ה  828 לייקים

לירון האדום כתב: 28 אוגוסט 2022, 13:51
שחר כתב:

מה??? מה הקשר??
כי מצד אחד מאשימים את הקהל במצב של הקבוצה, כותבים שלקהל לא אכפת, שבגללו המצב כזה אבל עובדה שאותו קהל שמדברים עליו נשאר אחרי המשחק ומוחה בזמן שהאחרים פשוט כותבים מבלי לבצע מעשים.

הם נשארים כי הם מאוהבים בפוזת הצעקות והאלימות.
אין שום תרומה בהשארות הזאת למצב הקבוצה
לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

שחר כתב:מאיפה אתה יודע מי נשאר המשחק ? ואיך זה בדיוק תורם לקבוצה שהם נשארים למחות? זה כאילו הופך אותם לאוהדים טובים יותר?
לא דירגתי אוהדים אז אל תשים לי מילים בפה.
אמרתי מעניין מי נשאר, לא קבעתי מי נשאר ומי לא.

מצד אחד הקהל אשם , מעודד לא מקלל את ההנהלה מצד שני הקהל נשאר אחרי המשחק ומקלל את ההנהלה וזה גם לא טוב.

תחליטו

לירון האדום
קיבל.ה  1753 לייקים

בני12 כתב:
לירון האדום כתב: 28 אוגוסט 2022, 13:51
שחר כתב: מה??? מה הקשר??

הם נשארים כי הם מאוהבים בפוזת הצעקות והאלימות.
אין שום תרומה בהשארות הזאת למצב הקבוצה
מה אתה מצפה שיהיה? 90 דק של שירה נגד ההנהלה וקללות?

שליחת תגובה